Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » černá versus bílá

Petr J. (Člen)
17.08.2007 10:05:42
Offline

černá versus bílá

http://www.prerovskenoviny.cz/prerov/nazory.php?id=1145

mazec.......a komentáře stojí za to......

mr.BSE (Člen)
17.08.2007 10:23:35
Offline

Re: černá versus bílá

chtel bych,aby tento web fungoval dale a nebyl vystaven represim ze strany naseho super-multi-kulti tolerantniho system a proto se nevyjadrim jinak,nez takto....fuck


Second Class Citizen
1130 Café Racer
vorel (Člen)
17.08.2007 12:04:54
Offline

Re: černá versus bílá

budem v menčině ale takyfuck


řikám si hurikán
mates (Člen)
17.08.2007 12:23:39
Offline

Re: černá versus bílá

já to říkám furt  pussy ... a jejich zastánce a obránce fuck


… voranžová
Zdenda (Člen)
17.08.2007 13:28:34
Offline

Re: černá versus bílá

Jojo je to prostě v prdeli. Asi to je ale naší povahou, všichni cikády nesnášíme, ale furt se nic neděje. Čunek proti nim jako jedinej po dlouhý době vystoupí a hned ho zjebe celá vláda a půl národa, jakej je rasista. Nechápu. Neznám nikoho, NIKOHO v mém okolí, kdo by romadury (ty nepřizpůsobivý) miloval, včetně cikánů samotných (těch slušnejch).

To máte to samý jako ta neschopnost, udělat něco proti týrání zvířat. To je takovej problém pro vládu zavést vyší tresty? Kurvy sou to!!! Nic víc! Pak se dále budem dočítat, jak krypl vyhodil psa ze 4 patra a ještě ho domlátil a de facto mu hrozí hovno. Bože, zase jsem nasranej.fucksickidontknowbadpussysmile2surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Polo (Člen)
17.08.2007 13:33:20
Offline

Re: černá versus bílá

vono by těch problémů, vo kterejch se ví a neřeší se bylo víc. Nejsem si uplně jistej jestli vláda má v popisu práce nějaký problémy řešit - spíš se mi zdá, že vytvářet - každopádně sou to zm*di fuck


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
mr.BSE (Člen)
17.08.2007 13:33:49
Offline

Re: černá versus bílá

no jo,ale zase to zustane u kecani na netu a v hospode...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
17.08.2007 13:35:51
Offline

Re: černá versus bílá

Zdenda psal:

Jojo je to prostě v prdeli. Asi to je ale naší povahou, všichni cikády nesnášíme, ale furt se nic neděje. Čunek proti nim jako jedinej po dlouhý době vystoupí a hned ho zjebe celá vláda a půl národa, jakej je rasista. Nechápu. Neznám nikoho, NIKOHO v mém okolí, kdo by romadury (ty nepřizpůsobivý) miloval, včetně cikánů samotných (těch slušnejch).

To máte to samý jako ta neschopnost, udělat něco proti týrání zvířat. To je takovej problém pro vládu zavést vyší tresty? Kurvy sou to!!! Nic víc! Pak se dále budem dočítat, jak krypl vyhodil psa ze 4 patra a ještě ho domlátil a de facto mu hrozí hovno. Bože, zase jsem nasranej.fucksickidontknowbadpussysmile2surprised

Souhlasgooda nebyl jsi náhodou f tom spolku chyť a pusť?no že taky sou spolky chyť a sežer a chyť a zamražbigsmile


Jebat motorky :-)
Polo (Člen)
17.08.2007 13:42:07
Offline

Re: černá versus bílá

PALOUS: jesli je to vo rybách tak já už sem nákou sobu ve spolku: nic nechyť a nebuť z teho nasranej.
Ta druhá část mi ještě dělá trochu problém, ale ta první mi de výtečně.
Tak asi tak - a pochybuju, že si mluvil vo cikánech bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Bandit-Kralik (Člen)
17.08.2007 13:42:13
Offline

Re: černá versus bílá

Pravda je ta...beloch napadne cikana....je to rasismus,ale kdyz cikan napadne belocha...prevazne se nedeje nic,oni chudaci jsou preci neprizpusobyvy,utlacovany a nikdo je nema rad proto se s nima musi zachazet v rukavickach....co je to za bordel....bydlim na Chomutovsku a nikdy bych tu nenechal jit samotnou pritelkyni vecer po sidlisti...potuluji se tu ruzne prevazne cikanske bandy....staci jim k utoku velmi malo,jen jeden delsi pohled a je vymalovano....pak at se nekdo divy,proc u sebe i slusni lide nosi zbrane.

Zdenda (Člen)
17.08.2007 13:43:10
Offline

Re: černá versus bílá

PALOUS psal:
Zdenda psal:

Jojo je to prostě v prdeli. Asi to je ale naší povahou, všichni cikády nesnášíme, ale furt se nic neděje. Čunek proti nim jako jedinej po dlouhý době vystoupí a hned ho zjebe celá vláda a půl národa, jakej je rasista. Nechápu. Neznám nikoho, NIKOHO v mém okolí, kdo by romadury (ty nepřizpůsobivý) miloval, včetně cikánů samotných (těch slušnejch).

To máte to samý jako ta neschopnost, udělat něco proti týrání zvířat. To je takovej problém pro vládu zavést vyší tresty? Kurvy sou to!!! Nic víc! Pak se dále budem dočítat, jak krypl vyhodil psa ze 4 patra a ještě ho domlátil a de facto mu hrozí hovno. Bože, zase jsem nasranej.fucksickidontknowbadpussysmile2surprised

Souhlasgooda nebyl jsi náhodou f tom spolku chyť a pusť?no že taky sou spolky chyť a sežer a chyť a zamražbigsmile

Z rybařiny jsem si uchoval pokud možno jen hezký zážitky. Jinak mohu říct, že většina rybářů jsou těžcí dementi a hovada, jaký svět neviděl. Jj chyť a sežer známsick Kuwa kámoš teď vytáhnul kárpa 18,60 na Labi, nádhernej nepoškozenej šupi. Nedokážu si představit to zabít.  Jak já bych jel tak aspoň na tejden na rybysmile2


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
rene (Člen)
17.08.2007 13:50:01
Offline

Re: černá versus bílá

Doufám, že mně nebude vymazaný profil:idontknow

Stalo se to v černém Kladně romský občan žil tam na dně obcházel snad všechny herny něco peněz daly sběrny V Kladně byla fabrika a v ní hala veliká varovných on nedbal slov šel tam cikán řezat kov Neměl pojem o statice předtím krad jen kolejnice byl to od něj počin hloupý v hale řezat nosné sloupy Varovných on nedbal slov na hlavu mu spadl krov na břichu měl beton s dráty traverza mu žvejkla hnáty Kvůli tomu průseru teď se ozvou z Bruselu že cikáni, co tu kradou často leží vzhůru bradou Máme si jich hledět více zvedaj prestiž republice dát jim prachy, chlast a domy a být pyšní na své Romy


Mám vychytralý plán.
osiris (Člen)
17.08.2007 13:51:42
Offline

Re: černá versus bílá

zdendovi: zkus nám spíš napsat kdo nebo co tě nesere :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
17.08.2007 13:52:42
Offline

Re: černá versus bílá

Osi: goodbigsmile

PALOUS (Člen)
17.08.2007 13:53:36
Offline

Re: černá versus bílá

Zdenda
Loni sem měl jednoho kapříka na chuť za 2800kčbigsmileletos to bude nemlichbigsmilemám tým přijď a lehnigoodnejlepčí je vod nás farář,ten se u vody pomodlí a pak zařve na celej břeh tak a teď kurvy bertebigsmile


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
17.08.2007 13:57:35
Offline

Re: černá versus bílá

Jebte na ty přismaženci bo si to tu votpoledne už nebudou moct vostatní proštudovat páč editátor bude ixovatbigsmile


Jebat motorky :-)
Borák (Člen)
17.08.2007 13:57:38
Offline

Re: černá versus bílá

krasomile koukám že s farářem bych si rozuměl bigsmilegood


...nikdo nevojebe Ježíše...
huskyb12 (Administrator)
17.08.2007 14:02:53
Offline

Re: černá versus bílá

co furt máte, mě dvě kofoly kopali díru na kanalizaci a moc jim to šlo :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
17.08.2007 14:09:49
Offline

Re: černá versus bílá

surprised

Bandit-Kralik psal:

Pravda je ta...beloch napadne cikana....je to rasismus,ale kdyz cikan napadne belocha...prevazne se nedeje nic,oni chudaci jsou preci neprizpusobyvy,utlacovany a nikdo je nema rad proto se s nima musi zachazet v rukavickach....co je to za bordel....bydlim na Chomutovsku a nikdy bych tu nenechal jit samotnou pritelkyni vecer po sidlisti...potuluji se tu ruzne prevazne cikanske bandy....staci jim k utoku velmi malo,jen jeden delsi pohled a je vymalovano....pak at se nekdo divy,proc u sebe i slusni lide nosi zbrane.

...mam pocit, že seš muj souset nebo že bydlim f Chomoutovje idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Martin B12 (Člen)
17.08.2007 14:40:09
Offline

Re: černá versus bílá

na zlechčení týto diskuze:

Opékají si kanibalové cikána nad ohněm. Kolem jde policista a povídá:
"Proč s ním tak rychle točíte?"
Kuchař odpoví:
"Když s ním točíme pomalu, tak nám krade brambory!"


Přijde cikánka na policii a běduje:
"Pan komisár, pan velkomožny, okradli ma před kinom"
"A co vám ukradli?"
"Třicet peněženek!!!"


V autě sedí Jožo, Dežo a Laco.
Otázka: Kdo řídí?
Odpověď:
Policie

smile1


street triple picco
kufor (Člen)
17.08.2007 14:58:03
Offline

Re: černá versus bílá

heh, pomoze jedine - mobilizacia


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Bandit-Kralik (Člen)
17.08.2007 15:36:05
Offline

Re: černá versus bílá

Filous psal:

surprised

Bandit-Kralik psal:

Pravda je ta...beloch napadne cikana....je to rasismus,ale kdyz cikan napadne belocha...prevazne se nedeje nic,oni chudaci jsou preci neprizpusobyvy,utlacovany a nikdo je nema rad proto se s nima musi zachazet v rukavickach....co je to za bordel....bydlim na Chomutovsku a nikdy bych tu nenechal jit samotnou pritelkyni vecer po sidlisti...potuluji se tu ruzne prevazne cikanske bandy....staci jim k utoku velmi malo,jen jeden delsi pohled a je vymalovano....pak at se nekdo divy,proc u sebe i slusni lide nosi zbrane.

...mam pocit, že seš muj souset nebo že bydlim f Chomoutovje idontknow

Je to mozne...bydlim presneji v Jirkove,nechodis nahodou na beer do Shamrocku....

Honza (Člen)
17.08.2007 16:40:53
Offline

Re: černá versus bílá


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
mr.BSE (Člen)
17.08.2007 17:01:08
Offline

Re: černá versus bílá

mam doma celej, krasna nostalgiegoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Antihero (Člen)
17.08.2007 21:17:08
Offline

Re: černá versus bílá

mr.BSE psal:

mam doma celej, krasna nostalgiegoodgood

surprised...hlavně to druhý video....přehlídka mongoloidů....či co? To sou perly co z nich padá.sick


There's a pie in the sky when you die.
canni (Člen)
17.08.2007 22:07:31
Offline

Re: černá versus bílá

Já vás všechny asi potěším kdo nesnáší cikány. Jel jsem večer (asi dva týdny zpět) s přítelkyní z kina kní domů a hlavní silnice z Radotína do Černošic je uzavřená a vede tam 15ti kilometrová objížďka. Jelikož jsme jeli plechovkou (Mercedes A) tak jsem neměl na výběr žádnou lesní zkratku a musel objížďku podstoupit. v půli cesty při odbočování vlevo v proti směru vyjel blbec s dálkovejma a potom co projel jsem do zatáčky nic neviděl a uprostřed silnice jel bez odrazek a jakéhokoliv světla mladej cikán kterého jsem nabral i s kolem a srazil k zemi naštěstí(pro auto) ho viděla dřív prítelkyně a zařvala pozor, ale i tak to musela být pro něj solidní pecka. Otevřel jsem okénko a koukam, že je to cikán tak řikam seš v pohodě a on ležel na zádech a řiká jo jo sem tak jsem odjel. Jak ho má člověk ve tmě vidět když je černej bigsmile a ještě nemá ani odrazku ani světlo ve 12 v noci. Na jednu stranu škoda že jsem nejel rychleji a nadruhou stranu by byla škoda auta idontknow


Neper se, život ti dá do držky sám.
inkvizitorr (Administrator)
17.08.2007 23:08:54
Offline

Re: černá versus bílá

canni psal:

Já vás všechny asi potěším kdo nesnáší cikány. Jel jsem večer (asi dva týdny zpět) s přítelkyní z kina kní domů a hlavní silnice z Radotína do Černošic je uzavřená a vede tam 15ti kilometrová objížďka. Jelikož jsme jeli plechovkou (Mercedes A) tak jsem neměl na výběr žádnou lesní zkratku a musel objížďku podstoupit. v půli cesty při odbočování vlevo v proti směru vyjel blbec s dálkovejma a potom co projel jsem do zatáčky nic neviděl a uprostřed silnice jel bez odrazek a jakéhokoliv světla mladej cikán kterého jsem nabral i s kolem a srazil k zemi naštěstí(pro auto) ho viděla dřív prítelkyně a zařvala pozor, ale i tak to musela být pro něj solidní pecka. Otevřel jsem okénko a koukam, že je to cikán tak řikam seš v pohodě a on ležel na zádech a řiká jo jo sem tak jsem odjel. Jak ho má člověk ve tmě vidět když je černej bigsmile a ještě nemá ani odrazku ani světlo ve 12 v noci. Na jednu stranu škoda že jsem nejel rychleji a nadruhou stranu by byla škoda auta idontknow

čoveče furt sem ty tvoje kydy tak nějak omlouval tim že seš maldej ale tohle může napsat a nedej satan se tak zachovat jenom vopravdovej debilbadbadbad


doba je temná...
Borák (Člen)
17.08.2007 23:15:12
Offline

Re: černá versus bílá

vono je něco jinýho s nima bydlet a bejt na ně nasranej
a něco jinýho cos udělat ty
pro mě seš kreten co se chtěl vokázat jakej je king
taky je nemám rát ale tak nějak celkově ,soused je cigán ale kdykolif si s nim dám kořku aj u sebe doma
ale někoho přejet a nepomoct fucksick
....až se to stane tobě tak drž hubu a radši se tu stim nechlub šmejde ..tohle už je trošku jinde pičo


...nikdo nevojebe Ježíše...
osiris (Člen)
17.08.2007 23:27:56
Offline

Re: černá versus bílá

...mel bych strach od nej odjet jen tak surprised


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
canni (Člen)
17.08.2007 23:30:37
Offline

Re: černá versus bílá

5ikam že sem se zeptal jestli je ok a řikal že jo jen si stim kolem sedl na prdel. a navíc ta rychlost do zatáčky mohla bejt tak 10-15km/h stejne sem hned zastavil ale náraz to asi nějakej byl. Rozhodně kdybych viděl že mu něco je tak pomůžu. Znam taky pár normálních cikánů, ale většina rozhodně normální neni.


Neper se, život ti dá do držky sám.
inkvizitorr (Administrator)
17.08.2007 23:40:43
Offline

Re: černá versus bílá

takže diskuze se dostala tam co vždycky a ještě ji jemně opepřil tady mistr světa na závěr, takže jí uzavírám... jako vždy, podobné diskuze si vyřizujte pro příště e-mailem nebo nějakou jinou soukromou korespondencí. díky.


doba je temná...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr