Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Přední brzdiče na B6

Slamescu (Člen)
16.01.2008 16:40:52
Offline

Přední brzdiče na B6

Zdar chlapi. Mám dotaz na zkušené Bandiťáky. Dají se použít brzdiče z B6 od rv 00 výš na B6 do roku 99. Popřípadě že ne, nemáte někdo doma na starou B6ku?help Mám je strašně vyběhaný a nevrcí se na těch třmenech. Pístky se vrací a netečou, ale pořád to zůstává brzdit. Dík za rady. K

Antihero (Člen)
16.01.2008 20:19:19
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

...se mě zdá, že pokud by bylo něco vyběhaný, bude to lítat až moc a ne drhnoutidontknow
...vem to co tam máš, rozeber, očisti pořádně ty tyčky na kterejch to běhá, namaž a nemáš trable.
...to, že desky trocha šudlí o kotouče i když neni zmáčklá brzdová páčka je normální, vrací se to jen těma gumovejma kroužkama co těsní tlačný válečky.


There's a pie in the sky when you die.
Bedřich (Člen)
17.01.2008 21:21:40
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Čus,

může to tam bejt zakvetlý - vyčistit. Ale jestli je budeš kupovat tak já bych od tebe jednu věc koupil tohle

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/front_calipers.jpg



ten hliníkovej třmen, na kterém pluje brzdič(jde do toho šrob 14)

Mám tam strženej závit na kousku a projistotu bych to vyměnil.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Antihero (Člen)
17.01.2008 21:45:08
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

...a právě ta tyčka 7 se nejspíš kouše.
nebo pak sou sežraný gumičky 2.
ty třmeny nemůžou být vpussy


There's a pie in the sky when you die.
Slamescu (Člen)
17.01.2008 23:25:13
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Přesně tak. Kouše se to na tý tyčce, protože je to tak vyběhaný že se to kříží a nechce se to pustit. Dělám trochu do aut takže vyčištěný promazaný a rozhejbaný to je už několikrát. Pístky jak jsem psal chodí volně. Tlak brzdovky tam taky nezůstává, zkoušel jsem i povolit odvzdušňováky. Stačí do toho párkrát klepnout kladívkem a povolí to.
Nejspíš vím co tomu je, ale otázka zněla jestli jdou použít brzdiče z B6 00 výš na B6 99 níž. Toť o to oč tu běží.help
Pokud mi něco zůstane co se bude hodit někomu dalšímu, rád se o to podělím.
Jinak dík za rady Karel

Georges (Člen)
18.01.2008 17:24:56
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Když se chce, tak tam jde všechno...evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Georges/DSC03417.JPG



ps: doufám že sem to nezadal blbě bigsmile

barynek (Člen)
20.01.2008 23:12:58
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Georges psal:

Když se chce, tak tam jde všechno...evil

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … C03417.JPG

ps: doufám že sem to nezadal blbě bigsmile

zlatý český ručičkysmile1


Bandit 4EVER!!!
Slamescu (Člen)
21.01.2008 19:00:45
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Tak jsou úplně jiný. Teď jsem to okouknul na Melounkový Holčičce. Jiná rozteč přichycení k vidlím a dál jsem to ani nezkoumal. Karel

Meloun (Člen)
21.01.2008 19:28:31
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Slamescu psal:

Tak jsou úplně jiný. Teď jsem to okouknul na Melounkový Holčičce. Jiná rozteč přichycení k vidlím a dál jsem to ani nezkoumal. Karel

surprisedsurprisedidontknow


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
21.01.2008 21:48:22
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

...a myslels melounka tu, nebo melouna toho? to sou dva různý lidi totiž smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
21.01.2008 21:57:16
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Onasisu:
Velkej ůůůspěch.good
Doma to má ten správnej vodstín,ty tvoje zářivky sou teda děsný.evil

Slamescu (Člen)
25.01.2008 22:48:15
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Myslel jsem Tu. Bo s ní žiju.bigsmile Melounka Hruškovou a ne Melouna. idontknow

Bedřich (Člen)
26.01.2008 09:30:08
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Slamescu psal:

Tak jsou úplně jiný. Teď jsem to okouknul na Melounkový Holčičce. Jiná rozteč přichycení k vidlím a dál jsem to ani nezkoumal. Karel

Ono je těžký redit. Kdyby jsi pořádně vyplnil profil a flák tam nějakou fotku tak půjde všechno líp.

To chceš říct, že tam máš jiné třmeny? Nebo tam máš ty co jsou na to fiši nahoře a vydle se ti dole rozchází, tím je třemen hodně vyjetej a pak se to kouše?

Tak takhle sem to měl tak ale stím, že ten borec předemnou dohnal tu větší rozteč vypodložením třmenu podložkama. Musel jsem tam dát delší šrouby. Vypadáto na křivý vydle či brejle.

Bych se divil, kdyby ti to netáhlo na nějakou stranu když pustíš řidítkaidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
26.01.2008 17:15:15
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

KOVAL psal:

Onasisu:
Velkej ůůůspěch.good
Doma to má ten správnej vodstín,ty tvoje zářivky sou teda děsný.evil

...hlavně žes frfňal bigsmile chtěls duknu, dal sem duknu né bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
26.01.2008 17:16:35
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Slamescu psal:

Myslel jsem Tu. Bo s ní žiju.bigsmile Melounka Hruškovou a ne Melouna. idontknow

...nojó, tak to už sem doma good pozdravuj jí bigsmile
...ale jak to, že to zlobí surprised smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Slamescu (Člen)
26.01.2008 21:48:29
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Ne ne neboj, to nezlobí na Melounkově Holčičce, ale na mojí B6 co jsem si koupil pro radost. Ale už to asi bude OK.good Já jsem si taky musel koupit Banditku abych neměl jenom tu podle Vás jebku FZ6.idontknow Abych mohl s Váma chodit na beer přeci

Slamescu (Člen)
26.01.2008 22:23:47
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Bedřich psal:
Slamescu psal:

Tak jsou úplně jiný. Teď jsem to okouknul na Melounkový Holčičce. Jiná rozteč přichycení k vidlím a dál jsem to ani nezkoumal. Karel

Ono je těžký redit. Kdyby jsi pořádně vyplnil profil a flák tam nějakou fotku tak půjde všechno líp.

To chceš říct, že tam máš jiné třmeny? Nebo tam máš ty co jsou na to fiši nahoře a vydle se ti dole rozchází, tím je třemen hodně vyjetej a pak se to kouše?

Tak takhle sem to měl tak ale stím, že ten borec předemnou dohnal tu větší rozteč vypodložením třmenu podložkama. Musel jsem tam dát delší šrouby. Vypadáto na křivý vydle či brejle.

Bych se divil, kdyby ti to netáhlo na nějakou stranu když pustíš řidítkaidontknow

Tak už jsem to doplnil ten profil aby se o mě vědělo všechno. good

Mám tam originál všechno jako na fiši. Akorát se křížil brzdič na těch tyčkách na kterých popojíždí při brždění a při odbrždění má popojet zpátky. Tak to nedělal. Nepopojel po těch tyčkách a zůstal brzdit. Když jsi do toho klepnul tak zase odskočil a už nepřibrždoval. bad
Dík za snahu už je to vyřešený. Mám je celý zrepáslý a běhaj jak zamlada.bigsmile

osiris (Člen)
26.01.2008 22:36:48
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Slamescu psal:

Ne ne neboj, to nezlobí na Melounkově Holčičce, ale na mojí B6 co jsem si koupil pro radost. Ale už to asi bude OK.good Já jsem si taky musel koupit Banditku abych neměl jenom tu podle Vás jebku FZ6.idontknow Abych mohl s Váma chodit na beer přeci

goodgoodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Melounek (Člen)
26.01.2008 22:41:21
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Ahoj Osi tak Já už jsem se taky přihlásila. Konečně. Tady od Slamesca to šlo, když to Fresh u nás všude obsadil to přihlašování.

Inženýrek (Člen)
19.05.2013 13:05:33
Offline

Re: Přední brzdiče na B6

Začaly mi hrkat brzdiče na předku.
Brzdy chodí dobře, vracejí se v pohodě, ale právě při povolení maj docela vůli vůči plotně přichycení k vidli.
Krom toho je vyžvejkaný uchycení desky a v tom je asi největší trabl toho hrkání.
Dá se tahle plotna někde sehnat?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_93706.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861_jpg.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1861__1.jpg

* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr