Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zítra jdu do ní

jirka (Nový člen)
19.08.2007 22:39:58
Offline

zítra jdu do ní

Pic.Zítra jdu do B6 r.v.2002 cca 11500km.good Poradte na co dát hlavně bacha? Už jsem jí okouknul a zdá se O.K. Jen ty km mi moc nehrajou.idontknow Jinak je to krasavice : ladák,řidítka bull,černá metla,centr.stojan...smile1

osiris (Člen)
19.08.2007 22:44:26
Offline

Re: zítra jdu do ní

...nad kilometrama nepřemejšlej, je to jedno, vojetej motor mít ještě nebude, až ji přivezeš, udělej servis a může ti bejt jedno kolik je na budíkách


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Salam (Člen)
19.08.2007 23:06:56
Offline

Re: zítra jdu do ní

a kolik za nej das? kde jsi ho sehnal? taky shanim...

jirka (Nový člen)
19.08.2007 23:07:42
Offline

Re: zítra jdu do ní

To mam v plánu.Ale znáš to, novej přírustek do rodiny a člověk má prostě starost.idontknowNo jestli na ní dojedu domů a všechno bude O.K. tak já budu večer K.O.beerbeerbeerbeerwinesick

Šárka (Člen)
20.08.2007 12:47:18
Offline

Re: zítra jdu do ní

jirka psal:

Pic.Zítra jdu do B6 r.v.2002 cca 11500km.good Poradte na co dát hlavně bacha? Už jsem jí okouknul a zdá se O.K. Jen ty km mi moc nehrajou.idontknow Jinak je to krasavice : ladák,řidítka bull,černá metla,centr.stojan...smile1

gratuluju a štastně jezdi a hlavně opatrně

ty kilometry ti tiše závidimsmile2


Obtížné neznamená nepřekonatelné
Koldan (Člen)
21.08.2007 08:40:12
Offline

Re: zítra jdu do ní

jirka psal:

Pic.Zítra jdu do B6 r.v.2002 cca 11500km.good Poradte na co dát hlavně bacha? Už jsem jí okouknul a zdá se O.K. Jen ty km mi moc nehrajou.idontknow Jinak je to krasavice : ladák,řidítka bull,černá metla,centr.stojan...smile1

ze 400 na 600? Po měsíci budeš zklamanejbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hans (Člen)
21.08.2007 16:53:00
Offline

Re: zítra jdu do ní

zklamanej by moh bejt pouze dobrej jezdec se zkušenostma. ten by si moh koupit 12ku.
ale 99% procent z nás nedokáže využít naplno ani tu šestku, natož pak dvanáctku.
po necelejch 4 měsících ježdění je na mě šestka pořád ještě moc a moc silná a rychlá......
takže zklámání si myslím že nepocítíš a jestli, tak si kup vostrou svini na rovinky a ne hambatinu....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
21.08.2007 17:48:54
Offline

Re: zítra jdu do ní

je fakt, že ze B400 na B600 není příliš velký posun......kdyby to bylo třeba na Horneta, nebo FZ6, tak by to posun byl......

Koldan (Člen)
21.08.2007 20:18:53
Offline

Re: zítra jdu do ní

hans psal:

zklamanej by moh bejt pouze dobrej jezdec se zkušenostma. ten by si moh koupit 12ku.
ale 99% procent z nás nedokáže využít naplno ani tu šestku, natož pak dvanáctku.
po necelejch 4 měsících ježdění je na mě šestka pořád ještě moc a moc silná a rychlá......
takže zklámání si myslím že nepocítíš a jestli, tak si kup vostrou svini na rovinky a ne hambatinu....

dyby to tak dycky platilo,eště jezdím na trojkolce,páč tu sem taky nevyužil na 100 %. Nikdo neříká,že musíš využívat mašinu na 100 %,aby sis moh kůpit druhou,silnější.Vono ta silnější mašina je i o něčem jiném,než maximálce a pokud jezdil na B4 a měl ju třeba rok,tag očekává dle mého od nové mašiny pokrok a ten u B6 nenajde,páč je jen vo něco málo silnější,rychlá skoro stejně jako B4,ale hlavně B4 je daleko lehčí a hravější,proto říkám,že bude zklamaný,jedině že by šel do teho co říká Větrník s tím by sa dalo sůhlasitgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sten (Člen)
21.08.2007 21:11:29
Offline

Re: zítra jdu do ní

idontknow nevidim problem mit B6, bejt trochu sikovnej + zatackovita trat a moc lidi ti neujede a je jedno co maj. A pozvolny stoupani k vyssim obsahum neni zadna chyba. 
    at se dari  good  beer


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
fido (Člen)
21.08.2007 21:30:59
Offline

Re: zítra jdu do ní

Petr J. psal:

je fakt, že ze B400 na B600 není příliš velký posun......kdyby to bylo třeba na Horneta, nebo FZ6, tak by to posun byl......

to těžko.....bad

je to podobný s odchylkama


bla...blabla...!
Petr J. (Člen)
22.08.2007 08:47:14
Offline

Re: zítra jdu do ní

jako podobný B6 a Hornet6 nebo FZ6? ale jdi Ty......jízdně je ta podobnost zatraceně vzdálená.....

fido (Člen)
22.08.2007 09:03:56
Offline

Re: zítra jdu do ní

Petr J. psal:

jako podobný B6 a Hornet6 nebo FZ6? ale jdi Ty......jízdně je ta podobnost zatraceně vzdálená.....

Podívej se, já nejsem důsledným propagátorem určitých motorek a netvrdím že tahle a tahle je na pendrek...navíc sem se s nima trochu svezl.
říkám s odchylkama, navíc FZ6 mě připadala jako el. naviják, ale to je holt vstřikování včetně opožděné reakce na plyn, nemluvím o výkonu ve špičce, ale o běžné jízdě. Rám u FZ6 jasně a Horneta do 06 ten jekl....beru 6ku jako takovou ne váhu, ovladatelnost a jiný srovnání tech parametrů

toto je akademická výměnar, pokud chceš hledat mouchy, tak FZ6 jich má určitě míň


bla...blabla...!
Petr J. (Člen)
22.08.2007 09:06:37
Offline

Re: zítra jdu do ní

já mluvil o vlastní jízdě......tam je mezi nimi rozdíl.......

Mirek D (Člen)
22.08.2007 10:12:49
Offline

Re: zítra jdu do ní

sten psal:

idontknow nevidim problem mit B6, bejt trochu sikovnej + zatackovita trat a moc lidi ti neujede a je jedno co maj. A pozvolny stoupani k vyssim obsahum neni zadna chyba. 
    at se dari  good  beer

Kdo zná Kakina potvrdí že na B6 v Brně natrhl prdel borcům i na GSX-R litr.... .


Autobus je taky Suzuki... .
Koldan (Člen)
22.08.2007 10:58:19
Offline

Re: zítra jdu do ní

vo tom žádnágood
ale na to,abych ocenil silnější mašinu nemuším bejt zrovna taký střelec jak Kakin,přestože nevyužiju šesku na 100%,je tak? A prostě se bavíme,že estli něgdo jezdil 400,tag skok na B6 nebude pro něj taky výraznej jag asi vočekává a držím se Jelenovejch parohů a budu tvrdit s ním,že pokud by šlo třeba už o teho Fazera nebo Horneta,bylo by to cítit vícgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hans (Člen)
22.08.2007 16:43:40
Offline

Re: zítra jdu do ní

když už to nebude skok na lepší mašinu, tak aspoň na stylovější a líp vypadající.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Bedřich (Člen)
23.08.2007 00:22:12
Offline

Re: zítra jdu do ní

nejse, žádnej střelec, ale měnil bych hned za B12. Jezdim porát vedvou a když se potřebuju  rychle hejbnout z místa, musim hodně šahat dolu...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
hans (Člen)
23.08.2007 20:25:15
Offline

Re: zítra jdu do ní

kdybych měl prachy, tak bych si jí časem koupil taky, to neříkám, že ne....
ale zatím k tomu nemám důvod....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
fido (Člen)
24.08.2007 01:12:07
Offline

Re: zítra jdu do ní

hans psal:

kdybych měl prachy, tak bych si jí časem koupil taky, to neříkám, že ne....
ale zatím k tomu nemám důvod....

jo kup si H9 ta ti to vyřešígood


bla...blabla...!
Filous (Člen)
24.08.2007 07:45:10
Offline

Re: zítra jdu do ní

Bedřich psal:

nejse, žádnej střelec, ale měnil bych hned za B12. Jezdim porát vedvou a když se potřebuju  rychle hejbnout z místa, musim hodně šahat dolu...

...a to je rozumnej důvot proč chtít B12 goodgoodgood ...vonehdá sem míval stejnej trabl, sám bes problému, ale naloženej ve dvou to bylo horší smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fido (Člen)
24.08.2007 21:13:28
Offline

Re: zítra jdu do ní

Filous psal:
Bedřich psal:

nejse, žádnej střelec, ale měnil bych hned za B12. Jezdim porát vedvou a když se potřebuju  rychle hejbnout z místa, musim hodně šahat dolu...

...a to je rozumnej důvot proč chtít B12 goodgoodgood ...vonehdá sem míval stejnej trabl, sám bes problému, ale naloženej ve dvou to bylo horší smile2

jo to je přesný....idontknow ty dva jsou na 6ce cejtit...smile1


bla...blabla...!
Kelly01 (Člen)
24.08.2007 23:58:25
Offline

Re: zítra jdu do ní

Pořád říkám..
Nabídněte,prodámsmile1


God Save The Queen!
Sandman (Člen)
25.08.2007 00:14:31
Offline

Re: zítra jdu do ní

Petr J. psal:

je fakt, že ze B400 na B600 není příliš velký posun......kdyby to bylo třeba na Horneta, nebo FZ6, tak by to posun byl......

S banditem nemám zkušenosti,ale ten hornet je fakt zabiják.Docela dravý sršeň (a teď mě někdo oddělá)smile1


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Ondráš (Člen)
26.08.2007 02:35:20
Offline

Re: zítra jdu do ní

Kelly01 psal:

Pořád říkám..
Nabídněte,prodámsmile1

Za 10 na součástky. Stále to platí...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr