Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » jaké zapalovací svíčky ???

Pool (Člen)
13.01.2007 15:02:16
Offline

jaké zapalovací svíčky ???

Zdar B12/6 piloti ....
1]chci se zeptat jak casto je potreba menit svicky[popr.jak na nich poznat ze maj doslouzeno?]
2]se kteryma mate dobre zkusenosti
3]ktery naopak nebrat ...
diky ... a jaro na nas smile1

Editoval inkvizitorr (13.01.2007 18:12:50)


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
mr.BSE (Člen)
13.01.2007 16:04:18
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

nejak ti blbne obrazek v podpisu bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Pool/smallekgline.gif

Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
13.01.2007 16:05:26
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

1-nejlip pred kazdou sezonou
2-pouzivam doporucenej typ (B6 rv98 CR9EK)
3-vsechny ostatni


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
13.01.2007 17:15:41
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

...jak poznas ze maj odslouzeno ? no bud ti zacne blbnout masina, nebo je vysroubujes a podivas se na ne, kdyz nebudou mit vopaleny elektrody a budou mit lehce okrovou barvu bez nanosu, tak jsou jeste v kondici
...predpisove menit by se meli myslim po 12ti tisicich


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pool (Člen)
13.01.2007 18:26:32
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

jojo diky svicky sem jeste nemenil ... tak asi ted pred sezonou ... a mate jeste nejake ,,osvedcene favority,, nez CR9EK ? popripade jaky je v nich rozdil idontknow .
diky


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Koldan (Člen)
15.01.2007 09:11:24
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

nevymýšlej chujoviny, v případě sfíček, oleje a řetazu věčinou nic světoborného nevymyslíš,tagže tam dej to co máš napsaný, pokud bys měl B12 bylo by to o něčem jiném. jo a připraf se na to,že sů to ty nejdražší,pokud si dobře pamatuji tag 280 Kč/ks


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Spidermila (Člen)
15.01.2007 10:28:44
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

A jaké že ty svíčky na B12?
Ve staré diskuzi toho bylo hafo, takže bych se neptal... ale tady jsem to nenasel.

Koldan (Člen)
15.01.2007 10:42:22
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

NGK D9EA 90 Kč/ks (doporučeno a odzkoušeno Stařcem)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
15.01.2007 11:41:30
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

jinak na B6 sem mel svicky od Martyho a spokojenostgood
hlavne cenagoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Pool (Člen)
15.01.2007 13:14:03
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Koldan psal:

nevymýšlej chujoviny, v případě sfíček, oleje a řetazu věčinou nic světoborného nevymyslíš,tagže tam dej to co máš napsaný, pokud bys měl B12 bylo by to o něčem jiném. jo a připraf se na to,že sů to ty nejdražší,pokud si dobře pamatuji tag 280 Kč/ks

... jo mam B12 ... tak ja zkusim ty NGKcka odzkouseny starcem smile1 bigsmile good ...diky


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Viki (Člen)
15.01.2007 13:20:09
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Já mám nejlepší zkušenosti s Denso. Vždycky jsem měl problém s ulíváním, jak jsem to zdechl když to nebylo dost teplý, už jsem nenastartoval. Jezdil jsem NGK a zkoušel jsem taky Champion, ale Densa, jsou nejlepší, nejlíp fungujou a nejdýl vydržijou. Měl jsem je aji v 750 a tam mě žily cca 25000 km, a že to byl na ně záběr, košíky, svody, koncovka, přetryskováno. Jsou to obyčejný densa, podle typu motoru, žádný iridia a stojí asi polovinu toho co NGK.


GSX-R:-)
Koldan (Člen)
15.01.2007 13:23:51
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

pokud se nepletu,tag Densa jsou doporučované jako alternativa i v manuále,ale co si pamatuju,tag to snad vycházelo na B6 cenově téměř stejně,páč už se to tu probíralo víckrát a nakonec z teho byl vždy stejný závěr, na B6 dat to co je psané, na B12 se dá zkusit i to co je psané výše. nějaké tříhroty, iridia a jiné pičičovinky sů jen vyhazování lováčů.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Viki (Člen)
15.01.2007 14:30:55
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

proto píšu normální Densa, u B6 je všechn ostatní jenom vyhazování peněz. Co má B6 předepsaný namám tušení.


GSX-R:-)
alex (Člen)
15.01.2007 16:03:28
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

mr.BSE psal:

1-nejlip pred kazdou sezonou
2-pouzivam doporucenej typ (B6 rv98 CR9EK)
3-vsechny ostatni

Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12?


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
losmiros (Člen)
15.01.2007 16:49:39
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Koldan psal:

NGK D9EA 90 Kč/ks (doporučeno a odzkoušeno Stařcem)

a kde je koupím??? jestli je máš tak si zamlouvám, mě stalý 250 +-

jinak já mám svíčky předepsaný na starým modelu B6 už asi 20000km a furt vypadaj gut, a za 250 bych je eště neměnil, za 90/kus jo.


on the road
Pool (Člen)
15.01.2007 17:47:13
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros psal:
Koldan psal:

NGK D9EA 90 Kč/ks (doporučeno a odzkoušeno Stařcem)

a kde je koupím??? jestli je máš tak si zamlouvám, mě stalý 250 +-

jinak já mám svíčky předepsaný na starým modelu B6 už asi 20000km a furt vypadaj gut, a za 250 bych je eště neměnil, za 90/kus jo.

... zkus tady
NGK D9EA za 80,- good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
MartysN6 (Člen)
15.01.2007 17:57:51
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros psal:
Koldan psal:

NGK D9EA 90 Kč/ks (doporučeno a odzkoušeno Stařcem)

a kde je koupím??? jestli je máš tak si zamlouvám, mě stalý 250 +-

jinak já mám svíčky předepsaný na starým modelu B6 už asi 20000km a furt vypadaj gut, a za 250 bych je eště neměnil, za 90/kus jo.

2 Los miros:myslím že máš 6stku a to co píše Koldan je určený na B12.  Na starejch stránkách se psalo že na 6ku se nic jinýho než NGK CR9ek  nevymyslí bad

losmiros (Člen)
15.01.2007 18:53:14
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

aha, mam 6tku,takže nic nevymyslim, necham tam jeste ty co tam jsou... zatim je to gut,
tož dikec


on the road
BannyD (Nový člen)
15.01.2007 19:22:40
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Takze si myslite, ze ty iridiove svicky at uz od NGK nebo od Densa jsou jen tahaky na penize?

Filous (Člen)
15.01.2007 19:27:03
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros psal:

aha, mam 6tku,takže nic nevymyslim, necham tam jeste ty co tam jsou... zatim je to gut,
tož dikec

...já nevim...to vám stojí ušetřenej litr za to, že trápíte svíce dokuť pálej??? ...a že tě to pag třeba nechá v noci ve štychu něgde f Áziji, dyš seš na třídennim tripu nebo stačí něgde dvacet kiláků přet barákem a uš máš trabl...nebo dyš bude nejhůř, ukápne ti elektroda, f pístu ti udělá pjeknou dírku a zas máš vo zábavu postaráno...ty svíce maj doporučenej servisní interval 12000 km, tag proč je hergot nevyměníte??? ...každej tady pindá, jag tomu svýmu mazlovi dá první poslední, za pičoviny, klíny, plasty to utrácíte a základní údržbu vojebáváte...to mě sere...myslete si vo mě co chcete, ale motor má dostat to co mu patří a je to záklat...to vostatní vokolo je enem pozlátko...a dyš na to pozlátko nemam, tag fajn, prostě nemam prachy, každej nejni Rotšilt, ale dyš nemam na údržbu motoru a třeba na pořádný brzdový desky a řetěs tag bych si neměl pořizovat bajk, bo todle je záklat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
15.01.2007 20:49:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

tak tak filous, pravdu díš good

jinak sem výhodně koupil CR 8 EK, ale jen dvě abych ušetřil...
8 nebo 9 to je jedno...bigsmile sfíčka jako sfíčka... eště sem nezkůšal ty s parafinem... pry sou dost levnegood a to se kurvavyplatígood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Koldan (Člen)
16.01.2007 08:19:37
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

tomasNJ psal:

tak tak filous, pravdu díš good

jinak sem výhodně koupil CR 8 EK, ale jen dvě abych ušetřil...
8 nebo 9 to je jedno...bigsmile sfíčka jako sfíčka... eště sem nezkůšal ty s parafinem... pry sou dost levnegood a to se kurvavyplatígood

máš recht, u tebe je to vopravdu fuck,bo ty nemáš motorku woebigsmile

To Filous:nech je,přindů na to,sů zkrátka věci na kerých se nešetří (olej,desky,gumy,řetaz...)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
16.01.2007 10:25:05
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Správně! Kdybych chtěl šetřit na materiálu, tak zvostanu u Třindy bo se na ní taky zažije prča, ale B6 mě teprve ukázala, jak má správně háro vlát a protože sem měl málo vytahané ruky, tak bude B12 a to už mě budou aj ušiska pléskat radostí! A dobrá údržba je základ!good

Ale zase pokud bude rozumná a kvalitní náhrada za menší peníz, tak nebudu váhatgood

Filous (Člen)
16.01.2007 11:45:56
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

...neřikám, že nepoužívat náhrady, ale drhnout součástku dokuť "nezabouchá", to je mi proti srsti...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
maňas (Člen)
16.01.2007 15:14:03
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Jak píše filous,nedřít do smrti matroše,ale alternativa se najde,používám český brisky gooddo B12 a makaj suprověgood,za čtvrtinovou cenugood,ale každý má vlastní názorbigsmile a technologiisurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
alex (Člen)
17.01.2007 18:14:40
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

chlapci, uplne ma mate v pussy ? nikdo mi neodpovedal na otazku: Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12?


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
losmiros (Člen)
17.01.2007 18:27:08
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Filous psal:
losmiros psal:

aha, mam 6tku,takže nic nevymyslim, necham tam jeste ty co tam jsou... zatim je to gut,
tož dikec

...já nevim...to vám stojí ušetřenej litr za to, že trápíte svíce dokuť pálej??? ...a že tě to pag třeba nechá v noci ve štychu něgde f Áziji, dyš seš na třídennim tripu nebo stačí něgde dvacet kiláků přet barákem a uš máš trabl...nebo dyš bude nejhůř, ukápne ti elektroda, f pístu ti udělá pjeknou dírku a zas máš vo zábavu postaráno...ty svíce maj doporučenej servisní interval 12000 km, tag proč je hergot nevyměníte??? ...každej tady pindá, jag tomu svýmu mazlovi dá první poslední, za pičoviny, klíny, plasty to utrácíte a základní údržbu vojebáváte...to mě sere...myslete si vo mě co chcete, ale motor má dostat to co mu patří a je to záklat...to vostatní vokolo je enem pozlátko...a dyš na to pozlátko nemam, tag fajn, prostě nemam prachy, každej nejni Rotšilt, ale dyš nemam na údržbu motoru a třeba na pořádný brzdový desky a řetěs tag bych si neměl pořizovat bajk, bo todle je záklat...

ok pane Filous, souhlasím s váma, nenechávám je tam dokud pálej - ale opravdu není těch 12tisíc na svíčku málo?u čtyřválce... jsem sice lama a rád si nechám poradit, někdy se ale ve mě perou názory, že jsou intervaly na výměnu schválně menší, aby prostě se vyrábělo dál a dál a byl kšeft

pozlátka nedělám ikdyž prachy na ně mám -- origo je origo


on the road
Pool (Člen)
17.01.2007 18:38:57
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros psal:
Filous psal:
losmiros psal:

aha, mam 6tku,takže nic nevymyslim, necham tam jeste ty co tam jsou... zatim je to gut,
tož dikec

...já nevim...to vám stojí ušetřenej litr za to, že trápíte svíce dokuť pálej??? ...a že tě to pag třeba nechá v noci ve štychu něgde f Áziji, dyš seš na třídennim tripu nebo stačí něgde dvacet kiláků přet barákem a uš máš trabl...nebo dyš bude nejhůř, ukápne ti elektroda, f pístu ti udělá pjeknou dírku a zas máš vo zábavu postaráno...ty svíce maj doporučenej servisní interval 12000 km, tag proč je hergot nevyměníte??? ...každej tady pindá, jag tomu svýmu mazlovi dá první poslední, za pičoviny, klíny, plasty to utrácíte a základní údržbu vojebáváte...to mě sere...myslete si vo mě co chcete, ale motor má dostat to co mu patří a je to záklat...to vostatní vokolo je enem pozlátko...a dyš na to pozlátko nemam, tag fajn, prostě nemam prachy, každej nejni Rotšilt, ale dyš nemam na údržbu motoru a třeba na pořádný brzdový desky a řetěs tag bych si neměl pořizovat bajk, bo todle je záklat...

ok pane Filous, souhlasím s váma, nenechávám je tam dokud pálej - ale opravdu není těch 12tisíc na svíčku málo?u čtyřválce... jsem sice lama a rád si nechám poradit, někdy se ale ve mě perou názory, že jsou intervaly na výměnu schválně menší, aby prostě se vyrábělo dál a dál a byl kšeft

pozlátka nedělám ikdyž prachy na ně mám -- origo je origo

... mno podle me jsou intervaly vymen jednotlivych komponent stanoveny tak ,aby predevsim prodlouzily a zachovaly zivotnost celku [motor] ... ono si v klidu muzes nastavit svoje servisni intervaly na  svicky a olej a retezy a filtry a ventily a kdovico ... ale ve vysledku spis prodelas


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
alex (Člen)
17.01.2007 18:49:20
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

chlapci, uplne ma mate v pussy ? nikdo mi neodpovedal na otazku: Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12? helphelphelp


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
maňas (Člen)
17.01.2007 19:08:05
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

alex psal:

chlapci, uplne ma mate v pussy ? nikdo mi neodpovedal na otazku: Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12? helphelphelp

je tam asi nikdo nemá, nebo neměl proto asi taky nenapsalidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
XJelen (Člen)
17.01.2007 19:16:34
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

alex psal:

chlapci, uplne ma mate v pussy ? nikdo mi neodpovedal na otazku: Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12? helphelphelp

proč bys to dělal? Zkoušel jsi to? CR9 má 10mm závit JR9 12mm.


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
17.01.2007 19:23:20
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
17.01.2007 19:57:06
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Třeba má 12tku závitník a neřeší toidontknow


God Save The Queen!
Filous (Člen)
17.01.2007 21:08:15
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros:
...nemusíš mi vykat...a nechtěl sem se tě nijak dotknout, jen sem reagoval na to cos napsal "dám je tam spátky" nebo tag nějak si to napsal...nebudu a nechci polemizovat vo tom esi sou servisní intervaly krátký nebo ne, jednou je to pro mě údaj danej výropcem a držim se ho, páč si nemyslim, že bych byl chytřejší neš inžinýři puňtikatý, co tu techniku konstruujou...já vim, že ta svíce normálně vydrží dvakrát tolik neš píšou v manuálu, ale nigo ti nezaručí, že prostě po ujetí 12500km nekiksne...esi sem tě ňák urazil, tag se vomlouvam, nebylo to tag myšlený, nigdy sem tady nikoho neurážel a ani to dělat nebudu, to jen aby mezi náma bylo jasno, jen sem prostě chtěl poradit a "votevřít voči" tem, kerý vobracej každou korunu f dlani a pag místo třeba tech svíček koupjej rači kus plastu, aby byli fešáci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
17.01.2007 21:24:42
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

filousovi: a muze kiksnout i na dvouapul tisicich kilaku ??? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
17.01.2007 21:46:38
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

osiris psal:

filousovi: a muze kiksnout i na dvouapul tisicich kilaku ??? bigsmile

...dneska je fšechno možný surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
17.01.2007 21:56:12
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Filous psal:
osiris psal:

filousovi: a muze kiksnout i na dvouapul tisicich kilaku ??? bigsmile

...dneska je fšechno možný surprisedbigsmile

...dik, sme moc neuklidnil woe bigsmile raci budu menit na patnacti stech surprisedbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
17.01.2007 21:58:29
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

osiris psal:
Filous psal:
osiris psal:

filousovi: a muze kiksnout i na dvouapul tisicich kilaku ??? bigsmile

...dneska je fšechno možný surprisedbigsmile

...dik, sme moc neuklidnil woe bigsmile raci budu menit na patnacti stech surprisedbigsmile

...bez náhradních bych radši nevyjížděl good ..a nejlépe rovnou 8 ks, bo co kdyby se vejlet trochu protáh...člověk nikdy neví bigsmile

osiris (Člen)
17.01.2007 22:04:28
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Mour psal:

...bez náhradních bych radši nevyjížděl good ..a nejlépe rovnou 8 ks, bo co kdyby se vejlet trochu protáh...člověk nikdy neví bigsmile

...no tobje taky dik woe, sme fak pomoch, ses taky dobrak, jakorat sme utvrdil ve svickovy paranoje, musim na ne koupit batoch surprisedbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
17.01.2007 22:08:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

osiris psal:
Mour psal:

...bez náhradních bych radši nevyjížděl good ..a nejlépe rovnou 8 ks, bo co kdyby se vejlet trochu protáh...člověk nikdy neví bigsmile

...no tobje taky dik woe, sme fak pomoch, ses taky dobrak, jakorat sme utvrdil ve svickovy paranoje, musim na ne koupit batoch surprisedbigsmilebigsmile

...máš bezva kufr woe goodbigsmile

osiris (Člen)
17.01.2007 22:11:57
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Mour psal:
osiris psal:
Mour psal:

...bez náhradních bych radši nevyjížděl good ..a nejlépe rovnou 8 ks, bo co kdyby se vejlet trochu protáh...člověk nikdy neví bigsmile

...no tobje taky dik woe, sme fak pomoch, ses taky dobrak, jakorat sme utvrdil ve svickovy paranoje, musim na ne koupit batoch surprisedbigsmilebigsmile

...máš bezva kufr woe goodbigsmile

...vsak s kufrem pocitam taky, ten bude taky plnej svicek, radsi jeste igelitky na riditka, co kdyby vid bigsmilegood


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
17.01.2007 22:13:41
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

osiris psal:
Mour psal:
osiris psal:


...no tobje taky dik woe, sme fak pomoch, ses taky dobrak, jakorat sme utvrdil ve svickovy paranoje, musim na ne koupit batoch surprisedbigsmilebigsmile

...máš bezva kufr woe goodbigsmile

...vsak s kufrem pocitam taky, ten bude taky plnej svicek, radsi jeste igelitky na riditka, co kdyby vid bigsmilegood

...a 2 ks včely budou kde? Aha ?idontknow bigsmile

osiris (Člen)
17.01.2007 22:23:43
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Mour psal:

...a 2 ks včely budou kde? Aha ?idontknow bigsmile

...moure, ty mi davas surprised, ja neusnu a jestli jo, tak se vodkopu bigsmile este vcely, bud nikam nedojedu, pac bude malo svicek, nebo nikam nemuzu (bez vcel) ze jo
...musim koupit sajdu bigsmile a nebo surprised ........................................................................................................ fildo, pomooooooooooooc, muzou bejt hrbitovni, ze bych dal BP u hrbitovu good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
losmiros (Člen)
17.01.2007 23:21:00
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

tůůů Filous

šak já su rád, že mě tady někdo poradí atd., no já vím, že jde o tu záruku a jsem rád že si rozumíme
jinak jsem člověk kterej potřebuje někdy naliskat za to že tam nechávám svíčky tak dlouhobigsmile

jinak nejsu rád, že se mě nechceš dotknout a takový ty kecy s omluvama, jednou jsme chlapi a můžem se klidně poslat do pussy a ne řešit slovíčkaření (to mám každej den domabigsmileidontknow)
tož tak


on the road
Filous (Člen)
18.01.2007 08:25:49
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros psal:

tůůů Filous

šak já su rád, že mě tady někdo poradí atd., no já vím, že jde o tu záruku a jsem rád že si rozumíme
jinak jsem člověk kterej potřebuje někdy naliskat za to že tam nechávám svíčky tak dlouhobigsmile

jinak nejsu rád, že se mě nechceš dotknout a takový ty kecy s omluvama, jednou jsme chlapi a můžem se klidně poslat do pussy a ne řešit slovíčkaření (to mám každej den domabigsmileidontknow)
tož tak

...tag di do pussy a vyser si vokosurprisedfuck ...a svíčky si nabouchej do ucha hnet po servisnim intervalu, volesurprisedfuck...stačí takle? idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
18.01.2007 08:40:39
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

...tag di do pussy a vyser si vokosurprisedfuck ...a svíčky si nabouchej do ucha hnet po servisnim intervalu, volesurprisedfuck...stačí takle? idontknowbigsmile

...ty jó, to je  dost vostrej biker idontknow ... s ním si radši nebudu zahrávat idontknowbigsmilebigsmilebigsmile

Lihy (Člen)
18.01.2007 08:47:20
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Do piče aj se svíčkami

osiris (Člen)
18.01.2007 10:13:52
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

...do piče ftákom


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
18.01.2007 10:17:37
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Máš vyluxováno že už tady zas opruzuješ?


God Save The Queen!
osiris (Člen)
18.01.2007 10:19:45
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

...du na mandl

...a ty ses tady, nebos jen nakouk?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
18.01.2007 10:24:41
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

osiris psal:

...do piče ftákom

S kterým?surprisedidontknow

Kelly01 (Člen)
18.01.2007 10:30:40
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Sem nakouk,za chvíli jedu do Brna podívat se nějaké nové hadříky,rukavičky a botičkysmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
18.01.2007 11:14:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Kelly01 psal:

Sem nakouk,za chvíli jedu do Brna podívat se nějaké nové hadříky,rukavičky a botičkysmile1

...i ty fintile bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.01.2007 11:42:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

kellymu: na to zes jen nakouk mas prehled

datlovi: tim co tam strkas, da rozum idontknow surprised nebo to snad ma nektera rada vlastovkou?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
losmiros (Člen)
18.01.2007 12:00:31
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

konečně su spokojenégood

jdu se nažrat - na dršťkovou a ovocnej talíř ham ham


on the road
Filous (Člen)
18.01.2007 12:11:07
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

losmiros psal:

konečně su spokojenégood

jdu se nažrat - na dršťkovou a ovocnej talíř ham ham

...a nebude ti blbje??? surprisedidontknow ...to je dost vražedná kombinace...po tý drškofce bych si dal třeba třicet-štyrycet deka vovaru, nebo pečený koleno, ani vopečenou jitrnicí bych nepohrdnul, ale ovocnej talíř??? ...teť sem si uvjedomil, že sem uš spoustu let neměl ani japko ani nic jinýho z týdle potravy a dyš nat tym tag přemejšlim, tag jediný ovoce, kerý užívam pravidelně je citrón...ať uš k tequile, do grogu nebo do čaje...asi sem divnej idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
alex (Člen)
18.01.2007 15:38:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

XJelen psal:
alex psal:

chlapci, uplne ma mate v pussy ? nikdo mi neodpovedal na otazku: Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12? helphelphelp

proč bys to dělal? Zkoušel jsi to? CR9 má 10mm závit JR9 12mm.

Diky XJelene, nemal som sviecky este vonku z mojej B12, takze neviem ake tam su idontknow (zatial som este neriesil vymenu a ani nezistoval ake tam su), len mi jeden kamos nukal CR9EK za 325,- Sk/ks a tvrdil, ze su OK... takze CR9EK su na B6, ze? takze dik za info, mas u mna beer....good


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
Pšán (Člen)
18.01.2007 15:44:39
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

alex psal:
XJelen psal:
alex psal:

chlapci, uplne ma mate v pussy ? nikdo mi neodpovedal na otazku: Mozu ist CR9EK (NGK) aj na B12? helphelphelp

proč bys to dělal? Zkoušel jsi to? CR9 má 10mm závit JR9 12mm.

Diky XJelene, nemal som sviecky este vonku z mojej B12, takze neviem ake tam su idontknow (zatial som este neriesil vymenu a ani nezistoval ake tam su), len mi jeden kamos nukal CR9EK za 325,- Sk/ks a tvrdil, ze su OK... takze CR9EK su na B6, ze? takze dik za info, mas u mna beer....good

..CR9EK jsou na B250,400,600...


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
SLUGI (Člen)
18.01.2007 16:13:38
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Na co sou svíčky s označením : DENSO Iridium Racing R39 idontknow
Dá se někde najít do čeho se daj použít?


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
.maxim. (Člen)
18.01.2007 16:35:48
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???


++ světlu vstříc ++
.maxim. (Člen)
18.01.2007 16:41:10
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???


++ světlu vstříc ++
alex (Člen)
18.01.2007 17:06:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

mozte mi niekto odporucit sviecky na B12 ??? help


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
osiris (Člen)
18.01.2007 17:33:36
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

alex psal:

mozte mi niekto odporucit sviecky na B12 ??? help

...NGK JR9B


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
alex (Člen)
18.01.2007 17:39:50
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

osiris psal:
alex psal:

mozte mi niekto odporucit sviecky na B12 ??? help

...NGK JR9B

dakujem... skontroluj prosim odkaz v "Manual na B12" asi som to zasa posral... sorry...


...200 v měste, 300 z místa...
Pomaly ďalej zájdeš, no rýchlo tam budeš skôr... :-)
SLUGI (Člen)
18.01.2007 17:46:45
Offline

Re: jaké zapalovací svíčky ???

Maxim Dík ale já maturoval z ruštiny takže tam vyčtu pussy
Mám ten typ co sem psal,vím do čeho se dávaj,ale zajímalo by mě do čeho dou použít idontknowsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr