Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Idiot

sonyk (Člen)
11.12.2007 13:09:46
Offline

Idiot

diskuze s novym majitelem Suzuki DR 650

Tato motorka je jednovalec s dvema svickamy

vice v diskuzi

http://forum.motorkari.cz/viewtopic.php … 41&p=1

jako ja se tady skoro pochcal smichy


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jarken (Člen)
11.12.2007 13:24:59
Offline

Re: Idiot

bigsmile bigsmile helpgood


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 13:29:14
Offline

Re: Idiot

No jako vtip nic moc a jako realita docela mazec. 4T prostě znamená 4 válcebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
misi (Člen)
11.12.2007 13:32:35
Offline

Re: Idiot

no ja tež zasvíjel... fakt banda woe.. ale to si někdo musel vystřelit... tata je motorář... bigsmilebigsmilebigsmile


Blu one.... old one
Mour (Člen)
11.12.2007 13:46:41
Offline

Re: Idiot

...dvě svíčky ...dva válce ...a basta bigsmile

tomB12 (Člen)
11.12.2007 13:50:31
Offline

Re: Idiot

To je praktická ukázka co všechno a jak kvalitně je schopno vyprodukovat české základní školství. 4T je 4 válec surprised idontknow bad bigsmile

Ton@l (Člen)
11.12.2007 13:50:49
Offline

Re: Idiot

bigsmilebigsmilebigsmileno to snad nemysli vaznesurprised


Vzdy muze byt hur :-)
tomB12 (Člen)
11.12.2007 13:52:39
Offline

Re: Idiot

Děcka furt žijou v nějaké virtuální realitě místo aby kuchali doma motor z fichtla a pak to tak dopadá sick

misi (Člen)
11.12.2007 13:57:10
Offline

Re: Idiot

tomB12 psal:

Děcka furt žijou v nějaké virtuální realitě místo aby kuchali doma motor z fichtla a pak to tak dopadá sick

přesně tak !!!!  kua měl jsem tak 20 jawek a žádná nezůstala nerozkuchaná ... dycky jak jsem koupil novou dvaapulu tak jsem na ní šel s bruskou... eeeeh to byly časybigsmile


Blu one.... old one
Fik-B6S (Člen)
11.12.2007 13:57:27
Offline

Re: Idiot

tak to byla fakt diskuze...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
11.12.2007 14:00:52
Offline

Re: Idiot

...příjde mi zvláštní se někomu za to vysmívat smile2 i když se nad tím taky pousměju


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
11.12.2007 14:10:10
Offline

Re: Idiot

osiris psal:

...příjde mi zvláštní se někomu za to vysmívat smile2 i když se nad tím taky pousměju

idontknow ...to jako že si někdo koupí motorku a neví kolikpak že to má vlastně válců??? ....dle mě si nic jiného než výsměch nezaslouží bigsmilebigsmilebigsmile

marcoo (Člen)
11.12.2007 14:10:26
Offline

Re: Idiot

no pousmál jsem se nad některými komenty tam.Ale na druhou stranu mi ho přišlo docela líto.Ta bezradnost...a ještě do něj pěkně šťouchaj. headshakeidontknowsmile1

K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 14:10:50
Offline

Re: Idiot

No a pak že tady neumíme poraditsmile1Dlouho sem sice nechodím,ale i když tu pár takhle blbech dotazu bylo(třeba sundání gumy flexou) tak se vždycky rozumná odpověd našla,ale tohle je fakt mazec.Chvíli jsem přemýšlel jestli to není ftipsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomB12 (Člen)
11.12.2007 14:13:30
Offline

Re: Idiot

To není k smíchu to je k pláči smile2 ale podle toho jak to ten boreček popisuje, tak nemá ani trošku páru co že to je vůbec motor a jak ti trpaslíci s ním hejbaj bigsmile

sonyk (Člen)
11.12.2007 14:13:50
Offline

Re: Idiot

asi jsem to prehnal s tim "debilem" spis vosel by se tam hodilo tak kdyz tak moderatore prepsat diky. jako zasmeju se no. ale je pravda ze vo technice toho moc nevim ale urco vim co kupuju ze jednoval nebo 4val nebo 2v a tak no. a hlavne jak se toho tam chytli kluci a nechali ho v tom koupat. a tak no proste k zasmani dobre


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vorel (Člen)
11.12.2007 14:17:08
Offline

Re: Idiot

tak já se teda přiznám. mám základku, gympl, všz, byl sem v moskvě, mam motyku, a přesko sem se nikdy v životě vlasně nesetkal s teorií spalovacích motorů. a žiju. a vim jak dlouho je březí kráva. smile1
takže s chudáčkem sem solidární.good


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
11.12.2007 14:22:58
Offline

Re: Idiot

Mour psal:
osiris psal:

...příjde mi zvláštní se někomu za to vysmívat smile2 i když se nad tím taky pousměju

idontknow ...to jako že si někdo koupí motorku a neví kolikpak že to má vlastně válců??? ....dle mě si nic jiného než výsměch nezaslouží bigsmilebigsmilebigsmile

no ja jsem na tom byl stejne ... jsem to koupil, abych jezdil ... kolik to ma valcu mi bylo jedno ... dokonce jsem se ani nestaral, kdyz mi skarda ve slabe chvilce prozradil, ze mi to jede jen na tribigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Baltazar (Člen)
11.12.2007 14:31:46
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

tak já se teda přiznám. mám základku, gympl, všz, byl sem v moskvě, mam motyku, a přesko sem se nikdy v životě vlasně nesetkal s teorií spalovacích motorů. a žiju. a vim jak dlouho je březí kráva. smile1
takže s chudáčkem sem solidární.good

Já jsem vyšel z 8 třídy no a co???
Kupuju za 10, za 45 prodávám a mě těch 5% docela stačíbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Newada (Člen)
11.12.2007 14:32:02
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

tak já se teda přiznám. mám základku, gympl, všz, byl sem v moskvě, mam motyku, a přesko sem se nikdy v životě vlasně nesetkal s teorií spalovacích motorů. a žiju. a vim jak dlouho je březí kráva. smile1
takže s chudáčkem sem solidární.good

Jak?


jak dlouho ještě?
Mour (Člen)
11.12.2007 14:35:35
Offline

Re: Idiot

Newada psal:
vorel psal:

tak já se teda přiznám. mám základku, gympl, všz, byl sem v moskvě, mam motyku, a přesko sem se nikdy v životě vlasně nesetkal s teorií spalovacích motorů. a žiju. a vim jak dlouho je březí kráva. smile1
takže s chudáčkem sem solidární.good

Jak?

...bych řek dokud se neotelí surprised

Mour (Člen)
11.12.2007 14:37:14
Offline

Re: Idiot

Loser psal:
Mour psal:
osiris psal:

...příjde mi zvláštní se někomu za to vysmívat smile2 i když se nad tím taky pousměju

idontknow ...to jako že si někdo koupí motorku a neví kolikpak že to má vlastně válců??? ....dle mě si nic jiného než výsměch nezaslouží bigsmilebigsmilebigsmile

no ja jsem na tom byl stejne ... jsem to koupil, abych jezdil ... kolik to ma valcu mi bylo jedno ... dokonce jsem se ani nestaral, kdyz mi skarda ve slabe chvilce prozradil, ze mi to jede jen na tribigsmile

...fakt sis šel koupit motorku a nic sis o ní nepřečet, nenaštudoval?? ...tos o dost přišel bigsmile

Lihy (Člen)
11.12.2007 14:44:34
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

tak já se teda přiznám. mám základku, gympl, všz, byl sem v moskvě, mam motyku, a přesko sem se nikdy v životě vlasně nesetkal s teorií spalovacích motorů. a žiju. a vim jak dlouho je březí kráva. smile1
takže s chudáčkem sem solidární.good

To vížejó, nejdůležitější při koupi je se zeptat jestli s tim jde jet pila....to je to hlavnígood

Ps. Jak dlouho je březí kráva? Já vim slonicibigsmile

vorel (Člen)
11.12.2007 14:47:18
Offline

Re: Idiot

jako žencká, wy wolibigsmile


řikám si hurikán
bery (Člen)
11.12.2007 14:48:04
Offline

Re: Idiot

myslím si, že tady je daleko víc věcí k smíchusmile2
každej musí jednou začít, třeba i takhleidontknow
cítím s ním, protože  na motorce sem začal loni, javku sem nikdy nepůlil, protože sem jí nikdy neměl, z rodiny nikdo nikdy nebyl přes motory a tomu podobné věci, ale na druhou stranu třeba umím a rozumím jiným věcem co neumíte VYsurprised
takže zasmát se ano, ale s rozumem a bez idiota, protože úplně ve stejné situaci můžete být VY v něčem jiném.
jo  nejsem moralista, ale nepřijde mi to k takovému hodnoceníheadshake
jsem na motorky podobnej dřevák, ale barák sem si postavil skoro sám. a ten kdo ho stavěl ví o čem mluvim.


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
11.12.2007 14:50:02
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

tak já se teda přiznám. mám základku, gympl, všz, byl sem v moskvě, mam motyku, a přesko sem se nikdy v životě vlasně nesetkal s teorií spalovacích motorů. a žiju. a vim jak dlouho je březí kráva. smile1
takže s chudáčkem sem solidární.good

...enem esi na nás tady tag trochen nemachruješ, vogoidontknowsurprised ...taky mam zemědělku, teda enem prostřední, ale vim pussy jak je kerý zwieržatko těhotnýsurprised ...ale myslim, že bes toho taky dokážu žítidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
11.12.2007 14:55:35
Offline

Re: Idiot

neumim nic, motor bych v zvote nerozebral a nedaql dohromady, ale umim cist, a umim se podivat. jak je videt ta on neumi ani cist ani se podivat. nekdo mu tam naspal ze to jedno valec ale on si jede dal tu svou. mel jit do suzuki a rict jim ze mu dr de na jeden valec by se tam znej asi pocurali


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
11.12.2007 14:57:28
Offline

Re: Idiot

a btw neni ve VTP napsano nahodou koli kto ma valcu? nebo co je tam za motor???


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Mour (Člen)
11.12.2007 15:11:23
Offline

Re: Idiot

Vorel: ...sedm surprised

Banditatom (Člen)
11.12.2007 15:16:41
Offline

Re: Idiot

I takový jsoz mezi námismile2bigsmilebigsmilebigsmile. Kuci potřebuju poradit nějak mi to jede jen 4 válcesmile2
16vbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Vůbec to netáhnebigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vorel (Člen)
11.12.2007 15:24:08
Offline

Re: Idiot

sedum čeho? pussy?


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
11.12.2007 15:25:32
Offline

Re: Idiot

Nemůžu  si pomoct ,ale celou dobu mi to připadá jako vtip.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
11.12.2007 15:26:04
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

sedum čeho? pussy?

ventilůsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sonyk (Člen)
11.12.2007 15:35:19
Offline

Re: Idiot

K.a.s.y.m. psal:

Nemůžu  si pomoct ,ale celou dobu mi to připadá jako vtip.

taky o tom tak premejslim ze si znich delal schvalne prdel ale stejne


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
vorel (Člen)
11.12.2007 15:36:09
Offline

Re: Idiot

jo jo jo. březí sedum ventilů. jo.


řikám si hurikán
Banditatom (Člen)
11.12.2007 15:40:17
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

jo jo jo. březí sedum ventilů. jo.

nebo sedmej kvaltsurprisedidontknowbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
11.12.2007 15:51:49
Offline

Re: Idiot

Mour: jsem si bandasku vybral uz v sedmnacti letech a az kdyz jsem nevedel, do ceho zainvestovat, tak jsem si rek, ze si ji koupim. Bylo mi jedno, jestli de na bejka nebo se krouti v zatackach. Zacal sem cist inzeraty a tam jsem se dozvedel spoustu veci - treba jako, ze na tom ma nekdo padaky (to jsem si predstavoval, jako ty klasicky padaky, ktery vzdycky v cili vystreli za tema rychlejma autama, aby je to zbrzdilo ... vubec me nenapadlo, ze to ma neco spolecnyho s padanim). Pak jsem cucel, kdyz nekdo psal, ze tam ma pancerovy hadice (to nevim do dneska, co to presne je).No a kdyz tam mel nekdo stitek, tak jsem si myslel, ze to je nejakej kovovej stitek na kostre, kde je treba vyrazeny nejaky spesl cislo, ktery zarucuje, ze je ta motyka OK.
No a stemato znalostma jsem se sel podivat na dve motyky. Moc se mi ale nelibili. Az kdyz jsem videl tu treti, tak jsem ji vzal (se mi libila ze vsech nejvic).
Jediny, co me zajimalo, bylo, co se do toho leje za naftu, jak se na tom radi a k cemu jsou vsechny ty sracky na riditkach. Zaplatil jsem a se smrti v ocich jsem se ubral sedesati kilometrovou rychlosti ku praze a pote za tmy a deste do Asie
Tak to je moje story


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
11.12.2007 15:52:51
Offline

Re: Idiot

Mour psal:
osiris psal:

...příjde mi zvláštní se někomu za to vysmívat smile2 i když se nad tím taky pousměju

idontknow ...to jako že si někdo koupí motorku a neví kolikpak že to má vlastně válců??? ....dle mě si nic jiného než výsměch nezaslouží bigsmilebigsmilebigsmile

...a vánočku, tu třeba jíš? idontknow a taky víš hovno čím a jak se plete bigsmile
...áááách jo smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
11.12.2007 15:59:51
Offline

Re: Idiot

Filous, u vás se učilo havně za jak dlouho vyroste na poli egelitka a jak vojebat agronoma (co měl sice titul ale trachtorům nerozuměl ani za pussy) proč něco nejde
A zvížata, vogo nejsou těhotnýidontknow


řikám si hurikán
vorel (Člen)
11.12.2007 16:12:07
Offline

Re: Idiot

osi, myslim že vánočka se plete rukama idontknow
dole štyrka, na ní trojka a navrch dvojka, propíchá se špejlema, posype mandlema, a peče na stovosumdesát. dyš se u toho usne tak se to černá pak dává jako péefka, jedna Tajná mi visí na trámu


řikám si hurikán
osiris (Člen)
11.12.2007 16:19:36
Offline

Re: Idiot

...a je to venku idontknow ty woe wogu to já vim bigsmile
...příměr wogo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
11.12.2007 16:35:00
Offline

Re: Idiot

víš že ji mam na trámusurprised


řikám si hurikán
osiris (Člen)
11.12.2007 16:40:37
Offline

Re: Idiot

...jakbysmet good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zdenek 1 (Člen)
11.12.2007 17:44:41
Offline

Re: Idiot

Loser psal:

Mour: jsem si bandasku vybral uz v sedmnacti letech a az kdyz jsem nevedel, do ceho zainvestovat, tak jsem si rek, ze si ji koupim. Bylo mi jedno, jestli de na bejka nebo se krouti v zatackach. Zacal sem cist inzeraty a tam jsem se dozvedel spoustu veci - treba jako, ze na tom ma nekdo padaky (to jsem si predstavoval, jako ty klasicky padaky, ktery vzdycky v cili vystreli za tema rychlejma autama, aby je to zbrzdilo ... vubec me nenapadlo, ze to ma neco spolecnyho s padanim). Pak jsem cucel, kdyz nekdo psal, ze tam ma pancerovy hadice (to nevim do dneska, co to presne je).No a kdyz tam mel nekdo stitek, tak jsem si myslel, ze to je nejakej kovovej stitek na kostre, kde je treba vyrazeny nejaky spesl cislo, ktery zarucuje, ze je ta motyka OK.
No a stemato znalostma jsem se sel podivat na dve motyky. Moc se mi ale nelibili. Az kdyz jsem videl tu treti, tak jsem ji vzal (se mi libila ze vsech nejvic).
Jediny, co me zajimalo, bylo, co se do toho leje za naftu, jak se na tom radi a k cemu jsou vsechny ty sracky na riditkach. Zaplatil jsem a se smrti v ocich jsem se ubral sedesati kilometrovou rychlosti ku praze a pote za tmy a deste do Asie
Tak to je moje story

goodgoodhodně mi to připomíná, když jsem kupoval taky bandasku(učený z nebe nespadl)


když to jede,je to OK
Mour (Člen)
12.12.2007 07:20:55
Offline

Re: Idiot

Osi, Loser:....kdo si koupí motorku a neví kolik má válců je podle mě IDIOT....ano každý se učí...ale základní věci, jako že vánočka se dělá s mouky to snad každý ví, kromě IDIOTAbigsmile

jardagsf (Člen)
12.12.2007 08:13:21
Offline

Re: Idiot

njn Moure - mozna ho to vubec nezajima , chce jen jezdit , napr. je tady hodne lidi co pozivaji PC a taky o nem vi houno a kdyz ho kupuji tak je kriteriem barva bedny a barevna sladenost s monitorem bigsmile
ps. vyjmenuj kompletni konfiguraci PC ze ktereho pises (hlavne typ MB smile1)
pps. idiot je proto ze diskutuje o necem o cem nema ani sajn - a je to v rodine stejne
ppps.stejne si tam nekdo dela prdel
to luzr : spravny pristup pri nakupovanigood


MOTO KOZZI GRISO
osiris (Člen)
12.12.2007 08:22:17
Offline

Re: Idiot

mouroj: a zjišťuješ (na internetu a v kuchařkách) z jaký mouky je než si jí jdeš koupit? pochybuju bigsmile
...jasně, byl to příměr smile1 jarda to vystihl líp než já good a tak nějak jsem to myslel smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
12.12.2007 09:43:37
Offline

Re: Idiot

chjo, sem taky idijot. mě se ta motorka prostě líbila nejvíc ze všech, věci typu dvouvál, čtyřvál, de vodspodu, lineární průběch a podobný co mi vokolo toho řikali mi byly tak nějak jedno


řikám si hurikán
Meloun (Člen)
12.12.2007 10:05:20
Offline

Re: Idiot

Raději se distancuju od diskuse-taky bych mohl dostat napomenutí,že se nevyznám v pečivu..evilsmile1
Nicméně-vánočka,ani PC nejsou motorka..je to cenově jinde..a pokud nejsem alergickej na lepek,tak je to vcelku buřt...stejně tak u PC-taky není co zkazit při koupi,ikdyž o tom vím naprostou pussy,ptž je to tak nějak cenově všude stejný..
To samý elektronika,záclony,nábytek atd...
Vím,že to bylo jen přirovnání...ALE!!!
Spíš bych to přirovnal ke koupi vozu...a pak si takovej nešťastník koupí diesla,aniž by o tom věděl a načepuje tam naftu nebo naopak...idontknowA je co?Průser!smile1
Taky by se vám asi nelíbilo,kdyby si synátor popř. manželka či jiný příbuzný půjčil auto a takhle to zprznilevilass
Tudíž můj názor je,že zrovna u motorových vozidel je jaksi na místě si zjistit základní údaje...good
PS-o vánočkách vím,krátká brigáda v pekárně mě poučila...bigsmileass


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
12.12.2007 10:36:11
Offline

Re: Idiot

Mour: ses nak rozculil ... az se uvidime, tak ja ti u sklenky neceho dobreho vysvetlim, jak to mam (meloun muze klidne poslouchat)

Jardagsf: dekuji


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
bery (Člen)
12.12.2007 10:37:08
Offline

Re: Idiot

no už to  zase zasahuje do nesmyslů
meloun - je mi šuma fuck jestli si jdu koupit auto 6-5-4-3vál.
každej člověk má jiné základní údaje. a divil by si se, kolik je lidí co jako základní údaj má vzhled a barvu autasmile2
svoje sem si řekl a du makat
do této diskuze už nezasahuji, protože za svým názorem si stojímsmokin


momentalně zavostalej
Mour (Člen)
12.12.2007 10:50:12
Offline

Re: Idiot

Kucí: ...tož mi nevykládejte, že je uplně normální nevědět co kupuji, jako že chci dvouválec a koupím jednoidontknowbigsmile

Osi: ...hladká wogo bigsmile ...kynuté těsto ...kvasnice ...atd.

osiris (Člen)
12.12.2007 11:02:36
Offline

Re: Idiot

...a co když mu je jedno kolik to má válců surprised prostě se mu líbí zrovna tahle a oni mu řeknou při prodeji kam a co se do toho leje smile1 meloune a moure


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
12.12.2007 11:07:32
Offline

Re: Idiot

Osi: ...asi si nerozumímesurprised...bavíme se o MOTORCE, jo?...a o tom koníčku...zábavě...ježdění...leštění...opravování často fungujících součástí... atd. atd.

osiris (Člen)
12.12.2007 11:16:03
Offline

Re: Idiot

...ale výsměch ? surprised
ps: pro někoho koníček, pro někoho dopravní prostředek, právě v tom si asi nerozumíme smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
12.12.2007 11:49:55
Offline

Re: Idiot

sme sice možná menšina, ale moc se do nás neserte, jakobigsmile
a mouroj dáme na pussy, žádný vogo řeči že u skleničky, jakobigsmile


řikám si hurikán
Loser (Administrator)
12.12.2007 13:21:49
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

sme sice možná menšina, ale moc se do nás neserte, jakobigsmile
a mouroj dáme na pussy, žádný vogo řeči že u skleničky, jakobigsmile

voukej, mouroj dostane pres papucebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
12.12.2007 13:42:36
Offline

Re: Idiot

Vždyť jsem neřek,že musí hned sklidit výsměch,nééé??ass
Zkrátka u tohodle by mi to přišlo na místě...
To je jak příhoda s Hankou Novákouc(sousedka)..hodná holka,zdr.sestra,bohužel šeredná jak noc,ale tak nějak všeobecně oblíbená..asi proto,že je hodná..bigsmile..a ta mi volá,když valí z noční domů,ccelá vyděšená,že už fakt neví jak dál,skoro brečísurprised!Nemohl jsem z ní dostat,o co jde,jen ať rychle přijedu na benzínku,že už je v koncích!surprised(auto si koupila slavnostně před týdnem)
Tak já tam letim jak splašenej,co se zase nestalo...stojí tam a s beznadějí ale už i trochou úlevy ve tváři mi sděluje,že neví,kudy se do toho čepuje benzín!!!surprisedsurprisedbigsmile
Já myslel,že mě trefí!bigsmile
A takhle nějak to pak dopadá no...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
12.12.2007 13:51:53
Offline

Re: Idiot

no vidis ... to jsou ty priority ... koupila to, pze se ji to libilo a kde to ma nadrz ji bylo jedno. Jednou to proste muselo prijit a ted uz vi, kde to ma duru do nadrze. Az pichne gumu, tak cekej dalsi telefonat, abys ji mohl ukazat, kde to ma schovanou rezervu a hever.
Neni treba vedet nejaky technicky veci ... na vse clovek prijde casem. Takhle ma radost, ze si koupil neco, co se mu libi a netrapi se hned vod zacatku, ze si koupil jen 1,3 TD, kdyz treba za stejny love mohl mit vo pul roku starsi 1,3 TDI (to sem davam jen jako priklad ... vubec nevim, jakej je mezi tim rozdil)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
12.12.2007 13:55:03
Offline

Re: Idiot

Vorel: ...i Ty Brute? ...a to jsem si chtěl u Tebe objednat luštiče bigsmile

Loser: ...hele.... mladej ...bacha na to bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
12.12.2007 13:55:10
Offline

Re: Idiot

Já zas vím,že z tý plechový krabice pod stolem běhají malý trpasličci s kyblíčkama s různou barvou nahoru do monitoru a dělaji mi tu různý obrázky a písmenkabigsmilebigsmilesmokin


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
12.12.2007 13:57:42
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

Filous, u vás se učilo havně za jak dlouho vyroste na poli egelitka a jak vojebat agronoma (co měl sice titul ale trachtorům nerozuměl ani za pussy) proč něco nejde
A zvížata, vogo nejsou těhotnýidontknow

...vogo, se eště voptam, dyš seš ten specijalist na zvířecí gynekologiji...dyš je kráva těhotná v březnu, tag je březí, to je mi jako jasný, vo tom nejni třeba diskutovat, ale co dyš votěhotní třeba f červenci??? ...ha?e?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
12.12.2007 13:59:19
Offline

Re: Idiot

Filous psal:
vorel psal:

Filous, u vás se učilo havně za jak dlouho vyroste na poli egelitka a jak vojebat agronoma (co měl sice titul ale trachtorům nerozuměl ani za pussy) proč něco nejde
A zvížata, vogo nejsou těhotnýidontknow

...vogo, se eště voptam, dyš seš ten specijalist na zvířecí gynekologiji...dyš je kráva těhotná v březnu, tag je březí, to je mi jako jasný, vo tom nejni třeba diskutovat, ale co dyš votěhotní třeba f červenci??? ...ha?e?

.....bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile ty woe ty jsi tak převtělená kráva co bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
12.12.2007 14:03:35
Offline

Re: Idiot

jardagsf:
...se mi jako chceš vysmívat, jó???idontknowfuck ...náhodou, barva mi příde u počítače hodně důležitá, si přectaf, že ti to pag nebude ladit s nábytkemidontknow ...co je f tý krabici je dost jedno, páč to stejně nejni vidětidontknow

bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Borák (Člen)
12.12.2007 15:26:11
Offline

Re: Idiot

vám k tomu taky něco pofim
já si fčera f knajpje koupil slivivici a bylo mi ouplně jedno kolik má voltů páč cena byla gut a šmakovala mi.
pro jistotu sem jich dal víc a navíc to doma dorazil tou svou 53%
a ůplně f pohodě...


...nikdo nevojebe Ježíše...
Banditatom (Člen)
12.12.2007 16:48:33
Offline

Re: Idiot

Borák psal:

vám k tomu taky něco pofim
já si fčera f knajpje koupil slivivici a bylo mi ouplně jedno kolik má voltů páč cena byla gut a šmakovala mi.
pro jistotu sem jich dal víc a navíc to doma dorazil tou svou 53%
a ůplně f pohodě...

já si dneska ráno před spaním, dal u nás v hospůdce 7 pivsonú a to se to dneska chrnělo.bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zrzule (Člen)
12.12.2007 17:47:48
Offline

Re: Idiot

Borák psal:

vám k tomu taky něco pofim
já si fčera f knajpje koupil slivivici a bylo mi ouplně jedno kolik má voltů páč cena byla gut a šmakovala mi.
pro jistotu sem jich dal víc a navíc to doma dorazil tou svou 53%
a ůplně f pohodě...

a co tim chceš říct?? že jsi měl včera den jako všechny ostatníbigsmilebigsmilebigsmile


A je to!!
Banditatom (Člen)
12.12.2007 17:52:06
Offline

Re: Idiot

zrzule psal:
Borák psal:

vám k tomu taky něco pofim
já si fčera f knajpje koupil slivivici a bylo mi ouplně jedno kolik má voltů páč cena byla gut a šmakovala mi.
pro jistotu sem jich dal víc a navíc to doma dorazil tou svou 53%
a ůplně f pohodě...

a co tim chceš říct?? že jsi měl včera den jako všechny ostatníbigsmilebigsmilebigsmile

kvásný životgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vorel (Člen)
12.12.2007 18:48:40
Offline

Re: Idiot

hele ty zemedělče, vona neni březí v nějakym měsíci ale všech devjet, jako, a esli myslíš esli může zabřeznout v červenci tak úplně v klidu, dokonce to tak běžně dělaj, aby byly telata jen co sleze sních.
ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku


řikám si hurikán
Banditatom (Člen)
12.12.2007 19:17:56
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

hele ty zemedělče, vona neni březí v nějakym měsíci ale všech devjet, jako, a esli myslíš esli může zabřeznout v červenci tak úplně v klidu, dokonce to tak běžně dělaj, aby byly telata jen co sleze sních.
ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku

surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
12.12.2007 21:04:26
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

hele ty zemedělče, vona neni březí v nějakym měsíci ale všech devjet, jako, a esli myslíš esli může zabřeznout v červenci tak úplně v klidu, dokonce to tak běžně dělaj, aby byly telata jen co sleze sních.
ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku

...nemusim nikam volat, to je jasný, kráva se votelí a vovec se vovofcísurprised ...ale stejně furt nechápu, jag může mít kráva březen f červenciidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
12.12.2007 21:11:13
Offline

Re: Idiot

Globální voteplování!!surprised
Zvířata to vycejtěj!surprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
jardagsf (Člen)
13.12.2007 05:56:55
Offline

Re: Idiot

Filous psal:

jardagsf:
...náhodou, barva mi příde u počítače hodně důležitá, si přectaf, že ti to pag nebude ladit s nábytkemidontknow ...co je f tý krabici je dost jedno, páč to stejně nejni vidětidontknowbigsmilebigsmilebigsmile

jako moje zena , jako moje zena idontknowidontknowidontknow
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Koldan (Člen)
13.12.2007 08:40:42
Offline

Re: Idiot

Stojím za Mourem. Ten kluk je blb. I když spíš si myslím,že si tam někdo úspěšně dělá prdel.
To Jarda GSF: nevím o počítači ze kterého píšu nic, na druhou stranu pokud budu kupovat nový,tak si k tomu vezmu někoho kdo tomu rozumí a nechám si poradit a vše vysvětlit,případně tomu budu věnovat čas a nastuduju si to sám. Pokud je to pravda a není to vtip,dotyčného budou brzo někde lovit z příkopy. Nejvíc mě děsí představa,že si někdo tu mašinu pak od něho koupísmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
čertice lbc (Člen)
13.12.2007 09:21:58
Offline

Re: Idiot

ty brdo, sem ženská a ještě blbá blondýna bigsmileale že by někdo kdo chce mašinu měl tak mizernou představu o tom co kupuje headshake


MEMENTO MORI
Lihy (Člen)
13.12.2007 09:23:39
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku

Vogo si nejsem jistej ale neni to bahněníbigsmile

čertice lbc (Člen)
13.12.2007 09:26:10
Offline

Re: Idiot

Lihy psal:
vorel psal:

ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku

Vogo si nejsem jistej ale neni to bahněníbigsmile

ty vole vy máte starosti bigsmile


MEMENTO MORI
Mour (Člen)
13.12.2007 09:30:18
Offline

Re: Idiot

čertice lbc psal:
Lihy psal:
vorel psal:

ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku

Vogo si nejsem jistej ale neni to bahněníbigsmile

ty vole vy máte starosti bigsmile

...to jsou náhodou dost důležitý věci surprisedbigsmile

čertice lbc (Člen)
13.12.2007 09:48:50
Offline

Re: Idiot

Mour psal:
čertice lbc psal:
Lihy psal:


Vogo si nejsem jistej ale neni to bahněníbigsmile

ty vole vy máte starosti bigsmile

...to jsou náhodou dost důležitý věci surprisedbigsmile

no to každopádně pár sem si jich přečetla a hned sem chytřejší ,to víš mi holky z města neznme jak to maj ofce a krávibigsmile


MEMENTO MORI
gore (Člen)
13.12.2007 09:59:19
Offline

Re: Idiot

čertice lbc psal:
Mour psal:
čertice lbc psal:


ty vole vy máte starosti bigsmile

...to jsou náhodou dost důležitý věci surprisedbigsmile

no to každopádně pár sem si jich přečetla a hned sem chytřejší ,to víš mi holky z města neznme jak to maj ofce a krávibigsmile

..ne joidontknowbigsmiletak to se f celku divimbigsmile o ofci dejme tomuidontknowale s tema kravama...bigsmile...coolsmokinsmokinsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
čertice lbc (Člen)
13.12.2007 10:03:25
Offline

Re: Idiot

gore psal:
čertice lbc psal:
Mour psal:


...to jsou náhodou dost důležitý věci surprisedbigsmile

no to každopádně pár sem si jich přečetla a hned sem chytřejší ,to víš mi holky z města neznme jak to maj ofce a krávibigsmile

..ne joidontknowbigsmiletak to se f celku divimbigsmile o ofci dejme tomuidontknowale s tema kravama...bigsmile...coolsmokinsmokinsmokinsmokin

beerbeerbeerbeerbeerbeer

prava pravdoucí krav je tady víc než pastvěgoodbeerbeerbeerbeer


MEMENTO MORI
vorel (Člen)
13.12.2007 12:08:18
Offline

Re: Idiot

takže máme ve všem jasno, počty válců sou vyřešený, (sem se byl taky mrknout a mám tam celkem dva), vovce se bahní, to je taky v pořádku, ke kravám se dává bejk v červenci a srpnu aby se to mohlo hezky vod jara telit a pást a na podzim moh dojel italskej láďa s kamijonem pro mladý maso. takkže vše zatim v celkem pořádku.


řikám si hurikán
K.a.s.y.m. (Člen)
13.12.2007 12:11:48
Offline

Re: Idiot

....nějakej chytrej ,ne?bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
13.12.2007 13:09:08
Offline

Re: Idiot

vorel psal:

takže máme ve všem jasno, počty válců sou vyřešený, (sem se byl taky mrknout a mám tam celkem dva), vovce se bahní, to je taky v pořádku, ke kravám se dává bejk v červenci a srpnu aby se to mohlo hezky vod jara telit a pást a na podzim moh dojel italskej láďa s kamijonem pro mladý maso. takkže vše zatim v celkem pořádku.

hele a jak je to s těma barevnejma pastelkama pro ty králici do králičárny??? je to vopravdu tak zlý???idontknowsmokin


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
13.12.2007 13:15:25
Offline

Re: Idiot

von jim daval barvicky,ne pastelky...smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Billy (Člen)
13.12.2007 13:30:05
Offline

Re: Idiot

Filous psal:
vorel psal:

hele ty zemedělče, vona neni březí v nějakym měsíci ale všech devjet, jako, a esli myslíš esli může zabřeznout v červenci tak úplně v klidu, dokonce to tak běžně dělaj, aby byly telata jen co sleze sních.
ale, vogo teď mam jednu fakt těžkou votásku: jak se tomu řiká dyš jako rodí vofce? ha?e? a ne že voláš do dolínku

...nemusim nikam volat, to je jasný, kráva se votelí a vovec se vovofcísurprised ...ale stejně furt nechápu, jag může mít kráva březen f červenciidontknow

A žralok se co ? žralok se wožere smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
vorel (Člen)
13.12.2007 15:24:34
Offline

Re: Idiot

českýmu luštičoj stačí propiska
fakt nekecám http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk% … A1ti%C4%8D


řikám si hurikán
Mour (Člen)
13.12.2007 15:29:02
Offline

Re: Idiot

Český luštič:  Mírně zavalité středně dlouhé tělo, silné středněkrátké nohy. Délka uší 11 - 12 cm, jsou masité a vzpřímené, krátký krk. Barva srsti j špinavě žlutá až okrová s jemným šedomodrým nádechem. Barva očí hnědomodrá až modrošedá.

...kuwa někoho mi to připomíná idontknow ...až na ty oči surprisedbigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
13.12.2007 15:35:57
Offline

Re: Idiot

Mour psal:

Český luštič:  Mírně zavalité středně dlouhé tělo, silné středněkrátké nohy. Délka uší 11 - 12 cm, jsou masité a vzpřímené, krátký krk. Barva srsti j špinavě žlutá až okrová s jemným šedomodrým nádechem. Barva očí hnědomodrá až modrošedá.

...kuwa někoho mi to připomíná idontknow ...až na ty oči surprisedbigsmilebigsmile

...kocour??..nebo osel??idontknowidontknowsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr