Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Dejte si pozor na tohoto člověka!

JirkaMDS (Člen)
11.01.2007 09:52:35
Offline

Dejte si pozor na tohoto člověka!

Podal jsem inzerát tady do bazaru a níže jmenovaný člověk mi dá se říct v zápětí psal po vzájemné dohodě - viz mail, že si je bere, tak  jsem mu je poslal, ale přišli zpátky, že si je nebere. Volal jsem mu a říkal že si nic neobjednal a že ani motorku nemá. Je mi to dost divný, protože jsem mu posílal fotky atd. a poslal mi ještě jiný maily na sebe i telefoní čísla! a podle všeho je to policajt a asi neví co dělá, když si něco objedná a vysere se na to, nejde mi o tu 100 za poštovný,ale o to, že se tohle nedělá a nestalo se mi to poprvéfuckfuck

tady jsou maily:

Od: OŘ Litoměřice - OS <oslitom@mvcr.cz>
Prosbu mám, chtěl bych vidět foto těch padáků, je to možné. Díky, m.machleidt@seznam.cz

psal jsem:
není problém, zítra nafotím a pošlu, jsou to ty jak někdo dodával přímo ze suzukibandit klubu

Pak jsem odepsal, že ten mail asi nefunguje

Od: OŘ Litoměřice - OS <oslitom@mvcr.cz> 
Prima, ale pošli to na adresu m.machleidt@seznam.cz.díky.

pokud by to nešlo tak ještě jedna adresa : poldamilda@seznam.cz

Fotky jsem mu odeslal...

Od: Miloslav Machleidt
Předmět: padáky
Datum: 29.12. 2006, 20:41
Tak já si je vezmu, můžem to vyřešit dobírkou přes poštu, snad  není poštovné tak vysoké. Miloslav Machleidt, Alfonse Muchy 424/5, 412 01 Litoměřice.
Jinak kdyby to k odběru tady někde poblíž tak si pro ně klidně zajedu. Napište odkud to posíláte .Díky. M.

napsal jsem mu:
pošta není problém, poštovné je do 120,- max. jinak jsem z Jablonce nad Nisou, myslím, že pošta bude nejlevnější.

Pak mi nic nedošlo....
Napsal jsem:
Dobrý den, mám ty padáky tedy poslat na uvedenou adresu? diky Kysela

Od: Miloslav Machleidt <0074655201@karneval.cz> 
Předmět: Re: padáky - zpětný dotaz
Datum: 3.1. 2007, 10:31 - před 8 dny

Zdravím, psal jsem , že si je vezmu a žádná odezva, nějaký problém, nebo už
nejsou k mání, mé tel. : 604171479, 474540410, díky za za podání zprávy jak
to vypadá. mm.

Od: Jiří Kysela <Jiri.Kysela@seznam.cz> 
Komu: Miloslav Machleidt <0074655201@karneval.cz> 
Předmět: Re: padáky - zpětný dotaz
Datum: 3.1. 2007, 18:47 - před 8 dny

zdravim
já jsem Vám psal,ale asi vám to nedorazilo, tak že jsou zabalené a ráno je odesílám.

S pozdravem Kysela

odeslal jsem je a pak nic, no tak jsem asi úplnej magor a on to fakt nepsal,ale udělal si někdo ze mě prdel, jak mi řekl do telefonu,vytvořil si někdo maily, zjistil telefoní čísla..., neřeknu, kdyby to bylo něco za tisíce,ale tohle?? No nic, tak jsem se vykecal smile1


motorka:BANDIT 600N, ten je prodaný, teď mám Honda CBR 1000RR, rok 2007, město Jablonec nad Nisou

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr