Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » celoroční svícení ...????

marcoo (Člen)
25.09.2007 19:56:47
Offline

celoroční svícení ...????

Radek-Ban (Člen)
25.09.2007 20:02:13
Offline

Re: celoroční svícení ...????

..no je pravda že když svítily jen motorky tak tak měly výhodu že řidiči věděly že jde nejspíš o motorkusurprised dneska to ani neskoumaj protože svíťej všichniidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Kim (Člen)
25.09.2007 21:18:28
Offline

Re: celoroční svícení ...????

ja jel letos autem Francii a Španělsko,svítit se tam nemusí a je to o stopro lepší,když jede moto hned je vidětgood
vono to není o tom otočit knoflíkem,nasvítit a jetidontknowJe to v lidech,někteří jezděj jak dobyteksick


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
ross (Člen)
25.09.2007 22:20:01
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Každopádně ať svítí všichni a motorkáři třeba ještě dálkáčema.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bobule (Člen)
25.09.2007 22:24:39
Offline

Re: celoroční svícení ...????

ross psal:

Každopádně ať svítí všichni a motorkáři třeba ještě dálkáčema.

až pojedš v autě 10km a za tebou moto z dálkama tak si vzpomeň cos tu vyblil


to jebu
gore (Člen)
25.09.2007 22:31:31
Offline

Re: celoroční svícení ...????

bobule psal:
ross psal:

Každopádně ať svítí všichni a motorkáři třeba ještě dálkáčema.

až pojedš v autě 10km a za tebou moto z dálkama tak si vzpomeň cos tu vyblil

sicksicksicksicksicksicksick

beerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Koldan (Člen)
25.09.2007 22:33:42
Offline

Re: celoroční svícení ...????

kdo má něco odježděno tak potvrdí,že celodenní svícení je naprosto skvělá věc,sice netvrdím,že pro motorkáře,ale pro ostatní účastníky určitě.Takové stříbrné auto,keré nesvítí oproti mrakům není vidět ani trošku a právě když třeba svítí slunko při západu přímo do fejsu,tak právě díky světlům je auto vidět a to že ozáří je nesmysl,nestalo se mi to ve dne nikdy.svítící auto jde vidět krásně z větší dálky, víc než nesvítící a na to vsadím Filousovu hlavusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
25.09.2007 22:35:10
Offline

Re: celoroční svícení ...????

bobule psal:
ross psal:

Každopádně ať svítí všichni a motorkáři třeba ještě dálkáčema.

až pojedš v autě 10km a za tebou moto z dálkama tak si vzpomeň cos tu vyblil

Vyblil jem to proto, že se to stává docela často a vůbec mi to v plechovce nevadí woe! Myslím, jako ve dne!!


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
ross (Člen)
25.09.2007 22:38:41
Offline

Re: celoroční svícení ...????

A 10 km za mnou ještě motykář nejelidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bobule (Člen)
25.09.2007 22:41:28
Offline

Re: celoroční svícení ...????

kde neoslnim a chci bejt vidět jedu dálky ale abych měl dálky celou dobu a někomu to i přes den sral do ksichtu skrz zrcátka to ne, ten přepínač světel tam na něco asi je idontknow


to jebu
Loser (Administrator)
25.09.2007 22:45:01
Offline

Re: celoroční svícení ...????

toz ja byl v tej francii taky a strasne me sralo, ze tam nesvitej bo nebylo uz z dalky videt, ze neco jede do protifky a to se pak blbe predjizdej kolony (zvlast, kdyz v tej pravacci nemam silu)badbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
ross (Člen)
25.09.2007 22:45:07
Offline

Re: celoroční svícení ...????

bobule psal:

kde neoslnim a chci bejt vidět jedu dálky ale abych měl dálky celou dobu a někomu to i přes den sral do ksichtu skrz zrcátka to ne, ten přepínač světel tam na něco asi je idontknow

No ve dne neoslníš a jdeš i vidětidontknow


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
bobule (Člen)
25.09.2007 22:47:44
Offline

Re: celoroční svícení ...????

sem barvoslepej, šeroslepej, na dálku piču vidim ale když má někdo proti mě dálky i přes den, nebo jede za mnou tak mě to po chvíli začne srátfuck, asi sem divnejidontknow


to jebu
ross (Člen)
25.09.2007 22:54:09
Offline

Re: celoroční svícení ...????

bobule psal:

sem barvoslepej, šeroslepej, na dálku piču vidim ale když má někdo proti mě dálky i přes den, nebo jede za mnou tak mě to po chvíli začne srátfuck, asi sem divnejidontknow

Jakto, že máš ještě řidičák, když jseš barvošero...slepej

Ale vážně, pokud proti mě jede motka, tak to trvá jen okamžik, takže není ani čas na to aby mě to přestalo bavit.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Palino (Člen)
25.09.2007 22:57:47
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Víc mrtvých je proto, že přibylo motorek a aut a silnice jsou stále přecpanější.
Dokud nebylo celodenní svicení, tak někdo svítil, někdo ne a to bylo hodně nebezpečné.
Celodenní svícení je zavedeno taky kvůli těm, kteří nesvítili za deště, mlhy a někdy ani za tmy.
Ohánět se tady Francií, nedej bože Německem nebo Rakouskem je blbost. Ti pitomci nerozsvítí dokud není tma a na tom nevidím nic bezpečného.
Rakušáci budou celodenní svícení rušit, což neznamená, že je to správné.
Takže svítit a bastagood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
bobule (Člen)
25.09.2007 22:58:57
Offline

Re: celoroční svícení ...????

až budeš jezdit v čůrakově tak poznáš, samo že je to věc názoru, stopro svícení jako takový je gut věc ale mít furt dálky nejni zas tak důležitý lebo narazíš na dědu kterej má velíkej klobouk a  i kdybys měl halogeny jak cip tak ti to bude prt platnýbad


to jebu
Radek-Ban (Člen)
25.09.2007 23:02:14
Offline

Re: celoroční svícení ...????

ross psal:
bobule psal:

kde neoslnim a chci bejt vidět jedu dálky ale abych měl dálky celou dobu a někomu to i přes den sral do ksichtu skrz zrcátka to ne, ten přepínač světel tam na něco asi je idontknow

No ve dne neoslníš a jdeš i vidětidontknow

]...nevim jak tebe ale ve oslni takysurprised


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ross (Člen)
25.09.2007 23:07:48
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Do čůrákova jezdím každej měsíc.
Jen jsem upozornil na to, že když se motykáři poznávali, protože svítili, tak teď se můžou poznat jen dálkáčema.

Ale je to jen můj názor. Jdu na víno ze Znovínawine


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
spidys (Člen)
25.09.2007 23:41:36
Offline

Re: celoroční svícení ...????

No abych sem taky něco nevy-sick
Jsem pro celodenní svícení. Jak moto, tak i aut. Už několikrát sem si všim auta hlavně proto, že svítilo. A bylo jedno, jestli sem jel na motyce nebo v autě. Prostě to vozidlo je na tý silnici zřetelnější - takže bych se fuck na nějaký rakušáky, atd. Copak musíme mít všechno co maj vedle? To nemůžeme mít něco po svym a mít svojí pravdu?
Ty naši papaláši by měli okoukávat od našich jižních a západních sousedů jiný věci než takovýdle pussyviny s nesvícenim.

A co se týče ježdění s dálkovejma...
Jezdim na ně přes den furt. Jsem vidět a to je pro mně to nejdůležitější. Sice to neznamená, že sem v tu chvíli nezranitelnej, ale jak řikám, sem vidět líp než když splynu se svítícíma autama. A jestli někomu vaděj moje dálkový ve z5tnym zrcátku tak ať zpomalí a já ho předjedu. Nedělám to naschvál, ale beru to jako určitej bezpečnostní prvek. Jakmile se začne stmívat, tak samo, že dávám klopený, ale do tý doby ani pussy

Tož tak


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
McLar (Člen)
26.09.2007 05:56:24
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Zdar.

Mám eSko a tam je potřeba rozsvítit i tu druhou (dálkovou) čočku, protože ta klopená není moc vidět, samo při šeru nebo v lese vypínám dálku.
Svítit je třeba....


fight or die.....
K.a.s.y.m. (Člen)
26.09.2007 07:16:00
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Koldan psal:

kdo má něco odježděno tak potvrdí,že celodenní svícení je naprosto skvělá věc,sice netvrdím,že pro motorkáře,ale pro ostatní účastníky určitě.Takové stříbrné auto,keré nesvítí oproti mrakům není vidět ani trošku a právě když třeba svítí slunko při západu přímo do fejsu,tak právě díky světlům je auto vidět a to že ozáří je nesmysl,nestalo se mi to ve dne nikdy.svítící auto jde vidět krásně z větší dálky, víc než nesvítící a na to vsadím Filousovu hlavusurprised

V tom člověku bude přeci jenom nějaký moudro.Jinak souhlasím,je to přesně jak říkáš.goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
26.09.2007 07:54:22
Offline

Re: celoroční svícení ...????

K.a.s.y.m. psal:
Koldan psal:

kdo má něco odježděno tak potvrdí,že celodenní svícení je naprosto skvělá věc,sice netvrdím,že pro motorkáře,ale pro ostatní účastníky určitě.Takové stříbrné auto,keré nesvítí oproti mrakům není vidět ani trošku a právě když třeba svítí slunko při západu přímo do fejsu,tak právě díky světlům je auto vidět a to že ozáří je nesmysl,nestalo se mi to ve dne nikdy.svítící auto jde vidět krásně z větší dálky, víc než nesvítící a na to vsadím Filousovu hlavusurprised

V tom člověku bude přeci jenom nějaký moudro.Jinak souhlasím,je to přesně jak říkáš.goodgood

...hele, souhlas si s čim chceš a s kym chceš, ale na moji hlavu se vyserte, vobá, i s Mr.Tiramisu fuckbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
26.09.2007 08:15:47
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Koldan psal:

a na to vsadím Filousovu hlavusurprised

V tom člověku bude přeci jenom nějaký moudro.Jinak souhlasím,je to přesně jak říkáš.goodgood

...hele, souhlas si s čim chceš a s kym chceš, ale na moji hlavu se vyserte, vobá, i s Mr.Tiramisu fuckbigsmilebigsmilebigsmile

jojo s tak velkou vzacnosti se nehazarduje , mladeznici , na nejake sazky v cukrarne se vyserte ...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
jinak co se tyce sviceni neni nic lepsiho nez magor na motorce s dalkacema , bo kdyz mu to nesvitit tak je jedno co tam ma a kdyz mu to sviti tak hovno vidis jak jede rychle a jak je daleko,jenom velkou svetelnou kouli a to jeste neresim ze jsou nejake predpisy , na ktere vseci sereme , ale neni treba na ne srat kdyz to nema zadny prinos ba naopak si myslim ze to ma opacny efekt bo dedek f klobouku by si te ani nevsim a tak zacne kroutit koleckem semtam a koukat do zrcatka co ze se to tam vzadu deje
jardagsf pri rannim kafi neskutecne moudrygoodbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Jerry (Člen)
26.09.2007 20:03:44
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Svítit.


A kurva...
Koldan (Člen)
26.09.2007 21:36:26
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Koldan psal:

kdo má něco odježděno tak potvrdí,že celodenní svícení je naprosto skvělá věc,sice netvrdím,že pro motorkáře,ale pro ostatní účastníky určitě.Takové stříbrné auto,keré nesvítí oproti mrakům není vidět ani trošku a právě když třeba svítí slunko při západu přímo do fejsu,tak právě díky světlům je auto vidět a to že ozáří je nesmysl,nestalo se mi to ve dne nikdy.svítící auto jde vidět krásně z větší dálky, víc než nesvítící a na to vsadím Filousovu hlavusurprised

V tom člověku bude přeci jenom nějaký moudro.Jinak souhlasím,je to přesně jak říkáš.goodgood

...hele, souhlas si s čim chceš a s kym chceš, ale na moji hlavu se vyserte, vobá, i s Mr.Tiramisu fuckbigsmilebigsmilebigsmile

klíd woe,já měl fullhaus,já si byl jistejbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ton@l (Člen)
26.09.2007 22:37:08
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Jsem jednoznacne pro sviceni a ty kreteny kteri nesviti ani za deste nebo sera bych nakopal do riti bo je mi jedno ze ohrozuji sebe ale ohrozuji me nebo nekoho me blizkeho...a s tim svicenim dalkovyma na motoce si myslim ze to nekdy neni spatne treba kdyz nekdo leti jak kanec po dalnici nebo po okrsce...ale urcite nikdo nema rad kdyz je oslneni a hovno vidibigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Koldan (Člen)
27.09.2007 07:46:10
Offline

Re: celoroční svícení ...????

No,řek bych že Moudrej,popíjející kafí to celkem vystih,vono totiž dálkový sů faj,že je vás vidět,ale na druhů stranu má recht f tom,že se fuck dost blbě pak odhaduje vzálenost mašiny a její rychlost,což je dost problémbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
27.09.2007 08:06:23
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Já sem pro zrušit svícení aut ve dne, ale taky pokud ba nějaký dement ve dne svítil, tak by měl být pokutován. Motorky pro naše bezpečí nechat svítit. Dálkové je na prd a taky za to pokuta.

Palino (Člen)
27.09.2007 08:46:25
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Mour psal:

Já sem pro zrušit svícení aut ve dne, ale taky pokud ba nějaký dement ve dne svítil, tak by měl být pokutován. Motorky pro naše bezpečí nechat svítit. Dálkové je na prd a taky za to pokuta.

Kolik najezdíš ročně autem? Nemyslím tím kamion, ze kterého je dobrý rozhled.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Mour (Člen)
27.09.2007 08:55:26
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Palino: Teď už autem jenom 15 tis., bo už snad víc nebudu nikdy muset. bigsmile . To, že je to málo není argument. bigsmile ...auta jsou podle mě ve dne vidět. A kdo je nevidí by měl zvážit vrácení ř.p.

inkvizitorr (Administrator)
27.09.2007 08:56:53
Offline

Re: celoroční svícení ...????

to svícení je dobrý, vo tom žádná, nicméně motorkáři na tom sou bitý, vo tom snad taky nebudem diskutovat. nejvíc mě ale dokážou nasrat němci, kerý sou schopný ject po dálnici za téměř už úplný tmy bez světel a za nic nejsou ochotný roužnoutbad a že jich tam bejvá celkem dostbad


doba je temná...
Mour (Člen)
27.09.2007 09:02:54
Offline

Re: celoroční svícení ...????

bigsmile se klidně může udělat zákon o svícení ...třeba od 18:00 hodin do 6:00 (v zimním období furt) dyť pussy-vin je schválených plnobad

Palino (Člen)
27.09.2007 12:03:18
Offline

Re: celoroční svícení ...????

Mour psal:

Palino: Teď už autem jenom 15 tis., bo už snad víc nebudu nikdy muset. bigsmile . To, že je to málo není argument. bigsmile ...auta jsou podle mě ve dne vidět. A kdo je nevidí by měl zvážit vrácení ř.p.

Kilometry argumentem jsou, páč když jezdíš méně , zažiješ i méně krizových situací.
Určité barvy aut na silnicích zanikají mezi ostatními
jak jsem psal výše a píše to i Inkviz. Najde se mraky blbů, kteří rozsvítí až za úplné tmy, pro další pitomce není déšť a mlha důvodem k rozsvícení no a pak se našlo řešení a svítí se nepřetržitě.
Ano, my motorkáři jsme biti, ale zatím jsme v menšině a musíme na motky usedat s vědomím, že nás je méně vidět a nekalit to bez mozku protisměrem s nadějí, že plechovky uhnou


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr