Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » b400 gsf nestartuje 2dil

ewans (Člen)
03.09.2007 09:54:54
Offline

b400 gsf nestartuje 2dil

Takze situace-vse zkontrolovano,vse funkcni,poskladano-starter tocim tocim a nic,vypnu klic,po chvilce zapnu a zas tocim tocim a nic,Na druhy roztlaceni to chytlo,ale nejak divne-nizky otacky na volnobeh,zezacatku jakoby mali klepani,dal sem za1 jedu jedu a kolem 5 tis se zacina dusit a nejde pres 6tis.,dojedu do garaze,zkousim na volnbeh a je to to sami.proste se to dusi.Pak to vypnu,nastartuju ale udusi se to.Pak uz to nejde ani nastartovatsicksick....jak se pozna ze se toci jen 2valce,nebo proste ze nejedou vsechny4????uz me to pekne sere


Presedlal jsem na sv650
Pšán (Člen)
03.09.2007 10:10:25
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

..nejde přes 6 t. otáček..je to studené..
..jak poznat ,který válec nepálí..sáhni si na svody od válců..ten co nepálí bude studený..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
03.09.2007 10:38:18
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Než s tím začneš cokoiv dělat, tak to ohřej na provozní teplotu a pak teprve zkoumej co se s tím děje.

Asi už ti to někdo říkal, ale nemáš třeba pecku na svíčce? Vezmi kousek jemného smirku (nebo drátěný kartáč) a přečisti elektrody. Tohle mi mi taky stalo... Sice u Simsona, ale příznaky byli stejné.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
mr.BSE (Člen)
03.09.2007 11:53:14
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

jak vypadaj svice?Cerny? cihlovy? nejsou ulity?
nemas skriplej nejakej privod vzduchu? nebo benzinu?
Mas ucpany vyvody na podtlaky?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
03.09.2007 12:58:49
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Ondráš psal:

Než s tím začneš cokoiv dělat, tak to ohřej na provozní teplotu a pak teprve zkoumej co se s tím děje.

Asi už ti to někdo říkal, ale nemáš třeba pecku na svíčce? Vezmi kousek jemného smirku (nebo drátěný kartáč) a přečisti elektrody. Tohle mi mi taky stalo... Sice u Simsona, ale příznaky byli stejné.

...kartáčem nééé smile1 to je špatně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
03.09.2007 14:48:57
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Ještě ses nezmínil vo těch svíčkách,jestli ses na ně teda aspon podíval. Nepřeházels nějak napussy káble ke svíčkám? Můžou byt v pussy faje,nebo káble.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
03.09.2007 14:50:24
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Měl jsem kvalitní stroje... Vždycky to schrouply.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
03.09.2007 15:04:12
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Ondráš psal:

Měl jsem kvalitní stroje... Vždycky to schrouply.smile1

kurna kontakty pre se maj delat malinkym pilnickem kterej je rovnej a ne smirglem, ale tak co no idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Ondráš (Člen)
03.09.2007 15:09:05
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Billy psal:
Ondráš psal:

Měl jsem kvalitní stroje... Vždycky to schrouply.smile1

kurna kontakty pre se maj delat malinkym pilnickem kterej je rovnej a ne smirglem, ale tak co no idontknow

Citlivko...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
03.09.2007 20:18:46
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

pokud tam jde benzín a všechny kabely dávaj jiskru může to bejt už jen svícema,kdyby to byl nějaký fitr tak to bude furt stejný a ne že se to bude chvilkama zlepšovat,či zhoršovat,ještě raději opravdu zkontroluj podtlaky od nárže,jestli nejsou někde skřípnutý,to dělá taky hrozně moc,vím to protože sem osobně ve vamberku na kruháku sundával nádrž bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ewans (Člen)
04.09.2007 09:21:32
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Pšán psal:

..nejde přes 6 t. otáček..je to studené..
..jak poznat ,který válec nepálí..sáhni si na svody od válců..ten co nepálí bude studený..

To nebude tim ze je studena-to by se nedusila,vim jak se chova dyz je studena a takhle rozhodne ne


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
04.09.2007 09:22:45
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

mr.BSE psal:

jak vypadaj svice?Cerny? cihlovy? nejsou ulity?
nemas skriplej nejakej privod vzduchu? nebo benzinu?
Mas ucpany vyvody na podtlaky?

Svice vypadaj v poho-byl na nich trosku cernej bordel-proste spinili,ale to je normal dyz to clovek tak trapi tim startovanim........


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
04.09.2007 09:23:45
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

osiris psal:
Ondráš psal:

Než s tím začneš cokoiv dělat, tak to ohřej na provozní teplotu a pak teprve zkoumej co se s tím děje.

Asi už ti to někdo říkal, ale nemáš třeba pecku na svíčce? Vezmi kousek jemného smirku (nebo drátěný kartáč) a přečisti elektrody. Tohle mi mi taky stalo... Sice u Simsona, ale příznaky byli stejné.

...kartáčem nééé smile1 to je špatně

Na svice mam jemnej MEDENEJ kartac-s tim se to ocisti aniz by se neco poskrabalo nebo ohnulo....good


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
04.09.2007 09:25:20
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

VikecB12 psal:

Ještě ses nezmínil vo těch svíčkách,jestli ses na ně teda aspon podíval. Nepřeházels nějak napussy káble ke svíčkám? Můžou byt v pussy faje,nebo káble.

Kable ke svicam se u me nedaj sprehazet-jen,sem to tu uz psal,jak sem vytahoval faje tak me zustal v ruce kabl od jedny faje.Tak sem to tam zase zpatky nastrcil,tak nevim.Ale chova se to uplne stejne........uz ste nekdo resil vytrhlej kabl z faje?idontknow


Presedlal jsem na sv650
ewans (Člen)
04.09.2007 09:27:15
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

maňas psal:

pokud tam jde benzín a všechny kabely dávaj jiskru může to bejt už jen svícema,kdyby to byl nějaký fitr tak to bude furt stejný a ne že se to bude chvilkama zlepšovat,či zhoršovat,ještě raději opravdu zkontroluj podtlaky od nárže,jestli nejsou někde skřípnutý,to dělá taky hrozně moc,vím to protože sem osobně ve vamberku na kruháku sundával nádrž bigsmile

Ze bych skripl nakej privod dyz sem daval nadrz?To snad ne,ale uvidim,domluvim se s kamosem esi by nedojel a mrknem na to,Dyz vi KAMARADI me to nespravitebigsmile


Presedlal jsem na sv650
Loser (Administrator)
04.09.2007 09:55:25
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

dovez to ke me a nic neres. Ja ti z teho udelam luxusni sekacku na travugoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
04.09.2007 10:53:17
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

..k těm kabelům a zapojení..pokud máš z levé indučky(bráno ve směru jízdy)zapojen 1.a 4.válec a z pravé 2. a 4.válec,tak to máš gut..
..pokud ti zůstala faja bez kable,tak nic moc..může tam být bordel(oxid)a může to probíjet..
..kable bych vyměnil,pokud tam máš ještě origa černé..
..jak bylo psáno i faja může být v prdelánce..
..hadička podtaku na gum.přírubě nemusí těsnit..
..skříplý přívod ke karbcům,je tam málo místa..
..zasrané sítko v nádrži..ale to by ti dělalo při minimu benzínu v nádrži..jinak by muselo být zasrané po celé délce..
..jseš daleko jinak bych na juknul..a sekačku de luxe bych ti z toho určo neudělal..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ewans (Člen)
04.09.2007 11:11:25
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Pšán psal:

..k těm kabelům a zapojení..pokud máš z levé indučky(bráno ve směru jízdy)zapojen 1.a 4.válec a z pravé 2. a 4.válec,tak to máš gut..
..pokud ti zůstala faja bez kable,tak nic moc..může tam být bordel(oxid)a může to probíjet..
..kable bych vyměnil,pokud tam máš ještě origa černé..
..jak bylo psáno i faja může být v prdelánce..
..hadička podtaku na gum.přírubě nemusí těsnit..
..skříplý přívod ke karbcům,je tam málo místa..
..zasrané sítko v nádrži..ale to by ti dělalo při minimu benzínu v nádrži..jinak by muselo být zasrané po celé délce..
..jseš daleko jinak bych na juknul..a sekačku de luxe bych ti z toho určo neudělal..

Sis tam nejak spletl cisla ne?bigsmile faje mam dany dobre,mrknu na ty hadicky esi nejsou skriply,benzin z nadrze tece-sem vyzkousel,a ty faje nevim no, mohl bych koupit novou,ale nevim esi bych t zvladl vymenit.Esce muzu koupit novy svice,ale rek bych ze tam jakoby nejde vzduch-nekde neco zkriply,nebo tak neco,uvidime o vikendu dojede kamos...Skoda ze bydlis 200km dalekoidontknowbigsmile


Presedlal jsem na sv650
Pšán (Člen)
04.09.2007 11:24:01
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

..jo..sorry..teď na to čumím..2.a 3.z pravé indučky..červenající se smailík..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
ewans (Člen)
05.09.2007 08:56:20
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

hele je mozny aby me svice venku jiskru nehazeli a ve valci jo?Dyz to totiz tocim tak motor ma jako tendenci naskocit,ale jakoby mu neco chybi(podle me vzduch nebo tak),neco me rika ze svicema to neni-ale koupim novy a vyzkousim to.Dyz sem je vytahl ven tak zespodu-jak skace jiskra byly docela cerny,A to sem je cistil predevcirem,takze jen to startovani..........Zkousite svice stejne?-vytahnu ven(vsechny4) dam do faje prilozim na ram-bez laku a zmacku starter,mela by preskocit jiskra.dyz ne sou svice spatny


Presedlal jsem na sv650
Filous (Člen)
05.09.2007 09:02:38
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

...esi máš svíce černý enem po startování, máš rozhozený karburátory, máš to bohatý, ulejvá se to a proto se to dusí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ewans (Člen)
05.09.2007 09:04:12
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Filous psal:

...esi máš svíce černý enem po startování, máš rozhozený karburátory, máš to bohatý, ulejvá se to a proto se to dusí...

Hmmm to me zni rozume,co na to ostatni?..........akorat ze to doma nespravimsmile2


Presedlal jsem na sv650
Filous (Člen)
05.09.2007 09:06:15
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

ewans psal:
Filous psal:

...esi máš svíce černý enem po startování, máš rozhozený karburátory, máš to bohatý, ulejvá se to a proto se to dusí...

Hmmm to me zni rozume,co na to ostatni?..........akorat ze to doma nespravimsmile2

...bohatost si seřídíš sám na počet votáček šroupku, ofšem na synchronizaci potřebuješ manometry...začal bych tou bohatostí směsi...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ewans (Člen)
05.09.2007 09:27:05
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Filous psal:
ewans psal:
Filous psal:

...esi máš svíce černý enem po startování, máš rozhozený karburátory, máš to bohatý, ulejvá se to a proto se to dusí...

Hmmm to me zni rozume,co na to ostatni?..........akorat ze to doma nespravimsmile2

...bohatost si seřídíš sám na počet votáček šroupku, ofšem na synchronizaci potřebuješ manometry...začal bych tou bohatostí směsi...

Nemam manometry.......rikam to furt dokola,potreboval bych nekoho kdo by me tyhle vecicky(nastavovani bohatosti a ostatni)ukazal jak se delaj rek co k tomu potrebuju a pak bych byl konecne sobestacnejhelp


Presedlal jsem na sv650
Ondráš (Člen)
05.09.2007 09:29:07
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Manometry nekupuj... Někam si zajeď, kde ti to udělaj... Jen ne do Dobříše. Když jsem se svezl na něčem čemu říkali seřízené karburátory, tak bych blil...sickbad


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
05.09.2007 09:34:11
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

...tag todle přesně ti řeknou a ukážou f autovopravárenckým učilišti ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ewans (Člen)
05.09.2007 10:16:25
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

osiris psal:

...tag todle přesně ti řeknou a ukážou f autovopravárenckým učilišti ;)

Co mas namysli?ze si nemam kupovat manometry-coz teda fakt nebudu nebo ten Dobris?....kterej je ode me stejne daleko takze nehrozi.......?


Presedlal jsem na sv650
Filous (Člen)
05.09.2007 10:32:04
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

...básník Vosiris ti chtěl říct, že neš si koupiš budiky, máš si na tři roky votskočit na učňák, aby tě tam s nima naučili zacházet a neměls je enem na parádu bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ewans (Člen)
05.09.2007 10:33:57
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

Filous psal:

...básník Vosiris ti chtěl říct, že neš si koupiš budiky, máš si na tři roky votskočit na učňák, aby tě tam s nima naučili zacházet a neměls je enem na parádu bigsmile

bigsmile misto ucnaku sem chtel vyuzit vasbigsmile


Presedlal jsem na sv650
osiris (Člen)
05.09.2007 10:58:52
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

...nóóó tag ňák bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
06.09.2007 15:51:33
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

No viděl bych to asi takhle: Naštoubuj tam nový svíce,poskládej to dohromady a vodves to někam do servisu at ti seřídí karbenátky.
sání vzduchu máš OK? Filtr,fšechny možný a nemožný hadice sou gut a nejsou nikde skříplý,fcuclá hadra ve filtru(bigsmile) Jestli to máš gut a nejede to,zaplat servis.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ewans (Člen)
07.09.2007 09:16:42
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

VikecB12 psal:

No viděl bych to asi takhle: Naštoubuj tam nový svíce,poskládej to dohromady a vodves to někam do servisu at ti seřídí karbenátky.
sání vzduchu máš OK? Filtr,fšechny možný a nemožný hadice sou gut a nejsou nikde skříplý,fcuclá hadra ve filtru(bigsmile) Jestli to máš gut a nejede to,zaplat servis.

Jo to asi jo,ted se rozhoduju komu to mam sverit-esi farankovi do Holubic,neb hledat neco v Brne


Presedlal jsem na sv650
VikecB12 (Člen)
07.09.2007 12:22:20
Offline

Re: b400 gsf nestartuje 2dil

S Frankem sem byl spokojenej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr