Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Je to moc spatny?

Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 09:18:42
Offline

Je to moc spatny?

http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=65373&fid=
Ahoj...mel jsem 4kilo,kte¨re jsem kvuli spatnemu motoru prodal. Kdyz ste tu udelali novou diskusi, tak me to vymazalo. Muj drivejsi profil Honza B4.... Opet si chci koupit motorku,uz to bez nui nejde vydrzethelp...  Ma smysl kupovat z 96? asi ne co.... Dejte prosim malou radu... Rad sem chodim a ctu vase prispevky,tak mi je jasne co mi asi napisetebigsmile... diky vsem

Filous (Člen)
05.10.2007 09:34:54
Offline

Re: Je to moc spatny?

...zas aš tag strašně zbjedovaně nevypadá...udávaný kilometry sou samože nesmysl, záleží na tom v jaký kondici je motor, kosmetiku doděláš případně svépomocí přes zimu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
05.10.2007 09:44:31
Offline

Re: Je to moc spatny?

A mě se líbí. Sice jiné blinkry, světlo na fotce nejde vidět, zdalo je orig., podíval bych se proč nádrž má černý pruh, nelíbí se mi ten třetí budík, ale to je otázka pohledu, proivěř si zdali má i český TP, ne jenom STK. A ty km jsou otázka, asi spíš nee, ale to zas tak nevadí. Počítej s veškerýma náplněmaa seřízením, gumy vadadají v poho, přes zimu lak, ...za ty prachy na fotce pěkná good

Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 09:48:58
Offline

Re: Je to moc spatny?

Hmm,...tak to dekuji,takovou odpoved jsem necekal.... 50tisic... Bojim se,aby to nebyla slupicebad... Chce to videt..... Diky za odpoved...good

Mour (Člen)
05.10.2007 09:51:04
Offline

Re: Je to moc spatny?

Ježíš, nedělej z toho roku moc velkou vědu, víš co takových banditů tady jezdí??? surprised

Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 10:04:49
Offline

Re: Je to moc spatny?

No to nevimsurprised....bigsmile... Volal jsem tam....prej: ptam se:  neco neco...a ty kilometry jsou realne?  dlouhe odmlceni a pak : no samozrejme...bigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
05.10.2007 10:10:06
Offline

Re: Je to moc spatny?

3/4 lidí s takovou bandaskou vůbec neví kolik mají ve skutečnosti najeto, dle mě to není až tak důležitý údaj, rozhodující u toho roku je celkový stav a kdyby měla 200 tis tak to asi poznáš bigsmile

Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 11:48:25
Offline

Re: Je to moc spatny?

Jjjj to asi jo.... ted uz jsem fakt opatrnejsi... Za opravu 4kila chteli 40tisbad.. Hmm...smile2...mel jsem ji rad....nove gumy,celolak,blinkry atd..a kazdych 300km novy olejsmile2.. Sem jen zvedavej,co od 6ky muzu cekat...

Radek (Člen)
05.10.2007 12:21:45
Offline

Re: Je to moc spatny?

mam taky 96 koupenou před 2ma roky mela 49000km a uz tenkrat jsem jim neveril.ted mam 60000km daval jsem akorat gumu.zadni desky a gufera do vidli.letos v zime udelam rozvod.lita maximalne v pohode.puvodne jsem chtel omladit ale s osobnich duvodu na to nebude tak zustanu na tehle osvedceny.Moje rada jed se na to podivat a pokud tam neni nejaka kulišárna tak to klidne vem.motorka bude jezdit uplne normalne a je za par penez.Kdyz se o ni budes starat odvdeči segood


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 12:29:33
Offline

Re: Je to moc spatny?

juuuuuu,,,,tak jo...diky za cenne rady.... Podivam se na to.... Melo by to byt z Ml.Bol,kdyby ste byl nekdo pobliz,byl bych rad.kdyby ste mi to pomohli zkouknout...good.. Dikysmile1

Filous (Člen)
05.10.2007 12:59:22
Offline

Re: Je to moc spatny?

Honza-B? psal:

juuuuuu,,,,tak jo...diky za cenne rady.... Podivam se na to.... Melo by to byt z Ml.Bol,kdyby ste byl nekdo pobliz,byl bych rad.kdyby ste mi to pomohli zkouknout...good.. Dikysmile1

...do Bakova to mam kousek surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 14:50:51
Offline

Re: Je to moc spatny?

Tak kdybych te pak mohl treba obtezovat...byl bych ti zavazan.... Kdyz nesezenu nic jineho,dam ti vedet,...diky

Filous (Člen)
05.10.2007 15:27:13
Offline

Re: Je to moc spatny?

Honza-B? psal:

Tak kdybych te pak mohl treba obtezovat...byl bych ti zavazan.... Kdyz nesezenu nic jineho,dam ti vedet,...diky

...klíďo se po neděli vozvi...a jág voptěžoval???, normálně mě vytoč a řekni: "čau vole, za hodinu v Bakovje, tag kurva hni prdelí, ať tam nečumim"bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kim (Člen)
05.10.2007 17:10:43
Offline

Re: Je to moc spatny?

Honza-B? psal:

http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=65373&fid=
Ahoj...mel jsem 4kilo,kte¨re jsem kvuli spatnemu motoru prodal. Kdyz ste tu udelali novou diskusi, tak me to vymazalo. Muj drivejsi profil Honza B4.... Opet si chci koupit motorku,uz to bez nui nejde vydrzethelp...  Ma smysl kupovat z 96? asi ne co.... Dejte prosim malou radu... Rad sem chodim a ctu vase prispevky,tak mi je jasne co mi asi napisetebigsmile... diky vsem

...to ti jedna vrána nestačilaidontknow,Janku zjančenejbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
XJelen (Člen)
05.10.2007 17:35:26
Offline

Re: Je to moc spatny?

Tak ty kilometry by mohly bejt real, bo to neukazuje to jedničku před tím, ale jak říkali (psali) přede mnou neviděl bych v tom problém.good


Strýcfajtr !!!
fifa b 12 (Člen)
05.10.2007 19:29:10
Offline

Re: Je to moc spatny?

ja bych se ji nebal nevypada tak špatně a mohla by bejt jistota s tim padem co zažila že to velkej kreš nebyl koukni na ni poslechni motor projeď a uvidíšgood


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
Honza-B6 (Člen)
05.10.2007 19:55:02
Offline

Re: Je to moc spatny?

No vrana jedna mi stacila ale.....znas to ne.... Jezdit se musiidontknowgoodbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr