Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » today?

Petr J. (Člen)
22.08.2007 12:00:18
Offline

today?

je hezky, je.....svítí sluníčko, svítí.........................................see you......

tak okolo druhé třetí jsem na kávě na Dubé.......o hodinku déle na kávě na Ještědu.....bigsmile

Romča (Člen)
22.08.2007 12:09:44
Offline

Re: today?

Petr J.:nestíháááám, ale stejně mam rande s Pavlem Banditou a Helis tady z fora, takže snad jindy. A na Dubí jsem byla včera,tedy jsem tam vlastně hóódně častobigsmile

jardagsf (Člen)
22.08.2007 12:14:58
Offline

Re: today?

tssss....jebkaři.....bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Romča (Člen)
22.08.2007 12:41:56
Offline

Re: today?

Tsss, nevim jak se tady třeba někdo z fora kdo má litrovou motorku (ne zrovna bandita) může nazývat jebkař.A takový ty manýry, že někdo s B6 někam přijede (myslí si dovy co nemá) a řekne o litru, že je to jebka, no to se divim,že ještě nikdo nedostal přes držkubigsmile Nemluvim o tom, co já mam za motorku,ale všeobecně. Jinak to neberte osobně i já mam mezi bandiťákama kamarády/ky,ale nikdo mi neřekne, že mam jebku.

Americkej (Člen)
22.08.2007 12:46:27
Offline

Re: today?

Romča psal:

Tsss, nevim jak se tady třeba někdo z fora kdo má litrovou motorku (ne zrovna bandita) může nazývat jebkař.A takový ty manýry, že někdo s B6 někam přijede (myslí si dovy co nemá) a řekne o litru, že je to jebka, no to se divim,že ještě nikdo nedostal přes držkubigsmile Nemluvim o tom, co já mam za motorku,ale všeobecně. Jinak to neberte osobně i já mam mezi bandiťákama kamarády/ky,ale nikdo mi neřekne, že mam jebku.

už se těším,jak dáš Jardovi dopřesdržky-teda jestli na to máš koule


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
22.08.2007 12:47:16
Offline

Re: today?

bigsmile Neznáš pozadí tohoto fóru goodbigsmile ...apropó na Banditfóru, kdo nemá Bandita, tak má jen prostě nějakou jebku bigsmilebigsmilebigsmile

Romča (Člen)
22.08.2007 12:49:20
Offline

Re: today?

Mour: hm, taky jsem si řikala, proč tam neni třeba políčko bez vyplnění motorky. Jinak mi je to celkem jedno. Já tu jsem přihlášená hlavně proto,že jsou tu mí kamarádi a taky jsem poznala i další fajn lidi z fora.

Romča (Člen)
22.08.2007 12:51:13
Offline

Re: today?

Americkej:já nikomu do dééršky dávat nebudu, proč taky. Jen jsem napsala, že se divim,že ještě nikdo přes ní nedostal.Ale to je jedno, neřeš to.smile1

Newada (Člen)
22.08.2007 12:51:38
Offline

Re: today?

Romčo, už sem ti to jednou řekl. Máte holt s Karlem jebky, tak se s tim smiř. idontknowbigsmile


jak dlouho ještě?
Newada (Člen)
22.08.2007 12:52:46
Offline

Re: today?

Jo a u HK zataženo a přeháňky smile2


jak dlouho ještě?
Progear 650 (Člen)
22.08.2007 12:55:44
Offline

Re: today?

Romča: A kam dneska pojedeš? Jel bych taky, ale nikam daleko...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Romča (Člen)
22.08.2007 13:03:53
Offline

Re: today?

Progear 650:asik nikam, ještě nevim,ale mam sraz s někym odtud, dorazí ke mě domu a jedem na kavčo nebo ho dáme u nás doma. Takže bych to viděla na Mělník na kafe, pokud bude počasí.A pokud nebudou chtít ject na Dubousmile1
Hele Newado, neserbigsmile beztak bys měl jen odřenou jebku, nebejt násbigsmile

Progear 650 (Člen)
22.08.2007 13:05:28
Offline

Re: today?

No tak nic, ja na to taky kašlu, nejak se zatahuje...bad


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Helis (Člen)
22.08.2007 13:05:30
Offline

Re: today?

To neřešte neeee.....no já tedy přemýšlím,že bych možná tu Dubouidontknowbigsmile......ale ne,bude pršet,vyrazím autem....help

Romča (Člen)
22.08.2007 13:12:51
Offline

Re: today?

Helis:zatim nestraš, možná pršet nebude, teda podle radaru. Jinak já byla na Dubí i včera, s kamarádem a ještě jeho kámošem. Já tu Dubou znám už poslepu. Jinak když bude počásko,tak je mi to celkem jedno.

Helis (Člen)
22.08.2007 13:14:29
Offline

Re: today?

Uvidíme,až dorazím domů,tak ti napíšu jak pojedu a v kolik zhruba přesněidontknow přijedu...bigsmile

Romča (Člen)
22.08.2007 13:16:34
Offline

Re: today?

Helis: ok, tak dej pak vědět

Romča (Člen)
22.08.2007 13:17:54
Offline

Re: today?

Helis: Kája se možná pojede podívat na to GSX-Ro tak nebude doma.Ale to se teprve dovim,jestli tam pojede, jsem na to zvědavá.

fido (Člen)
22.08.2007 13:35:59
Offline

Re: today?

Mour psal:

bigsmile Neznáš pozadí tohoto fóru goodbigsmile ...apropó na Banditfóru, kdo nemá Bandita, tak má jen prostě nějakou jebku bigsmilebigsmilebigsmile

polehčující okolnost je Suzukismile1goodbigsmile


bla...blabla...!
jardagsf (Člen)
22.08.2007 13:38:24
Offline

Re: today?

Romča psal:

litrovou motorku (ne zrovna bandita) může nazývat jebkař.A takový ty manýry,.... a řekne o litru, že je to jebka, no to se divim,že ještě nikdo nedostal přes držkubigsmile Jinak to neberte osobně i já mam mezi bandiťákama kamarády/ky,ale nikdo mi neřekne, že mam jebku.

1.f profilu mas za motorku jenom nejakou jebku - proto jebkari
2.litr musi byt jebka bo to rozhodne neni gsf
3.sice nejsem tvuj kamarád/ka ale klidne to reknu znovu
4.osobne to neberu ale mam u tebe panaka , bo prave kvuli tomuto jsem tam dal DVA chechtaci smile a ne smile hlavou kroutici nevericne , aby to pochpili i ti kteri neznaji pozadi
jardagsf nad mladyma a neklidnyma hlavou kroutici a shovivave se smejici
ps. za kazdym bodem jsou 3 slovy TRI chechtaci smile
pps. ten podpis se mi tentokrat povedl - su jak nejaky moudry saman nebo co goodbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Zdenda (Člen)
22.08.2007 14:20:53
Offline

Re: today?

Zase někdo kdo je chytlavej a vážnej jak hovnoidontknow I ta největší trubka by z textu poznala, že to Jarda nemyslel nijak zle, ba právě naopak. Jsi bohužel na Bandit foru, takže i kdybys měla třílitr Honda tak třeba pro majitele GSF 250 bude ta "tvoje" jebka. A vůbec to nebude míněno zle.idontknow A nějaký řečí o rozbití držky...idontknow Ach jo.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fido (Člen)
22.08.2007 14:26:19
Offline

Re: today?

jojosmile1zde začína hra na "tvrdý motorkáře"idontknowhelpsmile1


bla...blabla...!
Romča (Člen)
22.08.2007 14:43:00
Offline

Re: today?

jardagsf:pochopila jsem to moc dobře, jen mě ty keci tohodle typu docela štvou, proto jsem napsala, co jsem napsala.
Ále kdo mě nezná, tak neví, jak jsem to myslela,takže to už neřeš.

Filous (Člen)
22.08.2007 15:12:13
Offline

Re: today?

...jenom aby bylo jasno...fšechno, co nejni BANDIT, stojí tady:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/P8192058.JPG



...a MOTORKY tady:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Filous/DSC00014_renamed.JPG

Editoval osiris (22.08.2007 16:02:03)


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.08.2007 15:13:20
Offline

Re: today?

...Osi mě za tu velikost zabije fotek bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Romča (Člen)
22.08.2007 15:14:55
Offline

Re: today?

Filous:jó myslim,že tyhle fotky jsem u nějakýho fakt zarytýho bandiťáka vidělabigsmile Ještě že tohle si můžete dovolit jen na srazu banditůbigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
22.08.2007 15:16:54
Offline

Re: today?

Romča psal:

Filous:jó myslim,že tyhle fotky jsem u nějakýho fakt zarytýho bandiťáka vidělabigsmile Ještě že tohle si můžete dovolit jen na srazu banditůbigsmilebigsmilebigsmile

...tag tys asi neviděla, bo sou ze soboty surprised ...asi sem ten zarytej bandiťák, bo fotky i cedule sou moje surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
22.08.2007 15:24:06
Offline

Re: today?

jardagsf psal:
Romča psal:

litrovou motorku (ne zrovna bandita) může nazývat jebkař.A takový ty manýry,.... a řekne o litru, že je to jebka, no to se divim,že ještě nikdo nedostal přes držkubigsmile Jinak to neberte osobně i já mam mezi bandiťákama kamarády/ky,ale nikdo mi neřekne, že mam jebku.

1.f profilu mas za motorku jenom nejakou jebku - proto jebkari
2.litr musi byt jebka bo to rozhodne neni gsf
3.sice nejsem tvuj kamarád/ka ale klidne to reknu znovu
4.osobne to neberu ale mam u tebe panaka , bo prave kvuli tomuto jsem tam dal DVA chechtaci smile a ne smile hlavou kroutici nevericne , aby to pochpili i ti kteri neznaji pozadi
jardagsf nad mladyma a neklidnyma hlavou kroutici a shovivave se smejici
ps. za kazdym bodem jsou 3 slovy TRI chechtaci smile
pps. ten podpis se mi tentokrat povedl - su jak nejaky moudry saman nebo co goodbigsmilebigsmile

takže: jardagsf nad mladyma a neklidnyma hlavou trpělivě kroutici a shovivave, moudře aš šamansky se usmívající? bigsmile


BMW Pičo! :-)
Jíra (Člen)
22.08.2007 15:27:15
Offline

Re: today?

Filous psal:
Romča psal:

Filous:jó myslim,že tyhle fotky jsem u nějakýho fakt zarytýho bandiťáka vidělabigsmile Ještě že tohle si můžete dovolit jen na srazu banditůbigsmilebigsmilebigsmile

...tag tys asi neviděla, bo sou ze soboty surprised ...asi sem ten zarytej bandiťák, bo fotky i cedule sou moje surprisedbigsmile

vezmi je do koruny ssebou plíz smile1


BMW Pičo! :-)
Filous (Člen)
22.08.2007 15:28:39
Offline

Re: today?

Jíra psal:
Filous psal:
Romča psal:

Filous:jó myslim,že tyhle fotky jsem u nějakýho fakt zarytýho bandiťáka vidělabigsmile Ještě že tohle si můžete dovolit jen na srazu banditůbigsmilebigsmilebigsmile

...tag tys asi neviděla, bo sou ze soboty surprised ...asi sem ten zarytej bandiťák, bo fotky i cedule sou moje surprisedbigsmile

vezmi je do koruny ssebou plíz smile1

...gdyš pojedu a nezapomenu, tag jo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
22.08.2007 15:30:20
Offline

Re: today?

idontknowklacek najdu, vezmi je samotnýbigsmilebigsmilebigsmile


BMW Pičo! :-)
Filous (Člen)
22.08.2007 15:32:15
Offline

Re: today?

...fakt eště nevim, esi pojedu idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
22.08.2007 15:33:33
Offline

Re: today?

ale cikánky tu nemáme idontknow...


BMW Pičo! :-)
Romča (Člen)
22.08.2007 15:35:48
Offline

Re: today?

Filous:tak myslim,že jsem něco podobnýho už někde vidělasmile1

Filous (Člen)
22.08.2007 15:38:56
Offline

Re: today?

Jíra psal:

ale cikánky tu nemáme idontknow...

...šťastnej to kraj, škodá že nemůžu říct to samý smile2 ...nechcete ňáký zdarma??? ...u nás se to ňák přemnožilo smile2 ...já vim, já vim, uš mlčim smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sten (Člen)
22.08.2007 15:42:10
Offline

Re: today?

a já bych tu taky neco moh poslat ...


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
osiris (Člen)
22.08.2007 15:42:58
Offline

Re: today?

romče: vzhledem k tomu že jsi na suzukiBANDIT fóru, tak buď ráda i za tu jebku ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Romča (Člen)
22.08.2007 15:44:40
Offline

Re: today?

osiris:tak kvůli vám si bandita kupovat nebudusmile1 ale myslim,že jsem to tady už vysvětlila, neni potřeba se k tomu víc vyjadřovat

Loser (Administrator)
22.08.2007 15:46:44
Offline

Re: today?

Filous: aspon tam po nas nekdo uklidil ten bordel a nemusels to delat samgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
22.08.2007 15:49:07
Offline

Re: today?

Loser psal:

Filous: aspon tam po nas nekdo uklidil ten bordel a nemusels to delat samgoodbigsmile

goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
22.08.2007 15:49:36
Offline

Re: today?

Filous psal:
Jíra psal:

ale cikánky tu nemáme idontknow...

...šťastnej to kraj, škodá že nemůžu říct to samý smile2 ...nechcete ňáký zdarma??? ...u nás se to ňák přemnožilo smile2 ...já vim, já vim, uš mlčim smile2

no, ne že by tu nebyly vůbec, ale takovou občanskou pohodu jako u tebe...idontknow bigsmile


BMW Pičo! :-)
huskyb12 (Administrator)
22.08.2007 15:50:56
Offline

Re: today?

tady se totiž těžce kastuje, tady je to Banditland a fertig !

Vyjížďka - takhle parkujou Banditi

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Husky/banditi.JPG



A autobusáci ( třeba ) sou vykázaný na svoje parkoviště

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Husky/bus.JPG



Vo tom se tady nediskutuje, tady to tak je ci fix :)))


ale di, Ty brepto ...
osiris (Člen)
22.08.2007 15:53:43
Offline

Re: today?

...není potřeba se kvůli tomu "vztekat" a naopak je potřeba si uvědomit kde se "vztekáš" :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
22.08.2007 16:05:16
Offline

Re: today?

filousovi: jj, nakopu ti ho hnet neska v šest bigsmile (první malou, druhou mega, jag ty to dokážeš? bigsmile) ...zmenšil sem to

ps: houska to má malý, ten je oukej bigsmile (velký, ale přitom malý, fak, koukal sem na to bigsmile)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
svatej (Člen)
22.08.2007 16:10:15
Offline

Re: today?

huskyb12 psal:

tady se totiž těžce kastuje, tady je to Banditland a fertig !

Vyjížďka - takhle parkujou Banditi

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … anditi.JPG

A autobusáci ( třeba ) sou vykázaný na svoje parkoviště

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ky/bus.JPG

Vo tom se tady nediskutuje, tady to tak je ci fix :)))

Woe,chudák Mirek. Prej co tady delas?! Ty mas stat tamhle!bigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
huskyb12 (Administrator)
22.08.2007 18:04:15
Offline

Re: today?

jakej chudák ? Autobusáci se taky můžou posrat, když jim stojíš na zastávce :)))


ale di, Ty brepto ...
Mirek D (Člen)
22.08.2007 18:09:06
Offline

Re: today?

svatej psal:
huskyb12 psal:

tady se totiž těžce kastuje, tady je to Banditland a fertig !

Vyjížďka - takhle parkujou Banditi

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … anditi.JPG

A autobusáci ( třeba ) sou vykázaný na svoje parkoviště

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ky/bus.JPG

Vo tom se tady nediskutuje, tady to tak je ci fix :)))

Woe,chudák Mirek. Prej co tady delas?! Ty mas stat tamhle!bigsmilebigsmilebigsmile

Čurani mě poslali vo kus dál, prej tam máš zastávku... . A to měl každej min. vo 2 deci míň v motóru. A pozorný pozorovatel si všimne že mězi nima byl taky jeden bus... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
svatej (Člen)
22.08.2007 19:05:52
Offline

Re: today?

bigsmilebigsmile to mas recht,ale fakt jen ti pozorni.
Stejne nejlepsi bylo zdraveni autobusaku.bigsmile


Amen. . .
Mirek D (Člen)
22.08.2007 20:25:34
Offline

Re: today?

Njn, pussy, ale v tom Harrachově to byl autobus ČSAD Semily a já tam hned včerá byl na jednání.... . Jsem šel vopatrně po chodbě, abych ho náhodou nepotkal... . idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
MAZI (Člen)
22.08.2007 20:28:47
Offline

Re: today?

přesně tak .........  pozdravili jsme v Harachově autobusáka a von chudak nemoh tušit vo co go ......  ale jinak s tema jebkama je to tady prostě takovej kolorit a sme tomu rádi goodgoodgood jen někteří slabší jedinci to špatně nesou.


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Mirek D (Člen)
22.08.2007 21:13:22
Offline

Re: today?

Moderátoři a administrátoři taky jezděj na ledasčem jen nee na Bandasce.... . Ale většina lidí tady B6 nebo B 12 kdysi měla... . smile1


Autobus je taky Suzuki... .
fido (Člen)
22.08.2007 21:29:44
Offline

Re: today?

1) členové atd.nějakým způsobem mají kladný vztah k těmto motorkám..ať už jako 
     původní vlastníci...nebo jinak.
2) občas se objeví někdo kdo nechápe filosofii tohoto webu a myslí si, že je na jiném-
     masovňáckém a trousí moudra...
3) eště že máme tu demokracii a pluralitu :)


bla...blabla...!
Meloun (Člen)
22.08.2007 21:34:46
Offline

Re: today?

3) eště že máme tu demokracii a pluralitu :)

Že by úryvek z inscenace Dívčí válka Prozatimního divadla F.R.Čecha?bigsmile


PURE NAKED BIKE!
fido (Člen)
22.08.2007 21:44:52
Offline

Re: today?

2 meloun: ee...tohle tentokrát vyšlo přímo ze měsmile1


bla...blabla...!
Zdenda (Člen)
22.08.2007 22:52:18
Offline

Re: today?

Romča psal:

Filous:jó myslim,že tyhle fotky jsem u nějakýho fakt zarytýho bandiťáka vidělabigsmile Ještě že tohle si můžete dovolit jen na srazu banditůbigsmilebigsmilebigsmile

Promiň, nechápu co jsme si jako dovolili tak hroznýhoidontknow Víš ono jde o srandu, rejpání, pošťuchování zkrátka nadsázku a věř, že mám spoustu kámošů na jinejch bajkách mezi kterejma se běžně titulujeme do sekaček, půlmotorů, kláves, autobusů a podobně. A dovoluju si to naprosto všudegood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
22.08.2007 22:56:50
Offline

Re: today?

Romča psal:

osiris:tak kvůli vám si bandita kupovat nebudusmile1 ale myslim,že jsem to tady už vysvětlila, neni potřeba se k tomu víc vyjadřovat

wow tak to se mi neskutečně ulevilo, že si právě kvůli nám nebudeš Bandasku kupovatsurprised

Ona je to totiž těžká jebka, co se kroutí v zatáčkách a jinak nejedebad

Uff spadlo ze mě 100 kilogood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
22.08.2007 23:13:39
Offline

Re: today?

To já sem si Bpussy znova koupil abych sem líp zapadl a mohl s klidnym svědomím dojet na nějakej ten Bpussysraz.Faktsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
22.08.2007 23:17:23
Offline

Re: today?

No jistěěěěěěěěěěě!
Jak jinak!
Přijet na nějaký jiný kepce tak hned dostaneš na nosánek suchou krátkoufuck

bigsmilebigsmilebigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Tomy (Člen)
23.08.2007 00:25:35
Offline

Re: today?

Romča:Taky jsem měl Bandita a teď mám Fazera,takže tady prostě Yebkubigsmile...

Petr J. (Člen)
23.08.2007 09:00:49
Offline

Re: today?

.....včera to bylo luxusní poježdění.....na Ještěd od Českého Dubu je z větší části nový asfalt....fakt pěkný........
.....a káva o páté v Dolech taky neměla chybu.....bigsmile

prostě středa jak má být....good

jebka nejebka, hlavní je, kdo to kočíruje......

Romča (Člen)
23.08.2007 09:19:22
Offline

Re: today?

Zdenda:taky jestli sis nevšim,tak tam byli smajlíky, takže ani já to neberu tak vážně jak si myslíšsmile1

Koldan (Člen)
23.08.2007 09:35:43
Offline

Re: today?

to já pojezdil v neděli Pezinsků Babu,bylo to móóóc hezký,novej povrch,vracáky,stupačka byla a baťůžek si teho ani nevšimbigsmile akorát je blbý,že dyž tam člověk chytne na začátku kolonu aut,móóc blbě sa předjížděj a je po zážitkusmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenda (Člen)
23.08.2007 12:27:20
Offline

Re: today?

Romča psal:

Zdenda:taky jestli sis nevšim,tak tam byli smajlíky, takže ani já to neberu tak vážně jak si myslíšsmile1

Ok, tak to má býtgoodgoodgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenák (Člen)
24.08.2007 21:42:34
Offline

Re: today?

Romča to myslela dobře.... good
Ty co ji alespoň jednou viděli tak to ví..... bigsmile

PS: Už sis zkusila tu Suzuki???


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Romča (Člen)
24.08.2007 22:20:55
Offline

Re: today?

Zdenák:no jasně, dneska jsem na GSX-Ru jela poprvý,ale jen kolem vesnice, páč to zatim ještě neni na českejch papírech,ale už se na tom pracuje. Svezení super, zatim nevim co tam motorka umí,takže jsem to moc netočila a jela jen tak na brblačkusmile1 A taky dneska vyčistil Kája karbeci a ještě musí udělat synchrony.Pak myslim, že už to bude dobře vyladěný. Jinak svezení dobrý,ale ta silnice neni můj styl,ale Dubou si s ní určo dámbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr