Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Policista.cz

Palino (Člen)
21.10.2007 21:11:46
Offline

Re: Policista.cz

Jsi si na mě dnes nějak zasedl, ne?idontknow
Jestli je pro tebe názor pruzení budiž.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
mr.BSE (Člen)
22.10.2007 08:13:34
Offline

Re: Policista.cz

Baltazar psal:

Henry a Ice
Palino je očividně prudičidontknow

Zarazil bych diskuzi co ty na to Moderujicí???

proc by mel byt prudic?
Proste si stoji za tim, co rekl good

Jak uz tady nekdo psal,tak diskuze rusi na seznamu,aby se vyhnuli pravdivejm prispevkum.
Jedinej duvod k zastaveni diskuze bych videl v pripade, ze zacnou padat nadavky.Zatim je to jen argumentace v slusnych mezich.
Akorat Ice se nejak rozcilujeidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Baltazar (Člen)
22.10.2007 14:58:57
Offline

Re: Policista.cz

Si zase upad????


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
22.10.2007 18:36:30
Offline

Re: Policista.cz

Baltazar psal:

Si zase upad????

co bych padalidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
23.10.2007 08:54:24
Offline

Re: Policista.cz

TO Osiris: pusť na chvilku ten transparent a hoď mi sem zase ty moje postavičky
Jináč co se to tady zase melete?Názor míjí názor,vo tom diskuze je,proto,že nejsou shodné neznamená,že se musí diskuze uzavírat.A jináč řek bych,že Palino to napsal už i v předchozích příspěvcích jasně a nebyl jedinej. Pokáď vím,tak psal,že kdo udělá chybu ať je trestanej,kdo dělá přestupky,má dostat za uši a všichni s tím počítáme.Cajti by měli jít příkladem, pokud on mě pozdraví,já ho pozdravím,slušně mi řekne co sem proved,já se slušně zeptám,jestli by to nešlo nějak vyřešit,on slušně řekne,že ne,tak platím a odjíždím a řeknu si,že sem holt udělal chybu, pokud se nejednalo o píčovinu,která byla zbytečně buzerována.Ale holt se nemůže nikdo divit,že na ně nadávaj pokud prostě svoji práci nedělaj jak maj. Proto byly vzpomínané obrazně ty daně. Proto,že svého obuvníka, doktora, zubaře, obchodníka, právníka apod. si můžu vybrat, pokud nebudu spokojenej, vyměním ho. U policisty co mě zastaví na cestě to tak není.Proto říkám,že neomluvím jeho špatnou náladu apod.Protože pokud má nade mnou jakous takous moc a může významně ovlivnit můj život,očekávám od něj,že je to profík,který si toto vše uvědomí a bude se podle toho chovat A jak už tady bylo napsané,nemyslím si,že by byli všichni stejní a spousta lidí na ně nadává jen proto,že holt dostali přes paprče, ale prostě je fakt,že někdy co dělaj mi hlava nebereidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Palino (Člen)
23.10.2007 21:10:48
Offline

Re: Policista.cz

Baltazar psal:

Si zase upad????

Bych řekl, že největší prudič jsi tybigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Meloun (Člen)
23.10.2007 21:41:53
Offline

Re: Policista.cz

Taky už mě několikrát napadlo(po příšerných neshodách v práci),že bych k nim šel..mám čtyři známý kluky v mým věku,co u nich jsou a nestěžujou si...především na peníze..
Jenže,když si ty čtyři tak nějak zhodnotim,pokaždý mi vyjde-a to už nemůže bejt náhodasurprised,že jsou to vlastně totální manuální antitalenti,bydlejíc stále u rodičů,ve škole,ač teda nakonec s maturou,tak s odřenýma ušima...
Ale jinak naprosto stejní jako my ostatní..a pořád puberťáci(a kdo občas ne,že?smile1)
V podstatě by ani nic jinýho dělat jít nemohli...nemají kvalifikaci,odborný znalosti,praxi..
Když už zkrátka nevěděli co,tak až na jednoho z nich šli právě k policajtům...
A právě proto si myslím,že je tam tak nesmírně šikovnýho člověka,jako jsem já škoda..bigsmilebigsmile
Jak někdo poznamenal,mělo by to být výběrový zaměstnání...a potom,co jsem někde zahlíd ty diktáty,co tam někteří uchazeči předváděli..nooo,chtělo se misick
A teď když si vezmu,že mě takovej 24 letej pacholek zastaví a začne buzerovat...nejraději bych mu ji pustil,ale stejně jako Koldan uznávám,že je to veřejnej činitel,a tak musím bejt poslušnej...
No a když se do toho trochu vžiju,asi bych byl stejná svině jako oni..pokud bych zahlíd machírka v trojkovým natuněným golfu s mladou slepicí vedle něj,hrálo by mu to jak vozembouch už kilometr předem a on s jednou pazourou na volantě,nesmyslně nakloněnej někam doprostřed mezi přední opěradla a palubovku..taky bych mu to pěkně "zpříjemnil"..idontknowsurprisedsmile1
Je to prostě tak a přiznám to..help
Ovšem to,že nestaví drahý káry mám z první ruky a to údajně ze dvou důvodů:
1)V každým okrese(okrsku) jsou už známy mezi policajtama auta,které neradno zastavovat..viz Pavlíčkovic klan v HK apod..
2)Časté vytlemení se do ksichtu od majitele vozidla,zaplacení jakékoliv částky a ikdyby mu nakrásně ty papíry chtěli vzít,tak pro takový borce neni problém si je zase někde splašit..idontknow

Ale jinak mi to je buřt,chytli mě jen jednou kdysi dávno se sedmi lidmi na palubě stodvácy-300 kila(nááádheragood)a pak zas nechali "plně" naložený odjetidontknowbigsmile
A teď při návratu ze srazu za 94 v obci,což jsem ukecal s přihlédnutím k mému jinak "bezeškodnímu" průběhu na 74 v obci..
Ovšem teď budu muset jezdit rok jak ten přeloženej trambus ve vsi,jinak mi ty papíry seberousickfuck


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
23.10.2007 21:43:48
Offline

Re: Policista.cz

Ty meresurprised
Jsem se rozepsal!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
23.10.2007 22:16:06
Offline

Re: Policista.cz

Meloun:
...sem lepčí, vonehdá mě zastavili s VOSMI lidma f traktoru, teda von to byl nakladač a orgán prej: "tááág, pane řidiči, vystupte si s toho autobusu, no vy vostatní né, jenom řidič"...a já hlásil:"ale dyš voni nevystoupjej, tag já taky né" ...a orgán:"tag zůstaňte sedět, páč dyš vystoupí celej zájezd, tag tady někoho přejedou...a kam že jedete???" ...a já že jako na sváču táááámle do hospody za roch a von kupodivu "tag koukejte ject a né abyste zastavoval mimo zastáfku MHD" ...čuměl sem jag puk, vrazil sem tam trojáka a byl sem i se zájezdem f trapu...byli i hodný vesnický četníci goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
23.10.2007 22:22:47
Offline

Re: Policista.cz

bigsmile
No tohle bylo právě v HK-ve dvě v noci(to tam právě jezděj jen taxíky a policajti) a asi -18 - klendra jak na sibiřisick
Já jedinej střízlivej(tradičněbigsmile)musel řídit..bad
Takže jsem si vyškrábal ten u škodovek pověstnej čtvereček 20x20cm a než jsem se rozkoukal,naskákalo mi tam 7 přiopilejch lidí, z nichž jsem 5 ani neznalidontknow
Ujedem 200 metrů a benga..a on ten policajt i přes ty totálně zamrzlý vokna dokázal přesně určit,že nás tam je 7!surprised
Bystrý chlapecbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Polo (Člen)
23.10.2007 22:24:09
Offline

Re: Policista.cz

Filous: bigsmilebigsmile  tos mě kliku - a voni asi taky - že tam nestál s revizorem bigsmile


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Cvrček (Člen)
23.10.2007 22:27:36
Offline

Re: Policista.cz

no...jak říkají výše...špatný i dobrý zkušenosti.
Jak jsme třeba jednou vezli po celodenním sbírání šrotu ze skautíkama do šrotu(kdy naše děti ještě hlídal kovový odpad u kontejnerů na velkooběmový odpad),tak nás zastavili...najednou se prostě za námi objevilo auto...no a my plný vozík...bez spz a papírů...no a ani světla to nemělo.Tak jsme od jednoho z nich nafasovali 1000kč pokuty.Toho druhého jsem už zracoval tak že by nás i pustil,ale ten co to vypisoval nechtěl o ničem slyšet,ještě že tehdy nebyl bodový systém.Ale řekli pak aspon,že za normálních okolností bychom ten vozík nechali u krajnice a šmytec...ale tak nás nechali jet.Ale po chvíli jsme je zase čirou náhodou míjeli u jedné bouračky...už jen na nás ukazovali tytyty...ale nechali nás....jet tam i spátky...říkali jsme si,však co...jsou to taky jenom lidi....a bylo to dost přestupků...no to jo.Za šrot byl přesně litr a tak to bylo dá se říct OK...ale když si vezmu že to je od nás do sběrny jen 2km...a na té trase flojdi skoro nebývají ,tak to byla pekelná haluz,že tam jeli.bad

osiris (Člen)
23.10.2007 22:35:20
Offline

Re: Policista.cz

...ty hele čoveče, to mi řekni jak se ti podařilo je ukecat z 94 na 74, když je to dokumentovaný a stornovat - mazat nic nemůžou
...jestli neměli důkaz, tak jsi jim tu pokutu ani platit neměl


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
23.10.2007 22:39:47
Offline

Re: Policista.cz

Tak to netušímidontknow
Maj tam tu klec s digi foťákem...
Tu fotku jsem viděl!!surprised
městský Bohdaneč...


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
23.10.2007 22:46:16
Offline

Re: Policista.cz

...no právě, buď kecáš ty nebo oni, vymazat z toho nic nejde, natož měnit rychlost bigsmile
...jak tě ta mašina jednou sejme, seš nahranej smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
23.10.2007 22:51:46
Offline

Re: Policista.cz

No asi bych z toho nebyl tak vykleplej,když mi chtěli vzít ty papíry...surprised:
94km/h - 4% odchylka a pořád mi to nevydalo..na fotce to bylo taky,nikoho jsem nepodplácel a měla to na starosti ženská(nebo se to aspoň jako ženská tvářilo)...
Jak vidíš,tak asi můžou...idontknow
Tohle je moje první rychlost,takže jsem to raději bez mektání dalšího zaplatil-prachy vem čert,ale ty 3 body a rok bejt hodnej mě štvou daleko vícsick
Jistě jen vim,že na tacháku jsem pod 80 určitě neměl...


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
23.10.2007 22:53:14
Offline

Re: Policista.cz

...jinak já měl kdysi taky hodnýho policajta, v 5 ráno v kroměříži před mostem objížďka pro nákladní auta, já s 30ti tunama v cisterně neodbočil na objížďku a před mostem policajti, klasickej průběh, pokuta (jen 500 kačen), dal mi bločky a já mu řek, tak teď už to můžu projet přes ten most? on mi řek tam ale nesmíte, já mu řek vždyť už mám zaplaceno a kde bych se tady s tou krávou votáčel, usmál se a řek jeďte good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
23.10.2007 22:57:48
Offline

Re: Policista.cz

...no tak jsi tam třeba neměl těch 94 a vešel jsi se pod 80 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
23.10.2007 23:01:59
Offline

Re: Policista.cz

Ale o tom právě byl ten dohad s tou babaou a moje prosebná scénasurprisedbigsmile
Ona mi hned sdělila,že jsem překročil o 40km/h rychlost v obci a ani odchylka mě pod 40 nedostane...tudíž doklady..idontknow
A pak bylo to vyjednávání..zmizela na chvíli v autě za tim jejím kolegou a ten jí asi přemluvil...bigsmile
Nevim,jak to je,ale nakonec můžu bejt rád,že to dopadlo jak to dopadlo..


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
24.10.2007 07:31:13
Offline

Re: Policista.cz

Palino psal:
Baltazar psal:

Si zase upad????

Bych řekl, že největší prudič jsi tybigsmile

njn, leze to na nej smile2
u vody uz je zimabad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
24.10.2007 08:01:58
Offline

Re: Policista.cz

řešíte hovadiny a unikaj vám podstatný věci.Včera sem čučel na bednu a byla tam reklama na TRIBIT. Kuwa ale ta druhá,jak tam vyskočej ty baby a sprchuje je ten hydrant.No a čumí na ně ten boreček a ta jedna pak přinde a nakopne ho do gulí.Kuwa tož dyš tam babka čuměla na tři sfalovce jak vopravujů okno či co to bylo,tak to bylo oukej,tady se mladý kluk podívá na baby a udělaj z něj hňupa a eště ju schytá. Sa ně zdá,že je tu něco špatněfuckbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
24.10.2007 08:16:21
Offline

Re: Policista.cz

...v týhle http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3792 reklamě máš zadostiučinění bigsmile ...chlapi se nedali


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
misi (Člen)
24.10.2007 11:15:16
Offline

Re: Policista.cz

osiris psal:

...v týhle http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3792 reklamě máš zadostiučinění bigsmile ...chlapi se nedali

jojo ... to je pěkný boj v reklamkách a designeři si fakt dávají bigsmilebigsmilegoodgood
Jen tak dál, v reklamě má být vtip. ostatní bych zakázal , slyšeli jste tu reklamu v rádiu na skanskou ... to bych zakázal ... nic mi to neříká... pičo jako kdyby to zpíval vykoštěný teploušsicksick bigsmile


Blu one.... old one
Ondráš (Člen)
25.10.2007 10:58:17
Offline

Re: Policista.cz

Meloun psal:

Ovšem teď budu muset jezdit rok jak ten přeloženej trambus ve vsi,jinak mi ty papíry seberousickfuck

Vogo, musíš použít takové to táhlo na ovládání předvstřiku a pak se ti na záda bude dívat kdejakej kamioňák s omezovačem. Ikdyž přes ten kouř toho moc neuvidí.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr