Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Turistická řidítka

Hachlblaubachtr (Člen)
19.10.2007 00:26:41
Offline

Turistická řidítka

Tak jsem objednal od Yacomi turistický univerzální řidítka na mojí B12.Vybalím a koukám rádlování žádný tak aspoň změřím vzdálenost děr pro zafixování ovladačů,vyvrtám namontuju ovladače a pak přiložím objímky ale jaksi není kam protože téměř hned za ovladačema začíná zakřivení.Změřím šířku 630 místo inzerovaných660mm.Dám do třmenů dotáhnu fest,hejbou se tak ještě víc-to samý, pak už neriskuju je to do hliníku že.Korespondence s firmou samozřejmě k ničemu.Tak mám nový řidítka na kolo asi nejdražší ve střední evropě.fuckTak mám dotaz:není to ptákovina řidítka bez rádlování????Dovedu si představit při prudkym brždění jak zaujímám závodní polohu po protočení ve třmenechsickRádlování mám i na kolesurprised

Hachlblaubachtr (Člen)
19.10.2007 00:40:00
Offline

Re: Turistická řidítka

Naštve taky že jsou kratší než nabízej origo jsou 660 nabízej taky 660 ale skutečnost 630mm.Mám dojem že kupujou levně řidítka na kolo a tady je střílej kus skoro za litr.Ale zase došli druhý den po objednání a to se cenísurprisedDíry jsou vyvrtaný tak je nevymění to celkem chápu ale na jakou motku vlastně jsou????U japonskejch motek je délka rukojetí,ovladačů a třmenů skoro stejná tak by se nedaly namontovat na žádnou.idontknow

marcoo (Člen)
19.10.2007 07:24:20
Offline

Re: Turistická řidítka

čoveče přes yakomi jsem známímu obědnával ty nejlevnější za 700 tuším že je tam maj a ty sou v cajku.Zatím s nima lítá.Ale že by neměli rádlování je mi nějaký divný.idontknow
Na obědnaný zboží máš záruku,prostě řidítka nedržej a hotovo.Chci zpátky peníze nebo novej kus.Ale spíš ty prachy.Na to máš myslím si nárok.

Billy (Člen)
19.10.2007 07:47:12
Offline

Re: Turistická řidítka

no ja ale ma uz do nich doury skrz idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
frcus (Člen)
19.10.2007 09:25:42
Offline

Re: Turistická řidítka

Mam doma origo z B6 nebo ti necham z B12 co mam až koupim nový širší. Za flašku dobrýho vína jsou tvoje. Cus

zzzmrzlinar (Člen)
19.10.2007 10:02:53
Offline

Re: Turistická řidítka

frcus psal:

Mam doma origo z B6 nebo ti necham z B12 co mam až koupim nový širší. Za flašku dobrýho vína jsou tvoje. Cus

Tož kdyby kolega origoš nechtěl, tak já bych flašu poslal hned. Mě ty origo vyhovovaly akorát jsem je při pádu trochu vohnul , takže to mám teď do zatáčky i když jedu po rovině a v Suzuki ústí za origa chtěj asi 1800

mr.BSE (Člen)
19.10.2007 10:15:42
Offline

Re: Turistická řidítka

mam z yacomi cross  za par stovek a sou v pohode, akorat si musi zvyknout ruce, zatim pri jizde boli bad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
frcus (Člen)
19.10.2007 10:44:21
Offline

Re: Turistická řidítka

TO ZMRZLINAR - si prijet, můžu ti je vzít do Lovosic kde mám kancelář nebo se zastav u mě ale předem cinkni esli budu doma. 605 277 874. Cus

zzzmrzlinar (Člen)
19.10.2007 15:53:43
Offline

Re: Turistická řidítka

frcus psal:

TO ZMRZLINAR - si prijet, můžu ti je vzít do Lovosic kde mám kancelář nebo se zastav u mě ale předem cinkni esli budu doma. 605 277 874. Cus

tož teda zuper, zavolám předem, nejlépe tenle víkend bych asi mohl, podívám jaké flaše jsou na výbjer.

Loser (Administrator)
19.10.2007 16:15:18
Offline

Re: Turistická řidítka

vogo kdyby ses me zeptal, tak ti reknu ze Yacomi sicksicksicksick
Koupil jsem tam blinkry na bandita, ktery meli jinou koncovku, takze jsem je nemohl zapojit a dvakrat se mi tam podarilo koupit olejovej filtr bez tesnici gumicky. Dale jeden vzduchovy filtr, ktery mi snizil vykon aspon o 10Kw.
Se divim, ze ta baterka, co jsem vod nich bral jeste neni vytriskana
fuckfuckfuckfuckfuckfuck


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
XJelen (Člen)
19.10.2007 18:36:32
Offline

Re: Turistická řidítka

Kupoval jsem LSL a rádlování taky nemají, ale drží dobře.


Strýcfajtr !!!
Hachlblaubachtr (Člen)
20.10.2007 23:15:00
Offline

Re: Turistická řidítka

Tak dík za zprávy.origo nechci ty mám dík za nabídku ale teď chvíly počkám až vychladnu a budu opatrnější ve výběru raději osobně atˇvidím co kupujuidontknowJen co nekupovat:LN-4 TURISTICKÉ UNIVERZÁLNÍsickZdar.

maňas (Člen)
21.10.2007 09:26:35
Offline

Re: Turistická řidítka

no ono to chce asi nejdřív měřit,než vrtat,vím ,že po bitvě je každej král,ale už mě to naučilo,nikdy nevíš kdo se překouknul v regále když to posílali


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
VikecB12 (Člen)
21.10.2007 10:21:36
Offline

Re: Turistická řidítka

máte si koupit nějaký normální větve,třeba vot Renthalu a máte pokoj. Levně koupený,dvakrát placenýsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
21.10.2007 11:39:04
Offline

Re: Turistická řidítka

VikecB12 psal:

máte si koupit nějaký normální větve,třeba vot Renthalu a máte pokoj. Levně koupený,dvakrát placenýsmile2

good...Renthal=spokojenej parchant bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
21.10.2007 11:44:02
Offline

Re: Turistická řidítka

Na starým banditovi sem měl širší větve,ale vobyč chromovany bez hrazdy a pružily jakpussy Na enduru sem měl renthaly a ty snesly tolik krešu že sem se uplně divil že sou furt rovnýsurprisedgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jura (Člen)
21.10.2007 11:49:32
Offline

Re: Turistická řidítka

Mam LSL,sirsi,a kdyz sednu na kamosovho Fazera,ma origo,tak mi to pripada smesne,jsou uzke.badTri krat uz spadla a riditka stale gutgood


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Filous (Člen)
21.10.2007 11:55:06
Offline

Re: Turistická řidítka

VikecB12 psal:

Na starým banditovi sem měl širší větve,ale vobyč chromovany bez hrazdy a pružily jakpussy Na enduru sem měl renthaly a ty snesly tolik krešu že sem se uplně divil že sou furt rovnýsurprisedgood

...ty moje se po kreši taky nehly a Vosirisovo taky né good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ander (Člen)
21.10.2007 15:11:22
Offline

Re: Turistická řidítka

Ja mám hliníkový od Lucase  (jsou o dost širší ale kolik mají jsem neměřil, jezdí se mi s nima ale líp), páč jsem ty původní při jednom saltu trochu víc ohlbigsmilebigsmilebigsmile a tyto Lucasy se nehly ani když jsem se podival v Brně do kačírku bigsmile


zákon je zákon, vůl zůstane volem
Filous (Člen)
21.10.2007 17:52:13
Offline

Re: Turistická řidítka

Ander psal:

Ja mám hliníkový od Lucase  (jsou o dost širší ale kolik mají jsem neměřil, jezdí se mi s nima ale líp), páč jsem ty původní při jednom saltu trochu víc ohlbigsmilebigsmilebigsmile a tyto Lucasy se nehly ani když jsem se podival v Brně do kačírku bigsmile

...voni asi budou víc duralový, neš hlinikový, bo dyby byli z hliniku, tag na nich máš mašli bigsmile ...ale to jen tag bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.10.2007 19:55:32
Offline

Re: Turistická řidítka

pussy surprised

metalurg z USBsurprised


God Save The Queen!
Filous (Člen)
21.10.2007 20:13:13
Offline

Re: Turistická řidítka

Kelly01 psal:

pussy surprised

metalurg z USBsurprised

...co se divíš starče, vobjevuju f sobje skrytý talentí surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
21.10.2007 20:33:39
Offline

Re: Turistická řidítka

vám sem asi dám fotku tý motky co mám teď v garage,voli,zlomený vobě dvě strany těch vašich slavnejch duralovejch větví,zůstal tam akorát ten prostředek mezi svorníkamasurprised
a jako motorka jinak skoro jako pojízdná,vidle ok jo,ale jako ty řidítka,husto hustýsurprised

VikecB12 (Člen)
21.10.2007 20:38:14
Offline

Re: Turistická řidítka

KOVAL psal:

vám sem asi dám fotku tý motky co mám teď v garage,voli,zlomený vobě dvě strany těch vašich slavnejch duralovejch větví,zůstal tam akorát ten prostředek mezi svorníkamasurprised
a jako motorka jinak skoro jako pojízdná,vidle ok jo,ale jako ty řidítka,husto hustýsurprised

co je to za značku? Jako je jasný že nic není nezničitelny. Mladá měla na kawě duraláče,nějaký Beran tuning a ty byly taky na pikaču,byly moc brzo zalomený,takže se tam nevešly páčkyidontknowsurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
21.10.2007 20:57:27
Offline

Re: Turistická řidítka

KOVAL psal:

vám sem asi dám fotku tý motky co mám teď v garage,voli,zlomený vobě dvě strany těch vašich slavnejch duralovejch větví,zůstal tam akorát ten prostředek mezi svorníkamasurprised
a jako motorka jinak skoro jako pojízdná,vidle ok jo,ale jako ty řidítka,husto hustýsurprised

...a co jako že ty je máš zlomený??? ...mě a dalšim, fčetně tvýho rodinnýho pšítele vydrželi aniš by se hnuli a nechceš se se mnou snat hádat, že vydržej víc neš originály, kerý vohneš dycky...dycky záleží na ráně a netvrdim, že vydržej fšechno, ale nigdo mi po skušenostech nevymluví, že duralový vjetve sou pevnější...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
21.10.2007 21:11:04
Offline

Re: Turistická řidítka

Skine,aby se ti woe neroskočila pumpa.smile1smile1smile1
no fakt,woe,normálně zlomený,ale vobě strany,normálně při kreši je zlomil rukama,napral do auta tak jako bokem trošku,jakože svym bokem jo,a urval ty větve normálně vobě,urvaný normálně vostrý zlomy jakoby rozštípnutý v tom materiálu,né že by se zlomily jako rovně prasklý,no nekecam

KOVAL (Člen)
21.10.2007 21:13:46
Offline

Re: Turistická řidítka

jo,jako jasný že bez hrazdy,jako ta pomůže hodně,ale děsně to vypadá s ní když nejde vo krosku přeci

KOVAL (Člen)
21.10.2007 21:17:22
Offline

Re: Turistická řidítka

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/koval/monster1.jpg


no takhle to vypadá,budik a lampa se urvala z držáčků jak stim pak švihnul,no jako každá nahatá,ale větve urval rukama řikal

Americkej (Člen)
21.10.2007 21:17:49
Offline

Re: Turistická řidítka

vogo, jako dva Mosty, jedna dálniční historka a renthaly furt jak nový!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
21.10.2007 21:19:48
Offline

Re: Turistická řidítka

zas lepší jak urvat ruky větvemasmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
KOVAL (Člen)
21.10.2007 21:24:38
Offline

Re: Turistická řidítka

no joooo,já jako proti rentálům nic nemám,taky sem si je onehdá za 1800 koupil no,ale mně se prostě už nelíbí na silniční motorce ta hrazda,no a bez hrazdy vohnu i rentály dyž s tim švihnusmile2

VikecB12 (Člen)
21.10.2007 21:33:35
Offline

Re: Turistická řidítka

tak pak už jedině TAG,nebo nějaký RAIKON atd. Ale to už je cena dvojnásobnásmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Hachlblaubachtr (Člen)
21.10.2007 21:59:08
Offline

Re: Turistická řidítka

No jo kup si pořádný větve to neni problém žere mě spíš že daj na net něco co se na nic nehodí.Tak jsem poslal mejl na kterouže mášu by se jako mohly použít,podle mýho na žádnou normální co tak potkávám kolem.Tak aby se další nenapálil to je vše.good

osiris (Člen)
21.10.2007 22:00:03
Offline

Re: Turistická řidítka

kovaloj: hele běž fotit trubky a nezdržuj se tady jóó, ať jsem si netřepil hubu nadarmo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
21.10.2007 22:19:28
Offline

Re: Turistická řidítka

KOVAL psal:

Skine,aby se ti woe neroskočila pumpa.smile1smile1smile1
no fakt,woe,normálně zlomený,ale vobě strany,normálně při kreši je zlomil rukama,napral do auta tak jako bokem trošku,jakože svym bokem jo,a urval ty větve normálně vobě,urvaný normálně vostrý zlomy jakoby rozštípnutý v tom materiálu,né že by se zlomily jako rovně prasklý,no nekecam

...nebój, puma je f cajku goodbigsmile ...asik měl hroznou sílu f pazourách surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
21.10.2007 22:44:12
Offline

Re: Turistická řidítka

Onasisu,woe seš furt někde pryč,sem ti to už aj posílal na mejl včera  nebo kdy,ale se mně to vrátilo nebo co,že neexistuješ asi.surprised

KOVAL (Člen)
21.10.2007 22:54:37
Offline

Re: Turistická řidítka

no jooo,woe,klidně mi to vrať eště parkrát,že jo,se mně ta emailová nevim co bába asi ještě asi anglicky vomlouvá,že to fakt nemůže doručit že onasisuv email je -totaly error nebo co no...surprisedsurprisedsurprisedsmile1

osiris (Člen)
21.10.2007 23:15:09
Offline

Re: Turistická řidítka

...nezavíral jsem, ani přes noc surprisedsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
21.10.2007 23:17:48
Offline

Re: Turistická řidítka

no faaakt
total eror a ještě cosi

osiris (Člen)
21.10.2007 23:22:54
Offline

Re: Turistická řidítka

...dyť to fungujesurprised smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
21.10.2007 23:34:34
Offline

Re: Turistická řidítka

no joooo,moderatizátoroj to nebere když mu někdo pošle pořádnýho emaila,tak vokolo 10MBsmile1
už sme domasmile1good

osiris (Člen)
21.10.2007 23:45:14
Offline

Re: Turistická řidítka

...a nebo to tobě přes tvýho poskytovatele nevodešle bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
21.10.2007 23:49:10
Offline

Re: Turistická řidítka

woe,můj poskytovatel je Stáničkasurprisedsurprisedsurprised
nevim jestli něco vodesílásurprisedsurprisedsurprised
smile1

osiris (Člen)
21.10.2007 23:53:39
Offline

Re: Turistická řidítka

...koni bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
22.10.2007 06:50:21
Offline

Re: Turistická řidítka

VikecB12 psal:

tak pak už jedině TAG,nebo nějaký RAIKON atd. Ale to už je cena dvojnásobnásmile2

..jak pravíš,TAGy a jsem na Filousegood


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Koldan (Člen)
22.10.2007 07:41:54
Offline

Re: Turistická řidítka

Pšán psal:
VikecB12 psal:

tak pak už jedině TAG,nebo nějaký RAIKON atd. Ale to už je cena dvojnásobnásmile2

..jak pravíš,TAGy a jsem na Filousegood

máš rechtgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
22.10.2007 15:55:28
Offline

Re: Turistická řidítka

Filous psal:
Ander psal:

Ja mám hliníkový od Lucase  (jsou o dost širší ale kolik mají jsem neměřil, jezdí se mi s nima ale líp), páč jsem ty původní při jednom saltu trochu víc ohlbigsmilebigsmilebigsmile a tyto Lucasy se nehly ani když jsem se podival v Brně do kačírku bigsmile

...voni asi budou víc duralový, neš hlinikový, bo dyby byli z hliniku, tag na nich máš mašli bigsmile ...ale to jen tag bigsmile

No... Vono mědi je tam oproti tomu hliníku jako šafránu...


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kakin (Člen)
22.10.2007 16:47:01
Offline

Re: Turistická řidítka

Jedině TAG ! :)))))

Kelly01 (Člen)
22.10.2007 18:43:03
Offline

Re: Turistická řidítka

TAKgood


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
22.10.2007 19:02:16
Offline

Re: Turistická řidítka

TAGy s hrazdičkou stojej o pár piv víc než nějaký noname z yacomi...
www.mcf.cz/index.php?akce=sekce&sekce=89&od=0

A s tou hrazdou se mi líbí víc,než bez...ikdyž to kroska neni...idontknow
Podle vkusu každého soudruha...


PURE NAKED BIKE!
ABik (Člen)
22.10.2007 19:28:33
Offline

Re: Turistická řidítka

Meloun:

A neptřebuješ k těm TAGům ještě držáky? To už jsme s cenou ouplně jinde.

Ale i tak se na ně chystám. V rámci zimní nudy jdou na moto good

Takže budou k mání jedny RAT řídidla v bavrě červené (lehce vyšisované od sluníčka) a jedny skoroRAT řídidla v barvě černé (tyto s hrazdičkou) bigsmile Za pusu...oboje bigsmile

Meloun (Člen)
22.10.2007 19:35:57
Offline

Re: Turistická řidítka

Nepotřebuju,když jsou to ty normální a né kónický...good...ty už jsou pak pochopitelně cenou někde jinde...


PURE NAKED BIKE!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr