Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

LosBanditos (Člen)
18.08.2007 20:43:25
Offline

PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Ahoj, mám bandita N600 rok. 97 najeto cca 38900. Včera jsem vyměnit moto olej a filtr. Olej je motul 10w40 a dnesk a vzduch. filtr a svíčky NGK CR9EK. Prostě ty samé so jsou z továrny. Včera to klapalo trošku, ale neska jsem se zhrozil to z mojeho řížu za pazvuky klepacící leze. Nevíte čím to může být? Moto mám z NDR a určo už dlouhou dobu nebyli ventyly seřízené. Ale to přece není možné, aby po výměně oleje začla banditka tak nehorázně klepat. Prosím poraďte chlapi.helphelphelphelphelphelp


LosBanditos adios !
ydom (Člen)
18.08.2007 21:18:16
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

když jsme tu u výměny oleje a filtru..provedl jsem to samé po 6000(ventily neseřizoval)..před tím sem tam měl GPS,nalil jsem tam motorex a poprvý ještě nic,ale od té doby to hůř chytá za studena i za tepla a pomaleji se to dostává do zvoleného volnoběhu.....může to být tím olejem...či se mi začíná něco srát...??????


Když nejezdím,tak tvořím...
gapa (Člen)
18.08.2007 22:03:43
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

LosBanditos psal:

Ahoj, mám bandita N600 rok. 97 najeto cca 38900.......

Jo, Jo..... r.v.97/38tkm
Skoro jakobych pročítal inzerci v ČMN, tam taky nemá žádná motorka (ani 15let stará) nejeto víc než 30.000! surprisedsurprised

Garantuji ti, že ten motor má nalítáno min. 60.000km, ale spíš tak 80.000km....


..... velký kšefty dělaj velcí kokoti! (Černá kočka, bílej kocour/e.Kusturica)
Marián (Člen)
19.08.2007 09:10:37
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

mas bandita,tak se s tim musis smirit,ze to klepe.me to zaclo taky a uz na 16 tisicich,sem si myslel ze s tim neco je,nechal seridit ventily,zkontrolovat rozvodak,vse ok.
ovsem klepe to jen pri studenym motoru,pri teplym je to goodgood


...sam mezi jebkarema...
luktomas (Člen)
19.08.2007 09:14:54
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Teda nevim jak komu ale ja mam najeto neco kolem 50 a nic mi neklepeidontknow

LosBanditos (Člen)
19.08.2007 11:18:00
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Marián psal:

mas bandita,tak se s tim musis smirit,ze to klepe.me to zaclo taky a uz na 16 tisicich,sem si myslel ze s tim neco je,nechal seridit ventily,zkontrolovat rozvodak,vse ok.
ovsem klepe to jen pri studenym motoru,pri teplym je to goodgood

Mě to klepe i při studeným, ale začalo to po výměně oleje. Před tím nic.idontknow
idontknow


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
19.08.2007 11:18:54
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

LosBanditos psal:
Marián psal:

mas bandita,tak se s tim musis smirit,ze to klepe.me to zaclo taky a uz na 16 tisicich,sem si myslel ze s tim neco je,nechal seridit ventily,zkontrolovat rozvodak,vse ok.
ovsem klepe to jen pri studenym motoru,pri teplym je to goodgood

Mě to klepe i při studeným, ale začalo to po výměně oleje. Před tím nic.idontknow
idontknow

Sorry klete to i při zahřátým motoru


LosBanditos adios !
LosBanditos (Člen)
19.08.2007 11:20:09
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

LosBanditos psal:
LosBanditos psal:
Marián psal:

mas bandita,tak se s tim musis smirit,ze to klepe.me to zaclo taky a uz na 16 tisicich,sem si myslel ze s tim neco je,nechal seridit ventily,zkontrolovat rozvodak,vse ok.
ovsem klepe to jen pri studenym motoru,pri teplym je to goodgood

Mě to klepe i při studeným, ale začalo to po výměně oleje. Před tím nic.idontknow
idontknow

Sorry klete to i při zahřátým motoru

Kolik si dal za ty ventily? a nevím kolik to stojí i s výměnou rozvoďáku?


LosBanditos adios !
Marián (Člen)
19.08.2007 13:39:29
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

cece nevim kolik to muze presne stat,ja to mel v ramci zaruky zadara,ale u ventilu zalezi na tom,jestli se tam musej davat podlozky nebo ne,kde jedna stoji cca 400,takze ty tipuju mezi 1500-2000 max.rozvodak fakt nevim,pac 50 tisic najeto este zdaleka nemam...smile1


...sam mezi jebkarema...
Datel (Člen)
19.08.2007 18:23:42
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Marián psal:

cece nevim kolik to muze presne stat,ja to mel v ramci zaruky zadara,ale u ventilu zalezi na tom,jestli se tam musej davat podlozky nebo ne,kde jedna stoji cca 400,takze ty tipuju mezi 1500-2000 max.rozvodak fakt nevim,pac 50 tisic najeto este zdaleka nemam...smile1

Na bandita se žádné podložky nedávají.....

mr.BSE (Člen)
19.08.2007 18:43:20
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

bandit ma cervikygood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mirek D (Člen)
19.08.2007 19:17:53
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

mr.BSE psal:

bandit ma cervikygood

Náš kocour měl taky červíky, dostal prášek a už je nemá.


Autobus je taky Suzuki... .
škardík (Člen)
20.08.2007 10:36:26
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

A 400 podložka taky nestojí


viz avatar:)
nety (Člen)
03.02.2008 19:20:57
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

já dal dneska svíčky, motor běží gut... jen občas cvak... nejde to z motoru spíš z karbu, nebo jak když vynechá svíčky. Dělá to nepravidelně. jen občas... co by to mohlo být?


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Shaft (Člen)
03.02.2008 20:10:49
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

nety psal:

já dal dneska svíčky, motor běží gut... jen občas cvak... nejde to z motoru spíš z karbu, nebo jak když vynechá svíčky. Dělá to nepravidelně. jen občas... co by to mohlo být?

kdyby vechávaly svíčky, tak muže bejt některej kabel špatnej,ale klíďo i svíčka-ne vždy nová=dobrásurprised, no a jestli to jde nepravidelně,tak nech udělat podtlakygood


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Michal Dk (Člen)
03.02.2008 20:41:55
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Nech seřídit ventily to je základ a potom můžeš špekulovat dál a vůbec když nevíš jak byl dělanej servis.Po delší odstávce mašina hned nejde tak jak má docela dlouho trvá než se ohřeje kor ted v zimě.

nety (Člen)
03.02.2008 20:50:43
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

no servisku má... motor běží pěkně a najdnou klap, jak kdyby svíčka vynechala. Necham dat rozvoďák, ventily, podtlaky... Jinač snad se tam nemělo co posrat. A co fajfky? tam by nemohl být problém?


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Michal Dk (Člen)
03.02.2008 21:02:31
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Nety odpovídal jsem Losbanditos ale jinak nemusíš mít mašinu ohřátou mě to taky ted po natočení po měsíci a půl škube i když už je stahnutej sitič.

VikecB12 (Člen)
03.02.2008 21:26:55
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

nety psal:

no servisku má... motor běží pěkně a najdnou klap, jak kdyby svíčka vynechala. Necham dat rozvoďák, ventily, podtlaky... Jinač snad se tam nemělo co posrat. A co fajfky? tam by nemohl být problém?

Mě to dělal starej bandit,vobčas to vynechalo na jednom válcu,ale dělalo to jenom dokud se motor pořádně neprohřál,pak byl pokoj. A stejně mě to dělala Kawa ZR7 co sem měl předtím.....
Pořádně vohřej,potom projeď a pak až poslouchej jestli je fšechno OK. Po zimě dělají motorky fšelijaký věci,ale jak se voteplí je to často fšechno gutgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
škardík (Člen)
03.02.2008 21:39:42
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

nety psal:

já dal dneska svíčky, motor běží gut... jen občas cvak... nejde to z motoru spíš z karbu, nebo jak když vynechá svíčky. Dělá to nepravidelně. jen občas... co by to mohlo být?

Kutil Timbigsmile


viz avatar:)
Ton@l (Člen)
04.02.2008 09:10:41
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

ja vcera po dvou mesicich taky nakopl toho sveho, bo uz konecne zase nestoji na spalkach a taky to jelo zprvu nepravidelne u vyssich otacek strilelo do vyfuku...ale jak se to poradne prohralo tak uz si jen brumlalgood


Vzdy muze byt hur :-)
misi (Člen)
04.02.2008 11:32:48
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

LosBanditos psal:

Ahoj, mám bandita N600 rok. 97 najeto cca 38900. Včera jsem vyměnit moto olej a filtr. Olej je motul 10w40 a dnesk a vzduch. filtr a svíčky NGK CR9EK. Prostě ty samé so jsou z továrny. Včera to klapalo trošku, ale neska jsem se zhrozil to z mojeho řížu za pazvuky klepacící leze. Nevíte čím to může být? Moto mám z NDR a určo už dlouhou dobu nebyli ventyly seřízené. Ale to přece není možné, aby po výměně oleje začla banditka tak nehorázně klepat. Prosím poraďte chlapi.helphelphelphelphelphelp

Existujou přípravky které se vlijou do vyjebaného motoru a celý ho tak hezky ztmelí a slepí.... a pak se to rychle prodá..... neklepe, startuje pohoda.. pak vyměníš olej dáš tam to co tam má být a díly se začnou uvolnovat... dělá se to u aut.. a bohužel i u motorek bad
doufej že tě někdo nevyjebal.... bigsmile


Blu one.... old one
Michal Dk (Člen)
04.02.2008 12:09:38
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

LosBanditos psal:

Ahoj, mám bandita N600 rok. 97 najeto cca 38900. Včera jsem vyměnit moto olej a filtr. Olej je motul 10w40 a dnesk a vzduch. filtr a svíčky NGK CR9EK. Prostě ty samé so jsou z továrny. Včera to klapalo trošku, ale neska jsem se zhrozil to z mojeho řížu za pazvuky klepacící leze. Nevíte čím to může být? Moto mám z NDR a určo už dlouhou dobu nebyli ventyly seřízené. Ale to přece není možné, aby po výměně oleje začla banditka tak nehorázně klepat. Prosím poraďte chlapi.helphelphelphelphelphelp

Nezlobte se ale nedá mě to:Že by někde udělali soudruzi z NDR chybu?

Ondráš (Člen)
04.02.2008 12:32:39
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

škardík psal:
nety psal:

já dal dneska svíčky, motor běží gut... jen občas cvak... nejde to z motoru spíš z karbu, nebo jak když vynechá svíčky. Dělá to nepravidelně. jen občas... co by to mohlo být?

Kutil Timbigsmile

Vyšší výkon...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zdenek 1 (Člen)
04.02.2008 13:01:42
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

taky mi to za studena klepe a ventily jsem seřizoval teď prvně doma sám ,a žádné podložky tam opravdu nejsou! jinak dneska parádních 100 kiláků(akorát to někdy trochu fouklo z boku)good


když to jede,je to OK
sonyk (Člen)
04.02.2008 15:20:32
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

VikecB12 psal:
nety psal:

no servisku má... motor běží pěkně a najdnou klap, jak kdyby svíčka vynechala. Necham dat rozvoďák, ventily, podtlaky... Jinač snad se tam nemělo co posrat. A co fajfky? tam by nemohl být problém?

Mě to dělal starej bandit,vobčas to vynechalo na jednom válcu,ale dělalo to jenom dokud se motor pořádně neprohřál,pak byl pokoj. A stejně mě to dělala Kawa ZR7 co sem měl předtím.....
Pořádně vohřej,potom projeď a pak až poslouchej jestli je fšechno OK. Po zimě dělají motorky fšelijaký věci,ale jak se voteplí je to často fšechno gutgood

to sami studena i po shozeni sitice jak na tri valce ale kdyz se prohreje jede jak ma


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Banditatom (Člen)
04.02.2008 17:52:12
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

sonyk psal:
VikecB12 psal:
nety psal:

no servisku má... motor běží pěkně a najdnou klap, jak kdyby svíčka vynechala. Necham dat rozvoďák, ventily, podtlaky... Jinač snad se tam nemělo co posrat. A co fajfky? tam by nemohl být problém?

Mě to dělal starej bandit,vobčas to vynechalo na jednom válcu,ale dělalo to jenom dokud se motor pořádně neprohřál,pak byl pokoj. A stejně mě to dělala Kawa ZR7 co sem měl předtím.....
Pořádně vohřej,potom projeď a pak až poslouchej jestli je fšechno OK. Po zimě dělají motorky fšelijaký věci,ale jak se voteplí je to často fšechno gutgood

to sami studena i po shozeni sitice jak na tri valce ale kdyz se prohreje jede jak ma

taktéž za studena klepačka řechtačka a tři válce po zahřátí je vše okgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Marcus_86 (Člen)
04.02.2008 18:07:06
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

kamosovi na te same masine to taky chrci ... pry to tak proste dela ... ale moja B12 je ticha jako svine.

nety (Člen)
04.02.2008 20:56:55
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

tak to jdu tu mou mrdku spoknout ze skály bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
škardík (Člen)
04.02.2008 21:54:54
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Konečněs na to přišelbigsmile


viz avatar:)
sonyk (Člen)
05.02.2008 13:22:33
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

rikam furt ze je to jebka a protoze sem taky tak nova motorka bude zase tahle jebka


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Shaft (Člen)
06.02.2008 13:20:30
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

gapa psal:
LosBanditos psal:

Ahoj, mám bandita N600 rok. 97 najeto cca 38900.......

Jo, Jo..... r.v.97/38tkm
Skoro jakobych pročítal inzerci v ČMN, tam taky nemá žádná motorka (ani 15let stará) nejeto víc než 30.000! surprisedsurprised

Garantuji ti, že ten motor má nalítáno min. 60.000km, ale spíš tak 80.000km....

nechápu proč všichni píšete jednu a tu samou pohádku....já mam 97 a má najeto 21 tis, a garantuju ti, že ten motor víc nemáidontknow, prostě  ne všichni musej nalítat na mašině 6 tis za rok...prostě takový mašiny jsou a budou, když můžeš koupit jawku od nějakýho dědy a má najeto třeba 40 tis a je 50 let stará, tak proč bys nemohl koupit banďoura, kterej ma po 11 letech 38 tis??idontknow


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
sonyk (Člen)
06.02.2008 14:16:56
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

ja nalital za sezonu 2690km


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2008 14:42:06
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

...mám za dvě sezóny 25 000 a co i kdyby měl motor předtím víc než udával tachometr tak furt má pěknej zvuk a šlape jak hodinky.podle tacho mám ted 50 000


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
škardík (Člen)
06.02.2008 14:42:23
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

Já 10 000, ale první sezonu na Bčku sem dal 20 000good


viz avatar:)
Shaft (Člen)
06.02.2008 18:09:14
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

škardík psal:

Já 10 000, ale první sezonu na Bčku sem dal 20 000good

mazecgood


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.
Bandit-Kralik (Člen)
06.02.2008 18:15:54
Offline

Re: PO výměně oleje a filtrů začal motor klepat

6000km za rok je jako prd....jedna dovolena,par vikendu,obcas okolo komina po praci a jsem pres 6000km....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr