Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Textil hadry

Pipén (Člen)
03.12.2007 08:01:06
Offline

Textil hadry

Ahoj. Rád bych koupil nějaký trochu slušný kalhoty za dobrej peníz. Měl by někdo na něco tip? Našel jsem docela zajímavý od firmy MB, nemá s nima někdo zkušenosti. Prodávaj to na www.wildmoto.cz. Díky za radyhelp

mr.BSE (Člen)
03.12.2007 09:18:26
Offline

Re: Textil hadry

vzhledem k tomu,ze je nafukovaci a to tak ze ten vzduch asi nesmi unikatsmile1
tak asi covece nebude moc vzdusna,abys v tom nebyl jak v pařeništibigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Datel (Člen)
03.12.2007 09:19:29
Offline

Re: Textil hadry

Textil není vyloženě špatný, ale počítej, že při sebemenším crashi budeš přešívat nebo budeš muset koupit nové bo budeš otrhaný, jak samica......

Taky se podívej, aby to mělo chrániče kolen i holení. Případně nějaké neoprénové nebo jinak vycpané boky u kyčlí....

Vyvaruj se zipů na kolenech pro jednodušší vyndávání chráničů.....bezpečnější je vyndávání zevnitřgood

sonyk (Člen)
03.12.2007 10:29:13
Offline

Re: Textil hadry

toz take shanim nove gate a asi vemu z padany TXP5 smile1 pokud me teda nerupne tam v padane v kouli a nevemu kombosku


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
barynek (Člen)
03.12.2007 10:37:11
Offline

Re: Textil hadry

jezdim v kuzi, textil me nebere, ael jestli muzu poradit tak zkus lookwell, maj ho v Yamaze v Ml. Boleslavi a za dopcela slusny peniz jak gate tak vrsekgood


Bandit 4EVER!!!
vorel (Člen)
03.12.2007 17:51:44
Offline

Re: Textil hadry

vogo, Barynek, dyš uš musíš za každou cenu něco napsat tak se napřed zamysli. schání textil a je z moravy.idontknow


řikám si hurikán
barynek (Člen)
03.12.2007 18:03:18
Offline

Re: Textil hadry

vorel psal:

vogo, Barynek, dyš uš musíš za každou cenu něco napsat tak se napřed zamysli. schání textil a je z moravy.idontknow

wogo vorel říká ti něco PPL, Česká Pošta nebo něco podobnýho? on je to strašně velkej problém poslat si to třeba odněkad ne?idontknow jako chápu že vyzkoušený je lepčí no ale co, hafo lidí to tak dělá...
Takže teplý mlíčko na uklidnění vorel a šup zpátky k normálubigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
zdenek 1 (Člen)
03.12.2007 21:04:46
Offline

Re: Textil hadry

prodám ti celý komplet od MODEKA jetá 1/2 sezóny,bunda vč.zimní vložky+kalhoty(dají se spojit zipem k sobě)včetně chráničů,které se dají vytáhnout ze vnitř.záruka ještě do 19.05.2009 p.c.-7492kč.....nov.cena dohoda.


když to jede,je to OK
vorel (Člen)
03.12.2007 21:14:09
Offline

Re: Textil hadry

synku,synku, motáš pussyoviny, jednu za druhou v dost rychlym sledu


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
03.12.2007 21:14:55
Offline

Re: Textil hadry

vorel psal:

vogo, Barynek, dyš uš musíš za každou cenu něco napsat tak se napřed zamysli. schání textil a je z moravy.idontknow

vogo mladí a neklidníbigsmile


Strýcfajtr !!!
zdenek 1 (Člen)
03.12.2007 21:16:47
Offline

Re: Textil hadry

vorel psal:

synku,synku, motáš pussyoviny, jednu za druhou v dost rychlym sledu

to je připomíénka ke mě???


když to jede,je to OK
vorel (Člen)
03.12.2007 21:19:07
Offline

Re: Textil hadry

v žádném případě


řikám si hurikán
barynek (Člen)
03.12.2007 21:52:33
Offline

Re: Textil hadry

vorel psal:

synku,synku, motáš pussyoviny, jednu za druhou v dost rychlym sledu

to že ty tomu nerozumíš neznamená že to je pussyvina, vtloukat ti do hlavy vyznam onech slov nebudu, snaz se trochu pripadne si to precti jeste jednou.
Ptal se na nazor, odpovedel jsem mu, dal tip. To že ty tomu nerozumíš nejni jeho problemgood


Bandit 4EVER!!!
XJelen (Člen)
03.12.2007 22:00:05
Offline

Re: Textil hadry

barynek psal:
vorel psal:

synku,synku, motáš pussyoviny, jednu za druhou v dost rychlym sledu

to že ty tomu nerozumíš neznamená že to je pussyvina, vtloukat ti do hlavy vyznam onech slov nebudu, snaz se trochu pripadne si to precti jeste jednou.
Ptal se na nazor, odpovedel jsem mu, dal tip. To že ty tomu nerozumíš nejni jeho problemgood

Brzdi sokolíku,surprised
snad jen neuč vorla lítatheadshake
Ber to jako radu Krušnohorcegood
smokin


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
03.12.2007 22:19:47
Offline

Re: Textil hadry

XJelen psal:
barynek psal:
vorel psal:

synku,synku, motáš pussyoviny, jednu za druhou v dost rychlym sledu

to že ty tomu nerozumíš neznamená že to je pussyvina, vtloukat ti do hlavy vyznam onech slov nebudu, snaz se trochu pripadne si to precti jeste jednou.
Ptal se na nazor, odpovedel jsem mu, dal tip. To že ty tomu nerozumíš nejni jeho problemgood

Brzdi sokolíku,surprised
snad jen neuč vorla lítatheadshake
Ber to jako radu Krušnohorcegood
smokin

no copak jsem řekl tak špatnýho?idontknow jako radu to beru, ale neberu jeho reakciheadshake


Bandit 4EVER!!!
Filous (Člen)
03.12.2007 22:20:58
Offline

Re: Textil hadry

...headshake...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
03.12.2007 22:23:41
Offline

Re: Textil hadry

Filous psal:

...headshake...

Filous, prosím!, řekni, co jsem udělal tak špatnýho???idontknow, nenapínej mněsmile1


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
03.12.2007 22:37:34
Offline

Re: Textil hadry

...nevzrušuj se, je podzim :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
03.12.2007 22:43:56
Offline

Re: Textil hadry

osiris psal:

...nevzrušuj se, je podzim :))

assbigsmilebigsmile dík za radu Osi, jsi správnej tatkabigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Billy (Člen)
04.12.2007 06:49:48
Offline

Re: Textil hadry

Chtel tym Vorel rict ze posilat hadry PPLkou nevyzkouseny je jak kdyz ti nekdo bude delat rovnatka z fotky na 100 km, asi urcite ti presne nesednou. A posilat stale dokola vse pres PPLku je na vis co ..... smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
04.12.2007 07:34:29
Offline

Re: Textil hadry

barynek psal:
Filous psal:

...headshake...

Filous, prosím!, řekni, co jsem udělal tak špatnýho???idontknow, nenapínej mněsmile1

...posílat Vorla chlastat teplý mlíko bych si nedovolil ani já a to sme spolu ňákej škopek vypili, ňákýho draka spolu spálili a vjekovej rozdíl mezi náma je daleko menčí neš mezi tebou a jím, tos uďál špatnýho, pro mě si hňup bes vychování, víc nemám, co bych k tomu řek...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yello (Člen)
04.12.2007 07:36:29
Offline

Re: Textil hadry

wogo dravce,se vsadim,ze ses u toho cteni zakuckal...bigsmile

Barynek,to je uz podruhe.


...che palle !!!
Datel (Člen)
04.12.2007 09:36:28
Offline

Re: Textil hadry

Nebudu to tu vyostřovat, ale pravda jre na obou stranách.........

- Barynka jsem pochopil tak, že když máš konfekční velikost, tak se to dá vyřešit i přes poštu
- Vorel má zase pravdu, že některé věci jsou lepčejší osobně vyzkoušet ještě před koupí a tím se vyvarovat reklamací a výměnama přes kurýry


- Barynek to přehnal ve výpadu na Vorla, ale na mléku není nic špatného smile1 a často to tu bylo podstatně tvrdší

- Nevím co je mezi Vorlem a Barynkem, ale fták mohl reagovat taky líp.....


- Z ostatních mám tady pocit, že některé kusy jsou tady přehnaně hajené......

osiris (Člen)
04.12.2007 09:43:28
Offline

Re: Textil hadry

...asi máš datle pravdu, zbytečná hysterie ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
04.12.2007 09:55:50
Offline

Re: Textil hadry

Filous psal:
barynek psal:
Filous psal:

...headshake...

Filous, prosím!, řekni, co jsem udělal tak špatnýho???idontknow, nenapínej mněsmile1

...posílat Vorla chlastat teplý mlíko bych si nedovolil ani já a to sme spolu ňákej škopek vypili, ňákýho draka spolu spálili a vjekovej rozdíl mezi náma je daleko menčí neš mezi tebou a jím, tos uďál špatnýho, pro mě si hňup bes vychování, víc nemám, co bych k tomu řek...

tu uz je tvuj problem co si o mne myslis kdyz me neznas, ale to je jedno. Pokud se nekdo nedokaze prenest pres nevinnou narazku, kterych tu jak tu nekdo rikal beha po webu mnohem vic a mnohem tvrdsich, tak teda nevimidontknow
a ze je mezi mnou a Vorlem vetsi rozdil? Kvuli tomu si nenecham delat na hlavu...headshake


Bandit 4EVER!!!
Mour (Člen)
04.12.2007 10:16:50
Offline

Re: Textil hadry

...stát na obou stranách je pussy-vina. ...já stojím za Vorlem goodbigsmile

Filous (Člen)
04.12.2007 10:23:15
Offline

Re: Textil hadry

barynek psal:
Filous psal:
barynek psal:


Filous, prosím!, řekni, co jsem udělal tak špatnýho???idontknow, nenapínej mněsmile1

...posílat Vorla chlastat teplý mlíko bych si nedovolil ani já a to sme spolu ňákej škopek vypili, ňákýho draka spolu spálili a vjekovej rozdíl mezi náma je daleko menčí neš mezi tebou a jím, tos uďál špatnýho, pro mě si hňup bes vychování, víc nemám, co bych k tomu řek...

tu uz je tvuj problem co si o mne myslis kdyz me neznas, ale to je jedno. Pokud se nekdo nedokaze prenest pres nevinnou narazku, kterych tu jak tu nekdo rikal beha po webu mnohem vic a mnohem tvrdsich, tak teda nevimidontknow
a ze je mezi mnou a Vorlem vetsi rozdil? Kvuli tomu si nenecham delat na hlavu...headshake

...mam-li bejt upřímnej, tag ani netoužim po tom tě poznat...a slibuju, že na tvý příspjefky nebudu reagovat, todle je naposlet...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
04.12.2007 10:47:12
Offline

Re: Textil hadry

Mour psal:

...stát na obou stranách je pussy-vina. ...já stojím za Vorlem goodbigsmile

tak ja teda az za Mourem goodbigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
barynek (Člen)
04.12.2007 10:50:40
Offline

Re: Textil hadry

To Filous: no fajn, budes mit treba lepsi spani
Ale dovol mi na to jeste reagovat. Proc je nekdo takova citlivka jako treba ty, ze se tu nikomu nesmi nic rict, nikoho se dotknout, a je jedno jestli je to starsi nebo mladsi clovek, jde o to, ze to bylo mysleny jako vtip, kterej jsi ty bohuzel nepochopil.
Nebo zkus pro priste napsat jmena lidi, na ktery se nesmi takhle "nevychovane" podle tebe a usetris tim sobe spoustu rozcilovani.

Mej hezky dengood


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
04.12.2007 10:52:34
Offline

Re: Textil hadry

Cekam dalsi vytky na mou osobu a na me chovanibigsmile


Bandit 4EVER!!!
Zdenek (Člen)
04.12.2007 10:55:58
Offline

Re: Textil hadry

Ale kluci nebuďte na sebe škaredý,dyť jsme na tom světě jenom jednouZdenek.winewinebigsmile

vorel (Člen)
04.12.2007 11:05:38
Offline

Re: Textil hadry

barynek
napsal sem jen, aby ses zamyslel co odpovíš například dyš se někdo ptá na textil a je z moravy.
ale na tom se asi neshodneme.
sem v klidu a ty doufám taky.
nemá smysl to dál řešit.


řikám si hurikán
barynek (Člen)
04.12.2007 11:18:46
Offline

Re: Textil hadry

vorel psal:

barynek
napsal sem jen, aby ses zamyslel co odpovíš například dyš se někdo ptá na textil a je z moravy.
ale na tom se asi neshodneme.
sem v klidu a ty doufám taky.
nemá smysl to dál řešit.

Odpovím naposled a v klidu, snad se to timto vysvetli:
1. ptal se na textil, to jsem si precetl. Reakce byla ze jezdim kuzi a ze firma LOOKWELL dela kvalitni veci i z textilu. Přislo mi to dostatečně jasnýidontknow
2. když se někdo zeptá tak odpovím, ne vždy se koukam na to, jestli je člověk z Moravy nebo ne.
3. jsem celkem v klidu, dokud se do  mně nezačně nekdo bezduvodně navážet ve stylu "že ty jsi nevychovanej" a " že já bych tohle nikdy Vorlovi neřekl" atd. To mi vadilo nejvic, že se někdo delá víc než ostatníbad
4. tak snad jse ti to vysvětlil tak, aby to bylo pochopeno správně, jinak uř nevim, na tohle mi hlava nestačí.
Takře všechno dobrý Vorel?good


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
04.12.2007 11:35:36
Offline

Re: Textil hadry

kuva chlapi surprisedsurprisedtu se to nějak zvrhlo né. A teď k textilu já jezdim NAZRAN a jsem velice spokojený zažil jsem s ním i slušnou průtrž mračen a bylo to v pohodě.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
04.12.2007 11:40:54
Offline

Re: Textil hadry

Zdenek psal:

Ale kluci nebuďte na sebe škaredý,dyť jsme na tom světě jenom jednouZdenek.winewinebigsmile

Už to nehul bigsmile

Jarken (Člen)
04.12.2007 12:44:18
Offline

Re: Textil hadry

Jak vidím frontu šup do ní, tudíž stojím hned za Jardou GSF stojícím za Mourem good - a hmm,na co jako čekáme ha surprised help miluji slevy no né?No ano! smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Borák (Člen)
04.12.2007 13:06:15
Offline

Re: Textil hadry

sice sem se zařek že už to tu nebudu komentovat ale nedá mi to

barynek spousta lidí se zná vosobně a proto si k sobě můžou dovolit víc než pár wopičáků co sem vobčas něco nablejou po 3pivech

i proto už se spousa věcí koná soukromě páč na takový ksichty nejni nikdo zvědavej
tak a na prosinec už mám splněno,du vzít lopatu a házet


...nikdo nevojebe Ježíše...
Michal Dk (Člen)
04.12.2007 14:01:23
Offline

Re: Textil hadry

Fronta?copak to dostali?A ha!Jsem za Jarkenem co  za Jardou GSF stojí.

Meloun (Člen)
04.12.2007 14:06:28
Offline

Re: Textil hadry

Mám konfekční velikost..ale taky si to raději prohlídnu zblízka...
Nevim teda podle čeho tu konfekci vymysleli,když mám v pase pomalu víc jak přes hrudníček?surprisedhelpbigsmile
...což pak krásně kontrastuje s mými "čapími" nožičkamisickbigsmile
Jak říká můj vzácný bratr: Meloun na chůdáchsurprisedfuck
Ale konfekce mi sedísurprised


PURE NAKED BIKE!
Zdenek (Člen)
04.12.2007 14:47:44
Offline

Re: Textil hadry

Meloungoodbigsmile Borku Ty tam máš sníh,tady krásně svítí puchejř.Zdenek.smile1

Datel (Člen)
04.12.2007 15:16:38
Offline

Re: Textil hadry

Má tam prd a dva ořechybigsmile všechno mu odtálo.....akorát si tu štaprdlu musí zdůvodnitbigsmile

vorel (Člen)
04.12.2007 15:32:00
Offline

Re: Textil hadry

Osi: houno podzim, vzpomínky na starý dobrý časysmile2


řikám si hurikán
osiris (Člen)
04.12.2007 15:39:39
Offline

Re: Textil hadry

vorloj: to jó smile2 horší je že bude horší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
04.12.2007 16:38:24
Offline

Re: Textil hadry

Pánové...
Rád bych vás upozornil,že přispíváte do technické poradny!!evil
Viz: http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=4095
bigsmile


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
04.12.2007 16:39:11
Offline

Re: Textil hadry

adopussy


řikám si hurikán
barynek (Člen)
04.12.2007 19:02:09
Offline

Re: Textil hadry

Borák psal:

sice sem se zařek že už to tu nebudu komentovat ale nedá mi to

barynek spousta lidí se zná vosobně a proto si k sobě můžou dovolit víc než pár wopičáků co sem vobčas něco nablejou po 3pivech

i proto už se spousa věcí koná soukromě páč na takový ksichty nejni nikdo zvědavej
tak a na prosinec už mám splněno,du vzít lopatu a házet

nebuď takovej cíťa a vem to s nadhledem..bigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
04.12.2007 19:12:08
Offline

Re: Textil hadry

Lidi, Barynka neberte vážně, znám to osobně a je to hrozná pussy, on to tak nemyslel


Ne asi
osiris (Člen)
04.12.2007 20:07:04
Offline

Re: Textil hadry

...to už není tech. ale icq vorla a barynka (tech. to byla asi do poloviny vlákna) :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
04.12.2007 21:11:29
Offline

Re: Textil hadry

osi, vogo mam tu 4 příspěvky.
a je mi z toho fšeho tady poslední dbou tak nějak smutno


řikám si hurikán
zdenek 1 (Člen)
04.12.2007 21:33:34
Offline

Re: Textil hadry

Borák psal:

sice sem se zařek že už to tu nebudu komentovat ale nedá mi to

barynek spousta lidí se zná vosobně a proto si k sobě můžou dovolit víc než pár wopičáků co sem vobčas něco nablejou po 3pivech
to asi budu ten vopičák , žesmile2smile2
i proto už se spousa věcí koná soukromě páč na takový ksichty nejni nikdo zvědavej
tak a na prosinec už mám splněno,du vzít lopatu a házet


když to jede,je to OK
osiris (Člen)
04.12.2007 21:34:45
Offline

Re: Textil hadry

...wogu wogo woe :)) já tě nenapadám, já to myslím tak, že se řeší váš rozhovor ;)
...to víš, časem se dostaneš do stadia kdy jsi už všechno jednou čet a viděl, s tím nic nenaděláš, snad jen začít s novým koníček a navštěvovat tak třeba včelařskej web s novejma a nepřečtenejma :)
ps: funguje to fak ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
04.12.2007 21:41:57
Offline

Re: Textil hadry

fšechno bude. i fčely.smile1


řikám si hurikán
Mour (Člen)
05.12.2007 07:18:22
Offline

Re: Textil hadry

...mě zas nutí do králíků ....a že prej soused má navíc jeden králičník ...včera v hospodě říkali bigsmile

Filous (Člen)
05.12.2007 08:04:32
Offline

Re: Textil hadry

Mour psal:

...mě zas nutí do králíků ....a že prej soused má navíc jeden králičník ...včera v hospodě říkali bigsmile

...králičník??? ...jako garáš na králicí???surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
05.12.2007 08:24:16
Offline

Re: Textil hadry

Filous psal:
Mour psal:

...mě zas nutí do králíků ....a že prej soused má navíc jeden králičník ...včera v hospodě říkali bigsmile

...králičník??? ...jako garáš na králicí???surprisedbigsmile

...no tak jaksi ...a že prej to moc nechce...jenom denně o hodinu dřív vstanu...naučím se kosit...1/2 hoďky kosím trávu...1/2 hoďky krmím ....odpoledne taky .... a pak mi třeba děcko řekne ....zase je na oběd králík sick ...furt samý králík fuckfuckbigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
05.12.2007 08:34:07
Offline

Re: Textil hadry

Mour psal:
Filous psal:
Mour psal:

...mě zas nutí do králíků ....a že prej soused má navíc jeden králičník ...včera v hospodě říkali bigsmile

...králičník??? ...jako garáš na králicí???surprisedbigsmile

...no tak jaksi ...a že prej to moc nechce...jenom denně o hodinu dřív vstanu...naučím se kosit...1/2 hoďky kosím trávu...1/2 hoďky krmím ....odpoledne taky .... a pak mi třeba děcko řekne ....zase je na oběd králík sick ...furt samý králík fuckfuckbigsmilebigsmilebigsmile

...eště aby ti to malá krmila pastelkama, co???bigsmile ...jenom zelenou a modrou..........bigsmile ...děda míval furt vokolo štyryceti králiků a mi ho měli každej víkent k vobjedusick...f sobotu pečenej a v neděli na smetaně, furt dokolaidontknow...vot štvrtka sem s toho měl kopřifku a na králika sem se nemoch spoustu let ani podivatsick...ale teť bych si dalgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
05.12.2007 08:38:09
Offline

Re: Textil hadry

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...králičník??? ...jako garáš na králicí???surprisedbigsmile

...no tak jaksi ...a že prej to moc nechce...jenom denně o hodinu dřív vstanu...naučím se kosit...1/2 hoďky kosím trávu...1/2 hoďky krmím ....odpoledne taky .... a pak mi třeba děcko řekne ....zase je na oběd králík sick ...furt samý králík fuckfuckbigsmilebigsmilebigsmile

...eště aby ti to malá krmila pastelkama, co???bigsmile ...jenom zelenou a modrou..........bigsmile ...děda míval furt vokolo štyryceti králiků a mi ho měli každej víkent k vobjedusick...f sobotu pečenej a v neděli na smetaně, furt dokolaidontknow...vot štvrtka sem s toho měl kopřifku a na králika sem se nemoch spoustu let ani podivatsick...ale teť bych si dalgood

...a pak Ála dostane lepanec a držtičkou jebne do talířa bigsmilebigsmilebigsmile ... a že prej Ivka bude mít na starosti kury surprised

Michal Dk (Člen)
05.12.2007 10:20:07
Offline

Re: Textil hadry

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...králičník??? ...jako garáš na králicí???surprisedbigsmile

...no tak jaksi ...a že prej to moc nechce...jenom denně o hodinu dřív vstanu...naučím se kosit...1/2 hoďky kosím trávu...1/2 hoďky krmím ....odpoledne taky .... a pak mi třeba děcko řekne ....zase je na oběd králík sick ...furt samý králík fuckfuckbigsmilebigsmilebigsmile

...eště aby ti to malá krmila pastelkama, co???bigsmile ...jenom zelenou a modrou..........bigsmile ...děda míval furt vokolo štyryceti králiků a mi ho měli každej víkent k vobjedusick...f sobotu pečenej a v neděli na smetaně, furt dokolaidontknow...vot štvrtka sem s toho měl kopřifku a na králika sem se nemoch spoustu let ani podivatsick...ale teť bych si dalgood

Toje správná technická připomínka bacha na pastelky hlavně čínský goodbigsmile

gore (Člen)
05.12.2007 10:40:02
Offline

Re: Textil hadry

..kralici sou dobrygooddoooost dobrygoodcoolsmokinsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Mirek D (Člen)
05.12.2007 21:04:55
Offline

Re: Textil hadry

gore psal:

..kralici sou dobrygooddoooost dobrygoodcoolsmokinsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer

VOGO, gore, existuje zvířátko který by ti nešmakovalo? evil


Autobus je taky Suzuki... .
roman.v (Člen)
06.12.2007 22:24:09
Offline

Re: Textil hadry

Já mám bundu, kalhoty a ledviňák od Zamo a jsem spokojenej. Má odpínací teplou vložku a docela vychytaný zipy. Za sebe můžu doporučit.good

Datel psal:

Textil není vyloženě špatný, ale počítej, že při sebemenším crashi budeš přešívat nebo budeš muset koupit nové bo budeš otrhaný, jak samica......

Taky se podívej, aby to mělo chrániče kolen i holení. Případně nějaké neoprénové nebo jinak vycpané boky u kyčlí....

Vyvaruj se zipů na kolenech pro jednodušší vyndávání chráničů.....bezpečnější je vyndávání zevnitřgood


Don´t worry, be Bandit!
Pipén (Člen)
07.12.2007 06:49:57
Offline

Re: Textil hadry

Díky Romane, skusim na to juknoutsmokin

Koldan (Člen)
07.12.2007 09:40:27
Offline

Re: Textil hadry

Filous psal:
Mour psal:
Filous psal:


...králičník??? ...jako garáš na králicí???surprisedbigsmile

...no tak jaksi ...a že prej to moc nechce...jenom denně o hodinu dřív vstanu...naučím se kosit...1/2 hoďky kosím trávu...1/2 hoďky krmím ....odpoledne taky .... a pak mi třeba děcko řekne ....zase je na oběd králík sick ...furt samý králík fuckfuckbigsmilebigsmilebigsmile

...eště aby ti to malá krmila pastelkama, co???bigsmile ...jenom zelenou a modrou..........bigsmile ...děda míval furt vokolo štyryceti králiků a mi ho měli každej víkent k vobjedusick...f sobotu pečenej a v neděli na smetaně, furt dokolaidontknow...vot štvrtka sem s toho měl kopřifku a na králika sem se nemoch spoustu let ani podivatsick...ale teť bych si dalgood

Taky zme měli králíky, tata chtěl být ten velkochovatel. Jenže jednůc dyž nechával voprcat samicu a vona ta fena nechtěla podržet,tak ji prostě chytil a von ten samec to do ní pral jag sviň,že vřískala až hrůza. Až za dva dny se tata od dědy dověděl,že to co držel nebyla samica,ale samecsmile2 Tak zme sa vrátili zpět ke kvasu,to nám de líp:o)

a co se týče textilu, já měl Nazran, nebyl sem spokojenej,sem zastáncem kůže a myslím si,že není moc těch co by se vraceli od kůže k textuilu, což o něčem svědčí,že jobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
08.12.2007 22:09:45
Offline

Re: Textil hadry

Takze dnes kolem 13. hod sem probloudil prahou do AUTO JAROV, ze si vozkousim a kdyz tak koupim textil hadry od padany konkretne kalhoty TXP5, bohuzel nebo bohuduik nemeli moji velikost a kdyz uz sem tam byl vozkousel sem si kombosku od padany. Masakr dobra takze ted sem ju z domova objednal modrobilou za ty prachy parada.

Takze bych mel kmani na prodej sezonu jete kalhoty od M-TECH, cordura, cerne, vodeodolne, zimni odjimatelna vlozka, CE chranice kolen a , penove na kycle velikost 50, jsou jako nove. pro clena tady tech stranek 1500Kč. smile1

Sem z te kuze uplne hotovej smile1 akorat to svlikani a voblikani mi bude asi trvat dyl smile1 jo a mel bych tu fungl paterak vel L tusim od louise necham za 700, stal me 35 ecek.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
myslivec (Člen)
09.12.2007 10:26:40
Offline

Re: Textil hadry

Já bych ňáký kalhoty potřeboval. Moh bys mně poslat nějaký foto jak to vypadá?

maňas (Člen)
09.12.2007 10:51:00
Offline

Re: Textil hadry

jinak tak jako koldan,hadr ti pomůže,alespoň ,mě pomohl,až na jeden lišej,do kůže bych šel,ale jelikož na mě by zdělali tak asi tři klokany,tak to je problém,a ve finále nejsem žádnej střelec,takže zase není nutné mít to nej.cool


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
PALOUS (Člen)
09.12.2007 11:01:10
Offline

Re: Textil hadry

maňas psal:

jinak tak jako koldan,hadr ti pomůže,alespoň ,mě pomohl,až na jeden lišej,do kůže bych šel,ale jelikož na mě by zdělali tak asi tři klokany,tak to je problém,a ve finále nejsem žádnej střelec,takže zase není nutné mít to nej.cool

viděj si woe něgdy klokana?surprisedby ho musely kurefsky natáhnoutbigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
09.12.2007 11:05:41
Offline

Re: Textil hadry

no jenom v bedně,vím já jaká je spotřeba klokanů na metr,v tom případě na mě asi třicet a né tři klokanibigsmile,ale pointa je stejnásurprisedbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Marián (Člen)
09.12.2007 11:08:32
Offline

Re: Textil hadry

ja mam oboje textil i kuzi a stridam to podle pocasi,pac kdyz je vetsi kosa vlezu do textilu a dam pod to mrte dalsich hadru a sem v pohode.pod kuzi dam tak akorat tricko:)
takze se textilu rozhodne zbavovat nebudu,pac se vobcas hodigood


...sam mezi jebkarema...
sonyk (Člen)
09.12.2007 16:44:55
Offline

Re: Textil hadry

myslivec psal:

Já bych ňáký kalhoty potřeboval. Moh bys mně poslat nějaký foto jak to vypadá?

nafotim . snad dnes vecirsmile1

popripade bych prodal i bundu stejny znacky M-Tech(je to italska znacka ci co) velikost 50 modro cerna ce protektory vyjmatelna zmni vlozka tu bych pustil za 2500 stejne stara jako kalhoty. vyfotim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pipén (Člen)
09.12.2007 16:53:51
Offline

Re: Textil hadry

ahoj.já bych taky poprosil o foto, každopádně kalhoty potřebuju jako sůl, kdyžtak mi tom ejlni.díky petrbigsmile

hans (Člen)
09.12.2007 17:20:31
Offline

Re: Textil hadry

maňas psal:

no jenom v bedně,vím já jaká je spotřeba klokanů na metr,v tom případě na mě asi třicet a né tři klokanibigsmile,ale pointa je stejnásurprisedbigsmile

1 kabát:
25 - 45 jehňat
10 - 12 jezevců
10-20 bobrů
12-15 divokejch koček
30 - 200 činčil
5-30 kojotů
400-600 veverek
180-240 hranostajů
3-30 vlků
10-30 vyder
27-30 nutrií
20-40 mývalů
20-24 lišek.....

klokany jsem přeslech......
takže si snad vybereš....goodgood
smile1bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
PALOUS (Člen)
09.12.2007 17:30:32
Offline

Re: Textil hadry

Máňo
Bych řek že víš celkem přesně kolik jen si to na nás hrálfuckkdyž si řek tři tak potom třicet a vzhledem k velikosti klokana bych ho přirovnal vlkojgooda ten má 3-30goodtakže to u Melichara můžeš zabalit páč tě fšema deseti bere Kara Trutnof jako normovačebigsmilecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
maňas (Člen)
09.12.2007 17:36:10
Offline

Re: Textil hadry

PALOUS psal:

Máňo
Bych řek že víš celkem přesně kolik jen si to na nás hrálfuckkdyž si řek tři tak potom třicet a vzhledem k velikosti klokana bych ho přirovnal vlkojgooda ten má 3-30goodtakže to u Melichara můžeš zabalit páč tě fšema deseti bere Kara Trutnof jako normovačebigsmilecoolsmokinsmokinsmokin

tak vlk není zrovna malej

do kary by to nemělo smyslbigsmile
těch třicet sem napsal schválně když ti tři přišli málosmile1cool
woe,nemám přehled jak velkej je klokan,ale jedinej kerýho pamatuju byl skypy bigsmile

Hans: krásnej seznam,zapřemejšlímsmile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Baltazar (Člen)
09.12.2007 18:15:59
Offline

Re: Textil hadry

maňas psal:

jinak tak jako koldan,hadr ti pomůže,alespoň ,mě pomohl,až na jeden lišej,do kůže bych šel,ale jelikož na mě by zdělali tak asi tři klokany,tak to je problém,a ve finále nejsem žádnej střelec,takže zase není nutné mít to nej.cool

běž do kůže na mě taky zdělali tři krávybigsmile a co paráda, jenom nesmíš moc zhubnoutbigsmile


The father of the little princess of the dawn
sonyk (Člen)
09.12.2007 22:29:55
Offline

Re: Textil hadry

tak tady sou foto tech kalhot

www.sonyk.ic.cz/PC090007.JPG
www.sonyk.ic.cz/PC090008.JPG

Bunda(ale ta je dobra i na normal noseni, takze jeste nevim jestli ji pustim)

www.sonyk.ic.cz/PC090005.JPG
www.sonyk.ic.cz/PC090006.JPG

Paterak od louis.de

www.sonyk.ic.cz/paterak.JPG

stal 35 ecek velikost S/M 46 cm tusim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vorel (Člen)
10.12.2007 10:50:08
Offline

Re: Textil hadry

taky nějaklý gatě mám. seš pipéne velkej nebo malej nebo střední?


řikám si hurikán
sonyk (Člen)
10.12.2007 12:05:19
Offline

Re: Textil hadry

jo ty kalhoty sem malej 176 cm sou mi vetsi takze tak 180- 185 ideal a v pase sou me moc velky mam 60kg a pas by me zavideli modelky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
spidys (Člen)
10.12.2007 12:12:12
Offline

Re: Textil hadry

sonyk psal:

www.sonyk.ic.cz/PC090008.JPG

...a co ty nohy? idontknow
bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
sonyk (Člen)
10.12.2007 12:27:09
Offline

Re: Textil hadry

moje ale ty nejsou na prodejsmile1 a uz se mi chtelo spat a lenost me premohla to fotit znova


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Pipén (Člen)
11.12.2007 14:10:29
Offline

Re: Textil hadry

ČAU VOREL: su velkej střední kluk, 186ccm a cca 95kg měl bys něco? kdyžtak se vozvibigsmile

to sonik: už jsem ti nějak psal z mýho prac. mejlu (vochyn.petr@psj.cz), bo uvidnímebigsmile

sonyk (Člen)
11.12.2007 14:15:24
Offline

Re: Textil hadry

Pipén psal:

ČAU VOREL: su velkej střední kluk, 186ccm a cca 95kg měl bys něco? kdyžtak se vozvibigsmile

to sonik: už jsem ti nějak psal z mýho prac. mejlu (vochyn.petr@psj.cz), bo uvidnímebigsmile

jj po rpaci cca 17:15 to doma zmerim poslu kdyz tak foto jeste jak to vypada na me.myslim si ze by nemel byt problem. skodaz  esi tak z daleka


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
11.12.2007 18:45:26
Offline

Re: Textil hadry

poslal sem ti foto s mirama pas 84cm delka 105 +- 1cm , pas je gumovej takovej. se zmer a uvidis


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vorel (Člen)
11.12.2007 21:32:11
Offline

Re: Textil hadry

Pipén: 193, 110, mám nějaký docela dobrý vod Uvexu a sou mi dost natěsno, až pojedeš do boleslavi pro lukvel, tak se mužeš stavit v hradišti, nebo je můžu vzít do prahy kde bejvám dost často.
a hlavně na zipu maj visačku RAS.


řikám si hurikán
Pipén (Člen)
12.12.2007 07:13:25
Offline

Re: Textil hadry

těpic vorle
jojo, až pojedu do práglu, tak ťi dám echo a můžem se zkusit někde potkatbeer

vorel (Člen)
12.12.2007 10:33:49
Offline

Re: Textil hadry

ňákej ten den předem


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr