Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Výlet do lesa....

Moya (Člen)
15.08.2007 17:56:55
Offline

Výlet do lesa....

Včerejší vyjížďka a v jedné ze zatáček jsem byl holt moc dlouhej.... vyjetí ke kraji a pád ke krajnici u lesa,přesně mezi dva stomy....Odnesl to jen odřený loketa pár naraženin... jinak jsem good.Nemít oblečení tak jsem potrhanej jak papír.Takže tímto prosím Vás všechny o to jesli někdo nemá levou přední kapotu a plast kolem budíků který je v celku až ke kapotáži....Je to na  B6S 2002....světlo trochu poškrábané o hlíny ale to se nad dá rozleštit...vše ostatní se zdá být v pořádku až na lešení ale to se mi doufám podaří srovnat.Případně kde koupit kapoty nové ať už origo či v replice.helphelphelpPředem díky za odpovědi nebo odkazy.Zvažuji ještě předělání na Sko ale vím  že jsou s tím problémy jako uchycení světel budíků atd.

kufor (Člen)
15.08.2007 22:06:05
Offline

Re: Výlet do lesa....

esteze tak, cece do lesa ... idontknow
si musel byt pekne vykuleny po pristani, co? :)
hlavne, ze si ok
plasty bohuzel, sam to mam na kasu :(


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Moya (Člen)
16.08.2007 08:19:00
Offline

Re: Výlet do lesa....

helphelphelpTo vážně nikdo nemá to co potřebuji?.....Levý bok polokapoty a vnitřní plast kolem budíků...Nebo alespoň kde to kupit ...Nekupoval někdo z vás něco podobného třeba i u Suzuki ...kolik jsou tak orientační ceny těchto dílů?helphelphelp

Libor nx (Člen)
16.08.2007 09:32:54
Offline

Re: Výlet do lesa....

koukni se sem,mají pořát nějaké nové věci.stačí jim zavolat. http://www.amoto.cz/nahrdily/index.php?vi=11

vorel (Člen)
16.08.2007 10:07:32
Offline

Re: Výlet do lesa....

máš štěstí že du kolem i se svou poradenskou agentůrou:
navrhuju ti zvednout telefon a do toho suzuki zavolat, řek bych že nejspíš do ústí
http://www.suzuki-motor.cz/DealeriMoto.aspx


řikám si hurikán
Libor nx (Člen)
16.08.2007 10:35:53
Offline

Re: Výlet do lesa....

vorel psal:

máš štěstí že du kolem i se svou poradenskou agentůrou:
navrhuju ti zvednout telefon a do toho suzuki zavolat, řek bych že nejspíš do ústí
http://www.suzuki-motor.cz/DealeriMoto.aspx

fungl nový plasty to se pěkně prohne.bad stačí jetý a o hodně levnější.Já jsem taky kupoval jeden bok polokapoty a ten plast kolem budíků a stálo mě to něco pres 2000kč.Když si ten bok nechá nastříkat,tak ho to vyjde něco kolem 3000kč a za ty peníze si myslím by  neměl v Suzuki ani jeden plast.

vorel (Člen)
16.08.2007 10:39:28
Offline

Re: Výlet do lesa....

se taky ptal kolik to stojí u Pantáty


řikám si hurikán
Libor nx (Člen)
16.08.2007 10:59:10
Offline

Re: Výlet do lesa....

Já jenom píšu,jak se věci mají.

Moya (Člen)
16.08.2007 11:03:52
Offline

Re: Výlet do lesa....

No jasně že  vot pantáty to bude lepší....To se fakt nikomu nic doma  s kreše neválí?

vorel (Člen)
16.08.2007 11:11:39
Offline

Re: Výlet do lesa....

a volals do amota a pantátoj suzukej do ústí


řikám si hurikán
Moya (Člen)
16.08.2007 11:28:05
Offline

Re: Výlet do lesa....

Volal jsem zatím tomu pantátoj do Suzuki a ceny velice nepříznivésick...Jako čekal jsem že to bude drahý  ale až tak...No fuj tajxsl.sick

vorel (Člen)
16.08.2007 11:40:33
Offline

Re: Výlet do lesa....

doufám že i tak pochopíš, že ti musim poslat fakturu za konzalting


řikám si hurikán
Moya (Člen)
16.08.2007 12:17:33
Offline

Re: Výlet do lesa....

Náklady za Tvou radu se jistě v celkových nákladech za crash ztratí.....

Eremi (Člen)
16.08.2007 12:33:00
Offline

Re: Výlet do lesa....

vorel psal:

doufám že i tak pochopíš, že ti musim poslat fakturu za konzalting

prodej mu k tomu ještě nějakou protřepávačku a samo k tomu grátis katalog laboratorního vybavení!bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
XJelen (Člen)
16.08.2007 14:08:20
Offline

Re: Výlet do lesa....

Zkus motobouracky.cz good do Varů to nemáš zas tak daleko.


Strýcfajtr !!!
Libor nx (Člen)
16.08.2007 23:56:51
Offline

Re: Výlet do lesa....

Moya psal:

Volal jsem zatím tomu pantátoj do Suzuki a ceny velice nepříznivésick...Jako čekal jsem že to bude drahý  ale až tak...No fuj tajxsl.sick

Já ti to tady psal.smile1 S těch cenovejch relací je mi někdy na sicksick To já si radši poradím jinak,ale někdy to jinak nejde.Jen tak pro zajmavost,jakou ti řekli cenu?

Moya (Člen)
31.08.2007 12:48:15
Offline

Re: Výlet do lesa....

Ještě jednou prosím Vás všechny jesli někdo nemáte levý boční plast kapoty a plast kolem budíků....Nemůžu nikde sehnat a když tak to jsou polámaný šroty....Díky..helpJe to na B6S 2002.help

maňas (Člen)
31.08.2007 19:08:34
Offline

Re: Výlet do lesa....

jinak tuším v s-bazaru někdo nabízel levou kapotu,ale prasklou na pů,no lepší než rozsekaná,byla tuším stříbrnná,ale ve finále sem dal do kupy tu svoji


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr