Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Poloha PRI

bluemanik (Člen)
08.12.2007 18:39:15
Offline

Poloha PRI

Mám problém, že při startování po delší odstávce (14 dní) motor nechce naskočit. Po měsíci na to musim jít s baterkou z auta. Dám na kouhoutu polohu PRI, sitič a startuju a staruju. Po cca 2minutách trápení to začne problafávat, ale stále nic. Když už baterka dodělává, tak to problafává víc a nakonec chytne (nesmím šáhnout na plyn jinak KO) cca 5minut pokusů. Otáčky se chvíly drží kolem 700ot/min a potom vyjedou na 2 500ot/min. Od této chvíle to chytne na poprvé. Myslím si, že je problém v nasátí paliva a zalití karburátotů. Když otočím na PRI tak benzím volně vytéká? Mě neidontknow. Díky za každou radubigsmile

fifa b 12 (Člen)
08.12.2007 18:48:53
Offline

Re: Poloha PRI

po delši přestavce   musiš  dat pri  chvilku počkej a pak  musi chytit max na 3 pokusi   vymen svičky  a uvidiš   a na pri to musi volně vytékat jak ne tak to maš ucpany tak to pročisti   a na staršim motu je podle miho lepši to roztlačit než to trapit na  baterku teda pokud to stoji dele  taky mrkni na filtr jestli neni od benzinu ucpanej a špinavej zkošej a uvidiš  mnoho zdaru good


když ho miluješ neni co řešit bandit
nebo bmw  gs
frcus (Člen)
08.12.2007 19:10:46
Offline

Re: Poloha PRI

Nikdy to na polohu pri nedávám. Jsem to jednou udělal a odešli svíce. Jak jsou mokrý tak je můžeš vyhodit. I když měsíc nestartuju tak chytne max na potřetí. Mrkni na přívod paliva esli to nemáš někde skříplí. Je to naká pussyovina.

Kotlas (Člen)
08.12.2007 20:06:21
Offline

Re: Poloha PRI

Něco podobnýho jsem s tím měl taky když sem to přivezl ze seřízení ventilů a karbeců. Nemohla chytit, poblafávala na 1 nebo dva válce a až potom se chytly další atd. Odvezl sem jim to tam zpátky a bylo to tím že když tam dával nádrž tak skřípnul hadici která přisává benzín když pustíš sitič. Hadici mi narovnali správně a od tý doby zase chytá jako švýcary good


žiješ jenom jednou, záleží na tobě jak dlouho!!!
axoz (Člen)
08.12.2007 22:05:07
Offline

Re: Poloha PRI

skus se podívat do nádrže odšroubuj kohout ze spoda a vyndej i se sítkem a skontroluj jestli je správně otočený měl sem tenhle problém trouba od kterýho sem si GSXko koupil otočil toto sítko a benzím prostě netek při různých polohách l jo a taky neni od věci ten kohou propláchnout benzínem nebo nějakým čističem dokud nebude úplně funkční a doufej že je to jen kohoutem pokud to tím nebude máš zadělaný buď karburátory a nebo to horší třetí válec saje směs do motoru ventyly atd atd ... ale pokud jen neteče benzím z nádrže čistit čistit dokud nepoteče smokin


nezastavil sem úmyslně to se zas něco vysralo tak spravuju
sonyk (Člen)
08.12.2007 22:11:26
Offline

Re: Poloha PRI

stal sem od 19 zari do 1.12. dal sem pri ale malo pockal takze se ji nechtelo ale pak chytla jedna basen smile1 to pri to chce nechat dyl no


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Filous (Člen)
08.12.2007 22:55:05
Offline

Re: Poloha PRI

Blue:
...máš zasranej kohout, bo na PRI musí samovolně vytejkat......navíc vyčistit a seřídit karburaci...nic jinýho f tom nehledej...

Kotlas:
...mohli ti skřípnout maksimálně hadici přisávání vzduchu do nádrže a to by se projevilo aš při jízdě, gdy se vytvoří v bandě pottlak, na startování by to vlif nemělo, žádná hadice, kerá přivádí benzín při zapnutym sytiči tam nejniidontknow

Frčus:
...mokrý svíce nemaj s polohou PRI nic společnýho, i gdyš teče benzín do karburace samospádem (PRI), musej ho zastavit ventilky, to žes měl ulitý svíce znamená, žes to normálně uchlastal tym žes tahal za heft...

Axoz:
...a proč by zrovna "třetí válec tahal směs do motoru" a jakej to má vlif na to, že ta mašina nestartuje???...a ventily s tym maj taky pramálo společnýho, pokut nejsou potpálený a tudíš by ten motor neměl kompresi a nebježel by vůbec pravidelně ani při vohřátí, popravdě vůbec tomu tvýmu vysvjetlení nerozumimidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bluemanik (Člen)
09.12.2007 12:56:45
Offline

Re: Poloha PRI

Moc diky všem za rady a nápady. Jako dělá mi to už od doby co jsem ji koupil. Nehledal jsem v tom problém, protože málokdy stojí dýl jak měsíc. Ale nedalo mi to. Při jízdě super, druhý den chytne na poprvé. Takže zkusim vyndat kouhout a kouknu proč to neteče, stejně tak prohlídnu hadice jestli ji nemám někde skříplou (což asi nebude protože to normálně jezdí). Ventily budou OK, nedávno jsem je seřizoval, karbec seřídit neumim. A na svíčky je fakt, že jsem ještě nekoukal a ani se mi je nechce měnit. Začnu tedy kohoutem, ale asi až o svátcíchsmile1

maňas (Člen)
09.12.2007 16:14:48
Offline

Re: Poloha PRI

svíce skontrolovat je tak trochu základ,pokud to nechytá,asi mě to taky čeká,dosud dobrý,ale teď už to po delší době stání chytne až po půl minutě točení,ale chytne vždyckybigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Šum (Člen)
09.12.2007 19:47:52
Offline

Re: Poloha PRI

Me taky po delsi pauze moc nechce chytnout. Vzdycky sem musel na autobaterii a po 5 minutach zacala blafat. Ted sem nechal vymenit svice a sestelovat karbce, tak uvidime jestli se ji bude chtet.  Jinak sem prisel na to ze tu moji nema cenu probouzet pokud je chladno (to se me stalo ze jsem ji ani neprobudil) Jak se na jare oteplilo uz se nechala probudit.
Tot moje zkusenosti s tou mou cool

standaGSF (Člen)
11.12.2007 11:25:32
Offline

Re: Poloha PRI

No já po delší odmlce stříknu do sání vzduchu trochu éteru z bombičky Starthilfe, bez sytiče, motor blafne, natáhne benzín do karbeců a na druhej start už to chytne na systič bez eterového spreje. A nemusím trápit baterku ani motorku.

Progear 650 (Člen)
11.12.2007 11:52:51
Offline

Re: Poloha PRI

tak tuhle sragoru sme používali v servisu u aut posmrti... tak nevim jestli je to dobry pouzivat...headshake ale fakt je ze to chytne...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Billy (Člen)
11.12.2007 12:49:58
Offline

Re: Poloha PRI

u hundrtky WD40 smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
syky (Administrator)
13.12.2007 10:23:57
Offline

Re: Poloha PRI

Mňo, když před startování odkalíš karburátory (vypouštěcí šrouby ve spod karb.)  chytne to na první ťuknutí. Toť má zkušenost ...


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
gerrik (Člen)
01.03.2011 18:26:09
Offline

Re: Poloha PRI

Přátelé, na PRI mi nic neteče smile2  Nádrž je venku, otočím na PRI, a benol vytéká. Ale jak fouknu do hadice, tak nic, jen tlak. Podle mně když je všechno cajk, tak fouknu a přepadem půjde bud benol nebo vzduch, ne? Mi to nejde profouknout. jinak motka šlape idontknow Co mám vyčistit?

Loser (Administrator)
01.03.2011 18:45:44
Offline

Re: Poloha PRI

kdyz to slape, tak se v nicem nevrtam a nevymejslim picoviny bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
gerrik (Člen)
01.03.2011 19:10:59
Offline

Re: Poloha PRI

taky si říkám, ale...  sere mně to bigsmile

4Fun.cz (Člen)
01.03.2011 23:05:03
Offline

Re: Poloha PRI

Tak já včera točil a nic surprised
Dnes dal nové svíce,přepnul PRI,hodil kouř a na škub chytla.
Z laufu vyhnal pavůky a pak poškádlil sousedy bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
gerrik (Člen)
02.03.2011 14:42:48
Offline

Re: Poloha PRI

ok, ok, tak díky za reakce sick , zkusím to eště u vodborníků na motorkarich.cz a pak to složím a budu doufat že to bude OK

K.a.s.y.m. (Člen)
02.03.2011 14:56:44
Offline

Re: Poloha PRI

gerrik psal:

ok, ok, tak díky za reakce sick , zkusím to eště u vodborníků na motorkarich.cz a pak to složím a budu doufat že to bude OK

a co chceš poradit..postup znáš ne..rozebrat a složit..jako nevidim důvod se hrabat v něčem co fungujeidontknowidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr