Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ewans (Člen)
31.08.2007 19:30:13
Offline

(b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Zdar chlapi,potrebuju poradit-pomoc,uz podruhe me nechala masina ve stychu.Jel sem do prace-na noc a rano mrcha nenastartovala,zkousel sem to roztlacet vsechno mozny a nic.tak sem jel dom busem a odpo sem tam dojel s otcem,ale zase nic tocila obcas to blaflo ale nechytlo,sam sem to neroztlacil,jen to blaflo.Pak me otec tlacil asi 200m a pak nastesti chytla.Netusim cim to muze bejt,je fakt ze v noci byla zima a dyz stoji jindy v garazi tak chytne v pohode.Nevim co s tim a servisum uz moc neverim,sem tam dal seridit karburatory a ventili a spis se to zhorsilo,na 1 to ztratilo docela vykon.Ste nekdo z jizniho okoli Brna?Nekdo kdo by na to treba mrkl?Jasny ze ne zadarmo,za rozumny prachy,zrovna bych odkoukal co s tim a priste to zkusil sam vyresit.Umite nekdo spravne nastavit karb.+ventili? jo mam gsf 400

Editoval osiris (31.08.2007 21:44:27)


Presedlal jsem na sv650
ross (Člen)
31.08.2007 19:35:49
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Nemyslím, že by to bylo karbecem. Zkus změřit baterii, jestli někde nepouští šťávu. Nebo to může být sytič.
Pokud normálně jezdí a nejde jen nakopnout tak to karbec nebude.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
maňas (Člen)
31.08.2007 19:37:03
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

no tak jdi nejdřív po těch důležitejch věcech a musíš na to přijít.
1.dává svíce jiskru
2.de tam benál
3.vzucháč je alespoň trochu čistej
4.baterka je gut,točit může,ale pokud bude mít málo šťávy tak to max uchlastáš a nechytne


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ewans (Člen)
31.08.2007 19:42:32
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ross psal:

Nemyslím, že by to bylo karbecem. Zkus změřit baterii, jestli někde nepouští šťávu. Nebo to může být sytič.
Pokud normálně jezdí a nejde jen nakopnout tak to karbec nebude.

Nemyslim ze to bude karburatorama,to byla jen odezva na to jak sme to dal do servisu a ztratilo to na jednicku vykon tak esi to nekdo umi naladit spravne


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
31.08.2007 19:44:25
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

maňas psal:

no tak jdi nejdřív po těch důležitejch věcech a musíš na to přijít.
1.dává svíce jiskru
2.de tam benál
3.vzucháč je alespoň trochu čistej
4.baterka je gut,točit může,ale pokud bude mít málo šťávy tak to max uchlastáš a nechytne

svice sou nedavno davany novy,benal tam urcite jde,ale muzu na to mrknout.dyby tam nesel tak to ani neblafne,dycky to jako naskocilo ale neudrzelo to a chciplo.Muzu mrknout na vzduchac-jak se cisti?mam tam mylsim olejovej.Baterka by mela byt taky v poho ale muzu ju dobit, tim nic nezkazim.....


Presedlal jsem na sv650
Henry (Člen)
31.08.2007 20:12:17
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Podívej se pořádně na ty filtry, jak vzducháč tak benzínový, taky jsem se chvíli trápil a když jsem oba vyměnil tak to fičí.good


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
Myšák (Člen)
31.08.2007 20:52:37
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Mas to rozbity surprised


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
osiris (Člen)
31.08.2007 21:49:19
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ewansovi: piš prosímtě příště alespoň trošku vypovídající názvy smile1

...k tématu, jak ti napsal maňas, zkus zjistit příčinu - vyšroubuj po marným pokusu o nastartování svíčky a řekni jestli jsou suchý nebo mokrý, když už budou venku, zkus jestli jiskří


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yello (Člen)
31.08.2007 22:48:00
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Skoro bych se vsadil,ze je v hajzlu bud regler,anebo(a to je horsi) stator altiku...


...che palle !!!
ewans (Člen)
01.09.2007 16:52:04
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

osiris psal:

ewansovi: piš prosímtě příště alespoň trošku vypovídající názvy smile1

...k tématu, jak ti napsal maňas, zkus zjistit příčinu - vyšroubuj po marným pokusu o nastartování svíčky a řekni jestli jsou suchý nebo mokrý, když už budou venku, zkus jestli jiskří

Kdyby to bylo svickama tak to bude startovat dycky spatne ,ale vetsinou startuje bez problemu,ale obcas se stane ze me necha ve stichu....zitra je nedele tak si s tim pohraju,vytahnu svice,vzduchac,ale nevim kde je benzinovej filtr?????????????idontknow


Presedlal jsem na sv650
Henry (Člen)
01.09.2007 16:57:26
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Měl by být pod nádrží od kohoutku směrem ke karbcům.


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
ewans (Člen)
01.09.2007 17:02:30
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Henry psal:

Měl by být pod nádrží od kohoutku směrem ke karbcům.

Takze rikas  bez po logicke ceste rovnou za palivem jo?bigsmile....to bych mel najit,jen nevimm jak to vypada.....idontknow


Presedlal jsem na sv650
Nostromo (Člen)
01.09.2007 17:23:34
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Zkus to natocit taky z jine baterky a nebo pomoci kabelu z auta.

Mel jsem 400 a takovy problemy jsem nemel.

Bacha taky na svicky, me dost casto odchazeli svicky na bohatou smes - kdyz sem zacinal tak sem prodaval plyn a vrkal jeste na sytic a to svice spolehlive zlikvidovalo.
Venku davali krasnou jiskru, ale pod tlakem ve valci ne.
Pak mi nekdo rekl, at na sytic nevrkam a bylo po problemu se svicema. smile1

maňas (Člen)
01.09.2007 18:15:17
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ewans psal:
Henry psal:

Měl by být pod nádrží od kohoutku směrem ke karbcům.

Takze rikas  bez po logicke ceste rovnou za palivem jo?bigsmile....to bych mel najit,jen nevimm jak to vypada.....idontknow

nevím jak 400,ale já tam teda mám tak možná filtr v nádrži přímo na kohoutu po cestě ke karbcům nic
nebo nějakej podtlak z nádrže není někde přiskříplej,to je hned,mám vlastní zkušenostbad


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ewans (Člen)
01.09.2007 18:27:56
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Nostromo psal:

Zkus to natocit taky z jine baterky a nebo pomoci kabelu z auta.

Mel jsem 400 a takovy problemy jsem nemel.

Bacha taky na svicky, me dost casto odchazeli svicky na bohatou smes - kdyz sem zacinal tak sem prodaval plyn a vrkal jeste na sytic a to svice spolehlive zlikvidovalo.
Venku davali krasnou jiskru, ale pod tlakem ve valci ne.
Pak mi nekdo rekl, at na sytic nevrkam a bylo po problemu se svicema. smile1

Doma v garazi nastartuje,ale mel sem problem dyz stala venku v noci a bylo docela chladno 10C.Baterka tocila,v tom problem asi nebude,ale nechytlo to,ale svice taky ne,pac v garazi to chytnesmile2


Presedlal jsem na sv650
Henry (Člen)
01.09.2007 18:35:52
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Nevím jak to je na 1200, nebo 400, já mám 600 a tam v kohotu žádný sítko ani filtr nemám, mám ho právě až za ventilem od nádrže.idontknow


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
maňas (Člen)
01.09.2007 18:40:47
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

pokud to v garáži chytá a venku je problém je to asi fakt baterkou,ona točit může ,ale pokud nemá dost proudu k naskočení motoru jenom se to uchlastá,zkus to venku přes kabely ,nebo ještě líp půjč si od někoho baterku a vyzkoušej to,nebude to nic složitýhogood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ewans (Člen)
01.09.2007 18:44:49
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

maňas psal:

pokud to v garáži chytá a venku je problém je to asi fakt baterkou,ona točit může ,ale pokud nemá dost proudu k naskočení motoru jenom se to uchlastá,zkus to venku přes kabely ,nebo ještě líp půjč si od někoho baterku a vyzkoušej to,nebude to nic složitýhogood

Nebo ju proste dobiju a melo by to byt v poho,se ukaze kolik si vezme-jak moc je nabita,podle toho by se dalo usuzovat


Presedlal jsem na sv650
Nosorozec (Člen)
01.09.2007 19:32:39
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ja kdyz mel GSF400 tak mi to delalo neco podobnyho kdyz to dyl stalo tak jsem to proste nenastartoval a nakonec jsem prisel na to ze je to baterkou sice motorem tocila ale malo takze to nechytlo jen to melo trochu snahu a pokazdy kdyz jsem ji dobil tak to chytlo hned a navic tim jak jsem to porad zkousel tak jsem jeste odrovnal svicky protoze se mi to ulejvalo! takze zkus dobit baterku a pak uvidis


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
osiris (Člen)
01.09.2007 20:08:41
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ewans psal:
osiris psal:

ewansovi: piš prosímtě příště alespoň trošku vypovídající názvy smile1

...k tématu, jak ti napsal maňas, zkus zjistit příčinu - vyšroubuj po marným pokusu o nastartování svíčky a řekni jestli jsou suchý nebo mokrý, když už budou venku, zkus jestli jiskří

Kdyby to bylo svickama tak to bude startovat dycky spatne ,ale vetsinou startuje bez problemu,ale obcas se stane ze me necha ve stichu....zitra je nedele tak si s tim pohraju,vytahnu svice,vzduchac,ale nevim kde je benzinovej filtr?????????????idontknow

...ono podle těch svíček (suchý - mokrý) se dá dost dobře postupovat v určování příčiny (závady)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
02.09.2007 12:00:04
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Kámosova jebka FZR dělá to samý, v garáží chytne ale dyž sme byli na Slováči a stálo to venku, ani rána. Pak to chytlo na jeden hrnek a bušilo to asi minutu, zachcalo se to a dál nic. Svíce ven (na FZR fakt pošušňáníčko), vysušit a nakonec, fena chytla.
V servisu mu řekli, a na to sem taky sázel, že vlhkem to někde šlusuje bokem, takže nejspíš špatný fajfky, káble od cívek nebo tak něco.
Trabl bude v eletrice, tomu ver!
Jo a do HP moto už nejezdi.bad
Ten šmejd tam má štěstí, že sem měl tehdy dobrou náladu.


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
02.09.2007 12:10:50
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Co ti tam provedli za křivdu?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Antihero (Člen)
02.09.2007 12:29:17
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Někde to tady je, ve starší diskusi, vlákno "servis hp moto" nebo tak nějak.
Je to na dlouho, tak jesli tě to zajímá, se mrkni.


There's a pie in the sky when you die.
ewans (Člen)
02.09.2007 15:06:27
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Antihero psal:

Kámosova jebka FZR dělá to samý, v garáží chytne ale dyž sme byli na Slováči a stálo to venku, ani rána. Pak to chytlo na jeden hrnek a bušilo to asi minutu, zachcalo se to a dál nic. Svíce ven (na FZR fakt pošušňáníčko), vysušit a nakonec, fena chytla.
V servisu mu řekli, a na to sem taky sázel, že vlhkem to někde šlusuje bokem, takže nejspíš špatný fajfky, káble od cívek nebo tak něco.
Trabl bude v eletrice, tomu ver!
Jo a do HP moto už nejezdi.bad
Ten šmejd tam má štěstí, že sem měl tehdy dobrou náladu.

Uz tam nejedu,od ty doby co me tam delal ty karbce a ventili tak spis ztratila vykon.....uz tam nikdy nic nedam


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
02.09.2007 15:07:40
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Takze ted zrovna nabijim baterku,koukal sem na vzduchac-vypada v poho,ted jeste mrknu na svice a na kohout u nadrze,ale benzin tam urcite jde....


Presedlal jsem na sv650
Nostromo (Člen)
02.09.2007 16:54:19
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ewans psal:

Takze ted zrovna nabijim baterku,koukal sem na vzduchac-vypada v poho,ted jeste mrknu na svice a na kohout u nadrze,ale benzin tam urcite jde....

Spis nez nabijet baterku o ktere nevis jestli je v poradku tam zkus dat nejakou zarucene funkcni treba od kamose z jine moto.

ewans (Člen)
02.09.2007 17:09:35
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Nostromo psal:
ewans psal:

Takze ted zrovna nabijim baterku,koukal sem na vzduchac-vypada v poho,ted jeste mrknu na svice a na kohout u nadrze,ale benzin tam urcite jde....

Spis nez nabijet baterku o ktere nevis jestli je v poradku tam zkus dat nejakou zarucene funkcni treba od kamose z jine moto.

baterku sem daval na jare novou,takze je funkcni urcite


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
02.09.2007 17:11:33
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

A nez sem ju rozdelal,tak sem to zkousel nastartovat a delalo to to sami,tocila obcas blafla ale nechytla a to stala v garazi,takze problem uz je vetsi....dam vedet az nabiju baterku jak pujde nastartovat.snad bude vse okgood a ja si v klidu dam beer


Presedlal jsem na sv650
yello (Člen)
02.09.2007 20:13:33
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Dyt Ti to rikam,je v hajzlu regler.Nemoc VSECH B4.Ale pokud na to chces jit z jineho konce....idontknow


...che palle !!!
ewans (Člen)
02.09.2007 21:02:15
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

yello psal:

Dyt Ti to rikam,je v hajzlu regler.Nemoc VSECH B4.Ale pokud na to chces jit z jineho konce....idontknow

Co to je ten regler?Neco se starterem?da se to tady sehnat na tu B4?


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
02.09.2007 21:07:50
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Jo hele dyz sem vytahoval faje od svicek tak me zustal v ruce jeden kabl od faje-se z toho vytrhl,tak sem to tam zas nasadil.....musim to vyzkouset......co vy na to?staci nebo to chce novej?


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
02.09.2007 21:45:51
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

...yello už neumí česky, tak si domysli regulátor smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
02.09.2007 22:03:29
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Ten regulátor mě kdysi vodešel na GSXR 400 a byl naprosto stejnej jako na GSXR 750.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ewans (Člen)
02.09.2007 22:29:18
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

VikecB12 psal:

Ten regulátor mě kdysi vodešel na GSXR 400 a byl naprosto stejnej jako na GSXR 750.

Takze se nabizi otazka-je regulator na gsf 400 stejnej jak na gsf 600?........a takova amaterska otazka-k cemu vlastne slouzi?regulator otacek to asi neni coidontknow...a kde to hledat na motce?


Presedlal jsem na sv650
VikecB12 (Člen)
02.09.2007 22:36:50
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

Je to taková žebrovaná krabička do které vede pár drátů.Vetšinou je někde pod podsedlovejma plastama,nevím jak na B4.Slouží k regulaci dobíjení a když se vykurví tak to dělá fšelijakou paseku v elektrice.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yello (Člen)
02.09.2007 23:22:47
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

ewans psal:
VikecB12 psal:

Ten regulátor mě kdysi vodešel na GSXR 400 a byl naprosto stejnej jako na GSXR 750.

Takze se nabizi otazka-je regulator na gsf 400 stejnej jak na gsf 600?........a takova amaterska otazka-k cemu vlastne slouzi?regulator otacek to asi neni coidontknow...a kde to hledat na motce?

Regler je na leve strane,pod tou malou kapotkou mezi nadrzi a podsedlakem.Je mu jeste predrazena jina mala krabicka (tady se to menuje pick-up).Ta se pojebe jako prvni.Tady stoji kolem 110€. Jestli mas v hajzlu i regler,pasuje z GS 500.(Ostromersti vedi sve smile1)
Jestli nemas meraky,tak to sam nezjistis.


...che palle !!!
ewans (Člen)
02.09.2007 23:36:34
Offline

Re: (b400 nestartuje) POmoc rada zkusenych

yello psal:
ewans psal:
VikecB12 psal:

Ten regulátor mě kdysi vodešel na GSXR 400 a byl naprosto stejnej jako na GSXR 750.

Takze se nabizi otazka-je regulator na gsf 400 stejnej jak na gsf 600?........a takova amaterska otazka-k cemu vlastne slouzi?regulator otacek to asi neni coidontknow...a kde to hledat na motce?

Regler je na leve strane,pod tou malou kapotkou mezi nadrzi a podsedlakem.Je mu jeste predrazena jina mala krabicka (tady se to menuje pick-up).Ta se pojebe jako prvni.Tady stoji kolem 110€. Jestli mas v hajzlu i regler,pasuje z GS 500.(Ostromersti vedi sve smile1)
Jestli nemas meraky,tak to sam nezjistis.

Zadny meraky nemam.zkusim dobit tu baterkua uvidim na cem su.Pokud to bude spatny tak ten regler,ale bude too chtit nekoho kdo ma meraky a poradi me a je z brna nebo okoli,pac uz zadnymu servisu uz neverim,nebo znate nekdo zarucene dobrej servis v Brne?Ja tu procet to forum a zadnej dobrej na doporuceni v Brne sem nenasel
Takze bych uvital nekoho kdo rad poradi a trochu si tim prividela....


Presedlal jsem na sv650

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr