Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Wencl (Člen)
14.01.2008 21:52:20
Offline

Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Zdar dravci,
chcu sa optat, že su tak smělý, ste negdo členem nejakého klubu. Myslím jako fakt motoklub, co dělá akce, majů nejaký řád, pravidla a tak. Né, že majů enom lihovků stejně počárané džisky s ufiklýma rukávama a šeci chlastajů pivo a borovičku, jezdíja do hospody na babetách a říkajů si klub. Tož to né, já jako myslím origoš boš klubík se vším všudy sakum prásk...

ross (Člen)
14.01.2008 22:08:39
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

a musej mít i klubovnu?


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Wencl (Člen)
14.01.2008 22:15:30
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

ross psal:

a musej mít i klubovnu?

No jistě, kde by glgali to pifko a boraxa???good

hans (Člen)
15.01.2008 10:43:03
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

nesnáším cokoliv co se týká MCs....
ne že by mi vadili, ale jejich filosofie motorkaření je ouplně o ho*ně....
a mimochodem mám džísku s ustřiženejma rukávama a počmáranou lihovkou. a mám na ní nášivku s názvem naší bandy (asi jediný, co mám s motoklubama společnýho - název, i když ani nevim proč jsme to vlastně vymysleli...smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Wencl (Člen)
15.01.2008 13:25:08
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

hans psal:

nesnáším cokoliv co se týká MCs....
ne že by mi vadili, ale jejich filosofie motorkaření je ouplně o ho*ně....
a mimochodem mám džísku s ustřiženejma rukávama a počmáranou lihovkou. a mám na ní nášivku s názvem naší bandy (asi jediný, co mám s motoklubama společnýho - název, i když ani nevim proč jsme to vlastně vymysleli...smile1

No, v první řadě je potřeba rozlišovat mezi MC a motoklubem...v tom je rozdil jak krááááva fialová...

bobule (Člen)
15.01.2008 17:31:31
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

sem v jednom takovym ale ten nejni nijak známej lebo sou tam samý hovada a pussy a sou pořád na kurvigood

bližší info nedámfuck

sme tajnýsurprisedgood


to jebu
merien (Člen)
15.01.2008 17:45:10
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

...a ja nie som v žiadnom klube idontknowa nie sú písané žiadne pravidlá...idontknow platia tie nepísané, ako napríklad že ak je motorkár v problémoch a ty nereaguješ...je dištanc::fuckgood , ak niekoho podrazíš ..je dištanc:fuckgoodidontknow: atď. jednoducho úplne normálne pravidlá svedomia a vedomia...goodno ale máme svoje tričká gooda takisto každý z nás nálepku na svojej moto gooda sme radi ak sa stretneme a nie je to stále iba o chlastegood....ale robí to dojem ak sa stretneme a je vidieť že tá zberba patrí k sebe...nám stačí slovo PARTIA


...je lepšie stratiť v živote sekundu ako v sekunde život...
luboss (Člen)
15.01.2008 18:21:26
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

už to tu zaznělo, KLUB mi přijde děsně zavazující označení, i já jsem pojal ENDURO TOURING TEAM jako tým kamarádů a majitelů stejných motorek ... dneska mám 170 lidí, celkem dlouhej štrůdl motorek, nejvíc nás zatím jelo 60 v koloně V-Stromů good


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
merien (Člen)
15.01.2008 18:49:32
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

...nás bohužiaľ išlo najviac v kolóne keď sme odprevádzali kamoša do motorkového nebasmile2smile2smile2  a to z nás boli ešte aj fízli mimo....ale na zrazoch sme tiež v hojnom počte....a tiež má každý inu moto ale to nevadí...ide o srdcesmile1 asi začínam biť sentimentálna....PS:vložila by som aj foto trička ale...ja som voľakedy bola blondínka a tak.....helphelphelp


...je lepšie stratiť v živote sekundu ako v sekunde život...
marcoo (Člen)
15.01.2008 19:17:18
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

nevim jestli motoklub ale parta lidí.Historie jména vznikla uplně nečekaně a náhodou když si všichni během měsíce pořídily laďáky.Je nás 10,přesnějí 5 párů.A když jsme se takhle sešli a všichni natočily motorky tak někdo prones Rámusbanda....bigsmile no a už to tak zůstalo.pro pobavení se můžete podívat na www.ramusbanda.czechian.cz
Nepořádáme žádný srazy nebo akce jen společně jezdíme,paříme a vymejšlíme kraviny.

barynek (Člen)
15.01.2008 19:25:03
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

marcoo psal:

nevim jestli motoklub ale parta lidí.Historie jména vznikla uplně nečekaně a náhodou když si všichni během měsíce pořídily laďáky.Je nás 10,přesnějí 5 párů.A když jsme se takhle sešli a všichni natočily motorky tak někdo prones Rámusbanda....bigsmile no a už to tak zůstalo.pro pobavení se můžete podívat na www.ramusbanda.czechian.cz
Nepořádáme žádný srazy nebo akce jen společně jezdíme,paříme a vymejšlíme kraviny.

ten link nejde otevřít...help


Bandit 4EVER!!!
marcoo (Člen)
15.01.2008 19:34:21
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Fany (Člen)
15.01.2008 20:00:50
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

to Wencl:vezmi si borovicku a pakuj lestit!!  jo, ja v klubu nejsu!ale borax pijubigsmile


Kdo nejezdí, nikdy to nepochopí...
hans (Člen)
15.01.2008 20:27:52
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

no tak něco jako je rámusbanda mi přijde vhodný.....ale abych tě marco nepřechválil...smile1
ale dělat ze sebe někde trotla jak v politický straně, to nee....bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
marcoo (Člen)
15.01.2008 20:42:38
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

hans psal:

no tak něco jako je rámusbanda mi přijde vhodný.....ale abych tě marco nepřechválil...smile1
ale dělat ze sebe někde trotla jak v politický straně, to nee....bad

Stránky nejsou moje práce.V tom já se nevyznám.Dává to na net kamarád,spíš jen kuli fotkám.Aby se všichni s tý party mohli podivat co se nafotilo.pak chce každej něco tak ať si to tam stahne.jinak nejsme vymetači srazů a že by jsme tam nějak řádily.Jen spolu jezdíme.nic víc.jinak si každej dělá co chce,nemáme žádný pravidla a politiku nesnáším.fuck

Karlos (Člen)
15.01.2008 20:54:29
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

http://www.blackdogscz.com/  Tak v tomhle klubu jsem já, přeberte si to jak chcete smile1smokin


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Wencl (Člen)
15.01.2008 22:31:01
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Karlos psal:

http://www.blackdogscz.com/  Tak v tomhle klubu jsem já, přeberte si to jak chcete smile1smokin

Třeba konkrétně z tohodle klubu, nebo LEMC, nebo jak to teď vlastně máte, jsem měl vždycky rozporuplné pocity...surprised

gore (Člen)
16.01.2008 07:24:00
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Karlos psal:

http://www.blackdogscz.com/  Tak v tomhle klubu jsem já, přeberte si to jak chcete smile1smokin

sicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick

beerbeerbeerbeerbeerbeer


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Mirek D (Člen)
16.01.2008 07:57:18
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Karlos psal:

http://www.blackdogscz.com/  Tak v tomhle klubu jsem já, přeberte si to jak chcete smile1smokin

No comment, nic proti nim nemám, akorát mě zaráží že jsi se stal tak brzo členem. To má taky vypovídací schopnost.idontknow

Su státní zaměstnanec = šup ke psům.... .


Autobus je taky Suzuki... .
misi (Člen)
16.01.2008 08:12:23
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Mirek D psal:
Karlos psal:

http://www.blackdogscz.com/  Tak v tomhle klubu jsem já, přeberte si to jak chcete smile1smokin

No comment, nic proti nim nemám, akorát mě zaráží že jsi se stal tak brzo členem. To má taky vypovídací schopnost.idontknow

Su státní zaměstnanec = šup ke psům.... .

O.k. možná že to neměl tak jednoduché, ale když vemu v úvahu, že u policajtu mužeš byt od 21 tak ten rok nestačí v žádném MC ke členství. ale třeba není poliš a dělá kdovíco od 18nácti a to už by s dalo  4 roky... bigsmile

Jinak já se účastním akcí takových jedněch MC, je to fajn zábava, nijak se netoužím stát členem protože ty klubové pravidla mě taky trochu nebereou, jsem free jak jsem a hotovo.

bigsmile


Blu one.... old one
hans (Člen)
16.01.2008 14:22:26
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

misi: svatá pravda....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kozelka (Člen)
16.01.2008 16:36:11
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Wencl psal:
Karlos psal:

http://www.blackdogscz.com/  Tak v tomhle klubu jsem já, přeberte si to jak chcete smile1smokin

Třeba konkrétně z tohodle klubu, nebo LEMC, nebo jak to teď vlastně máte, jsem měl vždycky rozporuplné pocity...surprised

idontknowidontknowidontknow

Dog (Člen)
18.01.2008 12:15:15
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

To Karlos
Upřesni prosím svůj statut v klubu pro Mirek D. a Missi. Tak jak jsi to napsal, mají naprosto oprávněný pocit, že jsi minimálně member. Máte pravdu, že 1 rok je málo.

(délka čekatelství u BD LE MC je následná:
Začínáš jako support, pak:
min. 1 rok jako Hangaround
min. 1 rok jako Prospect (v drtivé většině 2) teprve potom MEMBER, když tě ostatní přijmou a ty OPRAVDU funguješ. Jink není doba maximálního Prospektorství stanovená. Zatím vedou 4 roky. Snažil se, ale podle ostatních málo.. bigsmile

Kelly01 (Člen)
18.01.2008 12:29:33
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

pussysurprised

vy tam neumíte českysurprised

to se pak nedivte že 2/3 členů to umí sice  s obuškem,ale neví co maj na nástěncesmile1


God Save The Queen!
inkvizitorr (Administrator)
18.01.2008 12:35:48
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Kelly01 psal:

pussysurprised
vy tam neumíte českysurprised
to se pak nedivte že 2/3 členů to umí sice  s obuškem,ale neví co maj na nástěncesmile1

myslíš gagarinova bratra???bigsmilecoolsmokin


doba je temná...
Wencl (Člen)
18.01.2008 12:39:22
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Dog psal:

To Karlos
Upřesni prosím svůj statut v klubu pro Mirek D. a Missi. Tak jak jsi to napsal, mají naprosto oprávněný pocit, že jsi minimálně member. Máte pravdu, že 1 rok je málo.

(délka čekatelství u BD LE MC je následná:
Začínáš jako support, pak:
min. 1 rok jako Hangaround
min. 1 rok jako Prospect (v drtivé většině 2) teprve potom MEMBER, když tě ostatní přijmou a ty OPRAVDU funguješ. Jink není doba maximálního Prospektorství stanovená. Zatím vedou 4 roky. Snažil se, ale podle ostatních málo.. bigsmile

Hej, Dogu, já osobně nemám nic proti "Emsíčkám" ani proti BD LEMC, máme svůj klub, svůj svět, svoje pravidla a musím zaklepat, zatím nám to funguje.
Ale dovol jednu historku z natáčení:
Jedu si takhle, ještě na Viragu, krajinou, sám, prostě klasická easy ride, tacháč zaseklý na 80km/h, nohy na předkopech, natažené pracky, jenom vítr a bublání motoru, prostě idilka. Když v tom, za zatáčkou, bílá čepice, červená plácačka, prej halt. Zastavím, ptám se vo co go? Prej běžná silniční kontrola. Vytahuju OTP, ŘP, OP, podávám orgánovi. Obchází motorku, dívá se na SPZ a STK, všechno OK. Prej jestli mám lékárničku. Rozepínám rolku, vytahuju zelenou taštičku s bílým křížkem. OK...Jestli prej mám náhradní žárovky a pojistky. Rozepínám brašnu, vytahuju krabičku, OK. Pak jeho zraky otkvěli na předních přídavných světlometech. Prej nemají homologaci, mimo jiné ani skla na blinkrech, chybí mi štítek na padacím rámu, a ty výfuky...tak prej to bude za 2tácy. Pak si všiml mojí vesty se znakem na hrudi. Orej jestli jsem v nějakém klubu. Říkám jasně, že to tam nemám jen tak ze srandy. Prej, že je to super, že om je u BD LEMC. Pak úplně otočil a prej jestli souhlasím s udělením pokuty Řekl jsem mu k tomu svoje a že mám u sebe pětičento, ale on trval na svém a vypisuje složenku na dva litry. Tak jsem to podepsal, nasraně sedl na mašinu a jel rovnou domů, měl jsem po náladě...Tak nevím, co si o tom mám myslet, kde je nějaká motorkářská soudržnost???

misi (Člen)
18.01.2008 12:52:47
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

inkvizitorr psal:
Kelly01 psal:

pussysurprised
vy tam neumíte českysurprised
to se pak nedivte že 2/3 členů to umí sice  s obuškem,ale neví co maj na nástěncesmile1

myslíš gagarinova bratra???bigsmilecoolsmokin

bigsmilebigsmilesmile1smile1smile1bigsmilebigsmilebigsmilegood

SE POSERU


Blu one.... old one
Dog (Člen)
18.01.2008 13:31:18
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

To Vencl

Bílá čepice - plácačka..
Jeden z těch co tvrdí, že k nám patří protože si o nás někde přečet bigsmilebigsmile
K dnešku není pokud si dobře vzpomínám žádný z členů BD LE MC u dopravky. headshake
Ty co jsou  u nás by ti prolezli motorku, kde co je za zlepšeníčko, aby porovnali se svojí, případně chytili inspiraci, a měl by tendenci se o motorce rozkecat, ale takovou blbost jako chtít homologační štítek na padáky (volovina sama o sobě) , nebo další kraviny... a dávat flastr motorkáři, kterej je v pohodě.. Blbost, nevěřím. Ten kdo jezdí ví, co se mašinu vejde a co je potřeba. Člen klubu si prvně všímá označení motorkáře, aby identifikoval s kým jedná. To platí pro členy všech MC jak určitě znáš. Takže náš člen byt tě prvně identifikoval jako člena klubu a choval se podle toho. S respektem, bez zbytečné buzerace. Stejně jako ke každému slušnému motorkáři co si v klídku jezdí. Nevěř tomu, že to byl jeden z nás. headshake Uznávám, že jsme a policajti a podle vás podobná verběž, ale NE takovýhle paka fuck

To Kelly01
Taky tě mám rád  bigsmilebigsmile
- podporovatel- s klubem jezdící - čekatel - člen ( ty ses neučil cizí řeči? surprised )

joseph (Člen)
18.01.2008 13:39:35
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Dogu,tak tam mate nějaký tajný,nebo mu tu plácačku někdo půjčilbigsmile

Lihy (Člen)
18.01.2008 13:50:52
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

MC Erika a Barbaru znáte? Ty sou fakt dobrýgood a slyšel sem že maji taky nějakej ten klubsmokin

jo a ještě je dobrej MC Donald i když prej neni moc zdravej. A klub maj určitě taky bo zaměstnanci maji na zádech barvybigsmile

Než do MC to rači do armády tam za tu buzeraci aspoň platějass

Dog (Člen)
18.01.2008 13:59:05
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

To Lihy: to není o buzeraci.. ale to je na zbytečnou opakující se debatu. Každý svého názoru a času majitel.

Blbce najdeš všude - podle některých určitě i u nás, ale tohle fakt nee

marcoo (Člen)
18.01.2008 14:01:10
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

líbí se mi jak si tady DOG svůj postoj ke klubu obhajuje. Lepší je nebejt v žádným a máš vystaráno. idontknow

Lihy (Člen)
18.01.2008 14:11:40
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Dog psal:

To Lihy: to není o buzeraci.. ale to je na zbytečnou opakující se debatu. Každý svého názoru a času majitel.

Blbce najdeš všude - podle některých určitě i u nás, ale tohle fakt nee

Jasný já to nikomu neberu. Píšu to jen jako svůj pohled na věc. Já nemám moc rád nějaký zbytečný pravidla ještě k těm co už máme v zákonech.
Asi je to i tim, že mi příde, že se tady prohlašujeme za svobodný, ale za chvilku nebudeš moct ani lyžovat bez helmy atp. Neřikám že většina těch příkazů neni v rámci bezpečí, ale se snad můžu rozhodnout sám jak se sebou naložim....

marcoo (Člen)
18.01.2008 14:30:11
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

přesně jak říká LIHY. Je jen moje věc jak ze sebou naložím. sice samá svoboda,ale kouřit pomalu nesmím,Když se náhodou projevím,tak je to špatně,a už tě vezou pomalu do blázince,nebo tě někdo při nejlepším zbuší pendrekem.No takže svoboda jak svině,natož aby pak nějký orgán prudil a hlásal právo jak se mám chovat nebo ne,když ani pomalu neví,co provádí jeho děcka. (viz jeden nejmenovaný policista tady u nás.)

K.a.s.y.m. (Člen)
18.01.2008 14:45:24
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

smile1smile1Jéé to je hezký povídání.Koukám,že tady ještě někdo nepochopil,že demokracie je dělání si čeho chci ale vrámci zákonů který si vlastně volíme sami(pokud chodíme k volbám).
to co tu píšete o tom absolutním dělání čeho chci se myslím říká anarchie???


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
18.01.2008 14:54:29
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Lihy psal:
Dog psal:

To Lihy: to není o buzeraci.. ale to je na zbytečnou opakující se debatu. Každý svého názoru a času majitel.

Blbce najdeš všude - podle některých určitě i u nás, ale tohle fakt nee

Jasný já to nikomu neberu. Píšu to jen jako svůj pohled na věc. Já nemám moc rád nějaký zbytečný pravidla ještě k těm co už máme v zákonech.
Asi je to i tim, že mi příde, že se tady prohlašujeme za svobodný, ale za chvilku nebudeš moct ani lyžovat bez helmy atp. Neřikám že většina těch příkazů neni v rámci bezpečí, ale se snad můžu rozhodnout sám jak se sebou naložim....

...ty se naloš do lihu, to ti debigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
18.01.2008 14:56:17
Offline

Re: Jste negdo členem nějakého motoklubu???

Filous psal:
Lihy psal:
Dog psal:

To Lihy: to není o buzeraci.. ale to je na zbytečnou opakující se debatu. Každý svého názoru a času majitel.

Blbce najdeš všude - podle některých určitě i u nás, ale tohle fakt nee

Jasný já to nikomu neberu. Píšu to jen jako svůj pohled na věc. Já nemám moc rád nějaký zbytečný pravidla ještě k těm co už máme v zákonech.
Asi je to i tim, že mi příde, že se tady prohlašujeme za svobodný, ale za chvilku nebudeš moct ani lyžovat bez helmy atp. Neřikám že většina těch příkazů neni v rámci bezpečí, ale se snad můžu rozhodnout sám jak se sebou naložim....

...ty se naloš do lihu, to ti debigsmile

vogo hulit špekáčky mu taky de, ale pozor, to už je mimo zákonsurprisedbigsmilesmokinsmokinsmokin


doba je temná...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr