Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

sonyk (Člen)
16.01.2008 16:45:51
Offline

Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

cuss kluci

mam v planu objednat padaky a kluzaky z http://www.malyweb.cz/padaky/?mw=22

zatim sem s komunikaci a pristupem spokojenej.

mate je nekdo?a nebyl nejaky problem?

Diky


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
16.01.2008 17:34:37
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Problém nebyl...
Ačkoli nerad dávám vydělat takovým vychcánkům,musel jsem-nechtělo se mi s tím crcat a potřeboval jsem jezdit..
Dělá to ale docela obstojně-jediný,co bych ovšem okamžitě vyměnil jsou ty šroubky..jedno dotažení toho imbusu a díra pomalu kulatáheadshake


PURE NAKED BIKE!
marcoo (Člen)
16.01.2008 17:53:47
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

Problém nebyl...
Ačkoli nerad dávám vydělat takovým vychcánkům,musel jsem-nechtělo se mi s tím crcat a potřeboval jsem jezdit..
Dělá to ale docela obstojně-jediný,co bych ovšem okamžitě vyměnil jsou ty šroubky..jedno dotažení toho imbusu a díra pomalu kulatáheadshake

Vychcánkům?? Proč vychcánkům? co je na nich vychcanýho?

PALOUS (Člen)
16.01.2008 17:55:09
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Jo a když se jede dál tak si na to můžeš mrsknout haxny jak na čoprugoodměl sem teda iný z RD mota heč za 1300kčgood


Jebat motorky :-)
Datel (Člen)
16.01.2008 17:56:58
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Budou fungovat 100%-něgood

PALOUS (Člen)
16.01.2008 17:58:10
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Datel psal:

Budou fungovat 100%-něgood

Ty z RD?bigsmile


Jebat motorky :-)
Datel (Člen)
16.01.2008 18:00:00
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

PALOUS psal:
Datel psal:

Budou fungovat 100%-něgood

Ty z RD?bigsmile

bigsmilebigsmile....když si je dodělaš doma, tak jogood

PALOUS (Člen)
16.01.2008 18:01:42
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Datel psal:
PALOUS psal:
Datel psal:

Budou fungovat 100%-něgood

Ty z RD?bigsmile

bigsmilebigsmile....když si je dodělaš doma, tak jogood

Tam pásly jak prdel na hrneccoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
16.01.2008 18:08:23
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

marcoo psal:
Meloun psal:

Problém nebyl...
Ačkoli nerad dávám vydělat takovým vychcánkům,musel jsem-nechtělo se mi s tím crcat a potřeboval jsem jezdit..
Dělá to ale docela obstojně-jediný,co bych ovšem okamžitě vyměnil jsou ty šroubky..jedno dotažení toho imbusu a díra pomalu kulatáheadshake

Vychcánkům?? Proč vychcánkům? co je na nich vychcanýho?

Celej ten kšeft mi přijde trochu podivnej..nechat si to mrskat někde na frézce za pakatel a pak to prodávat...
Vychcaný jsem asi přehnal...zkrátka z mýho pohledu je to tak,že věc,kterou si zvládnu udělat sám, nerad kupuju...nic víc v tom nehledej...


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
16.01.2008 18:14:46
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

PALOUS psal:
Datel psal:
PALOUS psal:


Ty z RD?bigsmile

bigsmilebigsmile....když si je dodělaš doma, tak jogood

Tam pásly jak prdel na hrneccoolsmokinsmokinsmokin

Ok. Tak tady máš naši konverzaci:

Dobrý den,
<
<
<
< Jak jste > namontoval padáky? Byly s tím ještě problémy.
<
< > Děkuji
<
< Martin Drašnar - RDmoto
< > rdmoto@email.cz
< tel.: 731 563 156
< www.rdmoto.cz
/><
<
<
<
<
>

Martin Drašnar - RDmoto
rdmoto@email.cz
tel.: 731 563 156
www.rdmoto.cz

-------------------------------------------------------------------------------------------------
------------ Původní zpráva ------------
> Od: Tomáš Datel Daněk <goodway@seznam.cz>
> Předmět: Re: padáky
> Datum: 07.2.2106 07:28:15
> ---------------------------------------------
> Bohužel ano!

1/ Zřejmě jste nezkusil u pravého padáku namontovat > krycí plast se směrovkou, protože kdyby ano, tak by jste zjistil, že spodní očko > pro upevnění plastu šroubkem k rámu neprojde mezerou, která je vyfrézována mezi > šrouby pro upevnění plotny k rámu.
Také by jste zjistil, že i když plotnu > upravíte ( např. pilníkem ) a očko tam napasírujete, tak tam dotyčný šroubek > nenašroubujete, protože tam zavazí hlavička inbus šroubku, kterým je > přišroubovaná plotna padáku

2/ Krátké šroubky pro pravou > plotnu.....cca o 5mm

3/ U pravé plotny po instalaci vznikne mezera > u šroubu k motoru (myslím o průměru 12mm) mezi plotnou a > rámem................konstrukčně absolutní zhovadilost, protože to nejde > dotáhnou bez deformace plotny a šroubů

4/ u levé plotny dlouhý > vymezovací váleček ke šroubu

Když jsem to zjistil, tak jsem Vám > volal. Naštěstí jste mi to nevzal................Sada za 1.700,- a takové > problémy...........

Pokud Vám nebude něco jasné, tak mi klidně > zavolejte. Již jsem klidný a rád poradím aby jste měl jen spokojené > zákazníky.

S pozdravem

T. Daněk

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobrý den,

omlouvám se za takové problémy a musím to s Vámi nějak srovnat, když budete něco shánět zkuste mi napsat a tím se Vám alespoň trochu revanžovat.

S pozdravem Drašnar

Neříkám. Ochotný byl, ale co je mě to platné, když to nefunguje a musím si to dodělávat sám?idontknow


..........a vůbec woeassbigsmile

Datel (Člen)
16.01.2008 18:20:58
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:
marcoo psal:
Meloun psal:

Problém nebyl...
Ačkoli nerad dávám vydělat takovým vychcánkům,musel jsem-nechtělo se mi s tím crcat a potřeboval jsem jezdit..
Dělá to ale docela obstojně-jediný,co bych ovšem okamžitě vyměnil jsou ty šroubky..jedno dotažení toho imbusu a díra pomalu kulatáheadshake

Vychcánkům?? Proč vychcánkům? co je na nich vychcanýho?

Celej ten kšeft mi přijde trochu podivnej..nechat si to mrskat někde na frézce za pakatel a pak to prodávat...
Vychcaný jsem asi přehnal...zkrátka z mýho pohledu je to tak,že věc,kterou si zvládnu udělat sám, nerad kupuju...nic víc v tom nehledej...

Jenže ono to není tak jednoduché. Pokud si to děláš sám a jen pro sebe, tak není problém a člověk podstoupí i spoustu starostí, které ani nechce vidět už jen pro to nadšení, že si to dokážeš udělat sám.
Pokud to chceš dělat pro víc lidí, tak už sám nezvládáš a musíš to někomu zadat na kšeft a takoví lidi si to už nechají zaplatit......

Já na tom nevidím nic špatného.......nechápu proč se na někoho mám dívat přes prsty jen proto, že mě to neudělá zadarmo či jen za hodnotu materiáluidontknow

PALOUS (Člen)
16.01.2008 18:27:48
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

nevěřím že by se na bandasce tak sekidontknowjen jesi sis to nevobědnal na nějakej mrdkostrojbigsmile


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
16.01.2008 18:29:12
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Napsal jsem snad něco,že jsem to chtěl zadarmo?surprised
Ty peníze mi jsou ukradený...
Jen nerad zrovna takový věci od někoho kupuju,když mám tu možnost si to dělat sám-chápete?
Satanžel nebyl na to čas-takže jako poslední možnost bylo tohle..
Se taky každej chytáte každý kraviny!evilheadshake


PURE NAKED BIKE!
Datel (Člen)
16.01.2008 18:34:09
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

PALOUS psal:

nevěřím že by se na bandasce tak sekidontknowjen jesi sis to nevobědnal na nějakej mrdkostrojbigsmile

jj! Bylo to na Pólin mrdkostroj bigsmile

Datel (Člen)
16.01.2008 18:38:51
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

Napsal jsem snad něco,že jsem to chtěl zadarmo?surprised
Ty peníze mi jsou ukradený...
Jen nerad zrovna takový věci od někoho kupuju,když mám tu možnost si to dělat sám-chápete?

Vyznělo to tak.
99% lidí ty možnosti nemá a je rád, že to tihle "garážníci" jsou ochotni dělat..good

Martin B12 (Člen)
16.01.2008 18:43:52
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

a já si je objednával u Datla ale asi neklapnou surprisedsmile1


street triple picco
Datel (Člen)
16.01.2008 18:48:18
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Martin B12 psal:

a já si je objednával u Datla ale asi neklapnou surprisedsmile1

ále budou, ale soustružník je Slovák, tak má jiný smysl pro realitubigsmile .............člověk na něho musí ofafrně aby se mu nezpěnila krefbigsmile

Martin B12 (Člen)
16.01.2008 18:51:54
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Datel psal:
Martin B12 psal:

a já si je objednával u Datla ale asi neklapnou surprisedsmile1

ále budou, ale soustružník je Slovák, tak má jiný smysl pro realitubigsmile .............člověk na něho musí ofafrně aby se mu nezpěnila krefbigsmile

pohoda, čekám good

a ty od tebe mám oveřený kreštestem a uspěli goodsmokin


street triple picco
Datel (Člen)
16.01.2008 18:55:11
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Martin B12 psal:
Datel psal:
Martin B12 psal:

a já si je objednával u Datla ale asi neklapnou surprisedsmile1

ále budou, ale soustružník je Slovák, tak má jiný smysl pro realitubigsmile .............člověk na něho musí ofafrně aby se mu nezpěnila krefbigsmile

pohoda, čekám good

a ty od tebe mám oveřený kreštestem a uspěli goodsmokin

si piš! A už jsem si je upravil pro dalšígoodbigsmile

barynek (Člen)
16.01.2008 19:09:41
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

To Datel: a kolik by koštovali ty tvoje super padáky a umíš to i v černý barvě? Pro rejpaly, přinejhorším si to nabarvim a nalakuju domasmile1
jo a co třeba kluzáky? Máš tu možnost? Díkgood


Bandit 4EVER!!!
Martin B12 (Člen)
16.01.2008 19:14:16
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

další masovka bigsmile


street triple picco
Datel (Člen)
16.01.2008 19:24:17
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

barynek psal:

To Datel: a kolik by koštovali ty tvoje super padáky a umíš to i v černý barvě? Pro rejpaly, přinejhorším si to nabarvim a nalakuju domasmile1
jo a co třeba kluzáky? Máš tu možnost? Díkgood

Sorry, ale už to nedělám. Nemám na to čas ani chuť. Dělám to jen na revanš......

Doporučuju ti ten odkaz nahoře good

Newada (Člen)
16.01.2008 19:36:01
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

sonyk psal:

cuss kluci

mam v planu objednat padaky a kluzaky z http://www.malyweb.cz/padaky/?mw=22

zatim sem s komunikaci a pristupem spokojenej.

mate je nekdo?a nebyl nejaky problem?

Diky

Počkej na Sněžnýho psa, pokud bude v dobrém rozmaru, tak možná přidá svoje zkušenosti.


jak dlouho ještě?
barynek (Člen)
16.01.2008 19:39:00
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Datel psal:
barynek psal:

To Datel: a kolik by koštovali ty tvoje super padáky a umíš to i v černý barvě? Pro rejpaly, přinejhorším si to nabarvim a nalakuju domasmile1
jo a co třeba kluzáky? Máš tu možnost? Díkgood

Sorry, ale už to nedělám. Nemám na to čas ani chuť. Dělám to jen na revanš......

Doporučuju ti ten odkaz nahoře good

tož koukal jsem ale když jsi tu byl zmíněnej, tak jsem to zkusilsmile1 případně je tu někdo kromě tebe kdo by to uměl? Mám nějaký plány a vypadaj mooc hezky tak se ptám a sháním..


Bandit 4EVER!!!
Wencl (Člen)
16.01.2008 19:39:24
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Nejlepšejší je nepadat a pak se nemusí ani řešit hříbky. Já jezdím na hříbky na Oravu (SK), tam je to paráda, semtam potkáte aj čolka, mloka, medvěda, poláka na brusinkách a jinou divokou zvěř...bigsmile

luig (Člen)
16.01.2008 20:02:43
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

barynek psal:
Datel psal:
barynek psal:

To Datel: a kolik by koštovali ty tvoje super padáky a umíš to i v černý barvě? Pro rejpaly, přinejhorším si to nabarvim a nalakuju domasmile1
jo a co třeba kluzáky? Máš tu možnost? Díkgood

Sorry, ale už to nedělám. Nemám na to čas ani chuť. Dělám to jen na revanš......

Doporučuju ti ten odkaz nahoře good

tož koukal jsem ale když jsi tu byl zmíněnej, tak jsem to zkusilsmile1 případně je tu někdo kromě tebe kdo by to uměl? Mám nějaký plány a vypadaj mooc hezky tak se ptám a sháním..

ne asi říkám ti ty tvoje ti vysoustruží každej jetel se soustruhem, je na tom hovno, ojaaaa


Ne asi
barynek (Člen)
16.01.2008 20:13:37
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

luig psal:
barynek psal:
Datel psal:


Sorry, ale už to nedělám. Nemám na to čas ani chuť. Dělám to jen na revanš......

Doporučuju ti ten odkaz nahoře good

tož koukal jsem ale když jsi tu byl zmíněnej, tak jsem to zkusilsmile1 případně je tu někdo kromě tebe kdo by to uměl? Mám nějaký plány a vypadaj mooc hezky tak se ptám a sháním..

ne asi říkám ti ty tvoje ti vysoustruží každej jetel se soustruhem, je na tom hovno, ojaaaa

tak mi pussy sežen jednoho kdo to udelá a bude a nehraj furt chytrýho, oja

jinak co říkáte na tuty?
http://motoprislusenstvi.centrum-nakupu … uma-chrom/
výhoda oproti hříbkům je nebo není nebo nevýhoda? Prosím LUige aby se nevyjadřoval bo ví o tom hovnobigsmile


Bandit 4EVER!!!
luig (Člen)
16.01.2008 20:19:27
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

barynek psal:

tak mi pussy sežen jednoho kdo to udelá a bude a nehraj furt chytrýho, oja

Neni problém

barynek psal:

jinak co říkáte na tuty?
http://motoprislusenstvi.centrum-nakupu … uma-chrom/
výhoda oproti hříbkům je nebo není nebo nevýhoda? Prosím LUige aby se nevyjadřoval bo ví o tom hovnobigsmile

Nějak ti ten odkaz nefungujebigsmile


Ne asi
barynek (Člen)
16.01.2008 20:20:44
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

luig psal:
barynek psal:

tak mi pussy sežen jednoho kdo to udelá a bude a nehraj furt chytrýho, oja

Neni problém

barynek psal:

jinak co říkáte na tuty?
http://motoprislusenstvi.centrum-nakupu … uma-chrom/
výhoda oproti hříbkům je nebo není nebo nevýhoda? Prosím LUige aby se nevyjadřoval bo ví o tom hovnobigsmile

Nějak ti ten odkaz nefungujebigsmile

1. jsem na tebe zvědavej.
2. mě ten odkaz funguje bez problémů, nemužu za to že to máš na pussy a nejede ti tobigsmile


Bandit 4EVER!!!
Fulltank (Člen)
16.01.2008 20:21:02
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Poradte! Mam moznost si ty padaky (protektory) nechat udelat z nerezu za podobnou cenu.Asi nebudou tak perfektni jako kupovany. CO je lepsi vyrobeny nebo kupovany? idontknow

marcoo (Člen)
16.01.2008 20:22:48
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Datel psal:
Meloun psal:
marcoo psal:


Vychcánkům?? Proč vychcánkům? co je na nich vychcanýho?

Celej ten kšeft mi přijde trochu podivnej..nechat si to mrskat někde na frézce za pakatel a pak to prodávat...
Vychcaný jsem asi přehnal...zkrátka z mýho pohledu je to tak,že věc,kterou si zvládnu udělat sám, nerad kupuju...nic víc v tom nehledej...

Jenže ono to není tak jednoduché. Pokud si to děláš sám a jen pro sebe, tak není problém a člověk podstoupí i spoustu starostí, které ani nechce vidět už jen pro to nadšení, že si to dokážeš udělat sám.
Pokud to chceš dělat pro víc lidí, tak už sám nezvládáš a musíš to někomu zadat na kšeft a takoví lidi si to už nechají zaplatit......

Já na tom nevidím nic špatného.......nechápu proč se na někoho mám dívat přes prsty jen proto, že mě to neudělá zadarmo či jen za hodnotu materiáluidontknow

přesně tak...nevidím na tom nic špatnýho.HLAVNĚ...Meloun...povídáš..NECHAJ SI TO DĚLAT NĚKDE NA FRÉZCE....no a kdo to vyrábí jinak? Myslíš že někdo jinej za 2x větší prachy ti to doveze z kosmu???? Postup je si myslím stejnej.No ale pokud s nimi máš nějakou negativní zkušenost,poděl se.já padáky teda nemám ale rád si něco poslechnu protože nějaký hledám.

Antihero (Člen)
16.01.2008 20:24:55
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

RUTAN je celkem spolehlivej v jednání.
Potom co sem mu poslal fotky hříbku vyrvanýho při kreši z té plotny kterou to drží k trubkám rámu, je dokonce zesílil a teď už by to mělo být ok. Mě to tenkrát ulomilo 7 žeber z motoru.
Jenom nechápu proč všude píše, že to dělá z duralu když to je prachsprostej matlavej hliník.headshake


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
16.01.2008 20:28:07
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Fulltank psal:

Poradte! Mam moznost si ty padaky (protektory) nechat udelat z nerezu za podobnou cenu.Asi nebudou tak perfektni jako kupovany. CO je lepsi vyrobeny nebo kupovany? idontknow

Z nerezu to bude mít tak 3 kila.
Ideální by byl dural, ale...viz výše.
...všichni šidí kde se dá.


There's a pie in the sky when you die.
Fulltank (Člen)
16.01.2008 20:38:17
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Antihero psal:
Fulltank psal:

Poradte! Mam moznost si ty padaky (protektory) nechat udelat z nerezu za podobnou cenu.Asi nebudou tak perfektni jako kupovany. CO je lepsi vyrobeny nebo kupovany? idontknow

Z nerezu to bude mít tak 3 kila.
Ideální by byl dural, ale...viz výše.
...všichni šidí kde se dá.

Ta vaha by mi nejak nevadila a 3 kila jsou prehnany good No prave sem myslel, ze to je z duralu a von jen hlnik idontknow

nety (Člen)
16.01.2008 20:52:41
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

já mam asi nejtěžší padáky na světě.. přes 3 kila maj určitě ale sú krásný a z nerezový chirugický oceli... tipuju že maj tak 15 kg. Já si na nějaký ty gramy nehraju bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Meloun (Člen)
16.01.2008 21:03:50
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Tak fajn-nechme teda náhled na Rutanův kšeft už bejtgood
Pozitiva:
-Dost masivní-oproti těm šmejdů z krámu například..
-Pásnou tam skvěle..
-širokej výběr motorek,popř. na zakázku...

Negativa:
-Někdo psal,že z hliníku-nevim,nestudoval jsem..
-Bral jsem leštěný,ačkoli jsem je leštěný nechtěl,ptž jako starej leštič bych si to zfouknul sám-měl jen leštěný,ale nechal mi je za cenu neleštěnejch-tz. o 2 kila levněji-přístup tedygood,ovšem vyleštěno na pussy-hluboký drážky od obráběníbad
-Šrouby měkké-žádnej pevnostní šroub,podle váhy spíš taky nějakej lehčí kov...

To je asi tak vše..
Jo-a z matlavýho hliníku/duralu se to dělá proto,aby to při kreši "klouzalo" po asfaltu!surprised
Ocel se ti taky může pěkně hryznout a nadělat víc škody,než užitku!bad


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
16.01.2008 21:26:39
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

To je asi tak vše..
Jo-a z matlavýho hliníku/duralu se to dělá proto,aby to při kreši "klouzalo" po asfaltu!surprised
Ocel se ti taky může pěkně hryznout a nadělat víc škody,než užitku!bad

to důležitý si napsal až nakonecgood hříbky sou v tomhle dost nebezpečný, nejlepčí sou ze silonugood a když hříbkovej tak nejlépe kombinovat s kluzákem na palicigood ty trubkáče nebrat, při prvnim většim náklonu s nima drbneš vo zem a letíš do pussy


doba je temná...
osiris (Člen)
16.01.2008 21:26:48
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...když nepovolí padák, povolí to jinde a to je horší


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
16.01.2008 21:31:22
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...k byznysu neříkám ani půl slova, radši tu věc koupím, páč je jasný, že když to bude dělat kámoš bude to trvat půl roku a finální dopasovávání bude porod. Takhle koupíš-namontuješ-jedeš.
...paseku v mým případě nadělal ten hliník ptž se to urvalo a dojebalo motor. Navíc měkkej hřib se ubrousil až na ten zapuštěnej šroub a stejně sem probrousil i víko motoru.
...Jenom píšu co se mi stalo a zbytek ať si rozhodnou ti co kupujou.
RUTANA doporučuju pro seriozní jednání a (teď už) dobrou kvalitu.


There's a pie in the sky when you die.
inkvizitorr (Administrator)
16.01.2008 21:45:28
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

jo, teď už to bude asi hodně dobrý, jenom houska tam byl asi třikrát než to vůbec moh namontovat na bajk a myslim že eště teď má oba hříbky stejně velký i když je motor excentricky vysazenej, tudíž jedna strana napičubadbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Newada (Člen)
16.01.2008 21:46:40
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

a proto neleštit mohutný hříbky a radši mohutný nudle. ha bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
sonyk (Člen)
16.01.2008 21:48:20
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

presne tak Jirka Silver , me poslal nakres a poradil co a jak. Jenze je kolem toho moc litani shaneni a otravovani jinych z vas co maj svych starosti dost. Proto jsem vomrknul tenhle malyweb.cz cena se mi zda prijatelna i kdyz bejt mensi nelobyl bych se. nevim na kolik bych se dostal kdybych si to nechal freznout udelat vsechyn podlozky sehant srouby attd, plus vylestit. 2800 holt objetuju za padaky a kluzaky. Jen jestli neni nejakj problem s dorucenim ci pozdejsi funkcnosti a montazi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
16.01.2008 21:54:54
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

takze radsi vzit ty silonovy jo? a chtel sem k tomu lesteny kluzaky no pac jiny si nedokazu na tom mojim stroji predstavit. puvodne sem chtel teda lesteny duralovy ale pokud je silon lepsi vemu silon co kluci? vim o tom hovno.

Rutan je dobrej pise hend povidal ze s duralem neni problem ze to udrzi ale pokud silon lip zafunguje pri crashi tak vemu to o estetiku zase az tak nejde.

tak jak?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Newada (Člen)
16.01.2008 21:59:06
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

sonyk psal:

takze radsi vzit ty silonovy jo? a chtel sem k tomu lesteny kluzaky no pac jiny si nedokazu na tom mojim stroji predstavit. puvodne sem chtel teda lesteny duralovy ale pokud je silon lepsi vemu silon co kluci? vim o tom hovno.

Rutan je dobrej pise hend povidal ze s duralem neni problem ze to udrzi ale pokud silon lip zafunguje pri crashi tak vemu to o estetiku zase az tak nejde.

tak jak?

Co furt řešíte pičy. bigsmile Jedinej kdo s tim pořádně mrdnul je otec teda otčím furat a ten se jasně vyjádřil na vodkazy vám jebu. bigsmilebigsmile na takový to domácí mrdání stačí cokoliv. bigsmilebigsmilebigsmile


jak dlouho ještě?
Meloun (Člen)
16.01.2008 22:03:47
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Nenech se oblbovat tím,co je podle koho lepší..
Aź to napereš předkem do něčeho,tak ti budou padáky a kluzáky k hounu..
Vem,co se ti líbí a o případnejch bouračkách raději ani nepřemejšlej..
To by pak ček nesměl jezdit vůbec a jen to v garáži leštit!idontknow


PURE NAKED BIKE!
sonyk (Člen)
16.01.2008 22:05:17
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

jasna no ale kupuju to pac se ridim tim ze dkyz se nevoblecu zakon schvalnosti udela ze stim plesknu a budu mit lisej proto si kupuju padaky aby zakon schvalnosti neudelal ze nekde lehce padnu a zkurvim motor.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Meloun (Člen)
16.01.2008 22:12:28
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Jasný-padáky určitěgood
Opodstatnění to dozajista má!
Ale jaký je už na tobě-co se ti víc líbí..
Nikdy nevíš,jak zrovna s tím mrdneš a jak se to zachová..


PURE NAKED BIKE!
marcoo (Člen)
16.01.2008 22:14:48
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

podle mě,ideální volba je půlkulatý hřiby ze silonu.estetiku to neplní ale funkčnost asi jo.

sonyk (Člen)
16.01.2008 22:14:53
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

toz ok, objednam od rutana pristi tejden diky kluci


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Newada (Člen)
16.01.2008 22:21:36
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

Jasný-padáky určitěgood
Opodstatnění to dozajista má!
Ale jaký je už na tobě-co se ti víc líbí..
Nikdy nevíš,jak zrovna s tím mrdneš a jak se to zachová..

to je vono a z podřenejch vík je štěrbina přes celej blok, bo si trefil cokoliv co se kolem těch silnic nachází a teď si vyber.


jak dlouho ještě?
Meloun (Člen)
16.01.2008 22:26:13
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

To se nedá holt nic dělat...buď máš smůlu a je to v pussy anebo to napálíš dobře(relativně)
Klid na duši můžeš mít aspoň ten,že tam nějakej protektor je..
To už snad pak jedině posvařovat kolem motoru nějakou klec!surprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
killerrebel (Člen)
16.01.2008 22:53:26
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Tak ja tu taky přispěju: ja jsem kupoval na svou B650 u RDmoto protože tam vypadali solidně. Kdyby uchycení bylo jak na B600 tak by mi to tatka zrobil v práci ale 650 to ma jinak tak jsem si to pořídil. No ale padaky přišli jak měli přijít ale po namontování se kouknu a je to mírně nakřivou a šrouby kapku dlouhe (trčí) no tak jsem mu pisal email i s fotkama no a asi tedka po 4 měsícich nějake te domluvy mi napisal že udělali uplně jine řešení že mi pošle nvou sadu takže uvidíme co mi příjde, ale zatim si myslím že ten Drašnar je solidní typek a zaleží mu na zakaznicich. good pak dam vědět jak to dopadlo během 2 tydnu by mi to mělo přijít. bigsmile

sonyk (Člen)
16.01.2008 23:06:25
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

4 mesice cekat nez ti nejak vyresi? to neni zrovna seriozni jednani.

Mozna sem to jen blbe pochopil smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
marcoo (Člen)
16.01.2008 23:56:20
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

no u rd moto jsem obědnával laďáky. (dva pod sedlo) obědnal jsem ixil za cca 12700. Nejdřív jo jo jo bude do týdne,čekaljsem 3 týdny ale budiž,nespěchal jsem na to.Tak pak volal že ze slávou dorazily.tak mu říkám fajn,stavímse u vás v těch Lukavicích,protože vim kd to tam je on fajn fajn tak zítra v 15,00. přijedu tam a koukal na mě jak puk.A on,no ale on je má kolega v rychnově.surprised Povídám mu,ale dohodli jsme se včera že přijedu sem k vám a on to není možný,obědnaný věcimývá kolega v rychnově.No takže on mi přijde dost pobrkanej.Do finále teda jedu do toho rychnova a cpe mi lasery za nějakých 17 tis.Říkám mu,že jsem měl obědnaný ixily....vytáh bloček a ukazoval moje jméno s poznámkou LASER. No takže tam nějaká ta obědnávka vázne.počkal jsem si další tejden ale už sem si to nechal dovýst.Hlavně maj nějakej internetovej shop a obědnává se to tam tak,že obědnáte,čekáte,čekáte a čekáte a když tam po týdu zavolám tak vyhrkne že tam žádnou takovou obědnávku nemá.Můj názor na ně .... sice ochotnej,ale houby si pamatuje a obchod je zmatenej jako on sám.Ale přístup v pohodě.žádnej jinej problém

Michal Dk (Člen)
17.01.2008 06:18:13
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Jak píše Marcoo, RD moto zmatek nad zmatek a navíc lže.bad

K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 07:19:19
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

Napsal jsem snad něco,že jsem to chtěl zadarmo?surprised
Ty peníze mi jsou ukradený...
Jen nerad zrovna takový věci od někoho kupuju,když mám tu možnost si to dělat sám-chápete?
Satanžel nebyl na to čas-takže jako poslední možnost bylo tohle..
Se taky každej chytáte každý kraviny!evilheadshake

Tohle slovo zadarmo vždycky milujusmile1Protože pokud ti to někdo nedělá na revanž za něco tak je to dost zcestný.Jen materiál na ty padáky vyjde asi na 450,- a je s tím když máš štěstí tak 3 - 4 hodiny sraní a to ti žádnej garážník za 50 na hodinu dělat nebude.takže když to sečtu jsi na stejným jako když je koupíš.pokud si to dělaš opravdu sám tak si v tom jen za materiál a vlastní nervy.
Taky jsem si je dělal komplet sám a těch kurev a pussy padlo nepočítaněsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
17.01.2008 09:09:52
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Napsal jsem snad něco,že jsem to chtěl zadarmo?surprised
Ty peníze mi jsou ukradený...
Jen nerad zrovna takový věci od někoho kupuju,když mám tu možnost si to dělat sám-chápete?
Satanžel nebyl na to čas-takže jako poslední možnost bylo tohle..
Se taky každej chytáte každý kraviny!evilheadshake

Tohle slovo zadarmo vždycky milujusmile1Protože pokud ti to někdo nedělá na revanž za něco tak je to dost zcestný.Jen materiál na ty padáky vyjde asi na 450,- a je s tím když máš štěstí tak 3 - 4 hodiny sraní a to ti žádnej garážník za 50 na hodinu dělat nebude.takže když to sečtu jsi na stejným jako když je koupíš.pokud si to dělaš opravdu sám tak si v tom jen za materiál a vlastní nervy.
Taky jsem si je dělal komplet sám a těch kurev a pussy padlo nepočítaněsmile1smile1

Máš k tomu špatnej přístup!idontknow
To se pěkně koupí basička,zatopí se v kamnech a v pohodě kecaje a popíjeje "vyrábí"smile1
Taková práce se může klidně protáhnout na celej víkend a vůbec mi to nevadígood


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
17.01.2008 11:07:45
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

pussy

všechno na hovno..

při delším pádu vám to stejně ohne ten plech na rámu a ulomí přední silenblok motoru..

na levé straně vám to zas rozvalí navíc i dekl startéru..

samo že pro sráče co s tím jen tak klouznou metr po asfaltu to snad k něčemu bude..

ale správnej "krešař" to dělá pořádně a tomu padáky jen uškodísmokin

lepší je pojistkasmile1


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 11:24:48
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Napsal jsem snad něco,že jsem to chtěl zadarmo?surprised
Ty peníze mi jsou ukradený...
Jen nerad zrovna takový věci od někoho kupuju,když mám tu možnost si to dělat sám-chápete?
Satanžel nebyl na to čas-takže jako poslední možnost bylo tohle..
Se taky každej chytáte každý kraviny!evilheadshake

Tohle slovo zadarmo vždycky milujusmile1Protože pokud ti to někdo nedělá na revanž za něco tak je to dost zcestný.Jen materiál na ty padáky vyjde asi na 450,- a je s tím když máš štěstí tak 3 - 4 hodiny sraní a to ti žádnej garážník za 50 na hodinu dělat nebude.takže když to sečtu jsi na stejným jako když je koupíš.pokud si to dělaš opravdu sám tak si v tom jen za materiál a vlastní nervy.
Taky jsem si je dělal komplet sám a těch kurev a pussy padlo nepočítaněsmile1smile1

Máš k tomu špatnej přístup!idontknow
To se pěkně koupí basička,zatopí se v kamnech a v pohodě kecaje a popíjeje "vyrábí"smile1
Taková práce se může klidně protáhnout na celej víkend a vůbec mi to nevadígood

Kdybych měl soustruh doma tak jo,ale takhle to jezdím dělat k tatíkovi do prace a tam to moc nejde.Chlastat mezi učedníkama není moc dobrej nápadbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 11:26:12
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Kelly01 psal:

pussy

všechno na hovno..

při delším pádu vám to stejně ohne ten plech na rámu a ulomí přední silenblok motoru..

na levé straně vám to zas rozvalí navíc i dekl startéru..

samo že pro sráče co s tím jen tak klouznou metr po asfaltu to snad k něčemu bude..

ale správnej "krešař" to dělá pořádně a tomu padáky jen uškodísmokin

lepší je pojistkasmile1

tak to samo,že je nejlepší havarijní pojistka,ale pokud se to jen klouzne tak to pomůže dost.Potom jsem teda asi "sráč"smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
17.01.2008 11:27:36
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

z toho vyrosteš..

prostě za to víc tahejgood


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
17.01.2008 11:29:45
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Kelly01 psal:

pussy

všechno na hovno..

při delším pádu vám to stejně ohne ten plech na rámu a ulomí přední silenblok motoru..

na levé straně vám to zas rozvalí navíc i dekl startéru..

samo že pro sráče co s tím jen tak klouznou metr po asfaltu to snad k něčemu bude..

ale správnej "krešař" to dělá pořádně a tomu padáky jen uškodísmokin

lepší je pojistkasmile1

Chlubit se tím,že často padám mi nepřijde zrovna jako nejoslnivější vlastnost..idontknow

Kdybys napsal,žes těch svejch 600 000km na mašině nebo kolik,že to ročně dáváš,neměl ani jeden kreš,tak to jóó,to bych pak asi smeknul..evil


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 11:31:55
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Kelly01 psal:

z toho vyrosteš..

prostě za to víc tahejgood

No popravdě nemyslím si že bych byl zrovna nějaká brzda.jen doufám,že jsem si pády vybral na Jawce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2008 11:52:20
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

Chlubit se tím,že často padám mi nepřijde zrovna jako nejoslnivější vlastnost..idontknow
Kdybys napsal,žes těch svejch 600 000km na mašině nebo kolik,že to ročně dáváš,neměl ani jeden kreš,tak to jóó,to bych pak asi smeknul..evil

padání prostě k motorkám patří, někdo padá víc, někdo míň, ale na každýho jednou dojde, až s tim párkrát praštíš, tak ti dojde, že neni umění padat a ani nepadat, prostě to k tomu jednou patří a až začneš řešit spíš kosti v sobě, tak tě nějaký padáky nebudou už zajímatbigsmilebigsmilebigsmile
eště sem koukal že asi nejlepčí padáky má abiksurprised to by mohlo celkem fungovat řek bych... jenom to nesmí překážet při náklonu jako třeba ty fehlingy....idontknow

http://www.suzukibandit.cz/openforum/img/avatars/photo57.jpg

doba je temná...
Meloun (Člen)
17.01.2008 11:55:59
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Vždyť ano-patří to k tomu!smile1

Ale proč na to pořád upozorňovat?
Přijde mi to něco jako často frekventovaná kauza o tom,že Busa jede 300!!surprised...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
17.01.2008 11:57:46
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

inkvizitorr psal:
Meloun psal:

Chlubit se tím,že často padám mi nepřijde zrovna jako nejoslnivější vlastnost..idontknow
Kdybys napsal,žes těch svejch 600 000km na mašině nebo kolik,že to ročně dáváš,neměl ani jeden kreš,tak to jóó,to bych pak asi smeknul..evil

padání prostě k motorkám patří, někdo padá víc, někdo míň, ale na každýho jednou dojde, až s tim párkrát praštíš, tak ti dojde, že neni umění padat a ani nepadat, prostě to k tomu jednou patří a až začneš řešit spíš kosti v sobě, tak tě nějaký padáky nebudou už zajímatbigsmilebigsmilebigsmile
eště sem koukal že asi nejlepčí padáky má abiksurprised to by mohlo celkem fungovat řek bych... jenom to nesmí překážet při náklonu jako třeba ty fehlingy....idontknow
http://www.suzukibandit.cz/openforum/im … hoto57.jpg

jj, jsou to GIVI, mel jsem ty samy trubky, ale na GS a byly goodgoodgood
jinak pokud vim tak mel ABik měnit za hříbky a tuty za symbolickou cenu nechat měbigsmile


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2008 11:57:55
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

třeba se ti snaží vysvětlit, že x-krát ten padák může bejt víc na škodu než kdyby tam nebyl a nebo už je o level dál, kam ty ses eště nedostalidontknowbigsmilesmokin


doba je temná...
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 11:57:57
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

inkvizitorr psal:
Meloun psal:

Chlubit se tím,že často padám mi nepřijde zrovna jako nejoslnivější vlastnost..idontknow
Kdybys napsal,žes těch svejch 600 000km na mašině nebo kolik,že to ročně dáváš,neměl ani jeden kreš,tak to jóó,to bych pak asi smeknul..evil

padání prostě k motorkám patří, někdo padá víc, někdo míň, ale na každýho jednou dojde, až s tim párkrát praštíš, tak ti dojde, že neni umění padat a ani nepadat, prostě to k tomu jednou patří a až začneš řešit spíš kosti v sobě, tak tě nějaký padáky nebudou už zajímatbigsmilebigsmilebigsmile
eště sem koukal že asi nejlepčí padáky má abiksurprised to by mohlo celkem fungovat řek bych... jenom to nesmí překážet při náklonu jako třeba ty fehlingy....idontknow
http://www.suzukibandit.cz/openforum/im … hoto57.jpg

nejsou to náhodou origo suzuki?????


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
17.01.2008 12:03:23
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

K.a.s.y.m. - ne ne, GIVI


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
17.01.2008 12:08:12
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

inkvizitorr psal:

třeba se ti snaží vysvětlit, že x-krát ten padák může bejt víc na škodu než kdyby tam nebyl a nebo už je o level dál, kam ty ses eště nedostalidontknowbigsmilesmokin

Než bejt o X levelů dál a mít zpreráženou půlku kostí v těle a získat tím neocenitelnou zkušenost poznání,že jsou padáky k hovnu...Tak to budu raději napořád jen sráč,kterej se jde občas projet a mašinu má spíš jen jako výplň volnýho časuidontknow
Toužím po jiných věcech,než se dobrat přes takový rizika k tomu,že je padák na pussy a zaplácne to havarijko-to opravdu ne esurprisedasssmokinsmile1


PURE NAKED BIKE!
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2008 12:09:32
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Meloun psal:

Než bejt o X levelů dál a mít zpreráženou půlku kostí v těle a získat tím neocenitelnou zkušenost poznání,že jsou padáky k hovnu...Tak to budu raději napořád jen sráč,kterej se jde občas projet a mašinu má spíš jen jako výplň volnýho časuidontknow
Toužím po jiných věcech,než se dobrat přes takový rizika k tomu,že je padák na pussy a zaplácne to havarijko-to opravdu ne esurprisedasssmokinsmile1

každej má jiný priority, já mam zatim vykročeno pěšinkou za kellymbigsmilebigsmilebigsmileass


doba je temná...
osiris (Člen)
17.01.2008 12:16:49
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...snažím se ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
17.01.2008 12:17:06
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

barynek psal:

K.a.s.y.m. - ne ne, GIVI

No vypadají dost účinně


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
barynek (Člen)
17.01.2008 12:19:42
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

K.a.s.y.m. psal:
barynek psal:

K.a.s.y.m. - ne ne, GIVI

No vypadají dost účinně

jak jsem psal, byly u mne na GS500E a luxus, navic kdyz se ulomi packa tak se daj jednoduše navařit a jezdí se dálgoodgoodgood
na druhou stranu hodně vybočovaly do strany a dělaly motku u motoru tlustší, takže střelcům to bude vadit v náklonu ale jinak bez stížnostígood


Bandit 4EVER!!!
Martin B12 (Člen)
17.01.2008 14:06:35
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

tak tyhle Givi měl Myšak na Bšestpade a když jsme se seli projet na železnák tak levou stranu škrtal bad

ten pocit když se ti mašiny rozhodí v náklonu jsem zažil se spodníma Datlopadákama a je docela smutný se rozkrešovat kvůli věci která má chránit mašinu idontknow

dávám palec pro hříbky goodsmile1


street triple picco
Progear 650 (Člen)
17.01.2008 14:22:43
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

bych řekl, ze ty spodní padáky co mám na motyce já, tak těma jen tak neškrtnes, to bych driv drel vejfuk bigsmile viz. foto v profilu...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Martin B12 (Člen)
17.01.2008 14:29:28
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Progear 650 psal:

bych řekl, ze ty spodní padáky co mám na motyce já, tak těma jen tak neškrtnes, to bych driv drel vejfuk bigsmile viz. foto v profilu...good

tak to seš vedle jak ta jedle smile1

ale je to vo jízdním stylu


street triple picco
osiris (Člen)
17.01.2008 14:31:17
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...nevěřte tomu, že všechny trubkáče musej škrtat, není to tak, záleží jaký jsou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Progear 650 (Člen)
17.01.2008 14:33:53
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Marty, nedavno sem na to cumel v garazi s otcem. Temahle nejde skrtnout ani omylem, bud by to driv vzal snad i ten vejfek a nebo nevim. Zvlast kdyz mám 65 kilo a vozim podvozek dost natvrdo, takze ta motyka neni tak sedla. Nicmene Ti treba dam casem zapravdu, ale moc tomu neverim..smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Martin B12 (Člen)
17.01.2008 14:46:07
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

osiris psal:

...nevěřte tomu, že všechny trubkáče musej škrtat, není to tak, záleží jaký jsou

Osi to netvrdím, ale tohle jsem viděl na vlastní oči cool

a navic se mi nelíbějsmile1


street triple picco
Progear 650 (Člen)
17.01.2008 14:49:22
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Ja tomu verim, zes to videlbigsmile, ale tyhle jsou vazne tesne kolem vicka, takze si myslim ze to fakt nehrozi, kdyz uz, tak ve dvou skrtam centralem, ale to se neni cemu divit...smile1


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
17.01.2008 14:51:03
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

martysoj: ok, ok, už sem zticha smile1 (stydícísesmajlíkkterejnenívidětkvůliinkvizoj) bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
barynek (Člen)
17.01.2008 15:17:57
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Osi a co ty tvoje trubkace, jak jsou moc natěsno? Neškrtaj nebo když piluješ tak měníš na hříbky?idontknow


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
17.01.2008 15:51:37
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...trubky givi na gsx se jim povedli good dřu vejfuk napravo, bočák nalevo, takže už mi hříbky jen zahálej v regále smile1
...líh to zezadu kontroloval a říkal, že to vychází rovnoběžně se silnicí
...vlastně jó, už dřeli, ale o svodidla bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
17.01.2008 15:58:48
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

osiris psal:

...trubky givi na gsx se jim povedli good dřu vejfuk napravo, bočák nalevo, takže už mi hříbky jen zahálej v regále smile1
...líh to zezadu kontroloval a říkal, že to vychází rovnoběžně se silnicí
...vlastně jó, už dřeli, ale o svodidla bigsmile

U řadičky?surprisedbigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
17.01.2008 16:05:45
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...ale houno, u brzdy smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
inkvizitorr (Administrator)
17.01.2008 17:04:22
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

osiris psal:

martysoj: ok, ok, už sem zticha smile1 (stydícísesmajlíkkterejnenívidětkvůliinkvizoj) bigsmile

ale no dykbigsmile (smajlzdvihajícívobočí)


doba je temná...
osiris (Člen)
17.01.2008 17:06:02
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

...jedno nebo dvě? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
ABik (Člen)
17.01.2008 21:27:16
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

inkvizitorr psal:
Meloun psal:

Chlubit se tím,že často padám mi nepřijde zrovna jako nejoslnivější vlastnost..idontknow
Kdybys napsal,žes těch svejch 600 000km na mašině nebo kolik,že to ročně dáváš,neměl ani jeden kreš,tak to jóó,to bych pak asi smeknul..evil

padání prostě k motorkám patří, někdo padá víc, někdo míň, ale na každýho jednou dojde, až s tim párkrát praštíš, tak ti dojde, že neni umění padat a ani nepadat, prostě to k tomu jednou patří a až začneš řešit spíš kosti v sobě, tak tě nějaký padáky nebudou už zajímatbigsmilebigsmilebigsmile
eště sem koukal že asi nejlepčí padáky má abiksurprised to by mohlo celkem fungovat řek bych... jenom to nesmí překážet při náklonu jako třeba ty fehlingy....idontknow
http://www.suzukibandit.cz/openforum/im … hoto57.jpg

Jojooo, moje GIVI good Ale jak říká barynek - jdou dolů smile2 Při jízdě šutr stylem (bez vysednutí, pouze náklon) jsou při trochu kudličce centimetr od země idontknow Stačí hrbol a končím jak Cipísek (taky s těma stejnýma GIVI trubkama) v protisměru idontknow Na okruhu jsem se bál, že s nima škrknu. Ovšem třeba Kakin s nima jel Brno za 2:35 bigsmile Akorát ten z té motorky visí jak transparent bigsmile

A nepomáhá ani kombinace - kosti z B6, zadek nastavený natvrdo a muší váha 76 kg idontknow Takže jdou špunty a na uvolněné místo klín good

Martin B12 (Člen)
17.01.2008 21:30:31
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Abik : hezky sto napsal smile1

a myslím že Palousův klín s kombinací s datlopadákama bude good


street triple picco
SLUGI (Člen)
17.01.2008 21:39:56
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

ABik : ... Kakin je jiná kapitola smile1
         ... je to prostě Kakin good  (a myslím to jen v dobrým)

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/kakin.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
17.01.2008 21:46:38
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Martin B12 psal:

Abik : hezky sto napsal smile1

a myslím že Palousův klín s kombinací s datlopadákama bude good

Jo a dnes tady byl jeden co říkal že z ní vodmontovaly ještě nádechy na chladiči a kdo myslíš že je zas koupilbigsmile


Jebat motorky :-)
barynek (Člen)
18.01.2008 08:22:57
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

ABik psal:

...Jojooo, moje GIVI good Ale jak říká barynek - jdou dolů smile2 Při jízdě šutr stylem (bez vysednutí, pouze náklon) jsou při trochu kudličce centimetr od země idontknow ....

tak to uz je asi nechci (kdyz vezmu v úvahu enromní nárůst kvality mého jezdeckého stylu), bo by mi dlouho nevydrželi bigsmile


Bandit 4EVER!!!
Koldan (Člen)
18.01.2008 08:48:35
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Nenašel jsem trubkáče,s kerýma by se nedalo šmírnout to sem měl GIVI i na míru dělané a stejně to tam šlo.Prostě pokud ten trubkáč má plnit svoji funkci,no tag holt muší trčet,vo tom žádná.
Co se týče funkčnosti hříbků a poznatků co sem hodil Smontovanej Senila, jo je fakt,že pokud se mašina bude klůzat 150 metrů po zemi,během té doby udělá dvě salta a skončí pod svodidlama,že jí hříbky nepomožů,jenže to ani trubkáče či jiná vychytáfka. Mám kluzák na palici a hřiby a hlavně proto,že mě to uchrání před zbytečnou škodou,dyž mi třeba na křižovatce při dobržďování podklouzne předek na štěrku,nebo dyž při rozjíždění a obracení v náklonu necitlivě hamstnu za přední brzdu a mašina se mi složí na bok.Prostě takové ty píčovinky,keré čověk udělá z nepozornosti a ten hříbek nebo kluzák to vychytá.A říct obecně,že je to na piču, páč to někomu vyrvalo to a to anebo to neuchránilo mašinu při těžkém kreši,je dle mě blbost.Z většiny případů to svoji funkci splnígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
18.01.2008 10:45:36
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

PALOUS psal:
Martin B12 psal:

Abik : hezky sto napsal smile1

a myslím že Palousův klín s kombinací s datlopadákama bude good

Jo a dnes tady byl jeden co říkal že z ní vodmontovaly ještě nádechy na chladiči a kdo myslíš že je zas koupilbigsmile

Asi nějaký narcis bigsmilegood

ABik (Člen)
18.01.2008 10:48:54
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

barynek psal:
ABik psal:

...Jojooo, moje GIVI good Ale jak říká barynek - jdou dolů smile2 Při jízdě šutr stylem (bez vysednutí, pouze náklon) jsou při trochu kudličce centimetr od země idontknow ....

tak to uz je asi nechci (kdyz vezmu v úvahu enromní nárůst kvality mého jezdeckého stylu), bo by mi dlouho nevydrželi bigsmile

Nutit ti je nebudu. On už je někdo koupí.
Trochu kudličkou jsem myslel jízdu za kolegou z práce - okruhovým jezdcem - na přírodních "okruzích" typu Blansko, Ecce Homo, Šturec...Ono to zas taková kochačka není bigsmile

Kelly01 (Člen)
18.01.2008 12:06:13
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

"Smontovanej Senila" surprised

Smutnésmile2

Ovšem při mém posledním jemném sklouznutí v Buchlákách se na 110% osvědčily kluzáky na válcích,pak jsem je pouze pětikilovým kladivem porovnal a přeleštil, bo se prohnulygoodsmile1

Ale hříbky udělaly víc škody než užitkufucksick


God Save The Queen!
sonyk (Člen)
18.01.2008 12:18:37
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Kelly: co provedly hriby?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kelly01 (Člen)
18.01.2008 12:47:00
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

Hledej šmudlosmile1


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.01.2008 12:48:55
Offline

Re: Padaci hriby a kluzaky od malyweb.cz/padaky

sonyk psal:

Kelly: co provedly hriby?

citace Kellyho


pussy

všechno na hovno..

při delším pádu vám to stejně ohne ten plech na rámu a ulomí přední silenblok motoru..

na levé straně vám to zas rozvalí navíc i dekl startéru..

samo že pro sráče co s tím jen tak klouznou metr po asfaltu to snad k něčemu bude..

ale správnej "krešař" to dělá pořádně a tomu padáky jen uškodísmokin

lepší je pojistkasmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr