Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Oprava nádrže

Beranek (Člen)
03.10.2007 15:48:52
Offline

Oprava nádrže

Mám na nádrži cca. 3-4 cm promáčklinu s rýhou v laku. Jinak je ale ok a nechce se mi to kvůli tomu dávat na složitou opravu. V televizi v AMR jsem viděl vyrovnávání promáčklin na autech zevnitř nějakým speciálním nářadím (tuším SmartFix se to jmenuje). Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte jestli se to dá opravit nějakou "méně bolestnou" metodou než kitováním a novým lakem?

osiris (Člen)
03.10.2007 15:52:29
Offline

Re: Oprava nádrže

...rejha se dá zaretušovat, ale poznáš to a jestli jsou ostrý hrany v promáčklině, tak vytáhnout a bohužel tmelit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Beranek (Člen)
03.10.2007 16:03:08
Offline

Re: Oprava nádrže

Ostrý hrany nejsou, rýha taky žádná hrůza. Na ježdění žádnej vliv, ale občas to sere, když na to koukám...8-)))

pet (Člen)
04.10.2007 12:39:54
Offline

Re: Oprava nádrže

Tak se na to nedívejbigsmile
Já mám promáčklinu 8 cm a bude tam dokud na tom budu schopnej jezdit bigsmile

Beranek (Člen)
04.10.2007 14:37:02
Offline

Re: Oprava nádrže

No jenžto jsem kousek od sebe (teď v OL), tak si je můžeme ukazovat... ty promáčkliny... 8-))

nawrc (Člen)
04.10.2007 15:31:10
Offline

Re: Oprava nádrže

Osi, pamatuju, jak si tady nedávno ukazoval Kellyho zbořenou nádrž, jak se ti ju povedlo spravit, tak sem se chtěl zeptat jak se to dělalo a kolik baj očko finančně, kámoš totiž teď nedávno zahodil 6ku ninju do pole a má ju hned vedle víčka promáčklou dovnitř, tak to chce nechat spravitgood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
osiris (Člen)
04.10.2007 21:08:47
Offline

Re: Oprava nádrže

...dělalo se to blbě a je to drahý ;)

...ale vážně, vytažený, vycínovaný, vytmelený, nastříkaný
...cena podle pracnosti cca do 1000 ze strany klempířský a do 2000 lakýrnický (až podle stavu)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
04.10.2007 21:43:28
Offline

Re: Oprava nádrže

ve finále pokud je cena opravy nižší než starší kus,proč ne,ono ji levněji jak za tři litry nekoupí a navíc nebude nastříkaná že idontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
corok1 (Nový člen)
04.10.2007 21:50:21
Offline

Re: Oprava nádrže

Mozna trapni otazka pro vas ale chci se zeptat jestli je bandit 600, r v 2003 4takt nebo 2? Dik

osiris (Člen)
04.10.2007 21:51:17
Offline

Re: Oprava nádrže

...kua 4


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fulltank (Člen)
04.10.2007 21:56:21
Offline

Re: Oprava nádrže

zkusil bych to kompresorem vyfouknout  zpatky, nikdy to jde raz dva a ani se nemusi moc tlakovat, jindy to je zase na pekne velkou pussy a mozna i pussy pussy

fifa b 12 (Člen)
04.10.2007 21:56:26
Offline

Re: Oprava nádrže

jednou sem spravoval promáčklinu že sem na kus klacku přišrouboval  takouvej gumovej doraz a tím otvorem co je na plovak sem to vymáčkl docela se to povedlo a bez poškozeni laku chvilku to trvalo ale bylo to  dosti lacinégood a ta promačklina byla že my ňakej vůl bouchnul pěsti do nadrže tak to bylo docela velkéidontknowbad


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
maňas (Člen)
04.10.2007 21:56:53
Offline

Re: Oprava nádrže

tak teď nevím dvoutaktní bandit to čumim jako vejr a to nejsem nijak technicky znalej bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
fifa b 12 (Člen)
04.10.2007 21:58:32
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:

Mozna trapni otazka pro vas ale chci se zeptat jestli je bandit 600, r v 2003 4takt nebo 2? Dik

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmiledobrý


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
maňas (Člen)
04.10.2007 21:59:54
Offline

Re: Oprava nádrže

je toto vůbec možné bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
fifa b 12 (Člen)
04.10.2007 22:03:58
Offline

Re: Oprava nádrže

maňas psal:

je toto vůbec možné bigsmile

ale jo proč né  každej sme stavěnej hold na neco jinýhobigsmile ateď vážně  dvoutaktní bandit nikdy nebylgoodgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
corok1 (Nový člen)
04.10.2007 22:10:18
Offline

Re: Oprava nádrže

ok prominte profici, koupil jsem si svou vubec prvni motorku a chci si do ni nalit olej, akorat ze nevim jakej bigsmile . Ted uz vim. Dik

corok1 (Nový člen)
04.10.2007 22:14:00
Offline

Re: Oprava nádrže

Tak to mi asi muzete poradit jestli tam muzu dat synteticky nebo ne..

VikecB12 (Člen)
04.10.2007 22:19:38
Offline

Re: Oprava nádrže

No můžeš,ale je to zbytečný,stečí 10W40. Hlavně to nenali do nádrže,dovopravdy to není 2taktgood. Jo a skus zapracovat na profilu,at víme co seš začgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
corok1 (Nový člen)
04.10.2007 22:27:01
Offline

Re: Oprava nádrže

takze to mam asi nalit do ti mensi dirky jo? bigsmile jasne.dik. Jsem v irsku tak nevim jestli tu vubec 10W40 je

osiris (Člen)
04.10.2007 22:29:38
Offline

Re: Oprava nádrže

...klidne se ptej a nic si z toho nedelej, je to tady samej zavodni mechanik co sezral salamounovo hovno a vanocku uplist neumej :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
04.10.2007 22:29:42
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:

ok prominte profici, koupil jsem si svou vubec prvni motorku a chci si do ni nalit olej, akorat ze nevim jakej bigsmile . Ted uz vim. Dik

..."...víš ty vůbec něco vo spalovacích motorech??? ...jestli chceš, naučim tě chodit, mluvit a srát jako motorkář...seš málo špinavej a trhlej už vůbec ne..." ...sem si nemoch pomoct bigsmile ...a teť vážně...fakt uš ho máš doma? ...vzhledem k tomu, že vo tom nejspíš vopravdu víš kulový, najdi si ve svym vokolí někoho, gdo ti bude při tvejch prvních servisních úkonech stát za prdelí, abys neuďál víc škody neš užitku idontknow ...a co se týká voleje, tag Castrol GPS 10W40, to je volej, co se dává f prvovýrobje a doporučuje ho starej pan Suzuki, ofšem nalejt tam můžeš de fakto cokolif stejný specifikace, tj. polosyntetiku určenou pro motocyglový motory s mokrou spojkou...s plnou syntetikou si koleduješ vo problém se spojkou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
04.10.2007 22:35:51
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:

takze to mam asi nalit do ti mensi dirky jo? bigsmile jasne.dik. Jsem v irsku tak nevim jestli tu vubec 10W40 je

...nalejvací hrdlo je na pravý straně na víku spojky nat volejoznakem...a vedle je vyražená hodnota 3300 ccm, coš je náplň bes filtru...s volejem vyměň i filtr, ten je vepředu za svodama a vejde se ti tam vo cca 2 dcl víc voleje, prostě to dolej na horní rysku volejoznaku, natoč ho, po chvíli to zdechni a po pár minutách znova skontroluj a případně dolej...i f takový prdeli jako je Irsko bigsmile maj volej 10W40, značení je po celym svjetě stejný...zajdi do ňákýho motokšeftu nebo motoservisu a volej kup tam, hlavně tam nelej autovej nebo si skurvíš spojku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
04.10.2007 22:45:44
Offline

Re: Oprava nádrže

čórok:
...taková malá rada...tady na stránkách f daunloudu je ke stažení servisní manuál, myslim, že by se ti todle čtení aspoň teť f začátku hodilo, abys dostal aspoň trochu přehlet...aspoň základní údaje si přečti a naštuduj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
04.10.2007 22:55:47
Offline

Re: Oprava nádrže

...jakej čórok woe surprised rusky ses eště učil, tag štyrycetjedna snat nééé bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
04.10.2007 23:14:04
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:

...jakej čórok woe surprised rusky ses eště učil, tag štyrycetjedna snat nééé bigsmile

...koukam, že uš na tebe taky leze stařecká tá, nó....demencebigsmile...to dá rozum, že dyby to byl jednaštyrycátnik, tag je to snat "sórok", né?idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
04.10.2007 23:29:15
Offline

Re: Oprava nádrže

Filous psal:
osiris psal:

...jakej čórok woe surprised rusky ses eště učil, tag štyrycetjedna snat nééé bigsmile

...koukam, že uš na tebe taky leze stařecká tá, nó....demencebigsmile...to dá rozum, že dyby to byl jednaštyrycátnik, tag je to snat "sórok", né?idontknowbigsmile

...to máš svatou pravdu, výslovnost mám slabou bigsmile ale vidíš jak ti to taky naskočilo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
04.10.2007 23:30:42
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

...jakej čórok woe surprised rusky ses eště učil, tag štyrycetjedna snat nééé bigsmile

...koukam, že uš na tebe taky leze stařecká tá, nó....demencebigsmile...to dá rozum, že dyby to byl jednaštyrycátnik, tag je to snat "sórok", né?idontknowbigsmile

...to máš svatou pravdu, výslovnost mám slabou bigsmile ale vidíš jak ti to taky naskočilo bigsmile

...no bodejť by nenaskočilo, mňe lingvistovovi idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corok1 (Nový člen)
04.10.2007 23:34:44
Offline

Re: Oprava nádrže

Diky za rady good . Jsem ve meste Cork, tak proto ten corok1 a ne čórok..Jestli neco, budu se urcite ptat. Dik

Filous (Člen)
04.10.2007 23:39:07
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:

Diky za rady good . Jsem ve meste Cork, tak proto ten corok1 a ne čórok..Jestli neco, budu se urcite ptat. Dik

...tag to uš mi to je jasnýgood...dybys bydlel v Moskvje, byl bys Maskvíč, že jo? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
04.10.2007 23:44:25
Offline

Re: Oprava nádrže

...eště že teda nejni s teplic smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
04.10.2007 23:53:49
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:

...eště že teda nejni s teplic smile1

...votamtať je Zdenda bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
05.10.2007 07:41:30
Offline

Re: Oprava nádrže

...no ten ti poděkuje bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
05.10.2007 15:35:10
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:

...no ten ti poděkuje bigsmile

...nejni zač bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
marcoo (Člen)
05.10.2007 16:45:15
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:

Mozna trapni otazka pro vas ale chci se zeptat jestli je bandit 600, r v 2003 4takt nebo 2? Dik

Si děláš srandu ne???

marcoo (Člen)
05.10.2007 16:47:52
Offline

Re: Oprava nádrže

Jak si může koupit někdo motorku když ani neví kolik má válců.Asi jako kdybych si koupil letadlo a ptal se jestli má křídla.
Motor má 4 válce....Kolik má válců???? Bíííílýýýý....bigsmile

osiris (Člen)
05.10.2007 17:32:16
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:

............ je to tady samej zavodni mechanik co sezral salamounovo hovno a vanocku uplist neumej :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
05.10.2007 18:27:18
Offline

Re: Oprava nádrže

marcoo psal:

Jak si může koupit někdo motorku když ani neví kolik má válců.Asi jako kdybych si koupil letadlo a ptal se jestli má křídla.
Motor má 4 válce....Kolik má válců???? Bíííílýýýý....bigsmile

...proč se mu směješ, dyš si myslíš, že dvouválce sou dvoutakty a čtyrválce čtyrtakty??? idontknow ...nebo jenom neumíš číst??? surprised ...pokuť sem to dobře přečet Corkoň se ptal na princip chodu motoru a ne na počty válců...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
fifa b 12 (Člen)
05.10.2007 19:22:00
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:

Diky za rady good . Jsem ve meste Cork, tak proto ten corok1 a ne čórok..Jestli neco, budu se urcite ptat. Dik

ale jo klidně se ptej na co potřebuješ žadnej učenej z nebe nespadl je vydět že si z jinši branže technika asi nebude zrovna tvoje hoby.a propo irsko musi byti krasná zem aspoň pro mne  ja se tam toužim podivat už leta ale ne na dovču ale někam na ves na venkov tam chvili bejt  makat, večer na dudy a takgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
corok1 (Nový člen)
05.10.2007 21:44:16
Offline

Re: Oprava nádrže

Filous psal:
marcoo psal:

Jak si může koupit někdo motorku když ani neví kolik má válců.Asi jako kdybych si koupil letadlo a ptal se jestli má křídla.
Motor má 4 válce....Kolik má válců???? Bíííílýýýý....bigsmile

...proč se mu směješ, dyš si myslíš, že dvouválce sou dvoutakty a čtyrválce čtyrtakty??? idontknow ...nebo jenom neumíš číst??? surprised ...pokuť sem to dobře přečet Corkoň se ptal na princip chodu motoru a ne na počty válců...

Ok Filšuku, mas pravdu

Filous (Člen)
05.10.2007 21:49:10
Offline

Re: Oprava nádrže

corok1 psal:
Filous psal:
marcoo psal:

Jak si může koupit někdo motorku když ani neví kolik má válců.Asi jako kdybych si koupil letadlo a ptal se jestli má křídla.
Motor má 4 válce....Kolik má válců???? Bíííílýýýý....bigsmile

...proč se mu směješ, dyš si myslíš, že dvouválce sou dvoutakty a čtyrválce čtyrtakty??? idontknow ...nebo jenom neumíš číst??? surprised ...pokuť sem to dobře přečet Corkoň se ptal na princip chodu motoru a ne na počty válců...

Ok Filšuku, mas pravdu

...no no no surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
05.10.2007 23:51:57
Offline

Re: Oprava nádrže

marcoo psal:

Jak si může koupit někdo motorku když ani neví kolik má válců.Asi jako kdybych si koupil letadlo a ptal se jestli má křídla.
Motor má 4 válce....Kolik má válců???? Bíííílýýýý....bigsmile

jo,tak ty seš taky letadlobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
marcoo (Člen)
06.10.2007 07:22:11
Offline

Re: Oprava nádrže

Koldan psal:
marcoo psal:

Jak si může koupit někdo motorku když ani neví kolik má válců.Asi jako kdybych si koupil letadlo a ptal se jestli má křídla.
Motor má 4 válce....Kolik má válců???? Bíííílýýýý....bigsmile

jo,tak ty seš taky letadlobigsmile

jAK KDY...PODLE NÁLADY. bigsmile

yebat (Člen)
13.10.2011 22:44:13
Offline

Re: Oprava nádrže

Měl bych dotaz směřovanej pro Osirise.
Koupil sem B6 padlou na levej bok, na nádrži je důlek od řidítek, u víčka promáčklina (těžko říct od čeho) a pak jedna od koulí... smile1 taky to odnes podsedlák, ten je tak něják zavařenej... Všechno jsem nafotil, jak to asi vypadá... snad z fotek něco pude poznat...
http://imageshack.us/g/811/p1050246e.jpg/
Takže: Šla by ta nádrž opravit bez nutnosti lakování?
Potom kolik by cca vyšlo opravení a stříknutí toho podsedláku?

btw: kdyby se musela stříkat i ta nádrž a podsedlák, asi bych nechal stříknout i přední blatník, protože je měněnej a má jinej odstín, takže kolik by to bylo za celek?

A ještě mám vymyšlenou takovou píčovinu, když už by se to lakovalo, nechat udělat na mašině bílej pruh, (jeden širší a podál něj, za každý strany dva tenký...) kdyby náhodou měl někdo fotku, jak by to vypadalo, tak za ní budu rád... help smile1

Filous (Člen)
13.10.2011 23:02:24
Offline

Re: Oprava nádrže

yebat psal:

Měl bych dotaz směřovanej pro Osirise.
Koupil sem B6 padlou na levej bok, na nádrži je důlek od řidítek, u víčka promáčklina (těžko říct od čeho) a pak jedna od koulí... smile1 taky to odnes podsedlák, ten je tak něják zavařenej... Všechno jsem nafotil, jak to asi vypadá... snad z fotek něco pude poznat...
http://imageshack.us/g/811/p1050246e.jpg/
Takže: Šla by ta nádrž opravit bez nutnosti lakování?
Potom kolik by cca vyšlo opravení a stříknutí toho podsedláku?

btw: kdyby se musela stříkat i ta nádrž a podsedlák, asi bych nechal stříknout i přední blatník, protože je měněnej a má jinej odstín, takže kolik by to bylo za celek?

A ještě mám vymyšlenou takovou píčovinu, když už by se to lakovalo, nechat udělat na mašině bílej pruh, (jeden širší a podál něj, za každý strany dva tenký...) kdyby náhodou měl někdo fotku, jak by to vypadalo, tak za ní budu rád... help smile1

...pro satana, je na tý mašině něco zdravýho???surprisedbigsmile ...a pruhy??? ...ty snat patřej k Duchcáti, ne??? ...ale to já jen tagcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yebat (Člen)
13.10.2011 23:05:38
Offline

Re: Oprava nádrže

ale jó... koukni na fotku do profilu... z druhý strany je leštěnka... :D :D jenom si musim hlídat, jak jí kde parkuju... cool a ty pruhy nevim... musel bych to někde vidět... to víš, sem na noční, tak vymejšlim pussyviny...

Filous (Člen)
13.10.2011 23:08:22
Offline

Re: Oprava nádrže

yebat psal:

ale jó... koukni na fotku do profilu... z druhý strany je leštěnka... :D :D jenom si musim hlídat, jak jí kde parkuju... cool a ty pruhy nevim... musel bych to někde vidět... to víš, sem na noční, tak vymejšlim pussyviny...

...ježišmarjá promiň, splet sem si tě s Ydomemidontknow ...vomlouvám se, přeci jen sem uš starší a večír mívám unavený vočisurprisedbigsmile ...asi mě zmátlo to Y na začátkubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
14.10.2011 00:16:23
Offline

Re: Oprava nádrže

...bez stříkání určitě ne, sakumprásk cca 8000 kačen? nevím, fotky na hovno a ještě na zkurveným imageshacku, kde je to prohlížení zážitek sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
14.10.2011 06:50:07
Offline

Re: Oprava nádrže

ty voe já z vás nemůžu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile jeden lingvista a druhej čtyřicátník bigsmilebigsmilebigsmile...prej čórok voe bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
15.10.2011 07:33:41
Offline

Re: Oprava nádrže

todle by mohlo taky někoho zajímat
http://www.youtube.com/watch?v=HU9VtmLT … r_embedded


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
čočkin (Člen)
15.10.2011 18:48:28
Offline

Re: Oprava nádrže

dvě sta třicet minimálně bigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
16.10.2011 14:57:22
Offline

Re: Oprava nádrže

to Osiris:jak to vypadá s tou z Varana??půjde to??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
16.10.2011 15:05:25
Offline

Re: Oprava nádrže

varana komodského bych nedoporučonal dráždit !    bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
osiris (Člen)
16.10.2011 15:32:59
Offline

Re: Oprava nádrže

K.a.s.y.m. psal:

to Osiris:jak to vypadá s tou z Varana??půjde to??

...vole nevysírej smile1redfacebigsmile, minulej tejden jsi to sem dal, nejseš jedinej a práce před tebou byla a je hromada ...neboj, už to skoro je smile1 a bez párání, i když porod ukrutnej, má to silnej plech jak tank, ještě silnější snad než hárlej sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
16.10.2011 16:43:56
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Osiris:jak to vypadá s tou z Varana??půjde to??

...vole nevysírej smile1redfacebigsmile, minulej tejden jsi to sem dal, nejseš jedinej a práce před tebou byla a je hromada ...neboj, už to skoro je smile1 a bez párání, i když porod ukrutnej, má to silnej plech jak tank, ještě silnější snad než hárlej sick

von na tom chce ještě jet pro ježíška...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
16.10.2011 18:15:03
Offline

Re: Oprava nádrže

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:

to Osiris:jak to vypadá s tou z Varana??půjde to??

...vole nevysírej smile1redfacebigsmile, minulej tejden jsi to sem dal, nejseš jedinej a práce před tebou byla a je hromada ...neboj, už to skoro je smile1 a bez párání, i když porod ukrutnej, má to silnej plech jak tank, ještě silnější snad než hárlej sick

Klííííd nebo ti rupen cévka a budeš tahat nohubigsmile..nejde mi o termín..na zbytek se ještě nešáhlo takže to fakt nechvátá..spíš mě zajímalo jestli to půjde.
no taky je pěkně těžká tak mě to nepřekvapuje..ale jste dobrý když to šlo bez párání goodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr