Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » vyhřívané rukojeti

zdenek 1 (Člen)
02.12.2007 13:30:51
Offline

vyhřívané rukojeti

zdar chlopi,mám vyhř.ruk. OXFORD,ele nefunguje mi ten spínač pro zapnutí.Uvažoval jsem,co by se stalo,kdybych to zapojil bez toho origoše přez nějaký nový spínač!problem je v tom,že u origoše je potenciometr na regulaci proudu do rukojeti,a nevím jestli bez toho se ty rukojeti nespálí,když to půjde vlastně pořád naplno???helpidontknow


když to jede,je to OK
Antihero (Člen)
02.12.2007 13:39:08
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...co takhle reklamace?

...na plno ti to spálí především ruce, topí to jak cip. Přítelka má to samý na mašině a dyž to zapínám, maximum je pulka výkonu.


There's a pie in the sky when you die.
hans (Člen)
02.12.2007 13:42:51
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

vyhřívaný rukojeti idontknowidontknowheadshake


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zdenek 1 (Člen)
02.12.2007 13:56:53
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Antihero psal:

...co takhle reklamace?

...na plno ti to spálí především ruce, topí to jak cip. Přítelka má to samý na mašině a dyž to zapínám, maximum je pulka výkonu.

reklamace je fuč,koupil jsem to na motce a už to nešlo,tak jsem se tomu mrknul na zoubek když už nejde jezditidontknow


když to jede,je to OK
Fik-B6S (Člen)
02.12.2007 14:35:48
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

zkus se kouknout co tam jsou za díly a myslím čísla toho poťáku a tak a zajdi někde do elektra kde prodávaj díly a tak jim to zkus ukazat že bys to potřeboval a jen ty díly vevnitř vyměň ...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ton@l (Člen)
02.12.2007 15:04:13
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

http://gme.cz/  nemusis nikam chodit pokud tomu trochu rozumissmile1


Vzdy muze byt hur :-)
osiris (Člen)
02.12.2007 15:07:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...ja tam tzv. startovací poloha kterou by jsi měl používat max. 5 minut a pak omezený polohy, ale jsou i tací, kteří jezdí pořád na ten start (to si myslím, že není ideál spíš kvůli dobíjení než čemukoliv jinýmu)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Marcus_86 (Člen)
02.12.2007 17:09:37
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Tak pokud to topi moc, tak si tam dej jeste predrazny rezistor a teprve na to potak. Tim snizis maximalni hranici proudu. Jinak je jich vic typu. Logaritmicky, exponencialni, LINEARNI a tak. Doporucuju LINEARNI prubeh. Spis tam zalezi, jestli je to jen ridici potak, nebo fakt vykonovvy, pres ktery to vyhriva. Ale pokud je to jen ridici, tak by v tom nemel byt problem. Ja ty rukojete nikdy nekoumal ..

Antihero (Člen)
02.12.2007 17:22:11
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...tady hlavně de vo to, že ten potenciometr (ovládací kolečko), slouží nejen k regulaci ale i jako vypínačč.
...otáčení=regulace
...zmačknutí=on/off
to je specialita tohodle werku

...nemám pravdu?


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
02.12.2007 17:23:30
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

hans psal:

vyhřívaný rukojeti idontknowidontknowheadshake

v prosinci pochopíšbigsmile


There's a pie in the sky when you die.
KOVAL (Člen)
02.12.2007 18:44:40
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

nevim,ale možná mám tu ovládací krabičku někde v garáži,kdysi sem s tim koupil bandasku a zahodil sem to že byly ořený gripy..

zdenek 1 (Člen)
02.12.2007 18:50:14
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

KOVAL psal:

nevim,ale možná mám tu ovládací krabičku někde v garáži,kdysi sem s tim koupil bandasku a zahodil sem to že byly ořený gripy..

no to bys jsi mi udělal velkou radost,třeba jako dárek k vánocůmgoodbigsmile(samozřejmě že to odkoupím pokud to najdeš)
zatím dík všemgood


když to jede,je to OK
hans (Člen)
02.12.2007 19:45:37
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Antihero psal:
hans psal:

vyhřívaný rukojeti idontknowidontknowheadshake

v prosinci pochopíšbigsmile

nemám zimáky....smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zdenek 1 (Člen)
02.12.2007 20:04:14
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

hans psal:
Antihero psal:
hans psal:

vyhřívaný rukojeti idontknowidontknowheadshake

v prosinci pochopíšbigsmile

nemám zimáky....smile1

a máš vůbec motorku???


když to jede,je to OK
Palino (Člen)
02.12.2007 20:06:52
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Antihero psal:
hans psal:

vyhřívaný rukojeti idontknowidontknowheadshake

v prosinci pochopíšbigsmile

Ono ani nemusí být prosinec, stačí když se ochladí a je kolem 15 stupňů. Nač jsou opravdu dobré jsem pochopil na Grossglockneru, kde mně mrzly pazoury zatímco KOMÁRek byl v s vyhřívákama v pohodě. Jinak jsem si včera pořídil taky. Saito od strýce Louise.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
KOVAL (Člen)
02.12.2007 20:21:00
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

minulej tejden sem viděl nějakej novej model od Oxfordu a místo toho děsivýho votáčecího reostatu to mnělo to ovládání jakože jakože zalitejma čudlíkama v takovým jako dálkovým ovladači jak vod tv,akorát s kablíkem teda a LED-kama to ukazovalo intenzitu nastavení a jako vypadalo to dost luxusně,ten ovladač byl samože malej a oboustarnou páskou připevnitelnej někde,třeba na vrchní brejle nebo plasty..
akorát že to nepotřebujusmile1

zdenek 1 (Člen)
02.12.2007 20:24:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

KOVAL psal:

minulej tejden sem viděl nějakej novej model od Oxfordu a místo toho děsivýho votáčecího reostatu to mnělo to ovládání jakože jakože zalitejma čudlíkama v takovým jako dálkovým ovladači jak vod tv,akorát s kablíkem teda a LED-kama to ukazovalo intenzitu nastavení a jako vypadalo to dost luxusně,ten ovladač byl samože malej a oboustarnou páskou připevnitelnej někde,třeba na vrchní brejle nebo plasty..
akorát že to nepotřebujusmile1

mimochodem,už jsi byl v té garáži???smile1


když to jede,je to OK
hans (Člen)
02.12.2007 20:28:53
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

zdenek 1 psal:
hans psal:
Antihero psal:


v prosinci pochopíšbigsmile

nemám zimáky....smile1

a máš vůbec motorku???

pochybuješ o mě snad??? smile1


no jinak zmrzlý ruce jsem samozřejmě zažil mockrát, ale vyhřívaný rukojeti mi nějak neseděj....kdybych je měl, tak bych je určitě chválil, ale ty prachy bych za ně nikdy nedal.....
motorka je přeci motorka


Sapere Aude
www.gunlex.cz
XJelen (Člen)
02.12.2007 20:29:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

KOVAL psal:

minulej tejden sem viděl nějakej novej model od Oxfordu a místo toho děsivýho votáčecího reostatu to mnělo to ovládání jakože jakože zalitejma čudlíkama v takovým jako dálkovým ovladači jak vod tv,akorát s kablíkem teda a LED-kama to ukazovalo intenzitu nastavení a jako vypadalo to dost luxusně,ten ovladač byl samože malej a oboustarnou páskou připevnitelnej někde,třeba na vrchní brejle nebo plasty..
akorát že to nepotřebujusmile1

Ta šílenost ovládací mě zatím vždycky odradila, že by někdo udělal něco vzhlednějšího?


Strýcfajtr !!!
zdenek 1 (Člen)
02.12.2007 20:35:01
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

hans psal:
zdenek 1 psal:
hans psal:


nemám zimáky....smile1

a máš vůbec motorku???

pochybuješ o mě snad??? smile1


no jinak zmrzlý ruce jsem samozřejmě zažil mockrát, ale vyhřívaný rukojeti mi nějak neseděj....kdybych je měl, tak bych je určitě chválil, ale ty prachy bych za ně nikdy nedal.....
motorka je přeci motorka

to bych si nedovolil


když to jede,je to OK
hans (Člen)
02.12.2007 20:35:54
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

no proto....smile1smile1smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
vorel (Člen)
02.12.2007 20:44:06
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

na jedný motorce sem to viděl docela vzhledný, ale nevzpomenu kuž kerá to bylaidontknow


řikám si hurikán
osiris (Člen)
02.12.2007 21:02:03
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

XJelen psal:
KOVAL psal:

minulej tejden sem viděl nějakej novej model od Oxfordu a místo toho děsivýho votáčecího reostatu to mnělo to ovládání jakože jakože zalitejma čudlíkama v takovým jako dálkovým ovladači jak vod tv,akorát s kablíkem teda a LED-kama to ukazovalo intenzitu nastavení a jako vypadalo to dost luxusně,ten ovladač byl samože malej a oboustarnou páskou připevnitelnej někde,třeba na vrchní brejle nebo plasty..
akorát že to nepotřebujusmile1

Ta šílenost ovládací mě zatím vždycky odradila, že by někdo udělal něco vzhlednějšího?

..ba né, velikostí základny je tenhle model oxfordu možná o nějakej milimetřík větší, jen na vejšku je to nižší, protože už tam není otáčecí ovladač a přidělat to jde ne oboustrankou, ale je tam k tomu přímo plechovej držáček pod tu základnu, kterej se dá přidělat buď na hrazdu, nebo na objímku zrcátka, nebo na objímku pumpy atd.
...není to zrovna čerstvá novinka (tam byly ledky barevný, teď už to taky šiděj) takže možná víš o čem je řeč smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
02.12.2007 21:07:03
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

vorel psal:

na jedný motorce sem to viděl docela vzhledný, ale nevzpomenu kuž kerá to bylaidontknow

Čí asi woecoolsmokinsmokinsmokinbigsmile


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
02.12.2007 21:32:17
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Měl sem vyhřívaný hefty na Varanovi,je to fajn věcička,akorát mě sere že sou ty rukojetě tak silný a tvrdýbad Nevíte jestli se dělají nějaký kloudnější,měký,nebo je to fšechno stejný? Origo BMW nepočítám....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
KOVAL (Člen)
02.12.2007 21:39:01
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

no jasně,ta ovládací krabička co sem viděl byla každopádně větší než ta s potenciometrem ale fešně to vypadalo,to jooo,jo a diody to mnělo barevnýsmile1good

vorel (Člen)
02.12.2007 21:43:25
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

tak flexou doní, ať vidíme co je huvnitřsmokin


řikám si hurikán
osiris (Člen)
02.12.2007 22:00:15
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...tak to je ještě ten exkluzivní model good vím to proto, že se už přes půl roku přemlouvám, že tenhle model asi potřebuju bigsmile a tak dlouho se budu přemlouvat až už ten barevnej neseženu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
02.12.2007 22:37:27
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Takže bazmek furt stejně velikej?surprisedidontknow Tak holt zase budu vozit jedny teplejší rukavice jako doteďheadshake Nějak jsem nepřišel na to, kam tu příšeru namontovat, aby to nevypadalo, jako když jsem měl na fichtlu starý hodinky na řídítkáchsickidontknow


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
03.12.2007 08:14:42
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...stejně jako Vikecoj i mě vadí provedení tech heftů...hnusný, tvrdý, vječí průměrsick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Progear 650 (Člen)
03.12.2007 08:46:54
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

no a co takhle vyhřívaný rukavuci od značky Therm-ic...
Nemáte s tim nekdo zkušenost?help


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
03.12.2007 15:08:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Filous psal:

...stejně jako Vikecoj i mě vadí provedení tech heftů...hnusný, tvrdý, vječí průměrsick

No právě,nechápu že to ještě nedělají v normální velikosti a stejně měký jak normál heftyidontknow Vždyť aji ti výrobci musí vidět že je to na pussy. Ale stejně do nějakejch pudu,asi vemu ty Saita,sou za pár peněz a aspon nebudu v Alpách v dešťu jezdit s jednou rukou na válcích,abych se trochu zahřálgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.12.2007 15:26:58
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Mám tyhle od Saita http://www.motoskaut.cz/zbozi-saito-vyh … -9061.html
a naprostá spokojenost.je teda fakt ze jsem za ně dal 600,- byli v akcismile1Má jí jen dvě polohy a i na tu větší se dá v pohodě furt hlavně když je fakt kosa 5-10 stupnů.jsou silnější,ale na to se dá zvyknout.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
KOVAL (Člen)
03.12.2007 20:58:17
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Onasisu: teda nechci kecat,ale myslim že ty diody byly barevný,každopádně Petr je vobjednával jedny paní pro pána k vánocum akorát cena byla myslim nějak dva litrysmile2

osiris (Člen)
03.12.2007 21:11:33
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...jo já vím, na začátku to ale bylo barevný už okolo těch diod
...však už jsem se ukecal když už jsem je držel v ruce (i přes tu cenu 2,2 chtěl) po tom co jsem se přes půl roku přemlouval že je asi potřebuju a když byly teda jediný pro tu paní k vánocům, tak jsem si řek, že když se zas budu přemlouvat do července, tak si pak zas budu moct chvíli říkat, že je teď zrovna nepotřebuju :)) zkrátka čuměl jsem po těch diodovejch oxfordech předtím, budu po nich čumět i potom :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
03.12.2007 22:11:37
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

woe tak mu teda nemám řikat ať je vobjedná jestli sou s cirkusovejma barevnejma diodama?evil

osiris (Člen)
03.12.2007 22:36:01
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...né já je cirkusácký asi chtěl, já nevím asi ani smile1
...já sem petroj řek, že až mě rupne v kouli tak mu dám echo good nebo že by mě do toho někdo dokopal jedině bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
27.03.2008 19:29:08
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Zdarec,

otvírám tohle téma páč mám pár dotazů. Rád bych si něco podobnýho pořídil, protože mi je kosa právě od rukou...bad

Takže:

1. jak se to dává na řidítka? Na starý hefta asi ne, takže jak to je u plynu?
2. o kolik to je tlustší
3. stačí ty Saita od strejdy Louise s dvěma regulačníma stupněma, nebo to chce víc či jinou značku? Jakou?
4. nemáte někdo nějakou fotku jak to vypadá na řidítkách + ten ovládací bazmek (nějak se to nelíbí, řešil to někdo, že to ovládání dal jinam?)

Díky za reacegood


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Riko (Člen)
27.03.2008 20:19:48
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Riko/motoER.jpg


Na řídítka to dostaneš tak, že stáhneš nebo rozřízneš starý gripy a místo nich natáhneš nový, někteří výrobci přibalují do krabice na zajištění proti protočení sekundový lepidlo.U plynu to normalně natáhneš na plastovou trubičku ktera je mezi samotným gripem a řídítkem, kvůli tomu má taky pravej grip o 2 mm větší průměr.
2. Já jsem měl původní průměr gripu 32mm, teď tam mám vyhřívaný Hein Gericke(Oxford) a ty mají průměr 34mm, závisí od jakého výrobce je máš, nejsilnější jsou Saito I od louis ale nevím teď kolik mm mají.
3. Ono u těch vyhřívání jde hlavně o cenu, i když já to svoje tlačítkový(ovládání kolečkem se mi nelíbilo) mám za 40 euro. Regulace je tam 4-stupňová 50-60-75-100 procent.
4. fotku mám teď po ruce jen na ER5 přítelkyně, a je to na origo uzkých řídítkach, na B12 s širšíma to je líp upevneny, hned po ruce.

Editoval osiris (27.03.2008 21:05:38)


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
Riko (Člen)
27.03.2008 20:42:59
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Safra, tu fotku jsem nedostatečně zmenšil, helpredface


Je to černé a klepe to na dveře. Co to je? Naše růžová budoucnost.
osiris (Člen)
27.03.2008 21:11:04
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Riko psal:

Safra, tu fotku jsem nedostatečně zmenšil, helpredface

...to není zas tak hrozný, jsou i mnohem horší smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 07:17:25
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Já mám ty dvoustupňový Saita a jsou v pohodě se slabšíma rukavicema se dá jezdit i kolem 5 stupňů na tu vyšší teplotu a je to fakt příjemný...ta menší teplota je tak na větší teplo..kolem 15 stupňů a výš jinak nemá smysl,ale jsem s tím spokojenej


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
28.03.2008 07:54:03
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

No já mám taky ty Saita a nic moc teda. Na tu vyší teplotu je to během jízdy vlažný,vobčas musím přepnout na chvilku na polohu Start,aby se zase rozehřálysmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 08:10:47
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

VikecB12 psal:

No já mám taky ty Saita a nic moc teda. Na tu vyší teplotu je to během jízdy vlažný,vobčas musím přepnout na chvilku na polohu Start,aby se zase rozehřálysmile2

Já tam polohu start nemám...jen polohu High a Low...jezdím většinou na tu High smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
28.03.2008 09:04:50
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

No já tam mám Start,Lou,Háj.  A je to tuším 60W,40W,20Widontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 09:09:28
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

tak to máš asi trochu vychytanější modelsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
28.03.2008 09:41:09
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Nevíš náhodou kolik mají Watů ty dvě polohy na těch tvejch? Protože pokud máš třeba 50W,30W,tak by to vysvětlovalo proč mě to pussy topí na těch 40widontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 09:50:20
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

no mám konkrétně tyhle http://www.motoskaut.cz/zbozi-saito-vyh … -9061.html
a mám pocit,že topí asi 50W nebo 60W a 20W,ale ruku do ohně za to nedám bych se musel podívat doma.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
28.03.2008 09:59:24
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

No,to bude asi ten rozdíl. Při jízdě třeba po dálnici kde se dost vochlazujou vzduchem používám ten start,ale třeba ve městě stačí ta poloha Háj. Ale je to jedno,dal sem za ně asi 900 a až se spálí,nebo mě budou srat,tak je vořežu a bude bopussybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.03.2008 10:20:22
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

VikecB12 psal:

No,to bude asi ten rozdíl. Při jízdě třeba po dálnici kde se dost vochlazujou vzduchem používám ten start,ale třeba ve městě stačí ta poloha Háj. Ale je to jedno,dal sem za ně asi 900 a až se spálí,nebo mě budou srat,tak je vořežu a bude bopussybigsmile

No mě stáli asi 600 smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
28.03.2008 10:50:30
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Mam oxfordy jako Osiris a goodgoodgoodgood

pet stupnu vykonu
automaticky vypnuti pri malym napeti
hezkej ovladac

cena jak za prasebad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Bedřich (Člen)
28.03.2008 18:24:22
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

mr.BSE psal:

Mam oxfordy jako Osiris a goodgoodgoodgood

pet stupnu vykonu
automaticky vypnuti pri malym napeti
hezkej ovladac

cena jak za prasebad

Kolik? Typ, kde se dají koupit?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
28.03.2008 19:56:43
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

...oxford, novej model http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&am … 174&p=
...jsou jen o 2mm širší než origo gripy (průměr 34mm)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
28.03.2008 19:58:02
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

Bedřich psal:

Kolik? Typ, kde se dají koupit?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4613


Second Class Citizen
1130 Café Racer
zdenek 1 (Člen)
29.03.2008 19:39:35
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

mr.BSE psal:

Mam oxfordy jako Osiris a goodgoodgoodgood

pet stupnu vykonu
automaticky vypnuti pri malym napeti
hezkej ovladac

cena jak za prasebad

TAKŽE KDYŽ TO ZAPNU,A PO CHVÍLI SE TO SAMO VYPNE,TAK JE TO POKLESEM NAPĚTÍ???


když to jede,je to OK
mr.BSE (Člen)
29.03.2008 20:03:49
Offline

Re: vyhřívané rukojeti

zdenek 1 psal:

TAKŽE KDYŽ TO ZAPNU,A PO CHVÍLI SE TO SAMO VYPNE,TAK JE TO POKLESEM NAPĚTÍ???

Ty co mam ja to tak majigood odskouseno, ze se vypnou zavcas a da se jeste v pohode nastartovatgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr