Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nestartuje mi skůtr

K.a.s.y.m. (Člen)
21.11.2007 17:38:23
Offline

Nestartuje mi skůtr

Zdarek panové.Mám jeden problém.Mám doma na opravu skůtra Yamaha YN 50 Neo´s.Ze začátku celkem jasný případ.Za jízdy mu to prostě zdechlo.Takže postup jasný.Vyčistit karbec,zkusit jestli hází jiskru.Takže karbec čistý jiskru hází a nic.Pokračujeme dále ze svého uplně stejného skútra jsem vyndal něco jako CDI a indukční cívku i s kabelem.Zase nic.sundal jsem výfuk vyčistil vzduchový filtr a zase nic.Benzín tam jde to jsem si jisty na 100%protože když svíčku odpojím tak ji pak vyndám mokrou a když je zapojená tak je suchá.Sehnal jsem i nový spínač zapalování pro případ ,že by to házelo jiskru jindy než má a nepomohlo to.Už fakt nevím co s tím.smile2smile2smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
21.11.2007 17:46:21
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

vyhod to


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Salam (Člen)
21.11.2007 17:48:31
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

ta jiskra musi bejt opravdu silna, ne naky jiskrenicko, mel sem neco podobnyho na simplu, zniceho nic chcipnul a uz nechytal, svicka mokra, jiskru to hazelo, pak mi nekdo rek at vymenim kabel od inducky a hle ono to fungovalo a bylo to opravdu slabou jiskrougood

fido (Člen)
21.11.2007 20:02:29
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

1)  www.scootlad.cz
2) www.scooter-tuning.cz
3) www.aykracing.cz


..tady se dozvíš co potřebuješgood


bla...blabla...!
fido (Člen)
21.11.2007 20:03:52
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

fido psal:

1)  www.scootlad.cz
2) www.scooter-tuning.cz
3) www.aykracing.cz


..tady se dozvíš co potřebuješgood

oprava 1) www.scootland.cz


bla...blabla...!
Banditatom (Člen)
21.11.2007 20:12:39
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Já vím co tomu jebigsmile? je to pokaženýbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Milouš (Člen)
21.11.2007 20:23:20
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Kabel nebo svíčka.

Pajk (Člen)
21.11.2007 22:39:55
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Udělals toho víc než dost, ale co takhle novou svíčku? Neznamená když hází venku že musí taky házet pod tlakem. Jestli je svíčka mokrá a předstih Ok a je v tom doopravdy benzín a ne voda, tak nejspíš jiskra se někam poděla. Dej novou svíci s malinko menším vottrhem a jedéém.

gore (Člen)
21.11.2007 22:43:34
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

na yamahu pozvat jedine ladiceidontknowgoodsurprisedcoolsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
sonyk (Člen)
22.11.2007 00:54:12
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

a to sem chtel prodat auto a do prace jezdit na skutru co bych si koupil misto auta smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
fido (Člen)
22.11.2007 15:24:12
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

sonyk psal:

a to sem chtel prodat auto a do prace jezdit na skutru co bych si koupil misto auta smile1

skůtra do práce mám a žádnej problém.

Ovšem je potřeba se mu občas věnovat....začal bych od svíčky...


bla...blabla...!
Banditatom (Člen)
22.11.2007 17:04:45
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

víš co zkus přijít na kopec a normálně ho roztlačit.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile závodní stroje se prý roztláčejí.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
22.11.2007 17:26:26
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

fido psal:
sonyk psal:

a to sem chtel prodat auto a do prace jezdit na skutru co bych si koupil misto auta smile1

skůtra do práce mám a žádnej problém.

Ovšem je potřeba se mu občas věnovat....začal bych od svíčky...

chci jen nejakou 50ccm pac vytahovat bandasku na 3 km cestu do prace se mi neche a nakole porad jezdit me nebavi. ale nechi investovat moc max 15 - 20 taliru.moc s emi libi peugeot ten fighter nebo co to je ale sou drahy, vubec se ve scooterech nepohybuju netusim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
23.11.2007 07:57:23
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Loser psal:

vyhod to

a do prace budu chodit pěšky ne?idontknowidontknowidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
23.11.2007 07:59:05
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Banditatom psal:

víš co zkus přijít na kopec a normálně ho roztlačit.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile závodní stroje se prý roztláčejí.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak to ti při roztlačování přeju hodně stěstísmile1smile1smile1smile1 hlavně u skutra


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
23.11.2007 08:01:51
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Pajk psal:

Udělals toho víc než dost, ale co takhle novou svíčku? Neznamená když hází venku že musí taky házet pod tlakem. Jestli je svíčka mokrá a předstih Ok a je v tom doopravdy benzín a ne voda, tak nejspíš jiskra se někam poděla. Dej novou svíci s malinko menším vottrhem a jedéém.

Svíčka se dávala jako jedna z prvních tím to není.Kabel s cívkou jsem dával z mojeho skůtra který jezdí takže taky nic.smile2smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
23.11.2007 14:05:22
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

víš co zkus přijít na kopec a normálně ho roztlačit.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile závodní stroje se prý roztláčejí.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

tak to ti při roztlačování přeju hodně stěstísmile1smile1smile1smile1 hlavně u skutra

už jsem to na vlastní bulvy vidělsurprised.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
02.12.2007 18:23:02
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

BTW: jakej koupit skutr

Peknej
50ccm
Levnej cca 20 - 25 t Kč
Spolehlivej
A ne cinu

smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
fido (Člen)
02.12.2007 18:50:54
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

1) skrzevá výkon 2T a karbec pokud možno s ručním sytičem
2) skrzevá servis Itálii nebo Japonsko (perspektiva) a neserou se tak
3)ujasni si, zda budeš tunit, protože to je výchozí bod a včasné rozhodnutí
4)motor Minarelli, nebo Piaggio

minarelli: Yamaha, Malaguti

piaggio: Piaggio, Aprilia, Gilera, Derbi

radím Yamaha Aerox, nebo Gilera Runner, klíďo starší toho bych se nebál..když tak mi napiš mail když nebudeš vědět kde sehnat..jinak si poraď sám

čína korea a taiwan ve skůtrech ne.good


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
02.12.2007 20:02:53
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Jedině jahaha Versity 300 lítá to jak kráva aj 140 spotřeba gut jo a je na prodejbigsmile


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
02.12.2007 20:27:45
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

PALOUS psal:

Jedině jahaha Versity 300 lítá to jak kráva aj 140 spotřeba gut jo a je na prodejbigsmile

myslím že chtěl 50kuidontknow a ne 3kilo

koukám že výprodej pokračuje skoro ve všech tématechbigsmile


bla...blabla...!
bečka (Člen)
02.12.2007 22:38:52
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

zapoměly ste na jednoho horkýho kandidáta, sice to neni pade, ale...bigsmilebigsmile
a strater má taky
http://becka.borec.cz/skutr.JPG


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
pet (Člen)
02.12.2007 22:47:42
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

sonyk psal:

BTW: jakej koupit skutr

Peknej
50ccm
Levnej cca 20 - 25 t Kč
Spolehlivej
A ne cinu

smile1

Nekupuj skútra,měl jsem ho do práce a raděj jsem to prodal a koupil Yamahu TW 125.Sneslo to hrubý zacházení,nevadily tomu díry na silnici jezdilo to pod 3l a nemusel se k benzínu kupovat drahej olej.Pořízení tě vyjde zhruba jako skútr.

Jo a hlavně to startovalo na drb i v -15,i když to měsíc stálo.

Taky na tom je větší srandabigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
03.12.2007 07:20:28
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

pet psal:
sonyk psal:

BTW: jakej koupit skutr

Peknej
50ccm
Levnej cca 20 - 25 t Kč
Spolehlivej
A ne cinu

smile1

Nekupuj skútra,měl jsem ho do práce a raděj jsem to prodal a koupil Yamahu TW 125.Sneslo to hrubý zacházení,nevadily tomu díry na silnici jezdilo to pod 3l a nemusel se k benzínu kupovat drahej olej.Pořízení tě vyjde zhruba jako skútr.

Jo a hlavně to startovalo na drb i v -15,i když to měsíc stálo.

Taky na tom je větší srandabigsmile

Drahej olejidontknowidontknowidontknowOd husquarny zy 100Kč/litr a je to na hodně nádrží.
JInak pokud jsi to čet dobře tak ten skútr není můj


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
03.12.2007 07:43:50
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

pet psal:
sonyk psal:

BTW: jakej koupit skutr

Peknej
50ccm
Levnej cca 20 - 25 t Kč
Spolehlivej
A ne cinu

smile1

Nekupuj skútra,měl jsem ho do práce a raděj jsem to prodal a koupil Yamahu TW 125.Sneslo to hrubý zacházení,nevadily tomu díry na silnici jezdilo to pod 3l a nemusel se k benzínu kupovat drahej olej.Pořízení tě vyjde zhruba jako skútr.

Jo a hlavně to startovalo na drb i v -15,i když to měsíc stálo.

Taky na tom je větší srandabigsmile

...tagže s TWčkem spokojenost??? ...chci ho totiš příští rok pořídit mladýmu a aš z něj vyroste, tag si ho nechat jako přibližovadlo................


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Michal Dk (Člen)
03.12.2007 07:49:56
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Kolega má Suzuki Van Van a taky nadmíru spokojenej,spotřeba taky kolem 3 l

Filous (Člen)
03.12.2007 07:57:53
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Michal Dk psal:

Kolega má Suzuki Van Van a taky nadmíru spokojenej,spotřeba taky kolem 3 l

...jo, Van je taky dobrej, pár sem jich servisoval a přestože někerý měli uš dost namotáno, tag žádnej problém, jen bježná údržba, ale bohužel se držej cenou dost nat TWčkama, jináč by volba byla jasná, aby mi v garáži neprobíhal ňákej konkurenční bojbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
03.12.2007 10:34:11
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Dekuji za ohlasy vomkrnu to, zatim jen pokukuju co a jak, prvni je prodej auta a nakup jineho a az pak skutr, do prace to mam 3km a volej do benalu me nejak netrapi a chci prave 50tku. nikam nechvatam

docela me zaujalo Peugeot Vivacity , streetfight2 ale ten je doela drahej ale moc hezkej, no a absolutne vede Aprilia SR50 ale teche je malo.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Michal Dk (Člen)
03.12.2007 11:13:25
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

A co Derbi Atlantis jede velice slušně měl jsem ho asi 4 roky najel jsem cca 7000 km max spokojenost.

Michal Dk (Člen)
03.12.2007 11:24:50
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Filous psal:
Michal Dk psal:

Kolega má Suzuki Van Van a taky nadmíru spokojenej,spotřeba taky kolem 3 l

...jo, Van je taky dobrej, pár sem jich servisoval a přestože někerý měli uš dost namotáno, tag žádnej problém, jen bježná údržba, ale bohužel se držej cenou dost nat TWčkama, jináč by volba byla jasná, aby mi v garáži neprobíhal ňákej konkurenční bojbigsmile

No proto jsem napsal vo suzuce good

sonyk (Člen)
03.12.2007 11:43:11
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

taky zajimavy stroj


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
03.12.2007 11:59:29
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Aprillia SR50 by taky nyla jedna na prodej,tuším rok 99?helpfakt nevim-můžu zjistit...motor po GO,krapet drblý kapoty,ulomená páčka-zkrátka se to trochu svezlo po boku,takže nic hroznýhosmile1
Buď v tomhle stavu za levnější peníz..anebo se to dá dokupy a bude to o něco víc...

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Meloun/DSCsr50.jpg

PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
03.12.2007 12:20:56
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Meloun psal:

Aprillia SR50 by taky nyla jedna na prodej,tuším rok 99?helpfakt nevim-můžu zjistit...motor po GO,krapet drblý kapoty,ulomená páčka-zkrátka se to trochu svezlo po boku,takže nic hroznýhosmile1
Buď v tomhle stavu za levnější peníz..anebo se to dá dokupy a bude to o něco víc...http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … SCsr50.jpg

88surprisedgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
03.12.2007 12:32:48
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Ty v tom zas hledáš nějakou spojitost s HH,ne??surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
03.12.2007 19:32:39
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Meloun psal:

Aprillia SR50 by taky nyla jedna na prodej,tuším rok 99?helpfakt nevim-můžu zjistit...motor po GO,krapet drblý kapoty,ulomená páčka-zkrátka se to trochu svezlo po boku,takže nic hroznýhosmile1
Buď v tomhle stavu za levnější peníz..anebo se to dá dokupy a bude to o něco víc...http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … SCsr50.jpg

kolik za to chtej? padlej nevadi stejne to nekde taky polozim.pokud je to jen packa brzdy a skrabancetak pohoda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
03.12.2007 22:16:42
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Zjistim ti to o víkendu..nejsem teď v kontaktu...


PURE NAKED BIKE!
fido (Člen)
04.12.2007 12:21:56
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

sonyk psal:
Meloun psal:

Aprillia SR50 by taky nyla jedna na prodej,tuším rok 99?helpfakt nevim-můžu zjistit...motor po GO,krapet drblý kapoty,ulomená páčka-zkrátka se to trochu svezlo po boku,takže nic hroznýhosmile1
Buď v tomhle stavu za levnější peníz..anebo se to dá dokupy a bude to o něco víc...http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … SCsr50.jpg

kolik za to chtej? padlej nevadi stejne to nekde taky polozim.pokud je to jen packa brzdy a skrabancetak pohoda

Jo aprilia SR je dobrá, ale připomínám, že tenhle model dle r.v.( kterej se dělá dosud ), používal motory od tří výrobců...a kterýmu já bych se vyhnul ten je Morini.smile1


bla...blabla...!
sonyk (Člen)
04.12.2007 14:33:10
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Meloun psal:

Zjistim ti to o víkendu..nejsem teď v kontaktu...

diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Billy (Člen)
04.12.2007 14:47:13
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Jezdil sem na dofci na Korfu na pazoutovi streetfight2 50 kubiku, ve dvou na Pantokrator 917 m prevyseni od nuly od more, ve dvou a nemel problemy, byl oliskanej z kazde strany, proste kdo si to pujcil ten s tim lital, ale po motorove strance nemuzu rict ani babusa, jelo to porad a nechapal sem ja vazim 95kg + moja cca 65kg + batozina ploutve 2l benalu pod sedlem jako rezerva a v prumeru co to sezralo do 3 litru bohate, akorat tam byla dobouchana elektrika tak jenom palivomet ukazoval jinak nic, ale jelo to rychle jako prase a silu to melo neskutecnou. Vodni chlazeni to davalo i kdyz sem myslel ze tomu neco udelam ale vydrzel toho neskutecne goodgoodgood


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
pet (Člen)
07.12.2007 18:45:49
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Filous psal:
pet psal:
sonyk psal:

BTW: jakej koupit skutr

Peknej
50ccm
Levnej cca 20 - 25 t Kč
Spolehlivej
A ne cinu

smile1

Nekupuj skútra,měl jsem ho do práce a raděj jsem to prodal a koupil Yamahu TW 125.Sneslo to hrubý zacházení,nevadily tomu díry na silnici jezdilo to pod 3l a nemusel se k benzínu kupovat drahej olej.Pořízení tě vyjde zhruba jako skútr.

Jo a hlavně to startovalo na drb i v -15,i když to měsíc stálo.

Taky na tom je větší srandabigsmile

...tagže s TWčkem spokojenost??? ...chci ho totiš příští rok pořídit mladýmu a aš z něj vyroste, tag si ho nechat jako přibližovadlo................

Jo byl jsem s ním spokojenej,ale nevěděl jsem co s dvěma motorkama,tak šel pryč.Jinak jsem ho koupil,když měl nalítámo 24000km a prodal s 30000km,behem celé doby nebyl žádnej problém,jenom běžná ůdržba.Navíc je to strašně jednoduchá a ovladatelná motorka a na naučení bych řekl lepší než nějaký pionýry.

mr.BSE (Člen)
08.12.2007 10:45:11
Offline

Re: Nestartuje mi skůtr

Meloun psal:

Ty v tom zas hledáš nějakou spojitost s HH,ne??surprisedbigsmile

já?surprised
to mel prece Eric Lindros v NHLevilbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr