Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední světlo na B6N?

HonzaB6 (Nový člen)
09.12.2007 17:11:06
Offline

Přední světlo na B6N?

Čuste. Mám prasklé přední světlo asi od nějakyho kaminku a chtěl bych to dát přes zimu do richtiku. Volal sem do Suzuki a tam mi nabídli jen parabolu za necelé 3000Kč sicksick . A tak se ptám, jestli se někde dá koupit jenom to sklo, nebo třeba ta parabola se sklem??  Nebo jestli nevíte, kde se dá koupit čiré světlo na banďoucha?(repliku) - je to r.v 98. Dival jsem se na Yacomi a tam maji celé světlo kolem dvou tisic-ale nečiré. A když je čiré, tak má buď menší průměr nebo není celé chromové....diky za rady.

hans (Člen)
09.12.2007 17:15:16
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

tuhle to někdo nabízel na motorkářích....celý světlo za 1500,-......a měl jich víc.....koukni tam


Sapere Aude
www.gunlex.cz
HonzaB6 (Nový člen)
09.12.2007 20:31:29
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

hans psal:

tuhle to někdo nabízel na motorkářích....celý světlo za 1500,-......a měl jich víc.....koukni tam

Díky za tip, teď jsem se na to dival a je to jiný průměr. bojim se, že by to nepasovalo. Na banďoura je to průměr 20 cm, ale diky za info.good

Banditatom (Člen)
09.12.2007 20:36:46
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

HonzaB6 psal:
hans psal:

tuhle to někdo nabízel na motorkářích....celý světlo za 1500,-......a měl jich víc.....koukni tam

Díky za tip, teď jsem se na to dival a je to jiný průměr. bojim se, že by to nepasovalo. Na banďoura je to průměr 20 cm, ale diky za info.good

budu se zase blbě opakovat ,ale mrkni se na motopuzzle.cz. Mají tam b650 a vočičko měl když jsem tam byl


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
09.12.2007 21:29:48
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

HonzaB6 psal:
hans psal:

tuhle to někdo nabízel na motorkářích....celý světlo za 1500,-......a měl jich víc.....koukni tam

Díky za tip, teď jsem se na to dival a je to jiný průměr. bojim se, že by to nepasovalo. Na banďoura je to průměr 20 cm, ale diky za info.good

no ono je to už dýl co to nabízel....tak 3 týdny si myslím určitě....a byly to světla přímo na B6....takže jestli myslíme stejnej inzerát, tak by to mělo pasovat....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
kolibra (Člen)
09.12.2007 21:32:35
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

co sa s tim seres daj tam z mocne pragy PV3S.....mel sem ho tam a fungovalo.....jen sem k tomu privaril drzaky.....na stk taky v klidu....


XXX
Buni (Člen)
11.12.2007 19:42:16
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

Jedno trochu nemocný světlo mi tu leží ve skříni. Sklo je v pořádku, není čirý.

HonzaB6 (Nový člen)
18.12.2007 22:07:11
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

Buni psal:

Jedno trochu nemocný světlo mi tu leží ve skříni. Sklo je v pořádku, není čirý.

Diky diky,ale už jsem koupil celé nové.

Buni (Člen)
19.12.2007 20:18:15
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

Dobrá, kdyby chtěl někdo jinej dám za beerbeerbeerbeerbeerbigsmile

roman.v (Člen)
20.12.2007 09:04:59
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

Zdarec, mám se světlem jinej problém - koupil jsem B6 s čirým předním světlem, ale buď nesedí tělo světla v těch vidlicích, co ho držej, nebo mi klape ta přední krytka. Při cca 3000 otáčkách to začne vibrovat a dělá to hroznej kravál. Ale jenom v tom rozmezí cca 3000-3500 otáček, pod a nad je to v poho. Říkal jsem si tu spáru mezi tělem a krytem vyplnit třeba silikonem, ale to se tam pak nedostanu. V tom držáku už to bylo různě vypodložený a taky silikon, ale pořád to kraví. Nestalo se to někomu?
Díky R


Don´t worry, be Bandit!
ydom (Člen)
14.01.2008 18:47:49
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

oživuju tohle téma,páč mě potkal stejnej problem jako před¨časem kolegu..o víkendu jsem nevydržel,nadravil a během 10km a předjíždění kamionu rána jako kráva,zastavím a prasklý sklo....fuckže já kokot nevydržel..jedno...na puzzlích ani motorkářích nic..opravdu by se mi hodilo jen to sklo,cely světlo kupovat nechci.víte někdo...dík za pomoc


Když nejezdím,tak tvořím...
Buni (Člen)
14.01.2008 21:16:02
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

ydom> Jak už sem psal, to sklo mám, je v cajku. good

kolibra (Člen)
15.01.2008 20:21:49
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

udelejte to pres pojistovnu.sice sou s tim caviky ale jde toz povinneho pojisteni.Delal sem to parkrat s prednim sklem na aute.Vyhledl si nejaky nakladacek s dvojmontazkou a pockal jen co vjede mirne ke krajici.Pak ho stacilo jen zastavit a sepsat to zavolat benga a nove okno i s praci bylo hrazene z pojisteni.je to hajzlovina ale co uz.bigsmile


XXX
kolibra (Člen)
15.01.2008 20:22:36
Offline

Re: Přední světlo na B6N?

je tak tak rok co sem to udelal naposled ale jestli to jde se svetlem to netusim ale asi by to mel byt obdobny pripad.


XXX

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr