Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Výprodej u Louise

Vidle (Člen)
12.01.2007 06:33:55
Offline

Výprodej u Louise

Nechystá se někdo z okolí Ostravy ?? Jel bych nebo bych se přidal helpbigsmile

tomasNJ (Člen)
12.01.2007 13:30:26
Offline

Re: Výprodej u Louise

CO vím, tak ta jejich vyprodejova akce už skončila...
segra tam byla minuly tydeň


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
jura (Člen)
13.01.2007 14:37:42
Offline

Re: Výprodej u Louise

Pojedu,ale az asi v breznu,dam vedet,vono se tam vzdycky neco levnejsi najde.good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Georges (Člen)
14.01.2007 01:36:05
Offline

Re: Výprodej u Louise

Kam kdo jezdíte k Louisovi?

Dneska přijeli kamoši od Louise ve Vídni s tím, že tam nic pořádně nemají z novího katalogu a když jo, tak za ceny za který se to nevyplatí vzít...surprised bad
Konkrétně šlo o blinkry, bundy, stan, zrcátka a pro mě pružiny do přední vidle...

jura (Člen)
14.01.2007 08:37:51
Offline

Re: Výprodej u Louise

Mno nejjednodussi je to pres net,ale v obchode jsou ceny jine,navic v Rakousku je jine dph jako v nemecku.Ted je jeste dost brzo.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Datel (Člen)
14.01.2007 12:18:34
Offline

Re: Výprodej u Louise

jura psal:

Mno nejjednodussi je to pres net,ale v obchode jsou ceny jine,navic v Rakousku je jine dph jako v nemecku.Ted je jeste dost brzo.

Já teda nevím jaké tam mají DPH, ale mám pocit, že když je to pro tebe ve vlastní zemi výhodnější, tak si můžeš vybrat kde zaplatíš DPH, ne?idontknow

jura (Člen)
14.01.2007 16:51:44
Offline

Re: Výprodej u Louise

Nemci maji 16%,rakusaci19%,kdyz ti to posilaji netem,tak abys to nemel tak drahe,tak ti pocitaji nemecke dph.V me rodne zemi,neco kupovat stoji za houby,jeste tak po netu,v kamennem obchode te zderou z pate kuzebad


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Antikrist (Člen)
14.01.2007 17:44:36
Offline

Re: Výprodej u Louise

Tak včera jsem byl u Louise ve Regensburgu a mooc good. Nechal jsem tam asi 12000,- protože když člověk kouká na ty ceny tam tak se neudrží.Jak říkal ThomasNJ že už slevy nejsou tak je to blbost, mají tam to ho ještě dost. Koupil jsem kaťata vanucci za 159,- a byly asi ze 240,-good, taky budndu, tankvak, tankpad,griffy, záváží, kuklu, krém na kůži, zámek....A cítil jsem se tam šťasnejbigsmilebigsmile A obsluha super!!!good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Vidle (Člen)
14.01.2007 20:16:46
Offline

Re: Výprodej u Louise

Co jsem projel vobchody u nás, tak si myslím , že se vyplatí si tam zajet. Já sháním kombinézu, kuklu a boty no a jak se tak znám , tak když bude ještě něco co by se mi mohlo hodit a bude to za slušnej peníz, tak do toho půjdu. Myslím , že u Louise v Německu je toho víc v nabídce a kdyby náhodou , tak jsou tam hned tři obchody poměrně blízko sebe .... Takže , kdyby měl někdo zájem, tak dejte vědět ...Pro mě čím dřív, tím líp...good

SLUGI (Člen)
14.01.2007 21:19:49
Offline

Re: Výprodej u Louise

...fčera v MTT v Brně slevněná  kombi PROBIKER vod LOUISE za 1O good a taky dost dobrá VANUCCI za 10 ale bohužel jednodílná smile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Vidle (Člen)
15.01.2007 00:22:28
Offline

Re: Výprodej u Louise

Nenašel jsem nikde na netu u MTT Brno ceník ...Jsou ceny uvedené na fotografiích z katalogu reálné ?surprisedhelp

SLUGI (Člen)
15.01.2007 08:11:02
Offline

Re: Výprodej u Louise

...na hl.stránce má napsaný že bere přepočet z eura dle aktuálního kurzu +20% ale ty kombi co tam má sou slevněný.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/mtt.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/mtt..jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
0cool (Člen)
30.12.2007 21:28:41
Offline

Re: Výprodej u Louise

zdravim,
nevite do kdy jsou vyprodej v Louise?
Mozna zitra jedu tam (nuringberg) ale manzelka zavola podle toho bych jel, pokud budou mit otevrenou zitra tak zitra pokud ne tak az 3.01 :)


Libertad se dice Bandit
SLUGI (Člen)
30.12.2007 22:13:18
Offline

Re: Výprodej u Louise

... na www stránkách má LOUIS už novej katalog 2008 i s cenama tak bych na nějaký slevy už nespolíhal, max.pár věcí okrajovejch velikostí nebo to co se neprodalo  headshake evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
0cool (Člen)
30.12.2007 23:08:38
Offline

Re: Výprodej u Louise

to jsem se podival ze tedka maji nejaky ty 70 roky a budou oslavit :) treba rikaji ze budou mit slevy :) no tak uvidime pri nejhur jdu na otocku


Libertad se dice Bandit
sonyk (Člen)
31.12.2007 11:53:55
Offline

Re: Výprodej u Louise

estli skoncila bude dalsibigsmile

nemate nekdo ten bluetooh interkom od nich stoji 30 ecek to je v celku dobry jak to funguje? to je tusim na baterky ze?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr