Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kufry

Tomy (Člen)
20.01.2008 00:14:04
Offline

Kufry

Jelikož vážně uvažuji o pořízení topcasu+dvou bočních kufrů a všech nosičů,plotny a montážní sady,tak by mě zajímalo kdo máte jaké kufry,kde jste je pořizovali a za jakou cenu a také jak jste s nima spokojení...Díkes..

Newada (Člen)
20.01.2008 00:23:33
Offline

Re: Kufry

třeba fotr si stěžoval na strašně špatný uchycení naftovejch sudů na T34, většnou je někde po cičácích ztráceli a pak museli prachy po zábavých propíjet. idontknow


jak dlouho ještě?
osiris (Člen)
20.01.2008 00:34:51
Offline

Re: Kufry

...givi topkejs ...snese o mnoho víc než udávaj good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sirkrtek (Člen)
20.01.2008 00:56:28
Offline

Re: Kufry

Víš Ossi já jsem si pořídil motku úřed nedávnem takže jsem úplný hovno mezi motorkářema - neumím na tom jezdit a upřímně vím o tom pussy  ale četl jsem dneska ten tvůj odkaz  o tom co by se mělo psát do tohohle fóra  a že by někteří měli být schovívaví ( kurva ani nevím jaký tam je i)  - mám ten pocit že pan Newada to asi nečetl  a upřímně dle mého názoru je to hovado, který asi nepochopilo že tady se lidi ptají na seriózní názory a né na rádoby směšné hlášky.... Omlouvám se tahle má reakce taky moc nebyla k danému tématu ale prostě si to neodpustím .....


... jojo holou prdelí ježka neumlátíš
Bandit-Kralik (Člen)
20.01.2008 03:12:23
Offline

Re: Kufry

Taky potrebuju do neceho zabalit bagaz,ale spis me zajimaji textilni brasny....jake jsou ok

jura (Člen)
20.01.2008 08:34:34
Offline

Re: Kufry

Mam Krauser-k4,jsem to sice koupil s masinou,ale dobry,na cenu by si se musel podivat u Louise,maji konstrukcni rychlost 130kmh,ale jel jsem i dve sta,a nic.Navic me  s nima sundala oktavka,bocni naraz do kufru,nic zlomene,nic praskle,skrabanec.good


Männer sind primitiv,aber glücklich!
mirdoc (Člen)
20.01.2008 09:47:33
Offline

Re: Kufry

Mám celkem 3 kufry Kappa. Běžně používám jen horní, boční jen na dovolenou. Jsem maximálně spokojen.

bečka (Člen)
20.01.2008 09:55:19
Offline

Re: Kufry

origo bmw, ale ty ti tam asi pasovat nebudoubigsmile

sorrysmile1


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 10:09:16
Offline

Re: Kufry

Mám jako Topkejs Givi Maxia52L a nosič Kapa z paola. No a protože se mě doma válí ještě jedna maxia,tak přemejšlím ještě vo držácích na bok.Ale nevím jestli se ty maxie vejdou na bandita nabok,nebo né.Neměl je tam někdo? No a na starým Béčku sem měl taky nosič na 3 kufry a kufry sem měl takový ty levný napodobeniny giviček a stály zahovno,musel sem je vždycky stáhnout kurtem.Jinak bych řekl že nejlepší varianta sou Kapa kufry,protože je to Givičko za rozumnej penízgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik1 (Člen)
20.01.2008 10:10:10
Offline

Re: Kufry

ČAu, vzhledem k tomu, že je to pro mě také aktuální téma (plánuju v létě Španělsko, Portugalsko) a chtěl bych vyměnit brašny za kufry, byl bych všem co mají kufry vděčný, kdyby sem hodili třeba fotečku + cenu a info jak jsou velký, kde koupili atd..good Snad po Vás nechceme nějak moc bigsmile
Jo a je četl jsem tu, že někdo kupoval u Luise, vyplatí se to?idontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
SLUGI (Člen)
20.01.2008 10:22:10
Offline

Re: Kufry

...  idontknow

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/SLUGI/valec.JPG



...  bigsmile  bigsmile

Editoval osiris (20.01.2008 11:14:53)


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
barynek (Člen)
20.01.2008 11:00:44
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Mám jako Topkejs Givi Maxia52L a nosič Kapa z paola. No a protože se mě doma válí ještě jedna maxia,tak přemejšlím ještě vo držácích na bok.Ale nevím jestli se ty maxie vejdou na bandita nabok,nebo né.Neměl je tam někdo? No a na starým Béčku sem měl taky nosič na 3 kufry a kufry sem měl takový ty levný napodobeniny giviček a stály zahovno,musel sem je vždycky stáhnout kurtem.Jinak bych řekl že nejlepší varianta sou Kapa kufry,protože je to Givičko za rozumnej penízgood

souhlasgood mam top case kappu 42l a je to givi vyrobený ve fabrice o patro výš (nebo níž) takže kvalita luxus, neprší tam a vejde se toho dost. A 200km/h to snese bez problemu, jak tu nekdo psal i kdyz to ma psany 120km/hsmile1


Bandit 4EVER!!!
maňas (Člen)
20.01.2008 12:37:19
Offline

Re: Kufry

mirdoc psal:

Mám celkem 3 kufry Kappa. Běžně používám jen horní, boční jen na dovolenou. Jsem maximálně spokojen.

mám též na wingracku,akorád levnější verzi NAYKA K961N tuším sem línej to hledatsmile1


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
barynek (Člen)
20.01.2008 12:51:44
Offline

Re: Kufry

maňas psal:
mirdoc psal:

Mám celkem 3 kufry Kappa. Běžně používám jen horní, boční jen na dovolenou. Jsem maximálně spokojen.

mám též na wingracku,akorád levnější verzi NAYKA K961N tuším sem línej to hledatsmile1

Nayka je to třetí patro u GIVIbigsmile


Bandit 4EVER!!!
Newada (Člen)
20.01.2008 14:05:40
Offline

Re: Kufry

sirkrtek psal:

Víš Ossi já jsem si pořídil motku úřed nedávnem takže jsem úplný hovno mezi motorkářema - neumím na tom jezdit a upřímně vím o tom pussy  ale četl jsem dneska ten tvůj odkaz  o tom co by se mělo psát do tohohle fóra  a že by někteří měli být schovívaví ( kurva ani nevím jaký tam je i)  - mám ten pocit že pan Newada to asi nečetl  a upřímně dle mého názoru je to hovado, který asi nepochopilo že tady se lidi ptají na seriózní názory a né na rádoby směšné hlášky.... Omlouvám se tahle má reakce taky moc nebyla k danému tématu ale prostě si to neodpustím .....

Pouze tvá nevědomost tě omlouvá.


jak dlouho ještě?
K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2008 14:26:51
Offline

Re: Kufry

Bandit-Kralik psal:

Taky potrebuju do neceho zabalit bagaz,ale spis me zajimaji textilni brasny....jake jsou ok

Taky jedna z variant.Jinak tu najdeš i jiný.Většinou je to spíš o tom kolik chceš investovat nebo o tom na co mají akci.Tohle jsou Lojzo


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
20.01.2008 14:30:29
Offline

Re: Kufry


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PALOUS (Člen)
20.01.2008 14:41:49
Offline

Re: Kufry

sirkrtek psal:

Víš Ossi já jsem si pořídil motku úřed nedávnem takže jsem úplný hovno mezi motorkářema - neumím na tom jezdit a upřímně vím o tom pussy  ale četl jsem dneska ten tvůj odkaz  o tom co by se mělo psát do tohohle fóra  a že by někteří měli být schovívaví ( kurva ani nevím jaký tam je i)  - mám ten pocit že pan Newada to asi nečetl  a upřímně dle mého názoru je to hovado, který asi nepochopilo že tady se lidi ptají na seriózní názory a né na rádoby směšné hlášky.... Omlouvám se tahle má reakce taky moc nebyla k danému tématu ale prostě si to neodpustím .....

Hlavně že tys toho sem nablil vo kufrech tři prdelecoolsmokinsmokinsmokin


Jebat motorky :-)
KOŽON (Člen)
20.01.2008 14:42:49
Offline

Re: Kufry

Ja mám kufřacko od kappy 48l,dvě přilby v pohogoodTankvak a brašny od lojza a max. spokojenost.Poberu všechno.Tři kufry jsou fajn,ale dost drahé a musiš uvážit kolikrat s nima pojedeš.Kvuli jedné dovolené se mi zdají zbytečnéidontknow ,ale kdybych měl zbytečné groše asi bych je koupilbigsmile

Pšán (Člen)
20.01.2008 15:01:43
Offline

Re: Kufry

PALOUS psal:
sirkrtek psal:

Víš Ossi já jsem si pořídil motku úřed nedávnem takže jsem úplný hovno mezi motorkářema - neumím na tom jezdit a upřímně vím o tom pussy  ale četl jsem dneska ten tvůj odkaz  o tom co by se mělo psát do tohohle fóra  a že by někteří měli být schovívaví ( kurva ani nevím jaký tam je i)  - mám ten pocit že pan Newada to asi nečetl  a upřímně dle mého názoru je to hovado, který asi nepochopilo že tady se lidi ptají na seriózní názory a né na rádoby směšné hlášky.... Omlouvám se tahle má reakce taky moc nebyla k danému tématu ale prostě si to neodpustím .....

Hlavně že tys toho sem nablil vo kufrech tři prdelecoolsmokinsmokinsmokin

..dědku,vyvětrej si,bo přes ten kouř nevidíš na monitor a přečti si jeho poslední větu..omlouvá se v ní..a když už jsem začal,tak věř,že mě taky celkem serou tyhle věčné narážky..neobhajuju Tomyho,gumáky nikdy rád mít nebudu,ale pokud to někdo nemůže přenést přes srdce,tak ať si založí vlastní příspěvěk a tam ať ho jebe..nemám chuť to číst pokaždé,když se tady objeví..se divím,že se ještě neozval Jelen,asi skáče v pískovně..jsem toho zase nadatloval a už vůbec né k tématu..tímto se OMLOUVÁM za zasrání tech.dotazu..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
20.01.2008 15:10:37
Offline

Re: Kufry

Pšán psal:
PALOUS psal:
sirkrtek psal:

Víš Ossi já jsem si pořídil motku úřed nedávnem takže jsem úplný hovno mezi motorkářema - neumím na tom jezdit a upřímně vím o tom pussy  ale četl jsem dneska ten tvůj odkaz  o tom co by se mělo psát do tohohle fóra  a že by někteří měli být schovívaví ( kurva ani nevím jaký tam je i)  - mám ten pocit že pan Newada to asi nečetl  a upřímně dle mého názoru je to hovado, který asi nepochopilo že tady se lidi ptají na seriózní názory a né na rádoby směšné hlášky.... Omlouvám se tahle má reakce taky moc nebyla k danému tématu ale prostě si to neodpustím .....

Hlavně že tys toho sem nablil vo kufrech tři prdelecoolsmokinsmokinsmokin

..dědku,vyvětrej si,bo přes ten kouř nevidíš na monitor a přečti si jeho poslední větu..omlouvá se v ní..a když už jsem začal,tak věř,že mě taky celkem serou tyhle věčné narážky..neobhajuju Tomyho,gumáky nikdy rád mít nebudu,ale pokud to někdo nemůže přenést přes srdce,tak ať si založí vlastní příspěvěk a tam ať ho jebe..nemám chuť to číst pokaždé,když se tady objeví..se divím,že se ještě neozval Jelen,asi skáče v pískovně..jsem toho zase nadatloval a už vůbec né k tématu..tímto se OMLOUVÁM za zasrání tech.dotazu..

pšánoj: good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
20.01.2008 15:42:24
Offline

Re: Kufry

By ste se neassbigsmilecoolsmokinsmokinsmokina že tam hovno vysickna Tomyho dotas je faktgoodSe poserte z nějakýho krtkabigsmile


Jebat motorky :-)
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 15:46:51
Offline

Re: Kufry

Taky chci koupit kufr TopCase na 650 ael pořed zvažuju jaký nosič pod něj jestli by nestačilo takový ten co drží jen vzadu na madle nebo normální co vede až někam ke stupačkám. Nemáte někdo ten větši našroubovaný na novém banditovi? pošlete sem foto. ale opravdu jen od 2005 výš na starších je to uchyceno v jiných místech...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 16:05:32
Offline

Re: Kufry

Fik-B6S psal:

Taky chci koupit kufr TopCase na 650 ael pořed zvažuju jaký nosič pod něj jestli by nestačilo takový ten co drží jen vzadu na madle nebo normální co vede až někam ke stupačkám. Nemáte někdo ten větši našroubovaný na novém banditovi? pošlete sem foto. ale opravdu jen od 2005 výš na starších je to uchyceno v jiných místech...

Mám to na 1200K6,takže je to stejný jako na 650. Dám sem foto..


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 16:15:23
Offline

Re: Kufry

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/Kapa1.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/VikecB12/Kapa2.JPG

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 16:18:31
Offline

Re: Kufry

Kua,Osi mě zmrdá že sem to nezmenšil. Nějak sem na to zapoměl(stydícísesmajlík)


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
20.01.2008 16:20:21
Offline

Re: Kufry

vikecoj: ale kua už evil smile1, to máš tolik práce, že to nemůžeš zmenšit? seš tady dost dlouho na to abys to věděl headshake smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
20.01.2008 16:21:58
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Kua,Osi mě zmrdá že sem to nezmenšil. Nějak sem na to zapoměl(stydícísesmajlík)

...no tak to du vopravit no smile1 už držím hubu (stydícísesmajlík) smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 16:24:30
Offline

Re: Kufry

osiris psal:
VikecB12 psal:

Kua,Osi mě zmrdá že sem to nezmenšil. Nějak sem na to zapoměl(stydícísesmajlík)

...no tak to du vopravit no smile1 už držím hubu (stydícísesmajlík) smile1

sem mu to už začal spravovatbigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 16:25:28
Offline

Re: Kufry

tak proto se mi seklo stahovaní te fotky...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 16:26:04
Offline

Re: Kufry

Děkuji převelice fšemohoucí moderatizátoregoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 16:30:09
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Děkuji převelice fšemohoucí moderatizátoregoodsmile1

Jinak dik moc za foto něco podobného sem čekal aspoň se na to bude dát přichytit pavučina...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 16:35:03
Offline

Re: Kufry

Ted sem viděl ještě jinou variantu toho nosiče na B650,kde ty trubky co dou ke stupačkám vedli vrchem kolem sedadla a pak dolů ke stupačkám.Vypadalo to taky jako výrobek Kapa,tak nevímidontknow Třeba to sem ještě někdo dá....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 16:38:01
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Ted sem viděl ještě jinou variantu toho nosiče na B650,kde ty trubky co dou ke stupačkám vedli vrchem kolem sedadla a pak dolů ke stupačkám.Vypadalo to taky jako výrobek Kapa,tak nevímidontknow Třeba to sem ještě někdo dá....

Tenhle způsob vedení byl na B6 2004 tam to vedlo kousek kolem sedla a pak pod nějaký šroub pod sedlem...
ale zdálo se mi že to musí spolujezdci trochu vadit...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 16:43:07
Offline

Re: Kufry

Měl sem to tak na starším banditovi 01, ničemu to nevadilo,dalo se to použít trochu jako madlogood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nety (Člen)
20.01.2008 17:50:26
Offline

Re: Kufry

To já sem tasm nandal tendle držák... jenže pak se naskyt za dobrou cenu wingrack, takže sem povýšil bigsmile Co kufry kappa K40n. nemá někdo zkušenost??

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/nety/P1030380.JPG

MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
barynek (Člen)
20.01.2008 18:05:49
Offline

Re: Kufry

nety psal:

To já sem tasm nandal tendle držák... jenže pak se naskyt za dobrou cenu wingrack, takže sem povýšil bigsmile Co kufry kappa K40n. nemá někdo zkušenost??http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 030380.JPG

za kolik budeš prodávat ten nosič cca? jestli vubec?idontknow


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
20.01.2008 18:26:27
Offline

Re: Kufry

čověče, ejstli vůbec, tak už ho má zamluvenej švára.Ale dyžtak ti povim, kde ho maj levnej.good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
ydom (Člen)
20.01.2008 18:39:03
Offline

Re: Kufry

vlastnoruční paskvil je nejlepšíbigsmilegood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/ydom/nosic_1.jpg

Když nejezdím,tak tvořím...
Fik-B6S (Člen)
20.01.2008 19:14:21
Offline

Re: Kufry

ydom psal:

vlastnoruční paskvil je nejlepšíbigsmilegood
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … osic_1.jpg

Nemáš někde nějaký výkres toho tvýho nosiče?
Nebo nákres v CADu?
jak jsi ho dělal?
pokud k tomu něco máš pošli mi to na mail Flipr@seznam.cz


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
barynek (Člen)
20.01.2008 20:22:11
Offline

Re: Kufry

nety psal:

čověče, ejstli vůbec, tak už ho má zamluvenej švára.Ale dyžtak ti povim, kde ho maj levnej.good

tož jako kde ho najdu vim, někde mam i web, jen mě to tak napadlosmile1 ale jinak díkgood


Bandit 4EVER!!!
mirdoc (Člen)
20.01.2008 20:38:04
Offline

Re: Kufry

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/mirdoc/1M.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/mirdoc/2M.jpg

Editoval osiris (20.01.2008 20:56:57)

mirdoc (Člen)
20.01.2008 20:40:25
Offline

Re: Kufry

Omlouvám se, ale nepodařilo se mi umístit sem 2 fotky. Promiňte

osiris (Člen)
20.01.2008 20:58:28
Offline

Re: Kufry

...jen musíš vlastně vložit každou jakoby zvášť tj. před i za každou musíš mít to "img" (jinak jsi to měl dobře good)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Datel (Člen)
20.01.2008 20:59:16
Offline

Re: Kufry

nety psal:

čověče, ejstli vůbec, tak už ho má zamluvenej švára.Ale dyžtak ti povim, kde ho maj levnej.good

No já bych ho taky potřeboval!surprisedgood

Tomy (Člen)
20.01.2008 21:04:43
Offline

Re: Kufry

VikecB12:Nebyla by k prodeji ta Maxia,co se Ti válí doma?

Tomy (Člen)
20.01.2008 21:05:51
Offline

Re: Kufry

Honzik1:Kdy vyrážíš do Španělska a Portugalska?

nety (Člen)
20.01.2008 21:11:40
Offline

Re: Kufry

Mirdoc potěšil si mě... přesně takovou sestavu kufrů si chci pořídit. Nemáš víc foto?? Díkes


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 21:14:23
Offline

Re: Kufry

Tomy psal:

VikecB12:Nebyla by k prodeji ta Maxia,co se Ti válí doma?

Né,vona je vodřená,takže bych za nu stejně nemohl chtít moc peněz a doma mě to chleba nežere,takže si ju nechám a spíš pořeším ty boční nosiče.
Jinak si myslím že kdo bere cestování na mašině trochu vážně,tak se bez kufrů nevobejde.Něco jinýho je někdo kdo jezdí kolem komína a jednou za rok vyjede někam na víkend,tomu stačí kabele a fšelijaký ranečky přivázaný pavoukem.Já su moc pohodlnej,proto mám kufrgoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
20.01.2008 21:23:22
Offline

Re: Kufry

... jo je to pěkný vzít tašky (nebo kufry) tankruksak atd. a někam vyrazit   (zasněný smajlík) ... třeba kultovní Faro
... já se zatím držím toho vzít ledvinku s dokladama a penězma a tu jízdu si tak nějak užít a ne se "stěhovat" ...  idontknowsmile2


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Americkej (Člen)
20.01.2008 21:25:27
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Jinak si myslím že kdo bere cestování na mašině trochu vážně,tak se bez kufrů nevobejde.Něco jinýho je někdo kdo jezdí kolem komína a jednou za rok vyjede někam na víkend,tomu stačí kabele a fšelijaký ranečky přivázaný pavoukem.Já su moc pohodlnej,proto mám kufrgoodsmile1

no, ty ranečky jsou první level, pak okufrovat-druhej level a už nakukujem i do třetího, což je dodávka a mašiny se všema nezbytnostma dovnitřgood


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Tomy (Člen)
20.01.2008 21:31:34
Offline

Re: Kufry

Americkej:Narážíš na Sardinii s tou dodávkou a třetím levelem?smile1

SLUGI (Člen)
20.01.2008 21:31:57
Offline

Re: Kufry

... a to je vono, motorky s báglama a maželkama do  dodávky, někam dojet, nechat manželky válet se na pláži nebo tak něco ... a pěkně si zajezdit po okolí  good


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Tomy (Člen)
20.01.2008 21:32:36
Offline

Re: Kufry

SLUGI:Cestování je paráda a kort,když cestuješ ve dvou na jedný mašině,tak ty kufry budou asi nezbytnost...

mirdoc (Člen)
20.01.2008 21:42:46
Offline

Re: Kufry

Pro Netyho: víc fotek nemám. Ty kufry mám 1.sezonu. Až vyjedu, tak ti můžu ještě něco nafotit.

nety (Člen)
20.01.2008 21:44:37
Offline

Re: Kufry

díkes. Já mam wingracka a přemýšlim právě o těch k40. Jakou máš s nima zkušenost?


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
mirdoc (Člen)
20.01.2008 21:49:31
Offline

Re: Kufry

Byli jsme s manželkou v Maďarsku a ve Slovinsku a všechny věci na 14 dní - žádný problém. Jejich zavěšení i sejmutí, otázka pár sekund. Prostě až na cenu, spokojenost.

nety (Člen)
20.01.2008 21:50:39
Offline

Re: Kufry

good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
VikecB12 (Člen)
20.01.2008 22:16:49
Offline

Re: Kufry

SLUGI psal:

... a to je vono, motorky s báglama a maželkama do  dodávky, někam dojet, nechat manželky válet se na pláži nebo tak něco ... a pěkně si zajezdit po okolí  good

Tak přesně toto mě nebere,pro mě "cesta je cíl" platí na 100% a to aji přesto že sem měl do loňska dodávku.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Antihero (Člen)
20.01.2008 22:33:43
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:
SLUGI psal:

... a to je vono, motorky s báglama a maželkama do  dodávky, někam dojet, nechat manželky válet se na pláži nebo tak něco ... a pěkně si zajezdit po okolí  good

Tak přesně toto mě nebere,pro mě "cesta je cíl" platí na 100% a to aji přesto že sem měl do loňska dodávku.

...mám to stejně.
...co je to za cestování naložit hračku do káry, odvézt, pohrát si sní, zabalit a tradá domůidontknow


There's a pie in the sky when you die.
Mirek D (Člen)
20.01.2008 23:15:26
Offline

Re: Kufry

Pro generála: Na Fazer budeš muset asi řešit nosič jinak. Koukni na www.givi.it a vybleje ti to obj. kódy všeho co potřebuješ. Podle toho ti to solidní prodejce objedná u dovozce a nebo to zkus sám (www.motosp.cz) ve Zdicích.

Jinak já mám vzadu nahoře Maxii E52 a na bocích E460.
Na Banditovi 600S byl nosič Wingrack 2 + montážní sada a ten je rovnou na všecky 3. Má i svoje blinkry, ty co jsou na moto schováš doma.
Na GSX 1400 to je zvlášť nosič na zadní kufr a s ním spojenej trubkáč na boční kufry. Blinkry se přehazují z motorky.

Jináč s Banditem jsem flákl ve Žďáru po přebrždění předku za  autem co najednou zastavilo a pak ve Španělsku po uklouznutí předního kola na přechodu pro pěší. Vždy s bočníma kuframa a dobře posloužily jako "padací rám". Jen se odřel dekl, kterej se dá koupit zvlášť.
Na stránkách Givi maj udanou i max nálož. Je směšně malá... . Uveze to celý klíďo i přes 50 kg (několikrát vyzkoušeno).

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_2427.jpg



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/MirekD/IMG_1806-1.jpg

Autobus je taky Suzuki... .
Mirek D (Člen)
20.01.2008 23:17:45
Offline

Re: Kufry

JInak Bandit 600 s tímdle jel max. 180 km/hod, autobus se ve 190-ti začne trochu vlnit, tak jsem to dál nepokoušel. Výrobce udává max. 130 km/hod. cool


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
21.01.2008 08:06:59
Offline

Re: Kufry

...ty vole Míro, co f tom taháš???surprisedidontknow ...jedeš sólo, máš vobrofský tři kufry, vovješený druhý sedlo a eště nabouchanej tankbágl, to f tom máš i skládací stoleček a křesílka, né???surprisedbigsmile ...zas je pravda, že ty dost sežereš a vychlastáš..............bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
21.01.2008 08:22:09
Offline

Re: Kufry

filous: a mikrovlnku by dal asi kam? ha? mysli trochu né.....idontknowbigsmilebigsmilebigsmilesmokin


doba je temná...
huskyb12 (Administrator)
21.01.2008 08:32:09
Offline

Re: Kufry

Inkviz: co to kecáš, mikrovlnku tahal na Bandasce, teď si sebou vozí automatickou pračku :)))


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
21.01.2008 08:54:16
Offline

Re: Kufry

huskyb12 psal:

Inkviz: co to kecáš, mikrovlnku tahal na Bandasce, teď si sebou vozí automatickou pračku :)))

...von je taky na autobusu potřeba vječí vercajk neš na motorcesurprised...to máš nejmenčí klíč 24/27, 10ti tunovej hever, půlmetrový montajzny...............bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
inkvizitorr (Administrator)
21.01.2008 09:01:15
Offline

Re: Kufry

hlavně taky kýbl s pískem a lopatku, nebo aspoň to vozí tady místňák, co mě vozí do hospody, takže předpokládám, že míra to bude mít stejný...smokinbigsmile


doba je temná...
SLUGI (Člen)
21.01.2008 09:29:47
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:
SLUGI psal:

... a to je vono, motorky s báglama a maželkama do  dodávky, někam dojet, nechat manželky válet se na pláži nebo tak něco ... a pěkně si zajezdit po okolí  good

Tak přesně toto mě nebere,pro mě "cesta je cíl" platí na 100% a to aji přesto že sem měl do loňska dodávku.

... tu variantu sem myslel jako krajní kvůli tomu abych netahal hafo věcí atd.
... pokud by bylo podle mýho tak nejraděj bych poslal věci napřed a pekně ve dvou, jen tak s dokladama dojel po vlastní ose za nima  good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Mirek D (Člen)
21.01.2008 12:25:50
Offline

Re: Kufry

Pro Kašpary: Skládací židlu s sebou tahám, bo to je věcička k nezaplacení. Ale ta není v kufru, bo se nevejde.
Kufry nejsou nikdy plný, ale zase nemusím vymejšlet vopičárny, kam dat boty, stan, karimámu, spacák.... . Někdo "zbožňuje" gumicuky a libuje si ve vytváření kopců na zadním sedadle, já nacvaknu kufry a jedu. Nic mi neprochčije a aj čórkař to má popř. o něco složitější. idontknow

A ve dvou je to bez komentáře.

Nicméně se všema 3 kuframa má význam jet fakt jen na dovču.

Letos bych to viděl ve 2. pol. červenca (bo jindy nemužu) do Francie, popř. Španělsko, Portugalsko ???surprised


Autobus je taky Suzuki... .
ydom (Člen)
21.01.2008 13:50:42
Offline

Re: Kufry

Fik-B6S psal:
ydom psal:

vlastnoruční paskvil je nejlepšíbigsmilegood
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … osic_1.jpg

Nemáš někde nějaký výkres toho tvýho nosiče?
Nebo nákres v CADu?
jak jsi ho dělal?
pokud k tomu něco máš pošli mi to na mail Flipr@seznam.cz

no chlape měl jsem to črtlý v ruce,ale nevím jestli od toho najdu všechno,pač jsem to měl roztahaný asi po 5 výkresechbad..každopádně jdu do práce až zítra,tak se tam kouknu..jinak je to práce tak na hodku a půl,nemá cenu to za ty prachy kupovat...


Když nejezdím,tak tvořím...
zzzmrzlinar (Člen)
21.01.2008 15:43:33
Offline

Re: Kufry

nety psal:

To já sem tasm nandal tendle držák... jenže pak se naskyt za dobrou cenu wingrack, takže sem povýšil bigsmile Co kufry kappa K40n. nemá někdo zkušenost??http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 030380.JPG

Tož Nety, dej teda prosím kontakt gde tento fešný nosič prodávaj, mě se líbí bo to není taková hromada trubek kolem celý motyky. Dofám ale že to aspoń pár kil udržíidontknow

Petr J. (Člen)
21.01.2008 17:07:10
Offline

Re: Kufry

to Americkej: jenže třetí level není o tom, že do dodáfky naložíš těžkou cestovní motorku....ale nějakou lehkou hračku....bigsmile...třeba oranžovou good

VikecB12 (Člen)
21.01.2008 17:12:10
Offline

Re: Kufry

Mirek D psal:

Pro Kašpary: Skládací židlu s sebou tahám, bo to je věcička k nezaplacení. Ale ta není v kufru, bo se nevejde.
Kufry nejsou nikdy plný, ale zase nemusím vymejšlet vopičárny, kam dat boty, stan, karimámu, spacák.... . Někdo "zbožňuje" gumicuky a libuje si ve vytváření kopců na zadním sedadle, já nacvaknu kufry a jedu. Nic mi neprochčije a aj čórkař to má popř. o něco složitější. idontknow

A ve dvou je to bez komentáře.

Nicméně se všema 3 kuframa má význam jet fakt jen na dovču.

Letos bych to viděl ve 2. pol. červenca (bo jindy nemužu) do Francie, popř. Španělsko, Portugalsko ???surprised

Přesně jak píšeš,když zapakuju kufry,tak mě vůbec nevadí že si ty věci vezu sebou,protože zamnou nic nevlaje,nemusím nic kontrolovat jestli to nestrácím a takgood Když jedeme někde s kamošama co si ranečky vážou fšude možně po matorce,tak je mě jich líto,co chvíla někde zastavujem,aby si to překurtovaliheadshake


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomB12 (Člen)
22.01.2008 09:36:16
Offline

Re: Kufry

zzzmrzlinar psal:
nety psal:

To já sem tasm nandal tendle držák... jenže pak se naskyt za dobrou cenu wingrack, takže sem povýšil bigsmile Co kufry kappa K40n. nemá někdo zkušenost??http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 030380.JPG

Tož Nety, dej teda prosím kontakt gde tento fešný nosič prodávaj, mě se líbí bo to není taková hromada trubek kolem celý motyky. Dofám ale že to aspoń pár kil udržíidontknow

Mám ho taky a nedám na něho dopustit, nehyzdí tak motorku jako ty hnusné trubky od givi a má geniální řešení pro montáž nosičů bočních kufrů. Když nevozím topcase, tak tam nemám ani plotnu.

http://www.evron.cz/eshop/hzmoto/cz/k31 … p&od=0

tomB12 (Člen)
22.01.2008 09:44:47
Offline

Re: Kufry

Ještě detail, uváděné dovolené zatížení dle výrobce je 7kg včetně plotny a kufru, což je hovno. Přežilo to bez úhony víc jak 10kg v kufru + kufr + plotna. Myslím si že ten limit je tam ne z důvodu pevnosti toho kusu hliníku ale z důvodu samotné pevnosti podsedlového rámu. Při použití kufru dochází k prodložení ramena podsedláku o skoro půl metru a dynamické zatížení na konci mu asi moc neprospívá bigsmile

vlada1200 (Člen)
22.01.2008 10:34:00
Offline

Re: Kufry

sirkrtek psal:

Víš Ossi já jsem si pořídil motku úřed nedávnem takže jsem úplný hovno mezi motorkářema - neumím na tom jezdit a upřímně vím o tom pussy  ale četl jsem dneska ten tvůj odkaz  o tom co by se mělo psát do tohohle fóra  a že by někteří měli být schovívaví ( kurva ani nevím jaký tam je i)  - mám ten pocit že pan Newada to asi nečetl  a upřímně dle mého názoru je to hovado, který asi nepochopilo že tady se lidi ptají na seriózní názory a né na rádoby směšné hlášky.... Omlouvám se tahle má reakce taky moc nebyla k danému tématu ale prostě si to neodpustím .....

goodgoodgood Hold i takoví jsou mezi námi. To chce klid. Časem ti to nepřijde.

Kufr jsem měl jednou půjčený GIVI Maxia a budu si ho kupovat. Byl výborný. Jen se nemůžu ještě rozhodnout, jestli lakovaný, s brzdovým světlem atd. Samozřejmě mám i GIVI nosič. Místo postraních kufrů, abych ušetřil, jsem koupil textilní brašny a nic moc. Pro dva málo, pro jednoho stačí!


Jezdím tak, abych dojel!
Martin B12 (Člen)
22.01.2008 10:50:48
Offline

Re: Kufry

když jsme u těch kufrů , nemáte někdo fotku nosiče na  jeden kufr /chci vidět jak je to uchycený/ na b12 starej model ?help


street triple picco
misi (Člen)
22.01.2008 12:38:51
Offline

Re: Kufry

Prosím poradíte mi někdo jaký kufr nejlíp na suzuki bandit ? bigsmilebigsmilebigsmile (užmlčímsmile1)


Blu one.... old one
Petr J. (Člen)
22.01.2008 18:50:13
Offline

Re: Kufry

a jaká je spotřeba s kufry GIVI ??

Fik-B6S (Člen)
22.01.2008 18:55:47
Offline

Re: Kufry

Petr J. psal:

a jaká je spotřeba s kufry GIVI ??

stejná jsko s kufry kapparedfaceredfacebigsmilebigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Bedřich (Člen)
22.01.2008 18:57:56
Offline

Re: Kufry

Martin B12 psal:

když jsme u těch kufrů , nemáte někdo fotku nosiče na  jeden kufr /chci vidět jak je to uchycený/ na b12 starej model ?help

Na starej model jsou dva typy trubkovejch nosičů. Jeden Mám v profilu a druhej někde najdu. Mě osobně se ví líbí trubky než postraný plotnysick


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
22.01.2008 19:13:55
Offline

Re: Kufry

Tohle mám já:



A tohle je trochu hezčí ale nejdou tam ty boční držáky



Boční kufry nemám, ale namontuju 4 šrouby a mám tam držáky a na mě pak hodím tačky a nemusim se bát, zda se něco poškrábegood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/PICT1613.jpg

Editoval osiris (22.01.2008 19:18:42)


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Bedřich (Člen)
22.01.2008 19:14:30
Offline

Re: Kufry

Ajajidontknowheadshake


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
22.01.2008 19:19:32
Offline

Re: Kufry

...rozdíl "Bedrich" vs. "bedrich"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bedřich (Člen)
22.01.2008 19:21:56
Offline

Re: Kufry

Děkujigoodredface


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
zdenek 1 (Člen)
23.01.2008 13:33:48
Offline

Re: Kufry

mirdocu,vypadá to super co koštuje takový nosič???aj bych se někdy přijel pokochat tvojí motkou,mám to kousek???


když to jede,je to OK
mirdoc (Člen)
23.01.2008 18:30:02
Offline

Re: Kufry

Zdenku, zadní kufr stál asi 8500 Kč i s plotnou, oba boční kufry i s nosičem dohromady 10000 Kč. Obě ceny jsou včetně montáže. Až to počasí dovolí, můžeme se někde setkat.

mirdoc (Člen)
23.01.2008 18:32:56
Offline

Re: Kufry

Promiň, ptáš jen na nosič. Nosič bočních kufrů stál 3000 Kč.

zdenek 1 (Člen)
23.01.2008 21:08:19
Offline

Re: Kufry

O.K. beru tě za slovo,jo a vypadáto dost dobře,i ta barva je dobrá!!!(mám takovou taky)bigsmilegoodgoodgood


když to jede,je to OK
Goody (Člen)
23.01.2008 21:29:59
Offline

Re: Kufry

kua to je nejaky drahy, ne? idontknow


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
mirdoc (Člen)
23.01.2008 21:34:51
Offline

Re: Kufry

Je to drahý. Jsou to originál díly Suzuki. Nemám možnost si to někde udělat, tak mi nic jiného nezbylo.

ABik (Člen)
23.01.2008 22:40:23
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:
Mirek D psal:

Pro Kašpary: Skládací židlu s sebou tahám, bo to je věcička k nezaplacení. Ale ta není v kufru, bo se nevejde.
Kufry nejsou nikdy plný, ale zase nemusím vymejšlet vopičárny, kam dat boty, stan, karimámu, spacák.... . Někdo "zbožňuje" gumicuky a libuje si ve vytváření kopců na zadním sedadle, já nacvaknu kufry a jedu. Nic mi neprochčije a aj čórkař to má popř. o něco složitější. idontknow

A ve dvou je to bez komentáře.

Nicméně se všema 3 kuframa má význam jet fakt jen na dovču.

Letos bych to viděl ve 2. pol. červenca (bo jindy nemužu) do Francie, popř. Španělsko, Portugalsko ???surprised

Přesně jak píšeš,když zapakuju kufry,tak mě vůbec nevadí že si ty věci vezu sebou,protože zamnou nic nevlaje,nemusím nic kontrolovat jestli to nestrácím a takgood Když jedeme někde s kamošama co si ranečky vážou fšude možně po matorce,tak je mě jich líto,co chvíla někde zastavujem,aby si to překurtovaliheadshake

Já jsem zase pro to kurtování ranečků good Měl jsem kufr i s nosičem, ale nikdy jsem ho na motorku ani nedal sick Batoh na zadní sicně chycený 4ma gumicukama se ani nehne a je to na 5 minut práce. Ale zase nejzdím delší dovo než 3 dny na Slovensku. V ostatních případech bych to viděl buď na doprovodné vozidlo nebo motorky na vozíku a já ve vozidle good A jezdím sám, protože přítulka má svoji motorku good

Wencl (Člen)
24.01.2008 00:03:20
Offline

Re: Kufry

Nejlepší kufr na motorku je tentok good

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/wencl/kufr.jpg
zdenek 1 (Člen)
24.01.2008 13:39:59
Offline

Re: Kufry

Wencl psal:

Nejlepší kufr na motorku je tentok good
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … l/kufr.jpg

no to zatím kufrem vypadá ale lípbigsmile


když to jede,je to OK
Honzik1 (Člen)
24.01.2008 13:43:00
Offline

Re: Kufry

Tomy psal:

Honzik1:Kdy vyrážíš do Španělska a Portugalska?

Zdarek, ještě přesně nevím, ale určitě né červenec- srpen. Bud kveten-červen anebo pak až v září. Většinou jsem dával španělsko v září a i tak tam bylo vedro jak v pussy


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Tomy (Člen)
24.01.2008 22:22:05
Offline

Re: Kufry

Tak jsem se rozhodl pro Kappu.Jde mi o účelnost a ne designm,tak jsem objednal i nelakovaný a to:Topcase Monokey K52N a dva boční monokey K40 n+komplet držáky,montážní sady,plotnu.Dostanu na to celkem 15-ti procentní slevu,tak zítra pro odpoledne pro to vyrážím do Paola do Dlouhé Třebové...

tomB12 (Člen)
25.01.2008 09:17:08
Offline

Re: Kufry

Tomy psal:

Tak jsem se rozhodl pro Kappu.Jde mi o účelnost a ne designm,tak jsem objednal i nelakovaný a to:Topcase Monokey K52N a dva boční monokey K40 n+komplet držáky,montážní sady,plotnu.Dostanu na to celkem 15-ti procentní slevu,tak zítra pro odpoledne pro to vyrážím do Paola do Dlouhé Třebové...

Tak pak písni jak jednoduše tam jde přidělat ten wingrack nebo na čem ti to tam bude viset. Blinkry budeš nadstavovat asi.  Koukals na ten odkaz na sw-motech který jsem tu dával. Myslím že to je praktičtější řešení než wingrack.

VikecB12 (Člen)
25.01.2008 11:54:43
Offline

Re: Kufry

Mě ty nosiče od SW připadají tak lagricově,měl bych strach na to trochu víc naložit. Kdešto u Givi/Kapa je to vyskoušený že to snese fakt hodně. Na Varaderu sem měl trubkáč Givi a v každým kufru 15kg a ustálo to v pohodě.good
Jinak Vojáčku,dobrá volbagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomB12 (Člen)
25.01.2008 12:39:08
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Mě ty nosiče od SW připadají tak lagricově,měl bych strach na to trochu víc naložit. Kdešto u Givi/Kapa je to vyskoušený že to snese fakt hodně. Na Varaderu sem měl trubkáč Givi a v každým kufru 15kg a ustálo to v pohodě.good
Jinak Vojáčku,dobrá volbagood

Jo beru že ten horní je trochu papířák, ale ty boční jsou na pohodu, 20 kg žádná váha. Zajímá mě jak je řešená montáž givi. Šel jsem do sw kvůli montáži a demontáži, nechci jezdit celý rok s takovým kurestvem jako je wingrack na 3 kufry. Sw mi dává možnost volby jeden nebo tři a podle toho nahazuju i nosiče. Horní je na fest a boční podle volby. Myslím že tato možnost u givi není.

VikecB12 (Člen)
25.01.2008 13:18:07
Offline

Re: Kufry

Nevím jak u wingraku,ale ty trubkáče sou na každé straně chycený většinou 3ma šroubama.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr