Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » GSX R 1000. Na co?

bečka (Člen)
24.09.2007 15:47:09
Offline

GSX R 1000. Na co?

sem se včera svez...
nechápu, proč takový motorky prodávaj. V provozu naprosto nevyužitelnýidontknow
Tady si to koupil kluk, kterej na tom jezdí v džínách a teniskáchidontknowfuck
( měl er5 )

už s nim nikam nejedu, nechci bejt svědkemsmile2


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
inkvizitorr (Administrator)
24.09.2007 15:54:55
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

a co na vokruhidontknow tam se na tom jezdí krásněgoodgoodgood


doba je temná...
bečka (Člen)
24.09.2007 16:21:40
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

na okruh jasně....good


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Ton@l (Člen)
24.09.2007 16:31:37
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Na vsem se da jezdit i v provozu zalezi kdo to ridi akorat holt clovek nevyuzije ten obrovsky vykon,ktery se da vyuzit jen na okruhu a vyuzije ho jen zkuseny driverbigsmileJe pravda presedlat s er5 na takovy supersport je mazec ale myslim si ze i to se da pokud clovek jezdi s respektemgood


Vzdy muze byt hur :-)
Georges (Člen)
24.09.2007 16:42:21
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

většina těhle "sportařů" jezdí v džínách a teniskách, nakládat tomu umějí jen na rovince...machři sick

Peka (Člen)
24.09.2007 16:43:07
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

muzes jezdit s respektem jak chces a je ti to stejne na pussy kdyz ti nejaky vul neda prednost nebo se otaci v krizovatce, nebo predjizdi kamion proti tobe at...


B12 neni uz je autobus :)
Ton@l (Člen)
24.09.2007 16:45:13
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Peka psal:

muzes jezdit s respektem jak chces a je ti to stejne na pussy kdyz ti nejaky vul neda prednost nebo se otaci v krizovatce, nebo predjizdi kamion proti tobe at...

kdyby jsme nad tim furt uvazovali tak nemuzem jezdit a chodime kanalama...tez me sere ze si nekteri ridici mysli ze motorka je jak kolo a tomu se prece prednost nedavafuck


Vzdy muze byt hur :-)
maňas (Člen)
24.09.2007 17:29:11
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Ton@l psal:

Na vsem se da jezdit i v provozu zalezi kdo to ridi akorat holt clovek nevyuzije ten obrovsky vykon,ktery se da vyuzit jen na okruhu a vyuzije ho jen zkuseny driverbigsmileJe pravda presedlat s er5 na takovy supersport je mazec ale myslim si ze i to se da pokud clovek jezdi s respektemgood

to by zase ve finále mohlo mít jen jedničku,vono by to na ni stejně 150 km/h udělalosurprisedidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
SLUGI (Člen)
24.09.2007 18:01:59
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

bečka psal:

sem se včera svez...
nechápu, proč takový motorky prodávaj. V provozu naprosto nevyužitelnýidontknow
Tady si to koupil kluk, kterej na tom jezdí v džínách a teniskáchidontknowfuck
( měl er5 )

už s nim nikam nejedu, nechci bejt svědkemsmile2

... proč je prodávaj surprised
... protože každej je na něco jinýho neidontknow někdo skůtr, někdo naháče, někdo sport, někdo enduro atd.
... a je jen na každým jak s tím naloží, když si to někdo koupí neznamená to přece že hned bude jezdit stylem hén hén omezovač, brzda atd
... a pokud by vo to nebyl takovej zájem tak to asi taky dělat nebudou


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
bečka (Člen)
24.09.2007 18:15:47
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

tady nejde o to že je to zmrzlina, ale o ten výkon, kterej v provozu nemůže využít nikdo ( až třeba na ghost ridera :)
měl by na to bejt zbrojní prukaz


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
VikecB12 (Člen)
24.09.2007 18:29:39
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Taky sem se na tom svezl v provozu a je to bomba.Po banditu bych do toho šel,akorát bych si tam dal normální větve.Když sem na tom jel poprvé,řekl sem že bych si to nekoupil,že je to už moc,ale jak sem se svezl podruhé a zjistil že to de ještě ve 140km/h zvednout na záda tak sem se zamilovalgood
A ceny už sou taky pěknýgood a navíc to není takovej prcek jako konkurence.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sten (Člen)
24.09.2007 18:51:28
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

hned po er5  je to myslim docela fest nálož a pán bude mít asi honičku smile1

   jinak jasne ze ten vykon nevyuzijes, ale kdyz se neco "posere" např. když předjiždis apd. tak potom si asi rad ze to tam je ...
   a na normalni ježdění si na tom taky zvyknes - nemusis preci porad jezdit 290

   - ale sedumpade je sedumpade ... bigsmilegood


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Murdoc (Člen)
24.09.2007 18:55:33
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

a taky když na banditovi jedeš kládu tak ti žere 8 a xixero při stejnym tempu jede za 5-6 bigsmile   taky si ho kupim na začatek sezony smile1 a to že vykon nevyužiješ to je fakt ale když ho už chceš tak ho tam máš!a o tom to je smile1 no ne? no ano!

SLUGI (Člen)
24.09.2007 19:03:31
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

bečka psal:

tady nejde o to že je to zmrzlina, ale o ten výkon, kterej v provozu nemůže využít nikdo ( až třeba na ghost ridera :)
měl by na to bejt zbrojní prukaz

... já to myslel tak že na skůtru trajdáš po městě,na enduru dáš terénní vložku, naked si užíváš a sport když tomu naložíš ... smile1
... prostě dle uvážení každého soudruha


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
fifa b 12 (Člen)
24.09.2007 20:17:57
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

bečka psal:

sem se včera svez...
nechápu, proč takový motorky prodávaj. V provozu naprosto nevyužitelnýidontknow
Tady si to koupil kluk, kterej na tom jezdí v džínách a teniskáchidontknowfuck
( měl er5 )

už s nim nikam nejedu, nechci bejt svědkemsmile2

to viš ještě nevi co je pohodli bigsmileale ma to taky neco do sebegood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
huskyb12 (Administrator)
24.09.2007 20:28:32
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

inkvizitorr psal:

a co na vokruhidontknow tam se na tom jezdí krásněgoodgoodgood

a eště na dlouhý rovinky, do zatáček nic moc - řikal Speed :)))


ale di, Ty brepto ...
inkvizitorr (Administrator)
24.09.2007 20:46:42
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

SLUGI psal:
bečka psal:

tady nejde o to že je to zmrzlina, ale o ten výkon, kterej v provozu nemůže využít nikdo ( až třeba na ghost ridera :)
měl by na to bejt zbrojní prukaz

... já to myslel tak že na skůtru trajdáš po městě,na enduru dáš terénní vložku, naked si užíváš a sport když tomu naložíš ... smile1
... prostě dle uvážení každého soudruha

tak nějak jak povidá tady pan busa, neni nad motorku, která je specializovaná na něco konkrétního, dovedu si představit, že mi bude stát v garáži naháč, okruhovka na laminátech, kroska a skůtr, ale nedovedu si představit, že bych si místo všech těhle motorek koupil jednu tzv. "univerzální" (např. gs1200)bad bečka s vorlem prominou, ale do terénu se s tim jet nedá, na vokruh to neni, do města jakbysmet a cestovat se dá se všim, na to nepotřebuju nic speciálního... z čehož vyplývá, že jeden rád to a druhej to, svezení na gikseru je pro mě vždycky svátek a je to pěknýgoodgoodgood


doba je temná...
pavel dolínek (Člen)
24.09.2007 21:13:48
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

inkvizitorr psal:
SLUGI psal:
bečka psal:

tady nejde o to že je to zmrzlina, ale o ten výkon, kterej v provozu nemůže využít nikdo ( až třeba na ghost ridera :)
měl by na to bejt zbrojní prukaz

... já to myslel tak že na skůtru trajdáš po městě,na enduru dáš terénní vložku, naked si užíváš a sport když tomu naložíš ... smile1
... prostě dle uvážení každého soudruha

tak nějak jak povidá tady pan busa, neni nad motorku, která je specializovaná na něco konkrétního, dovedu si představit, že mi bude stát v garáži naháč, okruhovka na laminátech, kroska a skůtr, ale nedovedu si představit, že bych si místo všech těhle motorek koupil jednu tzv. "univerzální" (např. gs1200)bad bečka s vorlem prominou, ale do terénu se s tim jet nedá, na vokruh to neni, do města jakbysmet a cestovat se dá se všim, na to nepotřebuju nic speciálního... z čehož vyplývá, že jeden rád to a druhej to, svezení na gikseru je pro mě vždycky svátek a je to pěknýgoodgoodgood

protoze mas dvouval a konkurujes kockovibigsmilebigsmile


"una storia italiana"
Honza B12 (Člen)
24.09.2007 21:25:36
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Mnohem náročnější než nakoňovný čtyřválce jsou sportovní dvouválce. Skoro rým, ale je to tak. Gixero je silné, ale s trochou rozumu se na něm snadno jezdí.

WenzelB6 (Člen)
24.09.2007 21:27:11
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

u nás má jeden kluk GSXero600 do Mostu na vokruh a přikoupil si er5 na vejletšení ve dvou . žádnej kompromisgood

vorel (Člen)
24.09.2007 22:03:32
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

inkviz: jen kecy. stejně skončíš na géesusmile1


řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
24.09.2007 22:31:46
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

vorel psal:

inkviz: jen kecy. stejně skončíš na géesusmile1

pičovinafuckbigsmilebigsmilebigsmile to už rači ural, to je aspoň stylový a motor to má stejnejbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
vorel (Člen)
24.09.2007 22:41:38
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

tak vo tom žádná


řikám si hurikán
Mirek D (Člen)
24.09.2007 23:21:41
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

bečka psal:

sem se včera svez...
nechápu, proč takový motorky prodávaj. V provozu naprosto nevyužitelnýidontknow
Tady si to koupil kluk, kterej na tom jezdí v džínách a teniskáchidontknowfuck
( měl er5 )

už s nim nikam nejedu, nechci bejt svědkemsmile2

Sem myslel že tě bramborostroj vomrzel... .


Autobus je taky Suzuki... .
vOjTaB6 (Člen)
25.09.2007 08:07:13
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Hele, vy mudrlanti v čele s bečkoubigsmile, a vy si jako myslíte že na těch vyšich motorkách ten výkon využijete??? A že už s ní jedete na doraz??? Z tohohle fóra tak maximálně pár lidí na těch šestkách a jeden dva na B12. Tak mi potom řekněte, v čem je rozdíl? Že těch zbytečnejch koní nemam 20 ale 70? To už je ve finále jedno, ne?

A stejně si jednou to GSX - R 1000 koupim, páč ně ta motorka baví a líbí se migood

Bečka a spol... do měbigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
gore (Člen)
25.09.2007 08:19:57
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

mimo toho vokruhu kterej je u nas v kazdym meste tagze plne vyuzitelnej stroj bigsmilebigsmilejinak napussy moznapussypussy ale nic ve zlym taky se mi moc luiibiiigood

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
canni (Člen)
25.09.2007 08:48:48
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Když se tu mluvilo o těch přednostech tak mě napadla věta kterou mi řekl pán co prodával mašinu bratránkovi. "chlapče, pamatuj si, že na motorce nikdy nemáš přednost"

Když se nad tim člověk zastaví tak je to pravda ne ? idontknowidontknowidontknow


Neper se, život ti dá do držky sám.
Peka (Člen)
25.09.2007 08:53:37
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

canni psal:

Když se tu mluvilo o těch přednostech tak mě napadla věta kterou mi řekl pán co prodával mašinu bratránkovi. "chlapče, pamatuj si, že na motorce nikdy nemáš přednost"

Když se nad tim člověk zastaví tak je to pravda ne ? idontknowidontknowidontknow

takze pravidla silnicniho provozu jsou pro opice fuckfuckfuckfuck


B12 neni uz je autobus :)
Koldan (Člen)
25.09.2007 09:29:43
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Peka psal:
canni psal:

Když se tu mluvilo o těch přednostech tak mě napadla věta kterou mi řekl pán co prodával mašinu bratránkovi. "chlapče, pamatuj si, že na motorce nikdy nemáš přednost"

Když se nad tim člověk zastaví tak je to pravda ne ? idontknowidontknowidontknow

takze pravidla silnicniho provozu jsou pro opice fuckfuckfuckfuck

no vono je lepčí si uvědomit,že to tak téměř je a vopčas s tím i počítat a předvídat to,než spoléhat na to, že ti ta škodofka co vyjíždí z vedlejší tu přednost dásmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
25.09.2007 09:43:54
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Mě zase instruktor v motočkole říkal, že mám jezdit tak jako bych byl neviditelný. Párkrát mi to pomohlo.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
25.09.2007 14:59:08
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

...mě zas pan učitel f autoškole na dotas, co mam dělat, aš mi něgdo nedá přednost votpověděl:"Nalož mu...ať je to rychle za tebou" surprised ...ale jináč to byl posera, dyš sem to s nim poslal do vinglu a začli sme stojánkem rejt asfalt, začal mě fackovat  a vot tý doby mi psal jízdy enem do notýsku, ale uš sme se spólu víc nesvezli...panelka třinda byl hroznej peklostrojbigsmile
...jo a gixero by se mi taky líbilo a móóóóc...jen fspomeňte na hvjezdu SD bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
25.09.2007 15:26:58
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Je to krásná motorka,ale tak pro toho komu vyhovuje.Já mám radší rovný větve a motor co je vidět.Měl jsem doma týden půjčenou GSX-R 750 hezká a přítulná kočička,ale ten posaz mi prostě nevyhovuje.Je dobrej tak na to když jedeš kudlu a tu tak často nejezdím.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Monty Jack (Člen)
25.09.2007 15:56:38
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

Ondráš psal:

Mě zase instruktor v motočkole říkal, že mám jezdit tak jako bych byl neviditelný. Párkrát mi to pomohlo.good

... takže pořádnej laďák, ať je tě aspoň slyšet ?? bigsmilebigsmile


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
fido (Člen)
25.09.2007 16:05:05
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

K.a.s.y.m. psal:

Je to krásná motorka,ale tak pro toho komu vyhovuje.Já mám radší rovný větve a motor co je vidět.Měl jsem doma týden půjčenou GSX-R 750 hezká a přítulná kočička,ale ten posaz mi prostě nevyhovuje.Je dobrej tak na to když jedeš kudlu a tu tak často nejezdím.

...good, ale je to pěkný se svízt..good


bla...blabla...!
bečka (Člen)
25.09.2007 16:10:03
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

inkviz: kdyby si moch člověk dopřát víc motorek v garáži, taky bych šel do silnice

         cestovat se dá se vším, to jo. Ale když sem dal třeba na b12 dal za den 500, tak sem byl večer hotovej, ted 1000 neni problem ( 1300) nevim proč,ale zatáčky mi jdou taky líp. A o spokojenosti batůžku nemluvimgood  v terénu s Karoo lepší než třeba na dr 600

vojta: ale mě se taky gsx r 1000 líbí, jen sem zvědavej, jak bude pokračovat a kam povede zvyšování výkonů a max. rychlostí u seriových motorek. Vim že je to každýho věc, kdo si to koupí, ale kamarádů neni nikdy dostsmile2


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.09.2007 18:55:06
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

fido psal:
K.a.s.y.m. psal:

Je to krásná motorka,ale tak pro toho komu vyhovuje.Já mám radší rovný větve a motor co je vidět.Měl jsem doma týden půjčenou GSX-R 750 hezká a přítulná kočička,ale ten posaz mi prostě nevyhovuje.Je dobrej tak na to když jedeš kudlu a tu tak často nejezdím.

...good, ale je to pěkný se svízt..good

To jako určitě zkušenost k nezaplacení.Vlastnit bych jí ale nemusel.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
25.09.2007 19:04:42
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

jo jak řiká sud, je cestování a cestování a do terénu a do terénu, například já...


řikám si hurikán
bečka (Člen)
25.09.2007 20:02:11
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

sud?surprisedbigsmilebigsmile


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Vjetrník (Nový člen)
26.09.2007 13:07:15
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

sud nedošáhne....vo tom to je......

bečka (Člen)
26.09.2007 17:40:23
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

vjetrník: kam? surprisedidontknow
             na zkušenosti, abych měl na gsxr litra určitě negood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Palino (Člen)
26.09.2007 18:24:03
Offline

Re: GSX R 1000. Na co?

canni psal:

Když se tu mluvilo o těch přednostech tak mě napadla věta kterou mi řekl pán co prodával mašinu bratránkovi. "chlapče, pamatuj si, že na motorce nikdy nemáš přednost"

Když se nad tim člověk zastaví tak je to pravda ne ? idontknowidontknowidontknow

Vítej zpět z banánůbigsmilebigsmilebigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr