Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » manometry

Krleš (Člen)
22.01.2008 18:52:42
Offline

manometry

mam votazecku pro technicke typybigsmile poridil sem si manometry na karbce procetl asi 1000 a 1 diskuzi na vsemoznych forech, kde se o tom zminujou jak na to atd. a prekvapilo me, kdyz jeden borec napsal, ze musi pred merenim zaslepit odfuk od kliky do airboxu u CBR, u bandita je mi to jasny jak na to, jenom se to napoji na 3 trubicky na karbcich a muzem merit, v manualu na gixo zase pisou ze se ma vytahnout podtlakova hadice z karbce(tomu bych jeste rozumnel jakz takz, pac by se tam podle me mela napojit jedna z hadic manometru) ale nechapu tu hadici u ty CBR toh odfuku? jedina vec, ktera me napadla bylo, ze by to bylo kvuli primemu sani a i tak zaslepovat odvetrani kliky nema proto smysl ne??? jenom hadam, toz tak se ukaztecool jenom by me to zajimalo jak to vlastne je, dikecsmokin

Marcus_86 (Člen)
22.01.2008 19:10:00
Offline

Re: manometry

no tak to je jasne, tak to mosis .. no proste neco mosis.

Krleš (Člen)
22.01.2008 19:25:26
Offline

Re: manometry

Marcus_86 psal:

no tak to je jasne, tak to mosis .. no proste neco mosis.

jo taaaak, myslel sem si tobigsmile

losmiros (Člen)
22.01.2008 19:37:02
Offline

Re: manometry

už nevím jak jsem to dělal, ale určo jsem měl na banditovi všechny 4 hadičky obsazený, tož tak

jinak s cbr zkušenosti nemam, řekl bych, že se nic lepit nemusí, když je to od kliky, tak to snad nemá s karbcma nic spol ne?
eště jsme dělali ZXR a taky normálně, připojit a měřit


on the road
Bedřich (Člen)
22.01.2008 20:18:24
Offline

Re: manometry

4karbce = 4budíky

Jdu s dobou a podtlaky budu dělat osciloskopem cool


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
losmiros (Člen)
22.01.2008 20:25:44
Offline

Re: manometry

tak to jsem sto let za opicama, mám v práci jen ruskej starej osciloskop, ale dvou kanál, myslíte že by to šlo?


on the road
Krleš (Člen)
22.01.2008 20:38:37
Offline

Re: manometry

no prave me prekvapilo, kdyz borec psal ze zaslepuje hadici od kliky, proto sem se tu ptal, pac sou tady kuci rozumnybigsmile, jinak na bandouru vim jak to udelat podle starych diskuzigood

Georges (Člen)
22.01.2008 22:43:13
Offline

Re: manometry

já teda zkušenosti namám, ale není to třeba kvůli tomu, že to od té kliky tak fučí, že to může způsobit přetlak (přizdvih) šoupátek...? jako že to nebudeš seřizovat čistě na podtlak vyběhanýho válce

Miras (Člen)
23.01.2008 15:13:13
Offline

Re: manometry

Kdy myslíte že je třeba podtlaky nechat seřídit, jako že při kolika tkm? Co to vlastně může dělat, asi blbě držej otáčky když je to rozhozený, že? To je asi jediná věc kterou doma nezvládnu - i když koukal jsem u louise na manometry a není to zase taková pecka, i když je fakt že nevim kolik stojí seřízení, ještě jsem to nenechával dělat....

frcus (Člen)
23.01.2008 15:22:02
Offline

Re: manometry

Nic nezaslepovat, napojit 4x hadičku ke karbeci a měřit - doštelovat a jet. Za půl hod hotovo.

losmiros (Člen)
23.01.2008 19:33:16
Offline

Re: manometry

tů Miras, koupil jsem je u luise v nějaké akci asi za 1500, jestli chceš, tak ti to sešteluju, nic na tom není, ta jak psal frcous za chvilu hotovo
mělo by se to asi dělat po 12tis myslím, ale eště jsem neviděl že by to měl někdo pořádně rozhozený...


on the road
Miras (Člen)
23.01.2008 21:16:05
Offline

Re: manometry

LosMiros - díky moc chlape, ale mám to trochu z ruky. Nechám to seřídit někde poblíž. Říkáš že to není problém tak to někomu svěřím. Většinou jsem se radši jak na motorce tak na autě naučil vše udělat sám, neb servisům po mnoha trablech který mi způsobily už nevěřím a to ani trochu.

misi (Člen)
24.01.2008 07:49:54
Offline

Re: manometry

losmiros psal:

tů Miras, koupil jsem je u luise v nějaké akci asi za 1500, jestli chceš, tak ti to sešteluju, nic na tom není, ta jak psal frcous za chvilu hotovo
mělo by se to asi dělat po 12tis myslím, ale eště jsem neviděl že by to měl někdo pořádně rozhozený...

Hm.... ja bych se teda stavil :) .... bigsmile projistotubeer


Blu one.... old one
Vidle (Člen)
24.01.2008 08:10:07
Offline

Re: manometry

Krleš, ...koupil sis od Vicoša kukačky a chceš s nima manometrovat ??  Ještě , že po nich nechceš ať tě budí do roboty studente ...bigsmilebigsmilebeercool

Krleš (Člen)
24.01.2008 16:36:37
Offline

Re: manometry

Vidle psal:

Krleš, ...koupil sis od Vicoša kukačky a chceš s nima manometrovat ??  Ještě , že po nich nechceš ať tě budí do roboty studente ...bigsmilebigsmilebeercool

voe to neni vod marka, ale od strejdy lujze a delat na nich umim a vim jak na to, ja se tady jenom ptal na teoriiassbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr