Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » moto oblečení, přilby

sipmart (Člen)
22.10.2007 22:24:53
Offline

moto oblečení, přilby

Zdravím...zajímalo by mě jaké upřednostňujete moto oblečení a to buď textilní a nebo kožené, myslím kalhoty a bundu, co je pro a co proti z vašeho pohledu?

říká se že výhody kůže jsou vyšší bezpečnost při pádu, při vysokých rychlostech pohodlnější

a výhody textilu je že je zpravidla nepromokavý, lehčí, lze použít i při chladném počasí díky odnímatelné termovložce

a dále jakou značku helmy, která je opravdu kvalitní a dá se sehnat za rozumnou cenu a zda integrálku a nebo vyklápěčku?? a proč??

a prosím piště jenom k danému tématu, je tady plno diskusí kde převažují různé dohady o uplně jiných věcech netýkajících se moto a jeho provozu a řeší se tu kdo je větší pussy nebo jiný sprostý dobytek...každopádně se určitě nějaký ten rádoby "radič" najde a něco podobného poznamená

díky za vaše poznatky..:)

Henry (Člen)
22.10.2007 22:42:45
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Používám textilní od IXON a zatím naprostá spokojenost, neprofoukne, nepromokne, ale ještě jsem nespadlbigsmile-naštěstíbigsmile


"TO JE MORYBUNDUS!!!"
Meloun (Člen)
22.10.2007 22:58:36
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Nejlepší je mít obojegood
Když je klendra nebo by mělo chcát,tak textil s termovložkou,jinak kůži...


PURE NAKED BIKE!
Marcus_86 (Člen)
22.10.2007 23:02:05
Offline

Re: moto oblečení, přilby

zdar, tak co vim, tak kuze je maximalne jen tak na frajerinu ... co se tyce padu, tak je pravda, ze je to bezpecnejsi. Pry je v tom v zime zima a v lete horko... Textilie maji vetsinou vlozky, tak si proste das obleceni na miru ... v zime si das teplou vlozku a je... A taky maji vetsinou ventilaci a milion vyhod.
Vydels nekdy Rosiho s vyklapeckou ? :D ne ... tak si taky porid integralni ... a na nahace musi byt helma jako uplna ta nejlepsi. Lepsi nez na supersportu, protoze tam sou krytovani a tak moc na ne nefouka. Jinak vyklapeci je dobra tak na to, aby sis ji nemusel sundavat na benzince a mohl tam chodit jak Santa. No ja nevim ... Doporucuju integralku. Mensi hlucnost atd .. ikdyz kazde ma svoje + a -. Ja ted budu kupovat helmu asi za 11 - 12 000. Proste Stana mi rekl, ze na nahace musi byt nej helma. Jako ze si taky koupil za 12 000 a ze toho 2 tydny litoval, ale pak kdyz si dal jinou, ze se mu zdalo, ze ma na hlave kybl, tak asi tak.... Jinak osiris se zde taky urcite vyjadri ... taky koldan a spol... vsichni napisi, ze jsem k*k*t fuck a oni ti poradi dobre smile1 tak se mej good

Geograf (Člen)
22.10.2007 23:29:29
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Oblečení používám textil Nazran s termovložkama a na moje turistický ježdění plně postačuje.
Helmu mám vyklápěčku NOLAN N102 protože nosím brýle a je to bezvadný, nestěžuju si. Při popojíždění ve městě na křižovatkách to nemá chybu.


Kam nevidím, tam nepospíchám
ABik (Člen)
22.10.2007 23:30:05
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Marcus_86 psal:

zdar, tak co vim, tak kuze je maximalne jen tak na frajerinu ... co se tyce padu, tak je pravda, ze je to bezpecnejsi. Pry je v tom v zime zima a v lete horko... Textilie maji vetsinou vlozky, tak si proste das obleceni na miru ... v zime si das teplou vlozku a je... A taky maji vetsinou ventilaci a milion vyhod.
Vydels nekdy Rosiho s vyklapeckou ? :D ne ... tak si taky porid integralni ... a na nahace musi byt helma jako uplna ta nejlepsi. Lepsi nez na supersportu, protoze tam sou krytovani a tak moc na ne nefouka. Jinak vyklapeci je dobra tak na to, aby sis ji nemusel sundavat na benzince a mohl tam chodit jak Santa. No ja nevim ... Doporucuju integralku. Mensi hlucnost atd .. ikdyz kazde ma svoje + a -. Ja ted budu kupovat helmu asi za 11 - 12 000. Proste Stana mi rekl, ze na nahace musi byt nej helma. Jako ze si taky koupil za 12 000 a ze toho 2 tydny litoval, ale pak kdyz si dal jinou, ze se mu zdalo, ze ma na hlave kybl, tak asi tak.... Jinak osiris se zde taky urcite vyjadri ... taky koldan a spol... vsichni napisi, ze jsem k*k*t fuck a oni ti poradi dobre smile1 tak se mej good

Normálně bych asi nereagoval, ale ty mi chlapče nedáváš jinou možnost bigsmilebigsmilebigsmile

V čem jezdíš ty? V šusťákovce od wonga a helmě Cassida po tatovi? Kdes přišel na to, že textil má milijón výhod oproti kůži? bigsmile
Mám textil od Lookwellu - COrdura 1000D a hic je v tom jak v igeliťáku a celé větrání je naprosto na hovno. Když spadneš, tak je to na sračku hned. Protektory v tom nedrží tak jak mají. Už nikdy bych si ho nekoupil. Max když je deset stupňů, tak kvůli té termovložce si to obleču.
Když si ovšem koupíš Corduru 500, tak je v tom možná menší hic, ale ochranná fce ještě víc v háji.

O kůži ti napíšou ti ostatní, které se ti podařilo vyjmenovat a určitě i jiní.

Dado (Člen)
23.10.2007 00:47:11
Offline

Re: moto oblečení, přilby

kůže je lepčí,hlavně ta z krávybigsmile, ale vážně jezdil jsem v textilu( Nazran) a nebylo to špatný, a teď mám kůži ( Padana) a nadá se to vůbec rovnat. Sám vidíš že to nejsou žádný top značky, ale už tady je znát pořádnej rozdíl.Potim se v obojím,ale v tý kůži to není tolik cejtit. Kůži mám bez termo vložky a vloni v zimě pod deset stupnů to teprv začalo vadit, 10< je v poho. Jediný co je blbý je že dýl schne, když prochčiješsmile2


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
DODY (Člen)
23.10.2007 05:51:19
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Milijoon výhod bigsmilebigsmile pussy jsem si poprskal klavesnici.Hadrovej mundur jsem měl jednu sezonu a šel.....se to potí jako prase,ostatní proti nema cenu popisovat.


NEJHEZČÍ JE NAHATÁÁÁ!!!!
Vidle (Člen)
23.10.2007 06:47:06
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Po roce ježdění v textilu jsem skočil do kůže..., větší bezpečnost jako taková, větší vnitřní pocit bezpečnosti,  lépe sedí výztuhy, není náchylná na prodření tak  jako tex, když máš qualitní thermoprádlo, tak ti zima vadí stejně  jako v texu...jedním slovem skoč do kůže a nebudeš litovat , ale vše je o tom co chceš nakonec ty ..a jak si to přemeleš ve svý kebuli ..good

Jarken (Člen)
23.10.2007 07:22:35
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Sipmart :

Odpověď pro Tebe ode mne je "kůže" a s dovětkem, že se to tady již mnohokrát řešilo, takže pohledej i ve starších diskusích smile1 a důvodem je především opravdu, ale opravdu vyšší míra bezpečnosti, o helmách platí totéž, křáp z Lídlu za 2 litry nepůjde srovnat s vyzkoušenými značkami - Arai, Shoei,Suomy, AGV v nejvyšších řadách!

Marcus_86 :

Sice jsi napsal řadu kokotin, ale z vrozené slušnosti i v důsledku nezanedbané výchovy rodičů bych se Tě za k....a označit nedovolil no né?No ano! bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Vidle (Člen)
23.10.2007 07:26:43
Offline

Re: moto oblečení, přilby

To Jarken, ..  No mi to je jéédno, mi jo ....  bigsmilebigsmilebigsmile není nad to dostat po hubě slovem ..bigsmilebigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
23.10.2007 07:31:55
Offline

Re: moto oblečení, přilby

kuzegoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
gore (Člen)
23.10.2007 07:40:26
Offline

Re: moto oblečení, přilby

textilni bundagood
kozeny kalhotygood
a co ted..bigsmilebigsmilebigsmile

beerbeerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
jardagsf (Člen)
23.10.2007 08:02:57
Offline

Re: moto oblečení, přilby

asi 7 roku jezdim v textilu - ale je to vlastne kombineza usita z nejake spec latky s chranicema a vyztuhama jako kozena (pro rypaly (emericky a jebkar smile1)je to poplatne dobe vznikubigsmile)a pady to prezivalo vcelku ok a jeste k tomu mam textil bundu ze zateplovaci vlozkou (jenom male vyztuhy) a prubezne kombinuju
mam to od hubika ale ted uz to v nabidce nema bad takze dalsi obleceni bude rozepinaci kozena kombineza - asi smile1
katalog Lois - kozena kombineza 229E , Vanucci 339E , prilby Nolan ve sleve , a taky Schubertky byly minuly mesic napul zdarma (R1 za 299)
cili ted na jezdeni okolo komina a zavodeni kuze+termopradlo+windstoper a na cestovani (300km+a vice dni)cestovni textil - s tim ze nejedu palici
jardagsf po ranu chytry jak radioidontknowbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Filous (Člen)
23.10.2007 08:13:45
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Marcus86:
...vyválej se f tekstilu a pag f kůži, ať máš srovnání good ...já to uďál a vim, že nic jinýho neš lédrkombi na sebe uš nevemu...a že se f kůži potíš víc neš f tekstilu??? surprised ...pussyvina, ty membrány tě f tom zavřou jag do igelitu a reklamní kecy, že sou ty membrány propustný sou vopravdu enem reklamní kecy, měl sem kvalitní bundu za sedum táců a potil sem se v ní daleko víc neš f kůži...a že je f kůži vječí zima, dyš je nat nulou??? ...to je, páč lédrkombi máš natěsno a moc si pod ní nevemeš a ani se ti tam nevytvoří vrstva vohřátýho vzduchu, ale tak můžeš jezdit f autě, gde je klima a topení surprised ...a škopek? ...já jezdim Shark RS2 Race a sem kurefsky spokojenej parchant...vo klapačce bych uvažoval enem dybych nosil voptiku, jináč mi to příde zbytečný...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
23.10.2007 08:15:16
Offline

Re: moto oblečení, přilby

TO sipmart: měl sem textil,šel sem do kůže, už bych nikdy neměnil. V textilu se ti pohybujou chrániče jak chcou,při vyšších rychlostech,přestože ho máš poutahovaný páskama, se hejbe, pokud spadneš,funkci splní, ale většinou si pak dotrhanej jak sviň a možeš měnit,pokud teda nechceš jezdit s děravým.
Kůže je bezpečnější, už jen to,že je materiál tužší než nějaká látka,chrániče jsou tam kde maj být a v rychlostech i když fůká sa ani nehne.To,že je v tom horko nebo zima je nesmysl,v textilu jsem  se cítil jak zabalenej v igelitu a pokud sa stalo,že jsem si zapomněl vložku a bylo chladnějc,tak profůkl a byla ně kosa.V kůži jsem schopnej bez problémů odjezdit celů sezónu,kromě extrémních letních dnů,kdy nedávám kalhoty ale džíny,bunda je v pohodě a bezproblémů ji snesu.
Textil je fajn na cestování,je o něco pohodlnější,možná pokud má nějaké ty funkce perforace a větrání,tak by moh fungovat i v horkách,ale žádná velká výhra to nebude a pak je taky přizpůsobivější,páč kůže se většinou přes zimu sráží a je pak problém se do ní na jaro nacpatbigsmile
a nejjednoduššeji jak to vyzkoušet,zkus si ve kšeftu oblíct koženou bundu a třeba i gatě.zostaň v tom třeba čtvrt hodiny,protáhni se,sedni si na mašinu,drbni se do ruky nebo nohy třeba o roh tam kde není chránič apod. Pak se vysleč a dej si textil,jo a bez vložky,jen tak nalehko.Budeš sa cíti jak v tričku,dej si ranu mimo chránič a zistíš,že je to vo něčem jiném než přes kůži a nezapomeň že při pádu můžeš potkávat různé šutry,kolky,stromky apod. Proto kůže není o frajeřině,ale přesně naopak o bezpečí.
co se týče přileb,je to celkem jedno co si vybereš,každýmu sedí něco jinýho a každýmu se něco jinýho líbí,platí z velké části,že čím víc peněz dáš,tím větší komfort získáš,obecně jsem přesvědčenej,že přilby vot pěti tisíc nahoru naprosto plně splní svoji funkci,další investice už obsahuje právě jen ten komfort, disajn,značku apod. I když samože i komfort má vliv na pohodu jízdy a případnou bezpečenost,ale tam už je to vopravdu jen vo tom,co do toho chceš dát,co z toho,že budeš mít přilnu za desítku,dyž budeš mít kalhoty za 1500 bez chráničů a rukavice z lídlubad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
23.10.2007 08:28:44
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...už bych jen opakoval smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
23.10.2007 08:59:27
Offline

Re: moto oblečení, přilby

to Sipmart: mám dvojí kůži, jeden textil a na jaro vybírám další textil.....

- to že by se Ti v textilu pohybovali chrániče je dáno o něco větší volností, než u kůže, která se tělu povolením přizpůsobí, ale lze obejít chráničovým trikem a chrániče z textilu vyházet

- záleží co od toho oblečení chceš a jak plánuješ jezdit - obojí má své pro a proti - třeba v jednodílné race kombi se blbě prochází po hradě, když vyrazíš na výlet a naopak, na okruhu to není to pravé v lehkém letním textilu

- pokud řešíš kůži, všechny perforace a streče limitují teploty, ve kterých lze použít - v perforovaná kombi pod nějakých 17-19 stupňů je celkem kosa, naopak když je +28 nemáš problém s propoceným vším pod ní

- žádný textil není nepromokavý, lepší když trochu větrá a nepromokavost se dožene zvlášť koupeným nepromokem, než se v tom pařit většinu času

- přilbu nebrat Noname a ani plast - jakýkoliv značkový kompozit (viz. to co vozí v GP nebo WSBK)

...asi tak....na každý způsob použití je vhodnější něco jiného

Petr J. (Člen)
23.10.2007 09:06:43
Offline

Re: moto oblečení, přilby

tak...a teď ještě zjistit, kdo si dělá prdel s takovými dotazy......bigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
23.10.2007 09:26:05
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Řečičky o bezpečnosti a pocení tu každýmu jdou.Ale ty skutečně důležitý aspekty se tu přehlížej!Kůže je děsná volba, člověk aby se pak bál nažrat.

No a Jardova pseudokomboška je kapitola sama prosebe, bo si jí pořídil nějak po válce, pak mu kus století nebyla a visela v kůlně.Letos se do ní nějakým zázrakem vešel a hned z otočky jí zválel, a tady má textil jednu skutečnou výhodu, poněvač prej jde nacpat do kamen.Takže samo kupuje kůži, aby byl víc "in" a sexy.bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Póla (Člen)
23.10.2007 09:33:46
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Nejzodpovědněji ti odpoví ti co už spadli... a jednoznačně se asi zhodnou - KŮŽE.....good

jardagsf (Člen)
23.10.2007 10:01:53
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Americkej psal:

Řečičky o bezpečnosti a pocení tu každýmu jdou.Ale ty skutečně důležitý aspekty se tu přehlížej!Kůže je děsná volba, člověk aby se pak bál nažrat.

No a Jardova pseudokomboška je kapitola sama prosebe, bo si jí pořídil nějak po válce, pak mu kus století nebyla a visela v kůlně.Letos se do ní nějakým zázrakem vešel a hned z otočky jí zválel, a tady má textil jednu skutečnou výhodu, poněvač prej jde nacpat do kamen.Takže samo kupuje kůži, aby byl víc "in" a sexy.bigsmile

Jo a jeste jsem vam zavidel ty prostocviky a hadi tance pri zapinani , ty dilemata jako vzit si paterak nebo tricko bo oboji tam nevejde , ranni mohutnou stolici , moceni tesne pred oblekanim (kazdy mm je dobry) , a Mensik se potapel pro boty - nekteri do kombosky......jj jen kupujte kuzibigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
sonyk (Člen)
23.10.2007 10:08:24
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Textil od M-tech helma shark s500 air, boticky forma, rukavice padana. obleceni levne na pohodu, boty me prekvapili jak sou skveli i kdyz sou samo i lepsi. ale pri crashi me tohle obleceni moc neochrani. v lete je hic ve vsem pokud jedes ok zastavis a poseres se. kort kdyz ti do nohou toby banditackej motor. na jare se rozhodnu zrejme pro kombosku dvou dilnou kozenou od padany nejspis. Preci jen kuze k motorce patri dobre to vypada(jak na kom teda) a hlavne pro padu vic ochrani.Jinak textil je taky dobrej dobre se v nom jezdi. co sem slysel tak v kuzi je v lete o neco teplejc no nez v textilu. a helmu urco integral a nesetri jako ja. sice shark dobra ale takova AGV v rossiho barvach no ta by se libila.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pšán (Člen)
23.10.2007 10:39:27
Offline

Re: moto oblečení, přilby

..mám tady jedny textilní galaty po testu..jestli máš móóóóc šikovnou krejčovou,tak ti ten pucvol klidně podaruju..
..a ty membrány a blabla,jak už psal Filda,prostě nefachají..bad
..bunda(kožená)testem prošla..good
..gatě už budou taky jedině ze skury..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Zdenák (Člen)
23.10.2007 10:48:00
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Jsem tlustej... když vidím jak i hubení se rvou do kombinezy z kůže, tak si nejsem jistej jestli ten obracený porod chci dělat při své váze taky. bigsmile
Chtěl bych kůži vím proč je lepší ale.....
Mám textil (Spyke, Nazran) a půjdu do textilu, jen bude trošičku vychytanej, že bude kombi s kůží.... good (PSI)

A nebo koupím M1800 a budu jezdit v tričku.... fuck


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Póla (Člen)
23.10.2007 11:02:32
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Zdenáku na Hubíka si dávej bacha. Plnění chráničů jen a jen zevnitř....jinou variantu neber....bad

hans (Člen)
23.10.2007 11:55:26
Offline

Re: moto oblečení, přilby

tak dyž už jsme u toho, voptal bych se na takovej ten hit, kterej teď frčí....čet jsem o tom snad na motorkářích nebo kde, tam to celkem chválili....
jde o kalhoty, má to džínovej nebo kapsáčovej střih, prdel a stehna nějak vyztužený kevlarem nebo čim.....
docela bych to pořídil na léto, pač v kož gatích se jezdit nad 30 C fakt nedá a klasa džíny jsou při kreši na pikaču....
máte s tím někdo zkušenost????


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
23.10.2007 11:58:19
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Póla psal:

Nejzodpovědněji ti odpoví ti co už spadli... a jednoznačně se asi zhodnou - KŮŽE.....good

ja ne.
Padnul sem 2x. pokazdy s pomerne slusny a dlouhym skluzem po asfaltu. Poprve nebylo hadrum viceme nic az na roztrhnutou nohu od auta.
Podruhe uz se bunda probrousila,ale je stale bez problemu pouzitelna.
ja na textil, teda aspon na veci od Streetfighter, nemuzu rict ani fn. Jak se rika, ze po prvnim padu textil vyhodis, tak ja mam zkusenost,ze ne.

Ale az budu kupovat hadry,tak koupim kuzi, proto,ze to chci zkusit, textil mam ted, na rok koupim asi kuzi, jen tak na test.


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pšán (Člen)
23.10.2007 12:12:54
Offline

Re: moto oblečení, přilby


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
marcoo (Člen)
23.10.2007 12:15:04
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Mám obojí, textil od ixonu a nepociťuju že by se mi tam nějakým způsobem hejbali chrániče.Spíš si to chce vybrat správnou velikost,vše mi sedí jak má.Dál mám i kůži od padany a ty ti bez problémů oni sami přešijou.Vše mi padlo jen dýlka kalhot byla aspoň na 2 metry,tak mi je komplet zdarma přešily.Nemám s nima jedinej problém

hans (Člen)
23.10.2007 12:17:27
Offline

Re: moto oblečení, přilby

jojo, to je přesně vono....
teď jestli to má cenu.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Jarken (Člen)
23.10.2007 13:56:23
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Hans :
V těch džínách se možná nepodřeš - nevím - ale určitě dotlučeš bad no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
hans (Člen)
23.10.2007 14:12:17
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Jarken psal:

Hans :
V těch džínách se možná nepodřeš - nevím - ale určitě dotlučeš bad no né?No ano!

přesně tak....good
ale v hicech v kůži prostě nevydržim....bad
takže asi lepší než nic....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
23.10.2007 14:21:42
Offline

Re: moto oblečení, přilby

hans psal:
Jarken psal:

Hans :
V těch džínách se možná nepodřeš - nevím - ale určitě dotlučeš bad no né?No ano!

přesně tak....good
ale v hicech v kůži prostě nevydržim....bad
takže asi lepší než nic....

Lepší je mít vyráchaný koule než odřenou prdel!!!surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
23.10.2007 14:26:09
Offline

Re: moto oblečení, přilby

jj si radsi vemu sebou rucnik


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
kryskak (Člen)
23.10.2007 14:29:30
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Ondráš psal:
hans psal:
Jarken psal:

Hans :
V těch džínách se možná nepodřeš - nevím - ale určitě dotlučeš bad no né?No ano!

přesně tak....good
ale v hicech v kůži prostě nevydržim....bad
takže asi lepší než nic....

Lepší je mít vyráchaný koule než odřenou prdel!!!surprised

A v textilu to dopadne jinak? Jako co se kouli tyce?


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
Ondráš (Člen)
23.10.2007 14:32:36
Offline

Re: moto oblečení, přilby

To nevim, ale radši se budu potit než hojit.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hans (Člen)
23.10.2007 15:13:18
Offline

Re: moto oblečení, přilby

takže na rodinej vejlet kdy se půjdu podívat na hrad, do muzea a pak na oběd si vezmu na převlečení kraťasy a nebo pudr na vopruzenou prdel a na ty koule vlastně taky....
tak co vlastně řeším??
já trouba....smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
23.10.2007 15:18:26
Offline

Re: moto oblečení, přilby

V muzeu a na hradě je zima a v restauraci mají klimatizaci.

Tak nevim co řešíš.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
23.10.2007 15:28:06
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Když jedu o pár vesnic vedle na kafe nebo kousek na písák,tak se nebudu cpát už jen tím vedrem v létě zpocenej do kůže,ale klasika,kraťasy,tričko a blembák..
Jedu pomalu,opatrně a s vědomím,že když si ten rypák rozbiju,tak mam holt smůlu...
Na motorce je člověk vždycky jednou nohou v hrobě...

No a co?idontknow

Selekce je nutná!

Je nás jako sračeksick

A kdo v sobě nemá aspoň tři kila titanu je socka!fucksick

bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
23.10.2007 15:32:23
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Když si judo do hospody pro točený, tak si kůži taky neberu, ale na delší trati bych si to nelajznul.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
23.10.2007 16:02:25
Offline

Re: moto oblečení, přilby

i o par vesnic dal se navlikam do hadru a do batohu si kdyz tak vemu neco na prevlecni radsi v hadrech a v pohode nez sedrenej jak svina.

jinak kombinezky sou dvou dilny vrsek sundas a je to. jinak se potis v textilu taky kdyz si v hospode nebo na hrade(tam je teda vetsinou kosa)


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
hans (Člen)
23.10.2007 18:47:01
Offline

Re: moto oblečení, přilby

smile1bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
23.10.2007 19:14:21
Offline

Re: moto oblečení, přilby

O par vesnic jedu autem.
Bez hader sem nesvuj. Hlavne bez bot. v teniskach se me tuze spatne radibad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mehari (Člen)
23.10.2007 19:14:29
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Zdenák psal:

Jsem tlustej... když vidím jak i hubení se rvou do kombinezy z kůže, tak si nejsem jistej jestli ten obracený porod chci dělat při své váze taky. bigsmile
Chtěl bych kůži vím proč je lepší ale.....
Mám textil (Spyke, Nazran) a půjdu do textilu, jen bude trošičku vychytanej, že bude kombi s kůží.... good (PSI)

A nebo koupím M1800 a budu jezdit v tričku.... fuck

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile jdu do to ho s tebougood


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
sipmart (Člen)
23.10.2007 19:15:16
Offline

Re: moto oblečení, přilby

tolik kvalitních a individuálních příspěvků jsem opravdu nečekal a jsem rád, že jste se většinou všichni vyjadřovali k danému tématu, určitě jsem si z toho hodně vzal a zajdu do nějakého velkého "obchodňáku" a vyzkouším nějaké ty textilní i kožené hadry a rozhodnu se...zatím se víc přikláním k textilu. Jinak líbí se mi značky Padana, Ixon pro svoji dostupnost a myslím, že kvalitní zpracování a materiály..

klidně piště dále pokud někdo nový má co říci...:)

hans (Člen)
23.10.2007 19:21:40
Offline

Re: moto oblečení, přilby

padany bych se nebál....
jen pořádně vyzkoušet, i za jízdy....
pokud ti to na projetí nepůjčej, jdi od nich....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
XJelen (Člen)
23.10.2007 20:20:25
Offline

Re: moto oblečení, přilby

mehari psal:
Zdenák psal:

...A nebo koupím M1800 a budu jezdit v tričku.... fuck

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile jdu do to ho s tebougood

mehari, za Zdenáka už se nevejdešbigsmile ani na Introšebigsmile


Strýcfajtr !!!
Kakin (Člen)
23.10.2007 20:47:48
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Jestli se rozmyslíš pro kůži a řešíš prachy tak sem viděl leták z Bikers Crownu a mají kombošku kterou mám já - dvoudílnou od Nazranu momentálně za nějakéch 6 litrů komlet!!! Já dal jenom těch 5600 tenkrát za gatě!!!! Mám ju 3 nebo 4 roky a fakt za ty prachy spokojenost!!!! A hlavně už sou i barevný - tenkrát byla jenom černá! :(

osiris (Člen)
23.10.2007 22:19:46
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...jj, koukal jsem na ně, v bc maj slevy na těch cenách co píše kakin, za ty kačeny není co řešit, prostě normální kožená kombinéza good (i když někdo řekne nazran)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
24.10.2007 07:12:33
Offline

Re: moto oblečení, přilby

nazran


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Michal Dk (Člen)
24.10.2007 08:57:37
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Jenom bacha letákje až až od 1.11.Ted jen menší slevy.Jinak byl jsem tam minulý týden  ve čtvrtek docela mě naštvali na dveřích cedule mimořádná inventurabad.Tam a zpět 100 km jsem se táhnul a pak tohle.Na netu ani zmínka maj tam jenom inventury plánovaný dopředu.

Zdenák (Člen)
24.10.2007 10:55:08
Offline

Re: moto oblečení, přilby

XJelen psal:
mehari psal:
Zdenák psal:

...A nebo koupím M1800 a budu jezdit v tričku.... fuck

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile jdu do to ho s tebougood

mehari, za Zdenáka už se nevejdešbigsmile ani na Introšebigsmile

fuckfuckbigsmile

Pro Mehariho mám slabost tak do jara zhubnu ty 2 kila co nám brání vyrazit spolu!!!
Holt nedám 2 řízky k salátu a je to... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Progear 650 (Člen)
24.10.2007 11:28:52
Offline

Re: moto oblečení, přilby

tomu sám nevěříš Zdenečku...bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
maňas (Člen)
24.10.2007 20:06:46
Offline

Re: moto oblečení, přilby

no po letošku musím konstatovat co ostatní textil,lepší než nic,jedna odřenina,ale hadry v pussy,no to se uvidí,takže příští kup kůže,minimálně bundagood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Michal Dk (Člen)
24.10.2007 20:29:24
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Budu kupovat nový oblečení líbí se mi Ixon v textilu,kůže je super ale 98 kg ve dvojitý kůži nevím nevím.Byl jsem se podívat v UFU mají Ixon ale jen menší velikosti do xl

maňas (Člen)
24.10.2007 20:42:59
Offline

Re: moto oblečení, přilby

no na mě taky kůži nedělaj,takže holt ušít,v mém případě kus 10 x 10 metrů materiálu by mohlo stačit bigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Michal Dk (Člen)
24.10.2007 20:48:53
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Ještě zkusim Chlumec Bikers a pak se rozhodnu,hlavně tam budou mít i větší velikosti.

Filous (Člen)
24.10.2007 21:17:48
Offline

Re: moto oblečení, přilby

maňas psal:

no na mě taky kůži nedělaj,takže holt ušít,v mém případě kus 10 x 10 metrů materiálu by mohlo stačit bigsmile

...typuju tě na štyryapůl krávy+dvjeapůl ňákýho mňekčího zviřatka kolem krku bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
24.10.2007 21:28:00
Offline

Re: moto oblečení, přilby

hmmm,taky chcu jít do kůže,ale asi pomordujou půlku kravínasmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
24.10.2007 22:17:04
Offline

Re: moto oblečení, přilby

můj textil juvex vodved celkem dost roboty. nový hadry sem bral jen proto že sem manekýn jak sviň


řikám si hurikán
Msudra (Člen)
25.10.2007 18:03:50
Offline

Re: moto oblečení, přilby

hosi..... mam obleceni Alpinestars.....kuze.... a je to ta nejlepsi vec na svete......good


gdo maže,ten jede...:)
ross (Člen)
25.10.2007 18:06:27
Offline

Re: moto oblečení, přilby

teplákofka adihas se čtyřma pruhama a taky supr. Když chytneš vítr, tak vypadáš jak kopačákbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
merien (Člen)
25.10.2007 18:42:51
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Zdravím, určite koža...v jari som položila bandita k zemi a keby nie kožené oblečenie a kožené topánky tak som ešte teraz v obväzoch...a horúco v tom je iba ak stojíš v lete pri moto a predvádzaš sa ako manekínbigsmilebigsmilebigsmile


...je lepšie stratiť v živote sekundu ako v sekunde život...
mape33 (Člen)
25.10.2007 23:18:55
Offline

Re: moto oblečení, přilby

kuze kuze kuze. bundu s dobrym vetranim ( mam od spool ) a kalhoty taky dobre provetrany a je to pohoda i v hicech. no mimochodem kdyz jedu tak jedu neoblikam se do kuze na odpoledni vychazku.bigsmilebigsmilebigsmile


modra je dobra
inkvizitorr (Administrator)
30.10.2007 08:07:30
Offline

Re: moto oblečení, přilby

pro ty co se rozhodujou jestli textil nebo kůži nebo jenom triko a džíny tu mam jedno fajn video kde je to dost názorně ukázaný.... ale bacha, jenom pro otrlýbadbadbad
http://www.suzukibandit.cz/prostor/video/motocrash.wmv


doba je temná...
Antihero (Člen)
30.10.2007 19:28:49
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Tak na tu amputovanou vanilku by ti pomohla jen kůže z hrocha, možnábad
Jinak ty rifle s kevlarem mám, už sem je i krešnul a po 20ti metrech klouzání po asfaltu prodřena jenom džínovina,kevlar to dál nepustil.
Na léto ideál.good


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
30.10.2007 19:52:15
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Antihero psal:

Tak na tu amputovanou vanilku by ti pomohla jen kůže z hrocha, možnábad
Jinak ty rifle s kevlarem mám, už sem je i krešnul a po 20ti metrech klouzání po asfaltu prodřena jenom džínovina,kevlar to dál nepustil.
Na léto ideál.good

no jo,ale nesmíš potkat kolenem vobrubník,nebo něco jinýho co ti neuhnesmile2 Ale jinak taky jezdím v riflích...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
30.10.2007 20:13:32
Offline

Re: moto oblečení, přilby

..pro tyto chladnější dny ideál..
  http://www.youtube.com/watch?v=DoTwWgQhbZ0


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Progear 650 (Člen)
30.10.2007 20:19:31
Offline

Re: moto oblečení, přilby

takovej oblecek chci takybigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
30.10.2007 20:31:26
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...ty ve, pšáne, příbuznej pinka :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jirka silver (Člen)
30.10.2007 21:12:08
Offline

Re: moto oblečení, přilby

www.Louis.de lederkombi sleva 119E
Levnější než textil.
Jarken má pravdu je třeba myslet na protektory.Mám starší od Padany a holenní protektor tam není.Kdyby někdo chtěl mojí bundu + kalhoty kůže Padana nepadlá.
Černo stříbrná nepadlá.Za 2 tis.Velikost na chlapa 186cm.


Najdete nás na každém kilometru
jirka silver (Člen)
30.10.2007 21:13:22
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Koupím si asi psí.Máte někdo spokojennost?


Najdete nás na každém kilometru
sipmart (Člen)
05.11.2007 18:39:45
Offline

Re: moto oblečení, přilby

teď jsem narazil na tuhle firmu...líbí se mi to oblečení a teď mají akci ke každé bundě rukavice zdarma, vypadá to kvalitně a za slušnou cenu....má někdo zkušenost popřípadě? asi do toho pudu, do toho červeného textilu..

http://www.4sr.cz/

merien (Člen)
05.11.2007 18:49:18
Offline

Re: moto oblečení, přilby

no PSI -brácho ma koženú bundu a nohavice aje spokojný...veľmi,dokonca v tom brúsil asvaltidontknowa vydržalo (plasty na jeho moto nie...) ja mám od Nazranu len rukavice nevydržali,len sezónu tak som si kúpila prexport a tie sú super...


...je lepšie stratiť v živote sekundu ako v sekunde život...
zdenek 1 (Člen)
05.11.2007 20:17:56
Offline

Re: moto oblečení, přilby

zdar chlopi,mám textil MODEKA,a ja vtom horko jako prase!!! vlétě když jedu tak O.K., ale běda se nachvilku zastavit,není na mě suchého místasicksickbigsmile  no jasně , už vidím že mi někdo poradí ať nezastavujismile1


když to jede,je to OK
3vkrvi (Nový člen)
05.04.2008 08:17:59
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Ahoj, mohl by jste mi někdo poradit s výběrem oblečení? Mam vybrané od nazranu. Díky good. a Bandit pussy


Co mužeš udělat zítra, nedělej dnes.
gore (Člen)
05.04.2008 08:24:19
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...nazran nebratbadsickbadsick coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
osiris (Člen)
05.04.2008 12:25:03
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...ale hovno, jestli se ti líbí, klidně si ho kup, zrovnatak jako padanu ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
05.04.2008 12:31:24
Offline

Re: moto oblečení, přilby

... nevíte někdo o prodejci "POLO" v ČR ??   idontknowhelp


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
gore (Člen)
05.04.2008 12:56:09
Offline

Re: moto oblečení, přilby

osiris psal:

...ale hovno, jestli se ti líbí, klidně si ho kup, zrovnatak jako padanu ;)

..proti padane nic ale nazran nebratheadshakegoodsick coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
osiris (Člen)
05.04.2008 13:01:32
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...když to říkáš smile1 ...já tomu zas říkám pověry a mýty smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kukii (Člen)
05.04.2008 13:10:29
Offline

Re: moto oblečení, přilby

já mám jak gatě tak bundu Nazran textil a docela v pohodě... sice mi mírně nesedli protektory v kalhotech a délka gatí, ale jinak co se týká tepla či zimi, nemůžu si stěžovat..
bunda je taky fajn...záleží na vkusu bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
gore (Člen)
05.04.2008 13:18:17
Offline

Re: moto oblečení, přilby

..to jo na fkusu urcitebigsmile ale ja spis myslel kvalitu svy zipy..bad uzivatel Sulaiz potvrdisurprisedbigsmile coolsmokinsmokin


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
SLUGI (Člen)
05.04.2008 15:57:47
Offline

Re: moto oblečení, přilby

... a to POLO co  idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Mijo (Člen)
05.04.2008 16:28:52
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Kůže od Padany - levná, pro mě dostačující. Textil na streetu nebo naháči nad 180 absolutní tragedie, možná jsem měl špatný typ, velikost, výrobce. Jediný, co mi na kůži občas vadí je, že když si chceš dát někde kafe vypadáš jak robocop. Proto v létě při šontání okolo komína výletním tempem beru kapsáče vzor 63 good

Petr J. (Člen)
05.04.2008 16:29:21
Offline

Re: moto oblečení, přilby

POLO cz neexistuje.....

maňas (Člen)
05.04.2008 18:17:56
Offline

Re: moto oblečení, přilby

gore psal:

..to jo na fkusu urcitebigsmile ale ja spis myslel kvalitu svy zipy..bad uzivatel Sulaiz potvrdisurprisedbigsmile coolsmokinsmokin

no taky nemám moc dobrých zkušeností s nazranem,no holt co je levný,bejvá občas drahýbad
jedná se o zipy ty teda dou srát dost často,švy který se pářou,ale když to necháš opravit tak to držísurprisedsmile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
SLUGI (Člen)
05.04.2008 18:45:40
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Petr J. psal:

POLO cz neexistuje.....

... sem nemyslel přímo polo.cz , stačil by někdo kdo to vozí idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Baltazar (Člen)
05.04.2008 18:50:54
Online

Re: moto oblečení, přilby

Petr J. psal:

tak...a teď ještě zjistit, kdo si dělá prdel s takovými dotazy......bigsmilebigsmile

taky myslím, tak kdo to je?bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Ton@l (Člen)
05.04.2008 19:22:25
Offline

Re: moto oblečení, přilby

sipmart psal:

teď jsem narazil na tuhle firmu...líbí se mi to oblečení a teď mají akci ke každé bundě rukavice zdarma, vypadá to kvalitně a za slušnou cenu....má někdo zkušenost popřípadě? asi do toho pudu, do toho červeného textilu..

http://www.4sr.cz/

mam od nich bundu tu celou cernou kozenou a jsem zatim spokojenej parchant, ve¨vnitr je odjimatelna termovlozka takze to bez problemu nahradi textil... jedinej problem je ze zatim nevyrabi kalhoty ale bylo mi receno ze je to odnoz padana takze pasuji kalhoty padanagood


Vzdy muze byt hur :-)
Michal Dk (Člen)
05.04.2008 20:02:57
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Kalhoty mají mít do tří neděl,jestli máš koženýho Blacka tak nejde sepnout s kalhotama od Padany pouze nový Boy tahle mě to řekli v Jilemnici tam mají zastoupení jak Padana tak 4SR.

JIRKASILVER (Člen)
05.04.2008 20:31:12
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Slugi klikni na WWW.svetmoto.cz
Psal jsem to v jiný rubrice.Objednal jsem dle katalogových čísel z pola.
Za 7 dní zvonila pošta kurs 26Kč za Euro na katalogový ceny žádné přirážky.

Ton@l (Člen)
06.04.2008 01:52:11
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Michal Dk psal:

Kalhoty mají mít do tří neděl,jestli máš koženýho Blacka tak nejde sepnout s kalhotama od Padany pouze nový Boy tahle mě to řekli v Jilemnici tam mají zastoupení jak Padana tak 4SR.

schvalne to pujdu pristi tyden zkusitgood


Vzdy muze byt hur :-)
Kelly01 (Člen)
06.04.2008 09:31:23
Offline

Re: moto oblečení, přilby

A jestli někdo štíhlej potřebuje v těchhle barvách klokana(možno i s přilbou),tak je k mání..
Jdu kvůli motorce do celočernýho..

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/DSC01797.JPG

God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
06.04.2008 10:23:07
Offline

Re: moto oblečení, přilby

JIRKASILVER psal:

Slugi klikni na WWW.svetmoto.cz
Psal jsem to v jiný rubrice.Objednal jsem dle katalogových čísel z pola.
Za 7 dní zvonila pošta kurs 26Kč za Euro na katalogový ceny žádné přirážky.

... Díky  good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
06.04.2008 10:24:18
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Kelly01 psal:

A jestli někdo štíhlej potřebuje v těchhle barvách klokana(možno i s přilbou),tak je k mání..
Jdu kvůli motorce do celočernýho..
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C01797.JPG

... "Black Furat"   surprised  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
maňas (Člen)
06.04.2008 10:27:06
Offline

Re: moto oblečení, přilby

Filous psal:
maňas psal:

no na mě taky kůži nedělaj,takže holt ušít,v mém případě kus 10 x 10 metrů materiálu by mohlo stačit bigsmile

...typuju tě na štyryapůl krávy+dvjeapůl ňákýho mňekčího zviřatka kolem krku bigsmile

redfaceredfaceredface


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
ydom (Člen)
06.04.2008 10:44:47
Offline

Re: moto oblečení, přilby

mám tuhle padanu http://www.autochladek.cz/images/Doplnk … oril_1.gif a je v ní hic jak prase,sic má odvětrání,ale při menších rychlostech je to fakt bída..keci o klima membráně nežer..je to igelitovej pytel..mladaska se mnou jezdí v kůži a za celou itálii na sobě neměla propocenej flek,ja byl jenom turch.věci se obrátili až přes alpy, kde jsem si vystačil jen s termovložkou a ona musela svetrovat..mám vobič koženou bundu a je to o nečem jinym,bohužel není protektorovaná..nemáte někdo kontakt na nějakýhoho dobrýho,levnýho cápka ze středních čech,kterej by mi tam chrániče všil.??


Když nejezdím,tak tvořím...
osiris (Člen)
06.04.2008 12:07:24
Offline

Re: moto oblečení, přilby

...jestli to nebude tím že je jen víc zimomřivá než ty ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr