Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Prodám B6N

sonyk (Člen)
26.01.2008 17:44:40
Offline

Prodám B6N

Prodám svoji B6N, přestavba z S
rok výroby 1997, zelenomodrá metalíza.dovoz It, 2 majitel v ČR, najeto 44 000Km, výborný technický stav, kosmetické vady.
2x klíč
Cena 49000Kč spěchá

Starší foto na www.sonyk.ic.cz ted ma jine sedlo a stupačky. plus prodloužená zrcátka

email: sonyk@centrum.cz

střední čechy , příbram


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
26.01.2008 17:51:09
Offline

Re: Prodám B6N


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
26.01.2008 17:57:08
Offline

Re: Prodám B6N

ja fim osi pokud to vadi smazni to ale chtel sem to mit i tady


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
PALOUS (Člen)
26.01.2008 18:18:02
Offline

Re: Prodám B6N

Dobře si to napsalgoodna bazar ser tam nikdo nechodísicka jesi to chceš prodat rychle tak tipmoto mě nikdy nesklamalogood


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
26.01.2008 18:19:13
Offline

Re: Prodám B6N

uz je i na motoinzerci ted pujde na tipmoto


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
spidys (Člen)
26.01.2008 18:27:13
Offline

Re: Prodám B6N

A do čeho teda deš? Do tý černý B6N, jak si sem před časem dával?


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
osiris (Člen)
26.01.2008 18:27:54
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:

Dobře si to napsalgoodna bazar ser tam nikdo nechodísick

headshake idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
26.01.2008 18:32:25
Offline

Re: Prodám B6N

myslim že když skalní příznivec tědle stránek prodává na diskuzi tak se pussy děje lebo ten bajk tu určitě pár lidí zná a může doporučitidontknow

spoustu vláken tu je taky k sick a nikdo to neřešísurprised

už bych se vysral na buzerace typu, zmenšuj, jiná diskuze, registrace atd.fuck

assasssmokinsmokinsmokin


to jebu
spidys (Člen)
26.01.2008 18:36:06
Offline

Re: Prodám B6N

Nějakej pořádek by tu bejt měl - od toho tady je Moderatizátor - hold je to jeho džob, tak bysme to měli respektovat redface


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
PALOUS (Člen)
26.01.2008 18:36:09
Offline

Re: Prodám B6N

bobule psal:

myslim že když skalní příznivec tědle stránek prodává na diskuzi tak se pussy děje lebo ten bajk tu určitě pár lidí zná a může doporučitidontknow

spoustu vláken tu je taky k sick a nikdo to neřešísurprised

už bych se vysral na buzerace typu, zmenšuj, jiná diskuze, registrace atd.fuck

assasssmokinsmokinsmokin

Jj moje řeč je to jak za komančů když buzerovaly co a jak se máš chovatidontknowna názory a reakce moderátora jebu bo ho mám na háku a jesi ho někdo žere tak já rozhodně nebigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
26.01.2008 18:40:00
Offline

Re: Prodám B6N

...tak si bež dělat bordel jinam, když někam vlezu, tak se chovám slušně a podle pravidel který tam maj, doma si blej co chceš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
26.01.2008 18:47:54
Offline

Re: Prodám B6N

Co se škubeš masofko a u nás se doma nebleje vod toho sou jiný domovy.Prostě tě mám na háku a ty seš z toho na mrtvici tak se nezbláznibigsmilekonec fertigfuck


Jebat motorky :-)
bery (Člen)
26.01.2008 19:07:09
Offline

Re: Prodám B6N

požádek muší bejt. surprisedidontknow
dyk to sou přeci suzuki bandit stránky a né jebkostránkybigsmile


momentalně zavostalej
yello (Člen)
26.01.2008 19:09:32
Offline

Re: Prodám B6N

...idontknow...i kdyz vim,jakej je mezi vami dvema vztah,tak tendle zpusob komunikace se mi nezda koser...headshake...je to fakt nutny?idontknow
...a vopovazte se me poslat do ass...smile1


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
26.01.2008 19:12:04
Offline

Re: Prodám B6N

yello psal:

...idontknow...i kdyz vim,jakej je mezi vami dvema vztah,tak tendle zpusob komunikace se mi nezda koser...headshake...je to fakt nutny?idontknow
...a vopovazte se me poslat do ass...smile1

Bych se musel do západního německa propadnoutbigsmileto jen tak laškujem vy měkotybigsmile


Jebat motorky :-)
bery (Člen)
26.01.2008 19:13:31
Offline

Re: Prodám B6N

no přiznám se taky se mi to nezdáloidontknow


momentalně zavostalej
yello (Člen)
26.01.2008 19:30:32
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:

Bych se musel do západního německa propadnoutbigsmileto jen tak laškujem vy měkotybigsmile

Dyt pisu,ze vim,jakej je mezi vami vztah.Cimz rikam,ze se skadlite.Ale nak nevybirave...nebo sem uz mekej ja...smile1


...che palle !!!
ross (Člen)
26.01.2008 19:41:07
Offline

Re: Prodám B6N

chápu to, že když byl někdo u zakládání těchto stránek a tvůrce zná, může si dovolit víc než nový člen ale...
tím, že se nedodržují pravidla, dělá novým členům /jako já/ bordel.
nikomu nelezu doass ale přádek muší bejt


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
yello (Člen)
26.01.2008 19:48:40
Offline

Re: Prodám B6N

ross psal:

chápu to, že když byl někdo u zakládání těchto stránek a tvůrce zná, může si dovolit víc než nový člen ale...
tím, že se nedodržují pravidla, dělá novým členům /jako já/ bordel.
nikomu nelezu doass ale přádek muší bejt

...je to trosku jinak rossi...bigsmile


...che palle !!!
osiris (Člen)
26.01.2008 19:58:13
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:

Co se škubeš masofko a u nás se doma nebleje vod toho sou jiný domovy.Prostě tě mám na háku a ty seš z toho na mrtvici tak se nezbláznibigsmilekonec fertigfuck

...měj si na háku co chceš a koho chceš, klidně
...chovej se tady ale slušně (to platí i pro bobuli)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
26.01.2008 20:00:05
Offline

Re: Prodám B6N

yello psal:

Dyt pisu,ze vim,jakej je mezi vami vztah.Cimz rikam,ze se skadlite.Ale nak nevybirave...nebo sem uz mekej ja...smile1

...myslím a beru to vážně honzo, bohužel smile2


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
26.01.2008 20:08:05
Offline

Re: Prodám B6N

spidys psal:

A do čeho teda deš? Do tý černý B6N, jak si sem před časem dával?

nn limitovana edice 2004 B6N


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
26.01.2008 20:09:04
Offline

Re: Prodám B6N

jinak Osiho si vazim a rekl sem ze pokud to je spatne at to smaze. Ale urco me chape


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
26.01.2008 20:11:24
Offline

Re: Prodám B6N

sonyk psal:

jinak Osiho si vazim a rekl sem ze pokud to je spatne at to smaze. Ale urco me chape

...jj, ale příště se toho prosím drž a piš to do bazaru ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
666killer (Člen)
26.01.2008 20:13:12
Offline

Re: Prodám B6N

no konecne nejake vzruso palous je porad anarchistabigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
26.01.2008 20:15:51
Offline

Re: Prodám B6N

aj ja chcem predat 6bigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
sonyk (Člen)
26.01.2008 20:27:17
Offline

Re: Prodám B6N

osiris psal:
sonyk psal:

jinak Osiho si vazim a rekl sem ze pokud to je spatne at to smaze. Ale urco me chape

...jj, ale příště se toho prosím drž a piš to do bazaru ;)

rozkaz smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
ross (Člen)
26.01.2008 20:37:27
Offline

Re: Prodám B6N

yello psal:
ross psal:

chápu to, že když byl někdo u zakládání těchto stránek a tvůrce zná, může si dovolit víc než nový člen ale...
tím, že se nedodržují pravidla, dělá novým členům /jako já/ bordel.
nikomu nelezu doass ale přádek muší bejt

...je to trosku jinak rossi...bigsmile

chápu, každej nemusí vědět o tom, co máte mezi sebou...


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
inkvizitorr (Administrator)
26.01.2008 22:32:37
Offline

Re: Prodám B6N

moc tady xichti nedržkujte, moderatizátor má pravdu a můžete bejt rádi, že má s váma takovou trpělivost, já už bych vás třískal ci fiks, hlavně pak bobul a tu nechutnou máničkufuckass (gagarinova bratra)smokinsmokinsmokin


doba je temná...
PALOUS (Člen)
26.01.2008 23:22:40
Offline

Re: Prodám B6N

ross psal:

chápu to, že když byl někdo u zakládání těchto stránek a tvůrce zná, může si dovolit víc než nový člen ale...
tím, že se nedodržují pravidla, dělá novým členům /jako já/ bordel.
nikomu nelezu doass ale přádek muší bejt

sem málem umřel bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilezakladatel je jen jeden a to je ten co mě nazval xichtembigsmiles ním si to vyřídímfuckbigsmilea jinak serem na to to si vyříkáme vosobněgood


Jebat motorky :-)
Datel (Člen)
26.01.2008 23:35:02
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:
ross psal:

chápu to, že když byl někdo u zakládání těchto stránek a tvůrce zná, může si dovolit víc než nový člen ale...
tím, že se nedodržují pravidla, dělá novým členům /jako já/ bordel.
nikomu nelezu doass ale přádek muší bejt

sem málem umřel bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilezakladatel je jen jeden a to je ten co mě nazval xichtembigsmiles ním si to vyřídímfuckbigsmilea jinak serem na to to si vyříkáme vosobněgood

Začíná u mě převládat přesvědčení, že přestáváš vnímat realitu idontknow............nebo jen dlouhá zima?surprised

666killer (Člen)
26.01.2008 23:45:21
Offline

Re: Prodám B6N

aale taka picovinasmokin


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
spidys (Člen)
26.01.2008 23:49:44
Offline

Re: Prodám B6N

666killer psal:

aale taka picovinasmokin

Jo... headshake


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
bobule (Člen)
27.01.2008 03:14:02
Offline

Re: Prodám B6N

chovám se slušně a dle regulísurprised

doufám že vyjádření svýho názoru tu ještě můžu propagovatidontknow

jenom do piče prostě neumim zmenšovat fotky, vobčas najebu vlákno tam kam nemam a nevodpovídám na každou kunďárnu a proto sem špatnej?idontknowsurprised

tak mě pane moderizátore smázněte ouplně nebo dejte doživotní ban a bude klidsurprised

jenom mě prostě sere že se tu prudí do lidí který tu běžně přispívaj a naopak někteří jedinci co tu blejou sračky se neustále trpěj, takže pokud i já sem momentálně krajně nesnesitelnej pochopim že se mnou vyjebete

jenom vás prosim, neučte mě jak se chovatfuck

dál to nechci řešit a pokud sem někomu sáhnul na jeho ego tak se hluboce omlouvámredface


to jebu
hide (Člen)
27.01.2008 11:46:26
Offline

Re: Prodám B6N

Je to tady snad diskuze o vsem tak se sem muzou vkladat i inzeraty, jako jinde, ne? Jinak se omlovam sem tu novej...smile1

sonyk (Člen)
27.01.2008 11:56:09
Offline

Re: Prodám B6N

kluci pls je to o prodeji moto ne o osobnich problemech moderator fora ci zakaldatel stranek ma pravo si tu delat co chce zrejme. takto repsektujte. hadku sem teda vyvoalt nechtel. jen diskusi a oznameni aby si toho lide vsimli kdyz nahodou nejdou na bazar


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
bobule (Člen)
27.01.2008 12:05:09
Offline

Re: Prodám B6N

sonyk psal:

kluci pls je to o prodeji moto ne o osobnich problemech moderator fora ci zakaldatel stranek ma pravo si tu delat co chce zrejme. takto repsektujte. hadku sem teda vyvoalt nechtel. jen diskusi a oznameni aby si toho lide vsimli kdyz nahodou nejdou na bazar

buď v pohoděsmokin aspoň se tu zas něco dějegoodbigsmile


to jebu
inkvizitorr (Administrator)
27.01.2008 12:07:11
Offline

Re: Prodám B6N

sonyk psal:

kluci pls je to o prodeji moto ne o osobnich problemech moderator fora ci zakaldatel stranek ma pravo si tu delat co chce zrejme. takto repsektujte. hadku sem teda vyvoalt nechtel. jen diskusi a oznameni aby si toho lide vsimli kdyz nahodou nejdou na bazar

hele zas z toho nešil, kulový se děje,de spíš vo to, v čemž má myslim moderatizátor pravdu, že bysme taky časem mohli mít v diskuzi jenom inzertní masírku na prodeje bajků a nemyslim, že by z toho velká většina návštěvníků nadšená... snažil se vám jenom naznačit, že vod inzerce je bazar. nemyslim, že by úplná narchie co se týče fóra byla do budoucna přínosná a to že si někdo mezi sebou na fóru vyřizuje osobní oučty tam nemá myslim co dělat, to si můžou všicí napsat mailemsmokin takže myslim že je čas na konec hádek bo zima je ještě dlouhágoodbeerbeerbeerbeersmokin


doba je temná...
osiris (Člen)
27.01.2008 12:09:18
Offline

Re: Prodám B6N

bobuloj: tak hele, předvádíš tady slušný "one man show" na to, že se to o tebe jen přitřelo; konkrétně jsem k tobě nic nenapsal, poznámka o tobě tě měla navést k tomu aby sis posílal do prdele a ukazoval fakáče bez smajlů třeba hajzlíkům na pískovišti (to si schovej na příležitost mi to říct do očí); já se k tobě chovám slušně, tak to očekávám i od tebe; mnoho povyku pro nic z tvoji strany bych řek


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bobule (Člen)
27.01.2008 12:14:38
Offline

Re: Prodám B6N

no hlavní je že sme si to vyřikali né?bigsmilegood


to jebu
osiris (Člen)
27.01.2008 12:17:29
Offline

Re: Prodám B6N

bobule psal:

no hlavní je že sme si to vyřikali né?bigsmilegood

...takhle to beru good smile1

ps: kdybys dal za ty fakáče smajla viď ty tatare bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
27.01.2008 12:36:31
Offline

Re: Prodám B6N

inkvizitorr psal:
sonyk psal:

kluci pls je to o prodeji moto ne o osobnich problemech moderator fora ci zakaldatel stranek ma pravo si tu delat co chce zrejme. takto repsektujte. hadku sem teda vyvoalt nechtel. jen diskusi a oznameni aby si toho lide vsimli kdyz nahodou nejdou na bazar

hele zas z toho nešil, kulový se děje,de spíš vo to, v čemž má myslim moderatizátor pravdu, že bysme taky časem mohli mít v diskuzi jenom inzertní masírku na prodeje bajků a nemyslim, že by z toho velká většina návštěvníků nadšená... snažil se vám jenom naznačit, že vod inzerce je bazar. nemyslim, že by úplná narchie co se týče fóra byla do budoucna přínosná a to že si někdo mezi sebou na fóru vyřizuje osobní oučty tam nemá myslim co dělat, to si můžou všicí napsat mailemsmokin takže myslim že je čas na konec hádek bo zima je ještě dlouhágoodbeerbeerbeerbeersmokin

jasnacka chapu , zima dlouha? kdyz buh da a frajer napise mas ji tu jen pro tebe zima pro me konci prodejem meho storje smile1 pac pak pojedu uz na novym domu smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
yello (Člen)
27.01.2008 14:19:42
Offline

Re: Prodám B6N

A ten,kvuli kerymu to cely vzniklo,je zticha...


...che palle !!!
PALOUS (Člen)
27.01.2008 15:27:31
Offline

Re: Prodám B6N

yello psal:

A ten,kvuli kerymu to cely vzniklo,je zticha...

Vo co jako de?svůj názor sem napsal tím končímgoodzima je dlouhá a já sem spokojenej parchantbigsmilejen sem se utvrdil v něčem s tím sem počítal a jak říkám jebte na to nemá vo váhubadpřipadá mě,že si libujete f tom že se někdo s někým nemusíbigsmilevíte prd jen koukáte bejt nejlepčí ale nenapíšete nikdy co si myslítebadjen aby jste náhodou nedopadly jak já a někdo se po vás nezklouzbigsmiletak si pochlebujte já v tom rozhodně nejedugoodmůj život nebyl nikdy jednoduchej a nikdy nebude a tak se pořád musím utvrzovat v tom kdo jakej ve skutečnosti jegoodže to Osi neunes a já taky ne tak to neznamená že to tak je a bude záleží na jinejch skutečnostech.Je fakt že sem fcelku nerf to asi proto,že mám za sebou pár let  který mě naučily rozlyšovat lidi na kterejch mě záležígoodv žádným případě nemám rád vlezdoprdele páč ty sou pak největčí šmejdi když na ně člověk uhodíbadno a zas mě můžete prodrbat jen si uvědomte kolik lidí se po mě vezlo a kolik lidí f týhle pranici pomohlo Osimugoodřek bych,že to bude tak,že je každej radši zticha,tak buďte zticha radši furt a zapomeňte na todle vláknogoodcoolsmokinsmokinsmokinbigsmile


Jebat motorky :-)
hans (Člen)
27.01.2008 15:47:31
Offline

Re: Prodám B6N

tak abys neřek, tak já ti teď pomůžu, protože si myslím, že máš sakra pravdu....
i když jste to vzali nějak zbytečně vážně....bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Baltazar (Člen)
27.01.2008 15:51:59
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:
yello psal:

A ten,kvuli kerymu to cely vzniklo,je zticha...

Vo co jako de?svůj názor sem napsal tím končímgoodzima je dlouhá a já sem spokojenej parchantbigsmilejen sem se utvrdil v něčem s tím sem počítal a jak říkám jebte na to nemá vo váhubadpřipadá mě,že si libujete f tom že se někdo s někým nemusíbigsmilevíte prd jen koukáte bejt nejlepčí ale nenapíšete nikdy co si myslítebadjen aby jste náhodou nedopadly jak já a někdo se po vás nezklouzbigsmiletak si pochlebujte já v tom rozhodně nejedugoodmůj život nebyl nikdy jednoduchej a nikdy nebude a tak se pořád musím utvrzovat v tom kdo jakej ve skutečnosti jegoodže to Osi neunes a já taky ne tak to neznamená že to tak je a bude záleží na jinejch skutečnostech.Je fakt že sem fcelku nerf to asi proto,že mám za sebou pár let  který mě naučily rozlyšovat lidi na kterejch mě záležígoodv žádným případě nemám rád vlezdoprdele páč ty sou pak největčí šmejdi když na ně člověk uhodíbadno a zas mě můžete prodrbat jen si uvědomte kolik lidí se po mě vezlo a kolik lidí f týhle pranici pomohlo Osimugoodřek bych,že to bude tak,že je každej radši zticha,tak buďte zticha radši furt a zapomeňte na todle vláknogoodcoolsmokinsmokinsmokinbigsmile

ty Palous koukám, že jednou napíšeš knihubigsmile

koukej se chystat, až bude teplo tak mi přivezeš ukázat jebkugood


The father of the little princess of the dawn
sonyk (Člen)
27.01.2008 15:58:20
Offline

Re: Prodám B6N

nezapominat a kupovat smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
PALOUS (Člen)
27.01.2008 16:25:17
Offline

Re: Prodám B6N

Baltazar psal:
PALOUS psal:
yello psal:

A ten,kvuli kerymu to cely vzniklo,je zticha...

Vo co jako de?svůj názor sem napsal tím končímgoodzima je dlouhá a já sem spokojenej parchantbigsmilejen sem se utvrdil v něčem s tím sem počítal a jak říkám jebte na to nemá vo váhubadpřipadá mě,že si libujete f tom že se někdo s někým nemusíbigsmilevíte prd jen koukáte bejt nejlepčí ale nenapíšete nikdy co si myslítebadjen aby jste náhodou nedopadly jak já a někdo se po vás nezklouzbigsmiletak si pochlebujte já v tom rozhodně nejedugoodmůj život nebyl nikdy jednoduchej a nikdy nebude a tak se pořád musím utvrzovat v tom kdo jakej ve skutečnosti jegoodže to Osi neunes a já taky ne tak to neznamená že to tak je a bude záleží na jinejch skutečnostech.Je fakt že sem fcelku nerf to asi proto,že mám za sebou pár let  který mě naučily rozlyšovat lidi na kterejch mě záležígoodv žádným případě nemám rád vlezdoprdele páč ty sou pak největčí šmejdi když na ně člověk uhodíbadno a zas mě můžete prodrbat jen si uvědomte kolik lidí se po mě vezlo a kolik lidí f týhle pranici pomohlo Osimugoodřek bych,že to bude tak,že je každej radši zticha,tak buďte zticha radši furt a zapomeňte na todle vláknogoodcoolsmokinsmokinsmokinbigsmile

ty Palous koukám, že jednou napíšeš knihubigsmile

koukej se chystat, až bude teplo tak mi přivezeš ukázat jebkugood

Tak jako s tou knihou to mám za sebou ale čtou to jen blázni páč to je jeden velkej úletbigsmilea ukázat jebku?nee udělej krám tam co sem ti říkal a nechám tě aj svíztgoodbigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
27.01.2008 16:57:20
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:

...jen sem se utvrdil v něčem s tím sem počítal ...a tak se pořád musím utvrzovat v tom kdo jakej ve skutečnosti je ...mám za sebou pár let  který mě naučily rozlyšovat lidi na kterejch mě záleží

...pavle, tohle mám brát osobně? chceš říct, že ses dostatečně nepřesvědčil kdo ti kolikrát pomoh když ti bylo dost ouvej, nebo máš krátkou paměť? byl bych rád kdybys napsal žes to tak nemyslel, nebo že to špatně chápu, nebo že je to určený pro jiný lidi, jinak by mě z toho bylo dost smutno
...k tomu jestli jsem to unes, buď si jistej, že všechno co jsem napsal a píšu, píšu s naprosto chladnou hlavou (a bez fakáčů atd.); věz, že z mojí starny to není vůbec nic takovýho co by mě mělo rozhodit


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
škardík (Člen)
27.01.2008 17:12:40
Offline

Re: Prodám B6N

surprised Asi mi něco uteklo. Já myslel že se vy dva bramborácí jen tak škádlíteidontknow


viz avatar:)
PALOUS (Člen)
27.01.2008 17:24:11
Offline

Re: Prodám B6N

Tady se k tomu vyjadřovat už nebudu lidi sou moc zvědavý a žijou z aférbigsmileto proberem mezi sebou a třeba dáme aj dýmku mírugoodbigsmilea že si mě pomoh to je fakt to zapřít nemůžugood


Jebat motorky :-)
Kim (Člen)
27.01.2008 17:26:55
Offline

Re: Prodám B6N

Sonyk:mám pro tebe špatnou zprávu,ten kluk si pro ni příští víko jede
je mi to líto,ale věděls že si až druhej


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
sonyk (Člen)
27.01.2008 17:36:46
Offline

Re: Prodám B6N

Tak to me mrzi skoda no Dik Kime


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
PALOUS (Člen)
27.01.2008 17:37:16
Offline

Re: Prodám B6N

Kim psal:

Sonyk:mám pro tebe špatnou zprávu,ten kluk si pro ni příští víko jede
je mi to líto,ale věděls že si až druhej

No a další která má najeto 6500km tuším že Baltík už taky střelilgoodale kuwa taky libofkagood


Jebat motorky :-)
sonyk (Člen)
27.01.2008 17:38:16
Offline

Re: Prodám B6N

??


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
27.01.2008 17:40:47
Offline

Re: Prodám B6N

kuwaaaaaaa ma to clovek ale smulu sakra.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Kim (Člen)
27.01.2008 18:20:13
Offline

Re: Prodám B6N

PALOUS psal:
Kim psal:

Sonyk:mám pro tebe špatnou zprávu,ten kluk si pro ni příští víko jede
je mi to líto,ale věděls že si až druhej

No a další která má najeto 6500km tuším že Baltík už taky střelilgoodale kuwa taky libofkagood

Palous,woe má najeto podstatně vícbigsmile,Sonyk byl obeznámen se stavem
nešiř panikubigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
sonyk (Člen)
27.01.2008 18:22:23
Offline

Re: Prodám B6N

byl sem seznamen spokojen rozhodnut a este tejden budu doufat.ze seto zmeni.

takovej krasnej stroj


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
PALOUS (Člen)
27.01.2008 18:44:25
Offline

Re: Prodám B6N

Kim psal:
PALOUS psal:
Kim psal:

Sonyk:mám pro tebe špatnou zprávu,ten kluk si pro ni příští víko jede
je mi to líto,ale věděls že si až druhej

No a další která má najeto 6500km tuším že Baltík už taky střelilgoodale kuwa taky libofkagood

Palous,woe má najeto podstatně vícbigsmile,Sonyk byl obeznámen se stavem
nešiř panikubigsmile

Sem myslel ta Baltazarovabigsmilegood


Jebat motorky :-)
Marián (Člen)
27.01.2008 19:00:42
Offline

Re: Prodám B6N

tak chlapci,do tohohle tematu sem teda nechtel zasahovat,ale doufam,ze si spolu dame zase na harmanci nebo jinde dymku miru a bude vsechno ok!!!(zucastneni vedismile1)
pac todle neni smer kerym by se mely vlakna dle myho ubirat,i kdyz neni obcas na skodu vymyst pavuciny...good


...sam mezi jebkarema...
fido (Člen)
27.01.2008 19:44:05
Offline

Re: Prodám B6N

666killer psal:

aj ja chcem predat 6bigsmile

fakt jo?smile1 S tím vejfukem z traktora to nebude problémsmokin


bla...blabla...!
Newada (Člen)
27.01.2008 19:51:05
Offline

Re: Prodám B6N

Komu tim prospějete headshake


jak dlouho ještě?
SLUGI (Člen)
27.01.2008 19:55:25
Offline

Re: Prodám B6N

Newada psal:

Komu tim prospějete headshake

... "a to ste družstevníci"? smile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
sonyk (Člen)
27.01.2008 21:16:09
Offline

Re: Prodám B6N

prodej furt plati holt budu cekat na dalsi nebo si necham dovest smile2


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
jirka silver (Člen)
28.01.2008 07:52:20
Offline

Re: Prodám B6N

Sonyk a co ta moje stříbrná r.2003good


Najdete nás na každém kilometru
Honza-B6 (Člen)
28.01.2008 08:08:28
Offline

Re: Prodám B6N

Tak já už mam jasno a vyřešeno....v sobotu se pro ni jedegoodgoodgood....

sonyk (Člen)
28.01.2008 10:15:39
Offline

Re: Prodám B6N

jirka silver psal:

Sonyk a co ta moje stříbrná r.2003good

jirko ta je krasna ale pro me velka cena bohuzel. a porad prodavas jo?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
jirka silver (Člen)
28.01.2008 10:41:27
Offline

Re: Prodám B6N

Já jí určitě na jaře prodám.Na ceně se můžeme domluvit.


Najdete nás na každém kilometru
sonyk (Člen)
28.01.2008 10:51:06
Offline

Re: Prodám B6N

jirka silver psal:

Já jí určitě na jaře prodám.Na ceně se můžeme domluvit.

toz du ti napsat mail smile1 pokud plati ten v profilu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
31.01.2008 11:49:07
Offline

Re: Prodám B6N

Takze moto je stale k mani vcera sem ji projel a NP. jedinej otaznik stale nad nulovanim denniho pocitadla a schaneni M3 leveho zavitu


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
sonyk (Člen)
09.02.2008 18:26:52
Offline

Re: Prodám B6N

Prodano za 48 000Kč

Tak at Michalovi K. (pokud sem ted bude chodit)slouzi jako me a spousty a spousty km bez nehod a bez problemu.

Ted je na ceste do Vyskova.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
VikecB12 (Člen)
09.02.2008 21:54:38
Offline

Re: Prodám B6N

Sonyk: Tak co máš v merku? Pudeš teda zase do B6?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sonyk (Člen)
11.02.2008 14:51:55
Offline

Re: Prodám B6N

VikecB12 psal:

Sonyk: Tak co máš v merku? Pudeš teda zase do B6?

jj B6N od jirky silvera uz sem byl na nu mrknout a domluvili sme se . ted jen dat prachy dohromady a je to. smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
11.02.2008 15:12:40
Offline

Re: Prodám B6N

tak to se tesim,až všici vyjedem.... ja na Kimovo a ty na Jirkovogoodgood....Starší přenechávají mladšímbigsmile....

sonyk (Člen)
11.02.2008 15:39:17
Offline

Re: Prodám B6N

Honza-B6 psal:

tak to se tesim,až všici vyjedem.... ja na Kimovo a ty na Jirkovogoodgood....Starší přenechávají mladšímbigsmile....

tak nejak smile1tak se nekde potkame do breznice jezdim casto ku kamosce


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Honza-B6 (Člen)
11.02.2008 15:40:59
Offline

Re: Prodám B6N

sonyk psal:
Honza-B6 psal:

tak to se tesim,až všici vyjedem.... ja na Kimovo a ty na Jirkovogoodgood....Starší přenechávají mladšímbigsmile....

tak nejak smile1tak se nekde potkame do breznice jezdim casto ku kamosce

Okgood....budu se těšitredface...stačí písnout sms. Doma jsem jen na víčkasmile2...

sonyk (Člen)
11.02.2008 15:45:11
Offline

Re: Prodám B6N

no ja jezdim taky jen vikend vetsinou moc prace - motorka holt neco stoji smile1


Jinak kdyby nekdo shanel vim o GSX 1400 rok 2001 najeto 30000 modra . pekna cena 115 domluva - nutno prihlasit teda. Je to kousek od Pribramismile1

pak je tu tusim jeste varadero a hornet 900 ale nejsem si jsitej


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
pepann (Člen)
11.02.2008 20:43:07
Offline

Re: Prodám B6N

Z Milína přes Tochovice do Březnice to jde ale lepší je to po 4bigsmile Jezdim tu přes sezonu tak 2krat denně ale LKWgood V Neděli už 30km po okrese . cool

JIRKASILVER (Člen)
13.02.2008 19:07:56
Offline

Re: Prodám B6N

Sonyk Aprilia objednána tak musím mít místo v garage do konce února.
Ozvi se kdy to vidíš.Potřebuju údaje k sepsání kupní smlouvy a faktury.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr