Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

lahab (Člen)
30.01.2008 13:06:15
Offline

Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

Zdravím, chystám se v červci na 3 týdny vypadnout s kamarádem na expedici po trase: Praha, Bologne (no jo, je to dukatista), Nice, po pobřeží k Marseille, objet ji, pak po pobřeží k Pyrenejím, přejet někam na Costa Brave, pak západní stranou zpátky, objet Lyon, Švýcarsko, přes kopce do Němec a Praha.

Je to moje první trasa, předpokládám na to 3 týdny, jel někdo něco podobného, nebo aspoň část, ať nedělám zbytečně navigaci na něco, co už je projeté a jsou s tím zkušenosti? Snaha je minimalizovat dlouhé tunely (nepříjemná zkušenost z Chorvatska, až se motala hlava z toho smradu...) a samozřejmě minimalizace nákladů...

Díky moc

VikecB12 (Člen)
30.01.2008 15:37:02
Offline

Re: Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

Čoveče,tak jako první trasu si bereš celkem velký sousto. Jinak si myslím že pokud teda nepojedeš po dálnicích,což je podle mě pussyvina,tak to budeš mít časově hodně nabtřískaný,abys to fšechno vobělidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
inkvizitorr (Administrator)
30.01.2008 15:41:48
Offline

Re: Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo


doba je temná...
Jarken (Člen)
30.01.2008 18:24:28
Offline

Re: Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

Bologna - Nice- Marseille po pobřeží surprised idontknow , přeji dobrou chuť po dálnici a v tom provozu co tam je sick : Nesmysl tenhle úsek po pobřeží no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Antihero (Člen)
30.01.2008 18:39:12
Offline

Re: Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

Jarken psal:

Bologna - Nice- Marseille po pobřeží surprised idontknow , přeji dobrou chuť po dálnici a v tom provozu co tam je sick : Nesmysl tenhle úsek po pobřeží no né?No ano!

...to richtig.
...a navíc, proč jet takovou štreku někam do Francie. Jestli je to tvůj první výlet, úplně tě vodvaří rakouský Alpy a Dolomity. Budeš toho mít plný brejle a ani to všecko nevobjedeš.


There's a pie in the sky when you die.
Mirek D (Člen)
30.01.2008 22:33:06
Offline

Re: Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

Jarken psal:

Bologna - Nice- Marseille po pobřeží surprised idontknow , přeji dobrou chuť po dálnici a v tom provozu co tam je sick : Nesmysl tenhle úsek po pobřeží no né?No ano!

Souhlas se strýčkem Jarkenem, pobřeží se kromě koupání vyhnout, ježdění tam je vopruz (a v létě doslova!!)surprised

Když kókneš do mapy tak zjistíš, že hlavně ve Francii je kolem pobřeží hafo průsmyků (pár km od moře - doslova na dohled - máš kopečky ca. 1000 m n. m a víc.

Jináč cel¨kem štreka, napoprvé... . A ty 3 tejdny jsou tak optimum.


Autobus je taky Suzuki... .
lahab (Člen)
05.02.2008 13:47:54
Offline

Re: Rakousko, sever Itálie, Francie, sever Španělska, Švajc, Německo

To je jenom návrh, ještě jsem nedělal navigaci, čekal jsem, že mi tady někdo poradí. Bude to pocitovka, prostě když se bude chtít, tak se kousne za den 500km, když ne, tak třeba akorát 3m k moři smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr