Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Umazání bodů za 4000,-

K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 07:15:52
Offline

Umazání bodů za 4000,-

http://www.novinky.cz/domaci/za-ctyri-t … m60g9.html

Myslím,že se to tu některým bude brzo hodit smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
25.10.2007 07:39:19
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Takže sa to vlastně vše vrátí zpět,ti co platívali dřív a lítali fest budů lítat a platit i teď,akorát kolem teho byl zbytečnej humbukbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 07:47:17
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

vlastně ty úplatky zlegalizovali nic víc.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
demlis (Člen)
25.10.2007 08:21:50
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

no me to nespasi už mam 11 bodu a to bude moct delat jen ten kdo ma min jak 10 celkovebad asi budu ted patrit k tem co na silnici brzdi provozbigsmile


B12 nebyla k dostaní a tak přišla zrada a H9:)
Filous (Člen)
25.10.2007 08:24:03
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...já sem sice štyry mínus, ale todle je podle mě z morálního hlediska pjekný svinctvo sick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
25.10.2007 08:33:03
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

...já sem sice štyry mínus, ale todle je podle mě z morálního hlediska pjekný svinctvo sick

to je to sami jako když se jdeš do kostela vyspovídat nebo jak tomu říkají.něco uděláš řekneš pár otčenášu a jsi v suchu.Žádnej rozdíl.Tak kde je vetší svinstvo.
Prostě projdeš školením(nebo taky ne,když zaplatíš víc)a jsi v suchu.Svinstvo světem hejbe a nic s tim neuděláme.smile2smile2badbad


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
25.10.2007 08:37:13
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...sakra,pokud to schválej(jakože asi jo-co by pro prachy neudělalisick),tak je to až od 1.10.08-tedy skoro ve stejnou dobu,kdy už budu mít zas plnej počet...možná...help


PURE NAKED BIKE!
Billy (Člen)
25.10.2007 09:15:52
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Mame co jsme chteli kdyz jsou prasa.ta ODS u moci prijde vzdy nejaka pohroma, Paroubek je pi..s ale nechova se aspon jak to pra.e Topolanek, jak si nekdo muze dovolit takhle vystupavat jednat na verejnosti. Macek a jeho par facek to sami smile1, CSSD ta sama pakaaz jak ODSka zm.di


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
sonyk (Člen)
25.10.2007 10:20:45
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

tak tak kdo na to ma bude jezdit jako prase

jinak kdo ma vic jak 11 bodu musi si rok pockat a nemit zadnej prestupek oni mu nejake automaticky umaznou a bude to


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Progear 650 (Člen)
25.10.2007 10:23:45
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Billy psal:

Mame co jsme chteli kdyz jsou prasa.ta ODS u moci prijde vzdy nejaka pohroma, Paroubek je pi..s ale nechova se aspon jak to pra.e Topolanek, jak si nekdo muze dovolit takhle vystupavat jednat na verejnosti. Macek a jeho par facek to sami smile1, CSSD ta sama pakaaz jak ODSka zm.di

sou woe všichni stejný.....sick


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
vorel (Člen)
25.10.2007 10:25:08
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

jen sem nakouk, vogo samí féroví chlapi tadyhelp


řikám si hurikán
Filous (Člen)
25.10.2007 10:29:07
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

vorel psal:

jen sem nakouk, vogo samí féroví chlapi tadyhelp

...dyš nat tym přemejšlim, tag zas tag férovej chlap asi nejsem, páč možná nastane doba, gdy budu sakra rát, dyš si ňákej ten bodik budu moct koupit neš abych vodevzdal noty do čistírny surprisedidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
25.10.2007 10:33:45
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

kupovat si body = rovnou můžu korumpovat na místě ne, at se to nezdržuje...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
vorel (Člen)
25.10.2007 10:34:16
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

jo, ve škole se tomu řikalo nepřímá ůměra nebo co, takový šipky se tam malovaly, jak dou body nahoru, tak dou morálně volní vlasnosti dolu


řikám si hurikán
Newada (Člen)
25.10.2007 10:38:02
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Nevim, ale myslim si, že to je jak v Raichu, loni sem blbnu na polygonu v Mýtě, tak to tam zmiňoval a už je to tu. Nemyslim, že je to něco špatnýho, jednou za rok si zablbnout v Mostě nebo Mýtě je docela dobrá zkušenost a smáznout body je jen k plusu.


jak dlouho ještě?
Koldan (Člen)
25.10.2007 10:41:27
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:
vorel psal:

jen sem nakouk, vogo samí féroví chlapi tadyhelp

...dyš nat tym přemejšlim, tag zas tag férovej chlap asi nejsem, páč možná nastane doba, gdy budu sakra rát, dyš si ňákej ten bodik budu moct koupit neš abych vodevzdal noty do čistírny surprisedidontknow

jasně,že sem za to rád a pokud budu toho muset využít,tak do toho samozřejmě půjdu morální hledisko pude bokem. Ale spíš mi to přijde jako v Kocourkově,postrádám tam logiku. a hlavně jsou diskriminováni ti,co sice musí jezdit,ale vydělají si míň. Jsem za to rád,jendou mi to určitě pomůže,ale na druhou stranu nad tím kroutím hlavou


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
25.10.2007 11:23:23
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

zákon tím pádem postrádá původní smysl. Chtějí prý neukázněné řidiče dostat ze silnice a teď si můžeš koupit odpustku.
Myslím, že zavládlo silné lobi a bude to docela zajímavej kšeft zbavovat řidiče trestných bodů. Je možný, že toho jednou určitě využiju ale zdá se mi to obrácený nahlavu.


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
osiris (Člen)
25.10.2007 12:25:46
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...řezat :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
luboss (Člen)
25.10.2007 12:35:37
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

4 tisíce je málo ...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Lihy (Člen)
25.10.2007 12:46:43
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Hoši od bobří řeky: Vo co jako de? Nevidim na tom nic zlýho můžeš jen jednou za rok, 4000 nejsou nějaká extra raketa (v porovnání s cenou za ty pokuty za který si body nachytal) a projdeš nějakym školenim (je otázka jestli k něčemu bude, ale třeba jo)

Ps.Billy: Z polytiky bych blil, ale říct že v KSČ-light se nechovaj jako prasata (kór když pan vrchní je megavepř) surprised

Kelly01 (Člen)
25.10.2007 13:17:49
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Celý problém systému je v tom že člověk(kerýkoli) co jezdí třeba 30let bez jediné nehody,pokuty a přestupku přijde např. tím že si koupí na starý kolena místo staré stodvácy třeba Civica či něco jinýho,omylem na to šlápne(nebo si to chce třeba jen jednou v životě vyzkoušet někde na rovině jaký to je jet 150) jak byl zvyklej,zrovna ho někde změří a najednou je na rok bez papírů a bez 11000kč které jeho rodinu třeba zrujnujíidontknowsmile2

Nehledě na to že pak bude platit ještě autoškolufucksick

Být to normální jako v německu tak souhlasím s represí i těmi kurzy...


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
25.10.2007 13:24:43
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

vogo, kellyman uz ma strach a bude si kupovat civicabigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
vorel (Člen)
25.10.2007 13:33:50
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Lůzr, vogo tak berou ty zootechniky nebo ne?


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
25.10.2007 13:54:20
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

vorel psal:

Lůzr, vogo tak berou ty zootechniky nebo ne?

vogo, berou. Ale uz dlouho nechcalo, tak na to nemaj casbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
25.10.2007 14:12:06
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

ale je to jednou za rok pokud sem dobre cetl ne? tak to stejne moc lidem nepomuzesmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
david (Člen)
25.10.2007 14:43:54
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

chce se mi sicksicksicksick


livet är en kamp...
Pšán (Člen)
25.10.2007 15:07:32
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

..humus..surprisedsick
..banana respublika hadra..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Radek-Ban (Člen)
26.10.2007 22:16:18
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

surprisedsickjenom chtěj z nás vyklepat prachy idontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Roman :) (Člen)
27.10.2007 11:37:04
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...se bojim, ze to co do ted tolerovali, budou bodovat aby vydelali bad (vzdyt ted na tom vydelaji dvakrat...)


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
Antihero (Člen)
27.10.2007 12:18:45
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Problem je v tom, že lidi co sou nucení jezdit každej den jsou vystavení riziku ztráty bodů daleko víc než dódici co vytáhnou stodvácu jednou měsíčně z garáže na nákup do globusu.
Ja sem třeba 6b v mínusu páč jezdím denně a prostě někdy ty pásy dát zapomeneš stejně tak zapnout světla, zvlášť dyž jezdíš po štatlu a 20x denně nastupuješ a vystupuješ.
Nikdá sem nedostal flastr za nic co by mohlo někomu ublížit, žádná jízda na červenou, předjíždění na plné a podobný pičoviny, ale stejně vo ty noty asik za čas přijdu.
Pojebanej zákon.
A než platit za 3 body čtverku, je lepší vygumovat všecko za .....
...sme v Čechách že.
A žádnej morální problém nemám, jde o zk... zákon


There's a pie in the sky when you die.
Palino (Člen)
28.10.2007 11:55:12
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Billy psal:

Mame co jsme chteli kdyz jsou prasa.ta ODS u moci prijde vzdy nejaka pohroma, Paroubek je pi..s ale nechova se aspon jak to pra.e Topolanek, jak si nekdo muze dovolit takhle vystupavat jednat na verejnosti. Macek a jeho par facek to sami smile1, CSSD ta sama pakaaz jak ODSka zm.di

Už vím, kdo přispívá na novinky.cz
Chybí mně tam už jen formulace modré straky
Vše růžové a červené je hnus(v politice)bad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
28.10.2007 12:38:01
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Celý bodový systém je na pussy, zrovna tak systém pokut. Všichni na to nadáváme, ale když nám někdo dá možnost získat body zpět, zase všichni nadávají. Kdyby si ty body šlo jen tak koupit, tak bych ty nadávky chápal, ale při tomto systému máte možnost se něco přiučit. Samozřejmě ideální by bylo změnit systém od základu a nedělat kosmetické úpravy, ale toho se holt hned tak nedočkáme. A co si budeme povídat, kdybychom se dočkali, mohlo by to pro nás být horší a dražší, než je to dnes.
Nedávno jsem absolvoval tohle školení ve Vysokém Mýtě a hodně mě překvapilo, kolik může mít člověk špatných návyků a kolik nového se dá poznat. A to mám najeto hrubě přes milion kilometru.
Tak se hned nešprajcujte, nejdřív to vyzkoušejte a třeba mně někdo dá zapravdugood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Palino (Člen)
28.10.2007 12:40:44
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Billy

...a jen tak mimochodem, bodový systém nám zavedla soudružská ČSSD, tak o jakých prasatech to tu mluvíš?idontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
jirka silver (Člen)
28.10.2007 16:08:00
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Vorel no na škole tomu říkali Lafarova křivka.Čím víc zdanit tím míň dostanou.Ono pokuta a daně je to samý.KSČ a KSČ light tomu říkají solidaritasick

Body by měli brát za dvojitou,červenou.
Kraviny typu světla,pasy,telefon pokuta placená složenkou.
Píčoviny lékárnička zrušit úplně.
Rychlost měřit v místech kde se stala smrtelná nehoda a né na 30.

Zatím plný počet, ale lepší bude antiradar za 100 tis.
eventuelní pokuty....hodně teoretická. Zase je to o závisti,že někdo nemá na pokutu.
Když na to nemám tak jezdím pomalu.Pořád zkoumají proč lidi nedodržujou pravidla.
Policejní ředitel Husák tomu nasadil korunu 190km bez bodů.Včera v Příbrami na semaforech policejní ředitelka (Měšťáků)telefonovala v autě, kdybyste viděli ten její vyděšenej výraz když jsem najel vedle...ten strach,že jí fotím no fakt prdel.


Najdete nás na každém kilometru
Billy (Člen)
28.10.2007 16:17:57
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Palino psal:

Billy

...a jen tak mimochodem, bodový systém nám zavedla soudružská ČSSD, tak o jakých prasatech to tu mluvíš?idontknow

Vsichni sou tam pra.ata jak modri krkavci tak aji paroubci a kdyz vidim Bursika tak se me taky zveda Kofer.sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jirka silver (Člen)
28.10.2007 16:33:21
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Billy nejni to stejný statisticky mi vychází,že ta červená a růžová navrhují podstatně
větší kraviny.
Placení alimentů za netáhla.Jedna z posledních ultrakravin.
Progresivní zdanění lidí socanům nevadí,přestože v ústavě je zaručena rovnost mezi lidmi.
Víc chlastám víc platím tomu rozumí každej.Víc chodím po doktorech víc platím
nechápou.
Míň poslouchej pindy rodičů a používej vlastní úsudek.
Jinak pohoda good


Najdete nás na každém kilometru
Filous (Člen)
28.10.2007 18:05:00
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Palino psal:

Celý bodový systém je na pussy, zrovna tak systém pokut. Všichni na to nadáváme, ale když nám někdo dá možnost získat body zpět, zase všichni nadávají. Kdyby si ty body šlo jen tak koupit, tak bych ty nadávky chápal, ale při tomto systému máte možnost se něco přiučit. Samozřejmě ideální by bylo změnit systém od základu a nedělat kosmetické úpravy, ale toho se holt hned tak nedočkáme. A co si budeme povídat, kdybychom se dočkali, mohlo by to pro nás být horší a dražší, než je to dnes.
Nedávno jsem absolvoval tohle školení ve Vysokém Mýtě a hodně mě překvapilo, kolik může mít člověk špatných návyků a kolik nového se dá poznat. A to mám najeto hrubě přes milion kilometru.
Tak se hned nešprajcujte, nejdřív to vyzkoušejte a třeba mně někdo dá zapravdugood

...jenom k tomu školení...ty si fakt myslíš, že tě vemou někam na polygon a tam tě budou učit zvládat smyk, aquaplaning, projdeš losim testem a podobně??? ...tag tomu já nevjeřim ani náhodou a myslim, že cely přeskoušení se bude vodehrávat na učebně a to stylem "tytyty, ty zlobivej kluku, tady máš test a piš!" ...jináč já sám párkrát za rok někam na tréninkový jízdy jedu, třeba do Mostu a souhlasim, že tydle praktický cvičení na jeden den ti daj víc neš tejden v lavici...a dyš sem na začátku psal, že je mi to proti srsti, tag jen proto, že sem přesvječenej, že vječina to jenom "zaplatí" aniš by se kamkolif hnala na ňáký "přeškolení", tagže ve finále to bude jen vo tom, že si ty noty prostě koupíš spátky...uznávam, je to pohodlný a myslim, že celý přeškolení je jen snaha vytáhnout z hříšníků legálně prachy a pro ty "školitele" možnost přivydělat si bokem na pívo...ale jag uš sem psal vejš, třeba se i já dočkám chvíle, gdy pudu za známym Frantou, šoupnu mu něco do kapcy a von mi dá canc papíru, že mě jako teda proškolil a já můžu jezdit dál...sem holt morálně slabá povaha a jag dostanu příležitost, tag jí prostě využiju...ofšem dybych tu možnost skorumpovat Frantu neměl, tag by ten trest měl daleko vječí smysl a já bych byl hodnej kluk, takle budu zlobit a jezdit dál rychlejc neš je povolený, páč mě to baví a za ty prachy mi to stojí...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
28.10.2007 18:19:37
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Fildo máš úplnej recht-já na tom školení na odmaz bodů byl třikrát-teda v Jemerice, ale to bude podobný.V sobotu dojdeš na nějakou učebnu, tři hoďky koukáš na videa plný mrtvol, pak napíšeš rychlej test vo ho.ně, vyplázneš 130doláčů a jdeš dom...
Až tohle je tam jiný--- tam Ti odmáznou rovnou všechny body.
Taky se soudce ptal: potřebujete řidičák k výkonu zaměstnání?
já na to: jo, jinak se do práce nedostanu.
S:takže ho máte pozastaven na šest měsíců mimo jízd do práce, z práce a všemi jízdami nějak s Vaší prací souvisejícími(pro matroš, jen tak po klientech něco dohodnout...)
Zkrátka potrestat tě musej, ale člověk bez papírů, potažmo bez práce jim je na nic, to tady ti "politici"nepochopí, protože je jim člověk jako jedinec naprosto u pr.ele


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ice (Člen)
28.10.2007 19:20:18
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

No chlapi... jak to tu poslední dobou čtu, tak to je FORUM ubrečených a věčně si stěžujících si kloučků... Ať je to tak nebo tak, pořád se vám něco nelíbí... Naši zákonodárci jsou sprominutím hovada, co si hrabou jen na vlastní písečku a mnohdy to vypadá, že nepoužívají hlavu... ale oni jo, používají, jen jsou to pitomci a podle toho to taky vypadá... Tak prostě bude možnost získat pár bodů za rok zpátky... Pár z nás tady to akorá uvítá... A nějaký polygon a pod.? K čemu? O body jste tu přišli stejně jen většinou kvůli rychlosti a jiným přestupkům, které s technikou jízdy měli pramálo společného... Tak pokud chcete body zpátky, sedněte si na prdel, a učte se teorii, rychlostním limitům a oprávněným parkováním... Nic víc... nic míň!

A hlavně, pořád nebrečte... Jste snad chlapi, tak se podle toho chovejte...

BANDIT PYČO


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
28.10.2007 19:35:20
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...ale tady nigdo nebrečí, teda aspoň já ne a uš po několikátý řikam, že i já jednou budu kurva rát, dyš si ňákej ten bot budu moct koupit spátky, jenže...čistě hypoteticky...co je výchovnější??? ...přijít vo body a bejt ňákou dobu bez not nebo přijít vo body, skáknout za Frantou a ty body si koupit spátky??? ...sám za sebe řikám, že esi tu možnost mám, tag seru na ňáký rychlostní limity, f plechofce na hájvej nejdu pot stopade a na motyce si dám při každý vyjížťce aspoň jednou a aspoň na chvilku dvoustofku, páč vyjížťka bes toho, aniš abych to čísílko aspoň chvilku viděl na tachometru tag ňák nejni to pravý vořechový, prostě mě to tag baví, jag f autě tag na motorce...no a aš přídu vo ty bodiky, tag prostě za tym Frantou pudu a jedem nanovo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
28.10.2007 19:39:40
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

to Filous:

no, nevím, ale jestli jsem to četl správně, tak si za prachy papíry zpátky nekoupíš... "3b za rok"... to teorii o zaplacených papírech moc nepodporuje...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
28.10.2007 19:43:36
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...aš se dostanu pot půlku, coš bude nejspíš uš brzosmile2, tag pudu za Frantou, navýšim skóre a jedem...no a aš začnu bejt v bodový tísni bes možnosti navýšení, holt přestanu na chvilku zlobit...a aš to zas pude...no a tag furt dokola...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
28.10.2007 19:45:23
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

s kydama o "oprávněným parkování" a "učte se teorii"jdi někam...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
spidys (Člen)
28.10.2007 19:49:38
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

2 All: nevěřim tomu, že ten kdo bude mít trochu kuráž a známý, tak bude muset chodit někam po nějakej rekvalifikačních kurzech...
Prostě dáš někomu čtyrku a fertig.

Jak děláte školení řidičů na profesní způsobilost řidiče ?? idontknow

Prostě je to jak už tu padlo - zlegalizování úplatků
Politika je špína (ať je to ÓDéeSeS, ČéeSeSDé nebo jiná strana) a my se musíme jen přizpůsobit. sick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 19:51:03
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice
Při tvých názorech a gumě co máš v profilu ti přeji kontrolu a "vozidlo nezpůsobilé provozu" sick


God Save The Queen!
Ice (Člen)
28.10.2007 19:58:13
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

americkej:

   já nikam chodit nemusím... zatím mám čistý štít... možná je to štěstí... ale to neřeším... Jen se prostě nesnažím házet svou neschopnost a jiné průsery na jiné a hledat pořád chyby v druhých....

spidys:

   legalizace úplatků? nechápu.... prostě si koupíš pár bodíků zpátky... Mluvíš o školení řidičů...Dělám ho taky a ještě mě nikdo nikdy z učebny nevyhodil... Dal mi možnost to ojebat... Já to beru, nechci se zdržovat... Ale klidně tam seď na prdeli... Nikdo tě nevyhodí...

Nechápu tu legalizaci úplatků? Když si v sámošce koupíš rohlíky, tak jsi uplatil prodavačku? zamysli se nad tím... není to o korupci, ale maximálně o tahání peněz z daňových poplatníků a řidičů...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Pšán (Člen)
28.10.2007 20:03:38
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

.s těma rohlíkama jsi šlápnul dost hodně vedle..idontknow
.zamyslet by ses měl trochu ty..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Filous (Člen)
28.10.2007 20:05:47
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ajs:
...k tý legalizaci ouplatků...pro mě to Franta udělá grátis nebo spíš za cenu, která je daná, páč se známe a von taky vopčas něco potřebuje, ale dyš mu tam dotáhnu Josku, kerýho znam já, ale Franta né, tag páč je ten Franta svině hladová a má příležitost, tag si prostě řekne vo litránek navíc, aby měl na pívo a Joska ho rát dá, neš aby musel dřepjet vosum hodin na učebně, to je prostě realita...a takovejch Josků a Frantů bude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bery (Člen)
28.10.2007 20:06:24
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice psal:

No chlapi... jak to tu poslední dobou čtu, tak to je FORUM ubrečených a věčně si stěžujících si kloučků... Ať je to tak nebo tak, pořád se vám něco nelíbí... Naši zákonodárci jsou sprominutím hovada, co si hrabou jen na vlastní písečku a mnohdy to vypadá, že nepoužívají hlavu... ale oni jo, používají, jen jsou to pitomci a podle toho to taky vypadá... Tak prostě bude možnost získat pár bodů za rok zpátky... Pár z nás tady to akorá uvítá... A nějaký polygon a pod.? K čemu? O body jste tu přišli stejně jen většinou kvůli rychlosti a jiným přestupkům, které s technikou jízdy měli pramálo společného... Tak pokud chcete body zpátky, sedněte si na prdel, a učte se teorii, rychlostním limitům a oprávněným parkováním... Nic víc... nic míň!

A hlavně, pořád nebrečte... Jste snad chlapi, tak se podle toho chovejte...

BANDIT PYČO

tak ti nevimidontknow nejsi taky politik?surprised
a nebo horší varianta policajt - politik?sick


momentalně zavostalej
Ice (Člen)
28.10.2007 20:08:20
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

Ajs:
...k tý legalizaci ouplatků...pro mě to Franta udělá grátis nebo spíš za cenu, která je daná, páč se známe a von taky vopčas něco potřebuje, ale dyš mu tam dotáhnu Josku, kerýho znam já, ale Franta né, tag páč je ten Franta svině hladová a má příležitost, tag si prostě řekne vo litránek navíc, aby měl na pívo a Joska ho rát dá, neš aby musel dřepjet vosum hodin na učebně, to je prostě realita...a takovejch Josků a Frantů bude...

Tak to potom není o korupci, ale o známých a tržním kapitalismu... Máš kamaráda, co tě neojebe, budiž... nemáš, tak zaplať za zboží, které chceš...

Mám známé, od kterých beru náhradní díly za výhodnější ceny, ale mluvit o tom jako o korupci se mi zdá notně přehnaný...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
PALOUS (Člen)
28.10.2007 20:08:46
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

3išmarja mě snad jebnesickještě že sem jak jetelbigsmiletak du do vany vodmáznout nějakej bodgoodbo prouhu?bigsmile


Jebat motorky :-)
Ice (Člen)
28.10.2007 20:10:10
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly01 psal:

Ice
Při tvých názorech a gumě co máš v profilu ti přeji kontrolu a "vozidlo nezpůsobilé provozu" sick

v klidu... oceňuji tvou starost... nové obutí už je doma... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
spidys (Člen)
28.10.2007 20:10:24
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Jakej je rozdíl mezi tím, jestli dáš policajtovi na silnici dvojku do kapsy, že si jel rychlejc než si směl a tím, že když nedáš úplatek, tak dáš na ouřadě čtyřku, že ti 3 body smáznou...
Prostě dávám prachy za přestupek buď neofiko (úplatek) nebo ofiko. To je pro mě "legalizace úplatků" jak vystřižená.
Jednoduše než aby mizely prachy za "úlevu z postihu" někde kdesi, tak uzákoněj tohle.
Se vsadim, že proškolení budou dělat jen vybrané autoškoly, úřady nebo organizace... ani bych se tomu nedivil bigsmile
...u nás v Kocourkově...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:10:30
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Všechno je o korupci..

Jen to má různý názvy a popisy............


God Save The Queen!
Filous (Člen)
28.10.2007 20:13:04
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ajs:
...no hele...dyš já někomu strčim něco bokem a nebo pro něj udělám něco protislužbou, tag je to u tebe tržní kapitalizmus??? ...tag tos mě docela uklidnil, páč se mýmu morálnímu vjedomí hnet ulevilo, bo sem teda zatim eště nikoho neuplatil...akorát si teda neumim přectavit, co to ty ouplatky vlastně sou surprised ...tag já s Frantou a Joskou sme vlastně tržní kapitalisti, no to sou mi vjeci surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
28.10.2007 20:14:36
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

bery: jo, jsem cajt... a ani se za to nestydím, jak je asi všeobecně známo... když jsem s názorem v koncích, tak si to přiznám a sklopím hlavu... občas posypu trochu popelem, ale většinou si za nima stojím a neschovávám se za politiku nebo zaměstnání... dám spíše na fakta než spekulace...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:15:29
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous brzdifuck

Ekonomických škol nemášsmile2

Abys nenarazilsurprised

I když "selská maturita" bývá v běžném životě praktičtějšísmile1


God Save The Queen!
bery (Člen)
28.10.2007 20:17:46
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice psal:

bery: jo, jsem cajt... a ani se za to nestydím, jak je asi všeobecně známo... když jsem s názorem v koncích, tak si to přiznám a sklopím hlavu... občas posypu trochu popelem, ale většinou si za nima stojím a neschovávám se za politiku nebo zaměstnání... dám spíše na fakta než spekulace...

surprisedidontknowbigsmile


momentalně zavostalej
Americkej (Člen)
28.10.2007 20:18:40
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice psal:
Filous psal:

Ajs:
...k tý legalizaci ouplatků...pro mě to Franta udělá grátis nebo spíš za cenu, která je daná, páč se známe a von taky vopčas něco potřebuje, ale dyš mu tam dotáhnu Josku, kerýho znam já, ale Franta né, tag páč je ten Franta svině hladová a má příležitost, tag si prostě řekne vo litránek navíc, aby měl na pívo a Joska ho rát dá, neš aby musel dřepjet vosum hodin na učebně, to je prostě realita...a takovejch Josků a Frantů bude...

Tak to potom není o korupci, ale o známých a tržním kapitalismu... Máš kamaráda, co tě neojebe, budiž... nemáš, tak zaplať za zboží, které chceš...

Mám známé, od kterých beru náhradní díly za výhodnější ceny, ale mluvit o tom jako o korupci se mi zdá notně přehnaný...

se malinko pleteš-v tržním kapitalismu kupuju to, co skutečně chci nebo potřebuji...fakt nejseš policajt? pokud uvedený příklad pro Tebe neznamená korupci, tak už nevím co ano.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
28.10.2007 20:21:05
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

pozdě


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
bery (Člen)
28.10.2007 20:23:31
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

zlatej DOGgood


momentalně zavostalej
Ice (Člen)
28.10.2007 20:24:22
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

spidys psal:

Jakej je rozdíl mezi tím, jestli dáš policajtovi na silnici dvojku do kapsy, že si jel rychlejc než si směl a tím, že když nedáš úplatek, tak dáš na ouřadě čtyřku, že ti 3 body smáznou...
Prostě dávám prachy za přestupek buď neofiko (úplatek) nebo ofiko. To je pro mě "legalizace úplatků" jak vystřižená.
Jednoduše než aby mizely prachy za "úlevu z postihu" někde kdesi, tak uzákoněj tohle.
Se vsadim, že proškolení budou dělat jen vybrané autoškoly, úřady nebo organizace... ani bych se tomu nedivil bigsmile
...u nás v Kocourkově...

Můj pohled na věc je takovej... Ty jedeš rychle, to je v pořádku... Ty uplácíš, to je v pořádku... Projde ti to a hned máme zkorumpovanej stát... Máš recht... i díky tobě! Ale špatní jsou vždycky ti druzí, že? Jen ti, co berou... Ty jsi v tom nevinně...

Dělám u policie zhruba 6 let... Asi jsem ještě cucák... Ale za celou dobu jsem nikdy nic bokem nevzal... A to ti tu říkám s čistým svědomí... A znám plno kluků, co jsou na tom stejně... Co se týká rychlosti, tak v Ostravě nás neuplatíš.. je to zařízený tak, že to ani nejde... A vím o čem mluvím, dělám do toho... I kdyby se kluci na ulici sebevíc rozkrájeli, je to technicky zařízeno tak, že to nejde...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
spidys (Člen)
28.10.2007 20:26:00
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice psal:

bery: jo, jsem cajt...

A tys nikdy nevzal ouplatek? bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:26:10
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

To přijde..

Vydržsmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
28.10.2007 20:27:50
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly01 psal:

Filous brzdifuck

Ekonomických škol nemášsmile2

Abys nenarazilsurprised

I když "selská maturita" bývá v běžném životě praktičtějšísmile1

...mam maturitu na zemědělský školesurprised ...fakt, vopravdusurprised ...Střední zemědělsko-technická škola v Junge Bunslawsurprised ...naučili mě tam fšechno možný, vot ježdění trachtorem aš po vopsluhu soustruhu, ale řípu vot bramboru na poli v neutrženym stavu rospoznam těško, ale f potstatě máš pravdu, mam selskou maturitu, tagže pro praktickej život sem vybavenej surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
28.10.2007 20:28:40
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Americkej psal:
Ice psal:
Filous psal:

Ajs:
...k tý legalizaci ouplatků...pro mě to Franta udělá grátis nebo spíš za cenu, která je daná, páč se známe a von taky vopčas něco potřebuje, ale dyš mu tam dotáhnu Josku, kerýho znam já, ale Franta né, tag páč je ten Franta svině hladová a má příležitost, tag si prostě řekne vo litránek navíc, aby měl na pívo a Joska ho rát dá, neš aby musel dřepjet vosum hodin na učebně, to je prostě realita...a takovejch Josků a Frantů bude...

Tak to potom není o korupci, ale o známých a tržním kapitalismu... Máš kamaráda, co tě neojebe, budiž... nemáš, tak zaplať za zboží, které chceš...

Mám známé, od kterých beru náhradní díly za výhodnější ceny, ale mluvit o tom jako o korupci se mi zdá notně přehnaný...

se malinko pleteš-v tržním kapitalismu kupuju to, co skutečně chci nebo potřebuji...fakt nejseš policajt? pokud uvedený příklad pro Tebe neznamená korupci, tak už nevím co ano.

Cituji tebe:

se malinko pleteš-v tržním kapitalismu kupuju to, co skutečně chci nebo potřebuji...

teď si to přečti párkrát po sobě.... zamysli se... a pak nám řekni, jestli půjdeš na školení pokud nebudeš chtít, nebo to nebudeš potřebovat...

a k čemu dojdeš...? k tvé difinici t.k.


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:30:24
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Nemá čas na pussyviny idontknow

Má v hlavě chlast a BMWgoodsmile1


God Save The Queen!
Ice (Člen)
28.10.2007 20:32:39
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

spidys psal:
Ice psal:

bery: jo, jsem cajt...

A tys nikdy nevzal ouplatek? bigsmile

Asi mi to neuvěříš a je to tvá věc, ale nevzal... za pár stovek neriskuju padáka... Platím hypotéku, potřebuju na benál a tak nějak to nemám ani v povaze...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
28.10.2007 20:33:17
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ajs:
...uš jen taková malá poznámka...ano, sem hajzl, kerej vopčas dá ouplatek...ano, i díky mě je tedle stát skorumpovanej...ale kurva dyš já tu možnost mam, tag jí prostě využiju, je to pro mě jednodušší, ulechčí mi to život, mam spoustu jinejch starostí, tag proč bych si neulevil, dyš je pořát spousta rukou nataženejch a  spousta kapes votevřenejch...a to že ty nebereš? ...fajn, si frajer a to to neřikam ironicky a myslim to vážně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:34:57
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ty si šlapkasurprised

Tak to jóóóóó!!!!!!

Časem se dostaneš k lizu a pořádné kauze co stojí za vyhazov,nebojsmile1

Pak ty šušně spláchneš caschbigsmile


God Save The Queen!
spidys (Člen)
28.10.2007 20:35:07
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

bigsmile
Neřikám, že je špatnej ten druhej, když si veme úplatek - ba naopak - dělám to proto aby si úplatek vzal a tím pádem sem měl já o jednu starost míň (případný běhání po úřadech, shánění známejch apod.)
A radši dám úplatek cajtovi za to, že sem třeba jel o něco rychlejc a budu bez postihu (obě strany jsou spokojený) než abych do dal někde na ouřadě, aby to schramstnul nějakej papaláš, kterje bere 60k měsíčně (psáno obrazně s tím, že to schramstne papaláš).
Hele beru, že seš ideální cajt takovej ten z americkýho filmu, kterej neni zkorumpovanej a kterej jednou zachrání celej svět, ale otevři oči - když nebereš ty, bere někdo jinej - tak to je a tak to eště asi dlouho bude...
Je mi líto, že ses musel dozvědět pravdu zrovna tady... bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:37:07
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Na školení maj jiný informacesmile2


God Save The Queen!
bery (Člen)
28.10.2007 20:37:09
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

ice - všechno  jde. život je svině


momentalně zavostalej
osiris (Člen)
28.10.2007 20:38:01
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...jak u blbejch na dvorku ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:38:34
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Tys tu chybělsmile1


God Save The Queen!
Ice (Člen)
28.10.2007 20:38:42
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

Ajs:
...uš jen taková malá poznámka...ano, sem hajzl, kerej vopčas dá ouplatek...ano, i díky mě je tedle stát skorumpovanej...ale kurva dyš já tu možnost mam, tag jí prostě využiju, je to pro mě jednodušší, ulechčí mi to život, mam spoustu jinejch starostí, tag proč bych si neulevil, dyš je pořát spousta rukou nataženejch a  spousta kapes votevřenejch...a to že ty nebereš? ...fajn, si frajer a to to neřikam ironicky a myslim to vážně...

Vidíš, a o tom to je... Ty si to jako chlap přiznáš a nenažíš se na to nadávat... Jsme českej národ... V korupci jsme hodně vysoko a pochybuju, že my tady s tím něco naděláme...

Ty si to přiznáš, je to lehčí cesta... A máš recht... Bereš to, jak to je... Jako menší zlo a výhodu  pro sebe, jinak by jsi to nedělal... Přitom se ti to nelíbí stejně jako mě. A proto mě prudí ti, co dělají to samý, ale nadávaj na ty ostatní... Problém je v tom, že dokud se bude dávat, bude se i brát... ale tohle je začarovanej kruh...

Nechci tu bejt za frajera... Vím, jaká je realita... Ti kluci na cestě, co nás ( i mě zastavujou) jsou taky lidi... A lidi jsou různí... Vždyť to kurwa vidíme všichni kolem sebe...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
spidys (Člen)
28.10.2007 20:39:14
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

osiris psal:

...jaku blbejch na dvorku ;)

Sem v práci - bafim se bigsmile
Na pískovišti sem si vždycky hrál s bábovičkama a lopatičkou bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:40:03
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

To heslo v podpisu máš ze školenísurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
28.10.2007 20:40:50
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly01 psal:

Tys tu chybělsmile1

...to vím, teď už jsme všichni ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
28.10.2007 20:41:04
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

filous - stydět by si se mělbigsmile


momentalně zavostalej
spidys (Člen)
28.10.2007 20:41:11
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

No čoveče do tohodle vlákna se docela hodí bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:43:22
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

spidys

ty ho máš dobrý...

Ale Ice jako policajt má skvělýýýgoodsmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
28.10.2007 20:47:33
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly01 psal:

spidys

ty ho máš dobrý...

Ale Ice jako policajt má skvělýýýgoodsmile1

...bože, vyser se na královnu a vochraňuj nássurprisedbigsmile ...přet kym??? ...ááááále, tech by bylo bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
28.10.2007 20:48:21
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

spidys psal:

bigsmile
Neřikám, že je špatnej ten druhej, když si veme úplatek - ba naopak - dělám to proto aby si úplatek vzal a tím pádem sem měl já o jednu starost míň (případný běhání po úřadech, shánění známejch apod.)
A radši dám úplatek cajtovi za to, že sem třeba jel o něco rychlejc a budu bez postihu (obě strany jsou spokojený) než abych do dal někde na ouřadě, aby to schramstnul nějakej papaláš, kterje bere 60k měsíčně (psáno obrazně s tím, že to schramstne papaláš).
Hele beru, že seš ideální cajt takovej ten z americkýho filmu, kterej neni zkorumpovanej a kterej jednou zachrání celej svět, ale otevři oči - když nebereš ty, bere někdo jinej - tak to je a tak to eště asi dlouho bude...
Je mi líto, že ses musel dozvědět pravdu zrovna tady... bigsmile

Proč bych měl zachraňovat svět? Ideální cajt? Možná by jsi měl víc místo trapného zesměšňování druhých a ironických poznámek hodit na sklo víc argumentů. Dělám jen to, za co jsem placenej, dělám to rád a tak, abych se za to nemusel stydět... Není tu nic, co bych se dozvěděl a nevěděl to... Dokonce mi ani nevadí tvé hloupočké poznámky, protože je vidět, že tomu moc nerozumíš a jen se snažíš zviditelnit svými né inteligentními poznámkami...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:51:58
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Bože ochraňuj královnu
Bože ochraňuj královnu
fašistickej režim
udělali z tebe debila
možnou vodíkovou bombu

Bože ochraňuj královnu
neni to lidská bytost
není žádná budoucnost
v anglickejch snech

není řečeno co chceš
není řečeno co potřebuješ
není žádná budoucnost, žádná budoucnost
žádná budoucnost pro tebe

Bože ochraňuj královnu
myslíme to tak, chlape
milujeme naši královnu
kterou chrání bůh

Bože ochraňuj královnu
protože turisti jsou prachy
Hlava našich figurek
není to za co se vydává

Bože ochraňuj historii
bože ochraňuj vaši šílenou přehlídku
pane bože měj soucit
všechny hříchy jsou splacený

Když není žádná budoucnost
jak může být hřích ?
jsme květiny v popelnici
jsme jed ve vašem lidskym stroji
jsme budoucnost, vaše budoucnost

Bože ochraňuj královnu
myslíme to tak, chlape
milujeme naši královnu
kterou chrání bůh

Bože ochraňuj královnu
myslíme to tak, chlape
a není žádná budoucnost
v anglickejch snech

žádná budoucnost
žádná budoucnost pro tebe
žádná budoucnost
žádná budoucnost pro mě

žádná budoucnost
žádná budoucnost pro tebe
žádná budoucnost
žádná budoucnost pro tebe
žádná budoucnost pro tebe


God Save The Queen!
Ice (Člen)
28.10.2007 20:54:11
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

bigsmile halelůůja bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Filous (Člen)
28.10.2007 20:55:06
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

...hele, v jednom má Ajs pravdu...teda aspoň to tvrdí...nebere...dobře...může si teda každý ráno přet zrcadlem říct, že je čistej a že na něj nigdo nic nemá a určitě se cejtí fajn...prostě je to rovnej chlap co chce dělat dobře svuj džob...a je jedno, esi je policajt nebo ouředník za přepáškou...a esi je todle vopravdu pravda, tag si zaslouží respekt...já takle silný morální vlastnosti nemam, prostě du cestou menčího zla a menčího votporu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
28.10.2007 20:57:46
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly:
...co to je??? surprised ...to je ňákej literární pozůstatek tvýho lysohláfkovýho mládí nebo ňákej jinej psychedelickej vejlet do UK surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
28.10.2007 20:57:58
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

nepropadej depresímsurprised

už máš bicikl?bigsmile


to jebu
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:58:29
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Chuck Norrissurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 21:05:55
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous
Když v tomhle vyrůstáš je těžké zůstat normálnísmile2

Sedmnáct
Je ti teprv 29
máš se ještě hodně co učit
ale když zemřela tvoje matka
už se nevrátí

Máme rádi hluk, to je naše volba
to je to co chcem dělat
nestaráme se o dlouhý vlasy
nenosíme třásně

dívej se mi do obličeje ne do pasu
žádná realita
nepracuju jen se řítim vpřed
to je všechno co potřebuju

jsem línej buzerant
jsem tak línej
jsem línej buzerant
jsem tak línej
dokonce nemůžu bejt ani obtěžovanej
línej

Problémy
Příliš mnoho problémů
proč jsem tady
nepotřebuju být sám sebou
protože jste všichni příliš čistý
můžu vidět
že s váma je něco v nepořádku
ale co chcete odemně ?
Aspoň vím čím chci bejt
nechoďte ke mně jestli chcete můj soucit
jste sami, nemáte nikoho
máte tělo napjatý očekáváním
to neni problém
tím problémem ste vy

Sežerte svoje srdce z plastovýho tácku
neděláte to co chcete
potom se vytratíte
nenajdete mě pracovat
od devíti do pěti
je větší zábava být naživu
Používám svoje nohy pro svůj lidskej stroj
nenajdete mě žijícího pro obrazovku
jste sami se všema potřebama ukojenejma
máte dehydratovaný mozky

problém
tím problémem ste vy
co chcete dělat ?

problém
tím problémem ste vy
co s tím svým problémem budete dělat ?

Ve výletě za smrtí se nechovám automaticky
nenajdete mě jen nehybně stojícího
nedávejte mi žádný příkazy
pro lidi jako já
není žádnej řád

Asi si myslíte že máte všechno zařízený
asi si myslíte že víte jak sem to myslel
asi si myslíte
že máte všechny svoje problémy vyřešený
ale tím problémem ste vy

problém
tím problémem ste vy
co s tím problémem budete dělat ?
nechám to na vás
vašim problémem jste vy
máte problém
co budete dělat

znaj doktora
chtěj tě vzít pryč
vezmou tě pryč
a zahoděj klíč
nechtěj tě
a nechtěj mě
Máte problém
tím problémem ste vy
problém kterym ste vy
co chcete dělat
problém

problém
problém
problém


Ale zabírá to místo,cosmile1bigsmile


God Save The Queen!
Palino (Člen)
28.10.2007 21:08:44
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:
Palino psal:

Celý bodový systém je na pussy, zrovna tak systém pokut. Všichni na to nadáváme, ale když nám někdo dá možnost získat body zpět, zase všichni nadávají. Kdyby si ty body šlo jen tak koupit, tak bych ty nadávky chápal, ale při tomto systému máte možnost se něco přiučit. Samozřejmě ideální by bylo změnit systém od základu a nedělat kosmetické úpravy, ale toho se holt hned tak nedočkáme. A co si budeme povídat, kdybychom se dočkali, mohlo by to pro nás být horší a dražší, než je to dnes.
Nedávno jsem absolvoval tohle školení ve Vysokém Mýtě a hodně mě překvapilo, kolik může mít člověk špatných návyků a kolik nového se dá poznat. A to mám najeto hrubě přes milion kilometru.
Tak se hned nešprajcujte, nejdřív to vyzkoušejte a třeba mně někdo dá zapravdugood

...jenom k tomu školení...ty si fakt myslíš, že tě vemou někam na polygon a tam tě budou učit zvládat smyk, aquaplaning, projdeš losim testem a podobně??? ...tag tomu já nevjeřim ani náhodou a myslim, že cely přeskoušení se bude vodehrávat na učebně a to stylem "tytyty, ty zlobivej kluku, tady máš test a piš!"

Podle toho co se objevilo ve sdělovacích prostředcích, tak by to měl být polygon a cvičení na něm. Má to stát 4 litry, což by odpovídalo. Pokud by to mělo probíhat jak píšeš na učebně, souhlasím s tebou je to na pussy a ztrácí to smyslbad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
bery (Člen)
28.10.2007 21:11:06
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Filous psal:

...hele, v jednom má Ajs pravdu...teda aspoň to tvrdí...nebere...dobře...může si teda každý ráno přet zrcadlem říct, že je čistej a že na něj nigdo nic nemá a určitě se cejtí fajn...prostě je to rovnej chlap co chce dělat dobře svuj džob...a je jedno, esi je policajt nebo ouředník za přepáškou...a esi je todle vopravdu pravda, tag si zaslouží respekt...já takle silný morální vlastnosti nemam, prostě du cestou menčího zla a menčího votporu...

neznám člověka kterej by nešel touto cestou.
nemusí vzít úplatek a to taky neznamená že je čistej. stačí že pustí kámoše z kontroly a je v tom. a nemusí to být úplatek!!!!!
neznám člověka (a nevěřím) co by byl morálně čistej!!!!!!!
pak už snad jen pán bůhidontknow  no a že by kelly?


momentalně zavostalej
Ice (Člen)
28.10.2007 21:22:32
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Tak já se přiznám... Opravdu jsou případy, kdy prostě přihmouřím oko a pustím někoho, aniž bych mu dal flastr... Jsem měšťák v Ostravě a dle zákona o obecní policii určuju ve většině případech (mimo rychlost, tam je to stanoveno zákonem) výši pokuty dle svého uvážení ( to je i domluva) a tohoto využívám. Ano, pustil jsem už i svého známého, aniž bych mu dal pokutu. Občas i nějakou slečnu či paní, která po zastavení je v takovém stresu, že se tím vytrestá vlastně sama... Nebo jsou situace, kdy prostě sežeru výmluvu, že někdo spěchá k lékaři, domů k nemocnému dítěti a podobně... Takových případů je hafo a netvrdím, že ne... Jestli to, že se chovám prostě podle svého svědomí a mám trochu lidský přístup znamená, že jsem zkorumpovaný, tak budiž...  Na těch ulicích se s policajtama potkáváme všichni, každý máme jiné zkušenosti a já vám přeju, aby jste narazili co nejmíň na ty zakomplexované, co hledají jen chyby a co nejvíc na ty, co vás prostě normálně vyřeší za to, co jste spáchali s normálním přístupem a nehledají další důvody, jak někoho buzerovat, otravovat a zdržovat...


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
bery (Člen)
28.10.2007 21:34:25
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

good


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 21:50:17
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Tak teď vážně..

Policajty beru,ale měšťáci jsou pro mne buzerující nefachčenka který v případě potíží mizí jako prvnísick

Znám snad 2 slušný,ale to jsou kluci kteří ji tady zakládali a sami přiznávaj že z toho jak to funguje je jim k sick

A nejtrapněji jim je když nafasují vůz s botičkama a vzhledem k tomu že minimum na směnu mají 18kousků tak musí vyloženě vychytávatsmile2

A pokud si měšťák tak to používej a nemať lidi tím že bys moh být užitečný policajtidontknow

Jinak nic proti tobě,ale z lidí kteří se stanou dobrovolně měšťáky mi fakt není dobřesick


God Save The Queen!
fido (Člen)
28.10.2007 21:55:11
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice psal:

Tak já se přiznám... Opravdu jsou případy, kdy prostě přihmouřím oko a pustím někoho, aniž bych mu dal flastr... Jsem měšťák v Ostravě a dle zákona o obecní policii určuju ve většině případech (mimo rychlost, tam je to stanoveno zákonem) výši pokuty dle svého uvážení ( to je i domluva) a tohoto využívám. Ano, pustil jsem už i svého známého, aniž bych mu dal pokutu. Občas i nějakou slečnu či paní, která po zastavení je v takovém stresu, že se tím vytrestá vlastně sama... Nebo jsou situace, kdy prostě sežeru výmluvu, že někdo spěchá k lékaři, domů k nemocnému dítěti a podobně... Takových případů je hafo a netvrdím, že ne... Jestli to, že se chovám prostě podle svého svědomí a mám trochu lidský přístup znamená, že jsem zkorumpovaný, tak budiž...  Na těch ulicích se s policajtama potkáváme všichni, každý máme jiné zkušenosti a já vám přeju, aby jste narazili co nejmíň na ty zakomplexované, co hledají jen chyby a co nejvíc na ty, co vás prostě normálně vyřeší za to, co jste spáchali s normálním přístupem a nehledají další důvody, jak někoho buzerovat, otravovat a zdržovat...

..proč ne, ale takhle to možná řešíš ty, další by  bylo na debatu. která je vlastně zbytečná..je to o lidech, systému, pravidlech, zákonech.. atd. marnosti, psychologii a blbosti..


bla...blabla...!
Ice (Člen)
28.10.2007 22:10:47
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Kelly01 psal:

Tak teď vážně..

Policajty beru,ale měšťáci jsou pro mne buzerující nefachčenka který v případě potíží mizí jako prvnísick

Znám snad 2 slušný,ale to jsou kluci kteří ji tady zakládali a sami přiznávaj že z toho jak to funguje je jim k sick

A nejtrapněji jim je když nafasují vůz s botičkama a vzhledem k tomu že minimum na směnu mají 18kousků tak musí vyloženě vychytávatsmile2

A pokud si měšťák tak to používej a nemať lidi tím že bys moh být užitečný policajtidontknow

Jinak nic proti tobě,ale z lidí kteří se stanou dobrovolně měšťáky mi fakt není dobřesick

Tak teď jsi mi to opravdu nandal...surprised Ale ani tak se nebudu vyhýbat a tajit tím, co dělám... Určitě znáš hodně mých kolegů a jejich přístup k práci, jsi zasvěcený do problematiky městských policií a proto je zbytečný tu cokoliv dodávat...

Nezlob se, ale tvůj názor je jeden z mnoha,  a díky bohu nejsou všechny stejné...

O to víc tě nepotěším, jsem jeden z těch, co fasuje botičky... Naštěstí nemám takové normy, jako ti, co je znáš ty... Dokonce světe div se, nemám normy žádné... I když beru, že tohle je spíše moje štěstí...

Každopádně měšťákem jsem se stal dobrovolně... dobrovolně jím jsem a jestli někdy přejdu k PČR tak to nebude tím, že bych si myslel, že dělají víc co městská nebo proto, aby si o mě někteří (jako sji třeba ty) mysleli něco jiného... Ale proto, že budu chtít změnu, možná jiné sociální jistoty (bez dovolené v Jugoslávii bigsmile )

Myslím, že tuhle debatu ze své strany ukončím, protože tu na forum nechodím, abych se obhajoval s profesního hlediska, ale pokecal a dozvěděl se něco nového...

Jsem motorkář, myslím do pohody chlap, ale to mohou posoudit jen ti, co mě znají osobně... Je jich dost, jsou z různých oborů... od podnikatelů, drobných živnostníků, kluků, co se živí rukama i hlavou... až po státní sféru... Mám svůj pohled na svět, jdu si svou cestou jako ostatní a těm, kterým je se mě na blití jen proto, co dělám můžu vzkázat jen jedno...

najdi si klidné místečko v ústraní, vyblej se, vyčisti si zuby, ať ti netáhne z kotle a prostě se neřaď mezi lidi, s kterými rád pokecám, protože bych byl nerad, kdyby ti mělo bejt ze mě špatně...

PS: znám hodně bajkerů u kterých ani nevím co dělají a přitom si s nima rozumím... a představit si, že když mi to poví, že bych na ně změnil názor jen pro své přesvědčení bez rozumného vysvětlení... asi by se mi zvedl kufr ze mě samotného...

ale co už... jsem jen měšťák, buzerující nefachčenko... good


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
spidys (Člen)
28.10.2007 22:34:55
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

Ice psal:
spidys psal:

bigsmile
Neřikám, že je špatnej ten druhej, když si veme úplatek - ba naopak - dělám to proto aby si úplatek vzal a tím pádem sem měl já o jednu starost míň (případný běhání po úřadech, shánění známejch apod.)
A radši dám úplatek cajtovi za to, že sem třeba jel o něco rychlejc a budu bez postihu (obě strany jsou spokojený) než abych do dal někde na ouřadě, aby to schramstnul nějakej papaláš, kterje bere 60k měsíčně (psáno obrazně s tím, že to schramstne papaláš).
Hele beru, že seš ideální cajt takovej ten z americkýho filmu, kterej neni zkorumpovanej a kterej jednou zachrání celej svět, ale otevři oči - když nebereš ty, bere někdo jinej - tak to je a tak to eště asi dlouho bude...
Je mi líto, že ses musel dozvědět pravdu zrovna tady... bigsmile

Proč bych měl zachraňovat svět? Ideální cajt? Možná by jsi měl víc místo trapného zesměšňování druhých a ironických poznámek hodit na sklo víc argumentů. Dělám jen to, za co jsem placenej, dělám to rád a tak, abych se za to nemusel stydět... Není tu nic, co bych se dozvěděl a nevěděl to... Dokonce mi ani nevadí tvé hloupočké poznámky, protože je vidět, že tomu moc nerozumíš a jen se snažíš zviditelnit svými né inteligentními poznámkami...

Hned se neurážej - nikoho tu nechci zesměšňovat - jen sem přirovnal tvoje nadšení a "čistý" jednání k hrdinům z americkýho filmu, který zachráněj svět.
Budeš se divit, ale taky pracuju u jedný státní složky a vím, jak to funguje. Takže i když ty budeš jeden rytíř u měšťáků, bude jich na tebe XXX dalších který se budou chovat právě opačně (korupce).
Takže si laskavě odpusť tvé ostré narážky na to, jestli o tom něco vim nebo nevim, já sem tě určitě v žádnym případě nechtěl nikterak zesměšňovat.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Koldan (Člen)
29.10.2007 09:07:08
Offline

Re: Umazání bodů za 4000,-

jak sem napsal,já se nebráním koupit si zpět body. Mě jen dostala ta logika,stejně jako Filouse. Tak nejdřív se zavede s velkou slávou novej zákon,nad kerým tam sedí spo0usta lidí,už po té co vyjde je jasné,že je v někerých věcech naprosto nesmyslnej no a po roce sa vydá novelizace, kerá je postavena ještě víc na hlavu než ten původní zákon.Neřeším to,jestli to využiju nebo ne,řeším to,že tady někdo odved sakra špatnou práci  pak s velkou pompou ji napraví takovým způsobem,že já kdybych to udělal v soukromém sektoru,tak ně asi hodně dlouho nezaměstnaj. Tak měli říct fajn,bodů je málo, zákon je špatnej,tak sa body budou dávat jen za hrubé porušení pravidel, tzn. jízda na červenou, nebezpečné předjíždění, výrazné překročení rychlosti a za takové píčoviny jako to, že nemám pásy nebo lékárničku nebo si zapomenu rozsvítit dávat pokuty a bylo to. Člověk kerej si zapomene několikrát nasadit pásy asi nebude zrovna pirát silnic,přestože díky tomu může přijít o papíry


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr