Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » to je borecek

Salam (Člen)
10.12.2007 21:15:17
Offline
Datel (Člen)
10.12.2007 22:57:57
Offline

Re: to je borecek

Kdo umí ten umígood

jinak je to dement bo to dělá v běžném provozubadfucksick

Banditatom (Člen)
11.12.2007 06:49:42
Offline

Re: to je borecek

šikula to se musí nechat goodgood , ale souhlasím s datlem do města to fakt nepatříbadbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 07:10:30
Offline

Re: to je borecek

....asi tak


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
11.12.2007 10:25:46
Offline

Re: to je borecek

konec světasurprised

někdo se mnou souhlasíidontknow

je to pro mě nové.......jsem nejistýhelp

bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 10:27:12
Offline

Re: to je borecek

Datel psal:

konec světasurprised

někdo se mnou souhlasíidontknow

je to pro mě nové.......jsem nejistýhelp

bigsmile

Tak si zvykej možná,ale opravdu jen možná to bude častěji bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Datel (Člen)
11.12.2007 12:12:34
Offline

Re: to je borecek

K.a.s.y.m. psal:
Datel psal:

konec světasurprised

někdo se mnou souhlasíidontknow

je to pro mě nové.......jsem nejistýhelp

bigsmile

Tak si zvykej možná,ale opravdu jen možná to bude častěji bigsmilebigsmile

Pánbůh s náma smile1smokin

Meloun (Člen)
11.12.2007 12:27:34
Offline

Re: to je borecek

Populismus...sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
11.12.2007 15:03:29
Offline

Re: to je borecek

Meloun psal:

Populismus...sickbigsmile

TY se mi nelíbíš fuckbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 15:11:39
Offline

Re: to je borecek

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
11.12.2007 16:20:26
Offline

Re: to je borecek

to ci taky umetsmile2help


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
11.12.2007 16:27:49
Offline

Re: to je borecek

Datel psal:
Meloun psal:

Populismus...sickbigsmile

TY se mi nelíbíš fuckbigsmile

Taky nejsi s tou plesnivou bradkou zrovna dvakrát fešnej..headshakeevilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
11.12.2007 18:53:24
Offline

Re: to je borecek

Meloun psal:

Taky nejsi s tou plesnivou bradkou zrovna dvakrát fešnej..headshakeevilbigsmile

ale jednou jo, ne?smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
11.12.2007 18:57:36
Offline

Re: to je borecek

Jednou a dost!surprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
11.12.2007 19:29:42
Offline

Re: to je borecek

Pro regé styl je to nutnost!cool

A solidní vyzáš ( což protkaný vous stříbrným přelivem JE ) není taky k zahození smokin

VikecB12 (Člen)
11.12.2007 19:35:53
Offline

Re: to je borecek

ste jak Dušíni,vopravdovej stríťák dělá kraviny v běžným provozugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
12.12.2007 12:25:25
Offline

Re: to je borecek

VikecB12 psal:

ste jak Dušíni,vopravdovej stríťák dělá kraviny v běžným provozugood

good ...dybych to uměl, tag vodjíždim s každý křižovatky po zadnim a k další přijíždim po přednim...jenom škoda, že to prostě neumimsmile2 ...a na to abych se to učil je mi líto votloukat Bandasku vo zemsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
12.12.2007 12:29:33
Offline

Re: to je borecek

Filous psal:

good ...dybych to uměl, tag vodjíždim s každý křižovatky po zadnim a k další přijíždim po přednim...jenom škoda, že to prostě neumimsmile2 ...a na to abych se to učil je mi líto votloukat Bandasku vo zemsmile2

myslis, ze to nejde bez padu? idontknow(otazku myslim vazne)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
12.12.2007 13:06:28
Offline

Re: to je borecek

mr.BSE psal:
Filous psal:

good ...dybych to uměl, tag vodjíždim s každý křižovatky po zadnim a k další přijíždim po přednim...jenom škoda, že to prostě neumimsmile2 ...a na to abych se to učil je mi líto votloukat Bandasku vo zemsmile2

myslis, ze to nejde bez padu? idontknow(otazku myslim vazne)

...dycky dyš se něco učíš, tag děláš chyby a f tomdle případě chyba=pád...a padaj i profíci, tagže si nedělam iluze, že bych s tym neštíp...samože mi to sem tam nedá, abych nevyhnal přední kolo do luftu, ale je to jen takový nahóru a hnet zas na zemsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
misi (Člen)
12.12.2007 13:15:50
Offline

Re: to je borecek

no taky si to myslím... jako zkouším na zadní ale nechce se mi moc riskovat ... jinak kua jak to na te 6stce dává ? ... kua ten musí dynčit spojku idontknow


Blu one.... old one
Filous (Člen)
12.12.2007 13:19:43
Offline

Re: to je borecek

...dyš to umíš jako von, tag nic neničíš, ani spojku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
12.12.2007 13:52:33
Offline

Re: to je borecek

Filous psal:

...dyš to umíš jako von, tag nic neničíš, ani spojku...

no tak nic.... loziska v vpredku musej dostavat po kulich vic jak za beznyho provozu...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Salam (Člen)
12.12.2007 13:54:56
Offline

Re: to je borecek

mr.BSE psal:
Filous psal:

...dyš to umíš jako von, tag nic neničíš, ani spojku...

no tak nic.... loziska v vpredku musej dostavat po kulich vic jak za beznyho provozu...

myslim, ze nejvic dostavaj na prdel vidle a loziska v krku

K.a.s.y.m. (Člen)
12.12.2007 13:57:35
Offline

Re: to je borecek

..to taky. občas ztratíš i matici zezhora z vidle a jiný kraviny.Je to daň za to že s tím děláš to na co ta motorka není stavěná.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
12.12.2007 14:06:39
Offline

Re: to je borecek

mr.BSE psal:
Filous psal:

...dyš to umíš jako von, tag nic neničíš, ani spojku...

no tak nic.... loziska v vpredku musej dostavat po kulich vic jak za beznyho provozu...

...dyš to umíš lechce pokládat a nemlátíš s tym jako třeba já, tag jim nijak neubližuješ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
12.12.2007 14:08:57
Offline

Re: to je borecek

K.a.s.y.m. psal:

..to taky. občas ztratíš i matici zezhora z vidle a jiný kraviny.Je to daň za to že s tím děláš to na co ta motorka není stavěná.

...stratíš matici??????????surprised ...to snat nééééé, to nemyslíš vážně???idontknow ...je utažená 65 kilama a dyš s tym budeš mlátit vo zem vod rána do večera, tag ji tymdle pohybem prostě nemůžeš povolit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
gore (Člen)
12.12.2007 14:13:20
Offline

Re: to je borecek

K.a.s.y.m. psal:

..to taky. občas ztratíš i matici zezhora z vidle a jiný kraviny.Je to daň za to že s tím děláš to na co ta motorka není stavěná.

.... vobcas stratis naky veci i gdyz delas to na co je ta motorka stavenacoolsmokinsmokinsmokinbigsmile

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
12.12.2007 14:17:10
Offline

Re: to je borecek

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

..to taky. občas ztratíš i matici zezhora z vidle a jiný kraviny.Je to daň za to že s tím děláš to na co ta motorka není stavěná.

...stratíš matici??????????surprised ...to snat nééééé, to nemyslíš vážně???idontknow ...je utažená 65 kilama a dyš s tym budeš mlátit vo zem vod rána do večera, tag ji tymdle pohybem prostě nemůžeš povolit...

čoveče budeš se divit ,ale už jsem to na dvou motorkách viděl.Tý dvá jsou teda teda fakt paka,ale už jsem ho přijet bez ty matice a ještě mu to říkám.jeho odpověd mě taky dostala.No to už je tenhle rok třetiidontknowasi to málo utahuje.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
12.12.2007 14:20:19
Offline

Re: to je borecek

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

..to taky. občas ztratíš i matici zezhora z vidle a jiný kraviny.Je to daň za to že s tím děláš to na co ta motorka není stavěná.

...stratíš matici??????????surprised ...to snat nééééé, to nemyslíš vážně???idontknow ...je utažená 65 kilama a dyš s tym budeš mlátit vo zem vod rána do večera, tag ji tymdle pohybem prostě nemůžeš povolit...

čoveče budeš se divit ,ale už jsem to na dvou motorkách viděl.Tý dvá jsou teda teda fakt paka,ale už jsem ho přijet bez ty matice a ještě mu to říkám.jeho odpověd mě taky dostala.No to už je tenhle rok třetiidontknowasi to málo utahuje.

surprisedheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
12.12.2007 14:22:38
Offline

Re: to je borecek

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...stratíš matici??????????surprised ...to snat nééééé, to nemyslíš vážně???idontknow ...je utažená 65 kilama a dyš s tym budeš mlátit vo zem vod rána do večera, tag ji tymdle pohybem prostě nemůžeš povolit...

čoveče budeš se divit ,ale už jsem to na dvou motorkách viděl.Tý dvá jsou teda teda fakt paka,ale už jsem ho přijet bez ty matice a ještě mu to říkám.jeho odpověd mě taky dostala.No to už je tenhle rok třetiidontknowasi to málo utahuje.

surprisedheadshake

....to sme dva co nechápou


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
12.12.2007 20:27:29
Offline

Re: to je borecek

Já sem se učil záda v 17ti letech na starým XTčku,padal sem furt,pak přišlo DR a s tím to už bylo gůt,ale taky sem ho rozštípal a to celkem fest,no a pak sen pořídil DR650,trošku poladěný a tam už sem to kopal až po pětku.Pak sem si koupil CBR a bylo to na ty pussyviny mnohem lepší než ty jednoválce.Ted na banditovi záda jezdím,ale celkem v klídku jenom na jedničku,nebo na dvojáka,ale neřadím při tom.A taky zjištuju,že si už netroufnu na fšechny kravinky tak,jako kdyš mě bylo 17-18smile2 Su rát že sem se to učil tak brzogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
12.12.2007 20:32:21
Offline

Re: to je borecek

Jooo a nikdy se mě nic nepovolilo,neprasklo...Teda aš při pádusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
12.12.2007 22:23:41
Offline

Re: to je borecek

takze aspon bez vymeny riditek, pacek a pololaku to naucit nepude... tak to na to seru smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
13.12.2007 07:15:44
Offline

Re: to je borecek

kakam na záda já je nikdy neuměl. vždycky to dopadlo no dopadlo...bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
13.12.2007 07:21:10
Offline

Re: to je borecek

jedne se to ucit na araboj kolem baraku smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
13.12.2007 07:28:40
Offline

Re: to je borecek

Billy psal:

jedne se to ucit na araboj kolem baraku smile1

jojojo kolem baráku na kole to šlo!!!bigsmilebigsmile Po prvních testech už to došlosmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
13.12.2007 08:50:11
Offline

Re: to je borecek

jsem na tom jako Filous. Vopčas se mi to podaří,ale žádné metry netrhám a spíš se temu vyhýbám. Líbí sa ně to,že to je fakt efektní,na druhů stranu je to tahání čerta za ocas,prostě čím častěji to člověk dělá,tím větší je pravděpodobnost,že to jednou nevyjde. Mám kámoša co jezdil jak po předním tak po zadním v jednom kuse. Odjížděl od Trampa v Buchlácích, chtěl hodit machra tak jak už stokrát před tím a složil to.Prostě někdy to nevyjde. A jen ten kdo opravoval mašinu celou zimu a hrál si s ní spoustu víkendů ví jak je rád,když to má zase v cajku. Jo a tatovi to taky nešlobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
zdenek 1 (Člen)
13.12.2007 17:43:45
Offline

Re: to je borecek

jo,jo, jeto napohled pěkné,ale do té doby, než těma machrovinkama v provozu někoho sundá!třeba někoho kdo jede vedle něho a třeba ktomu veze pětileté děcko!!!!bad


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
14.12.2007 20:12:10
Offline

Re: to je borecek

To pětiletý děcko můžeš sundat aji normální jízdou....
Fšechno je to věc názorůgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
14.12.2007 21:10:12
Offline

Re: to je borecek

Já se k zvednutí předního kola vždycky odhodlávám, a když se k tomu přemluvím, tak mě zas chytne strach vo motyku a zůstanu "kolama na zemi". Jsem holt tůůůůrista... bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Datel (Člen)
14.12.2007 22:51:37
Offline

Re: to je borecek

.........myslím, že právě o to tady jde. Chtěli by jsme blbosti dělat všichni, ale nakonec si uvědomíme důsledky a vysereme se na to.

Někteří je nedomýšlí, ale to neznamená, že je budu obdivovat, když to dají na zadní vedle jedoucího osobáku obsazený děckama........

......třeba na letišti před nima smeknu...............a to je myslím ten podstatný rozdíl o kterém mluvím

Antihero (Člen)
15.12.2007 10:45:26
Offline

Re: to je borecek

...vogo, dybych byl to cěcko v osobáku a někdo to vedle dal na záda tak..
... už vživotě nechcu být nic jinýho než motorkář.evil


There's a pie in the sky when you die.
Datel (Člen)
15.12.2007 11:27:56
Offline

Re: to je borecek

Antihero psal:

...vogo, dybych byl to cěcko v osobáku a někdo to vedle dal na záda tak..
... už vživotě nechcu být nic jinýho než motorkář.evil

a to je ten rozdílný pohled.......idontknow

VikecB12 (Člen)
15.12.2007 11:47:16
Offline

Re: to je borecek

Jenomže na letišti je totální nuda,tam jezdí "kaskadéři", stríťáci sou ti co riskujou fšechno,stejně jako střelci na TůristTrofi,nebo třeba Ghostrider.... Ale jak říkáš,co člověk,to názorgood Já kdyš sem byl malej špunt a někdo nám v Brně začal lítat kolem baráku po zadním na nějaké staré FZR(tenkrát pecka),tak sem byl v sedmím nebi a ten dotyčnej byl pro mě borecgoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
15.12.2007 15:57:12
Offline

Re: to je borecek

VikecB12 psal:

Jenomže na letišti je totální nuda,tam jezdí "kaskadéři", stríťáci sou ti co riskujou fšechno,stejně jako střelci na TůristTrofi,nebo třeba Ghostrider.... Ale jak říkáš,co člověk,to názorgood Já kdyš sem byl malej špunt a někdo nám v Brně začal lítat kolem baráku po zadním na nějaké staré FZR(tenkrát pecka),tak sem byl v sedmím nebi a ten dotyčnej byl pro mě borecgoodsmile1

Nuda sice jo, ale musíš uznat že je tam aspoň bezpečno!!! riskovat na TT  to jo, ale v běžným provozu jde o tlamu i jinným. Ty to třeba zvládneš, ale muže jet kolem nějákápussy která motorkaře nemusí (nedej bože přímo nesnáší) a na zbytek nechcu ani pomyslet. No a pak si pusť televizi hovna a z motorkářu jsou vrazi, nasilníci a pojidači dětských hlav. Na silnici ještě jo, ale ve městě prostě ne!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
John (Člen)
15.12.2007 18:35:21
Offline

Re: to je borecek

Ondráš psal:

Já se k zvednutí předního kola vždycky odhodlávám, a když se k tomu přemluvím, tak mě zas chytne strach vo motyku a zůstanu "kolama na zemi". Jsem holt tůůůůrista... bigsmile

Já tože bigsmile ale jednou to přídesmile1jednou se mi zvedla nepředloženě na letišti a dost to vodsraly kuličky vo nádrž tak chlapi bachasurprisedbigsmile

Zdenek (Člen)
15.12.2007 19:03:58
Offline

Re: to je borecek

Proboha čeho se bojíte,,já jel tuhleva s Pardubic do Hradce na jednom kole a žádnej zázrak to není.Zdenek.smokin

Banditatom (Člen)
15.12.2007 19:16:53
Offline

Re: to je borecek

Zdenek psal:

Proboha čeho se bojíte,,já jel tuhleva s Pardubic do Hradce na jednom kole a žádnej zázrak to není.Zdenek.smokin

já se bojím výšek proto jezdim po dvoubigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bery (Člen)
15.12.2007 20:14:31
Offline

Re: to je borecek

kdysi před mnoha lety (na vojně)jsem chtěl zvednout na zadní skládačku ( pro mladý- kolo) a dopadlo to tak, že sem si otočil nohu dozadu a měl sem utrhaný vazy a natrženou achylovku. od té doby si o blbnutí na čemkoli nechávám jen zdátsmile2


momentalně zavostalej
mr.BSE (Člen)
16.12.2007 14:48:46
Offline

Re: to je borecek

VikecB12 psal:

Jenomže na letišti je totální nuda,tam jezdí "kaskadéři", stríťáci sou ti co riskujou fšechno,stejně jako střelci na TůristTrofi,nebo třeba Ghostrider.... Ale jak říkáš,co člověk,to názorgood Já kdyš sem byl malej špunt a někdo nám v Brně začal lítat kolem baráku po zadním na nějaké staré FZR(tenkrát pecka),tak sem byl v sedmím nebi a ten dotyčnej byl pro mě borecgoodsmile1

goodgood
u nas to nebylo FZR,ale stara ZXR(hadice do nadrze)good


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr