Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ukazatel kvaltu ( engear )

lori (Člen)
03.01.2008 09:58:53
Offline

ukazatel kvaltu ( engear )

Zdravím všechny,sem tady nový a chtěl jsem se zeptat jestli jde zapojit na 650K6 a jestli je to moc složité nebo to jde udělat doma.Díky za radu.goodgood

Editoval inkvizitorr (11.02.2008 13:47:51)


De to, ale dře to.
Msudra (Člen)
03.01.2008 10:03:48
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

a k cemu je to dobry mysleno k cemu to potrebujes?bigsmilebigsmilebigsmileidontknowidontknow


gdo maže,ten jede...:)
marcoo (Člen)
03.01.2008 10:17:11
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

lori psal:

Zdravím všechny,sem tady nový a chtěl jsem se zeptat jestli jde zapojit na 650K6 a jestli je to moc složité nebo to jde udělat doma.Díky za radu.goodgood

Jednou jsem to dělal a při koupi jsem dostal i manuál co kam strčit.pokud jsi aspoň trochu zručný,a umíš číst tak by to neměl být problém good

tomB12 (Člen)
03.01.2008 10:18:28
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Msudra psal:

a k cemu je to dobry mysleno k cemu to potrebujes?bigsmilebigsmilebigsmileidontknowidontknow

Že by málo diskotéky na budících bigsmile jakákoli ledka navíc se vyplatí pussygood

marcoo (Člen)
03.01.2008 10:30:21
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

jinak jak tady píšou k čemu to je? Uplně k h..u. Stejně na to po tejdnu nečumíš a je to zbytečnost.asi takidontknow

osiris (Člen)
03.01.2008 10:31:24
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

marcoo psal:
lori psal:

Zdravím všechny,sem tady nový a chtěl jsem se zeptat jestli jde zapojit na 650K6 a jestli je to moc složité nebo to jde udělat doma.Díky za radu.goodgood

Jednou jsem to dělal a při koupi jsem dostal i manuál co kam strčit.pokud jsi aspoň trochu zručný,a umíš číst tak by to neměl být problém good

...a k tomu notnou dávku improvizace, páč ty kluci vopálený tam maj chyb jak máku, a nebo neuměj barvy bigsmile
...jinak na bandita to myslím jen tak nejde (nevím jak na vodního)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
03.01.2008 10:35:59
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

marcoo psal:

jinak jak tady píšou k čemu to je? Uplně k h..u. Stejně na to po tejdnu nečumíš a je to zbytečnost.asi takidontknow

...já na to teda mrknu dycky když zapomenu jakej tam mám kvalt a že to je často surprised (jsem už starej, vím bigsmile), neřadím neexistující sedmičku a většinou se stihnu koutkem oka mrknout i na okruhu před vinglem, když tam nechci nechtěně šlápnout za dvě, nebo nedej bože za jedna (to bak bejvá hukot až v trenkách) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
03.01.2008 10:58:49
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

osiris psal:
marcoo psal:

jinak jak tady píšou k čemu to je? Uplně k h..u. Stejně na to po tejdnu nečumíš a je to zbytečnost.asi takidontknow

...já na to teda mrknu dycky když zapomenu jakej tam mám kvalt a že to je často surprised (jsem už starej, vím bigsmile), neřadím neexistující sedmičku a většinou se stihnu koutkem oka mrknout i na okruhu před vinglem, když tam nechci nechtěně šlápnout za dvě, nebo nedej bože za jedna (to bak bejvá hukot až v trenkách) smile1

tak nějak jak píše tady pan moderatizátor, je to jedna z nejduchaplnějších věcí, co sem si na motyku koupilgood ten kdo ti řekne že je to k hovnu může bejt pouze zkušenej závodník jezdící pouze na okruhu a nebo člověk naprosto neznalej věcigood na starý béčko třeba počítadlo od starlane neuměli zapojit ani od dovozce, ale někdo tady tvrdil, že to umí rozběhat, tak třeba se vozve...smokin


doba je temná...
Loser (Administrator)
03.01.2008 11:15:23
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

vogo, si delej carky fixou na nadrz jako ja .... goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
marcoo (Člen)
03.01.2008 11:19:16
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

já to tam měl,ale po chvíli jsem na to stejně nečučel.akorát neutrál jsem hlídal.Jinak ani tak ne

K.a.s.y.m. (Člen)
03.01.2008 12:06:29
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Mě by se to třeba hodilo....nebaví mě furt počítat kvalty a řadit 7 když tam není,ale na B6 je prej problém to dát.Tak s tím počkám na autobus.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
spidys (Člen)
03.01.2008 12:38:09
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

marcoo psal:

já to tam měl,ale po chvíli jsem na to stejně nečučel.akorát neutrál jsem hlídal.Jinak ani tak ne

Na neutrál mi stačí ta zelená kontrolka - nemusim tam mít ještě "0" bigsmile
Ale je fakt, že ukazatel kvaltů by se fááákt hodil - hodněkrát sem se přesvědčil, že 7-mej kvalt to vážně nemá bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Datel (Člen)
03.01.2008 13:47:34
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Ohaduju podle otáček ( na co by tam pak byl idontknow) a dokolečka se řadit nedá bigsmile

Každopádně každému co jeho jest........

Zdenda (Člen)
03.01.2008 14:19:03
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Náhodou je to supr věc, a opravdu bych chtěl vidět kdo při nějakym kalupu ví přesně co tam má. Tím nechci říct, že by se bez toho nedalo žít. Dalo, ale je to super věc, která na první pohled vypadá jako píčovina.

Jinak klasickej Engear myslím na nový Bandasky od K5 nejde, bo mají digi tacho.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
bery (Člen)
03.01.2008 14:20:51
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

vážně o tom uvažuju, nebot jak píše osi, sem starej sklerotickej a vobčas tam cpu 6 (B12) nebo -1bigsmileevil
dle otáček se to někdy těžko určujeidontknow


momentalně zavostalej
WenzelB6 (Člen)
03.01.2008 15:02:53
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

já nevim, ty mladý řešej někerý pussyviny. Přece když jedou tak je muší zajímat akurát votáčky.smile1 A baby vokolo, to jsem zapomnělidontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
03.01.2008 15:06:19
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

.. to víš my mladý sklerotici co máme všechno kromě bandasky v automatu to řešímesmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
jardagsf (Člen)
03.01.2008 15:08:00
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

pred 14 dny jsem ho namontoval a hlavne kvuli led ,ktera signalizuje " ZARAD WOE "
a ty cisilka jsou taky hhhheeeezzzzkkkkeeee bigsmile
jardagsf tuningujici bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
inkvizitorr (Administrator)
03.01.2008 15:10:43
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

WenzelB6 psal:

já nevim, ty mladý řešej někerý pussyviny. Přece když jedou tak je muší zajímat akurát votáčky.smile1 A baby vokolo, to jsem zapomnělidontknow

neni to tag ouplně pravda, je fakt, že největší uplatnění to bude mít pro občasný návštěvníky okruhů kerý nemaj eště takovej cit aby věděli podle přibližný rychlosti a votáček co tam maj za kvalt a pro ty, co se chtěj neustále zlepšovat v ježdění... pro někoho kdo si brblá svoje kilčo krajinou a závodění s vostatníma ho nezajímá to bude maximálně k tomu, že tam nebude cpát tu sedmičkugood


doba je temná...
Fik-B6S (Člen)
03.01.2008 15:16:17
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

právě kvůli tý sedmičky je to důležitý...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Zdenda (Člen)
03.01.2008 15:46:44
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

jj sedmičku tam chci narvat pokaždý aspoň 20xbigsmile


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
ross (Člen)
03.01.2008 15:54:30
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Kua je to dobrá věc ale mám B6bad takže prej nic. Ale zase je to adrenalin tam před zatáčkou hvízdnout 1 - když to ustojímass, tak je to efektníevil


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
axoz (Člen)
03.01.2008 16:21:17
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

podle mě to na motorce neni potřeba když máš uši tak slyšíš jak řadit , ale je to věc názoru mě stačí kontrolka na neutrál . Po dvou měsicích nejdýl přijdeš na to jak se řadí. Neříkám že je to zbytečné ale asi je smile2 a hlavně se dívej před sebe když zjistíš jakej máš kvalt můžeš už dávno změnit vozidlo na to z majákemcool


nezastavil sem úmyslně to se zas něco vysralo tak spravuju
Kakin (Člen)
03.01.2008 16:44:45
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Tak naprosto souhlasím s těma co sou ZA. Kdyby to byla taková pussyvina jak někteří z Vás říkají, tak se to dneska nezačalo dávat na spoustu motorek do série, spíš navopak, která to dneska už nemá tak to "odborníci" taky kritizují. ............ A druhá věc pro mě jako pro relativně zkušenýho jezdce někdy krajinkáře, někdy vokruhostřelce mě to velmi zajímá ...... proto to mám na jebce už vod loňska taky a má pro mě celkem 4 významy
........ první relativně nedůležitej je pro mě to co tam mám za kvalt (základní funkce)
........ druhá je, že i jako "zkušenej" jezdec mám občas nutkání řadit 7ku ........
......... třetí ta už je pro mě hodně důležitá je to vokruhový ježdění kdy se mě v kalupu nestává že si před zatáčkou kopnu místo podřezení ze 3 na 2 tak neutrál (kdo trošku vostřejc jezdí tak ví vo čem mluvím jakej je to pocit na brzdách při začátku náklonu hodit neutráů ......)
........ a čtvrtá je taky vokruhová .... nastavit si dobře tu blikací sračku která mě podvědomně bliká do zornýho úhlu a nechává mě včas řadit!!!

goodgoodassass

tomasNJ (Člen)
03.01.2008 18:27:09
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

já bych to teda už taky chtěl mít na motorce...goodgood

milionkrát sem řadil na cestě sedm, na okruhu je to pomoc jako kráva.


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
tomasNJ (Člen)
03.01.2008 18:30:47
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

jo, a jde jen na motorky co mají elektronické tacho i otáčkoměr...
staré bandasky proto mají utrum :o)


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
SLUGI (Člen)
03.01.2008 18:33:45
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tomasNJ psal:

jo, a jde jen na motorky co mají elektronické tacho i otáčkoměr...
staré bandasky proto mají utrum :o)

... jak utrum, na řidítka kuličkový počítadlo z 1.třídy a dycky při řazení posunout kuličku cool


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
tomasNJ (Člen)
03.01.2008 18:36:53
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

projedeš levou pravou a budeš muset znova na start, bo sa ti smíchajů kule na sčotu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fik-B6S (Člen)
03.01.2008 18:37:47
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

SLUGI psal:
tomasNJ psal:

jo, a jde jen na motorky co mají elektronické tacho i otáčkoměr...
staré bandasky proto mají utrum :o)

... jak utrum, na řidítka kuličkový počítadlo z 1.třídy a dycky při řazení posunout kuličku cool

tohle by fungovalo do první zatáčky kdy by se kuličky sesypaly na jednu stranubigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
tomasNJ (Člen)
03.01.2008 18:41:46
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

fik... hochu nestíhášbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
03.01.2008 18:42:32
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

myslíte si že je to možné namontovat nebo vůbec nějak spackat na starýho bandita 95-99?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
03.01.2008 18:47:04
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Dnes 18:30:47
 

čtisurprised


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
SLUGI (Člen)
03.01.2008 18:48:00
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tomasNJ psal:

projedeš levou pravou a budeš muset znova na start, bo sa ti smíchajů kule na sčotu bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

... wogo to trocha natuníš neidontknow
... sundáš kuličky,na drát natáhneš bužírku,navlečeš kuličky a když to bude správně propočítaný tak se kuličky samy vod sebe ani nehnou smile1goodevil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
03.01.2008 18:53:15
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tomasNJ

... a nebo vemeš  velký dřevěný kuličky a navlečeš je na hrazdu u řidítek good
... to se pak budou na startu frajeři s ňákou elektronikou válet smíchy po zemi a ty v klidu získáš pár kol náskok cool evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Pšán (Člen)
03.01.2008 18:53:37
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

..si tam dejte parkovací hodiny a nemusíte se drbat s kuličkama..
..a máte tam i hezké číslíčka..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
tomasNJ (Člen)
03.01.2008 18:55:47
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

jako třeba i dvanácku co bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Pšán (Člen)
03.01.2008 18:57:26
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tomasNJ psal:

jako třeba i dvanácku co bigsmilebigsmilebigsmile

..třeba..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
PALOUS (Člen)
03.01.2008 19:07:17
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

inkvizitorr psal:
osiris psal:
marcoo psal:

jinak jak tady píšou k čemu to je? Uplně k h..u. Stejně na to po tejdnu nečumíš a je to zbytečnost.asi takidontknow

...já na to teda mrknu dycky když zapomenu jakej tam mám kvalt a že to je často surprised (jsem už starej, vím bigsmile), neřadím neexistující sedmičku a většinou se stihnu koutkem oka mrknout i na okruhu před vinglem, když tam nechci nechtěně šlápnout za dvě, nebo nedej bože za jedna (to bak bejvá hukot až v trenkách) smile1

tak nějak jak píše tady pan moderatizátor, je to jedna z nejduchaplnějších věcí, co sem si na motyku koupilgood ten kdo ti řekne že je to k hovnu může bejt pouze zkušenej závodník jezdící pouze na okruhu a nebo člověk naprosto neznalej věcigood na starý béčko třeba počítadlo od starlane neuměli zapojit ani od dovozce, ale někdo tady tvrdil, že to umí rozběhat, tak třeba se vozve...smokin

Mě chceš říct že to na jebce nemáš?surprisedjá jogooda sem za to rát páč sem furt kvedlal jak piča co tam mámbigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
03.01.2008 19:09:26
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

fijatoj: to dybys měl půlky :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
03.01.2008 19:18:22
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

osiris psal:

fijatoj: to dybys měl půlky :))

želva vers. zajícbigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
tomasNJ (Člen)
03.01.2008 20:03:13
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

VOGU já mám prdel v celku ??surprisedsurprisedsurprisedhelphelphelp


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fulltank (Člen)
03.01.2008 20:28:04
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

ross psal:
osiris psal:

fijatoj: to dybys měl půlky :))

želva vers. zajícbigsmile

áá tady nekdo jezdil i na jinym nez na motyce bigsmile

Baltazar (Člen)
03.01.2008 20:41:44
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

by se mi to líbilo na motce  jsem tam pořád cpal 7
co to stojí


The father of the little princess of the dawn
Fulltank (Člen)
03.01.2008 20:45:18
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Baltazar psal:

by se mi to líbilo na motce  jsem tam pořád cpal 7
co to stojí

ja uplne bezne hlavne tu 7cku bigsmile

MAZI (Člen)
03.01.2008 21:07:39
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Baltazar psal:

by se mi to líbilo na motce  jsem tam pořád cpal 7
co to stojí

2300 -+


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
lori (Člen)
03.01.2008 21:28:23
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

chlapi kurna konec srandy a řeknite mě jestli to jde nebo ne na tu 650 K6smile1help


De to, ale dře to.
WenzelB6 (Člen)
03.01.2008 22:20:41
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

zdenek 1 (Člen)
04.01.2008 16:23:50
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

taky bych to uvítal na te svoji,páč ta sedmička je u mne hodně ale opravdu hodně řazenábigsmile


když to jede,je to OK
Kelly01 (Člen)
04.01.2008 16:47:23
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

my dvanáctkáři končíme šestkousmile2


God Save The Queen!
Petan (Člen)
04.01.2008 19:50:40
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

WenzelB6 psal:

http://www.starlane.com/en_engear_engaged_gear_indicator_shift_light.htm

a seznam motorek
http://www.starlane.com/en_engear_model … tibili.htm  idontknow

bandasku na seznamu nevidímsmile2

lori (Člen)
06.01.2008 11:19:49
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

zdarec chlapi, takže jsem se ptal na ten ukazatel a jde to na všechno co má elektrický otáčkoměr i tachometr. Takže i GSF650.Tak mi to tvrdí borci na  www.okracing@cz
Mají taky pěkný oplítaný hadice.


De to, ale dře to.
zdenek 1 (Člen)
06.01.2008 13:04:49
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

už jsem stoho tady kokot,jeden že to jde,druhy že zas ne???smile2headshake


když to jede,je to OK
tomasNJ (Člen)
06.01.2008 13:17:52
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tomasNJ psal:

jo, a jde jen na motorky co mají elektronické tacho i otáčkoměr...
staré bandasky proto mají utrum :o)

jak sem už psal... elektronicke tacho i obrotomierzgood tagže na GSF 650 to degood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
bubák (Člen)
06.01.2008 13:28:29
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Byl bych vopatrnej, starej model bandasky - out, novej model Bandasky  - out , 650 nevím ale věřil bych po zkušenostech tomu lejstru o kompatibilitě na stránkách Starlanu. viz předchozí témata: http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=2749


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
lori (Člen)
07.01.2008 10:44:03
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

No když se mrknete na Downloand video tak to tam má někdo na ukázku.A myslím že na B12.Takže to asi jde.


De to, ale dře to.
osiris (Člen)
07.01.2008 10:51:29
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

...to je na gsxu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ross (Člen)
07.01.2008 11:23:10
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

to není bandit ale autobussmile1


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
mr.BSE (Člen)
07.01.2008 11:51:07
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

a  ci to je jebka?bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kakin (Člen)
07.01.2008 17:17:12
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

To lori:

hele nevím co ti kdo říkal, ale s borcama z OK se znám a možná bycch jim zrovna tuhle info nevěřil. Ten návod od Starlanu mám odma a i podle toho jak sem se díval na netu tak to prostě na Bandita nejde a hotovo ........... aspoň podle výrobce. Je otázka jestli to má digitální tacho i votáčkoměr tak to tam třeba nějak nabastlit de - to je otázka ...... je tam myslím 5 drátů nebo kolik - jeden někam na votáčkoměr, tachometr, nautrál, napájení a zem jestli se nepletu ....... ale už si to taky nepamatuju a tu stránečku se zapojením na daný motorky nemůžu najít ...! :((

osiris (Člen)
07.01.2008 17:23:28
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

...šestej (bílej) je taky kostra, na seřizování
...jde tam o rozdíl elektrickej vs. elektronickej signál


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zdenek 1 (Člen)
07.01.2008 17:47:03
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tak jsme zase stoho kokotismile2badbigsmile


když to jede,je to OK
lori (Člen)
07.01.2008 20:32:00
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

pro kakin    to že to jde mi sdělil Ondřej Korčák.Tak když ho znáš tak se ho optej.Jinak bych to asi nepsal.


De to, ale dře to.
Kakin (Člen)
07.01.2008 20:55:59
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Jo Ondru znám a myslím si že tuhle info určitě nemá stopro ověřenou - chápej to tak že prostě sou ti lidi prostě obchodníci .............. tím nic špatnýho proti Ondrovi a kšeft mu kazit nechcu a nehodlám ...............

WenzelB6 (Člen)
08.01.2008 00:11:00
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

WenzelB6 (Člen)
08.01.2008 00:19:53
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

WenzelB6 psal:

možná tohle http://www.tne-systeme.de/

tak ten je jenom na novější B6/B12  už se snímačem kvaltusmile2

jardagsf (Člen)
08.01.2008 07:52:24
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

jsem ho kupoval a z korespondence-navodu , ktery mi poslali PRED nakupem smile1 je to jenom vyber - jinak bych tomu Ondrovi veril - tak to na mne pusobilo - solidni jednani a komunikacegoodgoodgood
predpokladam ze na stare B to nepujde bo je treba nekde vzit signal rychlosti
RŮŽOVÝ = napájení +12V  - ze spínací skříňky
HNĚDÝ = kostra -  připojení z kabeláže
ZELENÝ = rychlost
ŽLUTÝ  = otáčky
ŠEDÝ = neutrál
BÍLÝ = bez připojení
a) pamatujte, že ENGEAR  neustále kalkuluje převod otáčky/rychlost a každý zásah do spojky může změnit převod a tím může ukazatel zobrazovat nesprávný rychlostní stupeň.
      5)  Suzuki GSF 600/1200 Bandit
•    žlutý drát připojit na černomodrý drát třícestného konektoru PickUp


MOTO KOZZI GRISO
Fik-B6S (Člen)
08.01.2008 09:03:30
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

WenzelB6 psal:
WenzelB6 psal:

možná tohle http://www.tne-systeme.de/

tak ten je jenom na novější B6/B12  už se snímačem kvaltusmile2

no v podporovaných motorkách mají napsané že to jde na GSF650 a 1250. 1250 je jasné že je to od roku 2007 . Po tom co jsme se v tom Šťaral tak jsme našel že to je i na GSF650 až od roku 2007. už jsme se těšil že bych to vzal a zas hovno...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Kelly01 (Člen)
08.01.2008 09:54:16
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Na pussy

Když tam nejde nic dalšíhi kopnout vím že jsem nahoře..

A za jízdy podle reakce na plyn a zvuku poznám jestli řadit nebo neidontknow

A že bych klasiku honil po okruhu a hlídal si kvalty abych řadil optimálněheadshake

K tomu jsou snad jiný jebkysurprised


God Save The Queen!
Radek-Ban (Člen)
08.01.2008 09:55:23
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Fik-B6S psal:
WenzelB6 psal:
WenzelB6 psal:

možná tohle http://www.tne-systeme.de/

tak ten je jenom na novější B6/B12  už se snímačem kvaltusmile2

no v podporovaných motorkách mají napsané že to jde na GSF650 a 1250. 1250 je jasné že je to od roku 2007 . Po tom co jsme se v tom Šťaral tak jsme našel že to je i na GSF650 až od roku 2007. už jsme se těšil že bych to vzal a zas hovno...

mělo by to jít od roku 2005- ma eletronické tacho i otáčkoměridontknowidontknow


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
bubák (Člen)
08.01.2008 09:58:04
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

jardagsf psal:

jsem ho kupoval a z korespondence-navodu , ktery mi poslali PRED nakupem smile1 je to jenom vyber - jinak bych tomu Ondrovi veril - tak to na mne pusobilo - solidni jednani a komunikacegoodgoodgood
predpokladam ze na stare B to nepujde bo je treba nekde vzit signal rychlosti
RŮŽOVÝ = napájení +12V  - ze spínací skříňky
HNĚDÝ = kostra -  připojení z kabeláže
ZELENÝ = rychlost
ŽLUTÝ  = otáčky
ŠEDÝ = neutrál
BÍLÝ = bez připojení
a) pamatujte, že ENGEAR  neustále kalkuluje převod otáčky/rychlost a každý zásah do spojky může změnit převod a tím může ukazatel zobrazovat nesprávný rychlostní stupeň.
      5)  Suzuki GSF 600/1200 Bandit
•    žlutý drát připojit na černomodrý drát třícestného konektoru PickUp

Mám šestku rv03, vyzkoušel jsem dokonce dva Engeary v domění že první byl špatný, vyzkoušel jsem myslím všechny možné kombinace i připojovování přímo na čidla a věř mi že na Bandasce nefunguje. V prvním návodu k engearu který jsem měl od Osiho tam byl dokonce i Bandit uvedený ale teď už ho tam uvedený nemají a asi vědí proč.
Yello se ptal i přímo ve Starlanu a jejich výjádření: jedno čidlo na Bandasce, teď nevím který dává laicky řečeno elektrický signál ale engear potřebuje elektronický, tudíž to zapojit nejde. Vím o čem mluvím, věř mi, pokud se to někomu přesto podaří, budu rád když se podělí o zkušenostgood


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Fik-B6S (Člen)
08.01.2008 11:35:28
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Bandit 650A psal:

mělo by to jít od roku 2005- ma eletronické tacho i otáčkoměridontknowidontknow

to co psal Wenzel není engear a mezi podporovanými motorkami je bandit ale až od 2007


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenek 1 (Člen)
08.01.2008 12:40:29
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

FÍKU až to seženeš přijedu se na to kouknoutsmile1budu tam do psedmi minutbigsmilemám to za dveřmagood


když to jede,je to OK
Fik-B6S (Člen)
08.01.2008 16:01:05
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

zdenek 1 psal:

FÍKU až to seženeš přijedu se na to kouknoutsmile1budu tam do psedmi minutbigsmilemám to za dveřmagood

zkusím se poptat u kluků ze suzuki od kterých mám moto jeslti se to u ních dá objednat a jestli to pude ale to až po 15. bo do té doby maj volno.bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenek 1 (Člen)
08.01.2008 17:13:34
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Fik-B6S psal:
zdenek 1 psal:

FÍKU až to seženeš přijedu se na to kouknoutsmile1budu tam do psedmi minutbigsmilemám to za dveřmagood

zkusím se poptat u kluků ze suzuki od kterých mám moto jeslti se to u ních dá objednat a jestli to pude ale to až po 15. bo do té doby maj volno.bigsmile

O.K. PAK DEJ VĚDĚT JAK JSI DOPADNULgood


když to jede,je to OK
WenzelB6 (Člen)
08.01.2008 18:55:28
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

spidys (Člen)
08.01.2008 19:27:11
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

http://www.elitemotorcycleservices.co.uk/page40.html
Za 47,99£, což je 1.684,- Kč (po přepočtu dle dnešního kurzu: 35,089 Kč / 1£)
je dost luxusní záležitost (samo, že je potřeba ještě připočíst poštovný), ale za tu cenu good

Ještě kdyby to šlo na B6N 2001 help


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
WenzelB6 (Člen)
08.01.2008 20:49:58
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Fik-B6S (Člen)
08.01.2008 21:13:18
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

WenzelB6 psal:

aj tady
http://www.sensormet.czsurprised

Jsem asi slepej ale nemůžu to tam najít...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
zdenek 1 (Člen)
08.01.2008 22:46:02
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

no nic proti opravte mě jestli jsem slepy ale na b650s 05to tam nikde neniidontknow


když to jede,je to OK
Fik-B6S (Člen)
08.01.2008 23:20:44
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

POdle toho co jsme z těch webovek pochopil tak je to jen bandity s elektronickým snímačem rychlosti aspoň tak je to tam napsané. tak že už zbývá jen otázka od kdy se dělá s tímto snímačem???
u 07 je to jasné ale to je jiný motor...
co starší modely třeba od 05?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
osiris (Člen)
08.01.2008 23:24:20
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

...jedno je jistý, podle výpisu barev kabelů tam maj namrdaný chyby stejně jak italský dráteníci headshake smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
08.01.2008 23:27:32
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Ale ten na těch fotkách má B12S 01 idontknow
Nechápu surprised


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Pavel Ogi (Člen)
14.01.2008 11:57:22
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Tak a ted jsemass Mám 1200 r 2003 idontknow Mám koupit nebo se na tosick Abych neměl doma další krám do sbírky. OGI

Fik-B6S (Člen)
30.01.2008 17:19:23
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Tak jsem posílal email na suzuki ohledně toho ukazatele kavltu s dotazem jestli má suzuki něco podobného nebo jestli se dá namontovat tenhle: http://eshop.motoservis-travnicek.cz/uk … 15007.html
s dotazem jak je řešen signál do budíku zda je elektronický?
A tohle mi přišlo:

Suzuki Motors Czech  psal:

Dobrý den,

Ukazatel zařazeného stupně jako originální díl Suzuki bohužel neexistuje a nejsme jej tedy schopni dodat.

Rychloměr a otáčkoměr u Suzuki GSF650S ´06 nejsou poháněny mechanicky (bowdenem), ale na základě informací z příslušných snímačů - tzn. lze je označit za elektronické.

S pozdravem,

Petr Lizner
Servisní oddělení
Suzuki Motor Czech s.r.o.


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
30.01.2008 17:22:45
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Když nad tím tak přemášlím tak žádný Bowden není už od roku 00 ne?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
r.mach3 (Nový člen)
31.01.2008 19:15:40
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Ja se teda ridim podle otacek a rychlosti abych tam tu sedmu necpal!sick


Kdo se bojí-nesmí do lesa!!!
Fik-B6S (Člen)
09.02.2008 21:30:09
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

tak jsme byl v pátek v suzuki a tam se mi to pokoušel najít pak někde volal...
po telefonu se ptal přímo na můj typ a tam mu odpověděli že mají ze nějakých 2495 myslím tak že to vypadalo na ten engear ale hlavní co z toho plyne je že to jde...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Drak (Člen)
16.02.2008 09:50:33
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Zdravím, uvažuju nad tím a měl bych dotaz zda by se tady nenašel někdo kdo by mi to namontoval help neboť co se elektriky týká jsem lama. Kdysi jsem si na Simsonu dával přídavné světlo a nadělal tam tři zkraty bigsmile

Tak co našel by se tu někdo? Se nějak dohodnem. Zadarmo to nechci bigsmile

Jo, ale mám "jebku" GSX 750 F rok 2001

Už mě fakt nebaví přepočítávat a nebo tam dávat sedmičku smile2


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
Man (Člen)
23.05.2008 10:14:24
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Zdenda (Člen)
23.05.2008 12:29:37
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Man psal:

http://www.datatool.co.uk/consumer/products/products/index.php?product=digi
Na K6 mi funguje tohle.

K6 co? Nahoď nějaký foto a info jak jsi to montoval.help


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Man (Člen)
23.05.2008 17:14:51
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Myslel jsem B 650 N K6. Já těmto věcem moc nerozumím. Dělal mi to chlápek elektronik. Nejdriv se ale pral s tim italským engearem. To nešlo. Pak se pral i s tímhle, až se mu to nakonec povedlo. Problém byl najít ty správné kabely,ponevač ty barvy podle plánu nesedí.Sranda je, ze předtím dokázal nainstalovat ten engear na B 650 S K6, ale musel tam dodělávat nějaký obvod, či co. Ale na mém N-ku mu to nešlo, prý je tam ta elektroinstalace jiná.Říkal, že teď , po všech skušenostech , by mně asi šlapal i ten italskej.

KOVAL (Člen)
23.05.2008 21:28:09
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

taky hodlám znemožnit ty co tvrděj že to na bandasce nemůže fungovatevil
právě se v něčem takovým hnípu,až se dohnípu poreferujuevil
akorát co vim určitě že už dneska je možnost koupit to počitadlo a k němu zvlášt čidlo snímání rychlosti právě pro montáž na jakoukoliv motorku která má i mechanickej tachometr takže montáž je možná prakticky uplně na cokoliv co si kdo vzpomene,ale já to chci namontovat bez toho spešl snímače ačkoliv ho doma mám..

Zdenda (Člen)
23.05.2008 23:53:08
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

pak milý Kovale čekej mou návštěvu a budeš montovatgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Man (Člen)
24.05.2008 22:04:31
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Dnes jsem se s tím byl poprvé projet. Ty numera jsou na slunci špatně vidět,skoro vubec. Lepší by byl asi tenhle typ displeje, Např. http://www.bikerscrown.com/aktuality/no … -trhu.html Asi to strčím vedle otáčkoměru, pod přední štítek ,do stínu.

Editoval osiris (25.05.2008 19:22:59)

dava159 (Nový člen)
30.12.2008 09:43:24
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

Zdravím všechny,chtěl bych přispět svojí troškou do mlýna.Vlastním Bandita B6 /2002 , zkušel jsem zapojit Starlane engear na moji moto ,a výsledek byl trystní.Engear opravdu na starších Banditech nejede!!!.Ovšem všechno má své "ALE".Takže,na adrese http://www.typarker.com/gear/   je zapojení jiného ukazatele rychlosti a to od firmy ACUMEN .Objednal jsem jej a zapojil,a co se nestalo,vše funguje na výbornou.Mohu jen doporučit.Takže můj zavěr zní,pokud někdo chce mít na starší B6 nebo B12 kontrolu zařazeného kvaltu,je třeba namontovat již zmíněný Acumen.

inkvizitorr (Administrator)
30.12.2008 09:46:45
Offline

Re: ukazatel kvaltu ( engear )

dava159 psal:

Zdravím všechny,chtěl bych přispět svojí troškou do mlýna.Vlastním Bandita B6 /2002 , zkušel jsem zapojit Starlane engear na moji moto ,a výsledek byl trystní.Engear opravdu na starších Banditech nejede!!!.Ovšem všechno má své "ALE".Takže,na adrese http://www.typarker.com/gear/   je zapojení jiného ukazatele rychlosti a to od firmy ACUMEN .Objednal jsem jej a zapojil,a co se nestalo,vše funguje na výbornou.Mohu jen doporučit.Takže můj zavěr zní,pokud někdo chce mít na starší B6 nebo B12 kontrolu zařazeného kvaltu,je třeba namontovat již zmíněný Acumen.

tý jogood tak konečně good nechceš sem hodit eště nějakej link kdes to vobjednával? jo a dovolil sem si založit nový vlákno k tomuhle tvýmu příspěvku tak poprosim veškerý další informace už tam ať se to dá dobře dohledat....


doba je temná...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr