Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kufry

hlemejzd999 (Člen)
13.07.2012 10:03:07
Offline

Re: Kufry

K.a.s.y.m. psal:
shrek600 psal:

Tady davam fotky nosicu bocnich tasek (15l) a topcase - oboji koupeno za hubicku od predchoziho majitele a s trochou uprav (top case a par drobnosti) funguje :)
Jeste poradne zbrousit a dat do laku a jeto ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0591.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0589.jpg
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0588.jpg

(btw, nerozumim tomu, proc mi jednu fotku otoci a dalsi ne...!)

par let zpatky jsem tohle delal kamosovi na ZX12.pravda bylo to ze 14 ctyrhranu ale podobnej system.vozil na tom tusim 40 lit kufr a v pohode.sice se to nalozeny trochu klepalo ale tvrdil ze to neztratil ani pri rychlostech pres 250.tak bych se toho nebal pokud to nejsou trubicky s jednickou stenousmile1

já se dycky bojím , že mi ten kufr taky ulitne....je tam jen tak lehce zaklaplej a dost na volno ....ale 240 drží taky....drzak  mám festovnej, vo ten strach nemám, ale vobludnost to je bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
shrek600 (Člen)
13.07.2012 12:52:51
Offline

Re: Kufry

Sem kokot, jasne, ze to neni trubka - plnej matros 10mm.
Myslim, ze se to neohne a ze mi praskne svar, to mozna jo, ale urcite ne vsechny 4 najednou...


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
Pajk (Člen)
13.07.2012 15:05:47
Offline

Re: Kufry

shrek600 psal:

Sem kokot, jasne, ze to neni trubka - plnej matros 10mm.
Myslim, ze se to neohne a ze mi praskne svar, to mozna jo, ale urcite ne vsechny 4 najednou...

Dokonce jenom desítka kulatinaheadshake ? Ten kufr se tam musí pěkně pajcovat. To ta 16 mm trubka se stěnou 2,5 mm je rozhodně pevnější i bez podpěr než tohle. Mám to udělaný taky bez podpěr s týhle trubky, když jsem to zkoušel a posadil na to 75 kg tak se nic se nedělo co by mě mělo znepokojovatgood Zkusto tam dát ty na tu tvoji srandičkubigsmile a pak se pochlubsmile1 jak jsi dopad.

shrek600 (Člen)
13.07.2012 15:38:10
Offline

Re: Kufry

Tak to musim 10kg odlozit a sednout si na to sam bigsmile Ne, az dorazim z dovci, tak se na to vrhnu a vyzkousim to smile1 myslim, ze 50kg bude stacit jako vypovidajici cool
Mam v to pevnou duveru...navic, nedelal sem to ja, ale uz to tak bylo smokin verim, ze se nad tim nekdo zamyslel...


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
Pajk (Člen)
13.07.2012 21:49:18
Offline

Re: Kufry

shrek600 psal:

Tak to musim 10kg odlozit a sednout si na to sam bigsmile Ne, az dorazim z dovci, tak se na to vrhnu a vyzkousim to smile1 myslim, ze 50kg bude stacit jako vypovidajici cool
Mam v to pevnou duveru...navic, nedelal sem to ja, ale uz to tak bylo smokin verim, ze se nad tim nekdo zamyslel...

Jasně to je dneska hodně moderní, věřit a myslet pozitivně, ale pouze tohle bohužel vždy nefungujebadsmile1.

VikecB12 (Člen)
14.07.2012 11:35:44
Offline

Re: Kufry

Vono u těch nosičů nejde vo jednorázový zatížení velkou váhou,to snese každej,ale právě vo to třepání na hrbech,nedejsatan na naší D1. Přitom krásně pevnej nosič se dá udělat na prostřední model bandita z jeklu,obdélník,pěkně postavenej na vejšku...Ale jo,hrejte si,zkoušejte,laborujtegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
15.07.2012 17:04:25
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Vono u těch nosičů nejde vo jednorázový zatížení velkou váhou,to snese každej,ale právě vo to třepání na hrbech,nedejsatan na naší D1. Přitom krásně pevnej nosič se dá udělat na prostřední model bandita z jeklu,obdélník,pěkně postavenej na vejšku...Ale jo,hrejte si,zkoušejte,laborujtegood

to je jak kdyz si 100x ohnes drat, proste to casem uleti az to ma svoje nakmitany smile2


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Pajk (Člen)
16.07.2012 00:15:46
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Vono u těch nosičů nejde vo jednorázový zatížení velkou váhou,to snese každej,ale právě vo to třepání na hrbech,nedejsatan na naší D1. Přitom krásně pevnej nosič se dá udělat na prostřední model bandita z jeklu,obdélník,pěkně postavenej na vejšku...Ale jo,hrejte si,zkoušejte,laborujtegood

pičobigsmile, to jsou jenom takový obecný žvástysmile1. Samozřejmě i jednorázový zatížení  v tomto případě vo něčem vypovídásmokinsmile1. Není umění fláknout tam předimenzovanou hnusnou, těžkou, netvárnou traverzubigsmile bez ladnejch tvarů na štorcidontknowsmile1, navíc která se jen těžko pobere případný vybrace. Trubka na Béčko je goodsmile1. A odborně zavařenej svár na trubce vydrží vždycky víc něž materiál mimo svár, takže je hloupost nějakého uklepání přímo ve sváru vlivem vibrací či ohybu, leda, že by to dělal zedníkbigsmile kterej vo tom nemá ani potuchy, ale jinak ani náhodou. Ale, topcase na 10mmm kulatinu bez podpěr, tak jak to má shrek600 se mi zdá poddimenzovaný a né moc vhodný řešení bad

shrek600 (Člen)
21.07.2012 18:09:34
Offline

Re: Kufry

Pajk psal:
VikecB12 psal:

Vono u těch nosičů nejde vo jednorázový zatížení velkou váhou,to snese každej,ale právě vo to třepání na hrbech,nedejsatan na naší D1. Přitom krásně pevnej nosič se dá udělat na prostřední model bandita z jeklu,obdélník,pěkně postavenej na vejšku...Ale jo,hrejte si,zkoušejte,laborujtegood

pičobigsmile, to jsou jenom takový obecný žvástysmile1. Samozřejmě i jednorázový zatížení  v tomto případě vo něčem vypovídásmokinsmile1. Není umění fláknout tam předimenzovanou hnusnou, těžkou, netvárnou traverzubigsmile bez ladnejch tvarů na štorcidontknowsmile1, navíc která se jen těžko pobere případný vybrace. Trubka na Béčko je goodsmile1. A odborně zavařenej svár na trubce vydrží vždycky víc něž materiál mimo svár, takže je hloupost nějakého uklepání přímo ve sváru vlivem vibrací či ohybu, leda, že by to dělal zedníkbigsmile kterej vo tom nemá ani potuchy, ale jinak ani náhodou. Ale, topcase na 10mmm kulatinu bez podpěr, tak jak to má shrek600 se mi zdá poddimenzovaný a né moc vhodný řešení bad

Hura, slava! Konecne se nekdo vyjadril k tomu konkretnimu reseni...dekuju smile1 uz se dela podera, aby se to nehybalo...tak doufam, ze to bude allright :)


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
shrek600 (Člen)
25.07.2012 20:37:15
Offline

Re: Kufry

TAk, maly update - podpery hotovy, na barvu nekoukejte, jina nebyla po ruce smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3877_img_0615.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3877_img_0616.jpg

OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
Michal Dk (Člen)
25.07.2012 20:54:02
Offline

Re: Kufry

Teď to máš vychytanýgood

Pigi (Člen)
25.07.2012 23:51:38
Offline

Re: Kufry

Taky si budu muset udělat podpěry goodgood, narval sem na givi plotnu SHAD 46L a ňák se mi to tam bimbá bigsmilebigsmile


eSko je prostě eSko ;)
Petr J. (Člen)
26.07.2012 16:04:29
Offline

Re: Kufry

shrek600 psal:

TAk, maly update - podpery hotovy, na barvu nekoukejte, jina nebyla po ruce smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0615.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0616.jpg

...tenčí drátky jsi v regálu neměl?

Nechtěl bych být tím za Tebou, až Ti to uletí....bigsmilebigsmile

redik27 (Člen)
26.07.2012 17:03:18
Offline

Re: Kufry

shrek600 psal:

TAk, maly update - podpery hotovy, na barvu nekoukejte, jina nebyla po ruce smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0615.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_0616.jpg

ještě blikající led a nebude to mít chybu bigsmile


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Kelly01 (Člen)
26.07.2012 17:39:50
Offline

Re: Kufry

Dizajnovej nářezbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.07.2012 17:59:21
Offline

Re: Kufry

...tobje se to líbí???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
26.07.2012 18:09:55
Offline

Re: Kufry

Komu patří otázkasurprised


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.07.2012 18:11:15
Offline

Re: Kufry

Kelly01 psal:

Komu patří otázkasurprised

...kutilu Timovibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
26.07.2012 18:23:21
Offline

Re: Kufry

A podle toho pozadí bych to tipl na českýho "Dextera"bigsmile


God Save The Queen!
Pigi (Člen)
26.07.2012 21:48:25
Offline

Re: Kufry

Kelly01 psal:

A podle toho pozadí bych to tipl na českýho "Dextera"bigsmile

Vypadá to tak goodgoodbigsmile


eSko je prostě eSko ;)
shrek600 (Člen)
27.07.2012 09:05:58
Offline

Re: Kufry

Nikde sem ale neproklamoval, ze to bude na cenu Drzak roku smile1 v zime to pujde dolu, poradne obrousit a do cerne...
Ted se ale jezdi a neni cas na delani smile1

S tema dratkama to nejak nechapu...drzi to jak pes a jestli se tohle hne, tak ja s ty motorky asi upadnu...


OUjeéééé pyčo...ja B12 2003, pritule B6 1997 a v praci Zlin Z-142 C AF
Pajk (Člen)
27.07.2012 22:33:33
Offline

Re: Kufry

Ale jósmile1good, každej jak se mu to líbí, podle možností a potřeby.


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1218_sdc10270.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1218_fotografie0175.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1218_sdc10325.jpg
Pigi (Člen)
27.07.2012 22:44:29
Offline

Re: Kufry

To je moc pekný goodgood, nemáš k tomu nějaký schéma nebo něco podobnýho? Rád bych to okopčil bigsmilebigsmilegood


eSko je prostě eSko ;)
Pajk (Člen)
30.07.2012 16:05:55
Offline

Re: Kufry

Pigi psal:

To je moc pekný goodgood, nemáš k tomu nějaký schéma nebo něco podobnýho? Rád bych to okopčil bigsmilebigsmilegood

Bohužel na to žádnej výkres nebyl a je pouze jeden originální kouseksmokinsmile1 Ochraňuj tě bánbů, jestli tě potkám s tím na silnicibigsmilebigsmile.

VikecB12 (Člen)
30.07.2012 21:18:28
Offline

Re: Kufry

Tak to vobšlehni i s vylepšením a seš vykrytejcool Celej ten vehement posunout vo patnáct čísel dopředu a bylo by to okgood Já sem právě dobalil moju trojici maxií a ráno vyrážím směr rakousko,na tři dny si trochu votfrknoutgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pigi (Člen)
30.07.2012 21:41:15
Offline

Re: Kufry

Pajk psal:
Pigi psal:

To je moc pekný goodgood, nemáš k tomu nějaký schéma nebo něco podobnýho? Rád bych to okopčil bigsmilebigsmilegood

Bohužel na to žádnej výkres nebyl a je pouze jeden originální kouseksmokinsmile1 Ochraňuj tě bánbů, jestli tě potkám s tím na silnicibigsmilebigsmile.

No do Písku do nemám daleko bigsmilegoodgood, asi koupim origoš boční držáky od givi a hodim na to keylessy než něco vymejšlet fuckbigsmilegood


eSko je prostě eSko ;)
Petr J. (Člen)
30.07.2012 22:30:51
Offline

Re: Kufry

...vejš a víc dozadu to nešlo? bigsmile

Pajk (Člen)
30.07.2012 23:39:37
Offline

Re: Kufry

bigsmile, ale prd velebnostismile1, to je všechno vyměřený, tak aby to bylo richtig good. Dáš to víc dopředu, nebo níž můžeš jezdit tak akorát sámbad. Tomu druhýmu to tam zkrátka pak vžycky bude vadit, míň či víc. Na nosič jde 35l válec a před něj se musí ještě vejít stan a takový to harampádí bigsmile. Navíc při každým vodemykání sedla byse musela vodendavat levá taška aby ses dostal k zámkubad, udělat lešení na blikače protože je zakryješbad, furt čistit tašky zadělaný vod zadního kolabad, spálený vod laufu a podbad. Když nepotřebuješ nosič, tak jde jednoduše a rychle vodendat během 10 sek či naopak vrátit a přitom boční tašky zůstávajgood
Tohle je jediná promakaná cestagoodsmile1, ale to zatim ví málokdo smokinbigsmilebigsmile.

VikecB12 (Člen)
31.07.2012 06:46:34
Offline

Re: Kufry

Pajku,je to blbost,givi nosič je vo kurevsky hodně víc vepředu,boční vo dost níž a ikdyš na něho cvaknu největší kufry kerý sou k mání,tak spolujezdce nijak neutiskuje a to vepředu zabírám fakt dost místa voproti toběbigsmile Ale myšlenka a provedení vypadá dobře. Ale pořád je to jízda s kabelamasickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
31.07.2012 13:09:11
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Pajku,je to blbost,givi nosič je vo kurevsky hodně víc vepředu,boční vo dost níž a ikdyš na něho cvaknu největší kufry kerý sou k mání,tak spolujezdce nijak neutiskuje a to vepředu zabírám fakt dost místa voproti toběbigsmile Ale myšlenka a provedení vypadá dobře. Ale pořád je to jízda s kabelamasickbigsmile

vidíš,i mě bylo líto na bandasku nandat podobný kokotiny,
radši jsem pořídil kombíkabigsmile


...a bude hůř!
Petr J. (Člen)
31.07.2012 23:03:19
Offline

Re: Kufry

karlos100 psal:

vidíš,i mě bylo líto na bandasku nandat podobný kokotiny,
radši jsem pořídil kombíka

...moje řeč...já nechal udělat lešení na FZ1, pak jsem zjistil, že do Ortliebů se ve dvou fakt nezbalím, tak jsem taky pořídil SUV kombíka...bigsmile

Pajk (Člen)
01.08.2012 22:59:43
Offline

Re: Kufry

VikecB12 psal:

Pajku,je to blbost,givi nosič je vo kurevsky hodně víc vepředu,boční vo dost níž a ikdyš na něho cvaknu největší kufry kerý sou k mání,tak spolujezdce nijak neutiskuje a to vepředu zabírám fakt dost místa voproti toběbigsmile Ale myšlenka a provedení vypadá dobře. Ale pořád je to jízda s kabelamasickbigsmile

Ty držáky na kufry jsou samozřejmě úplně jiný a kufry jsou nahoře zaoblený, tak aby nevadily širším prdelkám batůžků na rozdíl od nahoře hranatejch tašek. Pak by se musely ty podpěry tašek v případě posunutí do předu roztáhnout víc do šířky vod sedadla a to už by pak nebylo hezký a navíc bych přišel o ty přednosti jak jsem psal vejš. Šel jsem jinou cestou, né úplně tou úplně obvyklou, ale originální. A tyhle tašky jsou fajnový drží pěkně tvar i když jsou prázdný, jdou roztahovat na šířku, když s tím majznu na bok, tak se jim nic nestane, s kufrem no nevim.
Je to věc názoru, mě se osobně víc líbí na Bčku pěkný tašky, který maj funkční podpěry a když sundám tašky, tak by to tam pod nima nemělo vypadat jak hromada šrotubigsmile.
Jinak, tady jsem našel Bčko a neřek bych, že tyhle kufry jsou nějak vo tolik ve předu a dole než mám ját ašky .

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1218_m_pr_suz-gsf600-b_d.jpg
Pigi (Člen)
01.08.2012 23:08:29
Offline

Re: Kufry

Pajk psal:
VikecB12 psal:

Pajku,je to blbost,givi nosič je vo kurevsky hodně víc vepředu,boční vo dost níž a ikdyš na něho cvaknu největší kufry kerý sou k mání,tak spolujezdce nijak neutiskuje a to vepředu zabírám fakt dost místa voproti toběbigsmile Ale myšlenka a provedení vypadá dobře. Ale pořád je to jízda s kabelamasickbigsmile

Ty držáky na kufry jsou samozřejmě úplně jiný a kufry jsou nahoře zaoblený, tak aby nevadily širším prdelkám batůžků na rozdíl od nahoře hranatejch tašek. Pak by se musely ty podpěry tašek v případě posunutí do předu roztáhnout víc do šířky vod sedadla a to už by pak nebylo hezký a navíc bych přišel o ty přednosti jak jsem psal vejš. Šel jsem jinou cestou, né úplně tou úplně obvyklou, ale originální. A tyhle tašky jsou fajnový drží pěkně tvar i když jsou prázdný, jdou roztahovat na šířku, když s tím majznu na bok, tak se jim nic nestane, s kufrem no nevim.
Je to věc názoru, mě se osobně víc líbí na Bčku pěkný tašky, který maj funkční podpěry a když sundám tašky, tak by to tam pod nima nemělo vypadat jak hromada šrotubigsmile.
Jinak, tady jsem našel Bčko a neřek bych, že tyhle kufry jsou nějak vo tolik ve předu a dole než mám ját ašky .
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 00-b_d.jpg

Mě se ten tvůj systém zavěšeni děsně líbí redfaceredfacegoodgood, ale budu mít to jak je to na obrázku i s těma kuframa bigsmilegoodgood + topcase SHAD 46L good


eSko je prostě eSko ;)
Luk (Člen)
02.08.2012 06:55:29
Offline

Re: Kufry

Pajku, me se to taky libi, zejmena remeslny zpracovanigood jen ten zadni nosic mi prijde uz moc vystrcenej dozaduidontknow me stena  kufru zacina priblizne zaroven se zadnnim madlem...


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Pajk (Člen)
02.08.2012 14:15:04
Offline

Re: Kufry

Luk psal:

Pajku, me se to taky libi, zejmena remeslny zpracovanigood jen ten zadni nosic mi prijde uz moc vystrcenej dozaduidontknow me stena  kufru zacina priblizne zaroven se zadnnim madlem...

Není, to se jen zdá. Když přidělám ten Givi válec na nosič, tak je naraženej v zadu na táškách, tam bys prst neprostrčil. 

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1218_fotografie0156a.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1218_fotografie0156t.jpg
Filous (Člen)
02.08.2012 18:29:31
Offline

Re: Kufry

...Pajku sorry, ale mě to příde jag rampa proti přehození na zádaredface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pajk (Člen)
02.08.2012 19:39:08
Offline

Re: Kufry

Filous psal:

...Pajku sorry, ale mě to příde jag rampa proti přehození na zádaredface

No dyť jo, chytrej klukgoodsmile1. To je ale podružná funkcegoodbigsmile, jako ty podpěry z boku jsou v podstatě padákysmokinsmile1

Brkos (Člen)
02.08.2012 19:44:41
Offline

Re: Kufry

Petr J. psal:
karlos100 psal:

vidíš,i mě bylo líto na bandasku nandat podobný kokotiny,
radši jsem pořídil kombíka

...moje řeč...já nechal udělat lešení na FZ1, pak jsem zjistil, že do Ortliebů se ve dvou fakt nezbalím, tak jsem taky pořídil SUV kombíka...bigsmile

Jaký lešení na FZ1? Pošli mě fotky, jestli máš, zrovna to teď řešim bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr