Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » klub

dawe (Nový člen)
15.08.2007 10:53:59
Offline

klub

Zdarec, chtěl bych se jen optat, hodlám s kámošem spláckout svůj malej, nekomerční klubek, chtěli bychom to office, molh by jste mi někdo poradit, jak postupovat, popřípadě kam se obrátit?! Psal jsem i na ČMO, ale bez odezvy.  Dík moc za rady


Hlavně s sebou nepraštit!!!
mates (Člen)
15.08.2007 10:58:03
Offline

Re: klub

hlavně bacha na "barvy" aby tě pak mega MC nekonfrontovali  sick bigsmile


… voranžová
dawe (Nový člen)
15.08.2007 11:29:22
Offline

Re: klub

To já vím, že jde o barvy a hlavně, kdyby měl člověk na zádech mcčko, tak je problém. Nepotřebuju, aby mě nějaký řepy někde vykuchaly... Chci jen založit vlastní klub,registrovanej, s bandou jezdit pod stejným jménem a časem, když to půjde a klub by se rozrostl, tak klidně spáchat i nějakej srázek.


Hlavně s sebou nepraštit!!!
Petr J. (Člen)
15.08.2007 11:46:44
Offline

Re: klub

A k ČEMU klub?

Klub je nesmysl.....

Honzik1 (Člen)
15.08.2007 11:59:34
Offline

Re: klub

Petr J. psal:

A k ČEMU klub?

Klub je nesmysl.....

Když k tomu někdo potřebuje klub, proč ne smile1 Ale mám stejný názor že je to pussy-vina bigsmile Třeba jim to pak bude jezdit rychlejš idontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Loser (Administrator)
15.08.2007 12:07:03
Offline

Re: klub

nerejte do nej. Taky jste se sem prihlasili, aby o vas vostatni vedeli, ze mate taky bandita a mohli ste vyrazit treba na bandit sraz ci jet na projizdku ve vice bandaskach. Je to zde skoro stejny jako vstoupit do nejakyho MC, akurat nemame svoje barvy ani vlajky, jen stejne moto.
Toz tak to vidim ja .... mozna bych si mel zajit na vocni, ale na to fuck, pac takhle se mi diva dobre


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
misi (Člen)
15.08.2007 12:09:04
Offline

Re: klub

Tak si založ neziskovou organizaci, nějak ji nazvi, stáhni si odněkad stanovy, a má to i svoje výhody , třeba vaše klubovna bude zbavena povinosti platit dan z nemovitosti ...bigsmile
můžete taky žádat o sponzoring vrámci něčeho... o.k. ale jinak je to pičovina...
Ahoooj já jsem z motorkářskího klubu černé ovce ... ,
Co že jsi z čeho že jsi.... kuch kuch ....pussy smile1smile1smile1bigsmile


Blu one.... old one
Honzik1 (Člen)
15.08.2007 12:18:27
Offline

Re: klub

Loser psal:

nerejte do nej. Taky jste se sem prihlasili, aby o vas vostatni vedeli, ze mate taky bandita a mohli ste vyrazit treba na bandit sraz ci jet na projizdku ve vice bandaskach. Je to zde skoro stejny jako vstoupit do nejakyho MC, akurat nemame svoje barvy ani vlajky, jen stejne moto.
Toz tak to vidim ja .... mozna bych si mel zajit na vocni, ale na to fuck, pac takhle se mi diva dobre

Nereju, je to každýho věcgood Jo jinak abych aspon trochu psal k věci, dělá se to tak, že založí občanské združení.
Bližší info na http://www.mvcr.cz/rady/zakladni/sdruzeni.html good


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
SLUGI (Člen)
15.08.2007 13:47:16
Offline

Re: klub

Loser : ... jak to že nemáme idontknow
           ... a co je toto goodsmile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/j1.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Loser (Administrator)
15.08.2007 13:56:24
Offline

Re: klub

to je jenom nepovedeny triko vot vjetnamcabigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
SLUGI (Člen)
15.08.2007 13:59:52
Offline

Re: klub

... a zrovna tohle nemámsmile2
... stejně ale asi nechám udělat spešl triko B13 protože už ani to B12 není aktuální smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Jerry (Člen)
15.08.2007 14:28:49
Offline

Re: klub

dawe psal:

Zdarec, chtěl bych se jen optat, hodlám s kámošem spláckout svůj malej, nekomerční klubek, chtěli bychom to office, molh by jste mi někdo poradit, jak postupovat, popřípadě kam se obrátit?! Psal jsem i na ČMO, ale bez odezvy.  Dík moc za rady

Příště nepiš na ČMO ale spíš sem.http://www.mvcr.cz/rady/zakladni/sdruzeni.html


A kurva...
hans (Člen)
15.08.2007 18:59:00
Offline

Re: klub

Loser psal:

nerejte do nej. Taky jste se sem prihlasili, aby o vas vostatni vedeli, ze mate taky bandita a mohli ste vyrazit treba na bandit sraz ci jet na projizdku ve vice bandaskach. Je to zde skoro stejny jako vstoupit do nejakyho MC, akurat nemame svoje barvy ani vlajky, jen stejne moto.
Toz tak to vidim ja .... mozna bych si mel zajit na vocni, ale na to fuck, pac takhle se mi diva dobre

kua chytrej chlapec...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
maňas (Člen)
15.08.2007 20:31:54
Offline

Re: klub

Proč ne však to není nic špatnýho,zavisí jen na členech klubu jaký tomu daj pravidla,máme neco podobného ale ne legálně,prostě jen rozdělené funkce a společné parkování s klubovnou,bereme na klub pohotovostní tekutiny,což je výrazně levnější a podobně ono přihlásit to asi dá trochu běhánígood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr