Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Koupe ze zahranici

mopik (Nový člen)
28.10.2007 19:15:45
Offline

Koupe ze zahranici

Zdarec ,lidi mate nekdo zkusenost s koupi masiny ze zahranici?v unoru chci kupovat B6,ale nekolik chytrych hlav me presvedcuje ze se mam zajimat spis o koupi ze zahranici,predevsim kvuli lepsi cene.

KOVAL (Člen)
28.10.2007 19:43:49
Offline

Re: Koupe ze zahranici

pro některou motorku má smysl jet ven,ale řek bych že zrovna B6tek je na prodej takový kvanta tady že nebude mít valnýho smyslu pro ni jet někam buhvíjak daleko,třeba na jih se ti to nevyplatí pro jednu takovou jet,maximálně tak do německa,ale jak řikám tady z bandit stránek je na prodej tolik B6tek v libovým stavu a s jasným původem že stačí vybírat a přebírat a nemusíš jezdit nikam..

PALOUS (Člen)
28.10.2007 20:03:27
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

Zdarec ,lidi mate nekdo zkusenost s koupi masiny ze zahranici?v unoru chci kupovat B6,ale nekolik chytrych hlav me presvedcuje ze se mam zajimat spis o koupi ze zahranici,predevsim kvuli lepsi cene.

Bych řek že se tomu neříká několik chytrých hlavbigsmileba naopakbigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:05:42
Offline

Re: Koupe ze zahranici

sem spis myslel nechat si ji od nekoho kdo to taha sem privezt,osobne bych to asi neriskoval.S tim vyberem to zas tak lehky neni,B je dost ale takovich ktery by mi padl do oka moc neni,chtel bych Nkoviho,pokud mozno ne cervenou barvu a mam k dispozici cca 65tis.No uvidim,do unora ¨se snad jeste naky pekny Bandour na prodej objevi.  ale dik za nazor.idontknow

Filous (Člen)
28.10.2007 20:06:48
Offline

Re: Koupe ze zahranici

...no hochu, s tvym rospočtem si myslim, že to na ňáký vyskakování moc nebude idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:08:20
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik

Pusť ledvinu a kup srdcovkusmile1


God Save The Queen!
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:12:36
Offline

Re: Koupe ze zahranici

na vyskakovani urcite ne,ale kdyz ja chci kupovat masinu a ne letadlo.jestli ty bys dal za B 96 mozna jeste rok mladsi vic jak 65 tak jsi prdakfuck

Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:13:18
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Na koho to byla reakcesurprised


God Save The Queen!
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:14:09
Offline

Re: Koupe ze zahranici

to patrilo Filousovi..

Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:15:56
Offline

Re: Koupe ze zahranici

To je hroznej hajzlgood


God Save The Queen!
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:17:04
Offline

Re: Koupe ze zahranici

a toto patrilo komu???

Filous (Člen)
28.10.2007 20:19:52
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

na vyskakovani urcite ne,ale kdyz ja chci kupovat masinu a ne letadlo.jestli ty bys dal za B 96 mozna jeste rok mladsi vic jak 65 tak jsi prdakfuck

...já dal gdysy za svoji B6 215.000,- Kč a za B12 rovnejch 200.000,- Kč...a nemyslim, že bych byl bůchvíjakej prďák...a chtěl sem jen říct, že za ty prachy a ten rok výroby nemůžeš čekat že pořídíš bůchví co, tagže buť tag laskaf a ty fakáče si šetři pro někoho jinýho, kapišto? ...a esi si myslíš, že mašina z dovozu přes ňákýho překupníka tě vyjde ňák levnějc neš tady koupená, tag si najivní, páč cena pro tebe bude odpovídající tržní ceně na našem trhu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bery (Člen)
28.10.2007 20:20:10
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Kelly01 psal:

To je hroznej hajzlgood

bigsmile


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
28.10.2007 20:20:39
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Kelly01 psal:

To je hroznej hajzlgood

...mysůlim, že my dva si nemáme co vyčítat bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:22:19
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Hele Filous,

To tržní hospodářství už rozjízdíš simultáněsurprised


God Save The Queen!
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:28:50
Offline

Re: Koupe ze zahranici

tak fakose to bych si nedovolil napalit nekomu koho neznam...
  jasny,nejsem jouza,cena bude priblizne jako trzni cena,jde tam o to ze si navymyslim co bych si predstavoval,nekdo kdo se tim zabyva to doveze nebo fakace ukaze me.z toho co je ted k prodeji na netu bych asi tezko vybyral,nebo musel slevit ze svehe predstavi.

KOVAL (Člen)
28.10.2007 20:35:30
Offline

Re: Koupe ze zahranici

dovézt se dá všechno,ale zrovna kolem roku 96 je totiž 90%B6tek v červený barvě a to rapidně snižuje tvoje šance na nečervenousmile1

Filous (Člen)
28.10.2007 20:36:12
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

tak fakose to bych si nedovolil napalit nekomu koho neznam...
  jasny,nejsem jouza,cena bude priblizne jako trzni cena,jde tam o to ze si navymyslim co bych si predstavoval,nekdo kdo se tim zabyva to doveze nebo fakace ukaze me.z toho co je ted k prodeji na netu bych asi tezko vybyral,nebo musel slevit ze svehe predstavi.

...a ty mě znáš, že mě tam nahoře fakuješ???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:38:38
Offline

Re: Koupe ze zahranici

to v hantyrce znamena ...JSI JEDNICKA..
snad sem te neurazil na cti???

bečka (Člen)
28.10.2007 20:39:05
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Na to dovezt si motorku z venka neni třeba překupníkidontknowidontknow


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:41:58
Offline

Re: Koupe ze zahranici

neni to je fakt,pokud vs kam zajet a na koho se obratit,nebo mas na mysli NET-drazbu??bigsmile

Filous (Člen)
28.10.2007 20:42:43
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

to v hantyrce znamena ...JSI JEDNICKA..
snad sem te neurazil na cti???

...no neurazil, zas taková citlifka nejsem, jen tak sem to podotknul, páč mi to moc nesedí, kór tady f tý anonymitě, asi holt máme jinou hantýrkusurprised ...uš to vidim, aš přídu k nám do hospy a výčepního, kerýmu se řiká Samec pozdravim fakáčemsurprised ...neš mu stihnu vysvjetlit, že sem mu hantýrkou naznačoval, že je jednička a že točí dobrý pivo, chytne mě za koule a vyrazí z šantánu bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
KOVAL (Člen)
28.10.2007 20:43:17
Offline

Re: Koupe ze zahranici

no to sice né,ale jet pro B6ku za 60 litrů někam třeba jako na jih a najet minimálně 2000km tak to se jaksi nerentujeidontknow

mopik (Nový člen)
28.10.2007 20:49:43
Offline

Re: Koupe ze zahranici

tak to neznam,u nas je hospodsky 150kg chlapisko ale pohodar a klidasgood
  a tady jeden  abys mel klidgood

bečka (Člen)
28.10.2007 21:09:35
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopík: prohledej třeba mobile.de, motoscout.de,  spočítej si cestu, převod a budeš mít představu


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
roman.v (Člen)
28.10.2007 21:31:54
Offline

Re: Koupe ze zahranici

KOVAL psal:

no to sice né,ale jet pro B6ku za 60 litrů někam třeba jako na jih a najet minimálně 2000km tak to se jaksi nerentujeidontknow

Koupil jsem na jaře B6 97 za 60000, ve fakt dobrým stavu, ale byla to spíš náhoda a je červená. Jinak jsem jich pár předtím viděl a za tu cenu byly spíšmý sr...bad


Don´t worry, be Bandit!
levap (Člen)
28.10.2007 23:31:15
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

na vyskakovani urcite ne,ale kdyz ja chci kupovat masinu a ne letadlo.jestli ty bys dal za B 96 mozna jeste rok mladsi vic jak 65 tak jsi prdakfuck

Prodam ti moji je to 98, chci za ni presne co mas smile1 ale necham se i obcas ukecat smile1
A k te cervene, kdyz jsem kupoval tak presne jako ty v zadnem pripade NE cervenou ale kdyz jsem ji videl tak jsem byl prekvapenej neni totiz cervena jako cervena ! i kdyz na foto to vypada uplne jinak !


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
Palino (Člen)
29.10.2007 07:49:18
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Přihlášení dovezené motorky jsou asi 3000 navíc
1000km tam 1000 zpět přibližně 5000,-Kč jen za palivo
Umíš německy nebo anglicky, aby jsi se s prodávajícím domluvil?
Máš vozík nebo dodávku?
Pokud se všemi těmito náklady počítáš, není důvod tam nejet. Já jsem si ji přivezl ze Stutgartu a vše bylo ok. Kupoval jsem ji přes motoscout24.de
Pokud by jsi na to šel jako já, poradím ti malou vychytávku. Najdi si na internetu německá směrovací čísla.V rozšířeném vyhledávání si zadáš motorku dle svých požadavků a zadáš směrovací číslo města, kde už máš nějakou vyhlédnutou a doplníš vzdálenost např. 200km. Je to dobré pro případ, že se ti vyhlédnutá motorka nelíbí, tak se zajedeš podívat na jinou která bude ve vzdálenosti do 200km a třeba koupíš. Pokud si nezadáš ty kilometry, budeš lítat po celém Německu.


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Koldan (Člen)
29.10.2007 07:50:24
Offline

Re: Koupe ze zahranici

problém, je v tom,že každej by chtěl za málo peněz moc muziky a málokdo si uvědomuje,že jedenáct roků stará mašina je vlastně už veterán, tzn. že má už minimálně tři čtyři majitele,kteří se k tomu chovali různým způsobem, nalítáno a stočeno nějkaých pár desítek tisíc kilometrů a "ze stojánku",že byla padnutá taky už minimálně třikrát,holt potom nějaký ty chybičky jsou,že něco nelícuje nebo že na nádrži už je třetí vrstva laku,takže narazit pak na kousek bez vady je něco jako vyhrát ve sportce,i když nedávno tu kdosi dával moc hezkejgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
29.10.2007 11:09:50
Offline

Re: Koupe ze zahranici

za 55tis  tu pistim moji Nkovou B6, rok 97 najeto 43000, este ti udelam retezovku. je 3000km po vymene naplni.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
29.10.2007 11:11:59
Offline

Re: Koupe ze zahranici

jo ze stojanu taky padla ale padla i normalne jen odrene kryty motoru.proste 10 let starej stroj kosmeticke vady.cena si myslim odpovida.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Salam (Člen)
29.10.2007 11:58:20
Offline

Re: Koupe ze zahranici

sonyk psal:

za 55tis  tu pistim moji Nkovou B6, rok 97 najeto 43000, este ti udelam retezovku. je 3000km po vymene naplni.

na cem budes jezdit? to tys mel problem s tou pojistovnou?

sonyk (Člen)
29.10.2007 12:08:06
Offline

Re: Koupe ze zahranici

koupim si novejsi smile1 ne spojistovnou ale s policii a mestem pac vono kdyz do tebe nekdo naboura kdyz te on predjizdi tak vlastne neni vinej smile1 jo miluju tenhle stat. bad


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Salam (Člen)
29.10.2007 12:20:33
Offline

Re: Koupe ze zahranici

pred asi trema tejdnama sem nahodou na netu nasel bandita 6ku r.v.00(model 01) Sko cerna z jicina z horsepower, cena 63t, hned ten den co ji dali na net sem se tam byl podivat, na fotce vypadala moc pekne, skoro az originalne, bez skrabancu, krasne lesklej lak, ale jak sem ho videl z blizka, tak sem si vsim ze tam sou neorigo napinaky retezu(byly cerny) a to uz o necem svetci, plasty slepovany pri pozornejsim pohledu, nemela STK, a CR doklady taky ne, ale prodejce psal ze vse zaridi, tak sem zase odjel, pac nechci zadnou zboreninu, ale co bych za ty penize nechtel, ze? no nic druhej den motorka byla fuc, ten kdo ji koupil si musel myslet jakej udelal super kauf, mozna jo mozna ne, kazdopadne ta cena odpovidala stavu po blizsim ohledani motorky....
taky zalezi jak peclive byla opravena no...
motorky tahaj z ciziny a zkusenosti s prodejcem jsou vesmes dobry, dokonce v pripade problemu vratej prachygood
http://www.tipmoto.com/?fid=117

Salam (Člen)
29.10.2007 12:21:38
Offline

Re: Koupe ze zahranici

sonyk psal:

koupim si novejsi smile1 ne spojistovnou ale s policii a mestem pac vono kdyz do tebe nekdo naboura kdyz te on predjizdi tak vlastne neni vinej smile1 jo miluju tenhle stat. bad

zase 6ku?

misi (Člen)
29.10.2007 12:52:38
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

sem spis myslel nechat si ji od nekoho kdo to taha sem privezt,osobne bych to asi neriskoval.S tim vyberem to zas tak lehky neni,B je dost ale takovich ktery by mi padl do oka moc neni,chtel bych Nkoviho,pokud mozno ne cervenou barvu a mam k dispozici cca 65tis.No uvidim,do unora ¨se snad jeste naky pekny Bandour na prodej objevi.  ale dik za nazor.idontknow

cccsss... kua 65 stačí... chceš 600 rv 97 , červenou, dobrý stav 55 tis. volej na muffa 774847535, ještě ho skleponi na ceně, je tam třeba vyměnit řetězovku jinak možná zadní gumu . good


Blu one.... old one
sonyk (Člen)
29.10.2007 13:53:04
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Salam psal:
sonyk psal:

koupim si novejsi smile1 ne spojistovnou ale s policii a mestem pac vono kdyz do tebe nekdo naboura kdyz te on predjizdi tak vlastne neni vinej smile1 jo miluju tenhle stat. bad

zase 6ku?

JJ modra tmavě rok tak 2001 /02ale nevim eslti N nebo S vetsina me je zatim pro N.pokud mozno puvodni stav


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mr.BSE (Člen)
29.10.2007 14:21:21
Offline

Re: Koupe ze zahranici

no hele, kdyz se to tady tak resi...
Co byste napsali do inzeratu, kdybyste byly mnou a prodavali mou masinu?
Ktera zazila 1x tezkou nehodu a 1x sklouznuti?
Oprava az na packy a riditka z origo dilu(ne vzdy ale novych)

help


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Palino (Člen)
29.10.2007 14:40:06
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mr.BSE psal:

no hele, kdyz se to tady tak resi...
Co byste napsali do inzeratu, kdybyste byly mnou a prodavali mou masinu?
Ktera zazila 1x tezkou nehodu a 1x sklouznuti?
Oprava az na packy a riditka z origo dilu(ne vzdy ale novych)

help

Prodám Suzuki Bandit 600N, super stav, nebouraná, 1x spadlá ze stojánku, vše origo(až na pár tuningových dílů), vynikající pro začátečníka, který tomu nerozumí.
Zn.Přijeď sám
bigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
sonyk (Člen)
29.10.2007 14:40:21
Offline

Re: Koupe ze zahranici

bourana, opravena, nutno videt a projet se. vsecko ok.

jinak k tomu dovozu z ciziny. nelepe asi nemecko ale nekde blizko aby si pak nelitoval tech penez za naftu kdyby to byl klump, vyhlidnout takovou aby byla dobra  cena aby byla nizsi nez u nas, Pocitej 4000 prihlaseni a tak a tak 2000 a vice tisic dovoz.

Bracha kupoval freewinda, hovno najeto v super stavu. kdyz sme tam prijeli bylo videt ze je padlej ale podrzely to padaky ktery teda cekala mensi oprava jinak mu bylo hovno. 100 ecek sme ukecali a jeste nam k tomu dal novou retez sadu takze dalsich cca 100 ecek.Motorka je super bezproblem. vysla brachu sakum pikum o 12000 levnejc nez stejna u nas.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
mr.BSE (Člen)
29.10.2007 14:51:11
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Palino psal:
mr.BSE psal:

no hele, kdyz se to tady tak resi...
Co byste napsali do inzeratu, kdybyste byly mnou a prodavali mou masinu?
Ktera zazila 1x tezkou nehodu a 1x sklouznuti?
Oprava az na packy a riditka z origo dilu(ne vzdy ale novych)

help

Prodám Suzuki Bandit 600N, super stav, nebouraná, 1x spadlá ze stojánku, vše origo(až na pár tuningových dílů), vynikající pro začátečníka, který tomu nerozumí.
Zn.Přijeď sám
bigsmile

nechci lhatsmile1
ale je mi jasny,ze kdyz napisu, ze sem s tim rozsvihal auto(urval poloosu a posunul motor) a vymenil ram, ze se zajemci jen pohrnoubadidontknowhelp


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
29.10.2007 15:17:38
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Nízkou cenu nebo rozprodat na díly...nebo si to nech a kup ještě jednugood


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
29.10.2007 17:06:40
Offline

Re: Koupe ze zahranici

No já taky nedávno řešil koupi ne jedné motorky, ale dvou najednou. Tak jsem se díval po jihu bo do dojčlandu moc smyslu jezdit nemá bo jsou tam ceny srovnatelné jako u nás.

Zjistil jsem, že pokud chceš motorku na úrovni a započítáš si náklady na dovoz, tak dojdeš k zjištění, že tady koupíš to samé. Jen na tom nebudeš mít třeba kufry či jiné serepetičky, ale to se dá v pohodě nahradit. A pokud to budeš postupně dovybavovat, tak z toho budeš mít vetší radost...

A to jsem do toho nezapočítal ten čas, který bych na tom strávil.

Jde o to vyčkat na tu správnou, která na tebe bude čekat.

Já to tak udělal a jsem spokojenej parchantgood

maňas (Člen)
29.10.2007 20:19:57
Offline

Re: Koupe ze zahranici

no do jara dlouhá doba,takže vybrat motyku podle gusta nebude asi problém,je jich čím dál víc a tím i ceny sou čím dál menší


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
dajos (Nový člen)
30.10.2007 16:43:52
Offline

Re: Koupe ze zahranici

mopik psal:

Zdarec ,lidi mate nekdo zkusenost s koupi masiny ze zahranici?v unoru chci kupovat B6,ale nekolik chytrych hlav me presvedcuje ze se mam zajimat spis o koupi ze zahranici,predevsim kvuli lepsi cene.

Dobří borci na dovoz kvalitních motorek z ciziny jsou na www.nahace.czsmile1

Bandit K7 650S (Nový člen)
30.10.2007 18:07:29
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Koupil jsem K7 650 S, najeto 3000 km, modrá barva za 130 000 Kč. Ani jsem nemusel nikam cestovat smile1
Pochvalte mě, jak jsem šikovnej bigsmile

Kim (Člen)
30.10.2007 18:19:48
Offline

Re: Koupe ze zahranici

taky na mě jedna čeká a huž sem na ní sedělgoodsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
pavel dolínek (Člen)
30.10.2007 18:30:48
Offline

Re: Koupe ze zahranici

ja koupil b12 r.v.1999 za 125 vocismile2


"una storia italiana"
gore (Člen)
30.10.2007 18:37:08
Offline

Re: Koupe ze zahranici

pavel dolínek psal:

ja koupil b12 r.v.1999 za 125 vocismile2

ale nelitujes tohogoodgoodgood

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Michal Dk (Člen)
30.10.2007 20:58:51
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Po dlouhým hledání a ježdění jem koupil B12 N byl jsem se na některých podívat tady v ČR chtěl jsem málo najeto nehavar,co nejnovější a ve slušným stavu zkrátka za málo peněz hodně muziky po 3 měs.jsem nakonec koupil v D.Našel jsem ji na mobile.de r.v. 1999 najeto 23 000 druhý majitel (měl ji jen od jara )říkal že je na něj moc silná.Má širší řidítka Arrow,pancířky,zadní batníček,ladák Cobra,velice slušný stav,Zadní guma ještě 3000km vydrží akorát helmut(hovado) natřel štětkou nádrž v prostoru kolen říkal že to bylo odřený.Barva už je dole koupil jsem u Osirise jemnou brusnou pastu a 6 hodin jak magor drhnul ale výsledek supr povedlo se to rozleštit.Byl jsem pro ni až u Baltu téměř u Kielu 1520 km cena 2600 eur.Jsem spokojenej.

jardagsf (Člen)
31.10.2007 08:00:34
Offline

Re: Koupe ze zahranici

pavel dolínek psal:

ja koupil b12 r.v.1999 za 125 vocismile2

to myslis tu scvrklou , malou, sepranou proste 3/4?????
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
soptik (Člen)
31.10.2007 23:36:17
Offline

Re: Koupe ze zahranici

čágo.Ja taky přemíšlel,jak dobre kopit.Jsem kamioňák a tak jsem okukoval venku.S řečí problém cekem nebyl,ale tak nějak jsem nemoh vybrat.Prubnul jsem to mimo jiné tady:www.jhmoto.cz .Nechci jim dělat reklamu,každý ať posoudí sám,ale ja byl moc spokojený.Solidní jednánígood,vše vyřidil a za týden jsem si mazlíkasmile1(B6/04,2OOOkm,za 99OOOkc) vez domu.Moto bylo z venku,na prevozkách,lehce škráblej motor,budíky,zrcátko a svetlo.Nic nezakrýval,ani nemaskoval.Na první pohled bylo vidět,do čeho du.No a po pul roce si od něj moje přítelkyně koupila SV(650N/05,4500km,120000).Satav téměř nové moto.Pro posouzení přidám foto,teda jestli se mi to povede.Kdyby ne,tak jí mám v profilu.Laďák a pdáky jsemsi dával už já.Mám jí teť právě 1rok a jegoodgoodgoodPS:prejem šťastný výběr.


výhled na svět ze zad motošelmy je stejně néééj
soptik (Člen)
01.11.2007 00:37:19
Offline

Re: Koupe ze zahranici

sory,tak to foto se mi tam nedaří dát.idontknowHalt to nemá volant,ani řidítkasmile1


výhled na svět ze zad motošelmy je stejně néééj
Shaft (Člen)
01.11.2007 20:17:45
Offline

Re: Koupe ze zahranici

Já si teda myslím, že za 65 litrů se dá sehnat slušná motka, já  jsem svojí banditku pořídil  taky za 65 litříků a jsem s ní max. spokojenej...je to rok 97 a je dost zachovalá a hlavně krom řidítek a laďáčku celá origoš, což jsem chtěl....Stačí hledat a neukvapit se. Taky jsem jel pro banďoura k Plzni, což je od nás (Vrchlabí) kolem 200 kiláků, ten týpek mi psal, že motka je v cajku, pěkná bez investic, najeto 25 tis kiláků:idontknow, rv. 98  a ty žblemty okolo.....dojel jsem tam, a hoši to byl takovej šrot...vidle tekly, zadek celej nakoplej do strany, otáčky nedržely-občas vylítly do maxsurprised....prostě sem mu řekl, že si ze mě dělá srandu-na to mi odpověděl, že to je v pohodě, že tomu nic není atd.(ani ho nenapadlo mi nabídnout slevu, ikdyž bych to stejně nevzal ani za pádlo)..tak sem se sebral a jel zas domů. Celou cestu jsem ho proklínal, kokota zasra.....pussy. Takže si dávej bacha na tyhle týpky a kup motku spíš od někoho odsud.... Nebo si to aspoň nech od někoho prohlídnout, než to koupíš. Jinak tady je spousta debat o těchto problémech a taky tu je spousta rad, jak koupit good mašinu. Hlavně to neuspěchatgood


Lepší chodit do školy, než pracovat na poli.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr