Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motorkáři - TV NOVA

XJelen (Člen)
23.01.2008 19:03:39
Offline

Motorkáři - TV NOVA

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=23.01 … 38v=127307

Motorkáři jsou hovada co nedodržujou pravidla, jezdí bez helem a chráničů... dneska v odpolední černé kronice - málem mi zaskočilo pussy


Strýcfajtr !!!
Karlos (Člen)
23.01.2008 19:10:46
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

XJelen psal:

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=23.01.2008&238m=d&238p=ODPOLEDNITN&238v=127307

Motorkáři jsou hovada co nedodržujou pravidla, jezdí bez helem a chráničů... dneska v odpolední černé kronice - málem mi zaskočilo pussy

No aspoň řekli, že se to zlepší, až budou k sobě všichni ohleduplnější smokin


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
Fik-B6S (Člen)
23.01.2008 19:12:31
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

XJelen psal:

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=23.01.2008&238m=d&238p=ODPOLEDNITN&238v=127307

Motorkáři jsou hovada co nedodržujou pravidla, jezdí bez helem a chráničů... dneska v odpolední černé kronice - málem mi zaskočilo pussy

NOva nikdy nesklame Bylo mu 81 tak že mslím že měl tak ČZtu nebo něco podobného hold duchodce bez helmy... to zavinil tak se toho hned chytli a ty další zaběry byly z nehod ve kterých za to motorkaři nemohli teda většinou...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
bery (Člen)
23.01.2008 19:14:25
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

tak nekoukej při jídle na telkubigsmile
81 let - ten tam skočil schválněbigsmile
každej svého štěstí strůjcembigsmile


momentalně zavostalej
XJelen (Člen)
23.01.2008 19:16:05
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

No hlavně neopoměli čtyřikrát zdůraznit "motorkář" než z nich vypadlo, že z vedlejší vyjel 81-ti letý děda na fichtlusick okamžitě naváže vytržená citace mluvčího ministerstva o tom, že ...jezdí bez helem a bez chráničů... a následuje další masáž slovem "motorkář"
Božemuj to jssou takový ubožáci, že to svět neviděl.
Chudák babi ani možná nevěděla jakýho vyvrhela měla domaheadshake Motorkářsurprised


Strýcfajtr !!!
barynek (Člen)
23.01.2008 19:21:49
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

co se divíte, NOVA, jenže když většina národa to co říkaj na Nově bere jako věrohodnou informaci "NEvytrženou" z kontextu, tak se pak nesmíme divit, jakej názor si na ty slušný kluky a holky na mortorkách udělajheadshake


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
23.01.2008 19:25:39
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

..jeden nejmenovanej redaktor tv nova je muj bejvalej základoškolskej spolužák...to jsem mohl už tenkrát tušit,co z něj bude..surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
23.01.2008 19:29:06
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

bych chtěl vážně vidět tu pussy co tydlke šoty dělá bych ho asi zalil do betonu. 81 cz nebo činskej skůtr. Když už jsem u těch pojeb.... statistik tak nejvíce nehod zaviněných motocykli jsou motorky do 50ccm. pak jsou opět plechovky a přehlidnutí motorky. Tak ať jdou do pussy všichni tydle novinářský sfině asi fakt začnu žrát děcka střílet babičky a jezdit s bandaskou 300km/hbigsmile aby psali aspoň pravdu. Když si tak spomenu na loňském nebo předloňkém GP jak tv Hovna ukazovala jak jezdí motorkaři " blokovali toho klučinu" bych ho zastavil a tu kameru bych mu propasiroval přes prdel. A to že motorkaři koupí do ůtulku misky, žrádlogood nebo tam udělaj sbírku na děcák tam jdou zadarmo vozit děcka celej den a takhle by jsem mohl psát do nekonečna to už ty ku... nepišou o tom už se nemluví a když jo tak to není pravdafuck . Já za to nemužu já jsem na tohle téma hold alergisckej


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Goody (Člen)
23.01.2008 20:15:31
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

ja si to musel pustit 5x, jsem neveril tomu věku, jsem porad slysel 81 a vono jo...


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Martin B12 (Člen)
23.01.2008 20:30:27
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

jebat na novu assasssmile1


street triple picco
Meloun (Člen)
23.01.2008 21:08:48
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Banditatom psal:

bych chtěl vážně vidět tu pussy co tydlke šoty dělá bych ho asi zalil do betonu. 81 cz nebo činskej skůtr. Když už jsem u těch pojeb.... statistik tak nejvíce nehod zaviněných motocykli jsou motorky do 50ccm. pak jsou opět plechovky a přehlidnutí motorky. Tak ať jdou do pussy všichni tydle novinářský sfině asi fakt začnu žrát děcka střílet babičky a jezdit s bandaskou 300km/hbigsmile aby psali aspoň pravdu. Když si tak spomenu na loňském nebo předloňkém GP jak tv Hovna ukazovala jak jezdí motorkaři " blokovali toho klučinu" bych ho zastavil a tu kameru bych mu propasiroval přes prdel. A to že motorkaři koupí do ůtulku misky, žrádlogood nebo tam udělaj sbírku na děcák tam jdou zadarmo vozit děcka celej den a takhle by jsem mohl psát do nekonečna to už ty ku... nepišou o tom už se nemluví a když jo tak to není pravdafuck . Já za to nemužu já jsem na tohle téma hold alergisckej

Klííídeksmokin
Máš úplně záchvat-atomovej záchvat!surprisedsmile1


PURE NAKED BIKE!
Palino (Člen)
23.01.2008 21:10:14
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Už dzítra slyším ty kokoty, jak se o tom baví a shodují  se na tom, že motorkáři jsou hnusná verbež. Že to hovado mělo 81 roků, kulicha na hlavě a na očích popelníky, to už neřekne nikdo.sicksicksick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Goody (Člen)
23.01.2008 21:27:26
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

co bys chtel vod Novákůbadsick


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
Lukas Boskovice (Člen)
23.01.2008 21:43:32
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Nahodou, mne se libi jakej sem podle nich vyvrhel. Aspon nejsem sedej prumer tehle republiky, kterej nicim nevinika a nikam nepatri...uz aby bylo teplo a ja zase mohl pekne poustet v ulicich hruzu...

sonyk (Člen)
23.01.2008 21:47:28
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

jj ja budu se svejma 58 sirit hruzu kudy pojedu. sou to svine nova a i ti ostatni. neobjektivni zaujaty jen aby to lidi sledovali.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Libor nx (Člen)
24.01.2008 03:19:12
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Takovej nesmysl jsem dlouho neslysel.Prej motorkari si kupujou motorky kvuli tomu aby mohli porusovat dopravni predpisy.To je to samy jako ze jsem si koupil BMW jen kvuli tomu,abych po Praze ve 150km/h boural tramvajove zastavky jako ten idiot predevcirem.

misi (Člen)
24.01.2008 07:30:20
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Lukas Boskovice psal:

Nahodou, mne se libi jakej sem podle nich vyvrhel. Aspon nejsem sedej prumer tehle republiky, kterej nicim nevinika a nikam nepatri...uz aby bylo teplo a ja zase mohl pekne poustet v ulicich hruzu...

ano správně a až mi vemoi i ten řidičák sundám značky, brokovnicu na bok mašiny do obalu, sekeru na pleca a jedu pro mlyko do kravina......bigsmile

duchodci a všichni ostatní lehnou popelem jen z toho pohledu... a bez přilby... hezky číro postavím ... fuckfuckfuckfuck madafaka

bigsmile


Blu one.... old one
Billy (Člen)
24.01.2008 07:53:53
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Mlyko s tvrdym smile1 ty hovadoredface


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
misi (Člen)
24.01.2008 07:59:33
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Billy psal:

Mlyko s tvrdym smile1 ty hovadoredface

to je nářečí woe...


Blu one.... old one
Mirek D (Člen)
24.01.2008 08:20:50
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Kua, první nebožtík a zase u nás... .
Ale byl to motorkář nebo motocyklista?
Podle tý reportáže vyjíždel od ZD Výčapy buď na hlavní a nebo přes hlavní silnici směr Ratibořice. Takže nejspíš strejc co jel z kolchozu nebo do kolchozu.

http://www.mapy.cz/#x=136451712@y=13257 … _145639297


Loni u nás na vokrese 5 ks K.O......idontknow


Autobus je taky Suzuki... .
tomB12 (Člen)
24.01.2008 08:23:38
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

misi psal:
Billy psal:

Mlyko s tvrdym smile1 ty hovadoredface

to je nářečí woe...

bigsmile Gorol dycynky s tvrdym pussy smokin

Póla (Člen)
24.01.2008 08:29:40
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Tož všichni to tu výstižně popisujete, ale řekla bych že brečíte, nebo zuříte na špatném hrobě.
Motorkář ví o čem je řeč.
A nemotorkáři se to musí holt vysvětlit...tedy pokud má motořkář ještě sílu v tom věčném boji.

Takže kdo se cítí ukřivděný a umí to řádně podat, tak to napište přímo na stránky NOVY.
Třeba je bude zajímat i druhá stránka věci a dočkáme se reportáže z trochu jiného pohledu - značka hodný a uvědomělý motorkář...good

misi (Člen)
24.01.2008 08:34:34
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

tomB12 psal:
misi psal:
Billy psal:

Mlyko s tvrdym smile1 ty hovadoredface

to je nářečí woe...

bigsmile Gorol dycynky s tvrdym pussy smokin

Hehe .... přesně... bigsmile


Blu one.... old one
barynek (Člen)
24.01.2008 09:17:09
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Póla psal:

Tož všichni to tu výstižně popisujete, ale řekla bych že brečíte, nebo zuříte na špatném hrobě.
Motorkář ví o čem je řeč.
A nemotorkáři se to musí holt vysvětlit...tedy pokud má motořkář ještě sílu v tom věčném boji.

Takže kdo se cítí ukřivděný a umí to řádně podat, tak to napište přímo na stránky NOVY.
Třeba je bude zajímat i druhá stránka věci a dočkáme se reportáže z trochu jiného pohledu - značka hodný a uvědomělý motorkář...good

jde o to, že i když tamněkdo něco takovýho napíše, tak to nejni senzace, po která Nova prahne, takže by to asi stejně vyšumělo do ztracena, ale nápad dobrejgood
klidně se pod to podepíšusmile1


Bandit 4EVER!!!
luboss (Člen)
24.01.2008 09:26:53
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

tywe dědek celej život chtěl bejt motorkářem, ale nikdy neměl na víc než na fichtla ... tak mu přejte, dyk si  třeba splnil sen good

motorkář inmemoriam redface


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
sonyk (Člen)
24.01.2008 11:19:06
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

ja bych to napsal ale to by bylo sami pipi a pip a pip. stejne jak osem psal tomu Nikodýmovi co uvadel F1 ze je to vocas a at to nedele ze mele hovna a nerozumi tomu. Odpoved sem dostal ze si to mam zkusit. tak sem mu napsal ze na co nemam to nedelam a ze by se tim mel taky ridit a uz sem odpoved nedostal


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
barynek (Člen)
24.01.2008 11:20:17
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

sonyk psal:

ja bych to napsal ale to by bylo sami pipi a pip a pip. stejne jak osem psal tomu Nikodýmovi co uvadel F1 ze je to vocas a at to nedele ze mele hovna a nerozumi tomu. Odpoved sem dostal ze si to mam zkusit. tak sem mu napsal ze na co nemam to nedelam a ze by se tim mel taky ridit a uz sem odpoved nedostal

bigsmile předpokladam že pořád moderuje F1bigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
24.01.2008 11:27:44
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Meloun psal:

..jeden nejmenovanej redaktor tv nova je muj bejvalej základoškolskej spolužák...to jsem mohl už tenkrát tušit,co z něj bude..surprisedbigsmile

Já mam sice spolužáka v ČT, ale taky se změnil jak svině... a neřekl bych, že k lepšímu...smile2


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
sonyk (Člen)
24.01.2008 11:50:16
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

barynek psal:
sonyk psal:

ja bych to napsal ale to by bylo sami pipi a pip a pip. stejne jak osem psal tomu Nikodýmovi co uvadel F1 ze je to vocas a at to nedele ze mele hovna a nerozumi tomu. Odpoved sem dostal ze si to mam zkusit. tak sem mu napsal ze na co nemam to nedelam a ze by se tim mel taky ridit a uz sem odpoved nedostal

bigsmile předpokladam že pořád moderuje F1bigsmilebigsmile

nn uz to dela jinej program cili to moderujou jini stejni ale z TV NOVA

aspon ze tam maj toho Turkja kerej je opravuje. To je jako kdybych ja elektrikar sel stavet barak jak by to asi vypadalo. sry za OT


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
24.01.2008 12:15:09
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

nebo to je to samy, jako ja programator kdybych sel delt do sporky internetbanking nebo do pilsneru rozvazkovej systembigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
24.01.2008 12:25:29
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Nic se nezmění když si budeme stěžovat doma v kuchyni a "nevyjdeme do ulic"...smile2

barynek (Člen)
24.01.2008 12:31:29
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Póla psal:

Nic se nezmění když si budeme stěžovat doma v kuchyni a "nevyjdeme do ulic"...smile2

fajn, Loser coby programator udělá nějakou prezentaci o tom, že motorkáři jsou hodný a neškodný, někdo zdatnej v kreslení udělá plakáty a transparenty, mě dejte taky nějakou práci, třeba držet ten transparent nebo tak,jinak nic manuálníhobigsmile ajdem do nich, pravda to je, že když se neozveš, tak se nic neděje, ale jestli by to nebylo jen mrhání časem penězi atd?
Můžem to zkusit na Motocykl 2008. Btw, kdo tam pojede?


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
24.01.2008 12:32:55
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

sonyk psal:
barynek psal:
sonyk psal:

ja bych to napsal ale to by bylo sami pipi a pip a pip. stejne jak osem psal tomu Nikodýmovi co uvadel F1 ze je to vocas a at to nedele ze mele hovna a nerozumi tomu. Odpoved sem dostal ze si to mam zkusit. tak sem mu napsal ze na co nemam to nedelam a ze by se tim mel taky ridit a uz sem odpoved nedostal

bigsmile předpokladam že pořád moderuje F1bigsmilebigsmile

nn uz to dela jinej program cili to moderujou jini stejni ale z TV NOVA

aspon ze tam maj toho Turkja kerej je opravuje. To je jako kdybych ja elektrikar sel stavet barak jak by to asi vypadalo. sry za OT

když se nad tím člověk zamyslí, tak úroveň komentátorů Novy je celkově na pussysick


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.01.2008 12:35:41
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

...samí blbý keci...Póla to vystihla nejlíp....buď se sebrat a jít proti nim protestovat a nebo  držet hubu a nevšímat si toho.Polovičatý řešení jsou k ničemu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Goody (Člen)
24.01.2008 12:38:45
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

nevyjdem, ale vyjedem, udelame nejakou demostraci pred Novou, at nas kua ospravedlnej...


jezdit autem je jako chodit po čtyřech ;-)
barynek (Člen)
24.01.2008 12:43:29
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Goody psal:

nevyjdem, ale vyjedem, udelame nejakou demostraci pred Novou, at nas kua ospravedlnej...

by asi čuměli, kolik slušnejch banditpussy a jebkapussy motorkářů se urodilobigsmile


Bandit 4EVER!!!
sonyk (Člen)
24.01.2008 13:00:57
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

jel bych hned aspon bych vas taky poznal konecne


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
24.01.2008 13:14:45
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

no ja nevim ... vy ste si snad nekdy vsimli, ze u nas nakdo nejakou demonstraci neceho docilil? Ja teda ne. Jedne v devetaosmdesatym a tu si navic komanci usporadali tajne sami.
Proto nepodepisuju zadny petice a nechodim na demonstrace, pac je to stejne k nicemu.
Co takhle zacit se postupne chovat trosku jinak a treba si toho casem vsimne i nova.

Vy ste furt sama revoluce a protest, ale abyste ukazali, ze to tak opravdu neni, to uz se vam nechce. Porad byste jen breceli, jak je vam nespravedlive a lzive ublizovano, ale sami dobre vime, ze je za tim velkej kus pravdy (jen nova to dokaze jeste sikovne poupravit). Je treba zacit nejdriv od sebe panove o damy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
24.01.2008 13:21:21
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Loser psal:

no ja nevim ... vy ste si snad nekdy vsimli, ze u nas nakdo nejakou demonstraci neceho docilil? Ja teda ne. Jedne v devetaosmdesatym a tu si navic komanci usporadali tajne sami.
Proto nepodepisuju zadny petice a nechodim na demonstrace, pac je to stejne k nicemu.
Co takhle zacit se postupne chovat trosku jinak a treba si toho casem vsimne i nova.

Vy ste furt sama revoluce a protest, ale abyste ukazali, ze to tak opravdu neni, to uz se vam nechce. Porad byste jen breceli, jak je vam nespravedlive a lzive ublizovano, ale sami dobre vime, ze je za tim velkej kus pravdy (jen nova to dokaze jeste sikovne poupravit). Je treba zacit nejdriv od sebe panove o damy

...ty seš mi dneska ňáááákej uvjedomělejsurprisedbigsmile ...taky seru na ňáký protesty, jezdim vopčas jag hovado, tagže držim hubu a fcelku je mi u prdele co gde píšou a zrovna tag je mi u prdele, esi si vo mě sousetka co je v důchodu nebo gdokolif jinej myslí, že sem divnej dyš jezdim...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
barynek (Člen)
24.01.2008 14:22:29
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

sonyk psal:

jel bych hned aspon bych vas taky poznal konecne

je tak, no. Znam tu osobne akorat Luige, a to je hroznápussybigsmile


Bandit 4EVER!!!
misi (Člen)
24.01.2008 14:27:50
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Loser psal:

no ja nevim ... vy ste si snad nekdy vsimli, ze u nas nakdo nejakou demonstraci neceho docilil? Ja teda ne. Jedne v devetaosmdesatym a tu si navic komanci usporadali tajne sami.
Proto nepodepisuju zadny petice a nechodim na demonstrace, pac je to stejne k nicemu.
Co takhle zacit se postupne chovat trosku jinak a treba si toho casem vsimne i nova.

Vy ste furt sama revoluce a protest, ale abyste ukazali, ze to tak opravdu neni, to uz se vam nechce. Porad byste jen breceli, jak je vam nespravedlive a lzive ublizovano, ale sami dobre vime, ze je za tim velkej kus pravdy (jen nova to dokaze jeste sikovne poupravit). Je treba zacit nejdriv od sebe panove o damy

no tyvole.... málem jsi mě rozbrečel ... bigsmile

jezdím jak jezdím... a měl bych jezdit opatrněji ... ale někdy se nedá prostě.evil


Blu one.... old one
barynek (Člen)
24.01.2008 14:32:29
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Loser psal:

no ja nevim ... vy ste si snad nekdy vsimli, ze u nas nakdo nejakou demonstraci neceho docilil? Ja teda ne. Jedne v devetaosmdesatym a tu si navic komanci usporadali tajne sami.
Proto nepodepisuju zadny petice a nechodim na demonstrace, pac je to stejne k nicemu.
Co takhle zacit se postupne chovat trosku jinak a treba si toho casem vsimne i nova.

Vy ste furt sama revoluce a protest, ale abyste ukazali, ze to tak opravdu neni, to uz se vam nechce. Porad byste jen breceli, jak je vam nespravedlive a lzive ublizovano, ale sami dobre vime, ze je za tim velkej kus pravdy (jen nova to dokaze jeste sikovne poupravit). Je treba zacit nejdriv od sebe panove o damy

o tom žádná, že začít u sebe. Upřímně kdo tady jezdí NEUSTÁLE podle předpisů? No já myslim, že NIKDO! Já taky ne, taky tomu rád proženu perka...
ale ono se klidně může stát, že třeba nějakej idiot nebo banda tupců ve vytuněnejch autech pak třeba někdy uvidí moto, zrovna třeba tvoje, a jen tak z ass si řeknou: to je nějaká pussy motorkářská, tak mu tu motyku objedem třeba klíčem, vypustíme gumy, proříznem atd" a ani ten člověk nemusí jezdit jak dobytek, ale odsere to protože se někde někdo jinej dočetl, doslechl, že motorkáři jsou největší pussy a tak mezi nima nedělá rozdíly..říká se tomu kolektivní vinasmile2
pravděpodobnost minimální asi, ale já bych to začít nechtěl...headshake
a bohužel si naše společnost dělá úsudek podle toho, co kde v jakym pochybnym médiu vidí nebo slyší (nova pochybná je). A ještě jsem neviděl jak by udělali takovouhle reportáž o řidičích ve vytuněnejch autech...headshake


Bandit 4EVER!!!
Póla (Člen)
24.01.2008 14:42:53
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Tož předpisy porušuje každý  - ať na motorce nebo v autě či v náklaĎáku.
Neznám nikoho kdo by  někdy neulítl.

A nikdo z plechovkářů svědomí nezpytuje....proč si teda sypat popel na hlavu jako motorkář....
Každého vlastní riziko a uvědomělost do té doby než začne ohrožovat okolí.

Osobně bych se zaměřila na řidiče náklaďáků - to jsou ty největší hrozby našich cest....a  na nesvéprávné důchodce....

Sandman (Člen)
25.01.2008 00:42:30
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Fakt mě dojalo,že mluvili o dědovi 81 let a za něj dali roztřískané šestikilo.Už vidím,jak by to držel v prackáchfuck
Tak každý rozmázlý motorkář je holt senzace.A když nějaký zas.. motafoka vybije autem zastávku plnou lidí,tak každý významně drží hubu!
Nowa jsou holt swinje.


Motorkář je týpek tvrdej, na plechovky z výšky mrdej.
Myšák (Člen)
25.01.2008 01:18:42
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

Jo...a ze vseho nejhorsi sou trpaslici...ty vam potvory vlezou vsude headshake


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
misi (Člen)
25.01.2008 08:08:06
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

barynek psal:
Loser psal:

no ja nevim ... vy ste si snad nekdy vsimli, ze u nas nakdo nejakou demonstraci neceho docilil? Ja teda ne. Jedne v devetaosmdesatym a tu si navic komanci usporadali tajne sami.
Proto nepodepisuju zadny petice a nechodim na demonstrace, pac je to stejne k nicemu.
Co takhle zacit se postupne chovat trosku jinak a treba si toho casem vsimne i nova.

Vy ste furt sama revoluce a protest, ale abyste ukazali, ze to tak opravdu neni, to uz se vam nechce. Porad byste jen breceli, jak je vam nespravedlive a lzive ublizovano, ale sami dobre vime, ze je za tim velkej kus pravdy (jen nova to dokaze jeste sikovne poupravit). Je treba zacit nejdriv od sebe panove o damy

o tom žádná, že začít u sebe. Upřímně kdo tady jezdí NEUSTÁLE podle předpisů? No já myslim, že NIKDO! Já taky ne, taky tomu rád proženu perka...
ale ono se klidně může stát, že třeba nějakej idiot nebo banda tupců ve vytuněnejch autech pak třeba někdy uvidí moto, zrovna třeba tvoje, a jen tak z ass si řeknou: to je nějaká pussy motorkářská, tak mu tu motyku objedem třeba klíčem, vypustíme gumy, proříznem atd" a ani ten člověk nemusí jezdit jak dobytek, ale odsere to protože se někde někdo jinej dočetl, doslechl, že motorkáři jsou největší pussy a tak mezi nima nedělá rozdíly..říká se tomu kolektivní vinasmile2
pravděpodobnost minimální asi, ale já bych to začít nechtěl...headshake
a bohužel si naše společnost dělá úsudek podle toho, co kde v jakym pochybnym médiu vidí nebo slyší (nova pochybná je). A ještě jsem neviděl jak by udělali takovouhle reportáž o řidičích ve vytuněnejch autech...headshake

Tak tak .... jdu dělat ten zbroják .... kdybych náhodou viděl nějakého šmejda jak mi sahá na mašinu at to není sebeobrana nelegálně drženou zbraní bigsmile


Blu one.... old one
fido (Člen)
25.01.2008 13:56:30
Offline

Re: Motorkáři - TV NOVA

dyt jo a jinak to nejni: motorkáři sou hovada přece...tiráci a ostatní v pohogood

to je furt dokola tydle kecy..a masový emoce..nic mě to už neříká.


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr