Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ...dneska votpoledne...

Filous (Člen)
14.10.2007 10:53:19
Offline

...dneska votpoledne...

...si dam nejspíš takovou severskou štyrkombinaci...Dubá, Českej Dup, Yeštět, Brot, tag dyby se něgdo motal kolem, můžem dát kafete a cígo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
14.10.2007 10:54:57
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

bych jel ale mušel bys jet do Trauče přede mnou a solit
tady je namrzlá silnice smile2sick


...nikdo nevojebe Ježíše...
yello (Člen)
14.10.2007 12:19:03
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Ja nevim co furt mate,dyt je 17,2° C...surprisedbigsmile


...che palle !!!
Filous (Člen)
14.10.2007 12:26:12
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Borák psal:

bych jel ale mušel bys jet do Trauče přede mnou a solit
tady je namrzlá silnice smile2sick

...a kurvasurprised ...co na to říct?idontknow ...snat jen: "dohráls Frenku" bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
14.10.2007 12:30:46
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

yello psal:

Ja nevim co furt mate,dyt je 17,2° C...surprisedbigsmile

..Yello,neséééééééér..help
..sice sluníčko,ale kosno..ale možná,že alespoň do Bílovce na cigáncký pot zajedu..idontknowsmile1
  http://www.blesky.com/akt_pocasi.html


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
inkvizitorr (Administrator)
14.10.2007 12:37:13
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

bych jel, ale nemůžu moc gázovatsurprised jel bych spíš jen tak na půl plynu a bez brzdybigsmilebigsmilebigsmilegood


doba je temná...
Kelly01 (Člen)
14.10.2007 13:11:56
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

pussy

Sem ujel 110km a teď se fénuju horkovzduškousmile1


God Save The Queen!
osiris (Člen)
14.10.2007 13:48:23
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...fifleny rozmazlený idontknowsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
14.10.2007 14:29:05
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Sem byl fčéra 2 hodiny a vrátil sem se zmrzlej jak drozd a ščastnej že nejsem namotanej ve svodidlech....klouže to a jezdim jak kokotsurprised
bigsmile

Borák (Člen)
14.10.2007 16:59:49
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

tak nakonec sem to s Emilem vytách a dal dfě hodky kolem komína smile1
ale přijel sem zmrzlej jak hofno u cesty sick
letos to bylo asi naposled už na to prdim je moc kosa


...nikdo nevojebe Ježíše...
bery (Člen)
14.10.2007 17:10:20
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

dnes bylo krásně, ale klouže to jak sfina. po 2 hotkách ani zima neni. musíte se manekýni voblíknoutbigsmile


momentalně zavostalej
WenzelB6 (Člen)
14.10.2007 17:15:30
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

kolečko něco přes100 přes Dubou. Zpátky plnej benál,zatim bez velfobinuidontknow,..
a napříště uvidim.Nahřejvám fuzky u vohněwine

ABik (Člen)
14.10.2007 17:38:00
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

120 km dnes. Oblíkl jsem se a zima mi v podstatě nebyla. Akorát ty ruce jsem musel rozehřívat o hrnek s čajem bigsmile

Newada (Člen)
14.10.2007 17:54:39
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

150 km, teplo nebylo, je čas asi vytáhnout textil s vložkama. Ale jinak gut komínovka.


jak dlouho ještě?
fido (Člen)
14.10.2007 17:59:18
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Dneska em chtěl vyrazit..ale nakonec sem to vzdal..smile1 ale ještě to zdaleka nebalím...good


bla...blabla...!
sharis (Člen)
14.10.2007 19:56:14
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Lihy psal:

Sem byl fčéra 2 hodiny a vrátil sem se zmrzlej jak drozd a ščastnej že nejsem namotanej ve svodidlech....klouže to a jezdim jak kokotsurprised
bigsmile

hlavne ze rikas jak jezdis pomalu a opatrne asi dostanes do tlamicky bigsmile

XJelen (Člen)
14.10.2007 20:03:16
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

320km k Berounu a zpět, sice jsem navrstvil funkční oděvy, ale jak šlo slunko dolů byla kosa jak sfiňbigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
14.10.2007 20:18:33
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...vrátil sem se f šest a taky pjekně zmrzlej...štyrkombinace nebyla, zreguloval sem to na trojkombinaci, vynechal sem Yeštět, bál sem se blizzardu a závjejí, f Brodě to bylo ve směru dólu celý zlitý, jag dyby tam skválně projeli kropicim vozem, tagže žádná hitparáda, taky sem tam byl sám...na Adžipu v Dubí byl chvilku něgdo na červenym Sku 650 a pag něgdo na černý starý B12 se slečnou na ER5, myslim, že vobojí byl maskovanej Vosiris...jináč je fuck, že to klouže jag sviň, teda aspoň RoudAttaky, co mam na zatku kloužou pomalu na každym výjezdu a na přechodech a čárách imrvére, tagže dávejte bacha!!! ...ale myslim, že eště nekončim...Nomádum zdar, nazdar...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
14.10.2007 20:20:03
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...jo a nalítal sem něco přes tři kila, ale spíš turistika, bo f polozmrzlejch pazourách nemam cit smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
14.10.2007 20:34:06
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

s pejskama 10km pěšogood


to jebu
kamil (Člen)
14.10.2007 20:42:02
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

ku.va,co máte za hadry a nebo je u nás jinak?dnes Přeštice-Klatovy-Strakonice_Písek a zpět a v pohodě,káva ,cigárko,nejspíš změřenej,protože jsem je viděl až když jsem projel,ale jinak 100%


škoda každý rány,která padne vedle!!!
Filous (Člen)
14.10.2007 20:43:33
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

kamil psal:

ku.va,co máte za hadry a nebo je u nás jinak?dnes Přeštice-Klatovy-Strakonice_Písek a zpět a v pohodě,káva ,cigárko,nejspíš změřenej,protože jsem je viděl až když jsem projel,ale jinak 100%

...lédrkombi se strečema nejni f tomdle počasí nic moc smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
14.10.2007 20:50:38
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Dnaska sem si vyrazil po poledni,dal sem si pěkný kolečko Rajhrad-Dalešická přehrada-Náměšť-Vev.Bitýška-Brno a dom. Vyjel sem sám,nikoho sem nezval,ani batoh a bylo mě nádherněgood. Převážně v poklidu,ale sem tam je potřeba za to vzít aby se člověk zahřálgood zima mě nebyla,hřeje mě svědomíbigsmile(nebo spíš hroší kůža). Krásnejch 150kmgood
Jo a někoho sem potkal mezi Brnem a Bosonohama na stříbrným Nku,tak se přiznejte kdo to bylgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
14.10.2007 20:51:33
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...já woe ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
14.10.2007 20:54:00
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

No já mám kordurovej komplet vot Hubíka,dneska sem dal do bundy termovložku a pod tím jenom tričko a gůtgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
14.10.2007 20:55:01
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

S víkendem jsem plně spokojenejgoodgoodgood. V sobotu Znojmo-Jemnice-Slavonice-JHradec, nádherný silnicebigsmile. K večeru kosa jak prasesick ale nedalo se svítit. Na křižovatkách při přidání menší problém s pneumatikama, už to bohužel nedržísick ale zase pěkně chladí. Dneska už jen lážoplážo.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Tom-DK (Člen)
14.10.2007 20:56:11
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Newada psal:

150 km, teplo nebylo, je čas asi vytáhnout textil s vložkama. Ale jinak gut komínovka.

co kecáš u mě si se vohřál. bigsmile

VikecB12 (Člen)
14.10.2007 20:56:23
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

osiris psal:

...já woe ;)

že se ptámbigsmile woe,tobě se asi na tom autobusu jezdí pěkně na pussy,když tě furt někdo potkává na Béčkuidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
14.10.2007 20:56:24
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...taky přemejšlim, že nejspíš začnu f tomdle počasí jezdit f tekstilní bumdě s termovloškou, páč to bude asik hřejivjejší a navíc se mi do ní vejde i mikina idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jura (Člen)
14.10.2007 20:57:09
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Od stredy,asi 1000km,Buchlaky,Brno,Znojmo,v patek Harmanec,dnes jenom par kilaku,Fackovske sedlo.Je sice trosku zima,zitra snad jeste naposled Makov,qvalifiery drzi krasne i za chladu.goodbigsmile


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Borák (Člen)
14.10.2007 20:57:53
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

no mě na tělo zima nejni
nejsem línej se nažrat
ale ruce mi mrznou bad


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
14.10.2007 20:58:49
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Filous psal:

...taky přemejšlim, že nejspíš začnu f tomdle počasí jezdit f tekstilní bumdě s termovloškou, páč to bude asik hřejivjejší a navíc se mi do ní vejde i mikina idontknow

mě se tam taky kdysi vešla,ale to je dávná minulostsmile2bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
14.10.2007 21:01:21
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

VikecB12 psal:
Filous psal:

...taky přemejšlim, že nejspíš začnu f tomdle počasí jezdit f tekstilní bumdě s termovloškou, páč to bude asik hřejivjejší a navíc se mi do ní vejde i mikina idontknow

mě se tam taky kdysi vešla,ale to je dávná minulostsmile2bigsmile

...já taky míval f lederkombi víc místa idontknow ...holt co naděláš, nejni to bůchvíjaká kvalita, tag se to sráží surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
14.10.2007 21:01:54
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Mně se teda komboška asi nějak seschla nebo co.

Newada (Člen)
14.10.2007 21:05:24
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Tom-DK psal:
Newada psal:

150 km, teplo nebylo, je čas asi vytáhnout textil s vložkama. Ale jinak gut komínovka.

co kecáš u mě si se vohřál. bigsmile

Ale jenom chvilku a na to že ste teplárna tak pěkně topíte jen v pár místnostech.bigsmile


jak dlouho ještě?
Tom-DK (Člen)
14.10.2007 21:08:21
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Newada psal:
Tom-DK psal:
Newada psal:

150 km, teplo nebylo, je čas asi vytáhnout textil s vložkama. Ale jinak gut komínovka.

co kecáš u mě si se vohřál. bigsmile

Ale jenom chvilku a na to že ste teplárna tak pěkně topíte jen v pár místnostech.bigsmile

v teplárně musí být teplo bigsmile

Myšák (Člen)
15.10.2007 00:23:12
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Ja v sobotu v deset vecer do prace a v pul osmi rano zase z prace domu. Je to asi dva kilaky ale dycky dyz sem z toho slez tak sem slysel jak mi vo sebe cinkaj zmrzly kulky bad


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
ABik (Člen)
15.10.2007 08:10:37
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

VikecB12 psal:

Dnaska sem si vyrazil po poledni,dal sem si pěkný kolečko Rajhrad-Dalešická přehrada-Náměšť-Vev.Bitýška-Brno a dom. Vyjel sem sám,nikoho sem nezval,ani batoh a bylo mě nádherněgood. Převážně v poklidu,ale sem tam je potřeba za to vzít aby se člověk zahřálgood zima mě nebyla,hřeje mě svědomíbigsmile(nebo spíš hroší kůža). Krásnejch 150kmgood
Jo a někoho sem potkal mezi Brnem a Bosonohama na stříbrným Nku,tak se přiznejte kdo to bylgood

wosyrys lže. Byl jsem to já a ten drzej všudybyl se vezl na ventilku mého zadního kola bigsmilegood

K.a.s.y.m. (Člen)
15.10.2007 08:46:00
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Tak včera 200 km Vlašim -Tábor - Příbram - Sedlčany a domů.Komplet v textilu návrat 20:00 a uplně v pohodě.Na ruce topení tak mi bylo faaaaajn.goodgoodgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
luboss (Člen)
15.10.2007 09:37:28
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

za weekend krásnejch 520 ... z Jílovýho do Jindřichova hradce přes Pelhřihomov a zpátky přes Veselou a Benešov. Pravda, hefty rozpálený do červena celou cestu bigsmilegood


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
fido (Člen)
16.10.2007 19:44:32
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Dneska 220 kilákůgood Ale přijel sem za tmy a totál tuháč, i když sem byl vycpanej hadrama jak pumpa na zahradě, snad se ještě svezu kurnik.


bla...blabla...!
osiris (Člen)
16.10.2007 19:51:07
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...prd, 150km, přijel jsem před půl sedmou a o zimě nevím nic surprisedsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
16.10.2007 19:52:45
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Taky říkám,že neexistuje špatný počasí,ale blbý oblečení.Včera jsem přijel taky skoro v 20:00 a o zimě nevím.A mám jenom textil s vložkou mikinu a triko.goodgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Marián (Člen)
16.10.2007 19:55:28
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

osiris psal:

...prd, 150km, přijel jsem před půl sedmou a o zimě nevím nic surprisedsmile1

no jo,kdyz von ma ty svoje spesl termopodlikacky,to se mu pak machruje...smile1
jinak ja si dal slabejch sto,ale vubec me to neba,pac se asi menil tlak a fsude smrdely kanaly a hovna a litalo strasnejch museksick


...sam mezi jebkarema...
osiris (Člen)
16.10.2007 19:56:08
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

...sensor triko s krátkým rukávem, coldkillers triko s dlouhým rukávem a pak už jen koženou kombinézu (bez vložky samo) bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
16.10.2007 20:36:50
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Marián psal:
osiris psal:

...prd, 150km, přijel jsem před půl sedmou a o zimě nevím nic surprisedsmile1

no jo,kdyz von ma ty svoje spesl termopodlikacky,to se mu pak machruje...smile1
jinak ja si dal slabejch sto,ale vubec me to neba,pac se asi menil tlak a fsude smrdely kanaly a hovna a litalo strasnejch museksick

kuwa kde to jezdíte?

Dyž sem měl textil s vložkou, tak bylo taky teplobigsmile, ale uznávám, že nemám asi úplně ideální podvlíkačky pod kůžusurprisedidontknow

nojono..u vás v nížinách...fuck


bla...blabla...!
vorel (Člen)
16.10.2007 21:11:24
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

tady u nás vogo eště v 5 mi to ukazovalo 17,5


řikám si hurikán
Koldan (Člen)
17.10.2007 07:47:55
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Filous psal:

...taky přemejšlim, že nejspíš začnu f tomdle počasí jezdit f tekstilní bumdě s termovloškou, páč to bude asik hřejivjejší a navíc se mi do ní vejde i mikina idontknow

kuwa ně to přinde právě navopak.Dyž sem měl textil,tag ně v něm byla zima,páč profůkl.Koža neprofůkne a dyž sem si dal tričko s dlůhým rukávem,přesto pičo triko a pak už jen bundu bez vložky,tag sem byl ouplně v pohoděgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
roman.v (Člen)
17.10.2007 08:31:50
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Byl jsem v neděli tak na dvě hoďky a textil v poho, ale ty ruce...Už jsem to nakonec dost brousil, abych byl co nejdřív doma...Jinak cesta kolem Slap bez problémů, sucho, bez listí. Tak snad to vyjde ještě tento víkend, i když to má bejt ještě větší kosasmile2


Don´t worry, be Bandit!
Filous (Člen)
17.10.2007 08:46:47
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Koldan psal:
Filous psal:

...taky přemejšlim, že nejspíš začnu f tomdle počasí jezdit f tekstilní bumdě s termovloškou, páč to bude asik hřejivjejší a navíc se mi do ní vejde i mikina idontknow

kuwa ně to přinde právě navopak.Dyž sem měl textil,tag ně v něm byla zima,páč profůkl.Koža neprofůkne a dyž sem si dal tričko s dlůhým rukávem,přesto pičo triko a pak už jen bundu bez vložky,tag sem byl ouplně v pohoděgood

...dyš já mam ledrkombi se strečema a tema mi tam fouká jag do tunelu smile2, dešto tu tekstilku mam s jakousi membránou, kerá neprofoukne...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
17.10.2007 09:11:03
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

ja si dal vcera 9 plzenskejch a vo zimy sem si taky nefsimgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fido (Člen)
17.10.2007 11:24:16
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

bude dneska někdo jezdit z prostředka republiky? už těch dní moc nezbejvá...že bych se přisál.


bla...blabla...!
fido (Člen)
17.10.2007 11:25:04
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

fido psal:

bude dneska někdo jezdit z prostředka republiky? už těch dní moc nezbejvá...že bych se přisál.

su na telefonu...


bla...blabla...!
VikecB12 (Člen)
17.10.2007 21:01:21
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Tak sem si jel dneska trochu vyvětrat hlavu a nakonec s toho bylo krásnejch 160kmgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ross (Člen)
17.10.2007 21:03:21
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

Přojížďka s Fidem výbornágood ale návrat za tmy už byl horší. Před Želetavou jsem to vzal zkratkou a přijel jsem až v 8 hodin zmrzlej jak hovno.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
fido (Člen)
17.10.2007 21:07:00
Offline

Re: ...dneska votpoledne...

jo, mě se to taky zase povedlo.....myslím vyjížďku samobigsmile, poznal jsem kamaráda Rosse
..neplánovaně jsme se zjevili v Nové Bystřici ve snaze překvapit Levapa...někde trajdal. Zpět sem se vodpojil v Telči, sice jsem přijel v půl 8mí, ale už vím co je zmrzlý sobolí lejno...surprised


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr