Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Kelly01 (Člen)
29.11.2007 13:10:06
Offline

Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Nenechte se buzerovat od moderátorůsmile1

Už nám vzali staré fórumsmile2

Cenzůra je horší než na iDnessick

A navíc jsem přehlíd(a nechce se mi hledat) kvůli čemu Inkviz tak vyšilujesurprised


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
29.11.2007 13:45:48
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

..asi to má být pokus o to jít do příštího roku s čistým štítem..idontknowsmile1
Ne-já už raději mlčimass
To banování by nebylo od věci...nastal by klid od nepřizpůsobivých rejpalů jako jsem jásurprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
mehari (Člen)
29.11.2007 13:49:33
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

správně soudruzi já votjakživa neposlouchám nikohobigsmilebigsmile bigsmile


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
mehari (Člen)
29.11.2007 13:51:00
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

a ještě mám na B6 maximálku 300bigsmilebigsmilebigsmilebamditpussy


až umřu pohřběte mě hlavou dolů.... aby mi celý svět mohl políbit prdel
Progear 650 (Člen)
29.11.2007 14:20:10
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

mehari psal:

a ještě mám na B6 maximálku 300bigsmilebigsmilebigsmilebamditpussy

nelzi, mas 305good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Salam (Člen)
29.11.2007 15:05:06
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Kelly01 (Člen)
29.11.2007 16:27:58
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Nezvládáš odpovědisurprised

Tak sem nelezsmile1

To je jednoduchá volba,nesurprised


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
29.11.2007 17:05:54
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

dyt to je prece to krasny na tomhle foruheadshake
jak si vzpominam pred dvouma rokama, jak sem tady vsechny posilal nekam a psal jim jak sou namistrovani a kdesicosi...jeee bigsmile

hned prvni prispevek na muj dotaz byl od Kellyho - zjebal me za nejakou cestinarskou chybu (asi to ze pisu bez hacku ;)  )


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bečka (Člen)
29.11.2007 17:20:18
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

dyk já sem třeba kuli ničemu jinýmu nechodimbigsmilegood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Datel (Člen)
29.11.2007 17:47:15
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Každý si tím sítem musel projít.........

Když jsem tu začínal, tak po založení fóra s otázkama jsem čekal dva dny .................pak jsem začal tlačit na pilu............pak jste mě zjebali.............. a pak teprve fundovaně odpovědělibigsmile


........ale dycky jsem se u toho zároveň bavilgood

VikecB12 (Člen)
29.11.2007 18:04:05
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Salam psal:

...treba ze by kvuli tomuhleidontknow
http://forum.motorkari.cz/viewtopic.php?id=28490

Jestli to tady sleduješ,tak víš že mu lidi dvakrát poradili tady,pár lidí mejlem a pak se na to stejný ptá na motorkářích.idontknow To že tě tady má pár lidí za blbca neznamená že budeš házet špínu na celý forum Bpussyheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Martin B12 (Člen)
29.11.2007 19:38:52
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

nechte toho nebo to OSI smazne bigsmile


street triple picco
Banditatom (Člen)
29.11.2007 19:54:47
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

kde sranda končí, průser začíná!!!!headshakeheadshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
29.11.2007 20:16:49
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

a jako vánoční dárek dostaneme Banbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Salam (Člen)
29.11.2007 20:20:32
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

VikecB12: na nikoho zadnou spinu nehazim,  co tady jako chces zase rozpoutat?
jenom sem chtel timto castecne odpovedet o co de moder...surprised

VikecB12 (Člen)
29.11.2007 20:34:20
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

ja nechcu nic rozpoutavat,jenom mě sere to že někdo se ptá furt dokola na jednu pussyvinu,cítí se dotčenej že se v jeho vlakně rozjede diskuze jiným smerem a pak se de vyptávat jinam zase na to stejný a cejtí se ukřivděnej. Tys ten votkaz predhodils jako nějakej důkaz toho že je to tady na kokot,aby sme se jako nad sebou zamysleli.Třeba sem to jenom blbě pochopil,nevím,neřeším...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yello (Člen)
29.11.2007 20:53:39
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

VikecB12 psal:

ja nechcu nic rozpoutavat,jenom mě sere to že někdo se ptá furt dokola na jednu pussyvinu,cítí se dotčenej že se v jeho vlakně rozjede diskuze jiným smerem a pak se de vyptávat jinam zase na to stejný a cejtí se ukřivděnej. Tys ten votkaz predhodils jako nějakej důkaz toho že je to tady na kokot,aby sme se jako nad sebou zamysleli.Třeba sem to jenom blbě pochopil,nevím,neřeším...

Kdyz se nekoho zeptas,co mas dat do gulase,a jeden Ti odpovi,ze to zalezi od barvy kastrolu,druhej,ze gulas se pise s velkym G,treti ze pokud tam nedas maso ze svickovy,tak ses socka,ctvrtej,ze to musis zasadne michat proti smeru hodinovych rucicek,...atd,tak se taky pujdes zeptat jinam ne !!!
A bude Ti u prdele,ze dvacatej Ti rika ze tam de olej cibule paprika maso koreni brambory atd (podle gusta).
Proste se priste uz nezeptas.A docela me bude mrzet,pokud BP stranky budou mit povest neurvalcu,kam se nevyplati ani lizt.
Nevim,to asi Inkviz se Sykym nechteli...


...che palle !!!
Datel (Člen)
29.11.2007 21:00:59
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Dívám se na to jinýma očima Yello......hele surprised.......ty sou, co?bigsmile

osiris (Člen)
29.11.2007 21:02:44
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

vikecoj:
...přibržděnej surprised
...nevotáčej to jiným směrem, ten člověk to řešil po svým, zeptal se jinde, nikde si nestěžoval, neznám ho, ale sere mě to
... sere mě to, že není sám, není jedinej, je toho čím dál víc a čím dál tím víc hlasů, mejlů a zpráv přes icq smile2
...to tady chceš kua shnít sám? jen proto, že sme nafoukaný a povyšující se zmetci
...je potřeba trošku rozlišit kdy, kde a na koho si "vyskočíš" a uděláš z něj kreténa, kterej si řekne že už sem radši nic nenapíše protože za slušný zeptání dostal haldu výsměchu - když to budu já, nebo nějakej jinej vocas vodsuď, tak to vezmu, protože vím jak to je a prohrabu se třeba klidně i tou technikou - v normální diskuzi spraž koho chceš, kdy chceš a jak je libo (jak píšu, tam je to fajn a taky to mám rád good), ale v tý technice se lidi fakt můžou ptát upřímě a vočekávaj normální vodpověď


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
29.11.2007 21:07:25
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

yelloj: dík, je dobrý vědět že aspoň někdo to chápe good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
29.11.2007 21:12:35
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

osiris psal:

yelloj: dík, je dobrý vědět že aspoň někdo to chápe good bigsmile

já to nechápusmile2
bigsmile

jdu do sklepa na zmrzkubigsmile

Sharis tam dneska šla sama od sebebigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
29.11.2007 21:18:07
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

...pozdravuj holky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
29.11.2007 21:21:13
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

osiris psal:

...pozdravuj holky bigsmile

prej se jim stejská....že prej je zima, tak by si daly nějakou akci v kotelněbigsmile

VikecB12 (Člen)
29.11.2007 21:28:09
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

yello psal:
VikecB12 psal:

ja nechcu nic rozpoutavat,jenom mě sere to že někdo se ptá furt dokola na jednu pussyvinu,cítí se dotčenej že se v jeho vlakně rozjede diskuze jiným smerem a pak se de vyptávat jinam zase na to stejný a cejtí se ukřivděnej. Tys ten votkaz predhodils jako nějakej důkaz toho že je to tady na kokot,aby sme se jako nad sebou zamysleli.Třeba sem to jenom blbě pochopil,nevím,neřeším...

Kdyz se nekoho zeptas,co mas dat do gulase,a jeden Ti odpovi,ze to zalezi od barvy kastrolu,druhej,ze gulas se pise s velkym G,treti ze pokud tam nedas maso ze svickovy,tak ses socka,ctvrtej,ze to musis zasadne michat proti smeru hodinovych rucicek,...atd,tak se taky pujdes zeptat jinam ne !!!
A bude Ti u prdele,ze dvacatej Ti rika ze tam de olej cibule paprika maso koreni brambory atd (podle gusta).
Proste se priste uz nezeptas.A docela me bude mrzet,pokud BP stranky budou mit povest neurvalcu,kam se nevyplati ani lizt.
Nevim,to asi Inkviz se Sykym nechteli...

Tak třeba já sem se snažil vyjít sipmartovi vstříc,na něco sem mu votpoveděl tady,ale na věčinu věcí sem mu votpověděl mejlama,nijak mě to nevadilo,rád poradím když vím,ale trochu mě naštvalo že se za týden ptal na to stejný zase,ale pod jiným ménem.Nesnažím se nikoho napadat nebo tak něco,jestli si to takhle někdo vyložil,tak mu vomlouvámsurprised Jenom nechápu jak to bude,když třeba někdo v technice začne vyzouvat pneu flexkou,jak se lidi udrží aby k tomu něco nepřihodilismile1good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yello (Člen)
29.11.2007 21:29:16
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

osiris psal:

yelloj: dík, je dobrý vědět že aspoň někdo to chápe good bigsmile

Fakt neni zac.smile1

Kecam i na jinejch forech,v CZ i v IT a zpusob reakci se ponekud lisi...v neprospech BP idontknow

V diskuzi se to pak mydli vsecko,(a nejhezcejc tady) ale tohle pravidlo se prakticky striktne dodrzuje.
de vo zvyk.Stejne tak si vsichni zvykli na novy forum.A 700 z dnes registrovanych clenu ani nevi,ze naky stary forum bylo.


...che palle !!!
spidys (Člen)
29.11.2007 21:37:38
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Kuwa napište na úvod fora nějaký popis, jak to tady chodí, aby ty nově příchozí a tázající se nevalili bulwy jako tenhle smajl surprised a věděli, že to nikdo nemyslí nikterak zle...

Mně to tady vůbec nevadí takhle jak to tu je a jestli to tu bude jinak, tak se stejně zase přizpůsobim. Byl bych ale rád, kdybych tu i nadále potkával ty samý lidi, protože i když většinu osobně neznám, je mi tu s váma dobře a chodim sem moc rád (i přes to, že když sem napíšu, že sem naimpregnoval motyku WD40, tak mi fšichni dali nepřímo najevo že sem pussy)

bigsmilebigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
marcoo (Člen)
29.11.2007 21:38:09
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

k tý TECHNICE.....Pokud se na něco někdo zeptá,určitě řeší problém teď,hned a čeká odpověď.Ne kydy tipu co to máš za werk,nebo se na to vyser a podobně.Mě osobně by to odradilo.Nelíbí se ti to na co se ptám? tak neodpovídej. Například bude někdo schánět teploměr....A hned se do něj pustí to je na pussy ,ukradnou ti to atd.Ptá se na radu tak mu odpovím.Chce  to na svou motorku ne na moji i když vim že je to třeba k prdu. obrátí se na tyhle stránky aby mu někdo pomohl,a ne aby ho hned vyfakoval uzavřenej kruh lidí kterej mezi sebe nikoho nepustí.Pokud k danýmu tématu vim pussy tak jsem zticha.Můj názor.idontknow

vorel (Člen)
29.11.2007 21:38:33
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

vážně sem se ptal jen několikrát a s kloudnou vodpovědí sem moc nepočítal, ale věčinou jí mnakonec tak nějak dostal.
jinak bych to tady nějak tragicky neviděl, spíš to vobčas hraničí s demencí


řikám si hurikán
spidys (Člen)
29.11.2007 21:42:21
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

marcoo psal:

k tý TECHNICE.....Pokud se na něco někdo zeptá,určitě řeší problém teď,hned a čeká odpověď.Ne kydy tipu co to máš za werk,nebo se na to vyser a podobně.Mě osobně by to odradilo.Nelíbí se ti to na co se ptám? tak neodpovídej. Například bude někdo schánět teploměr....A hned se do něj pustí to je na pussy ,ukradnou ti to atd.Ptá se na radu tak mu odpovím.Chce  to na svou motorku ne na moji i když vim že je to třeba k prdu. obrátí se na tyhle stránky aby mu někdo pomohl,a ne aby ho hned vyfakoval uzavřenej kruh lidí kterej mezi sebe nikoho nepustí.Pokud k danýmu tématu vim pussy tak jsem zticha.Můj názor.idontknow

Ale informace, že teploměr je k prdu, když ho někdo bude shánět, je taky důležitá - co když to neví, že je k prdu? bigsmilebigsmile
Zjistí i tuhle infoemaci a třeba si místo teploměru koupí pěknej štítek od GIVI goodbigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
sirkrtek (Člen)
29.11.2007 21:45:15
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Ehm co je špatnýho na WD 40 bigsmile


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
vorel (Člen)
29.11.2007 21:46:06
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

štítek vod GIVI je k prdu


řikám si hurikán
marcoo (Člen)
29.11.2007 21:47:13
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

spidys psal:
marcoo psal:

k tý TECHNICE.....Pokud se na něco někdo zeptá,určitě řeší problém teď,hned a čeká odpověď.Ne kydy tipu co to máš za werk,nebo se na to vyser a podobně.Mě osobně by to odradilo.Nelíbí se ti to na co se ptám? tak neodpovídej. Například bude někdo schánět teploměr....A hned se do něj pustí to je na pussy ,ukradnou ti to atd.Ptá se na radu tak mu odpovím.Chce  to na svou motorku ne na moji i když vim že je to třeba k prdu. obrátí se na tyhle stránky aby mu někdo pomohl,a ne aby ho hned vyfakoval uzavřenej kruh lidí kterej mezi sebe nikoho nepustí.Pokud k danýmu tématu vim pussy tak jsem zticha.Můj názor.idontknow

Ale informace, že teploměr je k prdu, když ho někdo bude shánět, je taky důležitá - co když to neví, že je k prdu? bigsmilebigsmile
Zjistí i tuhle infoemaci a třeba si místo teploměru koupí pěknej štítek od GIVI goodbigsmile

štítek od givi je k prdu.Fouká to pod helmu,turbulence....a vůbec....na motorce fouká jak je to možný? Motorka je k prdu.Kupim traktor.bigsmile

Salam (Člen)
29.11.2007 21:47:20
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

sirkrtek psal:

Ehm co je špatnýho na WD 40 bigsmile

zere motorkybadbigsmile

osiris (Člen)
29.11.2007 21:47:27
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

...to nehraničí, to je ...vodpověď


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sirkrtek (Člen)
29.11.2007 21:49:42
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

No a můžu jít s klidem spát zasejc jsem chytřejší, já nevím co se komu na tomhle fóru nelíbí.... bigsmile Kurňa chudinka moje .....surprised


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
Salam (Člen)
29.11.2007 21:52:15
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

sirkrtek psal:

No a můžu jít s klidem spát zasejc jsem chytřejší, já nevím co se komu na tomhle fóru nelíbí.... bigsmile Kurňa chudinka moje .....surprised

jako fakt WD se pouziva na uvolnovani drobnych mechanizmu a v zadnym pripade se s nim nekonzervuje motoheadshake

spidys (Člen)
29.11.2007 21:57:37
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Salam psal:
sirkrtek psal:

No a můžu jít s klidem spát zasejc jsem chytřejší, já nevím co se komu na tomhle fóru nelíbí.... bigsmile Kurňa chudinka moje .....surprised

jako fakt WD se pouziva na uvolnovani drobnych mechanizmu a v zadnym pripade se s nim nekonzervuje motoheadshake

No vidíš to, prostě sem pussy


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
sirkrtek (Člen)
29.11.2007 21:58:45
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

I já i já jsem pussy


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
sirkrtek (Člen)
29.11.2007 22:00:10
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Jen nevím čím to je ale nějak je mi to jedno to asi ty čerti co mi kolujou v krvi kurva mě ráno zasejc bude blbě.... Ze mě budou v práci mít radost!!!! Mno nic pánové že zdravímbigsmile


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
spidys (Člen)
29.11.2007 22:00:38
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

sirkrtek psal:

I já i já jsem pussy

Jenže já sem naimpregnovat moto WD40-tkou a teď nemůžu spát z toho, že se bojim, abych měl ještě na čem jezdit aniž by mě to stálo hromadu peněz smile2smile2smile2


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Salam (Člen)
29.11.2007 22:02:36
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

spidys psal:
Salam psal:
sirkrtek psal:

No a můžu jít s klidem spát zasejc jsem chytřejší, já nevím co se komu na tomhle fóru nelíbí.... bigsmile Kurňa chudinka moje .....surprised

jako fakt WD se pouziva na uvolnovani drobnych mechanizmu a v zadnym pripade se s nim nekonzervuje motoheadshake

No vidíš to, prostě sem pussy

chybama se clovek uci, nic si z toho nedelej, stejne za to muze ten kolegacek...bigsmile

VikecB12 (Člen)
29.11.2007 22:04:55
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

spidys psal:
sirkrtek psal:

I já i já jsem pussy

Jenže já sem naimpregnovat moto WD40-tkou a teď nemůžu spát z toho, že se bojim, abych měl ještě na čem jezdit aniž by mě to stálo hromadu peněz smile2smile2smile2

Neboj,krom desek tím nic neskurvíš,ale je to zbytečnýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
29.11.2007 22:05:50
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

asik to fórum bude nejpíš takový jaký si ho budem dělat,
nedá se to řečma moc vovlivnit


řikám si hurikán
Lytr (Člen)
29.11.2007 22:07:19
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

fylozofbigsmile


to je mi ale náhodička
Sandman (Člen)
29.11.2007 22:48:54
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Zdarec.Když už se to stočilo na WDčko,rád bych nějakou radu.Eště.že sem zatím nic nekupoval.Čím teda zakonzervovat motyku na zimu?Před týdnem sem ještě jezdil,ale už by to chtělo.Lukana na konzervování je asi blbost.Potřeboval bych něco kvalitnějšího...než WDheadshake.Děkan


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
VikecB12 (Člen)
29.11.2007 22:52:35
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Umyt,namazat řetěz,natankovat plnou.Co na tom chceš komzervovat na ty 4 měsíce.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Salam (Člen)
29.11.2007 23:04:07
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

VikecB12 psal:
spidys psal:
sirkrtek psal:

I já i já jsem pussy

Jenže já sem naimpregnovat moto WD40-tkou a teď nemůžu spát z toho, že se bojim, abych měl ještě na čem jezdit aniž by mě to stálo hromadu peněz smile2smile2smile2

Neboj,krom desek tím nic neskurvíš,ale je to zbytečnýgood

WDckem sem kdysi konzervoval manzety na aute(uz sem to tady psal) pac rok sem nejezdil, asi trikrat sem je strik a oni pak po tom roce spukrelybad, ale co udela s moto hadicema, plastem atd. to fakt nevimidontknow

spidys (Člen)
29.11.2007 23:13:57
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Takže mi chcte říct, že mi hadice na moto do roka zpuchřej? surprised


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Meloun (Člen)
29.11.2007 23:27:46
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Spydis nezlob se,ale seš posranej jako prvnička!!surprisedidontknowheadshake
Zajdi si v klidu na pivo nebo si zaobcuj a vypusť to wédéčko už z hlavy nebo se z toho zblázníš!ass
Jestli ti to zpuchří,tak tady přede všema slibuju,že ti na jaře koupím nový hadice!!smokin
..a teď doufám,že neproběhne sabotáž a nepostříkáš je ještě nějakým sajrajtem,aby fakt zpuchřely!!evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
marcoo (Člen)
29.11.2007 23:29:24
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Meloun psal:

Spydis nezlob se,ale seš posranej jako prvnička!!surprisedidontknowheadshake
Zajdi si v klidu na pivo nebo si zaobcuj a vypusť to wédéčko už z hlavy nebo se z toho zblázníš!ass
Jestli ti to zpuchří,tak tady přede všema slibuju,že ti na jaře koupím nový hadice!!smokin
..a teď doufám,že neproběhne sabotáž a nepostříkáš je ještě nějakým sajrajtem,aby fakt zpuchřely!!evilbigsmile

já ti na ně přidám.Jako charita goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2007 07:44:52
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

spidys psal:

Kuwa napište na úvod fora nějaký popis, jak to tady chodí, aby ty nově příchozí a tázající se nevalili bulwy jako tenhle smajl surprised a věděli, že to nikdo nemyslí nikterak zle...

Mně to tady vůbec nevadí takhle jak to tu je a jestli to tu bude jinak, tak se stejně zase přizpůsobim. Byl bych ale rád, kdybych tu i nadále potkával ty samý lidi, protože i když většinu osobně neznám, je mi tu s váma dobře a chodim sem moc rád (i přes to, že když sem napíšu, že sem naimpregnoval motyku WD40, tak mi fšichni dali nepřímo najevo že sem pussy) a ass byli odpovědi který ti pomohli,ne?smile1smile1

bigsmilebigsmilebigsmile

No zvelký části to o tobě řekli taky proto,že tě tu většina z nich zná a ví že ti to bude i vcelku jedno.Na druhou stranu i mezi těma samejmapussysmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2007 07:53:31
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

byli i rady který ti snad pomohli,ne?A už se na to WD vyprdni za těch pár měsích to noc neudělá a pak to stejně budeš mejt jako vzdycky tak to neřeš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
30.11.2007 08:24:49
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

spidys psal:
sirkrtek psal:

I já i já jsem pussy

Jenže já sem naimpregnovat moto WD40-tkou a teď nemůžu spát z toho, že se bojim, abych měl ještě na čem jezdit aniž by mě to stálo hromadu peněz smile2smile2smile2

...kurva nebul furt, jag píše Vikec, nijak si tomu neublížil...tag eště jednou...za prvý: WDčko je i konzervant, né jen prostředek pro uvolňování spojů a chrání přet vlchkem a po určitou dobu zabraňuje korozi a oksidaci, tagže kovovejm vjecem to neublíží, za druhý: ani laku to nic neudělá a za třetí: nigde sem nenašel nic voi tom, že by to bylo ňák výrazně agresivní vůdči gumě, dyby to byl pro pryž takovej driják, tag to tam vyloženě napíšou...jedinej problém máš, esi se ti to dostalo na ty desky, ale neš je pomažeš koupit nový, skus je vyndat, vostříkat čističem nebo ňákym jinym vodmašťovadlem, tym samym votři kotouče a jeď to vopatrně skusit a uvidíš...a uš nehysterči!!! ...nic se ti nerospadne, to se s tebou fsadim!!!


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
30.11.2007 08:28:33
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Salam psal:
VikecB12 psal:
spidys psal:


Jenže já sem naimpregnovat moto WD40-tkou a teď nemůžu spát z toho, že se bojim, abych měl ještě na čem jezdit aniž by mě to stálo hromadu peněz smile2smile2smile2

Neboj,krom desek tím nic neskurvíš,ale je to zbytečnýgood

WDckem sem kdysi konzervoval manzety na aute(uz sem to tady psal) pac rok sem nejezdil, asi trikrat sem je strik a oni pak po tom roce spukrelybad, ale co udela s moto hadicema, plastem atd. to fakt nevimidontknow

...manžety??? ...na poloosách??? ...ty sou z technický gumy, kerá je vodolná vůdči chemikálijím a fsadim se, že to spuchření nemělo na svjedomí WDčko...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
spidys (Člen)
30.11.2007 11:09:22
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Tů Filous: No tak sem teda trochu klidnější no smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Salam (Člen)
30.11.2007 11:30:28
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Filous: no cece nevim jestli to bylo na 100% tim WD, ale pak sem to psal nekde na webu v nakym autoklubu a tam kdosi psal, ze to je tim WDckem, tak nevim noidontknow

Salam (Člen)
30.11.2007 11:35:58
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

...WD ma dokonce i svuj fan club: http://www.wd40.com// smile1

Zdenda (Člen)
30.11.2007 12:34:50
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Opravdu nechápu co tady řešíte na WD 40. Stříkal a stříkám s tím všechno od zbraní po auto a vše je ok. A že by něco zpuchřelo a bylo sežráno? Neblázněte!headshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
30.11.2007 13:07:30
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

...na laku bych ho rozhodně do jara nenechal smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
30.11.2007 13:21:20
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Normální člověk to z laku utře hadrem, jasný že to tam nenechá vyloženě nacákanýheadshake


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
30.11.2007 14:37:35
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Těm manžetám to wdčko neublíží,vždyt zevnitř sou zamrdaná vot vazelíny a ta je určitě větší svinstvo,je to prostě normální věc že se manžety trhají.Dokud sem míval dodávku s náhonem na zadek,nebyl problém,vot té doby co jezdím s autem co má předek,je to furt fpussy,to není rok aby nebyly potrhanýsick Celkově je mě z aut co mají přední náhon nasick
Takže Spidys,můžeš s klidným svědomím jít na pifkogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
30.11.2007 14:46:21
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

osiris psal:

...na laku bych ho rozhodně do jara nenechal smile1

...ani tam bych se toho nebál, pravidelně WDčkem prostříkávám jag centrální tag i boční stojan a nigde mi lak neslez a ani to na ňom nenechalo žádný stopy


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
30.11.2007 15:03:07
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

...tak to zkus na nádrži ;)
...a věř mi kua bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
30.11.2007 15:04:30
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Rači to nezkoušej - počkej do jara a já ti řeknu...
I když druhej den po aplikaci sem to WD smejval a nádrž sem voskoval nějakym sajrajtem od ArmorAllu nebo jak se ta firma menuje


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Salam (Člen)
30.11.2007 15:31:12
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

VikecB12 psal:

Těm manžetám to wdčko neublíží,vždyt zevnitř sou zamrdaná vot vazelíny a ta je určitě větší svinstvo,je to prostě normální věc že se manžety trhají.Dokud sem míval dodávku s náhonem na zadek,nebyl problém,vot té doby co jezdím s autem co má předek,je to furt fpussy,to není rok aby nebyly potrhanýsick Celkově je mě z aut co mají přední náhon nasick
Takže Spidys,můžeš s klidným svědomím jít na pifkogood

kdybi vazelina byla vetsi svinstvo jak WD tak by ji tam urco nedavali, jestli si nekdy koukal na jetou prachovku, ktera uz to ma pomalu zasebou, tak sis mohl vsimnout, ze je popraskana hlavne zvenci, kde na ni pusobi okolni vlivy a zevnitr pod nanosem vazeliny je skoro jako nova... hlavne dneska ty prachovky z druhovyroby dela kdejakej jouda a proto taky houno vydrzej, neni nad origo...
jinak k tem dodavkam, znamej mel kdysi mercedesa vito(mel nahon na predek) po case shanel novyho mercedesa, ale ti uz meli jenom nahon na prdel a to on proste nechtel, pac v nasich horskych koncinach je ti nahon na prdel k hounu, pokud teda nejezdis porat nalozenej, takze jednoznacne nahon na predek. jo a koupil wv transportera.

Meloun (Člen)
30.11.2007 15:38:11
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

Manžety musej vydržet skoro životnost auta...surprised
Stane se,že praskne-to se pak musí rychle měnit,jinak se "vyšoustá" kineťák,ale setkal jsem se s tím jen vzácně...
Především na to má vliv sůl z posypu..bada podobný sračky...
Měl jsem taky jednu prasklou,za 300 stovky koupil novou repliku(oproti 1250,- za originálsick)a hotovo..
Kloubky mi cvakaj jak zběsilý už 5 let a neřešim tosmile1


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
30.11.2007 16:10:21
Offline

Re: Výzva k občanské neposlušnosti!!!

No jo,mě taky na feldě vydrží dlouho,protože s ní mladá najede 10 000km za rok,ale mám fiata scudo se kterým najezdím ročně kolem 120 000km a tam je to furt dokola.Jinak můj názor na nadvládu aut s předkem je ten,že je to pro výrobce levnější ny výrobu.... Kvalitní výrobci aut zůstávají u náhonu na zadek a proč asi...Ofšem není pro ně směrodatná nízká výrobní/prodejní cena. Ale každýmu podle jeho gustagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr