Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » sedlovy brašny

sonyk (Člen)
08.09.2007 10:39:37
Offline

sedlovy brašny

cao kluci dotaz help na sedlovy brasny takovyhle http://www.novelmoto.cz/foto/10025339.jpg

kdyz je nandam muze tam sedet v pohode spolujezdec.urco je nekdo matesmile1

dikybigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
luboš 650 (Člen)
08.09.2007 12:34:35
Offline

Re: sedlovy brašny

zdravím měl sem sedlovky na cestu do alp byly sice od loiza ale myslím že sou všechny více méně tvarově podobné. přítelkyně si stěžovala že na stupačky dá pouze patu nohy,takže nic moc pohodlí. kamarád na fazeru s jiným druhem tašek měl obdobný problém takže čekej že to budeš mít podobné. jinak si myslím že by to nemusel být problém

sonyk (Člen)
08.09.2007 12:46:58
Offline

Re: sedlovy brašny

diky no nejlepsi by bylo to vyzkouset ale neni jak. jenide si zajet do novelmoto a tam to vozkouset


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2007 13:21:37
Offline

Re: sedlovy brašny

Já mám tašky od Lojza.Dávám je pod sedačku a přítelkyní to nikdy nevadilo.musi se dat co nejvíc dozadu to jde a je to v pohodě.jen mají jednu malou nevýhodu a to se asi bude týkat všech.Při delších cestách to soupe barvu z podsedláku tak to řeším tím,že tam mám nalepený folie a je to v cajkugood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
sonyk (Člen)
08.09.2007 13:28:47
Offline

Re: sedlovy brašny

folie jj o tom sem tu uz cetl. i s tim pod sedacku tak to je dobry. doporucite nejakou folii nebo staci jen z reklamky nejakou vobyc pruheldnou a po tripu ji sundat?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
08.09.2007 13:35:08
Offline

Re: sedlovy brašny

http://www.lojzo.cz/ST_sport.htm

sou t tyhle z toho lojza o teh sem taky premyslel


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ydom (Člen)
08.09.2007 15:35:23
Offline

Re: sedlovy brašny

mám ty od motodetailu...byl jsem s nima v itálii a luxus. musí se dát hodně dozadu a dolu,aby nevadili batůžku ty přesky a tím jak se to dá dozadu a dolu, tak maj ty přesky tendenci se rozepínat já to řeším sirkamasmile1...jinak maj docela promyšlenej systém přídavnýho uchycení...když si je koupíš, můžu poslat foto jak je kurtuju...pak jsou vyzkoušený ve 210 km/h a v alpách...mám s novelu i tankvak a lepší bych asi nenašel...


Když nejezdím,tak tvořím...
K.a.s.y.m. (Člen)
08.09.2007 18:01:44
Offline

Re: sedlovy brašny

Já jsem tam dal normální obyčejný z reklamky a po dovče jsem to sundal,ale průhledný jsou taky reseni.opatrně je nahřeješ horkovzdušnou pistoly a pekně se natvaruje.Mám od lojza tyhle  http://www.lojzo.cz/ST_Elis.htm  a jsem s nima spokojenej.pokud by jse mel zajem tak bych ti to nafotil jak to vypada na moto a jak jsou tam nandany pod sedlem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
08.09.2007 18:48:06
Offline

Re: sedlovy brašny

já mám motodetaily a buchta taky nedá nohy celý na stupačky a sjíždí mi na záda...
pod sedlo jsem to ale ještě dát nezkoušel....
myslím že fílous to hází normálně přes blinkry, prej se jim nic nestane a pak je to v cajku, já to radši ještě nezkusil....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
sonyk (Člen)
08.09.2007 20:17:11
Offline

Re: sedlovy brašny

K.a.s.y.m. psal:

Já jsem tam dal normální obyčejný z reklamky a po dovče jsem to sundal,ale průhledný jsou taky reseni.opatrně je nahřeješ horkovzdušnou pistoly a pekně se natvaruje.Mám od lojza tyhle  http://www.lojzo.cz/ST_Elis.htm  a jsem s nima spokojenej.pokud by jse mel zajem tak bych ti to nafotil jak to vypada na moto a jak jsou tam nandany pod sedlem.

jj foto by bdolo dikes to by chtelo a treba i jak tam sedi spolujezdec. mail sonyk(a)centrum.cz dikes


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal (Člen)
08.09.2007 20:32:06
Offline

Re: sedlovy brašny

dej to sem ostatní jsou taky zvědaví. Dík

ydom (Člen)
08.09.2007 22:13:15
Offline

Re: sedlovy brašny

mladaska tam dá v poho celou nohu a mam je nad blinkrama a ani nejsou nějak ohlý...


Když nejezdím,tak tvořím...
K.a.s.y.m. (Člen)
09.09.2007 20:10:42
Offline

Re: sedlovy brašny

Michal psal:

dej to sem ostatní jsou taky zvědaví. Dík

Dobra zitra to nafotim a pak poslu.Jak tu nektery psali davam to taky pres blinkry a je to v pohode.Mam ale miniblinkry.nafotim a vlozim na pokoukanígoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr