Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nabíječka baterie...bezůdržbové

REX (Člen)
24.01.2008 20:29:08
Offline

Nabíječka baterie...bezůdržbové

Nemáte někdo nejakej typ (zkušenost) na nabíječku?idontknow Ale nějakou chytrou....né za třiKg z Lídlufuck

Dík za typagood


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
Americkej (Člen)
24.01.2008 20:30:17
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

optimate 3


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
REX (Člen)
24.01.2008 20:39:36
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Hmmmm   to zní zajímavě!!!!!! Díky good

Americkej psal:

optimate 3


Nikdo není dokonalý, i hovno má své mouchy.
osiris (Člen)
24.01.2008 20:42:20
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

...optimate good podle mne je ale výhodnější volit accumate (stejná cena, ale možnost nabíjet i 6V a "velký" baterie) - diagnostiku umí taky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
24.01.2008 20:43:02
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Bedřich (Člen)
24.01.2008 21:31:49
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Můj favorit je tohle:
http://www.gys.fr/spip.php?page=produit … mp;lang=en

někde mám i charekteristiku...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2008 07:23:01
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

REX psal:

Nemáte někdo nejakej typ (zkušenost) na nabíječku?idontknow Ale nějakou chytrou....né za třiKg z Lídlufuck

Dík za typagood

asi jsi tady nečet ty starší diskuze o těch nabíječkách z lídlu co?Je to prej to samí jako ta optimate akorát v jiným balení a za jinou cenu.Ale když nechceš nechtěj nikdo ti jí nenutísmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr (Člen)
25.01.2008 09:34:29
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

To k.a.s.y.m
A to si vážne myslíš?? On chce nabíječku a tu v Lídlu nekoupí, tam pořídí jen udržovátko co se moc neumí postarat o baterku..
toď muj nazor..


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2008 09:42:34
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Petr psal:

To k.a.s.y.m
A to si vážne myslíš?? On chce nabíječku a tu v Lídlu nekoupí, tam pořídí jen udržovátko co se moc neumí postarat o baterku..
toď muj nazor..

ríkám co jsem tu čet nebo jestli to bylo na skůtrforu to nevím.Byl tak i graf nabijení a udržování a byla porovnaná právě s tou Optimate II.Já používám klasickou nabíječku s automatickou regulací zátěže něco jako je v moto a nikdy problém nebyl ani s tou rádoby gelovkou.tak tohle neřeším...tak asi tak.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr (Člen)
25.01.2008 10:47:40
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Tak počkáme, kdo to ze zdejších odborníků rozstřelí bigsmile


tož tak..
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2008 10:51:02
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

asi taksmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
25.01.2008 10:54:51
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

...já mam tu Lídlofskou uš dva roky a přet vánocema sem s ní dotlouk přes noc i normální autobaterku z manželčinýho služebáka...tagže...bespečně nabíjí, má udržovací režim, tagže může bejt připojená nonstop a víc vod nabíječky ani nečekam...abych to schrnul...za 150,- vočí kerý mě tenkrát stála sem spokojenej parchantgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
25.01.2008 11:24:35
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Dobrá nabíječka, která umí diagnostikovat je pěkná věc, ale....  malá 300/600mA nabíječka která pozná kdy je na baterce těch cca 13,32 za aby vypnula a jen udržovala (za cca 10-20EUR) vám to dobije taky a pro dobití 2x přes zimu dle mého dostačuje.
Ono dobijení při jízdě nedělá nic jiného než že to tam tlačí proud, stejně jak ta levná nabíječka.

kratas (Člen)
25.01.2008 13:01:54
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Zdravím,

mám od Novýho roku nabíječku Accumate. Naprostá pohoda... Hodím 12 V, zapnu  a nestarám se.
Teď mám baterku v banditovi připojenou pořád (přes očka k baterce) a nestarám se... už jen vyhlížím jaro....bigsmile


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2008 13:23:35
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

No ne že by ji to vadilo mít ji připojenou pořád,ale přijde mi to zbytečný.V řijnu jsem jí dobil a v sobotu když jsem se byl projet to chytlo bez problémů.A kdyby ne tak to navrtím přes kabely na autobaterii jako loni.smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
25.01.2008 13:48:37
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

kratas psal:

Zdravím,

mám od Novýho roku nabíječku Accumate. Naprostá pohoda... Hodím 12 V, zapnu  a nestarám se.
Teď mám baterku v banditovi připojenou pořád (přes očka k baterce) a nestarám se... už jen vyhlížím jaro....bigsmile

...a zrovna tag já mam připojenou tu Lídlofskoubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
25.01.2008 14:06:54
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Ony baterie mají nejraději nějake pohyb, vybít-nabít takže přes zimu jednou/dvakrát nasadim dobiju a víc se nestarám. Je ale fakt že tu z lidlu bych se bál nechat připojenou bez dozoru delší dobu....   mám něco podobnýho za 20ojro z luise nebo pola, uz přesně nevim a asi bych se dlouhodobího připojení bál.

Filous (Člen)
25.01.2008 14:20:41
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Miras psal:

Ony baterie mají nejraději nějake pohyb, vybít-nabít takže přes zimu jednou/dvakrát nasadim dobiju a víc se nestarám. Je ale fakt že tu z lidlu bych se bál nechat připojenou bez dozoru delší dobu....   mám něco podobnýho za 20ojro z luise nebo pola, uz přesně nevim a asi bych se dlouhodobího připojení bál.

...no já trochu přehánim, je to tag, že dyš si na ní fspomenu, tag ji připojim a třeba po tejdnu si zas fspomenu, tag ji votpojim a za měsíc to celý třeba zvopakuju, tagže tag...jen sem tym chtěl říct, že se vo ni taky nestaram...ale celo zimu ji napíchlou nema, proč taky?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr (Člen)
25.01.2008 14:24:05
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

tak nevím pořád je to nerozhodně surprised
kurňa, tak co je to s těma odborníkama idontknow
a nebo tu už byli a já je prošvihl??surprised
jediný kdo v tom má jasno je jen Kely (vyhazuje baterku při první potřebě dobití a dává novou good )


tož tak..
Pajk (Člen)
25.01.2008 15:07:38
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Tady si stáhněte manuál, je to k tý co bude v Lídlu od pondělka. Za ty prachy rozhodně stojí, já ji mám z poslední akce. Lze s tím dobíjet všechny moto-auto akumulátory a po nabití nechat připojený třeba celou zimu, no prolémo. Baterce to neuškodí ale jenom prospěje.good
http://www.kompernass.com/pages/index.p … roduct=293

K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2008 15:10:19
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

to je německy sick to neumím


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pajk (Člen)
25.01.2008 15:13:14
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Nahoře si to přehoďdo CZ.

K.a.s.y.m. (Člen)
25.01.2008 15:14:08
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

smile1 sem si nevšim dík


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Palino (Člen)
25.01.2008 19:02:20
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Filous psal:

...já mam tu Lídlofskou uš dva roky a přet vánocema sem s ní dotlouk přes noc i normální autobaterku z manželčinýho služebáka...tagže...bespečně nabíjí, má udržovací režim, tagže může bejt připojená nonstop a víc vod nabíječky ani nečekam...abych to schrnul...za 150,- vočí kerý mě tenkrát stála sem spokojenej parchantgood

Filous, je to něco obdobného, jako máš ty?
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c. … Tronic_T4X


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Eguák (Člen)
25.01.2008 19:40:47
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Tak já si skočim pro ten cajk do lidlu...ten optimate za 1500,- možná ma vymakanější elektroniku a možná dokáže dát dohromady víc zbořený baterie, ale jinak pro běžný jednoroční nabíjení to stačí. Beztak sem nikde nevyčetl jaký to má dobíjecí charakteristiky

A jinak, myslim že mít připojenou nabiječku na baterce přes celou zimu je zbytečnost

Pajk (Člen)
25.01.2008 20:09:44
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Máš recht, akorát s tím připojením, zbytečnost? Jak se to veme. Nemusíš jí mít připojenou a stačí jí nabít třeba až na jaře než vyjedeš a bude točit jako fík, ale co je pro akumulátor nejhorší když nebude dlouhou dobu nic dělat. Ani vybíjet ani dodávát udržovací proud pouze se samovybíjet a to mu na životnosti myslím nepřidá.

luboss (Člen)
25.01.2008 20:57:36
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

K.a.s.y.m. psal:

to je německy sick to neumím

http://www.kompernass.com/pages/_pdfs/9 … 4d7dcf.pdf


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Koldan (Člen)
29.01.2008 08:31:10
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Palino psal:
Filous psal:

...já mam tu Lídlofskou uš dva roky a přet vánocema sem s ní dotlouk přes noc i normální autobaterku z manželčinýho služebáka...tagže...bespečně nabíjí, má udržovací režim, tagže může bejt připojená nonstop a víc vod nabíječky ani nečekam...abych to schrnul...za 150,- vočí kerý mě tenkrát stála sem spokojenej parchantgood

Filous, je to něco obdobného, jako máš ty?
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c. … Tronic_T4X

řek bych,že to co má filda je eště jednodušší páč já ju mám taky za 150 vočí. v podstatě to vypadá jak trafo z radia. Kamarád elektrikář zvědavej mi ju prolezl a řek,že je to naprsoto v oukeji a že spíš navopak byl překvapenej jak je to ve vnitřku gud udělaný a že v pohodě si možu dobíjet jak chcu.Tagže jag psal Filůs,dyž si vzpomenu hodím to do elektriky,pak na to zapomenu,pak to zase vyhodím a neřeším


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
rungy (Člen)
29.01.2008 11:02:00
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Jestli chceš opravdu něco pořádného, tak nešetři a kup tohle:
http://www.rpj.cz/page.php?intID=90

Mluvím z vlastní zkušenosti.
Rungy


Nejhorší smrt je z vyděšení.
Michal Dk (Člen)
29.01.2008 17:12:07
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

REX psal:

Nemáte někdo nejakej typ (zkušenost) na nabíječku?idontknow Ale nějakou chytrou....né za třiKg z Lídlufuck

Dík za typagood

Ted maj za pět Kg třeba ti bude vyhovovat líp.bigsmilebigsmile

Pajk (Člen)
30.01.2008 22:21:51
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Tak se pochlubte kdo byl v Lídlu pro nabíječku.

butrus (Člen)
30.01.2008 22:44:26
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Kamos v Lidlu v Rokycanech,hned v pondeli rano,aby na nej zbyla. Chtel Optimate,pak uvidel tuhle a bylo jasno.

Bandit-Kralik (Člen)
30.01.2008 23:18:50
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Tak jsem tu lidlovskou nabijecku kopil a jsem spokojenej....funkce jsou dostacujici,provedeni vypada kvalitne a je tu i odkaz na ceskeho dealera...elektronika jde dolu,tak nema cenu pro bezne pouzivani kupovat predrazeny nabijecky.

Palino (Člen)
31.01.2008 00:08:23
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Koupeno, nevyzkoušeno, ale už od pohledu vypadá důvěryhodněgood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Eguák (Člen)
31.01.2008 07:05:55
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Koupeno a vyzkoušeno vše OK

Progear 650 (Člen)
31.01.2008 08:52:22
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

jj, taky...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Michal Dk (Člen)
31.01.2008 09:19:39
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Mám taky a spokojenostgood

PALOUS (Člen)
31.01.2008 20:22:40
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Kdo se vyzná f těch diodách?help


Jebat motorky :-)
kamil (Člen)
31.01.2008 22:27:18
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

koupeno,zkoším a vypadá to dost dobře tak co řešitgood


škoda každý rány,která padne vedle!!!
luboss (Člen)
24.03.2008 15:53:36
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

mno ačkoliv se v manuálu píše, že si to umí poradit i s vybitou baterii do 7.5V, bohužel ne. Baterka v autě byla slabá na start, ale svítilo to, houkalo, ventilátorovalo to bigsmile ale nabíječka TX4 fuck a šáteček --- stand by mod

stará dobrá nabíječka FILSON nebo jak se to píše si s tím poradila good

takže jako udržovačka dobrý, ale jinak jinak "pulzní oživení" TX4 nějak nezafungovalo


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Zdenda (Člen)
24.03.2008 16:38:55
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Mám sociální lídlovskou (podle některých) mrdku za pětikilo nebo kolik stála, auto to dobilo a to bylo úplně do mrtě, baterii do motorovýho člunu taky a do motyky taky. Nevim, k čemu by mě měla bejt nějaká draží jebka, já se nabíjením baterek neživím a abych řešil to, jestli ji chudinku baterku mám celou zimu speciálně vybíjet a nabíjet? Jsem na palici? Holt když mi po pěti letech chcípne tak ji koupím novou. Co vidím kolem mě, tak se tady nikdy s baterkama nijak nesere, jednou to po zimě hodí na nabíječku a co? Jezdí a baterky drží.idontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Libor nx (Člen)
24.03.2008 17:47:36
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Já koupil na výstavě v Praze do Bandasky v akci novou baterku a dávali k ní nabíječku zdarma.Takže mám po starostech,good

Monty Jack (Člen)
25.03.2008 09:06:55
Offline

Re: Nabíječka baterie...bezůdržbové

Vytáhl jsem totálně mrtvou baterku ze skůtra (nebliklo to ani žárovičkou na přístrojovce), hodil to na lidlovýho tronica z poslední akce za 200,-. Podle měřáku to jelo po připojení 0,5 A, večer 0,25 a ráno 0,15. Nabíjecí napětí 13,57. Počkám dnes odpoledne to vytáhnu, změřím co je na baterce a půjdu to testnout do peklostroje. Rozhodně bych se nákupu nebál. Provedení je v pohodě a při nabíjení se to nijak nehřeje, takže v pohodě.good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr