Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Odtah auta-co říct

Xavirus (Nový člen)
05.01.2007 11:17:24
Offline

Odtah auta-co říct

Prosím o radu. Odtákli mi auto a teď přišlo tátovi (je to psaný na něj) předvolání k podání vysvětlení. Funguje to teda s tou osobou blízskou nebo ne?

díkyhelp

bobule (Člen)
05.01.2007 11:19:26
Offline

Re: Odtah auta-co říct

no mam takovej pocit že na odtah auta se to nevztahuje, asi tam bude muset zajít a zalepit pokutu a nafasovat bodikidontknow


to jebu
Xavirus (Nový člen)
05.01.2007 11:22:06
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Mám za to, že za špatný parkování body nejsou, ale jistej si nejsem. Už jsem platil odtah 1500,- a pokuta může být prej 2-5 tis. Tak to se mi vážně nechce...sick

bobule (Člen)
05.01.2007 11:25:44
Offline

Re: Odtah auta-co říct

no za porušení příkazový nebo zákazový značky je jeden bodík tak nevim

mrkni sem http://bodovysystem.nazory.cz/


to jebu
Koldan (Člen)
05.01.2007 11:44:23
Offline

Re: Odtah auta-co říct

funguje to úplně stejně! princip je stejný. tatík by musel prásknout,žes to tam zaparkoval ty, což by poškodil osobu blízkou, tím pádem to nemusí říct. a pokuta, body a přestupek obecně se vztahuje na konkrétní osobu,která to spáchala, tudíž ne na majitele nebo provozovatele auta. takže tatík ať přijde a řekne,že se de zeptat, že mu došla obsílka. pak řekne, že on to auto tam nezaparkoval,že tuší kdo to byl ,ale že je to osoba blízká a nechce ji poškodit.šlus, konec, odloženo
stejný princip je i sbotičkou a pokud to měšťák odmítne sundat, můžeš ho upozornit na porušování pravomoci veřejného činitele a na případné vymáhání škody způsobené tím,že ti zadržel auto (ušlý zisk apod.), i když to už je extrém


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
05.01.2007 11:52:31
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Melete nesmysly,stejně zaplatí a jestli mu budou chtít vzít bod tak mu ho vemou..

Tady ty silácký rady nejsou v praxi moc platnýidontknow


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
05.01.2007 11:58:32
Offline

Re: Odtah auta-co říct

jak rika Kelly, taky si myslim,ze nejlip se radi kdyz sedim doma v teple  a nemusim takovou sitaci resit. Taky sem mel pripravenejc milion kecu az budu vysvetlovat,nakonec sem rekl jak to doopravdy bylo a bylo to nejlepsi reseni...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
05.01.2007 12:03:26
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Melete nesmysly vy dva a pořádné: tohle je už ověřené,dokonce i jedním z nás tady. Jo a naposledy mojím bratránkem, kerej přejel v Otrokovicích na hlavní křižovatce plnou čáru a švihl to přes jednosměrku přes parkoviště Lídlu na průmyslovou zónu. Natočila ho přitom kamera co je na semaforech. řekl,že to není on a že je to osoba blízká, odloženo bez jakýchkoliv problémů. Oni se tomu nebrání, jen nesmí být člověk blbej obzvláště pokud to tatík opravdu tam nezaparkoval, proč by měl platit za blbost kluka?
pokud si tatík nevěří, tak ať s nechá poučit, ten cajt mu to musí říct sám od sebe,že to může odmítnout


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
05.01.2007 13:41:30
Offline

Re: Odtah auta-co říct

...tech extremu je vic, kdyz te nepouci sam od sebe a ty budes vedet ze te mel poucit, tak se ho zeptas, jestli uz probiha podani vysvetleni a kdyz ti rekne ze ano, tak ty mu odpovis, ze chces zaprotokolovat, ze zacal setreni bez pouceni a to on setsakramentsky chtit nebude smile1 takze dohoda je na stole


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
05.01.2007 14:08:00
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Koldan psal:

Melete nesmysly vy dva a pořádné: tohle je už ověřené,dokonce i jedním z nás tady. Jo a naposledy mojím bratránkem, kerej přejel v Otrokovicích na hlavní křižovatce plnou čáru a švihl to přes jednosměrku přes parkoviště Lídlu na průmyslovou zónu. Natočila ho přitom kamera co je na semaforech. řekl,že to není on a že je to osoba blízká, odloženo bez jakýchkoliv problémů. Oni se tomu nebrání, jen nesmí být člověk blbej obzvláště pokud to tatík opravdu tam nezaparkoval, proč by měl platit za blbost kluka?
pokud si tatík nevěří, tak ať s nechá poučit, ten cajt mu to musí říct sám od sebe,že to může odmítnout

Tý vole! Tam už mají taky kamery?idontknow

Tak to budu muset svádět na Mojugood

Xavirus (Nový člen)
05.01.2007 14:09:29
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Ty body zas až tak neřeším. V nejhoršim to svedu na babku, která papíry má, ale už asi 10 let neřídí... Spíš mě tlačej ty peníze.. Ale díky za rady

jedla (Člen)
05.01.2007 14:17:10
Offline

Re: Odtah auta-co říct

body za to určitě nejsou, těsně před schválením si uvědomili, že to by za chvíli přišli o papíri všici, tak to vyškrtli a s osobou blízkou to funguje stejně jako u kterýhokoliv jiného přestupku


Není důležité přežít, ale být rychlejší :)
luboss (Člen)
05.01.2007 17:01:25
Offline

Re: Odtah auta-co říct

pokud to odtahli, budes muset zaplatit odtah ... pokud ne pokutu


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Kelly01 (Člen)
05.01.2007 17:03:20
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Pozoruji že tady jsou samí chytří drsňáci..

Vzhledem k tomu že tyhle problémy řeším se zaměstnanci obden jsou mi tyhle názory k smíchu..

Praxe je jiná...

Možná se najde jeden "vychcánek" ze 100 kerýmu to projde,ale to neberu v potaz...


God Save The Queen!
Palino (Člen)
05.01.2007 17:07:49
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Ono to bude asi úřad od úřadu fungovat jinak a hodně bude záležet na tom, kdo tam sedí. Mně naměřili 72 v obci, oznámil jsem jim, že řídila osoba mně blízká a prošlo to. Stalo se před dvěma měsíci v Uherském Hradišti.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Fik-B6S (Člen)
08.01.2007 13:58:11
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Koldan psal:

funguje to úplně stejně! princip je stejný. tatík by musel prásknout,žes to tam zaparkoval ty, což by poškodil osobu blízkou, tím pádem to nemusí říct. a pokuta, body a přestupek obecně se vztahuje na konkrétní osobu,která to spáchala, tudíž ne na majitele nebo provozovatele auta. takže tatík ať přijde a řekne,že se de zeptat, že mu došla obsílka. pak řekne, že on to auto tam nezaparkoval,že tuší kdo to byl ,ale že je to osoba blízká a nechce ji poškodit.šlus, konec, odloženo
stejný princip je i sbotičkou a pokud to měšťák odmítne sundat, můžeš ho upozornit na porušování pravomoci veřejného činitele a na případné vymáhání škody způsobené tím,že ti zadržel auto (ušlý zisk apod.), i když to už je extrém

To je sice pěkné ale podle nevé vyhlášky už to myslím neplatíbad
Pokud nepraskneš kdo to byl tak jsi za svůj majtek zodpovědný ty jako majtel...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Eremi (Člen)
08.01.2007 14:07:30
Offline

Re: Odtah auta-co říct

platí to pořád, osoba blízká zatím ještě funguje a to co píše koldan je fakt a máš na to ze zákona právo, který ti nemůže nikdo upřít. Že je to nedokonalost zákona to je věc druhá, takže kelly, pokud tvoji zaměstnanci neví jak kličkovat v rámci zákona, tak to jsou asi jediní dročkaři v republice, kteří to neumí.


S úsměvem jde všechno líp :o)
osiris (Člen)
08.01.2007 14:22:38
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Fik-B6S psal:

To je sice pěkné ale podle nevé vyhlášky už to myslím neplatíbad
Pokud nepraskneš kdo to byl tak jsi za svůj majtek zodpovědný ty jako majtel...

...jedna vec je vedet to a druha vec je to rict - samozrejme jim reknes, ze to vis, protoze jinak bys dostal pokutu presne jak pises, ale taky jim k tomu reknes, ze totoznost osoby jim nemuzes sdelit z duvodu, ze se jedna o osobu tobe blizkou a tim padem mas pravo odmitnout tuto osobu uvest ....a kdyz budes frajer co si to pamatuje a ma poradny koule, tak jim jeste pridas: dle zakona ...paragrafu atd. bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
10.01.2007 10:22:56
Offline

Re: Odtah auta-co říct

je to pořád dokola, měl jsem to ověřené od právníka, kerej přímo dělá rozbory silničního zákona, potvrdil mi to kamarád, kerej je taky právník a zabývá se tím, pak mi to potvrdil osobně kamarád, kerej to použil a nakonec před pár týdny brachánek. když to napíšu,tak někdo stejně napíše,že osoba blízká už nefunguje a že to musíš sdělit. píčovina. musíš vědět kdo řídil (to se dřív nemuselo, řekl jsi,žes pučil auto někomu z hospody a že vůbec nevíš kdo to byl), ale nemusíš toho dotyčného prásknout pokud se jedná o osobu blízkou. to jestli je někdo předposranej se přihlásit ke svému právu je druhá věc. i když je fakt, že v případě firmeních vozidel už bych to zvažoval, skrz výkaz jízdy, následné problémy na firmě, u soukromých bych neuvažoval


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
syky (Administrator)
10.01.2007 10:32:48
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Souhlas s Koldanem

Doporučuji přečíst a pečlivě nastudovat D-FENSuv clanek:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006061803


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
RadkaB6 (Člen)
10.01.2007 13:05:29
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Kelly: jak fšichni tady víme, máš to na tom světě nejtěžší, všichni Ti ubližujou, práce je dřina,  doktoři nevědí co dělají a policajti? Ty Ti vůbec nerozumí. A kilometrů? Těch teda stíháš za den požehnaně...Co ty to máš chlape za život??smile1

To all: souhlas s Koldanem, bráchovi takhle prošlo parkování v zákazu..


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Kelly01 (Člen)
10.01.2007 17:00:05
Offline

Re: Odtah auta-co říct

RadkaB6 a ostatní co s policií vždycky "vyjebou"...

Podle toho co píšete jsou všichni okolo vás hrozní drsňáci a machři..

Jsou podle vás i normální občané které policie zvládne a troufne si na něsurprised

Kolik jich je? 5 nebo 7%surprised

Až mi tyhle "činy" předvedete osobně tak mi spadne čelist,přiznávám!

Já většinou zaplatím a nekomplikuji si život....

A ty ostatní žvásty
"máš to na tom světě nejtěžší, všichni Ti ubližujou, práce je dřina,  doktoři nevědí co dělají a policajti? Ty Ti vůbec nerozumí."
vystudovalas kdeidontknow

S policajtama naopak díky mému přístupu problémy nemám,nebo jsem vždycky narazil na ty dobré..?
A ochotně vždycky něco bez mrknutí oka zaplatím..
To se ovšem netýká těch buzen u městské policie,těm neplatím ze zásadysmile1


God Save The Queen!
Jerry (Člen)
10.01.2007 17:04:03
Offline

Re: Odtah auta-co říct

A jak tedy na zadní?bigsmilebigsmile


A kurva...
Koldan (Člen)
10.01.2007 17:13:49
Offline

Re: Odtah auta-co říct

nejde o to jestli seš hrdina nebo ne,jde o to,že na tuto obhajobu máš plné právo a policajt s tím nic nezmůže.taky se nebudu dohadovat s městským,kerej mi dá 100 Kč za blbé parkování, na druhou stranu pokud to bude 1500,tak to použiju.a za druhé, pokud si tatík pučí mašinu (když teda slíbí,že nebude jezdit po zadnímbigsmile) a měšťáci ho někde změří, proč bych měl za něj platit já? a bonzovat ho? ublížit osobě blízké když nemusím? nechápu co ti na tom furt nesedí.zkrátka jsi to jen nevyzkoušel a tudíž nejsi schopný přijmout realitu a jdeš proti všem.já to mám ověřené a nebyly to zdroje"jedna paní povídala".
ale nakonec, mi to může být jedno,kdo chce ať platí,třeba i za tatu, kdo nechce nemusí,tím si myslím,že to můžem uzavřít


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Eremi (Člen)
11.01.2007 08:26:02
Offline

Re: Odtah auta-co říct

přesně jak říká koldan, kterej s tím má tu zkušenost, je to ověřený a funguje to tak proč to nevyužít když na to máš právo?!
co to má společný s tím jak je kdo drsnej nebo ne??? Prostě je to tvoje právo!


S úsměvem jde všechno líp :o)
jardagsf (Člen)
11.01.2007 08:46:04
Offline

Re: Odtah auta-co říct

ja uz jsem si to uplatneni zakona v praxi prubnul - dosel jsem - pohovoril jsem vo co gou - kdyz jsem rekl , ze to byl asi nekdo z family , tak mne promptne poucil o mych pravech bigsmile , ja mu rek " jojojo to tam napiste " a radostne jsem odchazel domu - bez postihu.
a jak pise bigsmile , neni to zadna frajerina (ani Kelly se mi nemusi klanet) je to jen uvedomeni si vlastnich PRAV a nejen povinnosti , ktere vyplyvaji ze zakona
jardagsf nad neznalosti zakona ( a nejen svoji ) se casto vztekajici
ps. a nejakou fintu aby z tebe  dostali nejake priznani si mestsky policajti prubnou a kdyz si debil tak te i dostanou
pps. Kelly ojebavas mestaky a na statni nemas koule??? no co to kurva je!?!?smile1idontknow


MOTO KOZZI GRISO
Koldan (Člen)
11.01.2007 09:23:48
Offline

Re: Odtah auta-co říct

no takže jeden z mých zdrojů se už prozradilbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
1.2_Bert (Člen)
11.01.2007 09:50:46
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Xavirus,...i přes převažující názor této diskuze, ať si taťka nachystá důkazy, kde v době Tvého parkování byl a co dělal.
Ono prosadit právo není vždy taková sranda. sick


12.Bandit je dobrá minulost
Billy (Člen)
11.01.2007 09:55:06
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Akorat by me chlapy zajimalo, jestli kdyz to teda odlozi, jestli te jeste nejak pozdeji muzou postihnout !! Nebo kdyz uz jim das takovou vypoved, jestli mas uz klid a nemuzou s tim nic proste delat a odlozijou to proste bokem. Jeste jedna vec co kdyz treba moje mati nebo otec nema papiry na masinu ?, Ale treba nevlastni bracha ma ale nezijeme v jedne domacnosti da se to i tak uplatnovat ? Nekde jsme cetl ze to jde uplatnit i ne primo na rodinu ale treba i na svoji holku ! smile1, ale to bych neudelal


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Xavirus (Nový člen)
11.01.2007 10:04:11
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Díky všem za názory. V úterý tam jdem, tak vám pak řeknu jek jsme byli drsný...bigsmile

Koldan (Člen)
11.01.2007 10:30:38
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Billy psal:

Akorat by me chlapy zajimalo, jestli kdyz to teda odlozi, jestli te jeste nejak pozdeji muzou postihnout !! Nebo kdyz uz jim das takovou vypoved, jestli mas uz klid a nemuzou s tim nic proste delat a odlozijou to proste bokem. Jeste jedna vec co kdyz treba moje mati nebo otec nema papiry na masinu ?, Ale treba nevlastni bracha ma ale nezijeme v jedne domacnosti da se to i tak uplatnovat ? Nekde jsme cetl ze to jde uplatnit i ne primo na rodinu ale treba i na svoji holku ! smile1, ale to bych neudelal

osobou blízkou nemusí být vždy nutně rodinný příslušník,takže i přítelkyně

a jinak to co píše Bert je možná fakt,že by po Tobě mohli chtít důkazy,žes to vopravdu neřídil,ale věčí pravděpodobnost je to,že to daj prostě k ledu a hotovo, páč skrz litr pokuty si nedokážu představit,že by cajti obcházeli dědinu a zjišťovali jestli máš alibi apod., to mi přijde trošku jako utopiebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jardagsf (Člen)
11.01.2007 12:11:04
Offline

Re: Odtah auta-co říct

existuje neco jako presumce neviny panove , takze je na policii ergo spravnim organu aby ti vinu dokazali - nikoliv ze nekdo dokazuje svoji nevinu
k odlozenemu pripadu se samozrejmne muzou vratit - pokud se ukazou okolnosti , ktere umoznuji vyreseni pripadu
nekde na netu chodil dokonce i dopis s presnou citaci zakonu kde odmitas vypoved ....atd.
abych to shrnul: tvuj tata tam dojde(nebo napise) a rekne: to vozidlo tam zaparkovala osoba jejiž totožnost znam , ale nebudu ji jmenovat , jelikož se jedna o osobu mne blizkou.
a dal ani slovo,pokud by na nej vyvijeli nejaky natlak (poznamky typu: to je ale hrdinstvi,to musite rict atd.)tak at trva na zaprotokolovani anebo ( coz je asi lepsi) at se tvari smutne nebo vesele a dal nic nerika
anebo
sedni s pravnikem a napis dopis , ktery podepise a je to taky
BP
jardagsf s trochou pravniho podvedomi bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Billy (Člen)
11.01.2007 12:29:50
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Jo asi clovek tady na to musi met pevny kule a bejt pevnej v kranflecich, tedka zalezi kdy bych to vyuzil kdyby slo treba o to ze by me meli vzit papiry za rychlost a nekde me zmerily a nezastavily a prislo me predvolani, asi bych urcite nevahal a hral to na osobu blizkou, pokud by to bylo ten litr, tak bych jim ho eventulne dal ale ne moc rad smile1. Za kazdou cenu bych to nezneuzil ale v krajni nouzy ze bych mel bejt bez papiru tak ano. Tot muj nazor myslim ze by to asi udelalo vetsina lidi


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
syky (Administrator)
11.01.2007 13:31:00
Offline

Re: Odtah auta-co říct

12.Bert psal:

Xavirus,...i přes převažující názor této diskuze, ať si taťka nachystá důkazy, kde v době Tvého parkování byl a co dělal.
Ono prosadit právo není vždy taková sranda. sick

Naopak, táta si nic připravovat nemusí. Důkazní břemeno nese policie. Ta ať se stará. viz D-Fensův článek


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Eremi (Člen)
11.01.2007 13:51:10
Offline

Re: Odtah auta-co říct

přesně jak psal syky a jarda, je to na policii a navíc se kvůli litru za parkování tam nikdo nepřetrhne a nebude probíhat žádný složitý dokazování, prostě to odloží a mají čárku za ukončenou věc, tak to chodí


S úsměvem jde všechno líp :o)
Xavirus (Nový člen)
15.01.2007 22:16:33
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Tak tam táta dneska byl. A policajt řikal, že jsem parkoval blíž než 5m od křožovatky a to přesně 4,5m od křižovatky. Pokuta 100,- takže jsem nic neřešil a zaplatil. Ale ptal se na tu osobu blízskou - a normálně to funguje, řikal ten policajt, prej jsou proti této frázi bezradní, ale už prej připravujou ňákou novelu

bigsmile

Mour (Člen)
15.01.2007 22:22:44
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Novelu si mohou strčit někam, pravděpodobně by to bylo proti ústavě idontknow a ta je nadřazena zákonům

Koldan (Člen)
16.01.2007 08:48:46
Offline

Re: Odtah auta-co říct

skrz 100 je jasný,že nemá smysl prudit. ale je fajn, dyž je člověk nachystanej na horší alternativu. a s novelou,no nevím, museli by uzákonit,že je člověk odpovědnej jako provozovatel auta a je jendo komu to pučí,jenže jak píše Mour,pak by jsi byl trestanej za něco co jsi neudělal.no uvidíme co ti mamrdi vymyslí


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
trouba (Člen)
16.01.2007 09:37:16
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Tato debata je velmi pekna, ale pletete hrusky s jabkama. Dotaz znel co delat, kdyz odtahnou auto. Zakon 361/2000 Sb., o bezpecnosti a plynulosti provozu na pozemnich komunikacich, v platnem zneni, rika v § 27 a 45 ze se vozidlo odstraní na náklad jeho provozovatele (to znamena MAJITELE !!!). Pri odtahu je kazda osoba blizka na prd bad Jestli nekdo tvrdi opak (a navic je treba pravnik, jak tady nekdo tvrdil) tak at vrati diplom a ridicak a precte si tento zakon zakon. Takovy chytroliny co pisou nejaky JPP (Jedna Pani Povidala) mam fakt rad fuck

Mour (Člen)
16.01.2007 09:44:16
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Trouba: Sice nevím kdo si, ani odkaď si, ale budiž. Tady se nikdo nebaví o nákladu za odtah auta, ale o postihu za špatné zaparkování (body a pokuta)

Loser (Administrator)
16.01.2007 09:51:19
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Mour: presne tak!
Trouba: vogo, jestli chces o necem diskutovat, tak se prosim poradne zaregistruj (tzn. vypln pokud mozno co nejvic veci v profilu) ..... jinac se muze stat, ze zde s tebou nebude diskutovat nikdo!


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
16.01.2007 09:54:48
Offline

Re: Odtah auta-co říct

trouba psal:

Tato debata je velmi pekna, ale pletete hrusky s jabkama. Dotaz znel co delat, kdyz odtahnou auto. Zakon 361/2000 Sb., o bezpecnosti a plynulosti provozu na pozemnich komunikacich, v platnem zneni, rika v § 27 a 45 ze se vozidlo odstraní na náklad jeho provozovatele (to znamena MAJITELE !!!). Pri odtahu je kazda osoba blizka na prd bad Jestli nekdo tvrdi opak (a navic je treba pravnik, jak tady nekdo tvrdil) tak at vrati diplom a ridicak a precte si tento zakon zakon. Takovy chytroliny co pisou nejaky JPP (Jedna Pani Povidala) mam fakt rad fuck

..jsem vemeno,čolek a nejsem právník..zaplacení odtahu vozidla asi nemá se zaplacením za špatné parkování nic společného..takže odtah zaplatít,nic jiného nezbývá...na záležitost se špatným parkováním lze aplikovat výše popsané v diskuzi..si myslímidontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
16.01.2007 09:56:08
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Loser psal:

Mour: presne tak!
Trouba: vogo, jestli chces o necem diskutovat, tak se prosim poradne zaregistruj (tzn. vypln pokud mozno co nejvic veci v profilu) ..... jinac se muze stat, ze zde s tebou nebude diskutovat nikdo!

Tak si doplň co máš za motorkubigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
16.01.2007 10:01:45
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Ondras: jsem ji prodal .... uz nemam nic. Jen zde zdal zevluju a navazim se do nove prichozichgoodgoodbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
16.01.2007 10:05:56
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Estli si neměl na nájem, tak si měl prodáfat tu sfojí slofenskou děfku. Já fim, že sice nic moc, ale němci jsou ochotný platiti za fšechnobigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Pšán (Člen)
16.01.2007 10:06:03
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Mour psal:

Trouba: Sice nevím kdo si, ani odkaď si, ale budiž. Tady se nikdo nebaví o nákladu za odtah auta, ale o postihu za špatné zaparkování (body a pokuta)

..kua,parťáku,píšeš moc rychle..ale dobřebigsmile...sdílíme stejný názorgoodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Ondráš (Člen)
16.01.2007 11:35:26
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Musíme jezdit vládní limuzínoubigsmile

http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1020_404dd4facf136.jpeg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
16.01.2007 11:39:30
Offline

Re: Odtah auta-co říct

http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1003_404dd4faa3ad6.jpeg


http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1000_404dd4f980f3c.jpeg


http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1002_404dd4f96fdc6.jpeg
http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1021_404dd4f99331e.jpeg


http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1030_404dd4fb7c120.jpeg


http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1060_404dd4fba160d.jpeg
http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1010_404dd4f9c7bfb.jpeg
http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1083_404dd4fbcca1e.jpeg
http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1040_404dd4f9b6fd6.jpeg
http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1080_404dd4fbaf55d.jpeg
http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2019_tesk1005_404dd4f941866.jpeg


good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Billy (Člen)
16.01.2007 12:43:14
Offline

Re: Odtah auta-co říct

2ondras: dobry, hustohusto prestavba a ma to STK ?? good bigsmilebigsmile to by si chlupati smlsli goodgood


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
trouba (Člen)
16.01.2007 13:13:01
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Nechtel jsem se nikoho dotknout. Odtah je jasnej a u placeni pokut ty osoby blizky plati jak u koho. Alespon tady v Brne bad

Ondráš (Člen)
16.01.2007 13:24:42
Offline

Re: Odtah auta-co říct

2 Trouba: Kdybys jezdil ve výše popsané limuzíně, tak bysme možná znali i tvoje jméno a věk, nebo se za něj stydíš?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
maňas (Člen)
16.01.2007 15:24:02
Offline

Re: Odtah auta-co říct

ten "kilián" je fakt dost dobrejgood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Koldan (Člen)
17.01.2007 08:08:16
Offline

Re: Odtah auta-co říct

TO trouba:nikoho ses nedotkl,měl jsi pravdu v tom,že dotaz zněl na odtah a ne na pokutu,my jsme odpovídali na pokutu. I když v tom případě nechápu tu částku, kerou Xavirius dostalidontknow
ale pokud se budeme bavit o těch pokutách a osobě blízké,proč to u některých policajtů funguje a u některých ne? rozveď to. protože jeden uzná,že máš pravdu a druhej ne a udělá bububu a ty zaplatíš?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
1.2_Bert (Člen)
17.01.2007 08:59:31
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Koldane, ...protože policajti jsou taky lidi ...chytří, méně chytří, pracovití, líní, bezohledně plnící úkoly, často s odporem k papírování, atd.


12.Bandit je dobrá minulost
Ondráš (Člen)
17.01.2007 09:25:44
Offline

Re: Odtah auta-co říct

2 12.Bert: No jistě... Už jsem to sem dávalbigsmile

http://www.dusky.sk/pics/2006-03/2038_policieamodernikomunikace.jpg



Každý má slabší chvilky...smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
17.01.2007 09:30:06
Offline

Re: Odtah auta-co říct

12.Bert psal:

Koldane, ...protože policajti jsou taky lidi ...chytří, méně chytří, pracovití, líní, bezohledně plnící úkoly, často s odporem k papírování, atd.

to nezpochybňuji, ale jde mi o větu: u placeni pokut ty osoby blizky plati jak u koho. Alespon tady v Brne. to je přece nesmysl,pokud prostě vím,že na to mám právo, navíc pokud sem to tam vopravdu nezaparkoval nebo sem tu rychlost nepřekročil já,ale tata, kerej si ode mě pučil mašinu,tak si budu stát za svým a hotovo. surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Eremi (Člen)
17.01.2007 11:09:02
Offline

Re: Odtah auta-co říct

opět souhlas s koldanem. Odvolat se na osobu blízkou, respektive odmítnout vypovědět, případně podat vysvětlení v souvisloti s újmou, kterou bys mohl způsobit osobě blízké je tvoje nezcizitelné právo a neexistuje, něco jako "někde ta věta platí někde ne" Není to žádná "věta", ale právo, tak už to konečně pochopte.


S úsměvem jde všechno líp :o)
jardagsf (Člen)
17.01.2007 12:05:15
Offline

Re: Odtah auta-co říct

opet souhlas s Koldanem a Eremim : zakon proste JE a PLATI jak v brne tak dolnihorni Jestli policajt jde cestou nejmensiho odporu a udela bubu a ty zaplatis (byt jenom 100,- bo to jsou taky love) tak jsi proste prizdisrac a hotovo.Notabene calnes jeste tak cca 2000 za odtah+nejaky cas. A jeste tady pises o radu na kterou se potom vyseres - ukazes policajtovi ze lid je stado ktere je treba podojit a moc se s nema nesrat. A tipnul bych si ze pred podanim vysvetleni si ani nebyl radne poucen , bo by jsi vsechno co si se tady dovedel vedel i od organa. A zastavat se policajtu nebo uredniku ze jsou chybujici je pi*ovina na druhou bo kdyz udelaji zmetek tak to calnes TY.Fuj to sem se nasral.
jardagsf chovanim ovci nasrany a vysledkem teto diskuze sklamany


MOTO KOZZI GRISO
Koldan (Člen)
17.01.2007 12:12:02
Offline

Re: Odtah auta-co říct

bacha na srdce woebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Xavirus (Nový člen)
17.01.2007 17:38:09
Offline

Re: Odtah auta-co říct

2 jardagsf :
Za kilo mi nestojí dělat machra, a odtah musíš zaplatit tak i tak, jinak ti to auto nevrátěj...

Kelly01 (Člen)
17.01.2007 20:25:40
Offline

Re: Odtah auta-co říct

A sakrasurprised

Sem ovcesmile2


God Save The Queen!
osiris (Člen)
17.01.2007 21:04:44
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Kelly01 psal:

A sakra surprised Sem ovce :- (

...pro jistotu, kakaovou si prelep izolackou, znas freshe, vidi ovec a nezastavis ho smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
1.2_Bert (Člen)
17.01.2007 22:17:34
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Banditi,

- právo policii nezdělit  jméno osoby blízké, která spáchala přestupek má jen ten, kdo se přestupku nedopustil a přitom ví , že jej spáchala konkrétní osoba blízká ,

- má-li policajt, jiný úředník nebo komise pro projednávání přestupků podezření, že se podezřelý z přestupku (skutečný přestupce) protiprávně odvolává na osobu blízkou a najde nebo má pro to důkaz, pak rohodne, že přestupek spáchal podezřelý z přestupku

My tu dokola probíráme situaci, kdy chceme zneužít právo neoznámit osobu blízkou, abychom se sami vyvinili z projednávaného přestupku
a policajt to na mnohých z nás pozná i počuchu,  jen mu chybí důkazy, tak někteří dělají, že nám věří , ti druzí nám pokutu i bez důkazu fláknou a bohužel proto  to někdy odnese i ten nevinný.


12.Bandit je dobrá minulost
Mour (Člen)
17.01.2007 22:26:18
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Berte: ...citace ...a najde!!!!! nebo má!!!!!!!! pro to důkaz, pak rohodne, že přestupek spáchal podezřelý z přestupku - souhlas bez jakýchkoliv debat

...citace...a policajt to na mnohých z nás pozná i počuchu,  jen mu chybí důkazy, tak někteří dělají, že nám věří , ti druzí nám pokutu i bez důkazu fláknou a bohužel proto  to někdy odnese i ten nevinný - nemá na to žádné právo!!!! a čuchat si může jak chce, pokud nemá jakýkoliv důkaz, nebuďme předposraní ...každý lump s nima vyjebe, dokonce i jejich prezident, tak proč ne my ... a jestli platím kilo nebo litr je fuk, bo sem se kpřestupku doznal a je zapsám a při druhým mi to daj sežratfuck

1.2_Bert (Člen)
17.01.2007 22:46:29
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Čau Moure,
na silnici je pánem policajt a je na Tobě, zda zaplatíš nebo budeš učastníkem následného přestupkového řízení, kde Ti dnes hrozí vysoké pokuty, k tomu přijdeš o čas a další náklady, volno z práce ... a výsledek je nejistý ..., ale máš další právo podat proti takovému rozhodnutí žalobu u správního soudu a proti jeho rozhodnutí se můžeš odvolat k vrchnímu soudu a pak dovolat k nejvyššímu soudu (celkem cca 5let soudních řízení a další a další náklady a ztráta času)... a kdy chceš jezdit? Není rozumější zaplatit i když jsi přesvědčen, že neprávem?


12.Bandit je dobrá minulost
Mour (Člen)
17.01.2007 22:59:29
Offline

Re: Odtah auta-co říct

Čau kamaráde good ...pokud Tě polda chytí na cestě u spáchání přestupku, tak o tom žádná, tam je to jasnýsmile2 ...ale u projednání přestupku na obci v případě např. špatného parkování, rychlosti a pod., bez důkazu či fotky, že jsi to Ty, kdo ten přestupek spáchal, nemaj šanci a vykládat si mohou co chtějí do aleluja ...a nikdo žádnou pokutu nemůže uložit

miaaow (Člen)
17.01.2007 23:07:49
Offline

Re: Odtah auta-co říct

tak jsem to tu procetla a nevim, kde je zakopanej pes... vzdyt prece pokud to zaparkoval blbe syn a psany je to na otce, kterymu prislo predvolani, tak oba vedi, ci to byla chyba, osoba blizka to je, takze si to nevymysleli a tudiz je opravdu scestny napraskat clena rodiny... tady prece nejde o zadnej vymysl, ale pripad, ve kterym ma byt pravo odkazani se na osobu blizkou uplatneno... a to bez cernyho svedomi. Je to tak nebo mi opravdu neco uniklo??? Porad nechapu, ze se to tu jeste resi idontknow


Zkusit se má všechno!
jardagsf (Člen)
18.01.2007 06:13:00
Offline

Re: Odtah auta-co říct

to mnau : tentokrat mas uplnou pravdu
to mour : souhlas
to bert : takze kdyz bych poldovi smrdel a on si myslel ze jsem nekoho zabil tak mne muze rovnou zastrelit? ten kdo hlida pravo a zakon je jim vazany a nesmi NESMI ho prekrocit

jinak jak jsem psal je PRESUMCE NEVINY , cili je na organech aby ti dokazaly protipravni jednani
a mit ze zakona povinnost praskat ve family - to je snad feudalismudiktatorstvi ci co
jardagsf po ranu se na provozni teplotu zahrivajicibigsmile


MOTO KOZZI GRISO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr