Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Spadl jsem, help me, pls :(

Dudyn (Člen)
08.09.2007 18:30:07
Offline

Spadl jsem, help me, pls :(

Cauesss ve spolek,
      takze po svych prvnich cca 500km po porizeni sve prvni motorky (a tomu samoze odpovidaji zkusenosti) jsem potkal prvni padajici kapky a spadl jsem s nima v Brne, na tramvajovych kolejich, kua... v krizovatce byl pisek, tak abych se mu vyhnul jsem jel vice "do koleji", da se rict tak, jak se ma a bum, ve vterine na zemi, ale co budu ostrilenym harcovnikum vykladat... Chci se zeptat, jestli mi nekdo muze pomoct ve shaneni techto dilu bandoura 600 N 2002:
- stribrnej kryt budiku,
- stribrnej krouzek co je kolem svetla,
- oba levy blinkry,
- zeleznej dil, jak na nem drzi sajtr paka
- tahlo k razeni (urvalo se od dilu, kt. se zlomil)
- bilej plastovej dil jak v nem jsou vsazeny budiky

Budiky jedou, ale rozlomil se bily plast na kt. jsou prisroubovany. Na cernem plechovem dilu, na kt. drzi tento bily plast je to to jakoby "nachystany" na novy uchopeni, staci vyvrtat zavit, ale to je jenom muj dojem. Muzu to tam vrtnout a prisroubovat? A jeste o jednu radu prosim zkusenejsi borce: Muzu normalne prisroubovat ulomenou sajtrpaku, az sezenu ten zlomenej dil (viz vyse) nebo to chce neaky momentovy klic? Mam dojem, ze jenom tak to dotahnout by stacit nemuselo, aby to pak "ve dvou kilech" nezaclo neak vibrovat nebo se chovat blbe... A jeste jednu radu - zvladnu to sam, bez zkusenosti s normalnim vercajkem? Vim, ze je blbost takhle se ptat, ze se to musi videt, ale uvital bych upozorneni na neaky fuck upy, kt. bych mohl prehlidnout... Pozitivni je, ze nakopnout to jde bez problemu a ty budiky funguji jak pred padem, akorat je rozbity ten kryt a bilej plast pod nima...

Dikessss  moc za jakoukoliv pomocnou radu!!!
Dudyn 724 606 211, dvanicek@chello.cz
P.S. Dal bych jsem fotky, ale nevim jak, jestli to jde vubec

Antihero (Člen)
08.09.2007 18:48:32
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Vitej v klubu....Padavek
Ten kryt na budíky nikdo mít nebude, páč ten se rozesere dycky jako první cena v Suzuki cca 1500 jeden.
Ta konzola co drží stupačku a přepákování k šaltrpáce je hliníková a ne železná.Cena v Suzuki cca 3500. Jinak se dá svařit a vybrousit a nalakovat.
Opravit to zvládneš, o nic nejde, na momenty se na těchto místech nehraje, dotáhnout na citovku. Potřebuješ gola sadu a sadu plochejch klíčů.
Všici sou teď na srazu= nečekej moc odpovědí.bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Dudyn (Člen)
08.09.2007 19:07:32
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Antihero psal:

Vitej v klubu....Padavek
Ten kryt na budíky nikdo mít nebude, páč ten se rozesere dycky jako první cena v Suzuki cca 1500 jeden.
Ta konzola co drží stupačku a přepákování k šaltrpáce je hliníková a ne železná.Cena v Suzuki cca 3500. Jinak se dá svařit a vybrousit a nalakovat.
Opravit to zvládneš, o nic nejde, na momenty se na těchto místech nehraje, dotáhnout na citovku. Potřebuješ gola sadu a sadu plochejch klíčů.
Všici sou teď na srazu= nečekej moc odpovědí.bigsmile

Diky moc, treba to nekdo mit bude :)) Nechci moc kupovat "kousky umele hmoty" za takovych podminek surprised

jura (Člen)
08.09.2007 19:27:41
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Vsecko je na to drahe,co se da slepit ,svarit,tak doma,good na kolene,neco koupit po bazarech a tak.good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
žakýno (Člen)
09.09.2007 03:10:53
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Na srazu nejsem páč to mám daleko, ale přepákování mám v garage, vlevo vpravosmile1smile1  vpravo můžeš mít do zásoby, až zase pojedeš v Brně přes koleje bigsmilebigsmilebigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Kelly01 (Člen)
09.09.2007 08:28:22
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Socky nesmí padatsmile1


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
09.09.2007 10:08:16
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Jinak pokud nechceš ten držák stupaček vařit,je další možnost koupit racing přepákování,třeba odsud Bradek vyrábí pěkný kousky za rozumný penízgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dudyn (Člen)
09.09.2007 10:55:09
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

VikecB12 psal:

Jinak pokud nechceš ten držák stupaček vařit,je další možnost koupit racing přepákování,třeba odsud Bradek vyrábí pěkný kousky za rozumný penízgood

O.K., diky za rozsireni mych moznosti. Akorat houno vim, co nebo kdo je Bradek... Zavolej, pls, 724 606 211 nebo prozvon treba... Dikesss, D.

Dudyn (Člen)
09.09.2007 11:07:12
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

žakýno psal:

Na srazu nejsem páč to mám daleko, ale přepákování mám v garage, vlevo vpravosmile1smile1  vpravo můžeš mít do zásoby, až zase pojedeš v Brně přes koleje bigsmilebigsmilebigsmile

No super, stavim se, az pojedu do Karlovych Varu smile1smile1smile1

VikecB12 (Člen)
09.09.2007 13:05:45
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Dudyn psal:
VikecB12 psal:

Jinak pokud nechceš ten držák stupaček vařit,je další možnost koupit racing přepákování,třeba odsud Bradek vyrábí pěkný kousky za rozumný penízgood

O.K., diky za rozsireni mych moznosti. Akorat houno vim, co nebo kdo je Bradek... Zavolej, pls, 724 606 211 nebo prozvon treba... Dikesss, D.

Bradek je odsud s fora. Najdeš si ho v Uživatelích a v profilu má odkaz na svoje výrobky.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Martin B12 (Člen)
09.09.2007 13:33:50
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

VikecB12 psal:

Jinak pokud nechceš ten držák stupaček vařit,je další možnost koupit racing přepákování,třeba odsud Bradek vyrábí pěkný kousky za rozumný penízgood

no nevím jestli to je za rozumnej peníz???
tady to nabizel za 4500kč to by ještě šlo ale koukám že  zdražil http://www.arp-motoracing.com/produkty.html idontknow


street triple picco
Kelly01 (Člen)
09.09.2007 13:46:54
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

A když si připlatíte 2litry koupíte LSL který je kvalitou o 500% jindesmile1


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
09.09.2007 14:48:27
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Podražil,to jo. Ale ty nový kousky vypadají o dost líp než ty starší co tady prodával.A než LSL,šel bych asi raději do PP Tuning... Ale je to šum a fuk,fšechno je to na stejný brdo.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
09.09.2007 14:52:21
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

Martin B12 psal:
VikecB12 psal:

Jinak pokud nechceš ten držák stupaček vařit,je další možnost koupit racing přepákování,třeba odsud Bradek vyrábí pěkný kousky za rozumný penízgood

no nevím jestli to je za rozumnej peníz???
tady to nabizel za 4500kč to by ještě šlo ale koukám že  zdražil http://www.arp-motoracing.com/produkty.html idontknow

Hold musíš usmlouvat povinejch 20% slevuidontknow,jinak je to dost peněz....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
09.09.2007 16:02:56
Offline

Re: Spadl jsem, help me, pls :(

no tak vítej mezi nás padavky bigsmile,stejně dojdeš k tomu,že to opravíš sám,nebo nějakej kámoš doma,něco zavařit není žádná prasárna,ale pokud chceš spíš kupovat nový tak to bude holt neco stát,zbytek zakytuješ a gut


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr