Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nehoda - furt čekám

sonyk (Člen)
10.10.2007 19:33:37
Offline

Nehoda - furt čekám

Tak pořád čekám, teď jsem konečně zavolal aby přijel likvidátor z pojiˇšťovny to nafotit abych to mohl opravit.


Policie se nevyjádřila a vše posíla na město.

Město to buď odloží, nebo, dá vinu tomu co to do mě napálil a nebo oboum s tím , že zaplatíme oba 2500kč pokutu bez bodů a opravy vozidel pujdou z povinných ručení.

Nechápu co řeší - jel sem 50km/h(přísaham, měl sem to studený) silnice ani né 3 m široká nepřehledný úsek, zatáčka a von mě tam předjíždí při tom mi urve stupačky.Fakt nevim co řeší.

Snad to dopadne dobře. dyť sem nic neudělal kurňa.čekám estli si mě pozvou na město podat vysvětlení ještě či co.

ach jooooobad

to je tak když narazí člověk na blba sick


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
yello (Člen)
10.10.2007 19:47:24
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

To je mi lito,at Ti to dobre dopadne.smile1


...che palle !!!
david (Člen)
10.10.2007 19:47:54
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

nedif se, jsi v cechach....


livet är en kamp...
sonyk (Člen)
10.10.2007 19:49:38
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

jako skoda mala no ale stejne musim koupi zadni levou stupacku a drzak stupacky ridice. plus drzak stupacky spolujedce je kapanaek vylomenej jak se ta stupna vyvratila.

kvuli tyhle nehode uz zazimovavam smile2


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
pecik (Člen)
10.10.2007 21:00:21
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Ja cekam uz od 30.5.2007.(ovsem autem).Jasna jeho vinna,rek ze jsem jel rychle,po 2 mesicich to slo na obec,vysetrili ze na vine je on.Stale volam na pojistovnu i na ten urad,a penize jeste namam.On ma kooperativu.Kdyby mel ceskou ,tak me to zaplati do 5 dnu.smile1


suzuki gsf 1200 s BANDIT,r.v.2004
sonyk (Člen)
10.10.2007 21:10:27
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

no ja mam kooperativu smile1 u simsona sem mel ceskou a prachy me prisli tak za dva mesice. ale nechapu kde je problem kdyz uz to uznali . smejdi no


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Polo (Člen)
10.10.2007 21:39:15
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

mě před dvěma rokama nabořil borec mého krásneho kalifa, měl českou a fakt to netrvalo vo moc dýl než tejden.
  Na druhou stranu, kámošovi nabořili auto a česká mu fakt do pěti dnů sehnala někoho, kdo ho pak ale měsíc ignoroval i když to bylo taky jasný.
   Vono to asi nebude až tak vo tý pojištovně jako na koho v tý pojistovně kápneš - prostě jako dycky idontknow


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Póla (Člen)
11.10.2007 11:25:03
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

No hlavně že se řeší jenom plechy....je to na nervy, ale jak nejde o život, tak nejde o nic....

Můžu jenom doporučit volat pořád dokola na pojišťovnu. Ideální je mluvit přímo s likvidátorem který vše řeší. Ať sdělí co mu chybí pro likvidaci. A připomínat se a připomínat. A pokud to nepůjde po dobrém, tak hrozit právníkem. Jinak pojišťovna má na ukončení šetření 3 měsíce od dodání všech potřebných dokladů....
A na reklamu české nedejde. To jsou pěkní mistři... Likvidátora se nedopátráš a 5 dnů neplatí. Snad jen pokud jde o čelní sklo.... Řekla bych že na Kooperativě se s těmi lidmi jde domluvit.
Pokud řešíte škodu z povinného, tak to musí být na cajtech uzavřeno a musí být řečeno kdo je viníkem. Pokud není konečné rozhodnutí, tak máte smůlu a čekáte...na policajty, na magistrát a pokud druhá strana s vinou nesouhlasí, tak to ještě lepší....

Takže pevné nervy a trpělivost.

Pokud moooc potřebujete, tak vám můžu u KOOP zjistit likvidátora a kontakt na něj. Ono na těch zákaznických linkách obvykle moc nevyřídíte....good

sonyk (Člen)
12.10.2007 18:20:13
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

no cekam prave na benga a na magistrat, v pondeli si jdu na alianz tam je pojistenej ten blbl domluvit likvidatora abych to uz mohl konecne opravit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
15.10.2007 10:55:46
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Tak sem si byl u pojistovny Alianz domluvit likvidatora abych to moh opravit a pani kdyz cetla protkol povida: co chtej ty policajti resit jako dit on vas predjizdel on do vas naboural.

hehe tak sem zvedavej co bude tedasmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zrzule (Člen)
15.10.2007 11:11:40
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

sonyk: nejsi v tom sám, mě to uzavřeli na místě jako jeho plný zavinění a přijde mi že se peněz nedočkám. dneska budu volat do kooperativy a asi jim pohrozim bombovým útokem jestli nenavalí love.goodgood


A je to!!
sonyk (Člen)
15.10.2007 11:17:43
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

to zas ne ale sel bych primo tam na pobocku a rozne bych rval a volal obcansky judo smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zrzule (Člen)
15.10.2007 11:43:43
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

jsou to fakt hajzli, těch keců a dopisů když náhodou nezplatíš něco ty ale když maj navalit peníze oni tak se to táhne jak smrad......tak a teď jsem tak akurát naštvaná a jdu volat......goodgood


A je to!!
Póla (Člen)
15.10.2007 12:02:10
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Nejvíc vyřvete přímo s likvidátorem.

Výlev emocí na zákaznické lince nebo na pobočce je k ničemu. Sice si ulevíte, ale efekt na likvidaci to má nulový.

sonyk (Člen)
15.10.2007 12:55:35
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

no ja mam stesti ze pojizdnej budu za 12 stovek a par hodinek prace jinak bych se pokakal asi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
22.10.2007 10:08:10
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

19.10. 2007 to poslali na mesto, kolik na to maj casu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
22.10.2007 10:23:44
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

sonyk psal:

19.10. 2007 to poslali na mesto, kolik na to maj casu

...rok vod data nehody...pag to bude promlčený...tagže esi má ten závodník ňáký vazby, bude to ouředník furt strkat dospodu hromátky, co má na stole a po tom roce je to ukončený...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
22.10.2007 10:45:12
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

To si pouze myslíte..idontknow

V mém případě bylo požádáno úředníkem o prodloužení dlůty do vyřešení,tzn. do kdykoliv!!!!

Zdůvodnění: složotost,dokazování,znalci....


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
22.10.2007 10:51:39
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

to mam teda pekne vyhlidky. nemaj treba do 30 dnu dat vedet jako ze je rozhodnuto bo tak jo? no volal sem tam tak se me na to podivaj

pst kontakty jsou take


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
22.10.2007 11:27:24
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Kelly01 psal:

To si pouze myslíte..idontknow

V mém případě bylo požádáno úředníkem o prodloužení dlůty do vyřešení,tzn. do kdykoliv!!!!

Zdůvodnění: složotost,dokazování,znalci....

...ouřada je proti tobje zaujatej, požádej místního šerifa vo jinýho surprisedbigsmile ...jináč standartně maj na to rok...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
22.10.2007 13:46:22
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

tak sem tu měl likvidátora.

mam napsano. levy kryt motoru. leva zadni stupacka, drzak zadni stupacky, predni stupacka + drzak + radici paka + tycka razeni + poskozeny leva bota.

Pohodovej chlap ale prekvapil me tim ze si opsal rozmery gum a ja mam vzadu 170 tku kurna

v tech mam pneumatiky DOT nevim co to znamena


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pšán (Člen)
22.10.2007 14:09:31
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

..tak dlouho ti stojí v garáži,máš tam nepředepsaný rozměr a ty jsi nebyl schopen ten zadek přezout?surprised


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
sonyk (Člen)
22.10.2007 15:04:59
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

no tak me to vubec nenapadlo do pytle.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
zrzule (Člen)
22.10.2007 15:14:20
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

hmmmmmm tak jsem byla na pobočce dělat bububu. ty negramoti mi tam tvrdili že jsem jim nedodala nějaký prohlášení a účty od kombošky a tak. já vzteky neviděla......normálně z tebe dělaj debila.krávy to tam někde zabordelařili.
pardon jsem ještě majinkato rozčílená


A je to!!
Loser (Administrator)
22.10.2007 15:20:51
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

zrzule psal:

hmmmmmm tak jsem byla na pobočce dělat bububu. ty negramoti mi tam tvrdili že jsem jim nedodala nějaký prohlášení a účty od kombošky a tak. já vzteky neviděla......normálně z tebe dělaj debila.krávy to tam někde zabordelařili.
pardon jsem ještě majinkato rozčílená

doufam, zes jim dala oroginal slozenkybigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
22.10.2007 15:38:20
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Komu není rady....

Na bobočce vám řeknou jenom to co je v systému.
Pokud chcete někomu nadat, tak přímo likvidátorovi se kterým se můžete přímo domluvit tak  či jinak.
A vyřídíte to telefonicky či emailem.
Osobní návštěvy jsou k ničemu. Skončí to jenom poznámku v počítači kterou si likvidátor přečte. Když mu to vylíčíte z ucha do ucha má to jinou váhu....

Jináč dobré pořízení a brzké penízky....good

sonyk (Člen)
22.10.2007 15:40:20
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

co s tou gumou?

vono to asi stejne dopadne ze oba pokutu coz nechapu a budu se asi odvolavat, to je fakt stat tohleto. kriplik do me najede a ja sem vinej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Póla (Člen)
22.10.2007 15:42:56
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Jestli ti to stojí za to, tak se obrať na právníka....všichni si dají předem pozor na další jednání s tebou.

Kelly ti může povykládat....

sonyk (Člen)
22.10.2007 16:00:58
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

jasne no, zase si ale rikam jestli ma cenu do toho tahat pravnika skoda do 10000 kc, ale me de proste o spravedlnost. ani me tak nejde o to kolik da pojistovna, ale aby ten kripl co si mysli ze kdyz jezdi rally ze si muze delat co chce.Pujdu na mesto podat vysvetleni tam to reknu pekne. kdyz tak privostrim hlas a reknu jim ze je klidne odveu na misto nehody a celi ji mto tam popisu a ukazu kolik je tam mista kdyz predjizdi auto motorku na 50 v obci jeste k tomu.Pokud daji 50 na 50 odvolam se


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
22.10.2007 18:41:17
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Nevíš co melešidontknow

Úředník má svoje chápání reality a pravdysmile2

Pokud bude chtít je neprůstřelnejsmile1


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
22.10.2007 21:05:09
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

hele co ten rozmer ty gumy kdyz mam jinej? co muze pojistovna udelat?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Póla (Člen)
23.10.2007 08:55:14
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Já bych řekla že pojišťovně je to vcelku jedno. Spíš by ti mohli dělat dusno policajti.
Pojišťovnu to zajímá jenom z hlediska ceny nové pneu pro případ náhrady škody.

Můžou si toho všimnout a nemusí. Nerýpala bych do toho...
Myslím si že si toho nikod nevšimne.

Datla svého času stavěli ke kontrole s plechovkou. Dal jim omylem techničák na motorku. Zjebali ho že nemá nahlášenou kouli, ale to že to je techničák motorky si nevšimli....bigsmile

Loser (Administrator)
23.10.2007 09:01:59
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

sonyk: uz jsem ti to psal jednou .... SPRAVEDLNOST NEEXISTUJE!!!!!!!!


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
23.10.2007 10:03:12
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

loser: jj no ted uz to vim taky diky

jj diky hele no rejpat v tom nebudu.

Pokud to udelaj 50 na 50 coz nechapu pac by vzdycky mel bejt nejakej vinik, tak prej pokuta do 2000kč bez bodu. a neco sem zaslech ze v tomto pripade se plati opravy z ruceni.ja jemu,on me. coz me by se mozna vpylatilo vzhledem k tomu co vsecko tam mam. a jelikos mam motku od brezna neprisel bych o velkej bonus vlastne zadnej jeste nemam.Jenze kdo v kolik pojistovna da pokud vubec da smile1

pokud se to nebude hradit z ruceni tak doufam ze teda kontakt na meste aspon kdyz uz ho neuzna vinym udela odklad. pac ja pokutu jinak platit nebudu pac nejsem vinnej

Protoe budu predjizdet auto nevejdu tak mu ji dam a muze za to von jak logickebad


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Póla (Člen)
23.10.2007 10:15:59
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Sonyku říká ti něco MALUS ???? ...s povinným opatrně.
Za každou  pojistnou událost ti odečtou minimálně 24 měsíců bězeškodního průběhu.
Malus může činit až 100% navrh oproti základní ceně POV pokud bouráš moooc a často.. Většinou to je min. 10%.

A od 1.10.2007 už neukecáš ani u jiné pojišťovny. Je v provozu centrální registr pojistných událostí pro rodná čísla. U podnikatelů to zatím nefunguje.

sonyk (Člen)
23.10.2007 14:51:32
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

jj platil sem frajerovi vokno na aute a z bonusu 34 mesicu sem mel njednou jen 22 sebrali mi jakoby 12 mesicu no znam. pravesem zvedavej jak to dopadne proste ja sem nevinej a za tim si budu stat.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
23.10.2007 14:54:30
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Hus byl taky nevinej...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
23.10.2007 15:00:37
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

no jo ale to byl prvni ceskej kosmonaut uhorel bohuzel uz pri startu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
23.10.2007 15:06:37
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Třeba se o tobě budou taky jednou učit v dějepise.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
23.10.2007 15:09:21
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Přezuj si tu gumu ještě teď a kdyby něco,tak můžeš tvrdit,že to ten terminátor špatně opsal...surprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 16:06:30
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

a kde ji vemu? nemam love nejakou koupit. to spis zkusim napsat vyjimku do TP


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
23.10.2007 16:12:11
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Jetou gumu seženeš za pár stovek...idontknow
Nebo zajdi ke kámošoj,co už to zazimoval,svlíkněte to z ráfku,navlíkni na svuj,kup mu flašku a máš za hodinku hotovo..idontknow


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 16:14:10
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

taky pravda ale aby zase nepiskovali pak ze mam slitanou sprcku. a jelikos to na pojistovnu pujde az to mesto rozhodne tak to ten likvidator zapomene a muzu to tak tvrdit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
23.10.2007 16:24:00
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Slítanou??idontknow
Pořád hledáš problémy tam,kde nejsousmile1
Za těch pár stovek seženeš se 70ti % vzorku naprosto v klidugood


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 16:27:22
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

ok nejakou sezenu necham prezout smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
23.10.2007 16:28:47
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

...a raději i stejnou značku...třeba si tam zapsal hnidopich i tohle..


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 20:20:11
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

nn to tam nemel tu znacku

takže sem se tam byl podívat

šířka silnice je tam 4.2 až 4.3m

http://www.sonyk.ic.cz/Fotografie-0021.jpg
http://www.sonyk.ic.cz/Fotografie-0022.jpg

od mista stretu sem odjel tak 50 nez sem motky srovnal a hlavne sem cetl spz vozu ktery nevypadal ze zastavi

vzhledem k tomu ze focus je sirokej neco ke 2 m a ja na moto tak 120cm plus to ze nejedu po krajnici tak cca 50 cm plus nejakej prostor kolem sebe taky tak tech 30 - 50 cm tam moc mista teda nebylo nevim co tam ten vocas zkousel. zkusim takhle argumentovat na meste co vy na to?teda to jako to ze je tam malo mista


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
23.10.2007 20:33:30
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Podle vyhlášky máš je co nejblíže pravému okraji vozovky...nebo tak nějak.
Takže bych raději tvrdil:
Jedu,ve zpětném zrcátku vidím.který ke mě přijíždí zezadu.Už jen z tohoto pohledu bylo patrné,že jede mnohem vyšší rychlostí než já.Ve zlé předtuše toho,že mě snad bude chtít předjíždět,jsem najel ještě blíže k okraji vozovky,abych uvolnil vozidlu co nejvíce místa pro jeho neuvážené a riskantní předjetí.Bum,plác atd atd...

Zkus na ně vyběhnout s tím,že to považuješ za úmysl a veřejné ohrožení..prostě tě chtěl sejmout..uvidíš,co na to řeknou..idontknow


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
23.10.2007 21:30:11
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

na PČR jsem řekl že jako důvod nehody vidim to ze předjížděl na místě kde je to nebezpečné neodhadl to a přecenil sve schopnosti. že jsem jel ve svém pruhu rychlosti 50 km/h a ze po stretu se vozidlo nesnazilo zastavit a zastavilo az kdyz mu usla pneumatika


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
23.10.2007 21:35:26
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

ze usek velice dobre znam tak sem jel opatrne a pomaleji protoze je silnice uzka a kdyz se potkaji dve vozidla musi se uhybat jizdou po krajnici ci v trave nebo jendo musi zastavit na sirsim miste


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
23.10.2007 22:29:08
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

...já bych řek vopatrně s tím vymejšlením bajek, voni totiž všude neseděj úplný kreténi
...řekni tak jak to bylo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
24.10.2007 09:58:32
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

to reknu jak to bylo ja si nic nevymyslim , jen mi proste neni jasny cim sem ja vinej ze to napsali 50 na 50? sem vinej tim ze sem si dovolil pouzit mistni komunikaci nebo ze vubev dejcham nebo ze sem stim neplesknul nazem nebo do lesa aby meli misto stretu . proste nevim jakou ja mam vinu na tom ze kdyz me nekdo predjizdi tak ze mi ji nanda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
24.10.2007 12:59:27
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Tak nové info - pokutě se vyhnu jenže i on, případ odložen.

Plicajti to kreteni (prominte jestli je tu nekdo z vas policista) napsali ze neni jasne misto stretu a kazdy z ridicu tvrdi sve.

no ja osobne si myslim ze v teto siuaci je jedno jestli me vzal za zatackou nebo o 20 m dal proste do me najel a to je poruseni pravidel provozu. Nejsem si vedom ze ja bych porusil nejakej pravidlo nebo udelal nejakej prestupek.Proto se budu jen orientacne snazit zjistit co sem ja porusil ze mela bejt vina na obou stranach

Co me bylo receno skody by se meli hradit pres povinna ruceni tak pokud to tak opravdu bude snad me daji dost pokud ne, prijdu tak o 2000kc a budu pekne nasranej.

Protoze to vypda ze to tak dopadne tak me to nuti si myslet . pojedu budu predjizdet narvu to do frajera ale nebude misto stretu takze vlastne se nic nestalo ja muze za to vlastne i on ze jel po ceste a byl pomalejsi nez ja.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Póla (Člen)
24.10.2007 13:03:54
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Pošli na ně právníka ...fuck

sonyk (Člen)
24.10.2007 13:07:39
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Póla psal:

Pošli na ně právníka ...fuck

no nejradsi bych to tak udelal, proste nechapu nechapu nechapu, to jako nekdo nekoho pri predjizdeni naboura a jeste za to pomalu muze ten druhej. nejak me to nejde do hlavy.

Nejhorsi je ze to je celi postaveny na protokolu od policajtu kterej sem ja ani nevidel a nemuzu proti nemu neco namitat ci co. a hlavne fakt si myslim ze je jedno kde do me narazil jestli na rovine tamhle nebo na rovine o kousek dal. nechapu to . komu bych mel napsat na ministerstvo spravedlnosti nebo dopravy nebo ja nevim?kdo by mi rek udelal ste spatne tohle proto je dana vina i vam nebo tak? proste nechapu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
joseph (Člen)
24.10.2007 14:20:04
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Švestky něco posraly,opravdu? Tomu nevěřim

sonyk (Člen)
24.10.2007 14:22:34
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

joseph psal:

Švestky něco posraly,opravdu? Tomu nevěřim

bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
25.10.2007 14:05:49
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Tak to mam tady ofiko z mesta - odlozeno pro nedostatek dukazu o vine ci mire zavineni. (pekny teda) na konci se pak pise :

Svaším případným uplatněním nároku na uhradu vznikle skody Vas odkazujeme k obcansko pravnimu zrizeni.

co to???


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
25.10.2007 14:16:21
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

sonyk psal:

Tak to mam tady ofiko z mesta - odlozeno pro nedostatek dukazu o vine ci mire zavineni. (pekny teda) na konci se pak pise :

Svaším případným uplatněním nároku na uhradu vznikle skody Vas odkazujeme k obcansko pravnimu zrizeni.

co to???

...že esi vod něj chceš ňáký prachy, máš ho dát k soudu surprisedsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
25.10.2007 14:18:12
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

aha diky Filous

a co se tyce povinneho ruceni nevi nekdo co ted? jestli to mam jit nahlasit a z jeho pov to pujde me a z meho pov jemu?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Billy (Člen)
25.10.2007 14:22:19
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

No z toho plyne ze ne kazdej policajt je dobrej a dela praci jak ma a je vidno ze u toho nechtej asi moc premyslet, vyjma Jarkena ten je hodnej good  smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
25.10.2007 14:25:41
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

...nechcu bejt chytrej, ale myslim, že přes povinný nic nedostaneš, páč za prvý by to von musel nahlásit a přiznat, že ti spůsobil škodu a to přetpokládam že neudělá, páč by rosporoval výsledek rozhodnutí města a vejplata tobje z jeho a jemu z tvýho je nejspíš blbost, páč to by ste byli viníci vobá a to je přinejmenčim divný, tagže esi trváš na tom, že si poškozenej a von viník a máš dost pádný argumenty, aby ti soud uvjeřil, nezbejvá ti nic jinýho neš podání voznámení a soudní pře smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
25.10.2007 14:35:54
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

proste jak nemaj misto stret tak se tim nezabejvaj , podle me hovadina , ale takovej je ten super zakon no.

nevim musim se optat na to jak je to s pov. jako vsecky skody sou v protokolu a vlastne by sme mely skody hrazeny oba coz neni tak nepochopitelny. kdyz neurcili vinika. kdyby to neodlozili jsme vinici oba dostanem pokutu.

jako nechapu jak nemuzou resit kdyz nemaj misto stretu. do nekoho najedu nic neupadne a tak ten co to zpusobil si muze mnout ruce pokud neni svedek


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
25.10.2007 14:43:14
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

nejaky pravnik mezi vami neni co ktery by poradil jestli jit k soudu nebo ne?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
joseph (Člen)
25.10.2007 14:50:01
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

Benga se ti složí na opravu a pak mužou zase psát,že každej dělá svojí práci atd...

sonyk (Člen)
25.10.2007 15:02:28
Offline

Re: Nehoda - furt čekám

ja proste nechapu jak muze nekdo nekoho ohrozit pri predjizdeni zpusobit mu skodu a odejit bez trestu . nechapu. prekrocil povolenou rychlost omezil me a ohrozil a zpusobil mi skodu. a je jedno jestli to bylo v bode A nebo v bode B ktery je  od bodu A 20m


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr