Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » sundání gumy, nastříkání, leštění

acer (Člen)
06.11.2007 14:31:30
Offline

sundání gumy, nastříkání, leštění

Zdarec, tak chci měnit přední gumu na 600ce r.v.97, shodil jsem si kolo a teď přemýšlím jak dostat bez pomoci nějakého speciálního nářadí či servisu starou gumu dolů, tak aby mi zůstal jenom ráfek s kotouči??? (natvrdo vypustit a rozřezat??
ráfek mám trochu poškrábaný a tak přemýšlím, že ho stříknu zase do černé barvy, poradili byste postup, jakou barvu a stačí ve spreji? a nebo si ho vyleštím do vysokého lesku a v tomto bych potřeboval strušnou radu, jak na to...prostě čím odstranit starý nátěr a čím leštit, jaký přípravek, jaký kotouč a jak dlouho to asi trvá? a cena přípravku? bez sundání gumy se to leští blbě, že a nedostane se to do těch záhybů...no stejně musím gumu měnit, tak co...

mimo jiné, líbí se vám leštěné ráfky nebo dáváte přednost černému originálu?

díky za vaše rady a náměty...:)

Filous (Člen)
06.11.2007 14:34:13
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...surprisedsurprisedsurprised...rozřezat??? ...no potěš koštěsurprisedbigsmile ...mazej s tym do pneuservisu! ...nebo si u toho ublížíšbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
06.11.2007 14:36:38
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

asi pribuznej vogobigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
06.11.2007 14:37:05
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

jestli tě mrzí dvacka za sundání tak se s tím doma dvě hodiny per.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.11.2007 14:37:07
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...podle niknejmu si rozumíš spíš s ňákym noťasem, tagže stručne:
1/ guma-pneuservis
2/ nastříkání-lakovna
3/ leštění-třeba Tenax nebo Inkvizitorr bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.11.2007 14:37:59
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...Lůzr, voe myslim, že tady máš těškou konkurenci bigsmilesurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
acer (Člen)
06.11.2007 14:38:19
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

taky s tím máš zkušenosti, jo...no ublížit se dá při všem, že...hlavně při samoopravování...jako kolo uchytit do svěráku, vzít karbinu a říz...ale tak vím, že taková pneumatika na motyku je dosti tvrdá věc a jsou tam vevnitř ty "dráty" či co...:))

Loser (Administrator)
06.11.2007 14:41:40
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Filous psal:

...Lůzr, voe myslim, že tady máš těškou konkurenci bigsmilesurprisedbigsmile

asi se prejmenuju na halfLosera (jakoze polovicni)good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
06.11.2007 14:45:13
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...no trošku skušeností mamsurprised...ale kolo sem nigdy do svjeráku neupínal a gumu flexkou taky nesundavalbigsmilebigsmilebigsmile ...a esi do toho tou flexou pudeš, tag prosimtě popros ňákýho kámoše, ať tě při tom nafilmujebigsmilebigsmilebigsmile ...kámo díky, fakt si mi spravil náladubigsmilebigsmilebigsmile

P.S. ...ty voe přiznejte se pitomci, gdo si to zas dělá kozybigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
acer (Člen)
06.11.2007 14:47:18
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

a loser to by mě zajímalo co se ti nepovedlo a co jsi měl za tak nějak špatný nápad co se opravy motyky týče? :) ale jinak k věci jestli můžete...to s tím rozřezáním byl spíš fooor...:) hlavně mě zajímá leštění, prostě stručný popis a líbí nebo nelíbí? mám svůj názor, ale rád bych slyšel i ten váš...

K.a.s.y.m. (Člen)
06.11.2007 14:51:48
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Až jí budeš řezat tak si prosímtě nejdřív vypusťbigsmilebigsmile jinak železí v ní fakt není.jsou v ní jen umělí vlákna pokud vím.

to Loser:Od teď to bud budeš mít fakt těžký bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
06.11.2007 14:52:02
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Jestli mas svuj nazor, tak je ti ten nas pak k nicemu .... mne se to treba nelibi.
A jinak .... popisovat me opravy by bylo na dlouho. Si procti starsi prizpevky ... mozna najdes neco, co ti pri oprave zachrani zivotbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
06.11.2007 14:58:11
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Předek jde kolikrát i holejma rukama,max. dvě malý montpáky-nic víc neni potřeba!good
Vypustit,ve svěráku nebo heverem(když nemáš odrážečku)odrazit,pošlapat,aby to bylo odražený všude a pak už jen za pomocí těch montpák,nařezaný hadice nebo jiný gumy(aby sis nepodrbal ráfek)sundat..žádná věda!idontknow
Normálně v dílně na koberci a nikdy žádnej problém...nazouvání je o něco horší...ale kdo maže,ten jede,takže pořádně mejdlovou "vodou" naklouzat a taky jen pomocí montpák nazout..


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 15:04:32
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...hel Ejsr, votkunda si, tebe musim něgdy vidět naživo, nejlíp při ňáký manuální činnosti, myslim, že to se jen tag nevidísurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
spidys (Člen)
06.11.2007 15:09:08
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Mám leštěný límce na obou ráfkách - vypadá to určitě líp než celý černý ráfky, ale kámo v pneuservisu "nadával" že na tom nedržej ty lepený závažíčka...
Ale zatim držej... good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
XJelen (Člen)
06.11.2007 15:10:55
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Poď pryč táto! To je zas ňáká provokace!
bigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
06.11.2007 15:11:00
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

kasymovi: s ocelovým kordem jsou taky běžný smile1

acerovi: sprejem né, to je jen nouzovka, jestli máš představu a stříkací pistoli s kompresorem, tak ti postup napíšu, jinak to někomu radši vodnes smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
06.11.2007 15:27:51
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Meloun psal:

Předek jde kolikrát i holejma rukama,max. dvě malý montpáky-nic víc neni potřeba!good
Vypustit,ve svěráku nebo heverem(když nemáš odrážečku)odrazit,pošlapat,aby to bylo odražený všude a pak už jen za pomocí těch montpák,nařezaný hadice nebo jiný gumy(aby sis nepodrbal ráfek)sundat..žádná věda!idontknow
Normálně v dílně na koberci a nikdy žádnej problém...nazouvání je o něco horší...ale kdo maže,ten jede,takže pořádně mejdlovou "vodou" naklouzat a taky jen pomocí montpák nazout..

tak to radši 150,- v pnojeservízu....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
sonyk (Člen)
06.11.2007 15:28:25
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

no a vetsinou kdyz si u nich koupis gumu udelaj ti to za dara


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
06.11.2007 15:33:25
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Než něco někam vozit,čekat,platit a bejt tam několikrát za sezonu,tak to si po večerech při lahváči raději přezuju sám...
Je to hlavně cviku,zezačátku jsem taky nadával jak špaček,ale teď už je to pohoda..good


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 15:36:01
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

good ...koukam na to stejně


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
06.11.2007 15:58:40
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

koukam na to jinak, když přezout, tag do autorizovanýho servisu, dám čutko, pozoruju při tom vodborníky, pag zkontroluju napnutí řetězu, řeknu jim, že to nazuli vobráceně, dam další čutko, teď už je furt kontroluju, zaplatim dvoje přezutí jedný gumy, dam čutko a jedu pryčgoodbigsmilebigsmilebigsmile

v pohádce nebylo zraněno žádné zvíře a podobnost všech osob je čistě náhodnábigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
osiris (Člen)
06.11.2007 16:04:32
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...já to království znám taky bigsmile, mě to chtěl ale zdokonalit grátis, je hodnej good bigsmile ten gumař tam je ňákej divnej bigsmilebigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
06.11.2007 16:08:11
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

ale ma luxusni popelnik na cutkabigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
marcoo (Člen)
06.11.2007 16:40:52
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Filous psal:

...podle niknejmu si rozumíš spíš s ňákym noťasem, tagže stručne:
1/ guma-pneuservis
2/ nastříkání-lakovna
3/ leštění-třeba Tenax nebo Inkvizitorr bigsmile

LEŠTĚNÍ.....
WWW.STREETFIGHTER.CZECHIAN.NET
dělá tam všechno.Od leštění lakování až po airbrush.
Nechával jsem tam dělat kdysi kapoty a super.Airbrushí udělal loga,nápisy,atd.Komplet kapoty i s lakem 5000.Jinde sem se jen optal a lak pomalu 10 a nepočítal airbrush.A leštěný mám od něj víka a fakt jako zrcadlo.A můžeš mu to zaslat i poštou.Dělá převážně pro nějakej veterán klub ale nic mu není cizí.Linkování,lakování,leštění airbrush,co si řekneš.Měl jsem na něj někde číslo ale nemůžu ho sehnat.

spidys (Člen)
06.11.2007 16:47:17
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

marcoo psal:

WWW.STREETFIGHTER.CZECHIAN.NET

By potřeboval jinýho webmastera bigsmile
Tenhle si asi při psaní stránek nechal zapnutej CapsLock a některý linky mu vůbec nefungujou...

Jinak nepochybuju o kvalitách nabízených prací - jen se pozastavuju nad webem bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
sonyk (Člen)
06.11.2007 16:52:22
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

muzu dohodit skveleho web mastera


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
inkvizitorr (Administrator)
06.11.2007 17:07:40
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

osiris psal:

...já to království znám taky bigsmile, mě to chtěl ale zdokonalit grátis, je hodnej good bigsmile ten gumař tam je ňákej divnej bigsmilebigsmilebigsmile

no tag dobře, platim málo a jenom jednou, ale rejpnout si musim pořádně ať to má ňáký koule, nébigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
marcoo (Člen)
06.11.2007 17:09:30
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

spidys psal:
marcoo psal:

WWW.STREETFIGHTER.CZECHIAN.NET

By potřeboval jinýho webmastera bigsmile
Tenhle si asi při psaní stránek nechal zapnutej CapsLock a některý linky mu vůbec nefungujou...

Jinak nepochybuju o kvalitách nabízených prací - jen se pozastavuju nad webem bigsmile

čoveče když tam najedu tak Mě tam fungujou všechny odkazy.Tak nevim

osiris (Člen)
06.11.2007 17:14:58
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

inkvizitorr psal:
osiris psal:

...já to království znám taky bigsmile, mě to chtěl ale zdokonalit grátis, je hodnej good bigsmile ten gumař tam je ňákej divnej bigsmilebigsmilebigsmile

no tag dobře, platim málo a jenom jednou, ale rejpnout si musim pořádně ať to má ňáký koule, nébigsmilebigsmilebigsmile

...vo tom žádná bigsmilebigsmilebigsmile dyť sem taky hned přiložil néé bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
06.11.2007 17:35:02
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...tomu streetfighterovi bych věřil, evidentně víc leštil než chodil do školy...
help


There's a pie in the sky when you die.
marcoo (Člen)
06.11.2007 17:45:04
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Antihero psal:

...tomu streetfighterovi bych věřil, evidentně víc leštil než chodil do školy...
help

Podle toho co leštil...bigsmile   
Néé fakt dělá dobře.Je to lakýrník,ale prej děla někde v galvalovně či co.Tak má plno materiálu na leštění.Jinak taky motorkář.

Banditatom (Člen)
06.11.2007 19:08:05
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Já bych tu gumu rozřezal flexou a kolo vyleštil dratěným kartáčem.badbadbad. Pneu servis vyzutí cca 30kč a lakovna by si vzala podle mě asi tu pětistovku. komaxit černý lesklý 250Kč ( jenže musí jít ven ložiska a další ty serepetičky)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
acer (Člen)
06.11.2007 19:13:57
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

zajímavé podněty....no jak říkám s tou flexou to byla sranda, ale aspoň někdo napsal, že to dělá sám doma "na koleně"..:)
jinak se chci zeptat jakože v mechanice motorky začátečník, jde vyhodit zadní kolo bez nějakého rozpojení řetězu a zase nasadit? a kotouče jsou asi jen na těch šroubkách, co?

Meloun (Člen)
06.11.2007 19:17:55
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Nerozdělávals nikdy vobyčejný jízdní kolo??surprised
Stačí se k tomu nahrbit a v několika sekundách ti musí bejt jasný,že kolo lze sundat bez rozpojení řetězu a že brzdový kotouče (s unašečem) drží opravdu jen na šroubkách...


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
06.11.2007 20:33:07
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...asi nerozdělával a proto se ptá smile1 já bych se taky ptal na pekařskjech stránkách jak se plete vánočka smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
06.11.2007 20:47:27
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Já ne,ptž věc,která je jasně vidět a na který nejde v podstatě nic zkazit,si nejdřív zkusim sám...idontknow
Kdybych se měl ptát na každou pussyvinu,tak je to fórum zasekaný jen tímhleidontknow
Je to jen lenost něco prostudovat a zkusit,nic jinýhosick


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
06.11.2007 21:09:23
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Nemámrátčarodky a Čuchalacetonu:
...hele vy dva šmejdi, sem čekal, gdy to z vás vypadnebigsmile ...stane se, nosurprised ...vot tý doby uš vim, proč je f autobuse "nemlufte za jízdy s řidičem" ...to je furt "honem, honem, pani na mě čeká" a pag to čovek dělá nadvakrátidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.11.2007 21:20:59
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

filousoj: tag to máš recht bigsmile, to mi taky ňák moc nejde, kafrat a eště se při tom soustředit na štěpení atomu bigsmile ...ale zas je vidět že sme poctivý chlapi, páč ty nedokážou dělat víc vjecí najednou good bigsmile na to maj prej buňky jenom žencký smile2 bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.11.2007 21:28:28
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...jasný, příště ho vyhodim za vrata a počká si na dvoře bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
06.11.2007 23:05:46
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Meloun psal:

Já ne,ptž věc,která je jasně vidět a na který nejde v podstatě nic zkazit,si nejdřív zkusim sám...idontknow
Kdybych se měl ptát na každou pussyvinu,tak je to fórum zasekaný jen tímhleidontknow
Je to jen lenost něco prostudovat a zkusit,nic jinýhosick

no vogo, ja jsem se ze zacatku hodne vyptaval a vsechno bylo v pohode, pac kuci mi zde dycky dobre poradili. Pak uz mi to bylo trapny a pac jsem kutil (ikdyz to tak nevypada),tak jsem si nejaky veci chtel zkusit sam (a vostatnim se pak chlubit) ... a jak to dopadlo ... vykloubeny rameno, volej vychcenaj na silnici a predni svetlo vysi jen na jednom sroubkuidontknowidontknowidontknow
priste se radsi zasejc voptam a nebo rovnou vodvezu do servisugood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
06.11.2007 23:10:14
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Dobře..tak tedy všichni,kdož mají loserův syndrombigsmile,nechť se klidně ptají..rád poradímgood


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 07:35:40
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

osiris psal:

kasymovi: s ocelovým kordem jsou taky běžný smile1

acerovi: sprejem né, to je jen nouzovka, jestli máš představu a stříkací pistoli s kompresorem, tak ti postup napíšu, jinak to někomu radši vodnes smile1

Asíík jo.Já co jsem koukal na gumy který jsem si zatím nazouval a zouval u bandasky tam tak byli psaný jen umělotinysmile2 asi se mám ještě co učit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
acer (Člen)
07.11.2007 10:55:17
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

nevíte kolik tak odhadem by mohly vážiži holé ráfky na bandita přední i zadni bez gum a brzdových kotoučů? potřebuju to vědět kvůli poslání poštou nebo přes ppl nebo jinou dopravní společnost, nevíte čím se to dá poslat bez problémů a jak to stačí zabalit? jaká by mohla být cena?

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 10:59:48
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

http://www.ppl.cz/
http://www.cpost.cz/jetspeed/?js_language=cz
pokud umíš číst tak se to tu dočteš
zvážit kola na váze snad zvládneš ne?Nebo to radši přenechej někomu s lepší kvalifikácí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
acer (Člen)
07.11.2007 11:12:44
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

já to ještě nemám sundaný kola ani gumy...tak proto se ptám...
a stránky ppl a ceske posty umím najít...
tak si nech ti svoje blbý poznámky pro sebe...

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 12:02:36
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

já to ještě nemám sundaný kola ani gumy...tak proto se ptám...
a stránky ppl a ceske posty umím najít...
tak si nech ti svoje blbý poznámky pro sebe...

blbý poznámky ,ty jsi mě pobavilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
co si tady čtu ty tvoje dotazy a případný postupy to prostě musím napsat tak aby jsi to pochopil ty a Loser.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
07.11.2007 12:23:03
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer: nezdá se ti trochu zbytečný abys měl několik profilů na jednom fóru??? možná stačí abys psal pořád jako sipmartidontknow


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
07.11.2007 12:23:58
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

marcoo psal:
Antihero psal:

...tomu streetfighterovi bych věřil, evidentně víc leštil než chodil do školy...
help

Podle toho co leštil...bigsmile   
Néé fakt dělá dobře.Je to lakýrník,ale prej děla někde v galvalovně či co.Tak má plno materiálu na leštění.Jinak taky motorkář.

no ten co delal ty stranky je evidente lama bigsmile

jako adresu obrazku pouzi: file:///D:/Obr%C3%A1zky/123.JPG
to by nezmakl ani loserbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
07.11.2007 13:02:23
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Inkviz:
...že by se chlapec styděl za blbý dotazy??? surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
acer (Člen)
07.11.2007 13:02:28
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

jj zbytecny to je, chtel jsem vedet co to udela...s dotycnymi prispevovateli...:) stejne nikdo velice moc neporadil, tak můžes profil acera smazat a tento topic taky jestli chceš...

Filous (Člen)
07.11.2007 13:03:58
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...na tag blbý dotazy se snat ani serojózně votpovjedět nedáidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
07.11.2007 13:07:24
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

ty kraaavo, to sou finty .... to me jeste nenapadlo, ze bych si k tomu svymu loserovskymu profilu udelal druhej ... nejakej chytrejsi .... treba Kinggoodbigsmile
To bych pak na srazu musel chlastat za dvagoodbigsmilebigsmile

Silenej: vogo, to bych zmaknul .... dyk sem prece programator, neee??bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 13:08:13
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Filous psal:

...na tag blbý dotazy se snat ani serojózně votpovjedět nedáidontknow

no tom něco budebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
acer (Člen)
07.11.2007 13:16:04
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

chytráci se vždycky ozvou....smile1smile1smile1smile1smile1

to jak sdělat kolo snad není blbej dotaz, (ta karbina byl for), to jak naleštit ráfky taky snad ne a zeptat se komu se líbí leštěné ráfky a komu ne...
a dál při vyměňování řetězu jsem viděl, že řetěz spojoval až bylo kolo na pevno, takže jsem si nebyl jistej zda jde sdělat jednoduše...u kola vím..
a dál zda někdo nemá zkušenosti s posíláním větších balíků a neměl v ruce holý ráfek, kolik tak může vážit, protože já ho v ruce neměl...

a motorku mám asi 4 týdny, takže jsem se s ní nestačil nějak moc seznámit.
a takové chytráky co všechno ví a všechno znají, umí mám tak rád....prostě každý nemůže být jak vy...idontknowsick takže proto ty otázky...

joseph (Člen)
07.11.2007 13:25:20
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Ničeho se neboj,ptej se pořád,vždy se něco dovíš,jen odděluj zrno od plev,smějou se ti jen proto,že nemaj doma rozbrus!

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 13:26:33
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Hele v klidu brachu.Je vidět ,že to tu nezváš,protože začít téma dotazu vtipem,že rozřežeš gumu flexouidontknowidontknowTo si přímo koleduješ o to aby si tu z tebe dělali prdel.
Na stránky pošty a PPL se podívej a zjisti si kolik to stojí podle váhy,ale mám pocit ,že přes PPL tě obě kola vyjdou aspoň na 500,-


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
07.11.2007 13:27:05
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...no...dycky se snažim poradit, pokuť to vim a esi se nepletu, tag sem ti poradil v mym druhym příspjefkusurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
07.11.2007 13:35:02
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Filous psal:

...no...dycky se snažim poradit, pokuť to vim a esi se nepletu, tag sem ti poradil v mym druhym příspjefkusurprised

tak tak ... jeden z mala poctivejch poradcu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
07.11.2007 13:35:05
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Pravdou je,že jsem v bývalým JZD viděl,jak chlapi sundávaj gumy ze štráfky pomocí flexy...
Na motorce mi  to přijde zbytečný...max. si to naříznu ,aby tam líp držel a neklozal ten odrážecí bazmek..
Ale na funkčnější odrážečce už se pracujegood


PURE NAKED BIKE!
acer (Člen)
07.11.2007 13:46:53
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

jj stručně a výstižně....na gumy vím, že je pneuservis, ptal jsem se jak to shodit doma...neřešit, že to stojí dvacku v pneu, prostě jak...jeden poradil a říkal jak to dělá doma...a jde to evidentně...pak je to o tom si říct, udělal jsem to sám doma...cokoliv na mašině...to je úspěch...samozřejmě se musí vědět co člověk doma zvládne a co ne...takové nazutí pneu, bych vážně nechal odborníkovi

vím, že díly se lakují v lakovně i bez tebe, ale proč to nezkusit doma...metoda pokusu, omylu, nejde vcelku co zkazit...max se to pak dát odborníkovi

leštění..dva přípravky, to si najdu i na netu,ale taky jsem chtěl vědět..dobrá.. zjistit postup, jak, co, čím...takže pokud nikdo nemá zkušenosti, tak se nemusí ozývat...

a nikdo kromě losera neřekl svůj osobní názor na leštěné ráfky...

takže většina příspěvků o ničem...ale za ty kvalitní díky i s tou ppl..

a myslím, že problém upnout kolo do svěráku a rozříznout flexou, která řeže kov, tak na gumě není takový problém...a je to za chvíli...takže nechápu proč tolik výsměchu...asi fakt nemáte ponětí co flexa je...smile1smile1smile1

Michal Dk (Člen)
07.11.2007 13:52:03
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Kola bych poštou ani PPL neposlal ani za nic mohl bys je mít nenávratně rozleštěnýbigsmile

VikecB12 (Člen)
07.11.2007 13:56:58
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Acer: Voe,před asi 14ti dnama sem ti na stejný dotazy votpovídal,ale jako Sipmartovi a ted se na to ptáš znova.Čekal sem že touto dobou už mě přijdou fotky vyleštěnejch ráfku a vono nicsmile1 Jinak jednu radu bych ještě měl,zajed do pneuservisu,nech si vobut nový pryže a na ráfky se vyser,protože každej nemůže mít fšechnogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
acer (Člen)
07.11.2007 14:02:13
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

VikecB12 psal:

Acer: Voe,před asi 14ti dnama sem ti na stejný dotazy votpovídal,ale jako Sipmartovi a ted se na to ptáš znova.Čekal sem že touto dobou už mě přijdou fotky vyleštěnejch ráfku a vono nicsmile1 Jinak jednu radu bych ještě měl,zajed do pneuservisu,nech si vobut nový pryže a na ráfky se vyser,protože každej nemůže mít fšechnogood

jo je pravda, bylo to ale ne na topicu někoho jiného a týkalo se to jenom leštěných ráfků...ne ostatních věcí a taky mě hlavně zajímal jak se VÁM to líbí a nebo nelíbí...za tvoje cenné rady díky...chtěl jsem taky slyšet názor či postup druhých...

a jinak přes PPL nebo poštu bych se toho nebál, důležité je dobře zabalit...aby aj když jim to tam někde spadne, nic tomu....:goodsmile1

Filous (Člen)
07.11.2007 14:04:15
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...hele, nechci bejt protivnej, myslel sem, že ti teda skusim popsat jag se co dělá, ale dyš sem si přečet f tvý poslední vjetě, žes to s tou flexou myslel vážně,a že bys do toho i vopravdu šel, tag si myslim, že je to zbytečnýheadshake ...já dyš se mi posere počítač, tag se f tom taky nehrabu páč si myslim, že bych uďál víc škody jag užitku a nezlop se na mě, ale esi se rozhodneš dělat si na mašině sám bes dozoru, tag tipuju, že to dopadne zrovna tag...a jít na to s tym, že to možná skurvim a dyš se mi to teda nepovede, tag to vodvezu vodborníkoj a von uš to dá dohromady???headshake ...no to bych tě hnal montpákou aš za vrataevil ...a esi pořát trváš na tom, že si budeš přezouvat sám, tag si to proboha nech aspoň na poprvý vod někoho ukázat, jináč to nejenže nepřezuješ, ale navíc si skurvíš ráfek a to ať uš flexou nebo montpákama...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
acer (Člen)
07.11.2007 14:04:29
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

a pryže už mám, jen obout....:) a jen je zima, času dosti, tak špekuluju co vylepšit k obrazu svému...:) přeci z čeho může být člověk rád, když ne z pěkné motyky...a dokáže sklidit obdiv...a je rád, že něco dokázal taky svépomocí....smile1smile1

Meloun (Člen)
07.11.2007 14:12:14
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Acer: Podívej...na leštěný ráfky ti už místní dizajnový vodborníci napíšou fuck tohle..smile1
Jednomu se to líbí..a to většinou proto,že to má,druhýmu ne,protože to nemá nebo neumí nebo to měl,ale už to vyšlo z módy atd atd...
Je snad úplně buřt,jestli se to někomu líbí nebo ne??Mě se to líbí,tak si to tak udělám!A jestli s tim má někdo problém,tak mě to nezajímá!goodProč se pořád dívat na to,co na to řeknou ostatní??idontknowVšichni mi můžou vylízat p...lsmile1,je to můj názor,moje představa,tak to přece neřešimgood
Stejně se nikdy všem nezavděčíš...


PURE NAKED BIKE!
acer (Člen)
07.11.2007 14:12:53
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

to filous....vážně jsem to nemyslel, ale byl to jen tak nápad a taky kdosi říkal, že se to dá...a ono záleží do čeho bych se pustil na mašině sám, víš, takové rozhození motoru, štelování ventilů a karbců nebo nazouvání opakuji nazouvání pneu to rozhodně ne...
takové leštění, lakování určitých dílů, rozdělání, třeba pokud chceš stříkat rám se snad dá zvládnout pokud to trochu vidíš, chceš se ti do toho a děláš to svědomitě....
vždyť přeci na nastříkání není co pokazit...vybrousíš, dáš plnič, stříkneš...bude to špatný, budou tam kapky...tak si řekneš prostě nejde mi to a odvezeš to lakošovi...pokazil jsi něco??? on vybrousí a odborně stříkne...jde jen o to, že jsi dal náklady navíc, tím, že jsi to dělal sám a nepovedlo se to...ale aspoň si můžeš říct zkusil jsem to...a třeba příště bych věděl v čem byla chyba...

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 14:13:43
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

....že se do toho ještě vměšuju.je to nějakej pátek,ale někdo sem dával video z Youtube a tam nějakej týpek přezouval gumu na moto včetně vyvažování doma na koleně.Bylo to tam všechno pěkně vidět.
to Acer:zahrab ve starších diskuzích třeba to najdeš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
acer (Člen)
07.11.2007 14:15:20
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Meloun psal:

Acer: Podívej...na leštěný ráfky ti už místní dizajnový vodborníci napíšou fuck tohle..smile1
Jednomu se to líbí..a to většinou proto,že to má,druhýmu ne,protože to nemá nebo neumí nebo to měl,ale už to vyšlo z módy atd atd...
Je snad úplně buřt,jestli se to někomu líbí nebo ne??Mě se to líbí,tak si to tak udělám!A jestli s tim má někdo problém,tak mě to nezajímá!goodProč se pořád dívat na to,co na to řeknou ostatní??idontknowVšichni mi můžou vylízat p...lsmile1,je to můj názor,moje představa,tak to přece neřešimgood
Stejně se nikdy všem nezavděčíš...

chlape musím říct, že velmi kvalitní a pravdivý příspěvěk...jo takové kdyby byli všechny...vážně jsi to vystihl...a toto jsem chtěl slyšet.

a s tím, že se nezavděčíš nikdy nikomu ve všem je svatá pravda...

Meloun (Člen)
07.11.2007 14:15:45
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

No...a zrovna ten lak teda u mě skončil stříkáním pionýra..ostatní už nechám odborníkovi,protože vím,že to tutově pokurvim...smile1


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
07.11.2007 14:18:15
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...jo lakoš tě nepřetáhne montpákou, ale hadicej, to má nespornou výhodu good
...měj na paměti, že to co ty tam namrdáš, on musí servat dolů, páč jinak riskuje, že to zvěrstvo co tam někdo nablil před  ním mu zkurví celou jeho práci a to bohužel pozná až když má komplet hotovo, takže v tom případě má na hovno svou práci, čas a materiál no a ty pak kňučíš, že je to drahý smile1
...příprava je základ dobrýho povrchu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
acer (Člen)
07.11.2007 14:22:18
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

ale od toho je lakoš, aby poznal jak je silná vrstva a do jaké to vybrousit....a tak na tom stráví o nějakou hodinu déle a nechá si to zaplatit...každý lak musí vybrousit...
a myslím, že každý lakýrník dělá svoji práci protože ho to třeba baví a je to zdroj jeho obživy, takže nevím proč by někoho vyháněl, když to je pro něj kšeft....

a to jestli já si pak budu říkat, měl jsem to dát hned jemu, je už moje věc..

VikecB12 (Člen)
07.11.2007 14:24:01
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

A rám bych rozdělal taky flexkou,von to kdyžtak v servisu někdo složígoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 14:25:58
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

a myslím, že každý lakýrník dělá svoji práci protože ho to třeba baví a je to zdroj jeho obživy, takže nevím proč by někoho vyháněl, když to je pro něj kšeft....

a to jestli já si pak budu říkat, měl jsem to dát hned jemu, je už moje věc..

......co třeba proto,že by mohl mít jinou zakázku a míň pracně náročnou?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
07.11.2007 14:27:44
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...hmmm...a uš si něgdy skoušel něco sprasenýho ňákýmu lakýroj přinýst? surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
07.11.2007 14:28:31
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:
Meloun psal:

Acer: Podívej...na leštěný ráfky ti už místní dizajnový vodborníci napíšou fuck tohle..smile1
Jednomu se to líbí..a to většinou proto,že to má,druhýmu ne,protože to nemá nebo neumí nebo to měl,ale už to vyšlo z módy atd atd...
Je snad úplně buřt,jestli se to někomu líbí nebo ne??Mě se to líbí,tak si to tak udělám!A jestli s tim má někdo problém,tak mě to nezajímá!goodProč se pořád dívat na to,co na to řeknou ostatní??idontknowVšichni mi můžou vylízat p...lsmile1,je to můj názor,moje představa,tak to přece neřešimgood
Stejně se nikdy všem nezavděčíš...

chlape musím říct, že velmi kvalitní a pravdivý příspěvěk...jo takové kdyby byli všechny...vážně jsi to vystihl...a toto jsem chtěl slyšet.

a s tím, že se nezavděčíš nikdy nikomu ve všem je svatá pravda...

Tos chtel jako jen slyset, ze kazdymu se libi neco jinyho a pokud se tobe libi neco jinyho nez vostatnim tak to kazdymu muze byt nekde? Vogo, ja si du radsi zapalit cigoidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
acer (Člen)
07.11.2007 14:31:40
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

já ty vaše srandičky beru, ale nic to nepřináší....pak se na něco zeptej...když s flexi hned jdou na rám...smile1smile1smile1

kua každý by mohl mít lepší práci, kdyby se snažil...ale snad každý by mohl být spokojený s tím co má....a to myslíš, že je jeden lakoš v okolí...blbá poznámka...já třeba dělám co dělám a můžu si vybírat, jestli chci tam někde sbírat člověka který je čistý, bez krve, jen prostě ho někde bolí na hrudníku a nebo rozsekaného motorkáře, ležícího na zemi třeba v bezvědomí....co myslíš, že je příjemnější pro oko, náročnost a psychiku...

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 14:35:50
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

já ty vaše srandičky beru, ale nic to nepřináší....pak se na něco zeptej...když s flexi hned jdou na rám...smile1smile1smile1

kua každý by mohl mít lepší práci, kdyby se snažil...ale snad každý by mohl být spokojený s tím co má....a to myslíš, že je jeden lakoš v okolí...blbá poznámka...já třeba dělám co dělám a můžu si vybírat, jestli chci tam někde sbírat člověka který je čistý, bez krve, jen prostě ho někde bolí na hrudníku a nebo rozsekaného motorkáře, ležícího na zemi třeba v bezvědomí....co myslíš, že je příjemnější pro oko, náročnost a psychiku...

Ty jsi doktor nebo tak něcosurprisedsurprisedgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
acer (Člen)
07.11.2007 14:37:00
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Loser psal:
acer psal:
Meloun psal:

Acer: Podívej...na leštěný ráfky ti už místní dizajnový vodborníci napíšou fuck tohle..smile1
Jednomu se to líbí..a to většinou proto,že to má,druhýmu ne,protože to nemá nebo neumí nebo to měl,ale už to vyšlo z módy atd atd...
Je snad úplně buřt,jestli se to někomu líbí nebo ne??Mě se to líbí,tak si to tak udělám!A jestli s tim má někdo problém,tak mě to nezajímá!goodProč se pořád dívat na to,co na to řeknou ostatní??idontknowVšichni mi můžou vylízat p...lsmile1,je to můj názor,moje představa,tak to přece neřešimgood
Stejně se nikdy všem nezavděčíš...

chlape musím říct, že velmi kvalitní a pravdivý příspěvěk...jo takové kdyby byli všechny...vážně jsi to vystihl...a toto jsem chtěl slyšet.

a s tím, že se nezavděčíš nikdy nikomu ve všem je svatá pravda...

Tos chtel jako jen slyset, ze kazdymu se libi neco jinyho a pokud se tobe libi neco jinyho nez vostatnim tak to kazdymu muze byt nekde? Vogo, ja si du radsi zapalit cigoidontknow

jako chtěl jsem hlavně slyšet, že borec řekl...mě se to třeba líbí, řekl svůj názor, vyjádřil ho...a to že každýmu se líbí něco jiného vím...ale aspoň to vystihl, místo přiblblých poznámek víš..

osiris (Člen)
07.11.2007 14:37:45
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acerovi: moc o tom nevíš, to je na dlouho, jde o použitý materiály i použitej postup, zkrátka něco s něčím si nenotuje a starej lak nemusíš sundávat dolů pokud to není domrdaný od mrvila smile1
...pokud ho necháš lakýrníka sundat, je to třeba plast kterej broušením chlupatí, rozpouštědla na to vzít nemůže, jsou tam záhyby, tak si připrav 400 - 500 na hodinu, on ti to zas připraví do normálního stavu, aby na tom moh vůbec začít s přípravou lakování a vyjde tě to na stejný prachy jako by sis koupil replikovej díl kterej není zkurvenej nějakejma pokusama neznámího původu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
07.11.2007 14:38:38
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Loser psal:
acer psal:
Meloun psal:

Acer: Podívej...na leštěný ráfky ti už místní dizajnový vodborníci napíšou fuck tohle..smile1
Jednomu se to líbí..a to většinou proto,že to má,druhýmu ne,protože to nemá nebo neumí nebo to měl,ale už to vyšlo z módy atd atd...
Je snad úplně buřt,jestli se to někomu líbí nebo ne??Mě se to líbí,tak si to tak udělám!A jestli s tim má někdo problém,tak mě to nezajímá!goodProč se pořád dívat na to,co na to řeknou ostatní??idontknowVšichni mi můžou vylízat p...lsmile1,je to můj názor,moje představa,tak to přece neřešimgood
Stejně se nikdy všem nezavděčíš...

chlape musím říct, že velmi kvalitní a pravdivý příspěvěk...jo takové kdyby byli všechny...vážně jsi to vystihl...a toto jsem chtěl slyšet.

a s tím, že se nezavděčíš nikdy nikomu ve všem je svatá pravda...

Tos chtel jako jen slyset, ze kazdymu se libi neco jinyho a pokud se tobe libi neco jinyho nez vostatnim tak to kazdymu muze byt nekde? Vogo, ja si du radsi zapalit cigoidontknow

Já taky!surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
acer (Člen)
07.11.2007 14:43:49
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

osiris psal:

acerovi: moc o tom nevíš, to je na dlouho, jde o použitý materiály i použitej postup, zkrátka něco s něčím si nenotuje a starej lak nemusíš sundávat dolů pokud to není domrdaný od mrvila smile1
...pokud ho necháš lakýrníka sundat, je to třeba plast kterej broušením chlupatí, rozpouštědla na to vzít nemůže, jsou tam záhyby, tak si připrav 400 - 500 na hodinu, on ti to zas připraví do normálního stavu, aby na tom moh vůbec začít s přípravou lakování a vyjde tě to na stejný prachy jako by sis koupil replikovej díl kterej není zkurvenej nějakejma pokusama neznámího původu smile1

jj třeba máš pravdu, třeba tomu rozumíš víc než já, třeba v tom děláš....beru. následky a tak.. musíš taky vědět za jakým lakošem jít...pokud znám jednoho, tak mi říkal za rám, nádrž, blatník, podsedlovky v metalíze s vybroušením, plničem 3000,- a viděl jsem jeho práci a je fakt výbornej...dělá to doma, po práci v lakovně, takže bez dokladu....
půjdeš do velké lakovny, kde ti řeknou 10tis...rozdíl, ne?

ale prostě láká me to zkusit to sám....jen pro ten pocit....

osiris (Člen)
07.11.2007 14:45:13
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...jo a ještě poznámka, když takovej zkaženej díl budeš zkoušet udat do lakovny, tak ho uviděj, řeknou ti, že maj bohužel obsazenou kapacitu a až takhle obejdeš všechny lakýrníky který tě s tím pošlou dál, tak nakonec skončíš u takovýho čubila, kterej to nastříká stejně jako jsi mu to zprasený dones, protože odvádí tak špatnou práci, že nemá žádný kšefty, tak tě přivítá a uvaří ti kafe
...ty šikovný lakoši si spíš vyberou práci ze který máj prachy a ne jen starosti
...von to pak totiž chce každej předělat protože se mu to nelíbí a to pak ten lakýra dělá zadara smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
acer (Člen)
07.11.2007 14:46:46
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

K.a.s.y.m. psal:
acer psal:

já ty vaše srandičky beru, ale nic to nepřináší....pak se na něco zeptej...když s flexi hned jdou na rám...smile1smile1smile1

kua každý by mohl mít lepší práci, kdyby se snažil...ale snad každý by mohl být spokojený s tím co má....a to myslíš, že je jeden lakoš v okolí...blbá poznámka...já třeba dělám co dělám a můžu si vybírat, jestli chci tam někde sbírat člověka který je čistý, bez krve, jen prostě ho někde bolí na hrudníku a nebo rozsekaného motorkáře, ležícího na zemi třeba v bezvědomí....co myslíš, že je příjemnější pro oko, náročnost a psychiku...

Ty jsi doktor nebo tak něcosurprisedsurprisedgoodgood

dochtor přímo ne, ale mám zdrav.školu a  mám odbornostní zařazení řidič-záchranář, přímo jak jsem popisoval....takže havárky, motorky, pády, úrazy, nemoci různého charakteru a závažnosti...to je můj job.

Loser (Administrator)
07.11.2007 14:48:26
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

vogo, nechces si misto kol radsi vylestit hokejku? idontknowJa z toho mam taky vzdycky dobrej pocitbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
07.11.2007 14:49:13
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:
osiris psal:

acerovi: moc o tom nevíš, to je na dlouho, jde o použitý materiály i použitej postup, zkrátka něco s něčím si nenotuje a starej lak nemusíš sundávat dolů pokud to není domrdaný od mrvila smile1
...pokud ho necháš lakýrníka sundat, je to třeba plast kterej broušením chlupatí, rozpouštědla na to vzít nemůže, jsou tam záhyby, tak si připrav 400 - 500 na hodinu, on ti to zas připraví do normálního stavu, aby na tom moh vůbec začít s přípravou lakování a vyjde tě to na stejný prachy jako by sis koupil replikovej díl kterej není zkurvenej nějakejma pokusama neznámího původu smile1

jj třeba máš pravdu, třeba tomu rozumíš víc než já, třeba v tom děláš....beru. následky a tak.. musíš taky vědět za jakým lakošem jít...pokud znám jednoho, tak mi říkal za rám, nádrž, blatník, podsedlovky v metalíze s vybroušením, plničem 3000,- a viděl jsem jeho práci a je fakt výbornej...dělá to doma, po práci v lakovně, takže bez dokladu....
půjdeš do velké lakovny, kde ti řeknou 10tis...rozdíl, ne?

ale prostě láká me to zkusit to sám....jen pro ten pocit....

...no musíš ale umět posoudit co je dobrá práce, v tom je leckdy dost potíž smile1 a nejde porovnávat hrušky s jabkama


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
acer (Člen)
07.11.2007 14:51:14
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Meloun psal:
Loser psal:
acer psal:


chlape musím říct, že velmi kvalitní a pravdivý příspěvěk...jo takové kdyby byli všechny...vážně jsi to vystihl...a toto jsem chtěl slyšet.

a s tím, že se nezavděčíš nikdy nikomu ve všem je svatá pravda...

Tos chtel jako jen slyset, ze kazdymu se libi neco jinyho a pokud se tobe libi neco jinyho nez vostatnim tak to kazdymu muze byt nekde? Vogo, ja si du radsi zapalit cigoidontknow

Já taky!surprisedbigsmile

taky co už s vama tady...smile1smile1smile1smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2007 14:57:09
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:
K.a.s.y.m. psal:
acer psal:

já ty vaše srandičky beru, ale nic to nepřináší....pak se na něco zeptej...když s flexi hned jdou na rám...smile1smile1smile1

kua každý by mohl mít lepší práci, kdyby se snažil...ale snad každý by mohl být spokojený s tím co má....a to myslíš, že je jeden lakoš v okolí...blbá poznámka...já třeba dělám co dělám a můžu si vybírat, jestli chci tam někde sbírat člověka který je čistý, bez krve, jen prostě ho někde bolí na hrudníku a nebo rozsekaného motorkáře, ležícího na zemi třeba v bezvědomí....co myslíš, že je příjemnější pro oko, náročnost a psychiku...

Ty jsi doktor nebo tak něcosurprisedsurprisedgoodgood

dochtor přímo ne, ale mám zdrav.školu a  mám odbornostní zařazení řidič-záchranář, přímo jak jsem popisoval....takže havárky, motorky, pády, úrazy, nemoci různého charakteru a závažnosti...to je můj job.

..na tohle musí bejt to co já nemám.....silnej žaludekgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Papin (Nový člen)
07.11.2007 15:34:06
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:
K.a.s.y.m. psal:
acer psal:

já ty vaše srandičky beru, ale nic to nepřináší....pak se na něco zeptej...když s flexi hned jdou na rám...smile1smile1smile1

kua každý by mohl mít lepší práci, kdyby se snažil...ale snad každý by mohl být spokojený s tím co má....a to myslíš, že je jeden lakoš v okolí...blbá poznámka...já třeba dělám co dělám a můžu si vybírat, jestli chci tam někde sbírat člověka který je čistý, bez krve, jen prostě ho někde bolí na hrudníku a nebo rozsekaného motorkáře, ležícího na zemi třeba v bezvědomí....co myslíš, že je příjemnější pro oko, náročnost a psychiku...

Ty jsi doktor nebo tak něcosurprisedsurprisedgoodgood

dochtor přímo ne, ale mám zdrav.školu a  mám odbornostní zařazení řidič-záchranář, přímo jak jsem popisoval....takže havárky, motorky, pády, úrazy, nemoci různého charakteru a závažnosti...to je můj job.

Takže saniťák

huskyb12 (Administrator)
07.11.2007 16:46:42
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

ser na ně, flexou se dá udělat úplně všechno - i ten rám s ní vobrousíš skvěle ...
kola vylešti, je to super, budeš to pak dělat furt dokola - třeba tou flexou ...
na rady kluků, který tomu rozuměj ser, sou to kašpaři, jedinej borec seš Ty ...
všechny pořádně uraž a řekni jim že sou tupci ( můžeš jim pohrozit, že je pořežeš flexou ) ...
založte si fórum na Xchatu z Icem budete si rozumět ...


ale di, Ty brepto ...
traveler237 (Nový člen)
07.11.2007 17:20:34
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

Jsme přeci národ kutilskej......Čo to je  Kefalín  takové  vyvážené kolo..?Ten adrenalin,když se ti rozkmitají řídítka...a rozvibruje sedadlo....to je peklo co?Vzrušující....ale  taky třeba jen  jednou..a naposled.......good


Tak tohle je už minulost...rozloučil jsem se s BANDITEM...přesedlal jsem na BMW K1200R
osiris (Člen)
07.11.2007 17:26:29
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

ale prostě láká me to zkusit to sám....jen pro ten pocit....

...jo zapomenutej dovětek ti ještě připíšu smile1  kvůli tomu lákavýmu pocitu si kup nitrokombinaci v drogerii, votevři si vrata vod stodoly a zkoušej si to na nich zevnitř, tam to nikdo nevidí až je zavřeš a nemáš co zkurvit good
...a jestli chceš fakt ušetřit, tak si kup tu drahou barvu na motorku, hned na ulici ji zas vylej do kanálu a s dílama na mašinu rychle utíkej rovnou k lakýrníkoj, než tě zas začne lákat pocit a než to stačiš zmrvit smile1

ps: vážně, nejdřív si to zkus na něčem jiným, co můžeš zahodit a pak teprve uvažuj o něčem co chceš vozit a co uviděj vostatní good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
acer (Člen)
07.11.2007 17:35:29
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

je zbytečný se o tom bavit...máte svůj názor, já svůj...urážel jsem někoho jen do určité míry, tak jako o ni to hodnotili ve svých příspěvcích jako mistři světa...
určitě tu jsou odborníci, chtěl jsem radu a ne výsměch tak jako to většina umí...to by bylo pořád dokola debata a asi by nikam nevedla...bad

ale zase o zkušenost navíc...smile1smile1smile1

XJelen (Člen)
07.11.2007 17:47:20
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

a pryže už mám, jen obout....:) a jen je zima, času dosti, tak špekuluju co vylepšit k obrazu svému...:) přeci z čeho může být člověk rád, když ne z pěkné motyky...a dokáže sklidit obdiv...a je rád, že něco dokázal taky svépomocí....smile1smile1

Nedá mi to, ale s ohledem na tvůj dotaz o rozpojování řetězu při demontáži zadního kola (o tom vám snad museli říkat v kurzu) radši nic svépomocně nevylepšuj. Jak už ti to psal někde vejš Filous, někomu to dej a koukej mu na ruce, třeba to příště zvládneš sám.


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
07.11.2007 17:48:22
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

chtěl jsem radu a ne výsměch tak jako to většina umí...to by bylo pořád dokola debata a asi by nikam nevedla...bad

no a vo tom to tady jegoodgoodgood
neprizpusobivejch je opravdu malo


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
acer (Člen)
07.11.2007 17:54:30
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

jj jsem si všim, že je tady hlavně spíš okecávačka než rady...celkově ve foru...z větší části, ale jsou tu každopádně i zajímavé příspěvky...ale víc rejpalů...smile1smile1smile1

chce to zvyk...goodbigsmile

osiris (Člen)
07.11.2007 18:07:25
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

...přiznávám, jsem trapič smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
07.11.2007 18:08:46
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

priznavam, jsem loser a rad rejpuidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
XJelen (Člen)
07.11.2007 18:09:09
Offline

Re: sundání gumy, nastříkání, leštění

acer psal:

jj jsem si všim, že je tady hlavně spíš okecávačka než rady...celkově ve foru...z větší části, ale jsou tu každopádně i zajímavé příspěvky...ale víc rejpalů...smile1smile1smile1

chce to zvyk...goodbigsmile

Já neví co chceš vícbigsmile víme o tobě akorát, že jsi schizofrenní (rozdvojený člen) záchranář, neznámého původu, věku, jména ...bigsmile ale to už se tu probíraloheadshake


Strýcfajtr !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr