Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » výměna rozvoďáku

Kotlas (Člen)
28.10.2007 19:30:03
Offline

výměna rozvoďáku

Zdárec lidi, chtěl sem se zeptat na kolik vyjde asi tak výměna rozvoďáku na B6 z 96 roku. Stejně mě to čeká nechat dělat přes zimu, ale jenom chci vědět kolik si mám na to tak připravit. Díkes a zdárecgood


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Filous (Člen)
28.10.2007 19:37:39
Offline

Re: výměna rozvoďáku

...vosumnáct stovek za řetěs a dvje hoťky práce??? ..nevim, kolik si účtuje tvuj servis, u nás f USB je to 290,- Kč/hod...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kotlas (Člen)
28.10.2007 19:54:13
Offline

Re: výměna rozvoďáku

tak to je docela v pohodě, já věděl že řetěz stojí kolem 2 tisíc, ale nevěděl sem jaká to je pakárna ho tam dát. Počítal sem kolem 5 tisíc ale tohle zní rozumnějc a ještě zbyde na beer díkes good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 19:55:00
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Jasně,řetěz..

Žádný prachy navíc nevyhazovatfuck

Pak počkat až budu mít kiláky na údržbu,znovu rozebrat a konečně udělat ty drahý ventily a karbcegood

Zbožňuji tyhle ekonomické postupy....


God Save The Queen!
Kotlas (Člen)
28.10.2007 20:00:15
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Sorry kámo, ale seřízení ventilů a sinchronizaci karbeců sem nechával dělat asi před tisícem km, ale nevěděl sem jak je na tom rozvoďák a když mi řekli že už má dost tak sem neměl holt další tři tisíce po ruce abych ho nechal udělat najednou. Jenom aby sis nemyslel že je tady každej šetřílekidontknow


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Kelly01 (Člen)
28.10.2007 20:02:20
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Dobrá.....


God Save The Queen!
sipmart (Člen)
29.10.2007 00:01:11
Offline

Re: výměna rozvoďáku

a kolik máš najeto, že musíš už měnit rozvoďák? po kolika by se měl měnit u takové B6ky...někdo říká 40tis, někdo 60tis a někdo prostě až je opotřebenej...klidně aj v 80ti...:) jaká je pravda? ale už to tu bylo, já vím...je to asi individuelní..:)

Marcus_86 (Člen)
29.10.2007 08:22:15
Offline

Re: výměna rozvoďáku

A kdyz sme u toho, kolik stoji ty karbece a ventily ?

mr.BSE (Člen)
29.10.2007 10:14:15
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Marcus_86 psal:

A kdyz sme u toho, kolik stoji ty karbece a ventily ?

me 300good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sonyk (Člen)
29.10.2007 10:40:16
Offline

Re: výměna rozvoďáku

me taky tak nejak kolem 300


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kotlas (Člen)
29.10.2007 10:47:59
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Já mám najeto 56 tiscí km a je tam pořád originální řetěz. Podle výrobce by se měl měnit po 40 tis ale prej vydrží víc. U mě třeba není ani slyšet, ale nejdou už tak přesně doladit vačky protože je prostě natáhlej a proto mi ve volnoběhu kolísaj otáčky. Jinak mě synchronizace karbeců, kontrola rozvodů a seřízení ventylů vyšlo na 3 tisíce.


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Filous (Člen)
29.10.2007 11:19:53
Offline

Re: výměna rozvoďáku

...nejdou doladit vačky???surprised ...voni se ňák laděj??? surprised ...kolísání volnobjehu je spůsobený vytahanym rozvoďákem?surprised ...za seřízení ventilů a karburace si dal trojku??? surprised ...sorry, ale tebe bych jako zákazníka bral fšema deseti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kotlas (Člen)
29.10.2007 11:39:08
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Já nevím, měl sem to na seřízení a tohle mi bylo řečeno, prostě prej když se nastavujou rozvody a jak je ten řetěz vytahanej tak to už tak přesně nejde. Nastavíš první a ta druhá už je posunutá o to vytáhnutí řetězu. Na to kolísání otáček mi zase řekli že jak už nejde dopnout řetěz, protože je vytáhlej hodně, tak když to není v tahu tak to prostě dělá neplechu. Nejsem mechanik, ale trošku tomu rozumím a docela mi to dávalo smysl. S tou cenou fakt nevím, proto sem se i ptal na ten rozvoďák abych třeba zase nenaletěl.


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
jardagsf (Člen)
29.10.2007 11:53:29
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kotlas psal:

Já nevím, měl sem to na seřízení a tohle mi bylo řečeno, prostě prej když se nastavujou rozvody a jak je ten řetěz vytahanej tak to už tak přesně nejde. Nastavíš první a ta druhá už je posunutá o to vytáhnutí řetězu. Na to kolísání otáček mi zase řekli že jak už nejde dopnout řetěz, protože je vytáhlej hodně, tak když to není v tahu tak to prostě dělá neplechu. Nejsem mechanik, ale trošku tomu rozumím a docela mi to dávalo smysl. S tou cenou fakt nevím, proto sem se i ptal na ten rozvoďák abych třeba zase nenaletěl.

priste to dej do servisu nebo k luzrovi....
jardagsf hlavou nevericne kroutici...


MOTO KOZZI GRISO
sonyk (Člen)
29.10.2007 12:01:50
Offline

Re: výměna rozvoďáku

me menili filtry olej, brzdovku, cistili retez, mazali,serizeni karbcu a ventilu, omrkli rozvodak a komplet motorku poutahovaly sroubky atd.plus mensi uprava na vejfuku a sprej na retez motul (300kc) a celkem sem platil kolem 2500kč. ted to bude o 900 vic pac me budou delat i svice zrejme pac budou mit uz 12000


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kuřan (Člen)
29.10.2007 17:44:32
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Ty Sonyk to docela čumim.surprised Kam jezdiš kolem Příbrami na servis?Ja to ještě neřešil ale supr cenagood

Filous (Člen)
30.10.2007 14:00:04
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kotlas:
...jen pro tvoji informaci...po celou životnost motoru, respektive rozvodovýho řetězu, tj. pokud nepůlíš motor nebo neměníš řetěs, rozvody NIJAK NESEŘIZUJEŠ ANI NENASTAVUJEŠ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
30.10.2007 14:27:09
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Filous psal:

Kotlas:
...jen pro tvoji informaci...po celou životnost motoru, respektive rozvodovýho řetězu, tj. pokud nepůlíš motor nebo neměníš řetěs, rozvody NIJAK NESEŘIZUJEŠ ANI NENASTAVUJEŠ...

asi myslel ventilovy vuleidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
sonyk (Člen)
30.10.2007 14:54:25
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kuřan psal:

Ty Sonyk to docela čumim.surprised Kam jezdiš kolem Příbrami na servis?Ja to ještě neřešil ale supr cenagood

Dělá me to kámoš. Veme si to do práce a tam to v klídku uděla. Můžu dát když tak kontakt ale nejdriv se snim domluvim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
30.10.2007 15:00:02
Offline

Re: výměna rozvoďáku

jo jinač to dela na dobrisi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ondráš (Člen)
30.10.2007 15:07:50
Offline

Re: výměna rozvoďáku

sonyk psal:

jo jinač to dela na dobrisi

Na tu jsem neslyšel moc dobré reference...surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
30.10.2007 15:08:17
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Pokud teda myslíš Suzuki v Dobříši.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
30.10.2007 15:31:19
Offline

Re: výměna rozvoďáku

ani nevim ze tam suzuki jesmile1 jen yamaha. nn soukroma osoba tohleto


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kuřan (Člen)
30.10.2007 16:52:47
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Jo jo do suzuki na Dobříš jezdim taky a docela dobrý. Teda každej rok na jaře na olej a na pokec a zase až za rok. To viš bandaskabigsmilegood

Kotlas (Člen)
30.10.2007 18:51:13
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Filous:
je možný že to byly ty ventilový vůle, ale prostě mi to uměl vysvětlit a já mu to odkejval, ale zajímalo by mě jak by mi vysvětlil tu cenu když říkáš že mě natáhnul.  Jinak díkes za radu


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Banditatom (Člen)
01.11.2007 15:21:23
Offline

Re: výměna rozvoďáku

zdar hej nemáš ten rozvod nějak moc drahý? Mě stal 1100Kč kupovaný v "suzuki" a v servise mi řekl za práci 600!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kotlas (Člen)
14.12.2007 14:51:17
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Filous psal:

...vosumnáct stovek za řetěs a dvje hoťky práce??? ..nevim, kolik si účtuje tvuj servis, u nás f USB je to 290,- Kč/hod...

Filousi, prosím tě, myslel si tímhle Suzuki v Benátkách nad Jizerou (u Aleše)?? Je to asi půl hodinky co sem se odtamtud vrátil a Aleš mi říkal že je nejlepší vyndat motor a celkem to dá prej tak 10 hodin práce což je prej kolem 3 tisíc jenom za práci (řetěz mám už koupenej) Zdá se mi to jako totální pussyvina, ptal sem se i ve Starý Boleslavi v Yamaze a tam by to i s ventilama vyšlo na 2500 bez žádnýho vyndavání motoru a to si myslím že Ulrych je taky docela drahej. Tak teď fakt nevím co si mám o Alešovi myslet, buď to si ze mě dělal ass nebo mám asi blbej ksicht a každej chce se mnou vyjebat.sick


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.12.2007 15:05:33
Offline

Re: výměna rozvoďáku

sonyk psal:

me menili filtry olej, brzdovku, cistili retez, mazali,serizeni karbcu a ventilu, omrkli rozvodak a komplet motorku poutahovaly sroubky atd.plus mensi uprava na vejfuku a sprej na retez motul (300kc) a celkem sem platil kolem 2500kč. ted to bude o 900 vic pac me budou delat i svice zrejme pac budou mit uz 12000

Dotaz:špatně ti to startuje, nebo ti to jede na tři,že budeš měnit svíčky??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
14.12.2007 17:34:51
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kotlas psal:

Zdárec lidi, chtěl sem se zeptat na kolik vyjde asi tak výměna rozvoďáku na B6 z 96 roku. Stejně mě to čeká nechat dělat přes zimu, ale jenom chci vědět kolik si mám na to tak připravit. Díkes a zdárecgood

tak to řeknu uplně přesně dneska jsem byl kupovat rozvod, zasesmile2!!! Rozvod kupovaný origo v suzuki 1281kč a práce v suzuki by vyšla na 2h práce což je 660kč (učtujou si 330 za hodinu). jedná se o suzuki paskov neboli H3 moto.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
luig (Člen)
14.12.2007 19:42:53
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Když jsme u toho, dá se rozvoďák nějak přišponovat z venku mašiny, myslim bez sundání hlavy nebo nějakýho jinýho "krytu"? Já jenom že když sem kupoval bandasku před nedávnem tak mi bylo řečeno že jde o to tam kdesi pootočit jakýmsi kolečkem a že se to přišponuje. Je to možnýidontknow? Díkes


Ne asi
luig (Člen)
14.12.2007 19:44:39
Offline

Re: výměna rozvoďáku

luig psal:

Když jsme u toho, dá se rozvoďák nějak přišponovat z venku mašiny, myslim bez sundání hlavy nebo nějakýho jinýho "krytu"? Já jenom že když sem kupoval bandasku před nedávnem tak mi bylo řečeno že jde o to tam kdesi pootočit jakýmsi kolečkem a že se to přišponuje. Je to možnýidontknow? Díkes

sundáním hlavy sem myslel víko hlavygood


Ne asi
Salam (Člen)
14.12.2007 20:24:56
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kotlas psal:
Filous psal:

...vosumnáct stovek za řetěs a dvje hoťky práce??? ..nevim, kolik si účtuje tvuj servis, u nás f USB je to 290,- Kč/hod...

Filousi, prosím tě, myslel si tímhle Suzuki v Benátkách nad Jizerou (u Aleše)?? Je to asi půl hodinky co sem se odtamtud vrátil a Aleš mi říkal že je nejlepší vyndat motor a celkem to dá prej tak 10 hodin práce což je prej kolem 3 tisíc jenom za práci (řetěz mám už koupenej) Zdá se mi to jako totální pussyvina, ptal sem se i ve Starý Boleslavi v Yamaze a tam by to i s ventilama vyšlo na 2500 bez žádnýho vyndavání motoru a to si myslím že Ulrych je taky docela drahej. Tak teď fakt nevím co si mám o Alešovi myslet, buď to si ze mě dělal ass nebo mám asi blbej ksicht a každej chce se mnou vyjebat.sick

jestli ses trosku sikovnejsi tak si to vymenis sam, jinak na vymenu rozvodaku neni potreba sundavat motor... puvodni retez se fikne a pak ten novej se na nej napoji a vytahne se s nim i ten novej...jinak pouzij funkci vyhledavac, neco o tom uz tu jebigsmile

Zdenek (Člen)
14.12.2007 22:34:13
Offline

Re: výměna rozvoďáku

To Luig,,šponuje se sám,dá se říct systém samostavu,pružina,zoubky.Zdenek.smokin

luig (Člen)
15.12.2007 11:52:24
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Zdenek psal:

To Luig,,šponuje se sám,dá se říct systém samostavu,pružina,zoubky.Zdenek.smokin

OK, ale neni z venku motoru kromě kolečka na štelování volnoběhu ještě něco čím se dá cosi nastavovat?


Ne asi
Zdenek (Člen)
15.12.2007 19:08:16
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Není.Zdenek.good

Jerry (Člen)
15.12.2007 19:28:50
Offline

Re: výměna rozvoďáku

B 6 nevím.
B 12 r. 98 :
rozvodový řetěz - 1998,-
svíčky 4x - 700,-
Olej filtr - 225,-
Olej 3,5 l - 770,-
Drobný materiál - 150,-
Práce - 974,-
Podtlaky - 500,-
Ventily, podtlaky, rozvoďák takže celkem: 5317,-
Naprostá spokojenost
Akorát mi jí neumylisurprised
MAPO - Modřanská
smokin


A kurva...
syky (Administrator)
18.12.2007 13:18:41
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Filous psal:

...vosumnáct stovek za řetěs a dvje hoťky práce??? ..nevim, kolik si účtuje tvuj servis, u nás f USB je to 290,- Kč/hod...

No když jsem se ptal Aleše, co by to koštovalo, řekl mi 10 hodin práce. Tak jsem to odvezl k Ulrichovi ...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
sonyk (Člen)
04.03.2008 12:26:24
Offline

Re: výměna rozvoďáku

U rozovdakus e meni jen retez teda jo?

A kolik km teda je doporucena vymena?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
04.03.2008 15:15:58
Offline

Re: výměna rozvoďáku

A sme zpátky ve hřesmile1


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
04.03.2008 15:17:22
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kelly01 psal:

A sme zpátky ve hřesmile1

Voe bigsmile

Nikde sem nenašel kdy?

No a jelikoš nejsu žadný mechanik či tak nevim co všecko se mění a jelikoš tu píšete jen o řetezu(žadný kladky oz.kola či tak) tak asi jen retez. smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2008 15:18:46
Offline

Re: výměna rozvoďáku

sonyk psal:
Kelly01 psal:

A sme zpátky ve hřesmile1

Voe bigsmile

Nikde sem nenašel kdy?

No a jelikoš nejsu žadný mechanik či tak nevim co všecko se mění a jelikoš tu píšete jen o řetezu(žadný kladky oz.kola či tak) tak asi jen retez. smile1

drž se manuálu ten udává 48 000 km,ale vydrží i dýl...Kelly tvrdí až skoro 80 000:surprisedidontknow:


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
04.03.2008 15:19:51
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Dals tu nejoblínější otázkusmile1

Kolik vydrží rozvoďákgood

Každej den čekám odkud se znovu vynořísmokin


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
04.03.2008 15:20:01
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Dík to je to co sem chtěl slyšt. 4ili na něj necham mrknout kluky a na další výmenu naplní si když tak připravim i par kačen navic na retez


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
04.03.2008 15:21:15
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kelly01 psal:

Dals tu nejoblínější otázkusmile1

Kolik vydrží rozvoďákgood

Každej den čekám odkud se znovu vynořísmokin

no nevim estli nejblbejsi. U auta ma doporučenou výměnu ve 100 000 nebo po 5 letech tak sem ptam jak je to tunak pac kazdej rika neco jineho, de mi o doporucenou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
04.03.2008 15:26:23
Offline

Re: výměna rozvoďáku

já na něm mám 72000 a výměna se pomaloučku bude blížit..


God Save The Queen!
Filous (Člen)
04.03.2008 15:26:56
Offline

Re: výměna rozvoďáku

sonyk psal:
Kelly01 psal:

A sme zpátky ve hřesmile1

Voe bigsmile

Nikde sem nenašel kdy?

No a jelikoš nejsu žadný mechanik či tak nevim co všecko se mění a jelikoš tu píšete jen o řetezu(žadný kladky oz.kola či tak) tak asi jen retez. smile1

...žádný klatky tam nejsou a kola se neměněj, jen řetěs...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
04.03.2008 15:32:34
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Sonyk
Nenech se oblbnoutsmile1
Kovový řetěz po 5ti letech nezteříbigsmile


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
04.03.2008 15:47:35
Offline

Re: výměna rozvoďáku

tak dik bejcigood


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Ton@l (Člen)
04.03.2008 16:09:00
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kelly01 psal:

Sonyk
Nenech se oblbnoutsmile1
Kovový řetěz po 5ti letech nezteříbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile a nemuze zreznoutbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Vzdy muze byt hur :-)
Kotlas (Člen)
04.03.2008 17:28:02
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Tak sem se teda rozhodnul že si ho vyměním doma, řetěz mám už koupenej, ale když sem ho kupoval u Ulrycha v Yamaze tak mi řekl že se musí o dva články zkrátit, tak jen bych se chtěl ujistit.... nevíte kolik má mít origo článků???
Koupil sem řetěz D.I.D SCA-0412A a je tu číslo SDH 146 (to je počet článků???)help


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Kelly01 (Člen)
04.03.2008 17:44:32
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Při tomhle přístupu úplně slyším jemné šustění řetězu a zamávání posledního roztřepeného článku do vanysmile1

Du měnit,ale vše mi řekněteidontknow

Z prdele ti povím o článek víc ,nebo lépe míň,a to pak bude dotazů,proč?,kde sem udělal chybu?,co stím?bigsmile

Ovšem v 17ti už jsme dělali go javek s půlením bez problémů,takže tě nepodceńujiheadshake


God Save The Queen!
Kotlas (Člen)
04.03.2008 18:01:58
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kelly01 psal:

Při tomhle přístupu úplně slyším jemné šustění řetězu a zamávání posledního roztřepeného článku do vanysmile1

Du měnit,ale vše mi řekněteidontknow

Z prdele ti povím o článek víc ,nebo lépe míň,a to pak bude dotazů,proč?,kde sem udělal chybu?,co stím?bigsmile

Ovšem v 17ti už jsme dělali go javek s půlením bez problémů,takže tě nepodceńujiheadshake

Já se do toho nebudu pouštět sám, ikdyž na XT 600 sem si to dělal, ale to byla motorka za 20 tis. Bude mi s tím pomáhat týpek co se tím živí, ale nedělá přímo v suzuki, takže neví potřebný informace idontknow Jen sem žádal o radu, kdyby mi to někdo rozumnej potvrdil tak je to v klidu, pokud mi  někdo napíše že je to blbost tak to nebudu hned dělat podle něj, ale budu zjišťovat dál u věrohodnějšího zdroje...
Já bych se do toho jinak doma nepouštěl, ale bylo tu už spoustu názorů že to není zase taková pakárna to udělat doma... idontknow


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Kelly01 (Člen)
04.03.2008 19:43:57
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Pak tu máme sekci manuály,a ta je všem přístupnáevil

I když některým je na ho..obigsmile


God Save The Queen!
Kotlas (Člen)
04.03.2008 20:07:12
Offline

Re: výměna rozvoďáku

já si tady právě jednou nějakej manuál stáhnul a tam píšou všechno nečeskysick ale v jednom máš asi rozhodně pravdu, že bude jistější zajet do Suzuki a přeptat se na všechno osobně good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
martingsx (Člen)
04.03.2008 20:08:50
Offline

Re: výměna rozvoďáku

http://www.yacomi.cz/gsf-600-s-bandit-g … p;sort=20a

Na B6 prodávají 144 článků.Tak 2 ubrat je dobrá rada. Proč jsi nekoupil řetěz přímo na motorkuidontknow??

Kotlas (Člen)
04.03.2008 20:16:20
Offline

Re: výměna rozvoďáku

martingsx psal:

http://www.yacomi.cz/gsf-600-s-bandit-gsf600s-1996-c-33_36_3376_3377.html?page=2&sort=20a

Na B6 prodávají 144 článků.Tak 2 ubrat je dobrá rada. Proč jsi nekoupil řetěz přímo na motorkuidontknow??

Já sem jim řekl že to chci na bandasku, ještě mi ho objednávali a dali mi tenhle, že prej se to takhle prodává normálně.... podle označení sem koukal na netu, tak je to opravdu na Bandita....
Jinak moc děkuju za radu good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Mirek D (Člen)
04.03.2008 22:16:22
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Já su zvědavej na vésledek......esli von se tem motór nebude točit vobráceně... . smokin

Zde je snad demonstrován názorný rozdíl mezi motorkářem a řidičem motocyklu.


Autobus je taky Suzuki... .
axoz (Člen)
04.03.2008 22:39:46
Offline

Re: výměna rozvoďáku

nechci ti do toho kecat ale mě výměna rozvoďáku i s nim stála 2000 i s prací tak že bych se do toho doma určitě nepouštěl jinak na rozvoďák existujou tabulky mam je někde doma neni to moc prace je sehnat nebo mužeš pracně  spočítat články řetězu co tam teď máš


nezastavil sem úmyslně to se zas něco vysralo tak spravuju
tomasNJ (Člen)
04.03.2008 22:42:18
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Mirek D psal:

Já su zvědavej na výsledek......esli von se tem motór nebude točit vobráceně... . smokin

Zde je snad demonstrován názorný rozdíl mezi motorkářem a řidičem motocyklu.

sem na tom stejně bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kotlas (Člen)
05.03.2008 09:56:55
Offline

Re: výměna rozvoďáku

axoz psal:

nechci ti do toho kecat ale mě výměna rozvoďáku i s nim stála 2000 i s prací tak že bych se do toho doma určitě nepouštěl jinak na rozvoďák existujou tabulky mam je někde doma neni to moc prace je sehnat nebo mužeš pracně  spočítat články řetězu co tam teď máš

Tak mě stál rozvoďák necelý 2000 a za práci si všude říkaj +- 3000. Kdyby mě to vyšlo jako tebe tak určitě nebudu přemejšlet a nechám si to udělat. Ale dávat trojku za něco co se doufám nechá udělat doma se mi nechce.


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
VikecB12 (Člen)
05.03.2008 10:00:45
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Kotlas psal:
axoz psal:

nechci ti do toho kecat ale mě výměna rozvoďáku i s nim stála 2000 i s prací tak že bych se do toho doma určitě nepouštěl jinak na rozvoďák existujou tabulky mam je někde doma neni to moc prace je sehnat nebo mužeš pracně  spočítat články řetězu co tam teď máš

Tak mě stál rozvoďák necelý 2000 a za práci si všude říkaj +- 3000. Kdyby mě to vyšlo jako tebe tak určitě nebudu přemejšlet a nechám si to udělat. Ale dávat trojku za něco co se doufám nechá udělat doma se mi nechce.

No a kdyby sis to nechal udělat až zároveň s ventylama,tak to bude stát navíc třeba jenom 500surprised Teda pokud sis je nedělal sám doma.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kotlas (Člen)
05.03.2008 10:16:19
Offline

Re: výměna rozvoďáku

O tom sem tu už psal, ventili mi dělali na podzim a tam mi právě řekli že řetěz  je už na pussy no jenže já si vydělávám jen příležitostně protože chodím pořád do školy tak sem zrovna neměl po ruce další trojku aby mi to udělali najednou...


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
sonyk (Člen)
05.03.2008 10:29:25
Offline

Re: výměna rozvoďáku

Jelikoš sem řidič motockylu nechám to radši udělat zkušené lidi, lepší dát o tago víc třeba než pak kupovat celej motorsmile1
bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
05.03.2008 10:39:34
Offline

Re: výměna rozvoďáku

axoz psal:

nechci ti do toho kecat ale mě výměna rozvoďáku i s nim stála 2000 i s prací tak že bych se do toho doma určitě nepouštěl jinak na rozvoďák existujou tabulky mam je někde doma neni to moc prace je sehnat nebo mužeš pracně  spočítat články řetězu co tam teď máš

...tag to máš teda supr levnýho mechanika, páč říct si za takovou práci dvje kila, za přetpokladu, že jen řetěs stojí 1800,-??? ...já bych to za dvje kila neďálsmile2

...záměrně sem nechtěl reagovat na Kotlasůf příspjevek vohledně jeho dotazu f Suzuki f Benátkách, ale budiš...Aleš řek, že chce za práci 3000,-, coš je 10 hod práce...je to s toho důvodu, že on to nigdy nebude dělat s motorem v rámu, páč je tam na pussy přístup při skládání spojky řetězu a roznejtovávání a má pravdu že je to pakárna a tudíš si dycky vyndavá motor na ponk, aby k tomu pořádně moch a měl 100% jistotu, že za tu práci kerou udělá může nýst zodpovědnost...trošku se s nim přu, že se to s namontovanym motorem dá taky udělat a za potstatně kratší dobu, ale je to jeho servis a nikoho nenutí, aby k němu jezdil, to je celý...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
05.03.2008 12:04:31
Offline

Re: výměna rozvoďáku

No tys nám tady chybělevil

Ale díš pravdu,200 za práci jevzhledem k tomu co se musí rozdělat trošku nesmyslidontknow

A soudný člověk to udělá vč. oleje,svíček,ventilů a seřízení karbců,pak je třeba 2500 za práci přiměřená cena...(samo +materiál)


God Save The Queen!
Kotlas (Člen)
05.03.2008 15:07:36
Offline

Re: výměna rozvoďáku

to Filous: Jo rozhodně máš pravdu, já sem v žádným případě nechtěl servis u Aleše nijak hanit, ještě když sem jezdil motokros tak sem s ním byl nad míru spokojenej, kupoval sem u něj díly a vždycky sme se nějak rozumně domluvili. Jen sem tím myslel jak si psal kolik to vyjde u vás benátkách, jestli to tam nedělá ještě někdo jinej než Aleš za lepší cenu.good
Ty někde děláš v servisu?? seš v motorech docela zběhlej, myslel sem  jestli by si mi s tím nechtěl třeba pomoctsmile1 samozřejmě zadarmo nic nechcismile1


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
Banditatom (Člen)
05.03.2008 17:55:12
Offline

Re: výměna rozvoďáku

ted jsem sehnal rozvod origo co se montuje do prvovýroby za 1122kč což je super cena?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
05.03.2008 18:09:44
Offline

Re: výměna rozvoďáku

není..


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
05.03.2008 18:29:04
Offline

Re: výměna rozvoďáku

v suzuki 1800 a to je dobrá cena?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
05.03.2008 20:27:41
Offline

Re: výměna rozvoďáku

jasněsmile1


God Save The Queen!
palinko (Člen)
27.09.2012 22:32:35
Offline

Re: výměna rozvoďáku

len otazka, ako sa to prejavuje ked je vytahana? lebo ja pocuvam taky plechovy zvuk ako keby nieco sucha o seba. a mam 49000 km tak zajtra idem skontrolovat ten napinak na ktorom je zube.

Banditatom (Člen)
28.09.2012 14:58:08
Offline

Re: výměna rozvoďáku

palinko psal:

len otazka, ako sa to prejavuje ked je vytahana? lebo ja pocuvam taky plechovy zvuk ako keby nieco sucha o seba. a mam 49000 km tak zajtra idem skontrolovat ten napinak na ktorom je zube.

ty a neslyšíš trávu růst?idontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr