Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vybrace

luktomas (Člen)
19.08.2007 23:07:15
Offline

Vybrace

Nekde kolem 160 mito docela dost vybruje nevi nekdo cim to muze byt?

Salam (Člen)
19.08.2007 23:09:16
Offline

Re: Vybrace

kola?

luktomas (Člen)
19.08.2007 23:16:38
Offline

Re: Vybrace

kola jsem nechal vyvazit........ nemuzou to delat liziska?

Ondráš (Člen)
19.08.2007 23:36:57
Offline

Re: Vybrace

Třeba to dělá ten pravopis.bigsmile

Podívej se, jestli ti třeba někde nějaké závažíčko neupadlo.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luktomas (Člen)
20.08.2007 18:21:40
Offline

Re: Vybrace

pravopisem to nebude ten nevibruje.......... zavazi nechybiidontknow

1.2_Bert (Člen)
20.08.2007 19:04:06
Offline

Re: Vybrace

luktomas psal:

Nekde kolem 160 mito docela dost vybruje nevi nekdo cim to muze byt?

Nezlob se na mě, ale otázka je nejasná, napiš, co přesně Ti vibruje (jestli tedy hovoříš o  motorce). Pokud máš na mysli vibrace do řidítek od kola, tak si přečti nejméně dvě nepříliš staré diskuze na tohle téma a jestli máš na mysli vibrace  od motoru, tak ty jsou zcela v normě u B12 někde od 4500 do 5500ot. (ale ty by již ve 160 být neměly).


12.Bandit je dobrá minulost
luktomas (Člen)
20.08.2007 21:55:37
Offline

Re: Vybrace

Ja preve nemuzu prid nato odceho ty vibrace jsou. Proste rekbych ze vte rychlosti zacne vibrovat cela motka nenito brneni do riditek cela se proste chova divne rozvibrujou se i budiky na zadek jsem dal novou gu a nepomohlo to tak nevim.Od motoru semi nezda zebyto bylo to znam kdyz brni do stupacek a riditek.idontknow

1.2_Bert (Člen)
20.08.2007 23:08:42
Offline

Re: Vybrace

Tak to budeš muset zkoušet krok za krokem přední kolo, sundat, v rukou zkus lehce roztočit na ose co na to ložiska, pak kolo znovu roztáčej pomalu (třeba mezi dvěma přepravkami) a okem zkontroluj zda kolo nebo ráfek nešmajdá do stran nebo jestli není šišaté, překontroluj i vyvážení (mášli vyváženo dobře kolo se zastavuje v jakékoliv poloze). Protože ti to dělá až ve 160, tak to bude jen drobná vada, kterou spolehlivěji a rychleji zjistí v dobře vybaveném motopneuservisu a těch stále není moc.


12.Bandit je dobrá minulost
Řízo (Člen)
20.08.2007 23:30:53
Offline

Re: Vybrace

luktomas psal:

Ja preve nemuzu prid nato odceho ty vibrace jsou. Proste rekbych ze vte rychlosti zacne vibrovat cela motka nenito brneni do riditek cela se proste chova divne rozvibrujou se i budiky na zadek jsem dal novou gu a nepomohlo to tak nevim.Od motoru semi nezda zebyto bylo to znam kdyz brni do stupacek a riditek.idontknow

to mě dělala Bandaska také, tag sem sundal zadní, nechal znova vyvážit a good
zkus jestli máš kola v lajně !


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
luktomas (Člen)
21.08.2007 10:53:47
Offline

Re: Vybrace

to zadni sem nechal znova vyvazit a delato porad...........vlajne podle me tak tak jsou

Koldan (Člen)
21.08.2007 12:33:35
Offline

Re: Vybrace

nezdá sa ně,že by vyvážení zadního kola dělalo taků paseku,obzlváště pokud stačí zabrzdit trošku víc zadní,rychlejc sa rozjet,nebo blbě podřadit a přideš vo nějakej ten gram na gumě hnedidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jíra (Člen)
21.08.2007 12:47:50
Offline

Re: Vybrace

luktomas psal:

Nekde kolem 160 mito docela dost vybruje nevi nekdo cim to muze byt?

Jestli ty se neklepeš strachy a nepřenášíš to do rámuidontknowhelp
smile1smile1smile1smile1smile1smile1


BMW Pičo! :-)
sonyk (Člen)
21.08.2007 12:56:49
Offline

Re: Vybrace

mam vibrace i vejs ale to je tim ze mam retez total kaput


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
luktomas (Člen)
21.08.2007 19:47:37
Offline

Re: Vybrace

ajo tome nenapadlo zeby strachem skusim se min klepat treba to pak bube lepsi

luktomas (Člen)
21.08.2007 19:49:14
Offline

Re: Vybrace

no ten retez mam taky uz na pussy mozna to bude tim tome nenapadlo uvidim az ho vymenim treba bude po vibracich

K.a.s.y.m. (Člen)
21.08.2007 19:51:34
Offline

Re: Vybrace

Hele ještě dotaz.Nebyla Motka náhodou bouraná.Jestli jo tak jak moc a co dělali případně s rámem.Protože pokud už nevíš co by to mohlo být stálo by to za projit detailně rám jestli není někde prasklý.Možná melu kraviny ,ale je to taky možnost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luktomas (Člen)
21.08.2007 19:58:09
Offline

Re: Vybrace

bourana snad nebyla aspon mito pri koupi rikal majitel ram sem prolejzal uz pri koupi a nikde tomu nenasvecovalo zeby byla bourana nak hodne rekbych ze urcite padla bylaale jak moc to nevim sou opravovany budiky ale nato mi bylo receno ze to spadlo ze stojanku takova ta otrepana veta

luktomas (Člen)
21.08.2007 20:02:00
Offline

Re: Vybrace

ale urcite jeto dobra rada ten ram poradne skountroluju dofam ze nanem zadnou prasklinu nenajdu ale kdyz otom tak premejslim docela se mi ty vybrace jevijakoby bylo neco volnyho ale zase delato jen pri vetci rychlosti kolem 120 nic

Góťa (Člen)
21.08.2007 22:30:46
Offline

Re: Vybrace

Spadlá ze stojánku...Hmm, ta moje byla prej přetočená při jízdě po zadním, proto ohlý podsedlák... ( což přestali tvrdit, když jsem si všim, že je měněný kolo-mrda ze zadu jak od autobusu ) A taky jetá důchodcem, nebo babou, kilometry tak 1000 za rok a tak. Už je mi z těch "seriozních" prodejců na sick   Mě to jednou vibrovalo, když jsem moc našponoval řetěz, kterej byl navíc už v háji... idontknow


.... vono to ňák dopadne ....
luktomas (Člen)
21.08.2007 22:43:08
Offline

Re: Vybrace

jj taky si rikam zeto kazdej omila stejnou pisni asi to bude tim retezem uvidm az ho vymenim a doufam zeto najdu pac meto dost znervoznuje

Koldan (Člen)
22.08.2007 08:20:59
Offline

Re: Vybrace

sundej přilbu, rozjeď mašinu,stačí trochu,třeba na 20km/hod a vypni motor,to že to bude řetazem uslyšíš naprosto zřetelně,prostě to bude drnkat,přeskakovat přes zuby,řachtat atd.good prostě ty zvuky,kdy vytahanej řetaz blbě dosedá na dokurvenéý pastorek a rozetubigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
petrD.J (Člen)
22.08.2007 11:11:35
Offline

Re: Vybrace

podívej se jestli nemáš povolenej krk,řeším to samí po výmnene přední pneu se vybrace začali oběvovat ve 140 pneu je nová a kolo jsem nechal převážit dvakrát,utáhnul jsem krk a je to lepší ještě to skusím vic , koukni na ty šrouby co spojojou rám vpředu před motorem.


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
Koldan (Člen)
22.08.2007 11:19:37
Offline

Re: Vybrace

já se jen zeptám,možná blbě,co přesně jsou ty vibrace předního kola? ste si vopravdu jistí,že to nezpůsobujete sami,když jedete?vono při 140 už má čověk tendenci přitahovat se k řidítkům,čímž rozohodí mašinu,zkoušeli jste přenést váhu víc na předek a povolit ruce,jestli to dělá taky?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
22.08.2007 11:23:36
Offline

Re: Vybrace

jo a na jaký stupeň máte nastavene předpětí na zadní pružině.Páč ně to fakt spíš přinde tak,že při těch rychlostech 150 a víc se prostě přitahujete k řidítkům,měkkým zadkem si mašina klesá a odlehčuje se přední kolo,čímž se na něj potom přenáší každej pohyb.zkuste si fakt při těchto rychlostech víc nalehnout na předek,tak aby jste to přední kolo zatížili víc


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
petrD.J (Člen)
22.08.2007 11:29:31
Offline

Re: Vybrace

zadek mám nastavenej standartně,než jsem vyvážil kolo tak vybrace vycházeli přímo zněj(kolo vyditelně hopsalo)po vyvážení se kolo uklidnilo ale začnou vybrovat budíky a třepat se řidítka ,motorka je celkově neklidná (nad 140km)a při přeřazení na vyší stupen ve vyších otáčkach se celá dost zavlníbadbad


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
petrD.J (Člen)
22.08.2007 15:55:20
Offline

Re: Vybrace

kdo z vás řešil něco podobnýho?????!!!!! a jak to dopadlo????goodbad


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
luktomas (Člen)
22.08.2007 18:20:34
Offline

Re: Vybrace

tak dik za dobre rady skusimto jeste vse prekontrolovat a pak dam vedet jak to dopadlo

Ondráš (Člen)
26.08.2007 01:37:23
Offline

Re: Vybrace

Koldan psal:

jo a na jaký stupeň máte nastavene předpětí na zadní pružině.Páč ně to fakt spíš přinde tak,že při těch rychlostech 150 a víc se prostě přitahujete k řidítkům,měkkým zadkem si mašina klesá a odlehčuje se přední kolo,čímž se na něj potom přenáší každej pohyb.zkuste si fakt při těchto rychlostech víc nalehnout na předek,tak aby jste to přední kolo zatížili víc

Sem to neměl číst...surprised Se teď budu bát jet ve dvou vzpřímeně přes 200.surprisedhelp


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr