Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » rozdělání budíků

Marcus_86 (Člen)
28.11.2007 11:14:59
Offline

rozdělání budíků

Zdar kluci, prosím vás jak se sundávají a rozdělávají budíky na B12 ? Mám prasklé sklíčko a chci ho vyměnit, jen nevím, ty budíky sundat bez toho, abych je poškodil. A taky jak z nich vyndat to plastové sklíčko. Mám taky jeden budík trochu odřený, tak to chci nechat stříknout. Moc díky za návod

bob (Člen)
28.11.2007 11:27:39
Offline

Re: rozdělání budíků

zezadu tech plastovejch kalisuku je v kazdym znich jeden sroubek ten musis povolit a pak to sundas,nu a pak uz uvidis co a jak dal ,ale to sklicko samotne nevimenis je to zality v celku

Kelly01 (Člen)
28.11.2007 13:02:54
Offline

Re: rozdělání budíků

Normálně s tím flákni...


God Save The Queen!
Pipén (Člen)
28.11.2007 13:32:26
Offline

Re: rozdělání budíků

jestli to chceš vyhodit a máš v pořádku ten plastovej kryt, tak bych ho i vzal. potřeboval bych někde sehnat plastovaj kryt tachometru na b6 r.v.96 a nevím kde? ví někdo?help

ross (Člen)
28.11.2007 13:51:23
Offline

Re: rozdělání budíků

Kelly01 psal:

Normálně s tím flákni...

nění nad kvalitní raducool


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
gore (Člen)
28.11.2007 13:57:48
Offline

Re: rozdělání budíků

:

Kelly01 psal:

Normálně s tím flákni...

..taky ne to napadlogoodvzit poradny kladivo a praaaaaaaaskcoolsmokinsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Kelly01 (Člen)
28.11.2007 14:14:16
Offline

Re: rozdělání budíků

Mám dojem že na novou B12 mám ten plast i se sklíčky v regálu zaprášenejsmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
28.11.2007 14:16:30
Offline

Re: rozdělání budíků

...nedávno sem někomu dal komplet neškráblý rámečky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Loser (Administrator)
28.11.2007 14:23:24
Offline

Re: rozdělání budíků

gore psal:

:

Kelly01 psal:

Normálně s tím flákni...

..taky ne to napadlogoodvzit poradny kladivo a praaaaaaaaskcoolsmokinsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer

mozna by stacilo pustit na to me .... dopadlo by to stejne a jeste by se zasmalgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Marcus_86 (Člen)
28.11.2007 14:58:41
Offline

Re: rozdělání budíků

takze to sklicko nepujde nijak vymenit ????

Marcus_86 (Člen)
28.11.2007 15:02:08
Offline

Re: rozdělání budíků

A to se vynda smerem dopredu ? jako k prednimu kolu ?

Mour (Člen)
28.11.2007 15:12:57
Offline

Re: rozdělání budíků

...ne, vytáhne se to normálně, jako když otvíráš konzervu

marcoo (Člen)
28.11.2007 15:21:15
Offline

Re: rozdělání budíků

otvírá se to kladivem.Upňe normálně,klepneš a pokud se neotevře klepneš několikrát vší silou.good

SuJazuwaki (Člen)
28.11.2007 16:49:59
Offline

Re: rozdělání budíků

Nejdřív odpoj konektory v předním světle a vytáhni dráty. Pod kelímkama najdeš dvě matky a šroub, tím jsou budíky připevněný k jejich držáku, vše odšroubuj. Ve spodním plastu budíků je několik šroubků, některé jsou durch do horního plastu s rámečky a okýnky a jiné drží uvnitř krytů vlastní přístroje budíků...


SuJazuwaki
sonyk (Člen)
30.11.2007 11:16:41
Offline

Re: rozdělání budíků

no na B6 de sundat horni kryt budiku se sklickem jen hrubou silou a to sroubovak pod hranu a vyloupnout (to je zjednodusena verze -  musi se to celi votevrit jako zavarovany vokurky)takz enevim no, u B12 neznajusmile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
30.11.2007 11:30:21
Offline

Re: rozdělání budíků

sonyk psal:

no na B6 de sundat horni kryt budiku se sklickem jen hrubou silou a to sroubovak pod hranu a vyloupnout (to je zjednodusena verze -  musi se to celi votevrit jako zavarovany vokurky)takz enevim no, u B12 neznajusmile1

...každej se bavíte vo jinym modelu, skus Markusoj mrknout do profilu, ty jeho dou rozebrat naprosto bes problému a bes hrubý síly bjehem pár minut...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
30.11.2007 16:05:36
Offline

Re: rozdělání budíků

nedival sem se predopkaldal sem ze i novejsi modely to maj stejny tak to potom jo smile1 holt to chce tu novou bandu koupit


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Marcus_86 (Člen)
30.11.2007 21:41:08
Offline

Re: rozdělání budíků

Tak budiky sly rozebrat velice pekne, ale co se tyce sklicka, tak je tam vazne zalisovane, bude asi problem ho vymenit ... musim ho zespod po obvodu odpajet pajkou. Jinak ho ven nesundam ... no a pak dat nove sklicko a privarit to tam zpatky asi ... Nebo ma jeste nekdo jiny napad, jak na to ? idontknow

Bombarďák (Člen)
01.12.2007 17:54:26
Offline

Re: rozdělání budíků

...... myslím že je to tak jak říkáš. Mám podobnej problém, nemám ho sice prasklý, ale z vnitřní strany (nevím jak je to možný) jsou mastný otisky a je zamlžený. Bohužel jsem se nedostal ani do tý fáze se k němu dostat zevnitř a to jsem tam povolil snad všechny šroubky. Na to sklíčko bude zřejmě nutná hrubá síla. Jinak jak píšeš, vyflákej ho, nech si říznout nový a pak ho tam lípni (podle mě by stačil obyč silikon, nebo tmel na okna).


"Burn rubber, not your soul"
Marcus_86 (Člen)
01.12.2007 19:23:28
Offline

Re: rozdělání budíků

tak si to cele rozdelej, fakt to jde ... dostanes se k tomu ... pekne bez nasili ... povolis vsechny sroubky a je to ... good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr