Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Mami,tati...to uz neplati.

yello (Člen)
01.02.2008 15:36:46
Offline

Mami,tati...to uz neplati.

Slavny italsky parlament nam rozhod,ze se ve skolach nebude o rodicivh mluvit jako o tatovi nebo mame.Uz to budou jen rodic 1 a rodic 2.idontknow
Proc?

Aby nebyli diskriminovani homosexualni rodice...surprisedbigsmile


...che palle !!!
zrzule (Člen)
01.02.2008 15:40:45
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

bych  sicksicksick  idontknowidontknow


A je to!!
Loser (Administrator)
01.02.2008 16:08:14
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

goodgoodgoodgood
se divim, ze to nevymysleli unas


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom-DK (Člen)
01.02.2008 16:10:31
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Loser psal:

goodgoodgoodgood
se divim, ze to nevymysleli unas

se teprv budeš divit co ti exoti v parlamentu vymyslí bigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
01.02.2008 16:15:16
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Jak můžou bejt buzny rodič, ať už jakýkoliv pořadí, když neuměj rodit?Vychovatel, opatrovník, guru...co já vím, ale rodič? idontknow nebo se naučej rodit ass ?

sick


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
gore (Člen)
01.02.2008 16:26:59
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Loser psal:

goodgoodgoodgood
se divim, ze to nevymysleli unas

..nebo vono to pridesicksickbuzny zasrany


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
škardík (Člen)
01.02.2008 16:27:54
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Americkej psal:

Jak můžou bejt buzny rodič, ať už jakýkoliv pořadí, když neuměj rodit?Vychovatel, opatrovník, guru...co já vím, ale rodič? idontknow nebo se naučej rodit ass ?

sick

U nás už proběhla reforma dávno. Máme mamku a toho starýho debilabigsmile


viz avatar:)
ross (Člen)
01.02.2008 16:29:46
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

gore psal:
Loser psal:

goodgoodgoodgood
se divim, ze to nevymysleli unas

..nebo vono to pridesicksickbuzny zasrany

a končí taky ozn. kluk, holka    ....dítě č.1,2,3,4....


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Drak (Člen)
01.02.2008 16:49:29
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Loser psal:

goodgoodgoodgood
se divim, ze to nevymysleli unas

Neboj brzo to k nám dojde bigsmile


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
WenzelB6 (Člen)
01.02.2008 17:52:26
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

to jako že bude pussy1 a pussycommandatore2surprised

Antihero (Člen)
01.02.2008 17:55:23
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

...tak to je fakt sodovka.surprised


There's a pie in the sky when you die.
yello (Člen)
01.02.2008 18:29:51
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Aby si to nekdo spatne nevysvetlil.Nemam nic proti gayum a lesbam,naopak,zname jich nekolik,a jsou to skveli lidi,o kterych by to nikdo ani nerekl.Jen mi prijde jako diskriminace na X-tou,ze se musi vetsina prizpusobit relativne mizivemu procentu populace.headshakeidontknowevil

Jak k tomu prijdou ostatni decka,aby nemohli ve skole rict o tatovi tata a o mame mama?!


...che palle !!!
barynek (Člen)
01.02.2008 18:35:06
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:

Aby si to nekdo spatne nevysvetlil.Nemam nic proti gayum a lesbam,naopak,zname jich nekolik,a jsou to skveli lidi,o kterych by to nikdo ani nerekl.Jen mi prijde jako diskriminace na X-tou,ze se musi vetsina prizpusobit relativne mizivemu procentu populace.headshakeidontknowevil

Jak k tomu prijdou ostatni decka,aby nemohli ve skole rict o tatovi tata a o mame mama?!

pravdu díš, na děti se tu nehledíbad ale stejně to bude tak, že v hodině před učitelem budou říkat R1 a R2 a pak mezi sebou normálně máma táta, si myslim..idontknow


Bandit 4EVER!!!
Zdenousek (Člen)
01.02.2008 18:36:43
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

A jak je budou postihovat, když se prořeknou? Dostanou dvojku z chování za to, že řeknou máma? idontknow Je to ňáký divoký...


My letci máme ocelové ptáky...
osiris (Člen)
01.02.2008 18:44:06
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

...kristova noho, snad táta a strejda magor nebo máma a teta kráva, kam ten svět spěje? headshake smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
01.02.2008 18:50:37
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

A jak resej "prestupky"? Pisou detem poznamky : "Nazval matku matkou, prosim vysvetlete doma vasemu diteti ze jeho matka neni matka a otec neni otec" ?

Nechapu. A ani tomu snad neverim, ze by tohle nekdo nekde vymyslel a prosadilheadshake

Asi tam mate moc slunicka...evil


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
zdenek 1 (Člen)
01.02.2008 19:16:34
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

třeba to tam schvalovali buzny,nebo prostě mi to hlava neberesickjá bych všem buznám ty ocasy namočil do kyseliny,a pak ať si je vykuří!!!pak by jsme je na cestě poznali lépe sicksicksick(bych ty chuje pak přejelbigsmile)jsou to pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussyevilsicksicksicksicksick


když to jede,je to OK
yello (Člen)
01.02.2008 19:26:12
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zdenek 1 psal:

třeba to tam schvalovali buzny,nebo prostě mi to hlava neberesickjá bych všem buznám ty ocasy namočil do kyseliny,a pak ať si je vykuří!!!pak by jsme je na cestě poznali lépe sicksicksick(bych ty chuje pak přejelbigsmile)jsou to pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussyevilsicksicksicksicksick

Tak Tebe je mi fakt hodne lito...bad


...che palle !!!
Rendy (Člen)
01.02.2008 19:38:48
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

...no jo , nekdy co názor , to perla idontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Jerry (Člen)
01.02.2008 21:47:44
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Americkej psal:

Jak můžou bejt buzny rodič, ať už jakýkoliv pořadí, když neuměj rodit?Vychovatel, opatrovník, guru...co já vím, ale rodič? idontknow nebo se naučej rodit ass ?

sick

To jako že guru je buzna, jo??surprisedsurprisedsurprised
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
Antihero (Člen)
01.02.2008 22:34:13
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zdenek 1 psal:

třeba to tam schvalovali buzny,nebo prostě mi to hlava neberesickjá bych všem buznám ty ocasy namočil do kyseliny,a pak ať si je vykuří!!!pak by jsme je na cestě poznali lépe sicksicksick(bych ty chuje pak přejelbigsmile)jsou to pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussyevilsicksicksicksicksick

...a co bys udelal lesbám?idontknow
...tomudle se nedá říct jinak než homofobní kryptokleronacismus.sick


There's a pie in the sky when you die.
John (Člen)
01.02.2008 23:01:23
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:

Aby si to nekdo spatne nevysvetlil.Nemam nic proti gayum a lesbam,naopak,zname jich nekolik,a jsou to skveli lidi,o kterych by to nikdo ani nerekl.Jen mi prijde jako diskriminace na X-tou,ze se musi vetsina prizpusobit relativne mizivemu procentu populace.headshakeidontknowevil

Jak k tomu prijdou ostatni decka,aby nemohli ve skole rict o tatovi tata a o mame mama?!

Jo, to můžu podepsatsmile1

mr.BSE (Člen)
02.02.2008 00:10:41
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zacne to tim, ze decka nesmej rikat mamo a tato, skonci to ... cim?
Kdo neni homo neni in?

je mi z dnesniho sveta na sick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Radek-Ban (Člen)
02.02.2008 04:32:20
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Bych se z toho sick


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
K.a.s.y.m. (Člen)
02.02.2008 11:43:09
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Antihero psal:
zdenek 1 psal:

třeba to tam schvalovali buzny,nebo prostě mi to hlava neberesickjá bych všem buznám ty ocasy namočil do kyseliny,a pak ať si je vykuří!!!pak by jsme je na cestě poznali lépe sicksicksick(bych ty chuje pak přejelbigsmile)jsou to pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussyevilsicksicksicksicksick

...a co bys udelal lesbám?idontknow
...homofobní kryptokleronacismus.:

surprisedsurprisedsurprisedsurprisedco to je za slovo???? prosím vysvětlit


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenek 1 (Člen)
02.02.2008 12:33:16
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:
zdenek 1 psal:

třeba to tam schvalovali buzny,nebo prostě mi to hlava neberesickjá bych všem buznám ty ocasy namočil do kyseliny,a pak ať si je vykuří!!!pak by jsme je na cestě poznali lépe sicksicksick(bych ty chuje pak přejelbigsmile)jsou to pussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussypussyevilsicksicksicksicksick

Tak Tebe je mi fakt hodne lito...bad

líto ti mně klidně může být a podle mě kdo snima souhlasí  nemá asi všech pět pohromadě protože to je proti přírodě!!no a nevím jak ty ale já bych ti oc.s nevyhulilbigsmile toťmůj názor,a skusme hlasovat kdo je pro buzny???bigsmilejestli toto je normální aby dva chlapi vychovávali děcka,a pak jim vykládali že jeden je mama ,a druhý táta a strkají si to doasssick


když to jede,je to OK
mr.BSE (Člen)
02.02.2008 12:34:54
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zdenek 1 psal:

líto ti mně klidně může být a podle mě kdo snima souhlasí  nemá asi všech pět pohromadě protože to je proti přírodě!!no a nevím jak ty ale já bych ti oc.s nevyhulilbigsmile toťmůj názor,a skusme hlasovat kdo je pro buzny???bigsmilejestli toto je normální aby dva chlapi vychovávali děcka,a pak jim vykládali že jeden je mama ,a druhý táta a strkají si to doasssick

goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
zdenek 1 (Člen)
02.02.2008 12:36:11
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:
zdenek 1 psal:

líto ti mně klidně může být a podle mě kdo snima souhlasí  nemá asi všech pět pohromadě protože to je proti přírodě!!no a nevím jak ty ale já bych ti oc.s nevyhulilbigsmile toťmůj názor,a skusme hlasovat kdo je pro buzny???bigsmilejestli toto je normální aby dva chlapi vychovávali děcka,a pak jim vykládali že jeden je mama ,a druhý táta a strkají si to doasssick

goodgoodgood

no konečně jeden z těch normálníchbigsmilegood


když to jede,je to OK
zrzule (Člen)
02.02.2008 12:43:53
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:
zdenek 1 psal:

líto ti mně klidně může být a podle mě kdo snima souhlasí  nemá asi všech pět pohromadě protože to je proti přírodě!!no a nevím jak ty ale já bych ti oc.s nevyhulilbigsmile toťmůj názor,a skusme hlasovat kdo je pro buzny???bigsmilejestli toto je normální aby dva chlapi vychovávali děcka,a pak jim vykládali že jeden je mama ,a druhý táta a strkají si to doasssick

goodgoodgood

strakat si to můžou kam chtěj, to je mi šumák. ať se třeba vdávaj a ženěj, to taky pochopim. i já pár takových lidí znám.

ale jednou je to něco co něni normální, co je proti přírodě takže žádný děti......je to humus.a strašně mě to rozčiluje že se otom jen přemýšlí.......sicksicksick


A je to!!
zdenek 1 (Člen)
02.02.2008 12:47:23
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zrzule psal:
mr.BSE psal:
zdenek 1 psal:

líto ti mně klidně může být a podle mě kdo snima souhlasí  nemá asi všech pět pohromadě protože to je proti přírodě!!no a nevím jak ty ale já bych ti oc.s nevyhulilbigsmile toťmůj názor,a skusme hlasovat kdo je pro buzny???bigsmilejestli toto je normální aby dva chlapi vychovávali děcka,a pak jim vykládali že jeden je mama ,a druhý táta a strkají si to doasssick

goodgoodgood

strakat si to můžou kam chtěj, to je mi šumák. ať se třeba vdávaj a ženěj, to taky pochopim. i já pár takových lidí znám.

ale jednou je to něco co něni normální, co je proti přírodě takže žádný děti......je to humus.a strašně mě to rozčiluje že se otom jen přemýšlí.......sicksicksick

další normální,mám z vás radostgood


když to jede,je to OK
mr.BSE (Člen)
02.02.2008 12:53:12
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

je to smutne, ze se v dnesni dobe clovek raduje uz i z toho ze ma nekdo spravny nazor...

Takhle by meli uvazovat vsichni a ne jen par jedincu...headshake

Je mi jasny, ze me okamzite oznacite za novodobeho neandrtalce, blbecka s predsudkama, apodsmile1

Ja si za svym stojim - JE TO K sicksick


Second Class Citizen
1130 Café Racer
yello (Člen)
02.02.2008 13:45:39
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Presne!
Rek bych,ze by sme fakt vsichni meli mit stejny nazor jak zdenek1 a BSE,a vsichni se z toho radovat,vsichni by jsme meli mit vsechno stejny,vsichni by jsme meli dat o necem hlasovat,kdyz nejsme silni v kramflecich.A vubec! Pryc se vsim co je jine,nez se libi nam,a s cim nesouhlasime! Preject,zabit,do vyhnanstvi,do koncentraku,do plynu! fuck
Tohle vse tady uz bylo.Jedno jakou barvu to melo.Prineslo to s sebou jenom zlo.
Ze jsem to vzal ze siroka?
Musel jsem,protoze tam Vase nazory vedou.Jste ubozi,a je mi z Vas spatnesicksicksick

P.S. A nezapomente me take narknout z "buzerantstvi".Od Vas,to bude kompliment...


...che palle !!!
zrzule (Člen)
02.02.2008 14:00:19
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:

Presne!
Rek bych,ze by sme fakt vsichni meli mit stejny nazor jak zdenek1 a BSE,a vsichni se z toho radovat,vsichni by jsme meli mit vsechno stejny,vsichni by jsme meli dat o necem hlasovat,kdyz nejsme silni v kramflecich.A vubec! Pryc se vsim co je jine,nez se libi nam,a s cim nesouhlasime! Preject,zabit,do vyhnanstvi,do koncentraku,do plynu! fuck
Tohle vse tady uz bylo.Jedno jakou barvu to melo.Prineslo to s sebou jenom zlo.
Ze jsem to vzal ze siroka?
Musel jsem,protoze tam Vase nazory vedou.Jste ubozi,a je mi z Vas spatnesicksicksick

P.S. A nezapomente me take narknout z "buzerantstvi".Od Vas,to bude kompliment...

co to plácáš????

nikdo nic takovýho neřekl ale jestli ti připadá normální aby dítě říkalo mami někomu kdo má mezi nohama ocáska.a maminka je to jen proto že si ho nechá od tatínka strkat do zadku pak se trochu zamysli........kam to spěje


A je to!!
marcoo (Člen)
02.02.2008 14:00:53
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

to je asi to samý jak kdybych řek,hele on nemá tmavý vlasy tak je to nenormální.Bukvice nebo lesba....neotravujou mě tak ať si dělaj co chtěj.Samozřejmě nesouhlasím s nazýváním mámy a táty R1 a R2 to je pussyovina.
Ale ZDENEK1 ty teda perlíš. Tak plnohodnotnej názor jsem ještě nečet.headshakeidontknow Nelíbí se ti jejich chování? Tak si jich jednoduše nevšímej. Zajímavý že lesby ti určitě nevaděj.To si pak polovina z těch remcálků leští větývky doma u péčka kde sou dvě baby. Hm opravdu co názor to perla jak tady někdo prones.

zrzule (Člen)
02.02.2008 14:05:03
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

marcoo psal:

to je asi to samý jak kdybych řek,hele on nemá tmavý vlasy tak je to nenormální.Bukvice nebo lesba....neotravujou mě tak ať si dělaj co chtěj.Samozřejmě nesouhlasím s nazýváním mámy a táty R1 a R2 to je pussyovina.
Ale ZDENEK1 ty teda perlíš. Tak plnohodnotnej názor jsem ještě nečet.headshakeidontknow Nelíbí se ti jejich chování? Tak si jich jednoduše nevšímej. Zajímavý že lesby ti určitě nevaděj.To si pak polovina z těch remcálků leští větývky doma u péčka kde sou dvě baby. Hm opravdu co názor to perla jak tady někdo prones.

ale mě taky nevaděj, mám i takový kamarády, ale jsou natolik rozumní že sami uznají to že mít děti je trochu ujetý. mají to totiž asi v hlavě srovnaný......

jinak máte pravdu v tom ať si dělají co chtěj......


A je to!!
mr.BSE (Člen)
02.02.2008 14:13:38
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:

Presne!
Jste ubozi,a je mi z Vas spatnesicksicksick

P.S. A nezapomente me take narknout z "buzerantstvi".Od Vas,to bude kompliment...

chytas italskej temperament?smile1 (jen sranda)

Ty se ovsem chovas uplne stejne "spatne" jako jaidontknow
Me je na bliti z homosexualu, tobe je na bliti ze me...

Kdo je vetsi smejd?smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
spidys (Člen)
02.02.2008 14:17:19
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Taky mi nevaděj a taky zastávám názor, ať si dělaj co chtěj (u chlapů mi to sice připadá nechutný / u ženskejch je to docela hezký bigsmilebigsmile)
Každopádně, když už se takovejhle pár rozhodne mít dítě, tak je pussy-ovina aby dítě řikalo místo mami R1 a tati R2 nebo navopak idontknow
Já kdybych byl 4% (možná teď už je to procento větší) a rozhod se adoptovat dítě, tak bych ho ved k tomu, že mi bude řikat tati a partnerovi taky tati... prostě bude mít dva táty a až by byl ve věku, kdy by to zvládnul pochopit, tak bych mu to každopádně objasnil...
Takovýhle diskuze jsou myslim jinak o ničem...
Každej určitě mezi takovejhlema lidma máme nějaký známí a určitě nikomu nijak nevaděj - proč taky? idontknow
Vždyť krom toho, že sou jinak orientovaný se od těch správně orientovanejch nijak nelišej... Naopak někdy se s nima dá líp pokecat než s těma správně orientovanejma.

HOWGH


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Drak (Člen)
02.02.2008 14:18:37
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zrzule psal:
mr.BSE psal:
zdenek 1 psal:

líto ti mně klidně může být a podle mě kdo snima souhlasí  nemá asi všech pět pohromadě protože to je proti přírodě!!no a nevím jak ty ale já bych ti oc.s nevyhulilbigsmile toťmůj názor,a skusme hlasovat kdo je pro buzny???bigsmilejestli toto je normální aby dva chlapi vychovávali děcka,a pak jim vykládali že jeden je mama ,a druhý táta a strkají si to doasssick

goodgoodgood

strakat si to můžou kam chtěj, to je mi šumák. ať se třeba vdávaj a ženěj, to taky pochopim. i já pár takových lidí znám.

ale jednou je to něco co něni normální, co je proti přírodě takže žádný děti......je to humus.a strašně mě to rozčiluje že se otom jen přemýšlí.......sicksicksick

good přesně toto bych napsal, znám dost takových lidí a jsou to skvělí lidi, co si dělaj ve svém soukromý je mi jedno, děti bych jim nedal vychovat, ale oni stejně mají způsob takže si poraděj


... a když na to přijde tak i skáču, skáču dobře, skáču rád
zrzule (Člen)
02.02.2008 14:47:02
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

spidys psal:

Taky mi nevaděj a taky zastávám názor, ať si dělaj co chtěj (u chlapů mi to sice připadá nechutný / u ženskejch je to docela hezký bigsmilebigsmile)
Každopádně, když už se takovejhle pár rozhodne mít dítě, tak je pussy-ovina aby dítě řikalo místo mami R1 a tati R2 nebo navopak idontknow
Já kdybych byl 4% (možná teď už je to procento větší) a rozhod se adoptovat dítě, tak bych ho ved k tomu, že mi bude řikat tati a partnerovi taky tati... prostě bude mít dva táty a až by byl ve věku, kdy by to zvládnul pochopit, tak bych mu to každopádně objasnil...
Takovýhle diskuze jsou myslim jinak o ničem...
Každej určitě mezi takovejhlema lidma máme nějaký známí a určitě nikomu nijak nevaděj - proč taky? idontknow
Vždyť krom toho, že sou jinak orientovaný se od těch správně orientovanejch nijak nelišej... Naopak někdy se s nima dá líp pokecat než s těma správně orientovanejma.

HOWGH

no už vidim jak ditě na základní škole nebo ve školce bude chápat proč má dvě mami nébo dva tati.............a asi to takovýmu ditěti bude divný když u spolužáků nebo ostatních dětí ve školece uvidí něco jinýho.

hele v přírodě se homosexualita taky vyskytuje ale neni případ že by dva lvy vychováli lvíče..bigsmile..chápeš???


A je to!!
maňas (Člen)
02.02.2008 15:29:19
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

no ať si to vymyslili,jak uznali za vhodné,dětem to nevysvětlí,si myslím,ale na druhou stranu říkat mami nějakýmu fousatýmu chlapovi by bylo asi taky divný,no ale jedno je jistý,mají tam ve vladě stejně velkou kvalitu jako mysurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
zdenek 1 (Člen)
02.02.2008 15:32:41
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

jo,jo, až budeš svoji osmi leté holce vysvětlovat , proč chodí na besídky do školy které jsou určené pro matky z dětmi od její kamarádky vždycky jen(MATKA S KULAMA)tak mi dej vědět jak jsi pochodil!!!už vidím ,jak to děcko to pochopí.idontknowchytraku


když to jede,je to OK
Žirafa (Člen)
02.02.2008 15:37:05
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Hale a když bude máma = rodič 1 a táta = rodič 2 tak to stejně ty netradiční rodiny budou mít např. 2ks rodič 2, ne... idontknow
a nebo si to každej rozhodne sám a emancipované ženy budou bojovat za to být č.1 bigsmile máme rovnoprávnost sakra tak proč má být někdo jednička a ten druhý jen druhý... bigsmilebigsmilebigsmile


Jaký si to uděláš, takový to máš...
zdenek 1 (Člen)
02.02.2008 15:40:47
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

já už se rači ktomuto tématu nebudu vyjadřovat,nechci nikoho urazit ani nasrat,a nechtějte nasrat měbigsmile


když to jede,je to OK
maňas (Člen)
02.02.2008 15:42:03
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

nechápu co to meleš,ale je svoboda projevu,tak si posluš,já netvrdím že je to normální a taky je mi jasný ,že to děti nepochopí,ale holt to asi nezáleží na nikom z nás.Pokud ti to je proti srsti,tak jim napiš do parlamentu,třeba se na to nevyse...,ale jinak můžeš třeba mluvit doma do obrubáku bude to mít stejnej účinek jako tahle rozpravaidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Jerry (Člen)
02.02.2008 15:46:59
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Moc hezká debata. Nedá mi to se nezapojit.
Všechno je o úhlu pohledu.
Tarzana vychovávala gorila a jak jsme to všichni žrali.
Určitě tohle není o tom že by dítě říkalo jednomu chlapovi mami.
Pokud se dva chlapi rozhodnou vychovávat spolu dítě, zabezpečí ho a vychovají dobře. Souhlasím všema deseti. Zákonné úpravy toto musí nějak řešit aby třeba to dítě mohlo taky po tom dědit.
Můžu vás ubezpečit že dětské domovy jsou plné dětí které by velmi přivítali, kdyby je alespoň takováhle rodina vychovávala a hlavně měla ráda.
Že chtějí dva buzíci vychovávat dítě vám vadí a nějak vás to ohrožuje?
Že nikomu nevadí ty hromady odložených dětí v děcákách a kojeńákách? Že nevadí až tak, že si sám nějaký dítě adoptuje?
Ono křičet, odsoudit a dávat blicí smajly je o dost jednodušší.
Takže znovu. Pokud se dva slušný a zabezpečený homo partneři rozhodnou vychovávat a starat se o děti, JÁ JSEM PRO.
Ale je to jen můj názor.


A kurva...
zdenek 1 (Člen)
02.02.2008 15:51:56
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

maňas psal:

nechápu co to meleš,ale je svoboda projevu,tak si posluš,já netvrdím že je to normální a taky je mi jasný ,že to děti nepochopí,ale holt to asi nezáleží na nikom z nás.Pokud ti to je proti srsti,tak jim napiš do parlamentu,třeba se na to nevyse...,ale jinak můžeš třeba mluvit doma do obrubáku bude to mít stejnej účinek jako tahle rozpravaidontknow

ale jo,ja to beru,ať si každý dělá co chce máš pravdu že je svoboda projevu,tak sem se" projevil" taky,prostě mě to nějak nasralo vůčí těm děckam, chudáci si bohužel rodiče nevyberou,a pak někteří na to  doplácejí


když to jede,je to OK
zrzule (Člen)
02.02.2008 15:52:22
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Jerry psal:

Moc hezká debata. Nedá mi to se nezapojit.
Všechno je o úhlu pohledu.
Tarzana vychovávala gorila a jak jsme to všichni žrali.
Určitě tohle není o tom že by dítě říkalo jednomu chlapovi mami.
Pokud se dva chlapi rozhodnou vychovávat spolu dítě, zabezpečí ho a vychovají dobře. Souhlasím všema deseti. Zákonné úpravy toto musí nějak řešit aby třeba to dítě mohlo taky po tom dědit.
Můžu vás ubezpečit že dětské domovy jsou plné dětí které by velmi přivítali, kdyby je alespoň takováhle rodina vychovávala a hlavně měla ráda.
Že chtějí dva buzíci vychovávat dítě vám vadí a nějak vás to ohrožuje?
Že nikomu nevadí ty hromady odložených dětí v děcákách a kojeńákách? Že nevadí až tak, že si sám nějaký dítě adoptuje?
Ono křičet, odsoudit a dávat blicí smajly je o dost jednodušší.

uznávám že máš částečně pravdu ale jelikož je to trochu novinka....myslím tu výchovu.....nikdo nemůže vědět jak budou děti reagovat. není totiž jistý ´že homosexualita je jen genového původu........
Takže znovu. Pokud se dva slušný a zabezpečený homo partneři rozhodnou vychovávat a starat se o děti, JÁ JSEM PRO.
Ale je to jen můj názor.


A je to!!
osiris (Člen)
02.02.2008 15:53:03
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

...to jo, ale debatili jsme o tom, proč by o mě moje dítě nemělo mluvit jako o tátovi a o svý mámě jako o mámě surprised to že má některý dítě jednoho tátu a "strejdu" nebo jednu mámu a "tetu", případně dva táty a dvě mámy je problém těch čtyřprocentních který se rozhodli že chtěj tak žít, já chci aby moje dítě mohlo používat táta a máma smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
02.02.2008 15:57:03
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

..italský zákon je volovina..
..povolení svěření nebo osvojení dětí homosex.partnerům taky..
..s tou či onou sex.orientací se člověk i jiné živočišné druhy narodí(jak už psala výše Zrzule)
..takže se to může objevit u potomka každého z nás..
..pak by mě zajímal názor těch ortodoxních odpůrců homosexuality..
..nemusíme všechno chápat,někdy to stačí příjmout..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Jerry (Člen)
02.02.2008 16:01:28
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:

Slavny italsky parlament nam rozhod,ze se ve skolach nebude o rodicivh mluvit jako o tatovi nebo mame.Uz to budou jen rodic 1 a rodic 2.idontknow
Proc?

Osi, tvoje dítě ti samozřejmě může říkat mami.bigsmile
Jde o to že teď prostě v talijánsku nebudou mít děcka v žákajdě a nebo v papírech kolonku otec, matka ale rodič uno a rodič duo. A ani v to nějak nevidím problém.


A kurva...
osiris (Člen)
02.02.2008 16:04:44
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

jerrymu: wole bigsmile
...jen aby se toho ti naši "vševědoucí" nechytili taky, mrzelo by mne kdyby děti nemohli o svý mámě nebo tátovi říct ve škole že je to máma nebo táta smile2 o to mi jde smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jerry (Člen)
02.02.2008 16:11:55
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

good


A kurva...
Antihero (Člen)
02.02.2008 18:23:15
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

...zajímavý jak tady plno z vás bere děti jako "rukojmí"pro podporu svejch argumentů.bada záminku k blití spousty homofobních keců.
...pokud vím, tak zemí kde si homosexuální páry mohou adoptovat, nebo osvojit dítě není mnoho, pokud vůbec nějaký sou.
Pokud se nějaký děcka ocitnou u lidí stejnýho pohlaví, je to většinou tak, že ti partneři nějakou dobu žili v heterosexuálním svazku, právě proto, že se báli odsouzení většinové populace.Jak je vidět z téhle diskuse tak celkem oprávněně.

...myslím, že to na co chtěl Žlutej upozornit většina vůbec nepochopilasmile2


There's a pie in the sky when you die.
Zdenek (Člen)
02.02.2008 19:09:46
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

To Osi,,,souhlas s Tebougoodgood,a rodič 1 a 2 může snad vymyslet jen italskej blb.Zdenek.idontknow

VikecB12 (Člen)
02.02.2008 19:28:24
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Ten zákon je prostě pussyvina,stejně jako to aby bukvice vychovávali děcka. Dneska je prostě moda podřizovat se vefšem menšinámfucksick
Jinak je tady registrovanejch zhruba 1000 lidí,takže je tady zhruba 40 bukvicsurprisedbigsmile
Tak a ted se přiznejteevilsmokinbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
maňas (Člen)
02.02.2008 21:07:20
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Antihero psal:

...zajímavý jak tady plno z vás bere děti jako "rukojmí"pro podporu svejch argumentů.bada záminku k blití spousty homofobních keců.
...pokud vím, tak zemí kde si homosexuální páry mohou adoptovat, nebo osvojit dítě není mnoho, pokud vůbec nějaký sou.
Pokud se nějaký děcka ocitnou u lidí stejnýho pohlaví, je to většinou tak, že ti partneři nějakou dobu žili v heterosexuálním svazku, právě proto, že se báli odsouzení většinové populace.Jak je vidět z téhle diskuse tak celkem oprávněně.

...myslím, že to na co chtěl Žlutej upozornit většina vůbec nepochopilasmile2

no je možný ,že sem úplně nepochopil,ale stejně to těm dětem těžko zakážeš,to jim jako budou psát poznámky,kterejm se zase doma jeom zasmějou,nebo snad dostatanou veřejně prospěšné práce,či budou klečet v rohu na hrachu.Samozřejmě bylo by divný kdyby mě dítě oslovovalo mezi ostatníma rodič 1 či 2. Ve finále je vidět,že se evidentně zabejvaj v tom jejich parlamentu stejnejma pussyvinama jako ty naši chytráci


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Dado (Člen)
02.02.2008 22:43:47
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Podle mě je věc každýho, jak svoje dítě vede, jak se nechá oslovovat.Nemám pocit, že všeobecný praktiky demokratický společnosti na každýho preventivně nahlížet jako na potenciální nebezpečí jsou vpořádku. Všechny zákony jsou psaný tak, že omezej slušný a poctivý lidi a těm nepřispůsobivejm vymezej rámec za kterým bude následovat trest. ( viz bodovej systém na silnicích ) Já dělím lidi na ty, co jsou fajn a na ty co nejsou. Nemyslím že těch druhejch je víc než 10%. Pracuju vedle kojeňáku a když vidím jak ty děti přežívaj,( emocionálně bez podnětů ) tak bych radši ať jsou v netradiční rodině než trávit nejdůležitější část života bez rodiny .idontknow Rostou z nich potom ti z těch cca10%


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
mr.BSE (Člen)
02.02.2008 22:57:47
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

me by zajimalo jak velka je sance, ze dite, ktery vychovaji dva homosexualove bude NORMALNI (tj. nehomosexualni)...

Od malicka bude doma videt jen dva chlapi (dve zensky)... a (bohuzel) mu to nejspis prijde normalni...

A jak napsal Vikec, dneska je IN pomahat mensinam... kdo pomuze nam az budeme mensinaidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Dado (Člen)
02.02.2008 23:08:36
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

šance je uplně stejná jako když kluk žije v rodině kde ho vychovává matka a babička a má dvě starší segry. Otec a děda už zemřeli. Znám takový lidi a je fakt že ten kluk je určitě poznamenanej jen ženským vlivem, nebo spíš byl na škole,ale dnes funguje ve své úplné rodině a vychovává svoje děti. A co se tvýho strachu z menšin týče?Chápu ho ale jiná cesta není pokud nechceš žít jak na Blízkým východě a trnout hrůzou kdy ti která menšina z různých pohnutek zmasakruje tvoje blízké. Je to holt vysoká cena za luxus žít v mírové a civilizované Evropě. Ale to nemusíš, ale můžeš???smile1smile2


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
mr.BSE (Člen)
02.02.2008 23:25:20
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

a jakej je rozdil mezi tim, jestli trnes strachem ze te zmasakruje mensina nebo vetsina?
Kdyz uz se bojis mensiny, tak myslim ,ze az z nich bude vetsina, nebou mirnejsi...naopak, naroste sebevedomi...

Ale to se teda bavim o jine nez homosexualni mensine, ta je podle me "normalne konfliktni" . tzn. nekdo se hada a rve a nekdo ne...nijak nevybocujou v tomhle smeru


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Dado (Člen)
02.02.2008 23:59:12
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

když máš hovno, a není o co přijít, tak už nemáš strach a jdeš do toho hlava nehlava, takže jde o to udržet tu menšinu v situaci kdy má od hovna co nejdál, protože ta potřeba mít nehovno ( nemít hovno ) je naštěstí většině ( i v menšinách ) lidí od přírody dána. Hele je to takovej mazec se v tomle nějak najít,že možná zdravější pro většinu je se tím nezabejvat. Ale nakonec patříš taky k nějaké menšině néé Banditpussy bigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Antihero (Člen)
03.02.2008 00:10:13
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

maňas psal:
Antihero psal:

...zajímavý jak tady plno z vás bere děti jako "rukojmí"pro podporu svejch argumentů.bada záminku k blití spousty homofobních keců.
...pokud vím, tak zemí kde si homosexuální páry mohou adoptovat, nebo osvojit dítě není mnoho, pokud vůbec nějaký sou.
Pokud se nějaký děcka ocitnou u lidí stejnýho pohlaví, je to většinou tak, že ti partneři nějakou dobu žili v heterosexuálním svazku, právě proto, že se báli odsouzení většinové populace.Jak je vidět z téhle diskuse tak celkem oprávněně.

...myslím, že to na co chtěl Žlutej upozornit většina vůbec nepochopilasmile2

no je možný ,že sem úplně nepochopil,ale stejně to těm dětem těžko zakážeš,to jim jako budou psát poznámky,kterejm se zase doma jeom zasmějou,nebo snad dostatanou veřejně prospěšné práce,či budou klečet v rohu na hrachu.Samozřejmě bylo by divný kdyby mě dítě oslovovalo mezi ostatníma rodič 1 či 2. Ve finále je vidět,že se evidentně zabejvaj v tom jejich parlamentu stejnejma pussyvinama jako ty naši chytráci

....myslím, že tady šlo o to upozornit na úskalí tzv. Pozitivní diskriminace, kdy je vpodstatě omezována většina na úkor menšiny a v součinnosti s byrokratickým procesem vznikají prasečiny typu R1 a R2.
Což ale neznamená blejt něco vo tom, že buzny...ble, ble, ble, kdesi cosi.
...svět je prostě složitej a někdy je těžký vymyslet něco co by fungovalo a vyhovovalo všem.
...komu se to nelíbí může se z fleku vodstěhovat do Číny, tam je homosexualita zakázaná zákonem...


There's a pie in the sky when you die.
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 00:16:35
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Dado psal:

když máš hovno, a není o co přijít, tak už nemáš strach a jdeš do toho hlava nehlava, takže jde o to udržet tu menšinu v situaci kdy má od hovna co nejdál, protože ta potřeba mít nehovno ( nemít hovno ) je naštěstí většině ( i v menšinách ) lidí od přírody dána. Hele je to takovej mazec se v tomle nějak najít,že možná zdravější pro většinu je se tím nezabejvat. Ale nakonec patříš taky k nějaké menšině néé Banditpussy bigsmilebigsmilebigsmile

jo, jenze vis co se rika... "Kdo ma moc, chce jeste vic"...

myslim, ze BP mensina je spokojena tak, jak jesmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Antihero (Člen)
03.02.2008 00:22:16
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:

me by zajimalo jak velka je sance, ze dite, ktery vychovaji dva homosexualove bude NORMALNI (tj. nehomosexualni)...

Od malicka bude doma videt jen dva chlapi (dve zensky)... a (bohuzel) mu to nejspis prijde normalni...

A jak napsal Vikec, dneska je IN pomahat mensinam... kdo pomuze nam az budeme mensinaidontknow

...to snad nejni možnýidontknowve kterým klášteře že to žiješ?
...sem myslel, že podobný názory už několik desetiletí neexistují.(nepočítám fanatický katolíky)
...myslíš si taky, že onanie vysušuje míchu a způsobuje demenci?
...help...


There's a pie in the sky when you die.
yello (Člen)
03.02.2008 00:42:34
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Antihero psal:
mr.BSE psal:

me by zajimalo jak velka je sance, ze dite, ktery vychovaji dva homosexualove bude NORMALNI (tj. nehomosexualni)...

Od malicka bude doma videt jen dva chlapi (dve zensky)... a (bohuzel) mu to nejspis prijde normalni...

A jak napsal Vikec, dneska je IN pomahat mensinam... kdo pomuze nam az budeme mensinaidontknow

...to snad nejni možnýidontknowve kterým klášteře že to žiješ?
...sem myslel, že podobný názory už několik desetiletí neexistují.(nepočítám fanatický katolíky)
...myslíš si taky, že onanie vysušuje míchu a způsobuje demenci?
...help...

BSE,a uz jsi slysel nekdy slovo GENY ? Nikdo z nas,(zatim) nemuze ovplyvnit,jakou genetickou kombinaci dostane do vinku.Takze ses moh klido narodit jako homosexual,aniz by ses o to jakkoli pricinil,a nic by na tom nezmenilo,ani kdybys vyrustal mezi 5 zenskejma.

A jinak jsem JASNE napsal,ze se tak ma mluvit O RODICICH ve skolach,nikoli OSLOVOVAT tak rodice...


...che palle !!!
osiris (Člen)
03.02.2008 00:49:08
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yellovi:

osiris psal:

... ...kdyby děti nemohli o svý mámě nebo tátovi říct ve škole že je to máma nebo táta smile2 o to mi jde smile1

...já vím smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
03.02.2008 06:49:52
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

už vidím jak přijde moje vnouče domu a řekne mezi dveřma - "číslo 5 žije???"bigsmilebigsmilebigsmile to už budem jak roboti
zdenek 1 a spol - rodiče (muž a žena)vychovávají dítě, týrají je, zabíjejí je. je to normální?????? protože nejsou buzny???
odpovíš že o tom nebyla řeč. ale byla. ty si řeklže ti je líto dětí těch buzen!!!!! a těhle ti líto neni???? ti děti těch "jiných" totiž mohou být vychovány daleko lépe než ostatní i s jinou péčí. dne 50% rodin je rozvedenejch a děti vyrůstaj s jedním rodičem. je toto normální nebo ne?
jednoduše - zamyslete se nad tímidontknow a nejde o to jestli se mu říká máma nebo táta 2. "vona ta máma bez koulí může být daleko horší než máma s koulema"
a jinak italskej parlament? k tomu neni slov.
českej parlament? kocourkov a zlodějibad


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 08:23:32
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mi to nedá abych taky něco nepřisick. r1 a r2 mi připadne dementní a až to budou děti psát a zkracovat tak to dopadne že si pak někdo může myslet, že ho porodil robot z hvězdnejch válek (ártů)...bigsmilebigsmilebigsmile myslim, že je víc pochopitelnější když dítě řekne že má dva táty nebo dvě mámy bo sou prostě homo než když se bude ohánět číslamasurprised

nicméně mě docela zaráží jak tady všichni píšete vo tom, že všechno povolit, ale výchovu dětí neidontknow já si naopak myslim, že tyhle páry vzhledem k tomu, že nemaj možnost si vlastní dítě udělat sami, tak když maj možnost nějaký adoptovat, tak se vo něj budou starat podstatně líp než některý páry (rodiny) kerý sou sice hetero, ale dežo chlastá a nemá práci a eržika je kurva a má ajcidontknow a názor, že takovej pár ať ženský nebo chlapi i když sou homo nemůžou vychovat normální hetero dítě je k smíchu...headshakeheadshakeheadshake určitě je lepčí aby dítě vyrostlo byť za pomoci třeba dvou tátů, ale s tím, že dostane výchovou základní sociální hodnoty a určitou vizi do života než že skončí se zapíchnutou stříkačkou na sídlišti mezi kámošema třeba z hetero rodin bo na něj rodiče prostě serou....headshake


doba je temná...
maňas (Člen)
03.02.2008 10:22:42
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

jasně že sem pobral,že se tak hodlaj oslovovat ve škole,však sem to taky tak myslel,je jedno kdo děcko vychovává,jaký má pohlaví,pak jde jen o to kolik takovejch spolužáků se najde který holt nepochopí dvě mámy ,nebo naopak dva otce.Spíš sem rejpal do toho co se týče vlády,že se dočkáme podobnejch věcí i u nás.Místo užitečnejch zákonů,je u nás bašta nemakačenků a sviní vychcanejch-utlačovanejch.Takže výsledek zní,je mi fuk kdo koho vychovává,jediný co bych změnil je to osazenstvo,chtělo by to jednoho krále a byl by klid,pokud by teda nebyl podobnej liberál jako ti co tam sedí. Howkbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 11:28:52
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Antihero psal:

...to snad nejni možnýidontknowve kterým klášteře že to žiješ?
...sem myslel, že podobný názory už několik desetiletí neexistují.(nepočítám fanatický katolíky)
...myslíš si taky, že onanie vysušuje míchu a způsobuje demenci?
...help...

co to meles? jabka a hrusky dohromady? Nemam rad nabozenstvi (jakykoliv) tak me to prosim nepodsouvejcool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 11:30:08
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

yello psal:

BSE,a uz jsi slysel nekdy slovo GENY ? Nikdo z nas,(zatim) nemuze ovplyvnit,jakou genetickou kombinaci dostane do vinku.Takze ses moh klido narodit jako homosexual,aniz by ses o to jakkoli pricinil,a nic by na tom nezmenilo,ani kdybys vyrustal mezi 5 zenskejma.

A jinak jsem JASNE napsal,ze se tak ma mluvit O RODICICH ve skolach,nikoli OSLOVOVAT tak rodice...

Jasne, ja to chapu, kdyz se ted muze hetero paru narodit homosexual, tak to samozrejme muze byt i navopak... me jen zajimalo jak velka je sance ze homo par bude mit hetero dite....


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 11:34:52
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

inkvizitorr psal:

homo nemůžou vychovat normální hetero dítě je k smíchu...headshakeheadshakeheadshake určitě je lepčí aby dítě vyrostlo byť za pomoci třeba dvou tátů, ale s tím, že dostane výchovou základní sociální hodnoty a určitou vizi do života

ano, vizi ze mit dva fotriky je normalni, v 15ti si nebudu hledat holku, ale nejakyho peknyho svalnatyho klucinusicksick

dyt otec ho ma taky a sou naramne stastni,ne?idontknowbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
bery (Člen)
03.02.2008 11:37:37
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

surprisedheadshakeasi už sem hodně starej idontknow
takový názorysurprisedidontknowheadshake


momentalně zavostalej
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 11:41:17
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:
inkvizitorr psal:

homo nemůžou vychovat normální hetero dítě je k smíchu...headshakeheadshakeheadshake určitě je lepčí aby dítě vyrostlo byť za pomoci třeba dvou tátů, ale s tím, že dostane výchovou základní sociální hodnoty a určitou vizi do života

ano, vizi ze mit dva fotriky je normalni, v 15ti si nebudu hledat holku, ale nejakyho peknyho svalnatyho klucinusicksick
dyt otec ho ma taky a sou naramne stastni,ne?idontknowbigsmile

čéče homo se prostě narodíš a fertig, stajně jako zůstaneš hetero i když tě vychovaj homo rodičesurprised to na to prostě nemá vliv. nezlob se na mě, ale tvoje názory na tohle téma sou ubohýbadbadbad


doba je temná...
bery (Člen)
03.02.2008 11:48:28
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

dyk von je vlastně šílenejbigsmile


momentalně zavostalej
bobule (Člen)
03.02.2008 11:59:48
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

nemá smysl to řešit, před pěti rokama jich bylo 3%, před dvouma 4% a teď už jich je přes pět procent a řek bych že tenhle trend  ještě nějakou dobu bude pokračovat, každej sme nějakej a nevidim důvod proč by nemohli vychovávat děcka, dyk sou to lidi stejný jak my akorát s jinou sexualitousurprised

ale myslim si že to jak bude děcko nazývat svý rodiče by mělo jenom na něm a jeho rodičíchidontknow

rodič 1 a rodič 2 je úplnápussy

každýmu se může narodit gej nebo lesba a nic s tim neuděláme a svym způsobem je to náš gen samotnej a určitě bych mu nebo jí nebránil adopcisurprised

trochu se zamyslete než vyblejete nesmyslbad


to jebu
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 12:32:35
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

inkvizitorr psal:

čéče homo se prostě narodíš a fertig, stajně jako zůstaneš hetero i když tě vychovaj homo rodičesurprised to na to prostě nemá vliv. nezlob se na mě, ale tvoje názory na tohle téma sou ubohýbadbadbad

nezlobim se smile1

ja netvrdim skalopevne, ze za vsechno muze vychovat,ale myslim si, ze na to ma obrovskej vliv... a tak si to tedka myslim a budu myslet dal, i kdyz sem ubohej...smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 12:34:49
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

..vyhovat=vychova

preklep


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 12:35:28
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:
inkvizitorr psal:

čéče homo se prostě narodíš a fertig, stajně jako zůstaneš hetero i když tě vychovaj homo rodičesurprised to na to prostě nemá vliv. nezlob se na mě, ale tvoje názory na tohle téma sou ubohýbadbadbad

nezlobim se smile1

ja netvrdim skalopevne, ze za vsechno muze vychovat,ale myslim si, ze na to ma obrovskej vliv... a tak si to tedka myslim a budu myslet dal, i kdyz sem ubohej...smile1

tak jestli se nejseš schopnej poučit nebo něco natudovat když vo problému víš kulový, tak mimo toho že zůstaneš se svejma ubohejma názorama furt stejně ubohej, tak navíc ještě seš hloupej idontknowheadshakebadbadbad


doba je temná...
Dado (Člen)
03.02.2008 13:10:17
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

No jak jsem psal. Když budeš řešit konkrétní osobu a případ budeš to vidět jinak než když se tu plká o hypotetickejch a nekonkrétních lidech. Když tohle vlákno projedeš tak i ti co vychovu dětí v homsexuálních párech odmítaj říkaj že znaj nějaký 4% a že jsou to fain lidi, ale pro jistotu hned dodávaj že ti ostatní takový bejt nemusej.Presumbce viny, jako že pro jistotu jim to zakážemidontknow Nedej bože aby se takový dostali k moci.Nic to nemění na tom, že když kohokoli z těchto stránek potkám, rád pomůžu když bude v nouzigood Banditpussy


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
VikecB12 (Člen)
03.02.2008 13:15:45
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

No a to že narůstá procento teploušů je spůsobený čím? Já bych řekl že právě tím jak se stoho stává v očích veřejnosti normální a dokonce až módní věcsick
Mám nápad,vysereme se tady na teplouše a pudeme jezdit,sezóna začínágood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 13:29:22
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

inkvizitorr psal:

[
tak jestli se nejseš schopnej poučit nebo něco natudovat když vo problému víš kulový, tak mimo toho že zůstaneš se svejma ubohejma názorama furt stejně ubohej, tak navíc ještě seš hloupej idontknowheadshakebadbadbad

bad smajly ti dou dobre smile1


Sem hloupej jen proto, ze se nechci ztotoznit s tvym nazorem?

A ten strasne ubohej nazor je ten, ze dite ovlivnuje rodic? Co je na nem ubohyho?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 13:31:13
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Dado psal:

No jak jsem psal. Když budeš řešit konkrétní osobu a případ budeš to vidět jinak než když se tu plká o hypotetickejch a nekonkrétních lidech. Když tohle vlákno projedeš tak i ti co vychovu dětí v homsexuálních párech odmítaj říkaj že znaj nějaký 4% a že jsou to fain lidi, ale pro jistotu hned dodávaj že ti ostatní takový bejt nemusej.Presumbce viny, jako že pro jistotu jim to zakážemidontknow Nedej bože aby se takový dostali k moci.Nic to nemění na tom, že když kohokoli z těchto stránek potkám, rád pomůžu když bude v nouzigood Banditpussy

Ale ja sem prece taky psal,ze znam z bejvale prace homo borca... Jenze se to asi "nejak preslechlo"...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr J. (Člen)
03.02.2008 13:33:14
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

divoká diskuze.....označení R1 mi nevadí, ale raději mám FZ1....R2 mi nejde pod fousy....bigsmile

jinak dnešní trend je třeba otec v domácnosti, prý dokáže leckdy zabavit dítě lépe, než matka....přeci jen chlap je hravější tvor...bigsmile...proč ne?

a pokud se dva zabazpečení chlapy rozhodnou věnovat dítěti, adoptovanému, proč ne? řekl bych, že jej dokáží vychovat přinejmenším stejně dobře, jako běžný pár...u žen jde vždy umělé oplodnění, takže dítě mohou mít vlastní a kolik je dnes svobodných matek? leckdy bohužel až moc....

takže bych nebyl tak jednostranně zaujatý...

jinak sladké buzny rád nemám, aby bylo jasno...

inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 13:36:14
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:
inkvizitorr psal:

[
tak jestli se nejseš schopnej poučit nebo něco natudovat když vo problému víš kulový, tak mimo toho že zůstaneš se svejma ubohejma názorama furt stejně ubohej, tak navíc ještě seš hloupej idontknowheadshakebadbadbad

bad smajly ti dou dobre smile1


Sem hloupej jen proto, ze se nechci ztotoznit s tvym nazorem?
A ten strasne ubohej nazor je ten, ze dite ovlivnuje rodic? Co je na nem ubohyho?

tvuj názor je ubohej proto, že celýmu problému nerozumíš a nic vo něm nevíš a děláš takovýhle soudysurprised přečti si nejdřív co si předtim napsal a neřikej že je špatnej názor že "dítě uvlivňuje rodič" vo tom sme vůbec nemluvili.... chtěl bych tě vidět, co bys dělal, kdyby ti tvuj syn v patnácti letech řek, že je teplejidontknow řek bych že to tak běžně chodí, bo si myslim, že málo rodičů si přeje aby s jim narodil homosexuál, ale bejvá to většinou tak! co bys dělal? dal bys ho do ústavu??? sebe taky??? patnáct let výchovy zahozenejchsurprised, ne, snažil by ses celej problém pochopit a nějak se s tim naučit žít nebo by ses s nim po x-letech výchovy přestal stýkatidontknow, zřek by ses ho??? čí je to pak vina??? jeho??? tvoje??? tvý výchovy???helphelphelp


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 13:42:49
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

inkvizitorr psal:

tvuj názor je ubohej proto, že celýmu problému nerozumíš a nic vo něm nevíš a děláš takovýhle soudysurprised přečti si nejdřív co si předtim napsal a neřikej že je špatnej názor že "dítě uvlivňuje rodič" vo tom sme vůbec nemluvili.... chtěl bych tě vidět, co bys dělal, kdyby ti tvuj syn v patnácti letech řek, že je teplejidontknow řek bych že to tak běžně chodí, bo si myslim, že málo rodičů si přeje aby s jim narodil homosexuál, ale bejvá to většinou tak! co bys dělal? dal bys ho do ústavu??? sebe taky??? patnáct let výchovy zahozenejchsurprised, ne, snažil by ses celej problém pochopit a nějak se s tim naučit žít nebo by ses s nim po x-letech výchovy přestal stýkatidontknow, zřek by ses ho??? čí je to pak vina??? jeho??? tvoje??? tvý výchovy???helphelphelp

ano taky si myslim, ze to tak chodi a ze to zadnej rodic nechce...
A taky si myslim, ze je to dano z velky casti genama a ne jen vychovou (jinak by se asi hetero paru nenarodil homo) nicmene porad si myslim (uboze a hloupe) , ze pokud dite vod malicka vidi doma homo par, neprijde mu to divny , ba naopak muze mu to prijit normalni, coz neni. To je to o cem tady celou dobu uboze melusmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 14:14:52
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:

ano taky si myslim, ze to tak chodi a ze to zadnej rodic nechce...
A taky si myslim, ze je to dano z velky casti genama a ne jen vychovou (jinak by se asi hetero paru nenarodil homo) nicmene porad si myslim (uboze a hloupe) , ze pokud dite vod malicka vidi doma homo par, neprijde mu to divny , ba naopak muze mu to prijit normalni, coz neni. To je to o cem tady celou dobu uboze melusmile1

no a sme u toho, že o tom právě hovno víš, "převychovat" ten člověk prostě nejde, je to jednou geneticky daný a fertig. když sou ty lidi nerozhodnutý, jestli sou homo nebo hetero a prostě neví (což je mimimum z těch případů, ale sou takový), tak se prostě dělaj zkoušky, že jim promítaj pikčry ženskejch/chlapů a měří se jak se u jednotlivýho pohlaví vzruší a je to...  a nevěř tomu že i když by tě furt vychovávali jenom chlapi a myslel sis, že je to normální a pak by před tebe postavili ženskou (kdybys byl hetero) že by ses nerozhod, v tomhle už ta příroda zavelí tak nějak sama....
prostě jestli chceš příště vynášet nějaký soudy, tak vo tom něco nastuduj a pak hlásej bo když vo tom nic nevíš a začneš blejt takovýhle pičoviny, je to jenom vizitka tvý neznalosti....


doba je temná...
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 14:34:41
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Ale inkvizi, ja sem nikde nenapsal, ze sem to nekde cetl, nebo ze to mam podlozeny. Od zacatku sem rikal, ze si to MYSLIM, takze je to MUJ NAZOR a nikomu sem ho nevnucovalidontknow

Pro tebe sou picoviny veci, ktery pisu ja. Me se zase nelibi to co pises (i kdyz sou urcite pravdivy a mozna i zalozeny na osobni zkusenosti), mozna mas pravdu v tom co pises,ale ja mam nazor porad stejnejsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 15:16:35
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

mr.BSE psal:

Ale inkvizi, ja sem nikde nenapsal, ze sem to nekde cetl, nebo ze to mam podlozeny. Od zacatku sem rikal, ze si to MYSLIM, takze je to MUJ NAZOR a nikomu sem ho nevnucovalidontknow
Pro tebe sou picoviny veci, ktery pisu ja. Me se zase nelibi to co pises (i kdyz sou urcite pravdivy a mozna i zalozeny na osobni zkusenosti), mozna mas pravdu v tom co pises,ale ja mam nazor porad stejnejsmile1

chceš říct, že sou určitý a daný fakta, který ty prostě z nějakýho neznámýho důvodu ty ignoruješ a stojíš si za ničim nepodloženym názorem za každou cenu i když víš že to třeba neni pravda???surprisedheadshakeheadshakeheadshake
mě se taky nelíbí že sou teplý páč je to proti přírodě...., jenže všude v přírodě sou anomálie běžný a tahle společnost už je na takový úrovni vývoje, že třeba zachraňuje jedince kerý by normálně v přírodě nepřežili, páč sou třeba upoutaný na lůžko nebo si nejsou schopný sehnat obživu a taky se nad tim někdo nepozastaví, prostě jednou se naroděj jako homo, tak pokud sme tolerantní společnost je potřeba se s tim nějak smířit a naučit se s tim fungovat. pokud ne, tak pokud se ti narodí třeba dítě nemocný, musel bys ho stejně odsoudit jako homosexuály a nechat svýmu osudu...  (zahynout)  časem si myslim že ten názor změníšsmokin


doba je temná...
Kim (Člen)
03.02.2008 16:25:14
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

hele vogovésmile1 taky je buzny nemusím,ale je pravda že dokážou žít v takovej harmonii
co normální pár nedokáže.U nich i když jsou oba chlapy tak jeden dělá ženskousmile1
ale aby vychovávali dětiidontknow to mi přijde divný,ještě když jsou malý,možná jo,ale až budou vyrustat tak lecos určitě nebudou chápat,co škola,co sousedi?
je to jenom muj názorsmile1 každej at si dělá co chce,je to jeho věcsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
inkvizitorr (Administrator)
03.02.2008 17:34:30
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Kim psal:

hele vogovésmile1 taky je buzny nemusím,ale je pravda že dokážou žít v takovej harmonii
co normální pár nedokáže.U nich i když jsou oba chlapy tak jeden dělá ženskousmile1
ale aby vychovávali dětiidontknow to mi přijde divný,ještě když jsou malý,možná jo,ale až budou vyrustat tak lecos určitě nebudou chápat,co škola,co sousedi?
je to jenom muj názorsmile1 každej at si dělá co chce,je to jeho věcsmile1

hele ty děti budou chápat mnohem víc než spousta dospělejch, život v minoritě je naučí se s tim vypořádat na rozdíl od některejch lidí z majoritní společnosti kerý se to nenaučej celej život... a jak už sem psal, dle mě je lepší aby dítě vychovával někdo kdo se o něj bude starat i když to budou dva chlapi/ženský než když se vo ně rodiče starat nebudou a dítě skončí v 11 letech na péčku...idontknow


doba je temná...
Myšák (Člen)
03.02.2008 18:14:38
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Taky mi to pride divny ze by homosexualni par mel vychovavat deti, ale na druhou stranu co je horsi? Mit dva taty/mamy nebo jednu spolecnou vychovatelku v decaku?help

V celku proti tomu nic nemam dokud se prede mnou nezacnou dva chlapi voblejzat idontknow
Ale u zenskejch to samozrejme tak spatny neni smile1 I kdyz mi to nekdy pride skoda a "mrhani talentem" badbigsmile

To je porad vlacek vlacek ale tolik sick v jednom vlakne uz sem dlouho nevidel bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Newada (Člen)
03.02.2008 18:51:28
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Yello nejedná se spíš o změnu u dokumentů?
Jinak jak je vidět předchozí režim udělal sou práci v pěstování různejch fóbií proti lidem, kteří se jakkoliv odlišují dobře.
Nemám nic proti nikomu, dokud mne nebo rodinu někdo "nenapadne", zatím mě vadí spíš Jehovisti, kteří lezou skoro až do bytu, ale se 4% nemám špatnou zkušenost.


jak dlouho ještě?
yello (Člen)
03.02.2008 19:18:03
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Newada psal:

Yello nejedná se spíš o změnu u dokumentů?

Ne,nejedna.smile1


...che palle !!!
mr.BSE (Člen)
03.02.2008 20:47:41
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

inkvizitorr psal:

chceš říct, že sou určitý a daný fakta, který ty prostě z nějakýho neznámýho důvodu ty ignoruješ a stojíš si za ničim nepodloženym názorem za každou cenu i když víš že to třeba neni pravda???surprisedheadshakeheadshakeheadshake
mě se taky nelíbí že sou teplý páč je to proti přírodě...., jenže všude v přírodě sou anomálie běžný a tahle společnost už je na takový úrovni vývoje, že třeba zachraňuje jedince kerý by normálně v přírodě nepřežili, páč sou třeba upoutaný na lůžko nebo si nejsou schopný sehnat obživu a taky se nad tim někdo nepozastaví, prostě jednou se naroděj jako homo, tak pokud sme tolerantní společnost je potřeba se s tim nějak smířit a naučit se s tim fungovat. pokud ne, tak pokud se ti narodí třeba dítě nemocný, musel bys ho stejně odsoudit jako homosexuály a nechat svýmu osudu...  (zahynout)  časem si myslim že ten názor změníšsmokin

nevylucuju, ze az budu velkej, budu chytrej a podlozenej jako tysmile1
nicmene zatim sem malej, hloupej a stupidni a porad si myslim, ze to vod nich dite "vokouka"


Second Class Citizen
1130 Café Racer
yello (Člen)
03.02.2008 21:51:47
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

Tak na to uz snad neni ani co rict.headshake

Snad jen,ze Ty ses jeden z tech zadubenejch tmaru,co zaviraji oci pred fakty,i kdyby je jima tloukli do cela,a kvuli kerejm upalili Giordana Bruna.bad


...che palle !!!
zdenek 1 (Člen)
03.02.2008 23:06:32
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

VikecB12 psal:

No a to že narůstá procento teploušů je spůsobený čím? Já bych řekl že právě tím jak se stoho stává v očích veřejnosti normální a dokonce až módní věcsick
Mám nápad,vysereme se tady na teplouše a pudeme jezdit,sezóna začínágood

možná to bude tím globálním oteplovánímbigsmilebigsmilebigsmile


když to jede,je to OK
VikecB12 (Člen)
03.02.2008 23:20:58
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

zdenek 1 psal:
VikecB12 psal:

No a to že narůstá procento teploušů je spůsobený čím? Já bych řekl že právě tím jak se stoho stává v očích veřejnosti normální a dokonce až módní věcsick
Mám nápad,vysereme se tady na teplouše a pudeme jezdit,sezóna začínágood

možná to bude tím globálním oteplovánímbigsmilebigsmilebigsmile

Tím globálním oteplování přibývá teploušů,ale taky začíná dříf sezónagoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jardagsf (Člen)
04.02.2008 07:07:47
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

adopce-lesba si proste necha udelat dite (holt to jednou vydr) a je to , hovorim o jednech holkach od nas ze vsi , funguje to , lidi to tak nejak skousli a ani pozehnani uradu netreba....
a jinak - ted to reknu trochu brutalne - je treba se podivat co je za deti ktere je mozno adoptovat - pokud nemaji nejaky handicap tak uz jsou dost velke a nejake zvyky a poskozeni v psychice tam jsou - proste vetsinou nejsou dobre adaptabilni a vyzaduji maximalni peci - a tam jsem vsema deseti za to aby byly aspon v nejake rodine - byt treba homo , jinak skonci s jehlou a v krimu a budou vyrabet dalsi socialne neprispusobive

souziti s homomensinou (a mensinama vubec)- je to jenom o inteligenci a toleranci, nejvic odsuzujicich a totalni reseni navrhujicich najdes v hosp 5.cen.skup pred zavirackou.....bysme mohli treba je vystrilet a potom treba blondaky a taky motorkare....a to tady uz myslim bylo....
jardagsf o toleranci se snazici
ps. rict ze o tom vim hovno a presto prosazovat svoji nejakou smyslenku - tak to mi hlava nebere


MOTO KOZZI GRISO
Americkej (Člen)
04.02.2008 08:27:20
Offline

Re: Mami,tati...to uz neplati.

prosím Tě jen to ne, jsem blonďák ...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr