Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » k nasrání

vostroun (Člen)
04.02.2008 19:06:18
Offline

k nasrání

Tak jsem dneska cestou ke kámošovi,kterýmu jsem šel zaplatit spravený chladič vytrousil 5000 kč kurva se šrajtoflí i kreditkoufuck jsem pičus.
Máte někdo podobnou zkušenost???

Ondráš (Člen)
04.02.2008 19:20:59
Offline

Re: k nasrání

Loser potratil batoh.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
04.02.2008 19:24:13
Offline

Re: k nasrání

Jo a já jsem jednou vyžebral 100 kč na kolotoče, houpačky, střelnici a podobné pouťové věci a když jsem tam přišel, tak jsem zjistil, že jsem tu 100 někde vytrousil.smile2

To bylo ještě v době, kdy Labutě stály 5,-.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
04.02.2008 20:05:01
Offline

Re: k nasrání

jednou jsem přijel na benzínku nakrmil jsem bandasku do plna šel jsem zaplatit (paltil jsem 2000kč bankovkou) a já piča jsem si až doma všiml, že mě ten pumpař natáhl o litr zmrdfuck posra....nej od tý doby když ho vidim vaří mi krev v žilách.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pajk (Člen)
04.02.2008 20:11:28
Offline

Re: k nasrání

Tak to fakt nasere, ale nepropadej beznaději třeba ji najde nějakej ,,kokot“ a  přinese ti ji až do domu, tak nezapomeň aspoň poděkovat. Jako já našel jsem šrajtofli ve kterej byly doklady a   nekecám přes 20 litrů... tak jsem je vrátil a ani dík. Taky jsem našel šrajtofli plnou všech možnejch dokladů co si jen můžete představit asi  s osmi stovkama tak mi za to byla nabídnuta protislužba ve formě opravy o kterej se nebudu rozepisovat kterou jsem tedy využil asi po roce a  kdybych ji nevyužil tak jsem udělal líp. Dneska mi vracel v restauraci místo na dvěstě, tak na pětikilo, ale dobrý skutky se maj dělat, nebo né.

spidys (Člen)
04.02.2008 20:31:27
Offline

Re: k nasrání

Pajk psal:

Tak to fakt nasere, ale nepropadej beznaději třeba ji najde nějakej ,,kokot“ a  přinese ti ji až do domu, tak nezapomeň aspoň poděkovat. Jako já našel jsem šrajtofli ve kterej byly doklady a   nekecám přes 20 litrů... tak jsem je vrátil a ani dík. Taky jsem našel šrajtofli plnou všech možnejch dokladů co si jen můžete představit asi  s osmi stovkama tak mi za to byla nabídnuta protislužba ve formě opravy o kterej se nebudu rozepisovat kterou jsem tedy využil asi po roce a  kdybych ji nevyužil tak jsem udělal líp. Dneska mi vracel v restauraci místo na dvěstě, tak na pětikilo, ale dobrý skutky se maj dělat, nebo né.

Pro dobrotu na žebrotu...
Ale škoda, že takovejch lidí, jak seš ty neni víc good


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
zdenek 1 (Člen)
04.02.2008 20:46:54
Offline

Re: k nasrání

no když jsme u toho,tak já přijel s tatrou na pumpu nabral jsem si v klidku cca 180litrů nafty a jdu platit no a pocestě jsem zjistil  že jsem nechal šrajtofli i z doklady na firměbadno a ještě ktomu i telefon tak že nejenom že jsem neměl čím zaplatit,ale ještě jsem si musel odnich zavolat na firmu ať mi je doveze někdobigsmile,no nesem ja ocas??!!bigsmile


když to jede,je to OK
Fulltank (Člen)
04.02.2008 22:14:46
Offline

Re: k nasrání

vostroun psal:

Tak jsem dneska cestou ke kámošovi,kterýmu jsem šel zaplatit spravený chladič vytrousil 5000 kč kurva se šrajtoflí i kreditkoufuck jsem pičus.
Máte někdo podobnou zkušenost???

hele ted sem nekde na netu videl firmu ktera prodavala neorigo chladice a novej tam byl za 5tacu, je to mozny? idontknow

barynek (Člen)
04.02.2008 23:38:17
Offline

Re: k nasrání

dneska jsem misto 21 za velkou plzen oznamil pinglovi ze to bude asi za malou, takze jako dobry skutek (stála 30smile1 ). ale jednou jsem vytratil celou srajtofli, komplet doklady (řp, op, kreditka, uplne všechno) a zmohl jsem se u paní na díkysmile2 ani kytku jsem nedonesl páč jsem se nezeptal ani na jméno ani na bydliště jak jsem byl překvapenej jaká jsem pussy že jsem to ztratil..-nic nechybělosurprised prostě poctivec!


Bandit 4EVER!!!
ross (Člen)
05.02.2008 11:41:02
Offline

Re: k nasrání

Kua já 2 krát ztratil peněženku tak, že jsem ji nechal na střeše autaidontknow. Ještě, že to bylo v době kdy jsem moc peněz nevydělávalheadshake, takže tam bylo vždycky do litru....  ale vždycky se mi peněženka vrátila zpětgood. Jednou jsem si ji vyzvedl a podruhé mi ji ještě dovezli domů. Otec jim tenkrát dal nějaké to domácí pití a nálezný. U nás na jihu jsou asi poctivci.... ale to už je dlouho, takže možná už umřelibad


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Mirass (Člen)
05.02.2008 12:05:21
Offline

Re: k nasrání

pussy jsem nechal na střeše auta klič vod bandasky .
surprised

luboss (Člen)
05.02.2008 15:34:28
Offline

Re: k nasrání

já ztratil doklady i s kufrem maxia surprised ... a dobří lidé ještě žijí good

teda stejně jsem všechno zablokoval a nechal vystavit nový ... alespoň ty doklady, i peníze jsem dostal zpět, ěkodo 4tis cash.

když jsem mu je všechny dával, řek, že jestli chci do držky... prý mi mohl poslad doklady posštou nebo je zahodit, když by ty peníze chtěl ...

jediný smutný bylo, že kufr našel, naložil, doma vyndal v garáži a vzpomněl si na něj údajně až za 4dny, když jsem měl už všechno vyřízený smile2


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr